Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wolne tematy (5 – 2020)

Posted by Marucha w dniu 2020-01-23 (Czwartek)

Marszałek Grodzki jest zaszczycony, że tak ważny polityk amerykański, jak staruszka Nancy Pelosi, chce z nim porozmawiać w Polsce przed podróżą do Jerozolimy na sabat holokaustyczny.

Szkoda, że seksistowską wstawką zepsuł całościowe wrażenie:  „Pani Nancy Pelosi jest kobietą, ja jestem mężczyzną i dżentelmeneria nakazuje odpowiedzieć na takie zaproszenie”.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2020/01/19/wolne-tematy-4-2020/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2020/01/28/wolne-tematy-6-2020/

Gajowy Marucha

Komentarze 243 to “Wolne tematy (5 – 2020)”

 1. Głos Prawdy said

  Proszę o modlitwę w tej intencji Romana

  Roman Juszkow
  17 stycznia o 15: 20

  POSZUKUJE PRACY !

  Przyjaciele, sprzymierzeńcy, TOWARZYSZE BRONI, permscy i nie tylko, ale czy przypadkiem nie macie dla mnie pracy? Stała lub tymczasowa. Po tym, jak wrogowie najpierw wypędzili mnie z uniwersytetu, a następnie udusili moje Regionalne Centrum Praw Człowieka w Permi, żyję osobnymi zarobkami Ale nie mam ich wystarczająco dużo.

  Co robię najlepiej? Różne teksty-dziennikarskie (różnych gatunków, od nowości po publicystyczne), PR, reklamowe, artystyczne (w tym poetyckie), inne. Redagowanie, edytowanie, re-rating. Mogę pracować z językiem angielskim (ale w ograniczonym zakresie, oczywiście, edytować tekst w języku angielskim, na przykład, nie biorę).

  Myślę, że mógłbym z powodzeniem prowadzić jakąś stałą kolumnę autorską lub w innym trybie pisać dla mediów, ale gdzie w Rosji media, które wezmą mnie do pracy… nawiasem mówiąc, mogę nie tylko pisać – mam doświadczenie w pracy w radiu i telewizji.

  Cóż, mam też pierwszy zawód-geograf-ekolog, jest stopień doktora nauk geograficznych, czyli teoretycznie może być jeszcze jakaś np. działalność ekspercka, jeśli nagle…

  I pamiętam, że w latach 90 – tych miałem piękne miejsce nocnego stróża, ciepłe, z lodówką i komputerem… Czemu nie.
  https://vk.com/id51590065

 2. Głos Prawdy said

  Brytyjskie dzieci zmuszane do lekcji masturbacji: Edukacja seksualna dla 6-letnich dzieci zszokowała rodziców

  06.10.2019
  W szkołach w Wielkiej Brytanii wprowadzono obowiązkowe lekcje „samozadowolenia” dla dzieci w wieku sześciu lat. „W rzeczywistości mówimy o samostymulacji i samozadowoleniu w całej szkole średniej” – przyznał autor programu nauczania.

  W Wielkiej Brytanii w 241. Szkole Podstawowej w hrabstwie Warwickshire wprowadzono obowiązkowe lekcje „edukacji seksualnej” dla sześciolatków, na których małe dzieci będą nauczane angażować się w samozadowolenie. Zszokowani rodzice i konserwatywni politycy biją na alarm.

  Chodzi o program edukacyjny „wszystko o mnie” dla dzieci w wieku od sześciu do siedmiu lat, opracowany przez „seksuologa” i przeciwnika małżeństw 37-letniego Johnny ‚ ego Hunta. Na lekcjach sugeruje, aby powiedzieć dzieciom, że dotykanie genitaliów jest „normalne” i „przyjemne”, a także wyjaśnia, jak dokładnie to zrobić.
  http://katyusha.org/view?id=12816

 3. Boydar said

  Wicie obywatelu Seler … przeczytałem obywatela ostatnich kilkadziesiąt komentarzy, powiedzmy że trzydzieści.

  I stwierdzam odpowiedzialnie, że nie wydaje misię obywatel tym, za kogo się podaje.

  Nie mam nawet pretensji, bo uwzględniając otaczającą rzeczywistość, jest to doskonała szkoła jazdy, dla czytających oczywiście. Proszę więc kontynuować bez skrępowania.

  Ponawiam natomiast prośbę aby się obywatel […] od Najświętszej Panienki oraz o nie pouczanie nas kogo i jak mamy nazywać. Rozumiem zez (193) że obiektywnie patrząc, w przyrodzie występują przede wszystkim kury i dywany. Oraz hagada o zbawiennym wpływie braku gwoździa. Co oczywiście uzasadnia dalszy proceder.

