Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  UZA o Inne aspekty przemysłu co…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Inne aspekty przemysłu co…
  Nic do ciebie nie o Sprawowanie władzy nad państwe…
  Lily o Inne aspekty przemysłu co…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Marek o Inne aspekty przemysłu co…
  gnago@o2.pl o Ludzi wybitnie uzdolnionych łą…
  gnago o Śmierć lekarza rodzinnego
  I*** o Herbert, czyli skąd się w…
  bryś o Wolne tematy (52 – …
  bryś o Śmierć lekarza rodzinnego
  Igor Niefiedow o Wolne tematy (52 – …
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  Igor Niefiedow o Dziś Węgry, jutro Polska – czy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Jeszcze jeden taki sukces i będzie po nas

Posted by Marucha w dniu 2020-01-06 (Poniedziałek)

Prezydent Putin w swoim oświadczeniu oskarżył Polskę przedwojenną o wspieranie Hitlera, udział w rozbiorze Czechosłowacji i antysemityzm. Polska – wg prezydenta Rosji – przyczyniła się w ten sposób do wybuchu II wojny.

W odpowiedzi na ostre wystąpienie prezydenta Rosji, swoje oświadczenie wydał premier Mateusz Morawiecki. Przypomniał fakty historyczne i napiętnował kłamstwa Putina.

Oświadczenie polskiego premiera zyskało poparcie kilku dyplomatów i przez nasze media zostało okrzyknięte jako sukces. Czy rzeczywiście odnieśliśmy w tej sprawie sukces?

Wypowiedź prezydenta Rosji, przywódcy mocarstwa nuklearnego, odgrywającego ogromną rolę w polityce światowej, tak agresywnie atakująca Polskę oczywiście ma swoją wagę. Trzeba zauważyć jej liczne, międzynarodowe konteksty. Ot choćby fakt wysuwania roszczeń majątkowych środowisk żydowskich wobec Polski. Światowy Kongres Żydów (WJC) od dawna domaga się od nas – idących w setki miliardów dolarów – odszkodowań za tzw. „mienie bezspadkowe”, czyli za to co pozostało po obywatelach polskich, narodowości żydowskiej, zamordowanych w trakcie holokaustu, którzy nie zostawili spadkobierców.

W świetle prawa takie odszkodowania są zupełnie bezpodstawne. Kiedy w Stanie Teksas umiera Jan Nowak – Polak i obywatel USA, nie zostawiając spadkobierców, jego majątek przejmuje Stan Teksas, a nie inny Polak – powiedzmy Jan Kowalski.

Mimo że nie ma podstaw prawnych do roszczeń, to szef Światowego Kongresu Żydów Ronald Lauder wzywa do upokarzania Polski i bojkotowania dopóki nie spełnimy żydowskich roszczeń.

Żydowskie żądania podobnie jak i niemiecka polityka historyczna, w ramach której Niemcy próbują umniejszyć swoją rolę w wybuchu II wojny, są – jak uważa to wielu polskich publicystów – przyczyną zmasowanej akcji w światowych mediach, w ramach której obozy zagłady notorycznie nazywane są „polskimi obozami śmierci”.

Polska podejmuje działania mające na celu prostować tego typu informacje, ale ciągle pojawiają się nowe tego typu określenia. [Gówno, a nie „działania”.  – admin]

W kontekście żydowskich roszczeń wypowiedź prezydenta Rosji, zarzucająca Polsce właśnie antysemityzm, ma ogromne znaczenie. Oto na scenie publicznej znaczący polityk, lider mocarstwa publicznie oskarża Polskę o antysemityzm i przyczynienie się do wywołania II wojny.

Jak myślisz Szanowny Czytelniku – czy tego typu wypowiedź nie zostanie przyjęta z zadowoleniem przez liderów Światowego Kongresu Żydów? Jestem przekonany, że Prezes WJC zaciera ręce. Już nie tylko Kongres i Senat USA uznają żydowskie roszczenia i w ustawie 447 zapowiadają, że Stany będą wywierać na Polskę presję, żeby te miliardy zapłacić, ale w sukurs przychodzi im teraz Rosja.

Czy zatem w tej sytuacji, oświadczenie premiera Morawieckiego prostujące kłamstwa Władimira Putina, mówiące jak było naprawdę jest sukcesem? Czy sukcesem jest to, że ambasador USA w Warszawie Mosbacher na twitterze napomina Putina? Że premier Bułgarii też o tym mówi?

Kiedy słyszę jak nasi „politycy” cieszą się z poparcia dyplomatów, przypomina mi się dowcip, jak to Szczepkowi ukradli zegarek w tramwaju, a na drugi dzień cały Lwów mówił, że był on zamieszany w kradzież zegarka.

Jeśli dziś, w 80 lat po wybuchu II wojny, tłumaczenie polskiego premiera, a z nim wielu dyplomatów, że Polska nie była odpowiedzialna za II wojnę światową ktoś może uznawać za „sukces”, to jeszcze jeden taki sukces i będzie po nas.

Sytuacja, w której musimy się tłumaczyć już jest porażką. Putin nas zaatakował oczywiście kłamliwie, ale miał w tym interes. Polska od lat jest na arenie międzynarodowej wrogiem Rosji i sami żeśmy taką rolę wybrali. Jaki mamy interes w tym, żeby wszędzie domagać się wobec Rosji sankcji? Jaki mamy interes w blokowaniu rosyjskiego gazu? Ja nie wiem. Nie wie też minister Czaputowicz, ale pewnie wie Ronald Lauder szef Światowego Kongresu Żydów.

Na razie – po reakcjach naszych sojuszników Macierewicz oświadczył, że nie jesteśmy osamotnieni. Brawo! W 1939 też nie byliśmy sami.

