Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Chciało by się mieć na kogo głosować!

Posted by Marucha w dniu 2020-01-20 (Poniedziałek)

Moim zdaniem, Bosak to młody Giertych, to on mógł być ostatnim popartym na rezydenta, ale jak zwykle to media oraz tzw. „ludzie z cienia” kształtują umysły nawet ludzi z opcji narodowej.

Chciało by się mieć na kogo głosować!

Niestety, ale widocznie My, Polacy nie zasługujemy na prezydenta, który nie zdradzi nie oszuka.

Trochę naiwnie czekałem, aż zakończą się głupie tzw. pro-amerykańskie prawybory w Konfederacji, którzy wystawią sensownego kandydata na Prezydenta R.P. Niestety, ale jak wskazała TVN tak się policzyli, że wystawili gościa, który kompletnie jest nie wiarygodny i w najmniejszym stopniu nie zasługuje by go popierać i zaangażować się w jego wybór.

Bosak to ulubieniec liberalnych mediów, żaden narodowiec, sam się określa jako liberał – konserwatysta. Bosak nie posiada żadnych, najmniejszych zasług w ratowaniu Polski, narażenia się w obronie Polski, wręcz przeciwnie, płynie z nurtem rzeki jak zdechła ryba. 15 lat studiował i żadnych studiów nie skończył. 38 – letni kawaler? Od 2007 roku nie wiadomo z czego żył siedząc w Warszawie, a pochodzi z Zielonej Góry. Mieszkając w Warszawie, trzeba było mieć na wynajem mieszkania, płatne studia, na życie. Pytanie nasuwa się kto go utrzymywał???

Pracował krótko w liberalnej fundacji republikańskiej założonej przez ,,słynnego” posła PIS Przemysława Wiplera, był tam dyrektorem. Fundacja ta, finansowana była min. przez fundacje niemieckie takie jak: Eberta, Schumana, Adenuera, a wiec Bosak wypłatę miał min. z pieniędzy niemieckich. FR dostarczała kadry dla PIS w poszczególnych ministerstwach czy agencjach.

Tajemnicą poliszynela jest też to, z czyich pieniędzy utworzył tzw. klub N44, który to klub posiadał piękne mieszkanie w centrum W-wy oraz jakie są osiągnięcia tego klubu i jakie zadanie realizował ten klub???

Pomijając jego nie jasną przeszłość, skupmy się teraz na jego programie i jego wypowiedziach w mediach. Moim zdaniem mówił co innego, niż ma zapisane w swoich koncepcjach programowych Konfederacja.

Bosak popiera okupację wojsk amerykańskich w Polsce, popiera budowę obcych baz wojskowych w Polsce za nasze pieniądze, popiera zakupy uzbrojenia wojskowego w USA, popiera tworzenia monopolu amerykańskiego w energetyce itp. Czyli opowiada się za kluczowymi interesami mafii syjonistycznej z ameryki w Polsce. A w polityce zagranicznej będzie otwarty na zachód, i ,,izolował” Rosję. Czyli po co wybory, po co zmieniać Dudę na Bosaka czy na Siemoniaka czy innych.

Moim zdaniem, Bosak to młody Giertych, to on mógł być ostatnim popartym na rezydenta, ale jak zwykle to media i tzw. ludzie z cienia kształtują umysły nawet ludzi z opcji narodowej. Wybrali najgorszy ,,towar” dla Polaków. Już pewniejszym i o wiele poważniejszym kandydatem z Konfederacji był by poseł Braun.

Konfederaci, jak można było tak być naiwnym, dać się wpuścić w maliny! Ktoś z zewnątrz wystawił wam kandydata a Wy daliście się ograć jak zółtodzioby w polityce.
Nadal Polska nie ma szczęścia.,

Zygmunt Wrzodak
19.01.2020 rok Sk-ice
http://wrzodakz.neon24.pl

Komentarze 84 do “Chciało by się mieć na kogo głosować!”

 1. lewarek.pl said

  Gdyby Konfederacja wystawiła Brauna, zaraz byśmy przeczytali, że to Żyd i ruskie onuce, głęboko schowane w skarpetkach.

  ———–
  A nie jest Żydem?
  Admin

 2. Jan said

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/05/22-27-v-2019-roszczenia-zydowskie-po_67.html

  22 – 27 V 2019

  (…)

  – Czy roszczenia żydowskie po wyborach będą zrealizowane?
  – Będą dziecko.
  – Niestety, Panie Jezu?
  – Czyż nie ma na was przyjść ucisk.
  – Ale im, Panie, Jezu, nie chodzi przede wszystkim o pieniądze ale o przejęcie własności w Polsce (?)
  – Tak, przede wszystkim dziecko. Dlatego kwota ta urosła tak aby Polska nie mogła jej dać waszym wrogom i wrogom Kościoła – synagodze szatana. Jak mówiłem synagoga szatana dotyczy przede wszystkim żydowskich elit i to tych, które mówią o sobie, że są żydami lecz nimi nie są lecz kłamią.
  – I nie wywoła to, Panie, protestów Polaków?
  – Wywoła dziecko lecz jeszcze nie w tym roku, to znaczy protestom przeciw którym wysyła się policję i wojsko. Jeśli robią to we Francji to myślicie, że nie zrobią tego u was?
  Gdyby to ugrupowanie (Konfederacja) oddało Polskę Chrystusowi i szło zawsze z moim sztandarem Chrystusa Króla byłoby inaczej. I musiałoby to być zapisane w ich statutach. Nie być tylko prywatną sprawę niektórych jej członków.
  Zresztą na jej czele stoją kryptożydzi a przecież to nie może przynieść nic dobrego.

