Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbyszko o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Maverick o Między politycznym eskapizmem…
  Carlos o Przez Morze Czerwone ku Phallu…
  Barbara Chojnacka o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (46 – …
  Bezpartyjna o Przyczyny zwiększających się w…
  Bezpartyjna o Mądry głupiemu (niestety)…
  Jaron o Jak zabito mały ruchu graniczn…
  sanning o Między politycznym eskapizmem…
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  Maverick o Wolne tematy (46 – …
  Jaron o Przyczyny zwiększających się w…
  Boydar o Prymas Wyszyński – wróg czy pa…
  . o Między politycznym eskapizmem…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (46 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Krytyka państwa Izrael przestępstwem? Włochy przyjmują nową definicję antysemityzmu.

Posted by Marucha w dniu 2020-01-22 (Środa)

Włoski rząd zdecydował się przyjąć roboczą definicję antysemityzmu Międzynarodowego Sojuszu na rzecz Pamięci o Holokauście (IHRA), która zabrania m.in. krytykowania polityki państwa Izrael czy wskazywania, że to Żydzi ponoszą odpowiedzialność za ukrzyżowanie Pana Jezusa.

IHRA „jednoczy rządy i ekspertów, aby umacniać, rozwijać i promować edukację, pamięć i badania na temat Holokaustu na całym świecie, a także aby dbać o wypełnianie zobowiązań wynikających z Deklaracji Sztokholmskiej z 2000 r.”

Sojusz opracował niewiążącą prawnie roboczą definicję antysemityzmu, którą przyjęła jako pierwsza Wielka Brytania. W ub. roku do tego grona dołączyli m.in. Niemcy, Francuzi i Ukraińcy.

„Antysemityzm to określone postrzeganie Żydów, które może się wyrażać jako nienawiść do nich. Antysemityzm przejawia się zarówno w słowach, jak i czynach skierowanych przeciwko Żydom lub osobom, które nie są Żydami, oraz ich własności, a także przeciw instytucjom i obiektom religijnym społeczności żydowskiej” – czytamy na stronie IHRA.

Sojusz wskazuje, że przykładem antysemityzmu w życiu publicznym, mediach, szkołach, miejscach pracy i sferze religijnej może być nie tylko „nawoływanie do zabijania lub krzywdzenia Żydów w imię radykalnej ideologii lub ekstremistycznych poglądów religijnych, pomocy w takich czynach lub usprawiedliwianiu ich”, ale także „formułowanie kłamliwych, odmawiających człowieczeństwa, demonizujących lub stereotypowych opinii o Żydach lub ich zbiorowej władzy, zwłaszcza, choć nie tylko, w postaci mitu o międzynarodowym spisku żydowskim lub o kontrolowaniu przez Żydów mediów, gospodarki, rządu lub innych społecznych instytucji”.

Innymi przejawami antysemityzmu wg IHRA są: „oskarżanie Żydów jako narodu o odpowiedzialność za rzeczywiste lub wyimaginowane czyny popełnione przez jedną osobę lub grupę Żydów, a nawet za czyny popełnione przez osoby niebędące Żydami; negowanie faktu, zakresu, mechanizmów (np. komór gazowych) lub intencjonalności ludobójstwa narodu żydowskiego dokonanego przez narodowosocjalistyczne Niemcy oraz ich zwolenników i sojuszników podczas II wojny światowej (Holokaust); oskarżanie Żydów jako narodu lub Izraela jako państwa o wymyślenie lub wyolbrzymianie Holokaustu; oskarżanie obywateli żydowskich o bycie bardziej lojalnym wobec państwa Izrael lub wobec rzekomych międzynarodowych interesów żydowskich niż wobec swojego kraju; odbieranie Żydom prawa do samostanowienia, np. przez wyrażanie poglądu, że istnienie państwa Izrael jest przedsięwzięciem rasistowskim; stosowanie podwójnej miary przez wymaganie od Izraela zachowania, którego nie oczekuje się lub nie wymaga od jakiegokolwiek innego państwa demokratycznego; wykorzystywanie symboli i obrazów kojarzonych z klasycznym antysemityzmem (np. spowodowanie śmierci Jezusa, używanie krwi chrześcijańskich dzieci do rytuału religijnego) w charakterystyce Izraela lub Izraelczyków; porównywanie współczesnej polityki Izraela z polityką nazistów; obarczanie Żydów jako ogółu odpowiedzialnością za czyny państwa Izrael”.