Janusz Sanocki
http://mysl-polska.pl

1. Powtórzę po raz kolejny: prezydent Putin NIGDZIE NIE SKŁAMAŁ. Rozłożył co najwyżej akcenty w sposób niezbyt dla Polski korzystny. Kłamał – to np. psychopata Macierewicz, gdy w Radio Maryja (sam słyszałem!) mówił, że „Rosjanie ZMUSILI nieszczęsnego TU-154M do lądowania”. Tak właśnie powiedział: zmusili.
2. Żydom nie chodzi o jakieś mienie pozostałe po innych Żydach a nie mające spadkobierców. Im chodzi o wszystko, co spodoba im się wskazać palcem. Niech Polactfo przyjmie to do wiadomości. Nic nie jest bezpieczne przed tasiemcami. Nawet Giewont,
Admin

 

 

Komentarzy 48 do “Jeszcze jeden taki sukces i będzie po nas”

 1. Sarmata said

  Mam już przesyt tym, co powiedział prezydent Putin i co myślą inni mężowie i żony stanu na ten temat.
  Może starczy?

 2. Boydar said

  „… w świetle prawa takie odszkodowania są zupełnie bezpodstawne …” – artykuł

  Ja nie jestem taki zupełnie tego pewien. „Do ustalenia pozostaje” bowiem, którego prawa. Wedle prawa talmudu, wszystko co chwilowo użytkuje goj, należy do żyda. I są na to zapewne kwity w gminnych archiwach. Gmin żydowskich, oczywiście.

  Ale to było pół żartem; trzeba by popatrzeć, jakie prawo obowiązywało sprawy własności 1 września 1939. Bo my tu sobie gadu gadu, a Putin dopiero zaczął „nasze” brudy wywlekać na światło dzienne. Zresztą poniekąd i nasze bez cudzysłowu. Nie wszystko co w „statutach kaliskich” rzekomo napisano było całkiem z du-py wzięte i uległo deaktualizacji.

  Myślę sobie, że Władymir Władymirowicz jest z historii bardziej niż dobry, a gdy nawet ma jakąś wątpliwość to wie kogo zapytać. Myślę też że uznał, że najlepszą bronią na żyda jest uzi. A przez wieki uzbierało się tego w sracz, i wszystko sprawne, wystarczy podnieść z gleby, otrzepać z piasku i przeładować.

 3. lewarek.pl said

  Złe czasy dla Polski nadchodzą. Antypolskie wystąpienie Putina, razem z zaserwowanym przez niego kłamstwem na temat wybuchu II wojny światowej, było starannie przemyślane. Rosja, dotychczas zachowująca neutralność w konflikcie polsko-żydowskim, opowiedziała się po stronie Żydów. Po tej samej stronie, po której wcześniej opowiedziały się Stany Zjednoczone. Jaki interes się za tym kryje – na razie nie wiemy. Bo przecież śmieszne byłoby twierdzić, że Putin chciał się tylko zemścić za rozbieranie sowieckich pomników. To za wielki polityk na takie zaczepki. Ale przyjdzie czas, że się dowiemy, i na pewno nie będzie to dla nas nic przyjemnego. Być może szykuje się nowe rozdanie kart w Europie i to, co wróżę od dawna – kolejny rozbiór Polski.
  Teraz czekam, kiedy rosyjskie media zaczną mówić i pisać o „polskich obozach koncentracyjnych”.

 4. n said

  Do Lewarka (nr 3)

  A może prezydent Putin nie kłamał, może to my, Polacy, jesteśmy trzymani w pewnej niewiedzy? Co?

  Polecam wysłuchać w całości felietonu Polaka z Chicago pt. „27-krotnie szybsza od dźwięku – Rosyjska rakieta hipersoniczna”

  .https://www.youtube.com/watch?v=lOQhoI-5SXg

 5. Re.3 Do tej pory nie było można jednoznacznie stwierdzić:po czyjej stronie jest Rosja i Putin…teraz już wiemy…W swoich wystąpieniach określił się wyraznie jako żydowski sługus i wróg Polski(a także:chrześcijaństwa)…Jesteśmy w czarnej dupie…

 6. Isreal said

  „Rozłożył co najwyżej akcenty” (super nazwa dla kłamstwa historycznego)

  dołączył do grona, w znacznej mierze na „naszą” prośbę …………

  to „szachista”, który zrezygnował z Kadafiego, Husajna , oby nie opuścił Syrii do końca …..
  i Iranu żeby nie odpuścił (chyba to zrobił, rudy łeb chyba bez tego nie wydal by rozkazu)

 7. Yah said

  Ad 4

  A kiedy były dobre , skoro teraz złe nadchodzą ?

 8. Yah said

  Ad. 6

  Sądzę, że rudy chciał zaatakować swego czasu Iran, ale ktoś mu odradził, jako zbyt duże ryzyko. W związku z tym zaplanowali prowokacje, bo to by zmusić kraje Bliskiego Wschodu do jakiś akcji, które „usprawiedliwia” atak na Iran.

 9. Boydar said

  „… jesteśmy w czarnej dupie …”

  Sądzę, panie Semperparatus, że ma pan absolutną rację. Najwyższa pora ku temu była.

 10. Alina said

  Wystąpienie Prezydenta Putina nie było antypolskie. WWP powiedział prawdę, choć wyrwał ją z kontekstu. Ale ta prawda jest niewygodna dla neosanacji.

  Prezydent Putin przypomniał że sanacja była sojusznikiem 3Rzeszy, i że byli to antysemici (co teraz jest grzechem śmiertelnym).