  – Ty, Panie Jezu, mówiłeś, że potomkowie żydów nasłanych przez carat nie mają prawa do mieszkania w Polsce. Czy dobre zrozumiałem, że nie mają też prawa do reprezentowania Polski jako posłowie? Ale to przecież oczywiste.
  – Tak, to oczywiste. Braun, Liroy, Korwin – Mikke, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce.
  – To mocne Słowa Panie Jezu.
  – Moje słowa zawsze wydawały się mocne, także apostołom i uczniom. Jakże surowe były prawa dla Izraela ( nie mówię o naleciałościach poprzez faryzeuszy i uczonych w Piśmie), zwłaszcza na tle dzisiejszych czasów. Podobnie surowe prawa musi mieć Polska.
  – Podobne ustawodawstwo jak w Izraelu?
  – Można tak rzec moje dziecko.
  – Czyli nawet jakby Konfederacja podwoiła wynik wyborów w jesieni 2019 a nawet potroiła to i tak Polska zostanie sprzedana gdy idzie o ucisk żydów na Polskę?
  – Tak dziecko, nawet gdyby miała – 20, –25 procent głosów. Inaczej byłoby tylko w sytuacji gdyby mogła samodzielnie stworzyć rząd.
  – No tak, tak to Panie Jezu też wychodzi gdy idzie o rozum.
  – Jak, Panie Jezu, opublikuję Twoje Słowa, że Korwin, Braun, Liroy, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce wyjdzie, że jestem przeciw Konfederacji a i sympatyzujący jej będą może odrzucać te Orędzia.
  – Czy Ja jestem ważniejszy, czy ludzie?
  Polacy pozwalają ciągle by na ich czele stawali ich przedstawiciele ukrywający swoje pochodzenie, często będący agenturą i masonerią. Tak nie może być.
  -Tak Panie Jezu.

 3. Kojak said

  OD 1 Ty LEwarek, wez sobie podlewaruj leptyne ! !Ten kretyn Bosak( TEn debil zapraszal zboczencow -pederastow do KOnfederacji !!! ) to Zydzisko i kilka klas co najmniej za Braunem !

 4. Kura domowa said

  Czy ktoś z Sz. P. wie, skąd się biorą te dziwne rozmowy Pana Jezusa przytoczone w komentarzu nr 2?

  ——
  Z czyichś urojeń. Uprzejmie zakładając.
  Admin

 5. rycho08 said

  Był Kowalski, teraz będzie Bosak – kolejny ch.ek z pseudo opozycji – dla każdego coś odpowiedniego znajdziemy.

  Proponował bym powstrzymać się z zachwytami nad Braunem – ten sam przedział!

 6. AlojzyM said

  Majac rodzine w panstwie polozonym w palestynie nie trzeba pracowac, mozna mieszkac w stolicy, studiowac i nic nie skonczyc, ale za to trenowac gadanie przed lustrem i doskonalic belkot dla choloty.

  A Braun? Toc on wykapany syn Geremka. Nawet ten sam zarost.

  Admin dzis wyjatkowo uprzejmy dla kretyna. Winien go posunac standardowo, z przodu i z tylu.

 7. Patrzył cham na złoty róg
  ale widział czapkę z piór.
  🙂

 8. Marcin said

  Braun chyba już raz startował i wtopił.
  I Bosak też zaliczy wtopę.

 9. Alina@Warszawa said

  Teraz Konfederacja musi wymyślić sposób, żeby niewybieralnego Bosaka zamienić na wybieralnego Brauna (albo mniej niewybieralnego).
  Najbardziej elegancko byłoby, gdy sam Bosak przekaże swoją nominację Braunowi, ot chociażby jako bardziej doświadczonemu i mądrzejszemu koledze, a sam ustali z nim, że obaj będą pracować w pałacu prezydenckim. gdyby była funkcja wiceprezydenta – obaj startowaliby: Braun jako na prezydenta, Bosak na jego zastępcę. W pałacu prezydenckim jest co robić nie tylko dla nich dwóch, szczególnie jeśli chce się przejąć stery dużego państwa i skierować nasz wycieczkowiec na bezpieczniejsze wody.
  Sądzę, że i Braun i Bosak, i wielu ludzi z konfederacji przyczyniliby sie do sukcesu wyborczego, gdyby startowali jako kompletny gabinet: G. Braun jako kandydat na prezydenta ze swoimi zaufanymi współpracownikami, i gotowym programem wyborczym.

 10. Kasse said

  POLSKO-IZRAELSKA GRUPA PARLAMENTARNA
  Ukonstytuowała się w dniu 16.02.2006 r.

  1. Sen. Ryszard LEGUTKO (PiS) – przewodniczący
  2. Pos. Krzysztof BOSAK (LPR) – wiceprzewodniczący
  3. Pos. Arkadiusz RYBICKI (PO) – wiceprzewodniczący
  4. Pos. Artur ZAWISZA (PR) – wiceprzewodniczący
  + 24 członków.

  Zrodlo:
  http://www.sejm.gov.pl/archiwum/prace/kadencja5/wm/grupy/izrael.htm

 11. Zerohero said

  Gardziłem tzw. Ruchem Narodowym już lata temu, jeszcze zanim pajace z RN promowali sprzedajnego prostaka Kowalskiego na prezydenta.

 12. Alina said

  //Bosak to młody Giertych//

  Czy Giertych po mamusi nie jest żydem?

  Bo Bosak jest.

  Jego rodzony brat Marek, pracuje w lichwie (Vivus.pl). Jest nawet wśród kadry zarządzającej: https://www.tvp.info/42424458/brat-lidera-konfederacji-wsrod-kadry-zarzadzajacej-spolki-z-rosyjskim-kapitalem

  Ich bóg naucza:

  Pwt 15:6 Bo Pan, Bóg twój, pobłogosławił ci tak, jak ci to powiedział. Będziesz pożyczał wielu narodom, a sam od nikogo nie będziesz pożyczał; będziesz panował nad wielu narodami, a one nad tobą nie zapanują.

 13. Bili de kid said

  Konfederacja jest kontynuacją „toru bocznego” na który mają być kierowane młode osoby, po to żeby nie przeszkadzały ż-do-systemowi. Wcześniej był Kukiz, jeszcze wczesnej tzw Ruch Narodowy z największa chutzpah dekady czyli Marszem Donikąd, A jeszcze wcześniej wszystkie kolejne sztosy Korwina.