  Zwracam też obywatelowi uwagę, że nawet kraść i kłamać trzeba umieć, czyli zwyczajnie mieć talent. Pan Bóg, jak widać, poskąpił obywatelowi, co wśród Cyganów stanowi ewenementalny ewenement. Co uzasadnia wniosek jak na wstępie.

 4. osoba prywatna said

  Był sobie robotnik=przodująca klasa,

  miał stałą robotę i miał na pół basa.

  A jeszcze do tego za niewiele kasy,

  mógł dostać mieszkanie i jechać na wczasy.

  Strajkował, wiecował, wojował z komuną,

  wznosił palce w górę, śpiewał”Mury Runą”

  W salonach mówiono „Ciemny lud to kupi”

  Bo polski robotnik jest prosty i głupi.

  I mury runęły bez większego huku,

  Trochę robotnika przygniotły, znalazł się na bruku.

  Tak oto styropianuchy zdradzili ich o świcie.

  A w salonach? u księdza i w rządzie? Dalej salonowe życie.

 5. rycho08 said

  Celny komentarz pod;

  http://slepamanka.neon24.pl/post/152644,john-wear-wojna-niemiec-czyli-nowa-wersja-historii

  Polska wersja historii przed i po II WS
  Wg polskiej wersji historii było tak
  Rozdział 1.
  Piłsudski poszedł z armią na Kijów by ratować Europę przez bolszewicką zarazą która planowała oczywiście najazd na wolną Europę.
  Piłsudski dostał pod Kijowem manto od bolszewickiej zarazy i musiał uciekać aż do Warszawy gdzie nadal bohatersko bronił Festung Europy
  przed bolszewicką agresją.

  Rozdział 2.
  Ambasador Lipski dobrze się dogadywał z Hitlerem np w kwestii żydowskiej albo w kwestii Zaolzia.
  Z drugiej strony bolszewicka zaraza chciała koniecznie wprowadzić do Polski swoje wojska by zaatakować Hitlera gdy ten słusznie dzielił Czechosłowację o dawał Polsce Zaolzie.
  Na to zgody demokratyczne władze sanacyjne dać oczywiście nie mogły… i nie dały.
  Hitler, podobnie jak Piłsudski, też chciał bronić Festung Europy przed bolszewicką zarazą ale Polska mu to uniemożliwiała.
  Bez korytarza do Gdańską Hitler nie mógł skutecznie wyprzedzająco zaatakować w obronie Festung Europa bolszewickiej zarazy.
  Polska nie wiedzieć czemu stała na przeszkodzie tej dziejowej misji Hitlera.
  Tym błędem politycznym Polska zmusiła Hitlera i bolszewicką zarazę do podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow umożliwiającemu Hitlerowi
  podejście pod granice bolszewickiej zarazy a bolszewickiej zarazie podejście na pozycje wyjściowe do agresji na Festung Europa.
  Po takich uzgodnieniach Hitler napadał na Polskę by móc bronić Festung Europa przed bolszewicką zarazą.
  a bolszewicka zaraza napadła na Polskę by móc zaatakować Festung Europe. Polska została wymazana z mapy Europy jako czynnik blokujący obronę Festung Europa przez Hitlera.

  Rozdział 3
  Hitler przystępuje do obrony Festung Europa podobnie jak Piłsudski
  przy pomocy zdecydowanego uderzenia wolnej Europejskiej Armii (w składzie oddziałami wielu państw Europejskich (taki protoplasta NATO) na zarazę bolszewicką na kierunkach Moskwa, Leningrad, Stalingrad.
  Cała Europa solidarnie broni Festung Europa razem z Hitlerem za wyjątkiem Polski która wkłada obrońcom kij w szprychy wysadzają pociągi z zaopatrzeniem ale to robota terrorystów bolszewickiej zarazy.
  Polska Armia podziemna stoi dzielnie z bronią u nogi i kibicuje Hitlerowi w jego walce z bolszewicką zarazą.
  Hitler nie daje rady bolszewickiej zarazie ..musi skracać linię frontu.. jak kiedyś Piłsudski.

  Rozdział 4
  Bolszewicka zaraza podchodzi pod Warszawę mimo bohaterskiej obrony Festung Europa przez wielonarodowe oddziały NATO (tzn Hitlera i sojuszników.
  Polska Armia podziemna budzi się z uśpienia i zadaje bohaterskim obrońcom Festung Europa zdradziecki cios w plecy wywołując Powstanie Warszawskie w krytycznym miejscu obrony Festung Europa przed bolszewicką zarazą… uniemożliwiając Hitlerowi powtórzenie genialnego manewru Piłsudskiego i odrzucenie bolszewickiej zarazy od Polskiej stolicy…

  Tym razem bolszewicka zaraza dociera aż do Stolicy bohaterskiego Berlina który w końcu upada… bolszewicka zaraza triumfuje na ok 50 lat.