  Dzisiejsza neosanacja też ma sympatie nazistowskie, bo niszczy cmentarze i pomniki żołnierzy Armii Czerwonej. A Prezydent Putin też jest w stanie wykazać, że warszawska neosanacja ma ciągoty antysemickie, co oczywiście jest niezłym paradoksem biorąc pod uwagę skład neosanacyjnej wierchuszki.

  Prezydent Putin zręcznie posłużył się kwestią żydowską, przez co neosanacyjny rząd w Warszawie jest całkowicie osamotniony. Nie dajmy się sprowokować. To żydzi grają na wojnę. Ruscy żydzi wspierają Putina a polscy żydzi wspierają Morawitzky’ego i DUPĘ, którzy reprezentują wściekle antyrosyjski kurs od wielu dekad.

 11. Kojak said

  Putin nigdzie nie klamal !? Komplertnie mija sie pan z prawda, uporczywie to powtarzajac ! Pan bozyszcze nazywa Lipskiego swinia ! Pomija bydle Putin kompletne inne i to realne dokonania LIpskiego w ratowaniu Zydw ! To jest skurwysynstwo w krystalicznej postaci sowieckiego lajdaka Putina i nie moze tu byc ZADNEGO A L E !!

 12. Olo said

  Zwalanie winy na Rosję i Putina jest nieuzasadnione. W pierwszej kolejności należy sobie odpowiedzieć na pytanie – po której stronie stoi żydo-banderowski reżim dobrej zmiany. Czy po stronie Polski i Polaków, czy raczej może po stronie syjonizmu, banderyzmu, altantyzmu, międzynarodowych korporacji, takich państwa jak Izrael, USA, Wielka Brytania i Ukraina? Nikt Polski i Polaków nie będzie traktował poważnie, jeżeli sami hodujemy sobie wewnętrznych wrogów, nienawidzących Polski i Polaków. Dopóki tego nie zmienimy, będzie tylko gorzej a nie tylko w czarnej d u p i e.

 13. Isreal said

  ad 8
  bambo już przymierzał się na poważnie, ale odpuścił (odpuścili) (może uznali , że za szeroko działają) ….

  medialną gierką był 11-oscarowy argo bena afleka (wiem od 2012r czemu mówi się marszczenie bena, a nie np freda), który miał pewnie załatwić uznanie racji terrorysty z withehouse przez oglądaczy ….. to co od lat „świat” medialnie robi z Polską (co nam szykują?)………..

 14. Marucha said

  Re 3:
  Panie Lewarek – może skończymy z gołosłownymi ględzeniami o „kłamstwach Putina”, a zamiast tego wskażemy dokładnie, gdzie kłamał i w jaki sposób.

  Re 5:
  W czarnej dupie jesteśmy od dawna, ale nie przez Putina.

  Re 6:
  Już nie wiem, po raz który… Gdzie skłamał?

  Re 11:
  Niech Pan nie krzyczy, tylko pokaże wyraźnie, gdzie Putin „mija się z prawdą”.

 15. revers said

  tak dziwnie Polska jest za nazistowska, tylko w Kijewie odprawia sie Honorowe Warty Banderze z okazji noworocznych urodzin bandery, niebrak ludzi naczelnika i znajacych salut slava herojom.

  Macron w iminiu Trumpa i usraela latal do Putina o odpuszczenie Syrii.

  Putin odpowiedzial mu niech pierw zrobi u siebie porzadki.

  W srode leci Angela pewnie to samo bedzie nagabywac Putina, to moze nord stream dokonczy sie lub inne banany zachodnie obieca z brukselskimi normami promienia krzywizny.

  Wychodzi ze to arabia saudyjska wcignela Sulejmanina w pulapke, mial pertraktowac z saudis o Syrie, Bliski Wschod. Zostal wystawiony jak i szyici

 16. Olo said

  Re. 15 Revers

  Nie zapominajmy, że jednym ze wskrzeszycieli i ojców chrzestnych kultywującej nazistowskie tradycje banderowskiej Ukrainy jest ta sama osoba, która jest jednocześnie liderem neosanacyjnego żydo-banderowskiego reżimu dobrej zmiany.

 17. JARNO said

  re 14: Sz.Panie Marucha, pozwoli Pan, że na tzw. ‚krzywy ryj’ ubogacę Pana re-post trollom piśdzielskim
  Re 3: Lewarek
  Re 5:Semperparatus
  Re 6:Isreal
  Re 11: Kojak
  dedykacją Pana Admina:
  https://marucha.wordpress.com/2019/12/31/rachunek-z-kremla/?unapproved=874041&moderation-hash=c6c556d6727324dc6d2140afed2596b4#comment-874041
  >
  Pierdolcie się durnie ze swoimi „żydobolszewikami” i „bandytyzmem”.
  Polactwo przez kilkanaście lat wręcz dopraszało się, by Putin w końcu kopnął je w dupę.
  Zrobił to. Skąd więc ten skowyt?
  Polska, wbrew tromtadractwu mediów, przegrała to starcie i poniosła ogromne szkody wizerunkowe, a zapewne i ekonomiczne.
  Ale na tym nie koniec. Bądźcie pewni.
  >no świetnie,
  Putin kłamie, bydlak, etc
  ŚWIETNIE-macie rację ale wbijcie sobie do durnych łbów:
  Putin dba tylko i wyłącznie o Rosję tak jak wy dbacie o Polskę i Polaków zachowując dziedzictwa Śp. Lecha Kaczyńskiego jak powiedział ten gostek z NIKu ‚broniąc stołka jak niepodległości”>jesteście obrońcami dziedzictwa i dorobku post1989> dokonanych przez Deep Jewish State>zwołujemy Radę Gabinetową. Aha, jeszcze wyjazd Dudy do Izraela-stawiamy warunki a organizacja ‚rozcznica wyzwolenia Auschwitz’- to w ramach „światowego dziedzictwa holocaust’ >>bo tam oczywiście Polacy, etc nie ginęli
  A właśnie słucham w TVN24 jak Miller tłumaczy – jak lege artis było wysłanie wojsk polskich do Iraku w 2001 ale morda w kubeł-bo TVN24 pressitute nie zapyta – więzienia CIA ‚w Klewkach’.
  .
  Anegdota: Parlament Iracki ‚napisał’ uchwałę – coś jak EU parlament napisał „rezolucję’ rękami piśdzielców (Szydło-Waszczykowski-Brudziński-Kempa-Legutko++), która wywołała reakcję Putina>>>’ żeby wojska USA sobie wyszły z Iraku na co prez. Trump potwitował:
  wojska USA opuszczą Irak, jak Irak zapłaci USA wszystkie koszty jakie USA poniosły w związku wyzwalania Iraku.
  I uśmiejecie się: Trump powtarza jota w jotę to co Kissinger wymógł na Wietnamie na okoliczność wycofania wojska USA z Wietnamu: Wietnamczycy zapłacili USA wszystkie długi jakie zaciągnąły rządy Wietnamu Płd z tytułu obrony Wietnamu Płd przed komunizmem.
  .
  Jest to kiepski prognostyk dla Polski i zgryz dla ‚zjednoczonej prawicy’ + ‚totalna opozycja’ i piśdzielskich trolli:
  Lewarek+Semperparatus+Isreal+Kojak