 14. jasiek z toronto said

  Re: 10 Alina
  Jak na razie, to zaden z obecnych politykierow ani slowem nie zajaknal sie o potrzebie likwidacji lichwiaskiego kartelu finansowego, wiec chyba jest wszystko jasne i klarowne.
  Czy beda zmiany? Owszem…Drenowanie systemu finansowego z gotowki (podwyzki i hiper-inflacja) i przejscie na rozliczenia elektroniczne czego skutkiem bedzie zaakceptowanie „bio-chipow” pod skora…
  No i bedzie „po herbacie”…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 15. Martusia said

  Polskie piekielko w natarciu j/w. Jak tak bedzie to nigdy nie odsuniemy od wladzy obrzydle spasione swinie i agentow. Nie potrafimy sie zjednoczyc tak jak Wegrzy za Urbanem, i dzieki temu mamy to co mamy, stary chlam przy wladzy. Kazda kandydature oprocz „starej gwardii” oplujemy, pomowimy, oczernimy. Moze wlasnie dlatego taki straszny przeklety los wciaz neka nasz kraj. Dajmy szanse wszystkim z poza bandy czworga, bo czas najwyzszy ratowac kraj przed zalewajacym nas potopem. Opluwajmy wszystkich kontrkandydatow superjudy no, to nie ma zadnych podstaw na snucie mrzonek o wyzwoleniu elektoratu spod patologicznej glupoty. Wszystko zostanie po staremu i z tym musimy sie pogodzic.

 16. Martusia said

  Powinnismy, szczegolnie ci, ktorym Polska mila komu te osrywanie nowej twarzy kandydujacej do wladz twarzy na reke? My Jak Arabowie dajemy sie wprowadzac w pokrzywy. Taka prawda. To jest test na nasza …….. !

 17. jasiek z toronto said

  Re: 12 Martusia
  A kogo konkretnei by pani rekomendowala do zarzadzania Narodem Polskim???…
  (imie i nazwisko).
  Latwo jest dyskredytowac, ale bardzo trudno jest wskazac…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 18. Martusia said

  A czy mamy wybor? Jestem realistka i jak wynika z moich obserwacji to tylko Jeden Bosak ma chyba szanse zeby cos zmienic, wiecej swiezych twarzy sie nie pojawilo, ktore mialyby jakiekolwiek szanse w pojedynku z systemowa „dobra zmiana.”. Konfederacja zdobyla jednak duzy elektorat w wyboracjh do Sejmu, biorac pod uwage calkowita blokade mendialna ( na pewno nie bez kozery) i moze to sie przelozy na zdobycie jeszcze wiekszej popularnosci w wyboracjh prezydenckich, i uwali judasza. Przejasni w glowie oglupionego elktoratu. To bedzie sukces bo moze w koncu Polactwo zrozumie, ze nalezy skorzystac z szansy na zmiane, ze stare sukinsyny zalsuguja na smietnik, nie tylko historii. Nie mamy innej alternatywy i nalezy to docenic zamiast jatrzyc, bo tym jatrzeniem betonujemy przy wladzy tych co nie ruszaja waszych i swoich.

 19. jasiek z toronto said

  Re: 15 Martusia..
  Czy mam powtorzyc pytanie, czy jednak ustosunkuje sie pani do odpowiedzi???…
  Pytalem o nazwiska i imiona tych, ktorzy byliby godni reprezentowac w/g pani swiatopogladu nasz Narodowy interes…I nic wiecej…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 20. bluke said

  Znamienne jest to, że na Bosaka zagłosowali także elektorzy pani Magdaleny Ziętek-Wielomskiej (również Adam Wielomski).

 21. Martusia said

  Odpowiedzialam p.Jaskowi i chyba zrozumiale. Bede glosowac na K.Bosaka bo nie ma innej alternatywy. Madrzy analitycy polityczni, niezalezni (madrzejsze glowy i to duzo od mojej) zalecaja poparcie dla kandydata Konfederacji. Pan Michalkiewicz poparl takze ta kandydature.

 22. bluke said

  „Pan Michalkiewicz poparl takze ta kandydature.” – Dziwne, nie zauważyłem…

 23. Martusia said

  Trzeba sluchac uwaznie co mowil, poparl jasno Konfederacje i na nia glosowal w wyborach sejmowych. Zrozumiale wiec, ze nie jatrzyl tylko poparl tego, ktory zwyciezyl. To nie jest glupiec!

 24. bluke said

  Czyli poparcie p. Michalkiewicza dla Bosaka to tylko przypuszczenia? Kamień z serca!

 25. Martusia said

  Skoro aktywnie poparl Konfederacje to wiadomo, ze i poparl i ta kandydature na prezydenta. To jasne jak Slonce. Nawet Ziemkiewicz stwierdzil, ze Bosak jest inteligentny, ale Ziemkiewicz to gnida, zmija jadowita to Otoka – Frackiewicz ale o dziwo na serio pochlebil wyborowi Bosaka. Ze wzgledu na wysoki intelekt jaki Bosak prezentuje.

  Bosak wiadomo, ze musi byc ostrozny., bo inaczej zginie. Powinien wziac przyklad z Putina, ktory oglupil swoich zydowskich sponsorow.

 26. jasiek z toronto said

  Re: 22 Martusia…

  Powtorze trzeci raz pytanie:
  Kogo by pani rekomendowala do zarzadzania Polskim Narodem (imie i nazwisko)???..