Rząd włoski, przyjmując roboczą definicję antysemityzmu wyznaczył również prof. Milenę Santerini na krajowego koordynatora ds. walki z antysemityzmem. Santerini jest profesorem pedagogiki na Uniwersytecie Katolickim w Mediolanie, wiceprezesem Shoah Memorial Foundation w Mediolanie i członkiem Narodowej Rady Dydaktycznej Muzeum Shoah w Rzymie oraz Contemporary Jewish Documentation Center.

Wielka Brytania była pierwszym krajem na świecie, który przyjął definicję IHRA. W sposób szczególny zabiegał o to lord Eric Pickles. Definicję tę akceptują także Francuzi, Grecy i Cypryjczycy.

Włoscy przywódcy żydowscy pochwalili rząd. Gabinet premiera Giuseppe Conte zdecydował się zatwierdzić definicję na posiedzeniu w zeszły piątek, dołączając do innych krajów europejskich, które w ciągu ostatnich dwóch lat zrobiły to samo, i władz UE, które powołały grupę roboczą w sprawie zwalczania antysemityzmu.

Żydowscy przywódcy ze Stanów Zjednoczonych pochwalili działania rządu w Rzymie. „Włochy dołączają do rosnącej listy innych krajów w Europie i innych państw, które zobowiązały się do zwalczania nienawiści do Żydów poprzez przyjęcie tego ważnego standardu” – napisano. Amerykańscy Żydzi liczą na to, że w nadchodzących dniach więcej państw przyjmie tę definicję.

Polska chociaż jest członkiem IHRA, jeszcze jej nie zaakceptowała, nad czym ubolewał w październiku ub. roku ambasador Izraela, Alexander Ben-Zvi.

Źródło: jpost.com / holocaustremebrance.com
AS

http://www.pch24.pl/

Komentarzy 28 to “Krytyka państwa Izrael przestępstwem? Włochy przyjmują nową definicję antysemityzmu.”

 1. Jack Ravenno said

  Nienawiść tylko wzrośnie. Uważam, że dążą do tego świadomie chcąc wypełniać proroctwa.

 2. Kojak said

  Agresywny zydhitleryzm rozprzestrzenia sie w zastraszajacym tempie ! Niebawem uczciwi ludzie beda musieli sie organizowac ;przeciw zydowskim hitlerowcom ! Hitler tez ustanawial bowiem takie ostentacyjnie kryminalne prawa bez zasad moralnych. Zydowscy zwyrodnilcy robia to samo !

 3. to ;kto w końcu ukrzyżował J Chrystusa .

 4. z prowincji said

  ad.3 .
  .https://www.pch24.pl/krytyka-panstwa-izrael-przestepstwem–wlochy-przyjmuja-nowa-definicje-antysemityzmu,73502,i.html#ixzz6BnCH45A8

 5. PISKORZ said

  re art Antysemityzm przejawia się zarówno w słowach, jak i czynach DO DUPY TAKA WYLICZANKA…A gdzie są oprócz tego- antysemickie spojrzenia..?! Przecież muszą być..

 6. plausi said

  Doktryna nazwana „holokaust”

  Najpierw przypomnimy, kto zorganizował masową likwidację żydowskiego pospólstwa w WWII:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#HoloSamo

  selekcję kontyngentów do obozów dokonywały wyłącznie żydowskie tzw. judenraty, zarządy gmin żyyydowski, a dostawę do wagonów organizowała wyłącznie żydowska policja, słynna ze swej sadystycznej wręcz brutalności.

  Kto jest także odpowiedzialny za organizację WWII to przynajmniej co bardziej rozważni powinni już się dawono domyślić:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  Ciemniakom pozostaje nadal wiara, że to Niemcy wpadli na pomysł WWII.