 18. Isreal said

  ad 14
  „Re 6:
  Już nie wiem, po raz który… Gdzie skłamał?”
  jasne , że nie kłamie – guru rozkłada akcenty…

  akcentuje np, że tylko weszli sobie 17 ….
  (dożynali leżącego jak tchórze pamiętając klęskę z przed lat 20 Panie Gospodarzu ……)

  obraża się za porównania hitleryzmu ze stalinizmem – tu nie sposób się nie zgodzić, gdzie hitlerowi do stalina ….

  ——
  Wciąż nie widzę „kłamstw”. Jak było do przewidzenia. Dalej nie pytam. Bo i po co.
  Admin

 19. MatkaPolka said

  Wszyscy kłamią – Zachód, Putin , Polska –„(rzont polski”) – A NAJWIĘCEJ KŁAMIĄ ŻYDZI – zarówno ci amerykańscy żydzi jak i ruscy żydzi

  WSZYSCY POPIERALI HITLERA

  WSZYSCY CHCĄ SIĘ WYBIELIĆ I OCZYŚCIĆ Z ODPOWIEDZIALNOŚCI za II wś i śmierć ok. 60 milionów ludzi

  Niemcy chcą się oczyścić z odpowiedzialności za II wś.
  Żydzi chcą się oczyścić – z odpowiedzialności za II wś.
  Anglicy chcą się oczyścić – z odpowiedzialności za II wś.
  Amerykanie chcą się oczyścić – z odpowiedzialności za II wś.
  Rosjanie chcą się oczyścić – z odpowiedzialności za II wś. Po I wś dała Niemcom możliwość rozwoju przemysłu zbrojeniowego – Traktatem Wersalskim Niemcy miały zakaz rozwoju zbrojeń.

  Polacy – rząd sanacyjny był sojusznikiem Hitlera chcą się oczyścić – z odpowiedzialności za II wś.
  Tzw. Ukraińcy chcą się oczyścić – z odpowiedzialności za II wś.

  Wszyscy to „antysemickie świnie”

  Wszystkie kraje w Europie chciały się pobyć żydów. ŻYDOM syjonistom najbardziej na tym zależało – wyjechać z Europy i założyć Izrael. Cała Europa to

  Żydzi – Syjoniści – to „antysemickie świnie”
  Niemcy – Hitler to antysemickie świnie”
  Stalin – to antysemicka świnia” – stworzył dla żydów Birobidżanu – Na amurskich mokradłach powinni dobrze nasiąknąć komary i epidemia wąglika

  Ambasador Polski Józef Lipski – „antysemicka świnia” chciał postawić pomnik Hitlerowi za wysyłając Żydów do kolonii w Afryce Północnej na pewną śmierć”

  Anglia – Arthur Balfour – „antysemicka świnia” – Ministra Spraw Zagranicznych rząd jej królewskiej mości już w 1917 skierował Deklaracja Balfoura brytyjskiego rządu –do barona Waltera Rothschilda – okazującą pragnienie przesiedlenie żydów do północnej Afryki – Palestyny

  Cała Europa popierała Hitlera – i te sławne „Dragn nach Osten”

  ŻYDZI popierali Hitlera – celem ruchu syjonistycznego było powstanie państwa Izrael. To syjonizm zaplanował tzw. Holokaust – specyficzny system zachęt dla żydów wyjazdu do Palestyny i utworzenia państwa Izrael; ZYDZI popierali Hitlera – podpisywali z nim porozumienia – Porozumienie transferowe i inne porozumienia

  Chaim Weizman w 1937 r na kongresie w syjonistycznym w Bazylei powiedział – do Izraela pojadą TYLKO młodzi i silni – starsi żydzi staną się pyłem historii – i muszą to zaakceptować.