  NIC nie wspominalem o Konfederacji ani o jakimkolwiek stowarzyszeniu…, ani osobom, ktore nam podstawiono…
  Tak to jest, jak Martusia nie rozumie pytania…Prostego pytania…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  ————-
  Pani Martusia już napisała, na kogo odda swój głos.
  Admin

 27. Yah said

  Ale o czym dyskusja. Przecież Konfederacja to projekt robiony pod powyżej dyskutujących Panów przez PR-owców, a nie żadna szansa dla Polski, której Pani Martusia radzi wzorować sie na Putinie. Żałosne …. niby dorośli ludzie …. no chyba , że naganiacze 😀

 28. Troll Polonii said

  14
  Martusia
  Moze ja sie wtrace:
  Re: nie mamy wyboru

  Mielismy wybor.
  W 1980 roku, zeby nie brac pieniedzy od pedofila – Reagana.
  Mielismy wybor.
  Zeby dbac o polski majatek narodowy.
  Wybralismy obcych ekonomow.
  Mielismy wybor.
  Zeby dbac o polska kulture.
  Wybralismy kulture McDonald’s a
  Zamiast bielskiej welny wybralismy dzinsy: symbol koniokrada.
  Mielismy wybor.
  Zamiast polskiej/europejskiej nauki wybralismy zydowska propagande.
  Mielismy wybor.
  Ale zamiast pokojwej wspolpracy z innymi narodami, wybralismy nieustanne wojny z ludnoscia cywilna suwerennych panstw swiata.

  A dzieci bardzo zasluzonych dzialaczy lat 80-tych zasiadaja teraz w sejmie
  A ich ojcowie – w Senacie.

  Urodzilismy sobie takiego Frankensteina, ktorego pozbyc sie nie mozna – a karmic trzeba.

 29. Ad. 9

  jeszcze zanim pajace z RN promowali sprzedajnego prostaka Kowalskiego na prezydenta.

  Kowalski na pewnym etapie był bardzo dobry. Ale nadszedł etap następny i… Kowalskiego należało nie niszczyć, ale wymienić na kogoś, kto bardziej pasował do zadań tego etapu.

 30. Ad. 17

  Pan Michalkiewicz poparl takze ta kandydature.

  Poparł Konfederację, bo jego zwolennicy właśnie w tym kierunku spoglądają. 🙂

 31. jasiek z toronto said

  Powtorze moj komentarz 11

  Re: 10 Alina
  Jak na razie, to zaden z obecnych politykierow ani slowem nie zajaknal sie o potrzebie likwidacji lichwiaskiego kartelu finansowego, wiec chyba jest wszystko jasne i klarowne.
  Czy beda zmiany? Owszem…Drenowanie systemu finansowego z gotowki (podwyzki i hiper-inflacja) i przejscie na rozliczenia elektroniczne czego skutkiem bedzie zaakceptowanie „bio-chipow” pod skora…
  No i bedzie „po herbacie”…
  =====================
  jasiek z toronto
  http://polskawalczaca.com

 32. jasiek z toronto said

  Re: 25 Troll Polonii.
  R. regan (operetkowy aktorzyna), mason 32 stopnia dosc dobrze wspolpracujacy z zydowskim sehendrynem i watykanska mafia uprawiajacy podwojny standard etyczno-moralny w/g wskazan talmudu (mowil wprost przeciwnego co robil).
  To tak na marginesie.
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 33. Adrem said

  Jak nie ma Polaka, który mógłby być prezydentem, to może po prostu znieść ten urząd, aż się taki Polak znajdzie.

  To zdecydowanie lepsze, niż kolejny żyd u władzy, nie dość że pożerający nasze pieniądze, to jeszcze robiący więcej bałaganu.

 34. Jan said

  Re 25

  Marian Kowalski (1964 – ) z Lublina, zaliczył 3 klasy liceum ogólnokształcącego (wyrzucony za brak postępów w nauce), z zawodu instruktor sportowy, dorabia jako bramkarz w nocnym klubie. Zaczynał w polityce od Ruchu III Rzeczypospolitej (Żyda Jana Parysa), od 1993 w UPR (Żyda Korwina), od 2005 prezes okręgu lubelskiego UPR, następnie rzecznik ONR. Ściśle współpracuje z Żydem „pastorem” sekty Pawłem Chojeckim z Lublina (czł. Rady Głównej UPR, red. nacz. miesięcznika „Idź pod prąd”). Kowalski był współzałożycielem wraz z Winnickim i Zawiszą tzw. Ruchu Narodowego. Jan Kobylański to dla niego antysemita, a Bronisław Wildstein, to polski patriota (sic!).
  Osobnik wrogi katolicyzmowi: objawienia św. siostry Faustyny Kowalskiej nazywa bredniami. Żydowskie media na potęgę promują go jako „narodowego opozycjonistę”.
  Marian Kowalski jako rzecznik ONR powiedział: „Polakiem jest każdy, kto chce przyjechać do Polski i być Polakiem, chcemy, żeby Polska była krajem otwartym dla każdego”. Poglądy polityczne M. Kowalskiego można zwięźle określić tak: mieszanina romantyzmu, rusofobii, antykomunizmu oraz tzw. „zdrowego rozsądku” w duchu UPRowskim. Głosi poglądy typu: Dmowski był patriotą, Piłsudski był patriotą, więc po co się kłócić ? – lepiej razem dowalić antypatriotom! Domaga się powołania armii UE, zwiększenia zakresu władzy Komisji Europejskiej a ograniczenia uprawnień rządów państw członkowskich, nawołuje do „wojny z Moskalem.”
  Kowalski ma obecnie (II/2018) czwartą „żonę” i zero dzieci, i uważa się za katolika (zaliczywszy 3 rozwody) i konserwatystę (sic!). Atakuje tych, których już wolno atakować. Nic nowego nie zapodaje. Kandydat na prezydenta RP w wyborach prezydenckich w 2015 r. „Patriota”, który grając wariata wymigał się od służby wojskowej!
  Ma starszą siostrę, ojciec Mariana to Janusz Kowalski (†1983).