  Rozdział 5
  W 1989 bolszewicka zaraza upada i powstaje nareszcie wolna Europa
  dołącza do NATO i podobnie jak kiedyś Piłsudski potem Hitler ruszają na wschód by bronić Festung Europa przed bolszewicką zarazą Putina.

  Rozdział 6
  Ten rozdział jest dopiero pisany przez historię na naszych oczach.
  ale można się łatwo domyśleć jego treści czytając rozdziały o Piłsudskim i o Hitlerze oraz o ich dzielnej obronie Festung Europa przed bolszewicką zarazą… orz wcześniejszy rozdział o Napoleonie który również z wielonarodowym NATO wyzwalał Rosję od Moskali.. z polakami jako jedną z największych sił w ówczesnym „NATO”..
  nadużycie link skomentuj
  Oscar

 6. revers said

  Po wtóre – fakt złożenia zawiadomienia oraz fakty dotyczące działań przestępczych ww. funkcjonariuszy MSZ – postanowiłem upublicznić z następujących powodów:

  1) osobiście przekonałem się, że w Ministerstwie Spraw Zagranicznych istnieje stan patologii, „dzięki” któremu niektórzy urzędnicy MSZ (lub ich grupy) w poczuciu swojej bezkarności łamią prawo, a przy tym stale kompromitują Państwo Polskie – tym samym godzą w Jego interesy;

  2) poczucie bezkarności tych osób dodatkowo potęguje fakt publicznego odznaczenia niektórych z nich (na czele z A. Papierzem) wysokimi odznaczeniami państwowymi w dniu 15 listopada 2019 roku (!); oraz .. ”

  czyli stam polskiej dyplomacji na przykladzie wizyty w japonii.

  https://eurokurier24.pl/index.php/pl/item/465-koniec-dyplomacji-pis-publilkujemy-pelne-zawiadomienie-b-ambasadora-polski-w-japonii-do-prokuratury?fbclid=IwAR2Em5PXqpHn_QU5uKEJxG7Q7MrvLNxzHQi-c9wNPj55xv_xLHxnD0IWHlE

 7. Boydar said

  „… Jest jeden plus tej całej poniżającej, ciaptakowej afery pozwalających sobie wchodzić na głowę kastratów skamlących nie tam, gdzie trzeba i nie to, co trzeba. Tym plusem jest wprowadzenie przez Żydów do obiegu kategorii ETNICZNOŚCI jako nadrzędnejw strategiach poszczególnych narodów i w ich walce o siłę.

  Idźmy oficjalnym tropem angielskiej Wikipedii. W haśle „The Holocaust” gdy jest mowa, że holokaust to ludobójstwo europejskich Żydów wyłącza się z żydowskiego holokaustu prześladowania i morderstwa INNYCH GRUP oraz nie nazywa się ich „ludobójstwem”. W pewnym momencie pada nazwa jednej z owych wyłączonych „innych grup” i przyjmuje ona następującą postać „ETHNIC POLES”, etniczni Polacy. Termin ten jest aktywnym, wewnętrznym linkiem tekstu. Gdy na niego klikniemy przeskakujemy do pojęcia „NON-JEWISH POLES”. Widzimy więc tu usankcjonowanie podziału na dwa rodzaje Polaków ( POLACY ŻYDOWSCY i POLACY NIEŻYDOWSCY) …”

  za https://wawel.neon24.pl/post/152775,oswiecim-i-jerozolima

  Ktoś w Gajówce to linkował, ale umknęło mi kto i gdzie.

 8. lewarek.pl said

  4. Osoba Prywatna
  Nie jest Pan jedyną Osobą, która tęskni za tzw. realnym socjalizmem, pół litrem dla każdego, półdarmowymi wczasami, tania kaszanką i mieszkaniem z przydziału. Poziom pańskich horyzontów powala. W gajówce jest więcej takich jak Pan. A w Polsce… ho, ho, ho! Biegusiem, zapisać się do Czarzastego albo Zandberga. No, chyba że Pan Towarzysz już tam jest.