  Przemysł holokaustu opracował metodę szantażu na narodach nieżydowskich, w celu wymuszenia na nich haraczu za swe własne zbrodnie likwidacji ludnożci żydowskiej. Wytresowane małpy ludzkie powtarzają te tezy żydowskich bandytów, jak często to można obserwować w RFN, którego mieszkańcy są święcie przekonani, że to oni są odpowiedzialni za zbrodnie żydowskich elit finansowych.

  O tym, że jedynm z celów WWII była likwidacja nadmiarowej populacji żydowskiej, żyydowskiwgo motłochu, to już pisaliśmy. Jedynie elementy nabardziej zbrodnicze potrafiły przetrwać WWII, dowodząc tym samym żydowskiej elicie, że są odpowiednim materiałem dla wzmocnienia żydowskich struktur przestępczych, m.in. tych, które realizują doktrynę tzw. „holokaustu”.

 7. Boydar said

  Niestety, słusznie Plausi pisze, TAK TO BYŁO !!!

 8. Zerohero said

  Jeśliby nie było spisku żydowskiego, to takie prawo nie byłoby wprowadzane, w dodatku globalnie.

 9. Bili de kid said

  A co z parchami, czy parchów można krytykować?

 10. wanderer said

  „to ;kto w końcu ukrzyżował J Chrystusa ”

  Za niedlugo dowiemy sie z narracji zydowskiej ze to byli Katolicy.

 11. osoba prywatna said

  Izrael – ostatnia deska ratunku żydowskiego łajdaka. Maciupci, tyci tyci, malusieńki kraj otoczony przez wrogów, zwłaszcza przez Morze Śródziemne, ten złośliwie antysemicki akwen czyhający tylko na okazję, aby potopić Żydów. Izrael ma prawo do istnienia. Naprawdę, jest jedynym krajem na Bliskim Wschodzie, posiadającym takie prawo.

  – LOU A. ROLLINS ZE „SŁOWNIKA LUCYFERA”

 12. Anucha said

  We Włoszech teraz najlepszym biznesem będzie szycie mycek.
  Oczywiście dla szabesgojów .
  Bo pozostali wyjmą z szafy, otrzepią o kolano i znowu będą śmiało paradować

 13. antyrusofob said

  „to ;kto w końcu ukrzyżował J Chrystusa ”

  Putin i Rosjanie. No co ty telewizji nie oglądasz?

 14. Birton said

  dzięki żydowskim rządom w Polsce 1989-2020 antypolonizm praktycznie nie penalizowany ;
  precz z żydowską Bandą Kulawego i jej szefem!

 15. Birton said

  a ponadto
  Nas, Polaków, nic nie obchodzi żydowski holocaust i te 6 milionów czy miliardów zabitych Żydów, tak samo jak Żydów nie interesuje ludobójstwo na Polakach.
  My, Polacy, mamy tam żydowskie ofiary, gdzie Żydzi ofiary polskie .
  Nas , Polaków nie interesuje żydowski holocaust, my zajmujemy się ludobójstwem Polaków.:
  My, Polacy, nie modlimy się za żydowskie ofiary, tak samo jak Żydzi nie modlą się za polskie ofiary.

 16. Birton said

  znowu żydostwo zabiło ważnego Irańczyka:
  https://www.theepochtimes.com/iranian-commander-shot-and-killed-down-in-front-of-his-own-home-state-media_3212444.html
  Iran śpi, czy jak?

 17. plausi said

  Czy Duda jest odpowiedzialny za Jedwabne ?

  Syjonistyczna propaganda melduje kolejny polski grzech „holokaustu”:

  „Duda zlekceważył propozycję prezydenta Izraela w sprawie przemowy w Jerozolimie”

  https://pl.sputniknews.com/polska/2020012311702225-media-duda-zlekcewazyl-propozycje-prezydenta-izraela-w-sprawie-przemowy-w-jerozolimie/

  Oj, oj, oj ! Za to będą baty. Dotychczaseowe wciskanie bez wazeliny niewiele tu pomoże. Tylko patrzeć jak pan Duda zostanie wezwany na dywanik przed oblicze pani żorżetty albo naet pana
  Aleksandra Ben Zvi. Nie brakuje jak widać Bencwałów nad panem Dudą.