 35. jasiek z toronto said

  Re: 31 Adrem…
  Koniecznoscia jest takiego Polaka znalezc, a nie ze on sie sam znajdzie…, bo kto o zdrowych zmyslach (jaki Polak) zgodzilby sie na taki urzad majac na uwadze w slusznej wiekszosci tak skur…wionych (zdemoralizowanych) obywateli???…(faszerowanych zydowskimi rzygowinami nie majac pojecia o rzeczywistosci)…
  Wybieranie Prezydenta Narodu Polskiego, to nie jest zaden koncert zyczen, ani „taniec z gwiazdami”…
  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 36. Birton said

  może Bosak, bo wokół samo żydostwo w połowie wspierane przez kościelnych

 37. Birton said

  ad 12
  pardon, nie wiedziałem o Bosaku, cofam rekomendację

 38. Boydar said

  Pomijając wszystkie istotne kwestie, uważam że na scenę wypychani są kolejni „kandydaci” takiej kondycji i proweniencji aby wypychających zostało na wierzchu bez względu na wzgląd.

  Jedyny wniosek z tej „parady wolności” jest taki, że „Chińczyki trzymają się mocno!”. To Wyspiański, nie ja.

 39. joanna111 said

  Szkoda, że pan Bąkiewicz nie startuje, do niego czuję zaufanie.
  Czy może się mylę?

 40. rycho08 said

  P. Krzysztof, (7)

  ‚Patrzył cham na złoty róg
  ale widział czapkę z piór’.

  potwierdził Pan, że niewiele jest w stanie zrozumieć, skupia się Pan na szczegółach nie potrafiąc objąć całości rzeczy.

  Uwaga ogólna – nic z nas nie będzie jeśli stajemy po stronie przebierańca a los ludzi wielkich (chyba nie przesadziłem) niewiele nas obchodzi. (dla większości niestety – mam na myśli z aktualnie działających p. PISKORSKIEGO)

 41. pos_ergo said

  PiS, PO, PSL, KONFEDERACJA, SLD, to wszystko są „oni”, jakby mocno się ze sobą nie kłócili (każdy przecież chce się dorwać do miodu).

  Ale gdzie w tej przestrzeni społeczno-politycznej jesteśmy „my”?
  Nas w grze nie ma, bo po każdej próbie zorganizowania czegoś „naszego”, ster grupy przejmują zakamuflowani „oni” i w ten sposób rozszerzają swoje wpływy, jednocześnie zniechęcając resztę do jakichkolwiek działań.

  „To się nie uda, nic się nie uda, niemożliwe, żeby się coś udało.”

  Mnie też zniechęcili.
  Nie widzę ratunku, chyba, że Niebo się zlituje i pomoże nam w jakiś metafizyczny sposób wydostać się z tej matni.

  A „Martusia” to albo nie znająca życia idealistka, albo „ich” agitatorka.
  Pan Wałęsa, Pan Duda, Pan Kukiz, to byli świetni kandydaci. Głosowałem na nich z wielką nadzieją. Teraz wiem, gdzie popełniłem błąd.

 42. lewarek.pl said

  Dla gajówki żaden kandydat nie jest dobry. 99,5 proc. to Żydzi, a pozostałe 0,5 proc. to pedzie. Ma zostać tak, jak jest (pani Martusia, chapeau-bas!). Po co więc toczyć takie dyskusje? Przecież są ciekawsze tematy.
  https://www.newsweek.pl/styl-zycia/najpiekniejsze-dziewczyny-na-swiecie-wedlug-narodowosci-newsweekpl/5cyb97w

  ———-
  Niech Pan zatem zasugeruje jakiegoś dobrego kandydata.
  Admin

 43. Adrem said

  Lewarek.pl ad 42

  Bosak jest i jednym i drugim.
  Idealny kandydat.

 44. matołek said

  Jakiej narodowości był Karol Levittoux ? Jakiej narodowości byli przodkowie ” znanego antysemity ” Kobylańskiego ? Jakiej narodowości był Samuel Bogumił Linde ?Jakiej narodowości był August Agbola O’Brown ps. Ali ?

 45. Olo said

  Polska jest pod żydo-banderowską i anglosaską okupacją, więc nie ma najmniejszych szans na propolskiego kandydata na prezydenta. Ten zostanie prezydentem Polin, który najlepiej będzie realizowała żydowskie, anglosaskie i banderowskie interesy. Nikt inny. Bosak czy Srosak, jakie ma to znaczenie?

 46. bluke said

  Ad 30.

  Może poczekajmy aż Stanisław Michalkiewicz się sam wypowie. To, że sympatyzował z Konfederacją przed konkursem na umiłowanych przywódców – nie znaczy, że zamierza nam jeszcze Bosaka stręczyć…

 47. Bosak jest super – tak trzymać. Jeśli rezydent IIIŻydo-RP/Polin to tylko Żyd, a nie jakiś nie daj Boże nacjonalistyczny Polaczek – tu żydzi i katolicy muszą być zgodni, bowiem sam prymas W.Polak stwierdził, że „nacjonalizm jest herezją”.
  .
  A Bosak nie tylko jest etnicznym Żydem, ale i ma zdrowe narodowe poglądy – na pewno gorszy od rezydenta Dudy nie będzie.

  Warto posłuchać, co mówi Bosak o braciach żydo-neobanderowcach:

  Poza tym, skoro rezydentem IIIŻydo-RP/Polin zawsze była jakaś antypolska, antynarodowa, antypaństwowa, filosemicka, kreatura, to przecież K.Bosak na rezydenta nadaje się jak mało kto. Nie dość, że spełnia wszystkie wymogi, to jeszcze jest Żydem – a to jest atut nie do przebicia.
  Powiem tak: Bosak jest super.

  W latach 2005-2007, będąc posłem, był członkiem Parlamentarnej Grupy Polsko-Izraelskiej.