 9. PISKORZ said

  Z beczki innej …/książki zakazanej w USA i Kanadzie/.
  To Lenin nakazał areszt zagranicznych socjalistów i komunistów w Rosji. Czekiści dostali wolną rękę…To Lenin wymyślił slogan:“Odbierz to co zrabowano!”.. Zgodnie z tym, bolszewicy mieli złupić wszystkie bogactwa Rosji. 22 listopada 1917 roku wydał dekret, w którym zażądał żeby wszystko złoto, biżuterię, futra i inne kosztowne przedmioty skonfiskować podczas przeszukiwań domów”.(Lenin, “Collected Works” [Dzieła zebrane], Moskwa, t. 36, s. 269)Całkowite sfałszowanie biografii Lenina dotyczyło nawet najmniejszych, najmniej ważnych szczegółów. Ale wielkie kłamstwo rozpoczyna się od małych. 21 stycznia 1954 roku Prawda napisała o mieszkaniu Lenina przy Rue Bonieux w Paryżu: “Wladimir Iljicz mieszkał w małym mieszkanku, w których maleńki pokój służył mu za gabinet, a kuchnia była jadalnią i salonem”. Ale sam Lenin napisał 19 grudnia 1908 roku w liście do siostry: “Znaleźliśmy bardzo przyjemne mieszkanie. Cztery pokoje, kuchnia i spiżarka, woda, gaz”. Jego żona, Nadieżda Krupska potwierdziła w swoich “Memoirs” [Dzienniki]: “Mieszkanie przy Rue Bonieux było duże i jasne, były nawet lustra nad piecykami grzewczymi. Mieliśmy nawet pokój dlamojej matki, Marii”. Za mieszkanie Lenin płacił 1.000 franków miesięcznie.Lenin wynajmował także drogie, 4-pokojowe mieszkanie przy Kaptensgatan 17 w Ostermalm (wschodni Sztokholm) jesienią 1910 roku. To tam po raz ostatni spotkał swoją matkę..

 10. Boydar said

  Panie Lewarek, dlaczego pisze Pan takie pierdy. „… która tęskni za tzw. realnym socjalizmem, pół litrem dla każdego, półdarmowymi wczasami, tania kaszanką i mieszkaniem z przydziału …”

  Pół litra jest dostępne, względnie o każdej porze i w każdym miejscu, mimo że artykułem pierwszej potrzeby jest tylko dla niektórych lewarków.

  Wczasy nie były półdarmowe. Ktoś musiał za nie zapłacić w całości. Robotnik pół tego dostał jako uzupełnienie pensji, i dowartościowanie jego pracy. To niesprawiedliwe dla Lewarka ?

  Kaszanka JEST tania, w produkcji. Podejrzewam że tańsza od nakładów na dystrybucję. Czy to źle, że nie kosztowała tyle co żywiecka sucha ?

  Czy wypracowane przez robotników zasoby nie usprawiedliwiały redystrybucji tych dóbr w postaci dachu nad głową, co i tak nie było ani proste ani szybkie ?

  Ty jednak jakiś matoł jesteś, pomimo przerośniętej ambicji zabierania głosu w każdej sprawie.

 11. Boydar said

  Jeden z tytułów na sg Interii – Tupolew runął! Przybiegli szukać zwłok i nie wierzyli własnym oczom

  Oczywiście artykuł nie dotyczy „wydarzeń smoleńskich” ale zdziwienie musiało być podobne, tak jak i pierwsze a odruchowe skojarzenia czytelnika – zwłok nie było.

  https://menway.interia.pl/historia/news-katastrofa-tu-134-na-okeciu-kluczem-byla-szybkosc,nId,4285100#iwa_source=worthsee

  Kolejne części artykułu zapewne wkrótce przeczytamy 🙂

 12. Zbyszko said

  Powspominajmy sobie o tym zbawiennym dla gospodarki narodowej i dla rozwoju ówczesnego społeczeństwa, PRL-owskiego zasadniczego szkolnictwa zawodowego :
  http://gibson.neon24.pl/post/152768,prl-owskie-zasadnicze-szkoly-zawodowe

 13. Anucha said

  ad:11
  Panie Boydar
  Lewarek zapewne jest człowiekiem któremu znacznie poprawił się status po 89`.
  Jak to mówią ,wzrosła mu stopa życiowa.
  Tylko razem ze stopą urósł też nos. 🙂

  Ja w poprzednim okresie klepałem biedę, dopóki nie zacząłem zarabiać sam na siebie.
  Po okresie transformacji żyję jak przysłowiowy pączek w maśle. Ale zawsze widziałem i widzę co się dzieje .
  Uważam,że moje poglądy przez to są obiektywne.
  I moje stwierdzenie nie będzie wielu szokowało, jeżeli powiem o dzisiejszych czasach.