  Anglia popierała Hitlera – arystokracja i tron brytyjski – to najwięksi kłamcy –

  Angielska arystokracja była zafascynowana Hitlerem i kolaborowała z nazizmem

  https://wpolityce.pl/polityka/455277-golec-angielska-arystokracja-byla-zafascynowana-hitlerem

  Królowa brytyjska pozdrawia Hitlera – hailuje -Queen makes Nazi salute

 20. MatkaPolka said

  USA POPIERAŁA HITLERA – ZBROIL HITLERA – Wall Street – żydowski kapitał popierał Hitlera – „antysemickie świnie”

  Rządy USA i Kanady – „antysemickie świnie” – odmawiały żydowskim uciekinierom z Europy – wstępu do Ameryki i Kanady – zawracały statki z uciekinierami (statek St. Luis i wiele innych)

  Kuzynka prezydenta Roosevelta Laura T. Delano zasłynęła w owym czasie dyskryminującym komentarzem odnośnie ewentualnego przyjęcia dzieci żydowskich, oświadczając: – Dwadzieścia tysięcy umorusanych maluchów w szybkim tempie wyrośnie na dwadzieścia tysięcy paskudnych Żydów

  A dzisiaj wszyscy popierają Syjonizm – ten antyżydowski i antysemicki ruch polityczny – wszyscy syjoniści – „antysemickie świnie”. Ortodoksyjni żydzi uważają, że ruch syjonistyczny jest przeciwko żydom – narusza Zasady Jeremiasza i przysięgę Salomona – stanowiąc zagrożenie dla Żydów

  Dzisiejsza rząd polski – w pełni popiera Syjonizm PiS – Partia Interesów Syjonistycznych – to „antysemickie świnie”

  (***)

  HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA ? HANNECKE KARDEL

  Click to access hizpol.pdf

  Najwyżsi ranga przywódcy nazistowscy byli Żydami lub pól żydami
  • Eichman 100% żydem był – ten od ostatecznego rozwiązania .
  • Goebbels – syn rabina – ten od propagandy.
  • Hans Frank był Żydem – ten od Generalnej Guberni – a wiec Polski pod butem niemieckich nazistów

  Na terenie okupowanej Polski Niemcy pod kierunkiem Żydów niemieckich urządzili i obozy koncentracyjne głownie dla Polaków, a od 42r również dla Żydów. Żyd Hans Frank był panem i władcą GG
  Reinhard Heydrich, -żyd -szef policji i służby bezpieczeństwa

  Badając kwestię mordów na Żydach, które są faktem historycznym, zobaczymy, że wśród tych, którzy ich dokonywali trudno jest znaleźć ludzi niemających żydowskiego pochodzenia żeby wymienić choćby trzech namiestników na Wschodzie: Heydricha, Franka i Rosenberga. (…)

  Czytelnik musiałby długo szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder.
  Pisze on co następuje: „żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy „Adolf Hitler; jego zastępcy: minister RzeszyRudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.

  Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael.

  (***)
  http://www.kki.krakow.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html

  Ideologiczne i finansowe źródła nazizmu
  Międzynarodowe kartele warunkujące rozwój III Rzeszy
  .

  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW

 21. rycho08 said

  Pani Matko i Pani też…?

  „Rosjanie chcą się oczyścić – z odpowiedzialności za II wś. Po I wś dała Niemcom możliwość rozwoju przemysłu zbrojeniowego – Traktatem Wersalskim Niemcy miały zakaz rozwoju zbrojeń.”

  NIE DAŁA – Hitler zaraz po dojściu do władzy zerwał wszelką współpracę z Rosją.

 22. Drab61 said

  Mówi się, że za Gierka była „propaganda sukcesu” ale sądzę że gdyby Gierek miał taką propagandę jak obecnie PiS to nie było by mowy o żadnym sierpniu ’80 , jakby jeszcze obniżył poziom nauczania do obecnego to rządził by do upadku komuny albo i dłużej …

 23. Marucha said

  Re 19:
  Putin nie kłamie.

 24. zofia said

  Unia, Niemcy, Rosja ośmieszają polską politykę historyczną

  Wypowiedz p M. Ziętek-Wielomskiej powinna zawstydzic cala dzisiejsza elite (jezeli mozna ich tak nazwac)

 25. Lily said

  Kaczynskich partia plus ICH wybrancy.
  Do partii.NIE mozna sie zapisac,trzeba byc
  zaproszonym przez szefow.(L, J, K)

 26. Isreal said

  „Wciąż nie widzę „kłamstw”. Jak było do przewidzenia. Dalej nie pytam. Bo i po co.
  Admin”

  np. 17 września najechali (wtedy kłamie rozkładając akcenty), czy tylko sobie weszli jak do siebie (wtedy tylko rozkłada akcenty wtórując naszym wrogom?)

  panie gajowy

 27. Boydar said

  @ matoł

  Gdyby nie „najechali” to by dzisiaj nie było komu po polsku mówić.

  A tak a’propos mówienia; jewchu.jnia nas nie najechała, samiśmy się nadzieli. I teraz bachory po anglosyjońsku lepiej i częściej szprechają niż w urzędowym. Nawet jidysz odpadł od wiatru. Musi w praktyce się nie sprawdził; a taki był ładny, prawdziwy żydoszkopski.

 28. Lily said

  Re 16;Olo
  Szczesliwy,posrodku swoich.
  „Izrael.to cud naszych czasow”,oswiadczyl J.K.
  Narod spi,zadnej reakcji.

 29. Troll Polonii said

  Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym tematem przyczyn II wojny Swiatowej.

  Co zrobil Putin?
  Zachowal sie tak jak kazdy normalny naukowiec.
  Zwolal swoiste konsylium historykow i prezydentow sasiednich panstw i urzadzil wielka konferencje naukowa na podstawie dostepnych dokumentow archiwalnych.

  Na podstawie tych dokumentow, Putin wyglosil swoisty referat i poddal pod dyskusje dostepne dokumenty.
  Ja pisalem juz wczesniej, ze Traktat Wersalski okradl Niemcy tak, ze narod glodowal i ludzie z glodu zjadali nawet paski skorzane.
  Teraz rozumiem, ze nie bylo w tym zadnej przesady.
  Zastanawiam sie, ktorego przywodce panstwa na Zachodzie stac byloby na taka konferencje .