  Ale patrzmy dalej, czy jest to sygnał dalszych knowań ?

  Wersja polska rosyjskiej propagandy donosi co prawda jedynie: „Putin w Jerozolimie: Szereg krajów fałszuje prawdę o II wojnie światowej” prezentując jedynie zdjęcie dwóch kooperujących polityków

  https://pl.sputniknews.com/polityka/2020012311701780-uroczystosci-yad-vashem-izrael-holokaust-sputnik/

  o fałszowaniu historii już pisaliśmy, jest to zresztą ulubione zajęcie polityków i tych, którzy pociągają za sznurki.

  W wersji niemieckiej jednakże prezentuje ta gadzinówka dla Niemców radosną wieść:

  „Holocaust-Gedenkforum: Putin trifft sich mit Netanjahu in Jerusalem – Video”

  (Forum Pamięci-Holokaustu: Putin spotyka się w Jerozolimie z Netanjahu – wideo)

  https://de.sputniknews.com/politik/20200123326366611-holocaust-gedenkforum-putin-netanjahu/

  Ciekawe co uknują tym razem ci „przyjaciele broni” tzw. „holokaustu”.

  Czy w końcu nie dowiemy się z mediów gównego nurtu, że to właśnie Duda jest odpowiedzialny za Jedwabne ? Media gównego nurtu potrafią i tego dowieść.

 18. Mietas said

  No to w końcu wszyscy się doczekali, a tak się bali.

 19. wanderer said

  Pan Mosze ostrzega:

  – Kto mógłby sobie wyobrazić, 75 lat po Holokauście, że Żydzi będą się bać chodzić po ulicy ze swoją symboliką, że będą bezczeszczone synagogi? Że Żydzi będą myśleć o tym aby na zawsze wyjechać z Europy – mówi Kantor. – W takim tempie, za 30 lat w Europie nie będzie Żydów”

  I jak nie zyczyc mu wszystkiego dobrego i spelnienia marzen?

  https://pl.sputniknews.com/polityka/2020012311701780-uroczystosci-yad-vashem-izrael-holokaust-sputnik/

 20. Troll Polonii said

  Slicznie nas Putin zalatwil

  Rosjanom postawili pomnik za obrone Leningradu i to w Jad Waszem.
  Zydzi w Izraelu potwierdzilii i puscili w swiat, ze to Rosjanie pobili Niemcow, wyzwolili Oswiecim; a Putin najwiecej opowiadal o rosyjskich ofiarach II wojny.

  Faktycznie Leningrad byl zrownany z ziemia.,
  Podobnie Kursk i Stalingrad.
  Zginelo miliony Rosjan w samym tylko Kursku.

  Zrobil nas Putin na szaro.
  Bo przeciez trudno teraz bedzie Dudzie opowiadac, ze Rosja z Niemcami postanowily zniszczyc zydow i Polakow.

  Majstersztyk dyplomacji
  Nie dziwie sie, ze amerykanskie zydki sa zle na zydkow (zwlaszcza tych rosyjskich ) w Izraelu

  Niemcy sie przyznali, ze to tylko i wylacznie Niemcy wymyslili II wojne swiatowa.
  A najlepsze, ze zydki amerykanskie sie zloszcza na zydow rosyjskich w Izraelu.
  Bo Amerykanie maja uwierzyc, ze hitleryzm i rosyjski komunizm to jest to samo. Bo chodzi o to, zeby demonizowac Rosje z kazdej strony.