  „Ch.j , doopa i kamieni kupa „

 14. revers said

  Na dis zasadnicze szkoly zawodowe zamieniono w licea, przemyslu nie ma to po co uczyc? wystarczy byc komwojazerem, marketingowcem, sprzedawca, jeszcze branaz budowlana jako tako trzyma sie.

  A ABW juz w domach oragnizatorow petycji i ruchow anty 447

  jak widac nauki holocaustyczne z Jerozolimy i Auschwitz nie ida na marne, skoro nawet polski wsrod aliantow nie bylo, ale wsrod sluzb bezpieczenstwa, a jakze.

  Takze manko w CBA juz wzroslo z 10 mln do 15 mln zlp. ale co tam raz sie wydaje nie swoeje pieniadze lub sprzeniewierza i zyje, trzepie politycznie lub profilaktycznie po kieszeni innych.

 15. Lily. said

  Rzundy Kaczynskiego partii.
  „Jedynej narodowej i katolickiej,w III.R.P,
  wedlug oswiadczenia G.B.

  Zrodlo; CW24tv

 16. Lily said

  W III.R,P, „NARODOWCY”,mnoza sie,jak
  grzyby po obfitym deszczu.
  Ogladam,slucham Ich, i wyciagam z TEGO wnioski. Mam swoje zdanie na ten temat.

 17. Boydar said

  https://www.interia.tv/wideo-kot-zaczepia-malego-ptaszka-jaki-delikatny,vId,2427614

 18. Marucha said

  Re 8:
  Konkretnie odpowiedział Panu Boydar w #10, więc nie będę robił cut and paste z jego komentarza.

  Od siebie dodam, że tęsknię nie tak do PRL-u, co do czasów, kiedy politycy kradli tyle, żeby wystarczyło na fajną willę i samochód – a nie miliardy.
  Kiedy przedsiębiorstwa były własnością państwa i nikt ich nie wyprzedawał hochsztaplerom za grosze.
  Kiedy Rzydy i Usraelcy bali się nam podskoczyć. Kiedy szkopy siedzieli cichutko jak myszy.
  Kiedy nasz sojusznik NIGDY nie powiedział o nas złego słowa na arenie międzynarodowej, przeciwnie, ostro nas bronił.
  Kiedy lekarze przychodzili do pacjenta do domu tego samego dnia.

 19. Pele said

  https://ram.neon24.pl/post/152789,shamir-i-nowopolski
  https://ram.neon24.pl/post/152693,o-saudach-krypto-zydach
  https://ram.neon24.pl/post/152664,spoofing-izraela-mogl-spowodowac-katastrofe-ukrainskiego-737
  https://ram.neon24.pl/post/152731,o-tym-jak-onz-dbal-o-jihadzistow-w-syrii

  https://heksogen.neon24.pl/post/152743,historia-polski-pisana-na-nowo

  http://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/152537,nie-dla-narracji-pis-i-po-i-ich-klamstw
  http://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/152247,prawda-kontrowersje-klamstwa
  http://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/151652,pis-to-nie-polska-nie-mylic-celowo-faktow
  http://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/152163,byc-patriota-polski

  https://spiritolibero.neon24.pl/post/152751,hasbaro-wita
  https://spiritolibero.neon24.pl/post/152504,usa-czyli-moralne-dno
  https://spiritolibero.neon24.pl/post/152562,usa-terroryzmu-panstwowego-ciag-dalszy
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/152356,wysyp-koszer-patriotow
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/151927,wojna-na-ukrainie-to-o-czym-nam-nie-mowia

  http://wps.neon24.pl/post/152790,lekcja-historii-i-polityki-w-putina-w-jerozolimie

 20. Jeśli mamy prawo wybrać sobie okupanta – Kogo wybieramy?

 21. Pele said

  http://wawel.neon24.pl/post/152674,upadek-ikara-albo-rozklejone-skrzydla-macierewicza
  http://wawel.neon24.pl/post/152716,lisiewicz-kontra-braun-czyli-mrowka-kopie-slonia
  Lepper współpracował z Maksymiukiem. A Maksymiuk to WSI. Na pogrzebie Leppera Beger i Chojarska mówiły do Maksymiuka :Ty żeś go wystawił!!!

  http://macgregor.neon24.pl/post/152638,grzegorz-braun-gosciem-moniki-jaruzelskiej
  http://cygnus.neon24.pl/post/152722,paszportowanie-roslin