  Brat Bosaka pracuje w firmie rosyjskiego oligarchy – https://twitter.com/marekbosak/status/826043101428928513?lang=fa

  Rzeczony Marek Bosak – brat kandydata na kandydata

  Marek Bosak, brat Krzysztofa, jest dyrektorem w firmie Vivus (udzielanie chwilówek) rosyjskiego oligarchy Olega Wiktorowicza Bojko. Oleg Wiktorowicz Bojko to jeden ze stu najbogatszych Rosjan. Swoje imperium finansowe zaczął budować w latach 90-tych. Jak podaje portal Niezależna.pl, był informatorem KGB, działał między innymi z pomocą byłego oficera KGB, Walerija Polomarczuka. https://www.fronda.pl/a/brat-krzysztofa-bosaka-jest-dyrektorem-w-firmie-rosyjskiego-oligarchy,126037.html

  Powyższe potwierdza sam M.Bosak – http://vivusmagazine.pl/vivus-finance-na-forum-ekonomicznym-w-krynicy/

  Marek Bosak – najlepiej ubrani na Europejskim Kongresie Gospodarczym 2015 Katowice

  https://dziennikzachodni.pl/europejski-kongres-gospodarczy-2015-najlepiej-ubrani-mezczyzni-na-eec-2015-katowice-zdjecia/ga/c3-3830103/zd/5195455

 48. rycho08 said

  P.Olo, (45)

  „Polska jest pod żydo-banderowską i anglosaską okupacją”

  TAK, JEST – ALE POD OKUPACJĄ MENTALNĄ

  Wynika nie z obiektywnych okoliczności, ale z prostackiego lenistwa jej mieszkańców, którym dla świętego spokoju nie chce się podjąć najmniejszego wysiłku, żeby sprawdzić kto i co do nich mówi.
  Pozwalają się mamić byle błyskotkami nie zadając sobie trudu sprawdzenia o co mamiącemu chodzi.
  Nie integrujemy się wokół naszej Przeszłości, dokonań naszych przodków (jakie one by tam nie były), tylko się gnoimy o byle drobiazg, najczęściej podrzucany nam przez naszych wrogów.

 49. rycho08 said

  Adrem,

  🙂 🙂 🙂 Brawo!

 50. rycho08 said

  Ad.18 i dalej

  Czy Martusia coś rozumie, bo ja nie:

  Bosak:
  -popiera banderowców
  -cieszy się z okupacji Polski
  -nienawidzi Rosji
  -wychwala UE

  Bosak.
  -czym się różni od obecnie rządzących?

 51. Boydar said

  Panie Rychu. Nasza przeszłość permanentnie przedstawiana jest jako {…} (tu można wpisać różne brzydkie wyrazy). To jak masię młody wokół niej integrować. Ewentualna alternatywą jest turboes i faki obywatela Donatana.
  Kolega Kafel (ach gdzie żeś gdzie drogi Kaflu) też miał w tym swój udział.

  Dla tego też między innym uważam flagowe produkcje filmowe socjalizmu z bardzo pożyteczne. Rozumieć z nich i tak wiele nie rozumiano (w tym zawartych bredni) ale to bycie Polakiem było cool.

 52. Boydar said

  Trzeba uważnie przestudiować Main Kampf żeby pojąć jaką moc ma właściwa/stosowna idea. Najlepsi fachowcy się nad tym wtedy pochylili.

 53. rycho08 said

  „Kolega Kafel (ach gdzie żeś gdzie drogi Kaflu) też miał w tym swój udział.”

  Walczyłem jak lew… 🙂

  Pełna zgoda!

 54. Boydar said

  A ja jak prawdziwa dziewiątucha, choć faktycznie nieco dłużej zeszło. Pusto teraz jakoś, nie bardzo jest komu przywalić, cieniasy same wokół 🙂

  Powinniśmy brać więcej przykładu z Pana Gajowego. No ale On ma inne obowiązki a my inne.

 55. NICK said

  Ech….. Kafel….. .
  Łzy siem roniom a i szlochy jakieś; buuuuuuuu.

 56. Za_granicą_widać_Lepiej said

  100 % poparcia dla wpisu p. Wrzodaka. ten wybór kandydata to jakaś kpina. a sądziłem, że wyborcy Konfederacji to ludzie inteligentni. BRAUN i tylko ON. merytorycznie i logicznie zmasakrowałby każdego kontr-kandydata w każdej debacie. i wynik byłby dobry. zamiast niego – jakiś chłoptaś, na którego nie tylko nie zagłosuję ale nawet nie dołożę się do zbiórki podpisów o rejestrację kandydata. trudno – tym razem nie pójdę nawet na 1szą turę …

 57. pos_ergo said

  W świetle tych wszystkich powyższych rozważań, mam propozycję osoby na prezydenta.
  – Pan Jonny Daniels.
  To moja propozycja.
  Kropka.

  ———–
  Un już jest nad-prezydentem.
  Admin

 58. Boydar said

  Za_granicą_widać_Lepiej_BRAUN_i_tylko ON

  Co do tej zagranicy to się można zgodzić. Ale tutejszy rabinat na to nie pójdzie.

 59. rdzenna Polka said

  Do Re.19 Panie Jasiek z Toronto odpowiadam na pańskie pytanie, Pan Tadeusz Cichocki Polak. patriota walczący z żydowską okupacją i przez żydowskich złodziei niszczony, wydał Dekret dla Polaków, pod którym ja jako Polka podpisuję się obiema rękoma. Dekret o wypowiedzeniu posłuszeństwa przez Polaków żydowskiemu reżimowi , który nielegalnie sprawuje władzę nad Polakami i zaprzestania płacenia podatków na tą zgraję złodziei, która żyje komfortowo z okradania Polaków. Obecnie nie ma na kogo głosować, bo to są ży… …..syny, a Bosak ech klaun, klaunem pogania, Polacy, rodacy czy te jedzenie chemii już wam faktycznie do cna mózgi wyżarło,, zastanówcie się lepiej już bojkotujcie te pseudowybory, żydowski reżim nie pozwoli wybrać Polaka czy to do was dotarło czy nie. Ja nie biorę udziału w tej żydowskiej chucpie i radzę Polakom też wypiąć tyłek niech się żydzi sami wybierają, bo nawet jak pójdziecie to i tak będzie ten kogo żydzi namaszczą jak Dudę-Judę, po co wam moralny kac.

 60. antyrusofob said

  Martusia @

  „Bosak ma chyba szanse zeby cos zmienic”

  Mówiąc, że jest o czym gadać z ukraińskimi nacjonalistami.

  „Ze wzgledu na wysoki intelekt jaki Bosak prezentuje.”