  Kushner w zwiazku z tym ( a wlasciwie z powodu pgody) nie mogl pojechac na te obchody.:
  A tak naprawde:
  Exclusive: Trump Planning Nuclear Strike on Russia…Soon (updating) – Veterans Today | Military Foreign Affairs Policy Journal for Clandestine Services

  https://www.veteranstoday.com/2020/01/23/exclusive-trump-planning-nuclear-strike-on-russia-soon/

  Pelny tekst przemowienia prezydenta Niemiec:
  Full text of German president’s Yad Vashem speech: We Germans have not learned from history
  https://www.haaretz.com/israel-news/full-text-of-german-president-s-yad-vashem-speech-we-germans-have-not-learned-from-1.8438504?utm_source=Push_Notification&utm_medium=web_push&utm_campaign=General#

  Kushner tlumaczyl, ze to pogoda nie pozwolila mu leciec do Izraela. I Jankesy chca podbic Moskwe i Syberia a pogody sie boja!
  Kushner nixes attendance at Israel’s Holocaust Forum, citing weather conditions – Israel News – Haaretz.com

  https://www.haaretz.com/israel-news/.premium-kushner-nixes-attendance-at-holocaust-forum-citing-weather-conditions-1.8435829

  UWAGA
  A z wielkiej zemsty Duda zaprosil do Oswiecimia… wahabitow z Arabii Saudyjskiej. (Pewnie tych, ktorzy brali udzial w zburzeniu nowojorskich wiez
  Slusznie.
  Juz raz sie zaprzyjaznilismy z Arabia Saudyjska: W Kosowie i Czeczni.

  Wahhabis in Auschwitz: Senior Saudi Clerics Convert to Holocaustianity – Veterans Today | Military Foreign Affairs Policy Journal for Clandestine Services
  https://www.veteranstoday.com/2020/01/23/wahhabis-auschwitz/

 21. Mietas said

  Ja jakiś czas temu pisałem, kiedy do Moskwy przyjechała oficjalna delegacja z Izraela, a którą przyjmował Prezydent Rosji, w swoim przemówieniu Putin powiedział, że Izrael tak naprawdę to rosyjski naród, dlaczego? Bo cała delegacja mówiła po rosyjsku, więc nikogo nie powinno dziwić, że stosunki między tymi krajami są coraz lepsze.

 22. Jack Ravenno said

  No cóż – „rządzi ten kogo nie wolno krytykować”

  Jakieś wątpliwości?

 23. PISKORZ said

  re 11 Jest książka Lucas /autor/..”Polski holocaust”. warto przeczytać..Pewny kręgom się nie podobała..a jakżeby inaczej .!!

 24. Piskorz said

  re 11 Dzień czy dwa po powstaniu Izraela w 1948…6 krajów arabskich + wolni strzelcy z Arabii Saud… tak wojowali Arabowie, że szansę przesrali /pardon, nie pamiętam szczegółów/…i mają to , co mają. Wrzód duży na swojej dupie.i końca tego nie widać…

 25. revers said

  ad21

  Do tego stopnia ze przyznano racje Stalinowi i zydom ze wymordowano Polakow w Katyniu

  B. prezes Rosyjskiego Kongresu Żydowskiego wychwala mord w Katyniu: Stalin miał rację

  https://dzienniknarodowy.pl/rosyjski-politolog-wychwala-mor-w-katyniu-stalin-mial-racje/

  w innym kierunku to balad odrzucenia zydow

  https://dorzeczy.pl/swiat/127255/mosze-kantor-odrzucenie-zydow-to-odrzucenie-swiatowego-porzadku.html