  J. Międlar: ŻYD W KATYNIU [WIDEO] – wPrawo.pl
  https://wprawo.pl/j-miedlar-zyd-w-katyniu-wideo
  Nie milkną echa po wypowiedzi judaisty żyda Jewgienija Satanowskiego, Żyda z Rosji, politologa, prezesa Instytutu Bliskiego Wschodu, a w latach 2001 – 2004 prezes Rosyjskiego Kongresu Żydów. Satanowski pochwalił katyńskie ludobójstwo na polskich oficerach w 1940 roku. Biorąc pod uwagę fakty i żydowską partycypację w ludobójstwie w Katyniu, takim bełkotem wcale nie powinniśmy być zaskoczeni

  żyd Jewgienij Satanowski w rozmowie z owym dziennikarzem stwierdził że:”w czasie tej rozmowy zrozumiałem dlaczego większość obozów żydowskiej zagłady było na terytorium Polski”.
  https://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/131332,gaspadin-putin-gniewa-sie-na-warszawe
  Hadacz miał udzielić wywiadu Gazecie Wyborczej, w którym obiecywaliśmy sobie, że wygarnie prawdę o żołnierzach izraelskich kręcących lody przy Prezydencie Komorowskim i Prezydencie Dudzie – to jest Robercie Satanowskim i Krzysztofie Łapińskim.
  W internecie się pojawiła fotografia Andrzeja Hadacza (AH) pokazującego Redaktorowi Michnikowi z żydowskiej gazety dla Polaków fotografię Roberta G. vel Roberta S. oficera armi izraelskiej znanego jako Robert Satanowski, syn PRL-owskiego dyrygenta. Michnik na fotografii dotyka palcem wizerunku tego mężczyzny.
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/134021,michnik-dotyka-satanowskiego-hadacz-rzadzi-wyborcza

  Robert Satanowski – Wikipedia
  https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Satanowski

 22. Pele said

  Joe Quinn ze (www.Sott.net)

  Zauważa również ciekawą historię z tymi zdjęciami i filmami, które zostały natychmiast opublikowane w „New York Times” i innych mediach, które pokazują wystrzelenie irańskiej rakiety, oraz trafionego samolotu i leżącego wraku po katastrofie (w tym pocisków rakietowych). To info pojawiło się 9 stycznia na koncie Rich Kids of Teheran Instagram.

  Quinn zadaje pytanie,

  ” Jak to się stało, że Rich Kids znalazł się na obrzeżach miasta (niedaleko lotniska) o godzinie 6 rano 8 stycznia, i kamery zrobiły zdjęcia tej strony nieba w tym samym czasie, aby uchwycić uderzenie rakiety w ukraiński samolot pasażerski …? „

  Podsumowując, wszystkie te czynniki wskazują na celowe i starannie zaplanowaną akcję (dywersje), w której zestrzelenie samolotu było tylko częścią dobrze zorganizowanej przez USA i Izralel dalszej eskalacji konfliktu i prowokacji przeciwko Iranowi kosztem niewinnych ludzkich ofiar.

  Po zestrzeleniu samolotu w Iranie miały natychmiast miejsce zamieszki, protestujący zarzucali rządowi niekompetencję i ukrywanie prawdy. Wygląda jednak na to, że protestujący ludzie na ulicach Iranu mieli wyraźnie wspólny cel z USA i z Izraelem, ten sam do którego dążą Stany Zjednoczone i Izrael, a mianowicie „zmianę reżimu”.
  https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/152726,sensacje-z-usa-boeing-737-800

 23. czytelnik said

  Panie administratorze, Na Pana stronie grasuje: „Dangerous URL blocked;https://realestateagentspain.com/dev/wp-content/uploads/2016/06/stop-bail-in.png;https://realestateagentspain.com/dev/wp-content/uploads/2016/06/stop-bail-in.png„;

  —————-
  Bardzo wątpię.
  Wordpress ma doskonałą ochronę przed szkodnikami.
  Wszystkie dotychczasowe alarmy okazały się fałszywe.
  Admin

 24. Adrem said

  Pele ad 22

  Może i cele wyglądają na wspólne, ale takie nie są.

  Irańczycy w dużych miastach nie cierpią ajatollahów.
  Ala Chamenei i nazywają Ali Rotszild.
  A prowincja, to jak to prowincja…

  Ogólnie zwłaszcza młodzi mają dosyć ciasnego gorsetu islamu i chętnie by go bardzo rozluźnili. Ale to nie znaczy, ze chcieliby zostać wasalami Usmanów.

  Za Sulejmanim też nie przepadali ( główny strażnik rewolucji islamskiej ) ale jak go zabito, to dla nich zrobiła się już sprawa honorowa !