  No ma yntelekt. Kiedyś Bosak wściekł się, że Braun i Korwin powiedzieli, iż Piskorski nie powinien siedzieć. Czas minął, a wy zapomnieliście?

  Lewarek.pl@

  I ty też zapomniałeś już o „chrześcijańskich korzeniach banderowców”, które Bosak wynalazł niczym Marconi/Tesla radio.

  A nie. Zapomniałem, że ty rusofob jesteś.

  Kosiur @
  „napewno gorszy od Dudy nie będzie”

  Skąd taka pewność? PiS też udawało katolicko – narodową partię.

  Jedna wypowiedź Bosaka o Ukrainie skreśla go na zawsze!

 61. jaki prezydent? said

  I czort z tym prezydentem. Więcej władzy ma rząd, a tam mogliby się znaleźć np. Piskorski, Bekier, Piwar, Raźny(a), Sendecki, Rękas i im podobni poglądowo. Napewno byłby to lepszy skład niż wszystkie nierządy od 1989 roku. Ino jak to zrobić?

 62. bluke said

  Za_granicą_widać_Lepiej@

  Wydawało mi się, że to właśnie Braun zostanie kandydatem Konfederacji. Miał szerokie poparcie. W finale prawyborów przegrał tylko 17 głosami (z ponad 300). Bosak wygrał w wyniku zdrady trzech członków prezydium partii Wolność – spiskowcy przekazali Bosakowi ustaloną taktykę głosowania – co uniemożliwiło zwycięstwo Brauna.

 63. Boydar said

  No więc m.in. dlatego napisałem (58), tutejsze talmud czytały i żyda z obcego miasta się lękają. Póki co Duda wymiata, a na swojaka wygląda w stu procentach.

  Oprócz talmudu warto czytać także inne podręczniki.

 64. Alina said

  @ Rzeczpospolita

  Warto krytykować kiedy krytyka jest zasadna. Jednak czasami nie ma podstaw, to zwykły hejt.

  Krzysztof Bosak ma rację, kiedy mówi że z nacjonalistami ukraińskimi łączy polskich(?) nacjonalistów tradycja chrześcijańska. Banderowcy niewątpliwie są chrześcijanami, bardzo realistycznie potrafią organizować Drogę krzyżową:

  Jak się nie wyświetli, to filmik jest tutaj: http://antifashist.com/item/kiber-berkut-opublikoval-video-kazni-opolchenca-boevikami-azova.html

 65. Marucha said

  Re 64:
  Nacjonalistów polskich NIC nie łączy z nacjonalistami banderowskimi, a dzieli morze krwi.
  Chrześcijanie? Tacy, jak Hitler.

 66. NICK said

  Powielać, nagłaśniać.
  Te ssqrvyssyny.
  Są, teraz, GORSI, niźli na Wołyniu.

  PAMIĘTAJCIE.
  ZAUWAŻCIE.

  Jest ich kilka milionów we polin.
  BEZ kontroli granicznej i t.d.

  Szwecja jest bezpieczniejsza.

  U Nas jest zapłon opóźniony a tym samym gorszy.

 67. Sołtys said

  @34.Jan.
  „Kowalski ma obecnie (II/2018) czwartą „żonę” i zero dzieci, i uważa się za katolika (zaliczywszy 3 rozwody) i konserwatystę (sic!).”

  He he he.Nie wiedziałem o tym prawie padłem na twarz ze śmiechu.

 68. AntyUPA said

  Ukraińcy na ulicy czy na dworcach szydzą z Polaków, zaczepiają, prowokują. Kiedyś łazili w grupach, a teraz chodzą nawet pojedyńczo, samotnie i czepiają się ludzi. Widać, że czują się coraz pewniej i że nieukrywają swojej wrogości do narodu polskiego.

 69. zofia said

  Gorszy od A Dudy nie bedzie.
  Dajcie K Bosakowi szanse bycia zaledwie kandydatem na prezydenta.
  Jak narazie nazywa siebie narodowcem, postawil stope w uchylone drzwi.
  Patriota Z Wrzodak byl poslem i jesli nic sie nie zmieni, nie zostanie odsuniety naczelnik bedzie tylko gorzej
  Juz mielismy w sejmie liczaca sie grupe poslow ( LPR, SO) J Kaczynski z bratem „wyczyscil” scene skutecznie
  tak jak obiecal FB (Sorosowi) i „starszym braciom”.

 70. Alina said

  Pojawił się wątek banderowców. Część osób ma za złe obiecującemu kandydatowi na prezydenta Krzysztofowi Bosakowi, że ciepło mówił o nacjonalistach ukraińskich. Tutaj pani mówi o Prawym Sektorze, jednej z partii ruchu narodowego w Małorosji.

 71. Sarmata said

  Od dzisiaj każdy!, każdy jeden zdrowo myślący Polak powinien podjąć akcję uświadamiania i propagowania na prezydenta pana Krzysztofa Bosaka w swojej rodzinie i wśród swych znajomych.
  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

 72. Ad. 50

  Bosak:
  -popiera banderowców
  -cieszy się z okupacji Polski
  -nienawidzi Rosji
  -wychwala UE

  Bosak.
  -czym się różni od obecnie rządzących?

  Jeśli będzie robił coś przeciwnego, to będzie miał szlaban w mediach. A lud zapomni.

  „Bądźcie jako węże” – kto to powiedział? 🙂

 73. Boydar said

  Panie Sarmata, nie mieszaj Pan do swoich machinacji Pana Jezusa ani Jego Matki. Bo ci Pan Bóg język […]. Szczerze radzę.

 74. Yah said

  Kolejny liczy na jakiegoś wydumanego i nieistniejącego Wallenroda, który zbawi Polskę i Polaków. Nie zbawi, jest bo jest na takich zapotrzebowanie społeczne. Tzw. demokracja to zaspokajanie politycznych potrzeb obywateli, by mieli na kogo głosować, bez zmiany kierunku, w którym kraj nad Wisła podąża. Tak więc nie wiązałbym z nikim żadnych nadziei na lepsze.