 26. JARNO said

  re.6: PLAUSI>jedno wyjaśnienie: ‚holokaust’ jako POLITYKA Jewish Deep State pojawił się w latach 70ych. Vide prof. Norman Finkelstein>holokaust industry. Jako osoba wiekowa-za komuny!-wiedzieliśmy, że w Auschwitz -ginęli ludzie z Polski, Europy: Polacy, Zydzi, cyganie, kobiety, dzieci. Komory gazowe. Przecież prof. Antoni Kępiński prowadził swoje badania na ludziach, którzy przeżyli Oświęcim.
  Ale wiedzieliśmy, że zarówno Oświęcim, Kraków, Rzeszów, Warszawę, etc wyzwoliła Armia Czerwona=ZSRR – no było nie było pod kierownictwem Stalina jako ALIANTA US i UK.
  .
  re.20: TROLL POLONII>
  ‚Slicznie nas Putin zalatwil’>>bb celne podsumowanie!!!
  .
  re.23: REVERS>>mord w Katyniu> jeżeli
  ” ex-prezes Kongresu Żydowskiego wychwala mord w Katyniu: Stalin miał rację”
  to kwestionowanie tego przez nieżydów czyli gojów – w świetle ‚rezultatów’ Holokaust Summit 2020 w Yad VAshem jest ANTYSEMITYZMEM a to – jest a wg. mnie już jest PRZESTĘPSTWEM
  podlegającym sankcjom prawnym – procesem i raczej jestem pewien, że ŻADEN sędzia w ‚oczyszczalni ściekow=Polin’ – bez względu na ‚kryzys sądowy’ bez wahania PRZYŁOŻY ile pary w paragrafach.
  Ile osób zginęło w Katyniu??? https://en.wikipedia.org/wiki/Katyn_massacre >ca 20 000 osób. W okresie ‚April and May 1940″
  Co się dzialo w Europie w okresie ” April and May 1940″? se wyguglaj i odpowiedz na proste pytanie: DLACZEGO Ruskie ‚to zrobili’ w ‚April and May 1940’ a nie miesiąc lub dwa miesiące wcześniej lub 2 miesiące później?.

  A czyje poparcie ‚mieli’ Finowie??
  CCCP walczyli z Finami (wojna zimowa) a wtedy już byla armia polska pod wodzą Sikorskiego w FRANCJI-ANGLII>przeciwnik Rzeszy (‚zaprzyjaźnionej z CCCP bo pakt M-R). USA było ‚daleko’ do wojny (chociaż amerykańskie firmy pracowały w RZESZY aż do 1945)
  Stalin po prostu obawiał się, że armia Sikorskiego zostanie wysłana do Finlandii!!!
  A na marginesie:
  Putin ‚dzisiaj’ odslaniał w Jerozolimie pomnik 900 000 obywateli rosyjskich jacy zginęli w Leningradzie/St.Petersburg w okresie oblężenie 872 dni=2,5 ROKU!!
  Japończycy w Nankinie zabili w ciągu 3 dni ca 300 000 Chińczyków: czy słyszałeś, żeby władze CHRL ‚nadzieraly się” jak piśdzielcy w sprawie Katynia? NIE, to dzisiaj Jewish Deep State ‚walczy’ z ‚komuną’ w CHRL a Wałęsa jedzie ‚wyzwalać’ Hong Kong
  W Indonezji w latach 1965–66 zabito – ‚różnie piszą” od 1 mln do 3 mln Chińczyków pod zarzutem że byli członkami lub sympatykami ‚komunistów’ https://en.wikipedia.org /wiki/Indonesian_mass_killings_of_1965%E2%80%9366 podczas gdy Chinole tam żyli ‚od zawsze’ Czy slyszałeś, żeby władze CHRL „nadzierały się’ jak piśdzielcy w sprawie Katynia”.NIE>to dzisiaj Jewish Deep State ‚walczy’ z ‚komuną’ w CHRL a Wałęsa jedzie ‚wyzwalać’ Hong Kong
  A czy zrzucenie bomb atomowych na Hiroszimie i Nagasaki przez naszego dzisiejszego ‚najbliższego’ sojusznika nie bylo zbrodnią LUDOBÓJSTWA?
  A bombardowanie miast niemieckich w 1944/45 przez aliantów nie było zbrodnią wojenną/
  A ile polskich miast komuchy zniszczyli w czasie WWII? Warszawę?Kto wywoływal PW44? Ruskie?
  A Danzing, Breslau czy Stetin? – to w 1944 BYŁY miasta niemieckie!!!!
  A Dolny Śląsk czy Pomorze zachodnie to ‚prezent’ Stalina!! władzom PRL
  przy protestach ‚aliantów w Poczdamie!!
  .
  Czy Duda-Morawiecki-Kaczor-Grodzki-Tusk-Wałęsa-sędzia Gersdorf- czy coś mówili DZISIAJ o Act 447!!!! tak jak pyszczą o Putinie-umacnianiu NATO/EU??- ‚obronie demokracji, wolności, rule of law??
  REVERS+associated morona>WALNIJCIE SIĘ MATOŁY w łeb- jak wszystkie piśdzielsko-totalnoopozycajnione kretyny w ‚oczyszczalnie ściekow=POLIN”>
  NEC LOCUS UBI POLONIA FUIT i na pewno nie jest to wina Putina.
  PS. wg Kanta: Krytyka władzy sądzenia: MATOŁ>UCZY SIĘ I NAŚLADUJE!!