 25. Boydar said

  https://wiadomosci.wp.pl/szewach-weiss-nie-chce-okupowac-polski-6471105698526849a

  Jeden z bywszych prezydętuf w takich okolicznościach, zdecydowanym tonem zwykł mawiać – „nie chcem, ale muszem”.

 26. Marcin said

  Żaden Szewach Weiss tylko „Chce Wasz Hajs” panie Boydar:)

  A prezydent Filipin Duerte olał Amerykanów lub boi się wrócić z nowotworem

  https://forsal.pl/artykuly/1039590,filipiny-prezydent-nie-wie-czy-znajdzie-czas-na-wizyte-w-usa.html

 27. Boydar said

  „… ja mam w nosie tych 60 profesorów, bo ja jestem za Polakami …” – Janusz Kowalski.

  https://wiadomosci.wp.pl/wiceminister-janusz-kowalski-ostro-o-sedziach-sadu-najwyzszego-6471052789651585a

  Ma klient nosa 🙂

  .https://v.wpimg.pl/MTE0ODE4YjUkUjl3ak9vIGcKbS0sFmF2MBJ1Zmp7YmJxBDdwdw1iMGtHPy0oU2MkKR9-dXQFeWNwBHZwaAF0YnAGfnRzA2I-JF46Nz8ZJjsyUSM3Ll1jPjVXbTk=

 28. Kapsel said

  Nie warto zadzierać z Prezesem Banasiem !

  Bez ochrony państwa

  21 stycznia 2020 10:20
  (….)

  NIK o działalności organów i instytucji państwowych wobec spółki GetBack oraz podmiotów oferujących jej papiery wartościowe i ją audytujących

  Instytucje państwowe nie zapewniły skutecznej ochrony konsumentów przed niezgodną z prawem działalnością GetBack S.A. oraz podmiotów oferujących i dystrybuujących jej papiery wartościowe. Ich działania były nieadekwatne do istoty i skali zagrożeń oraz nie w pełni rzetelne. W szczególności Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) przez pierwsze pięć lat działalności Spółki nie przeprowadził w niej ani jednej kontroli. Nie zidentyfikował także sygnałów wskazujących na nieprawidłowości na podstawie informacji udostępnianych przez Spółkę, jej audytorów i inne podmioty z nią współpracujące. Do dziś ponad 9 tys. nabywców obligacji GetBack S.A nie odzyskało zainwestowanych środków w wysokości przekraczającej 2,5 miliarda zł. Intensywne działania nadzorcze i kontrole podjęto dopiero po zaprzestaniu obsługi zobowiązań przez Spółkę.

  GetBack S.A. (obecnie w restrukturyzacji) została utworzona i zarejestrowana w 2012 r. jako firma windykacyjna. W latach 2012-2018 przedmiotem jej działalności było nabywanie pakietów wierzytelności na własny rachunek lub na rachunek funduszy inwestycyjnych współpracujących ze Spółką i dochodzenie tych należności od dłużników. Skupowane długi pochodziły głównie z branży finansowej (nieterminowo spłacane kredyty i pożyczki) oraz telekomunikacyjnej i energetycznej (niepłacone rachunki za usługi). Spółka nabywała je najczęściej za środki finansowe pozyskane z zewnątrz, w tym z emisji obligacji. Działalność GetBack S.A. w ramach współpracy z funduszami inwestycyjnymi podlegała nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Natomiast aktywność Spółki na własny rachunek była wyłączona spod tego nadzoru. Jednakże od maja 2017 r., gdy obligacje GetBack S.A. zostały dopuszczone do obrotu na głównym rynku giełdowym, KNF powinna także nadzorować, czy Spółka na czas i rzetelnie podaje do wiadomości informacje przewidziane przepisami prawa krajowego i unijnego, w tym informacje finansowe. W lipcu 2017 r. na giełdzie zadebiutowały także akcje Spółki. Budowało to jej wiarygodność.

  Model działalności biznesowej GetBack S.A. był wysoce agresywny. Spółka dążyła do osiągnięcia wiodącej pozycji na rynku długów i aby kupić pakiety wierzytelności windowała ich ceny na przetargach. W latach 2014-2017 aktywa Spółki wzrosły ośmiokrotnie, z blisko 300 mln zł do ponad 2,3 mld zł. Jednocześnie GetBack S.A. wykazywała bardzo dobre wyniki finansowe w celu przyciągnięcia inwestorów gotowych powierzyć jej pieniądze. Były to jednak wyniki sfałszowane. Spółka manipulowała wyceną pakietów wierzytelności lub na jakiś czas odsprzedawała je do innych podmiotów po zawyżonych cenach, aby wykazać zyski lub ukryć straty. Praktyki te dotyczyły zarówno pakietów nabytych przez Spółkę na własny rachunek, jak i na rachunek funduszy inwestycyjnych. GetBack S.A. zakupiła także akcje innej firmy windykacyjnej, wykazując ich zawyżoną wartość. Dzięki sztucznie wykreowanym wynikom Spółka była przedstawiana jako atrakcyjny podmiot rynku finansowego, którego instrumenty generowały wyższe dochody dla inwestorów niż lokaty bankowe.
  (…)

  https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/bez-ochrony-panstwa.html