  Niemcy musialy wyplacic panstwom Ententy niewyobrazalne sumy.!
  Ciekawostka jest fakt, ze Rosja nie podpisala Traktatu Wersalskiego.

  No wiec Niemcy mialy zaplacic Zachodnim zbirom 269 milionow zlotych marek, co w przeliczeniu na obecne warunki wynosi 4.7 tryliona dolarow – ekwiwalent 100 tys ton zlota
  (Amerykanskie rezerwy zlota wynosza 8.130 ton!).
  I Niemcy wyplacali te ‚naleznosci’ jeszcze w 2010 roku

  Professor Putin Gives a Great WW2 History Lecture to a Room Full of Neighboring Presidents (Transcript, Video)
  https://russia-insider.com/en/professor-putin-gives-great-ww2-history-lecture-room-full-neighboring-presidents-transcript-video

 30. Lily said

  Zlotoustny,”najwazniejsza jest uczciwosc itd”.
  https://tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kaczynski-musimy-zdecydowanie-odrzucac-antysemityzm,814080.html
  Zrodlo; jak powyzej.
  TA CHOROBA JEST ANTYPOLONIZM.

 31. Marucha said

  Re 26:
  Wolałby Pan, jak rozumiem, żeby te tereny objęli Niemcy.
  Nie, nie napadli ani nie najechali, skądże – tylko objęli.

  Polacy przesrali pierdzistą sraczką ostatniego potencjalnego sojusznika przeciwko Syjonowi.
  Będą mieli, czego chcieli.

 32. Isreal said

  ad31
  „Re 26:
  Wolałby Pan, jak rozumiem, żeby te tereny objęli Niemcy.
  Nie, nie napadli ani nie najechali, skądże – tylko objęli.” – rozkłada pan akcenty, jak ruski czekista czy też szachista (u nas na wsi mówią o takim akcentowaniu – łże jak ) , nie wiem po co odwraca pan kota ogonem i próbuje wkładać w moje komentarze łgarstwa o sympatyzowaniu z hitlerowcami – i hitler i stalin był bandytą i okupantem, łagarstwem jest nazywanie najazdu bolszewików (żydokomuny) jakimś pokojowym działaniem …. to był zaplanowany i realizowany mord i rozbiór Polski, a z pomocą panu jeszcze leci jakiś bajdur …

  „Polacy przesrali pierdzistą sraczką ostatniego potencjalnego sojusznika przeciwko Syjonowi.
  Będą mieli, czego chcieli.” – przegraliśmy jako naród, ale nie rękami Polaków, a mieszńców i „volksdojczy”,
  przesrali Polacy pośrednio, wybierając i utrzymując to tałatajstwo przy korycie, przesrali pierdzistą sraczką (- zakaźna ta sraczka?)

  odczarował mnie gajowy jak trzeba …..

  ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 33. Marucha said

  Re 32:
  Panie Isreal, bądźmy poważni: gdyby wojska sowieckie nie wkroczyły na tereny wschodniej Polski, to by to zrobili Niemcy. To jest tak pewne, jak Pańskie zacietrzewienie i krótkowzroczność.

  Bandyta Hitler zniszczył Polskę i wymordował miliony ludzi.
  Bandyta Stalin dał Polsce stabilne i bezpieczne granice. I pozwolił na jej odbudowę.

 34. NICK said

  A i Słowian już by nie było a i Katolicyzmu i Prawosławia (resztek); tłumaczyć?
  Dlaczego?
  Bo IsREAL to izrael a jego dziadkom „międzymorze” się opóźniło.

  [Gospodarzu, niektórzy powinni odpocząć]

 35. MatkaPolka said

  https://www.voltairenet.org/IMG/pdf/Sutton_Wall_Street_and_Hitler.pdf?__cf_chl_jschl_tk__=b4967e6f0ea0a7ffa479024e2a6ef583f78e50eb-1578393590-0-AccDZGnDYkG3fM5yt0uigIWO0TUyV6mxGyReMH3dpvvinPfSA4sTorw5PVcVCh7liFf4zgi4LjAkn1aUebGSoCN6V1PKwEt-wJbmAwjpq_m-UhdDr5a1mc2JYwtGyKVRz_Wt6pdW5Lz-g44haKVyy_UsxNrFtL9Zw9RACY0P4qlnl9xTd5MxuHCCXUs9SB4u8MBKaS5bXRch47qjw8g3-FqZNfRU5Ubaw7Uwl7FqzIRz8OdSLSHeygfJCxLKZI435I4y-olvGMCwBJKfZaj2u1HRse1haXwl3gJmf4y1EoFTr6XyivdE-vXv_Fh7vhigWw

  WALL STREET AND THE RISE OF HITLER

  https://www.voltairenet.org › IMG › pdf › Sutton_Wall_Street_and_Hitler

  by AC SUTTON – ‎1976 – ‎Cited by 130 – ‎Related articles
  It is business manipulation of Hitler’s accession to power in March 1933 that is the topic of. Wall Street and the Rise of Hitler. ANTONY C. SUTTON. July, 1976.

 36. Yah said

  No dobra pogdybajmy. Nie ma paktu Ribbentrop-Mołotow, 17 września nikt nie wkracza od wschodu. CZy rząd polski zawróciłby na szosie do Zaleszczyk ? Ile dłużej trwałaby obrona ? Co by to ostatecznie dało?

  Nie zawróciłby ? Miesiąc, może dwa. Dałoby to to, że w czerwcu 1941 roku byłaby większa szansa na zajęcie Moskwy i w związku z czym bitwa na łuku kurskim mogłaby mieć inny przebieg.