 27. Antares said

  #plausi
  „Ciemniakom pozostaje nadal wiara, że to Niemcy wpadli na pomysł WWII.
  …… Wytresowane małpy ludzkie powtarzają te tezy żydowskich bandytów, jak często to można obserwować w RFN, którego mieszkańcy są święcie przekonani, że to oni są odpowiedzialni za zbrodnie żydowskich elit finansowych.”

  No jacy ci Niemcy są biedni, tacy niewinni, no po prostu pierwsze i największe ofiary nazistów, którzy siłą ich zmusiły do mordów na Polakach, Rosjanch, Serbach i Białorusinów. Wiadomo, za wojnę odpowiedzialna jest II RP, tak samo zresztą uważa też Putin.

  #Troll Polonii
  „Faktycznie Leningrad byl zrownany z ziemia.,
  Podobnie Kursk i Stalingrad.”
  Leningrad nie był zrównany z ziemią. W czasie blokady zginęło sporo ludzi, ale nie można powiedzieć że miasto zostało zrównanie z ziemią, jak np. Warszawa albo choćby Stalingrad.

 28. Plausi said

  Odchody rocznicy wyzwolenia Auschwitz

  obchodzone były bez udziału kraju, w którym ten obóz się znajdował. Takie kolejne typowo żydowskie pomieszanie pojęć.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  których nie mało dostarczają nam codziennie gadzinówki propagandy gównego nurtu.

  Bandytom żydowskim z przemysłu holokaustu udało się przepędzić Polaków z obozu Auschwitz i zagarnąć go do potrzeb przemysłu holokaustu. Pomógł im w tym m.in. dobrze znany działacz żydowskiego przemysłu holokaustu z Polski w roku 1995. przy okazji 50-tej rocznicy:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  który kazał się wynosić siostrom zakonnym z obozu, jak odważyły się tam postawić krzyż ku czci pomordowanym w nim głównie Polakom. Niewiedzącym i polskim zaprzańcom przypominamy, że Auschwitz od samego początku był i służył do likwidacji Polaków a nie żadnych żydów, ci ostatni byli kierowani do Brzezinki/Birkenau, który to obóz był zresztą daleko większy i mógł sprostać zadaniom. Auschwitz nie ma z likwidacją żydowskiego pospólstwa nic wspólnego.

  Obok żydów kierowani do tego obozu byli również jeńcy sowieccy, o których też nie wie Putin zbyt wiele. Niestety z Brzezinki niewiele pozostało, dlatego przemysł holokaustu okradł Polaków z ich miejsca katorgi, jakim był Auschwitz, jak to jest we zwyczaju żydowskich organizacji przestępczych w rodzaju przemysłu holokaustu. Bandom żydowskim tak wszedł rabunek w krew, że nawet miejsce katorgi Polaków im ukradli.

  Społeczeństwo, które tak łatwo pozwala sobie wydrzeć pospolitej bandzie przemysłu holokaustu swe miejsce pamięci nie wzbudza w nikim większego respektu, co zresztą najważniejszy sojusznik obecnych zarządców w Warszawie potwierdził ustawą „447”. Pan Duda i reszta tej hołoty warszawskiej wyszła w sumie na trefnisiów, któremu jak kundlowi daje się kopniaka.

  Jesteśmy zaniepokojeni przyszłością narodu polskiego, gdyż namnożyło się tyle matołów, parobków i zaprzańców, przypadek Auschwitz pokazuje to dobitnie, że będzie ciężko Polakom przetrwać.

  Jedyne co może tu napawać optymizmem, to fakt, że Polacy przeszło wiek uczyli się obchodzić bez własnego państwa, to pewnie i tym razem się uda obejść.

Sorry, the comment form is closed at this time.