 75. rycho08 said

  P. Krzysztofie,

  „Jeśli będzie robił coś przeciwnego, to będzie miał szlaban w mediach. A lud zapomni.”

  Panu szlaban nie grozi, to proszę w jego imieniu przekonać mnie do glosowania na niego.

  Jestem przekonany, że Pan potrafi.

 76. Panie Zygmuncie, Dziękuję za sentencję, że Bosak to Giertych Dwa. Rzymscy Najemnicy do walki z Babskim Monopolem Złota, WYMUSZAJĄCYM grę papierami wartościowymi czyli w TECHNOLOGIĘ, która jest 10 razy lepszym środkiem ANTYKRYZYSOWYM i Antyrecesyjnym od faszystowskiej Nacjonalizacji Złota, wystawili Jojkę-Bosaka. Ten Jojko przejął u Giertychów OD PANA sprawę mojego silnika spalinowo-parowego VDTW Monte Christo i Nową Technikę Lotniczą Aerobus-SADDAM.
  Z tego wynika, że to Giertychy z Opus Dei ZNISZCZYŁY metra SAMOCHODOWE Unii Europejskiej w Paryżu, Madrycie, Londynie i Rzymie oraz Reformę Bliskowschodniego Rynku Lotniczego Aerobusem-SADDAM, którego opracowanie techniczne SWISSAIR zlecił dla ANTONOWA w Dniepropietrowsku. Otóż zniszczenie Aerobusa-SADDAM przez Giertychów JOJKĄ-Bosakiem UMOŻLIWIŁO zniszczenie i ograbienie Iraku. czyli GRATULACJE dla Legionistów Rzymskich, którzy ZDOBYLI Warszawę.
  Gdyby Konfederacja wystawiła jako kandydata na Prezydenta miast Śmierdzącego Jojki Pana to wziąłby Pan w I turze 60% głosów, – również jako Zbawiciel Świata przed KATASTROFĄ KLIMATYCZNĄ, która jest skutkiem zabrania Panu przez Giertychów VDTW i dania VDTW Monte Christo Jojce.

 77. Birton said

  żydowskie rządy z warszawki to pro-banderowcy antypolscy i wszystko jasne, niestety gros Polaków politycznie głupi jak buty

 78. Polka-Słowianka said

  Do Sarmata: człowieku, jeżeli masz taki sam iloraz inteligencji jak ten żyd Bosak-Jajko to weź go na rezydenta do swojej chałupy , a przestań SŁOWIANOM wpychać tego imbecyla, bo aż żal za d..pę ściska, czy ty taki idiota, czy tylko udajesz, bo już nie wiem jak mam to nazwać. Już jednego imbecyla mieliśmy, teraz nikt się nie chce przyznać, że na niego głosował, a nie wspomnę o reszcie. Przestań gościu Słowianom wpychać te żydowskie kreatury, bo aż się rzygać chce i niecenzuralne słowa się cisną na usta. Słowianie są dumnym narodem i z tymi żydowskimi imbecylami nie chcą mieć nic do czynienia.

 79. Ada said

  Red. Stanisław Michalkiewicz – pozytywnie(!) – o Krzysztofie Bosaku: min. 19.29 https://www.youtube.com/watch?v=Arv_yRadNfs

  I sam Krzysztof Bosak, warto poznać jego opinie i sposób w jaki je wyraża: https://www.youtube.com/watch?v=SN0ameBm1cU

 80. Yah said

  Hmmm ….

  .https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/01/22/

 81. jasiek z toronto said

  Re: 79 Ada…
  „boss’ak”, to „zawodowy polityk” tzw., „spolecznik”…, ktory „wszendzie” byl, ale nie w normalnej „robocie”…
  O wszystkim „pier…olli” (o gorach, oceanach, o gwiazdach, o calym wszechswiecie), ale skrupulatnie pomija temat o KONIECZNOSCI likwidacji lichwiarskiego kartelu finansowego, a tylko sie „slizgal” w wersji ogolnej: „niewydolnosci, korupcji, lapowkarstwa itp bzdetach…

  Ile musze razy powtarzac, ze likwidacja lichwiarskiego kartelu finansowego, ktory nie tylko zadluza tworcow i uslugodawcow, ale wprowadza totalne niewolnictwo…

  Re: 80 Yah
  Jestem winien odpowiedzi n/t wzrostu PKB (Produkt Krajowy Brutto) w wysokosci 40% i wiecej procent w skali roku, co raczyl pan poddac takowy wzrost pod watpliwosc mimo mojego zapewnienia o tym.
  Otoz sa trzy Ekonomie:
  1) Ekonomia Boga (Tworcy Wszystkiego)
  2) Ekonomia Czlowieka (w/g Prawa Naturalnego)
  3) „ekonomia” lichwiarzy (zlodzieji i oszustow).

  Prosze wybrac do ktorej bylby pan przekonany, a ja panu zaraz wylicze w sposob „lopatologiczny”

  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 82. Ada said

  Re: 81
  Jasne, niech zostanie ten, co jest.
  Tylko proszę się liczyć z konsekwencjami, które być może są dla Pana całkiem bez znaczenia: prof. Ryszard Kozłowski https://www.youtube.com/watch?v=MbjVNMY2Kp0

 83. nie ma różnicy said

  między tym co był, tym co jest, a tym, co będzie latem

 84. jasiek z toronto said

  Re: 82 Ada…
  Cierpliwosci szanowna pani…Na razie jest jak jest i kto jest, a zapowiada sie, ze moze byc zupelnie inaczej i do wyborow zglosza sie inni kandydaci jak np: Maciej Maciak, p. Kozlowski, Zygmunt Wrzodak, p. „NIKT”, p. Korczanowski, i inni…na przyklad. Nie wiadomo…
  Prosze wiec podac nazwiska pani kandydatow na urzad Prezydenta. (100 tys. podpisow to nie jest az tak wielki problem zebrac w dobie Internetu, tabletow i smartphonow…)…

  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.