  Skutek. Znając tempo ofensywy aliantów na Zachodzie i skuteczność Niemców w GG niewielu Polaków przeżyłoby do wyzwolenia, jeśli oczywiście miałoby ono miejsce.

  Durny naród, durnie postępujący i niedostrzegający palca Opatrzności Bożej, które jednak nad nim czuwało. Oczywiście wszystko do czasu bo i cierpliwość Boża dla durnoty ma swoje granice, co właśnie możemy zaobserwować na linii Warszawa-Moskwa.

 37. Yah said

  „Polacy przesrali pierdzistą sraczką ostatniego potencjalnego sojusznika przeciwko Syjonowi.
  Będą mieli, czego chcieli.”

  A może właśnie o to chodzi. Spalić mosty łączące Polskę i Rosję.
  Abstrahuję od tego czy Warszawa robi to świadomie i z wyrachowania, by odpowiednim momencie ewakuować się przez dzisiejsze Zaleszczyki, czy też nieświadomie jako że nigdy nie grzeszyła rozsądkiem i zimna oceną realiów.

  A Moskwa …. no cóż , dla Moskwy to może być ulga, że nie będzie musiała pomagać swym durnowatym braciom Słowianom …. przecież próbowała wyciągać rękę i to nie raz.

 38. NICK said

  „Abstrahuję od tego czy Warszawa robi to świadomie i z wyrachowania, by odpowiednim momencie ewakuować się przez dzisiejsze Zaleszczyki, czy też nieświadomie jako że nigdy nie grzeszyła rozsądkiem i zimna oceną realiów.”
  P. Yah.
  Ja bym nie abstracoś tam.

 39. MatkaPolka said

  WALL STREET AND THE BOLSHEVIK REVOLUTION

  Click to access Sutton_Wall_Street_and_the_bolshevik_revolution-5.pdf

  by AC Sutton – ‎Cited by 1 – ‎Related articles
  This work was created with the permission of Antony. C. Sutton. All rights reserved. No portion of this book … Antony C. Sutton. March 1974 … Bolsheviks are at the left end of the political spectrum and Wall Street financiers are at the right end …

  Antony Sutton / Wall Street – Hitler – Soviet Union / Cooperation
  Antony Sutton – Wall Street i WSPÓŁPRACA Hitlera i ZSRR

 40. MatkaPolka said

  Wall Street and the rise of Hitler- Antony Sutton

 41. MatkaPolka said

  THE BEST ENEMY MONEY CAN BUY – PDF Free Download

  https://docplayer.net › 73473-The-best-enemy-money-can-buy

  2 THE BEST ENEMY MONEY CAN BUY By Antony C. Sutton TABLE OF CONTENTS Foreword Author’s Preface Chapter I: America’s Deaf Mute Blindmen The

  The Best Enemies Money Can Buy: An Interview with Prof. Antony C. Sutton

 42. Yah said

  Ok Panie NICK 😀

 43. MatkaPolka said

  Ideologiczne i finansowe źródła nazizmu
  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html

  Ideowe i finansowe źródła nazizmu.
  Plan Dawesa i Younga.
  Międzynarodowe kartele warunkujące rozwój III Rzeszy.
  Koło Kepplera i Himmlera.
  Fundusze Hitlera i NSDAP.
  Współpraca sowiecko-nazistowska.

 44. MatkaPolka said

  Nazistowskie Korzenie „Brukselskiej UE”
  Wrzesień 22, 2017 Napisany przez Relay of Life

  https://www.relay-of-life.org/pl/2017/09/nazistowskie-korzenie-brukselskiej-ue/

  To, co zawsze chciałeś wiedzieć o „brukselskiej UE” – lecz nikt nie śmiał ci powiedzieć!

  Wstęp
  Pobierz teraz (349 kB)

  Rozdział 1
  Podsumowanie dowodów
  Pobierz teraz (5.52 MB)

  Rozdział 2
  WALTER HALLSTEIN: Wybitny nazistowski prawnik i główny architekt Brukselskiej Unii Europejskiej
  Pobierz teraz (2.62 MB)

  Rozdział 3
  Kartel makroregionalny (niem. Das Großraum-Kartell) i jego sieć organizacyjna
  Pobierz teraz (601 kB)

  Rozdział 4
  DZISIEJSZA BRUKSELSKA UNIA EUROPEJSKA: Co kartel naftowofarmaceutyczny i jego polityczni poplecznicy chcieliby przed Tobą ukryć?
  Pobierz teraz (1.25 MB)

  Rozdział 5
  OSIEMSET LAT PO AKCIE MAGNA CARTA: Rządy Brukselskiej Unii Europejskiej mogą zakończyć wieki wolności i niezależności Wielkiej Brytanii
  Pobierz teraz (443 kB)

  Rozdział 6
  Kto jest kim w Brukselskiej Unii Europejskiej
  Pobierz teraz (838 kB)

  Rozdział 7
  Relay Of Life (Sztafeta Życia)
  Pobierz teraz (66 kB)

 45. MatkaPolka said

  Tylko Dlaczego Ci – PO-paprańce i PiS- dzielce wywracają do góry nogami historię, prowokują stan napięcia i wojny z Rosją – a nie chcą wyegzekwować od Niemców odszkodowań za drugą wojnę światową

  Rezolucja Parlamentu Europejskiego w sprawie znaczenia europejskiej pamięci historycznej dla przyszłości Europy
  (2019/2819(RSP))

  http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/RC-9-2019-0097_PL.html

  lista (p)osłów sygnatariuszy Rezolucji

  Michael Gahler, Andrius Kubilius, Rasa Juknevičienė, Željana Zovko, David McAllister, Antonio Tajani, Sandra Kalniete, Traian Băsescu, Radosław Sikorski, Andrzej Halicki, Andrey Kovatchev, Ewa Kopacz, Lukas Mandl, Alexander Alexandrov Yordanov, Andrea Bocskor, Inese Vaidere, Elżbieta Katarzyna Łukacijewska, Vladimír Bilčík, Ivan Štefanec, Liudas Mažylis, Loránt Vincze, Arba Kokalar
  w imieniu grupy PPE

  Kati Piri, Isabel Santos, Sven Mikser, Marina Kaljurand
  w imieniu grupy S&D

  Michal Šimečka, Frédérique Ries, Ramona Strugariu, Katalin Cseh, Ondřej Kovařík, Vlad-Marius Botoş, Izaskun Bilbao Barandica, Jan-Christoph Oetjen, Sheila Ritchie, Olivier Chastel, Petras Auštrevičius
  w imieniu grupy Renew Europe

  Ryszard Antoni Legutko, Anna Fotyga, Tomasz Piotr Poręba, Dace Melbārde, Witold Jan Waszczykowski, Ryszard Czarnecki, Jadwiga Wiśniewska, Bogdan Rzońca, Anna Zalewska, Jacek Saryusz-Wolski, Grzegorz Tobiszowski, Joanna Kopcińska, Elżbieta Rafalska, Joachim Stanisław Brudziński, Beata Szydło, Beata Mazurek, Andżelika Anna Możdżanowska, Beata Kempa, Patryk Jaki, Charlie Weimers
  w imieniu grupy ECR

  OŚWIADCZENIE kaprala rezerwy NA WYPADEK wojny z Rosją

  Ja 38 letni, st. kpr. rezerwy uroczyście oświadczam, że w przypadku napaści Rosji na Polskę stanę, jako patriota w DRUGIM szeregu do walki z najeźdźcą!

  W drugim szeregu, zaraz za pierwszym w którym atak na wroga przeprowadzać będą: Kaczyński, Tusk, Kulczyk, Michnik, Solorz, Macierewicz, Piechociński, Palikot, Miller, Korwin Mikke, członkowie Sejmu i Senatu (i ich synowie i córki), komornicy, sędziowie i prokuratorzy.
  (i wszyscy ci Euro Osły którzy podpisali rezolucję Parlamentu Europejskiego –co zarabiają po 400,000 Euro rocznie)

  Gdyby ci najwięksi patrioci z jakichś przyczyn nie mogli się stawić na polu walki każde wezwanie skierowana do mnie w sprawie mobilizacji będzie przeze mnie ignorowane!

  Oświadczam, że nie mam zamiaru nadstawiać łba za celebrytów: polityków, premierów, prezydentów, Zbawcy Jarosława, Wszechwiedzącego Macierewicza, Dzielnego Sakiewicza nieomylnego Palikota albo Milera.

  Nie mam najmniejszej ochoty ginąć za komorników, prokuratorów, urzędników państwowych, straż miejską, UOP, SBŚ, i inne instytucje reżimowe, sędziów ich limuzyny, wille, konta w banku, kochanki.

  Nie zamierzam ginąć za płatne autostrady, zrujnowany system ochrony zdrowia, policjantów, fotoradary, podsłuchy.

  Na pewno nie zginę broniąc majątków Kulczyka, Solorza, właściciela SKOK-ów, prezesów banków.

  Więc już dzisiaj możecie mnie zamknąć.

  Tak naprawdę to jest przykład pięknej obywatelskiej postawy. Nasi przywódcy od kołyski staja dla nas w pierwszym szeregu. Byli pierwszakami a postawówce, prymusami w liceum, studia wieńczą co najmniej doktoratem lub profesurą. Pierwsi do prześladowania pierwsi do internowania. Teraz pierwsi do rządu, pierwsi na trybunach, w pierwszych ławach w Sejmie i w pierwszych w kościele.

  Jak można im odmówić prawa walki w pierwszej linii frontu?

  PS. Jak myślę, jedna jaskółka nie czyni wiosny i jedna wątpliwość nie zachwieje zdolności obronnej naszego mocarstwa wzmocnionego 15 tys. comando z NATO (które prawdopodobnie wystawi dzielne Wojsko Polskie). Nasze siły obronne zostaną wzmocnione milionami nowych dobrze wyszkolonych żołnierzy, którym przydziela się już polskie obywatelstwo. Przygotowuje się też środki w kwocie iluś tam miliardów na pokrycie kosztów podróży. W międzyczasie nasz mądry rząd wysłał kilka milionów nieporadnych na zmywaki, co pozwoli przygotować miejsca na kwatery dla nowej generacji obywateli.

  Wszystko będzie dobrze.

 46. JerzyS said

  Ciekawe dlaczego ZSRR nie opanował przejść do Rumuni i nie odciął możliwości ewakuaci „”polskiego „,rządu. Może miał tam tak dużo swoich agentów?

 47. rycho08 said

  Dlatego, że Rosjanie to nie amerykanie, a gdy władze pozostawiły swój kraj bez rządu przestało istnieć państwo polskie. Droga wolna!

 48. Troll Polonii said

  A moze podyskutujemy pana Churchilla, w porownaniu z ktorym Stalin – to spiace niemowle!!

  WW2 War Crimes of Churchill and the Americans Were Far Worse Than Hitler’s
  https://russia-insider.com/en/ww2-war-crimes-churchill-and-americans-were-far-worse-hitlers/ri27969

  Rescuing World War II History – Global ResearchGlobal Research – Centre for Research on Globalization
  https://www.globalresearch.ca/rescuing-world-war-ii-history/5699811

Sorry, the comment form is closed at this time.