  Banaś kontratakuje! Mocne uderzenie w instytucje państwowe ws. GetBacku

  Najwyższa Izba Kontroli w najnowszym raporcie poddaje miażdżącej krytyce działania organów i instytucji państwowych wobec spółki GetBack. Szczególnie dostaje się Komisji Nadzoru Finansowego, ale obrywa też Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Giełda Papierów Wartościowych. Z raportu Izby wynika, że instytucje państwowe nie zapewniły skutecznej ochrony konsumentów przed niezgodną z prawem działalnością tej instytucji finansowej. Ich działania były niewystarczające, a często nierzetelne. Jak podnosi NIK, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego Komisja Nadzoru Finansowego twierdził, że nie wykrył żadnych zagrożeń dla rynki i inwestorów, chociaż przez pierwsze 5 lat działalności GetBacku nie przeprowadził w spółce ani jednej kontroli. „Nie zidentyfikował także sygnałów wskazujących na nieprawidłowości na podstawie informacji udostępnianych przez spółkę, jej audytorów i inne podmioty z nią współpracujące” – czytamy w komunikacie Izby.

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/marian-banas-kontratakuje-mocne-uderzenie-w-instytucje-panstwowe-ws-getbacku/kpb4vmk

  Poszkodowani przez GetBack mogą kierować roszczenia przeciwko skarbowi państwa

  Ponieważ instytucje publiczne nie wywiązały się ze swoich obowiązków, poszkodowani przez GetBack mogą kierować do sądu roszczenia przeciwko skarbowi państwa – powiedział w środę senator niezależny Krzysztof Kwiatkowski, były prezes Najwyższej Izby Kontroli.

  https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1449821,getback-roszczenia-przeciwko-skarbowi-panstwa.html

 29. Boydar said

  List do redakcji „Prawdy”

  .https://www.youtube.com/watch?v=1h0bmA2W_n4

 30. Boydar said

  oraz opowieść pewnego emigranta

  .https://www.youtube.com/watch?v=KV4Rg2UFN0o

 31. Boydar said

  A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią:

  Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią,
  Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach,
  Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa.
  Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu,
  Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu,
  Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija,
  Zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija

  Tak zbrojni w moce na które nie ma lekarstwa
  Stawiamy nadal i obalamy mocarstwa …

 32. Kedli said

  Warszawa, dnia 23 stycznia 2020 r.
  Poz. 104
  ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI1)
  z dnia 16 stycznia 2020 r.
  w sprawie wprowadzenia czasowego zakazu noszenia broni lub przemieszczania jej w stanie rozładowanym
  Na podstawie art. 33 ust. 1 ustawy z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji (Dz. U. z 2019 r. poz. 284 i 1214) zarządza się, co następuje:
  § 1. Wprowadza się zakaz noszenia lub przemieszczania w stanie rozładowanym wszelkiego rodzaju broni na obszarze miasta Oświęcim i miejscowości Brzezinka w gminie Oświęcim w województwie małopolskim w dniu 27 stycznia 2020 r.
  § 2. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 27 stycznia 2020 r.
  …,…,,..,…….
  Czyli, co?
  -Brak naboi Cię rozbroi?

 33. Boydar said

  Czy miało by to oznaczać chwilowe rozbrojenie bojówek mossadu ? To chyba tylko operacyjnie można, une się z uzi już urodziły.

 34. Krdli said

  Wszelka widoczna na ulicach broń tego dnia legalna tylko w stanie załadowanym😎

 35. Kapsel said

  Chce Wasz Hajs , nie odpuszcza ani na milimetr.

  Szewach Weiss o roszczeniach i ustawie 447: “Prawie nie oddano nic Żydom (…) to jest moralna sprawa, niezałatwiona”

  https://dzienniknarodowy.pl/szewach-weiss-o-roszczeniach-i-ustawie-447-prawie-nie-oddano-nic-zydom-to-jest-moralna-sprawa-niezalatwiona/

 36. Boydar said

  Nie wiem, co Szewach Weiss ma do powiedzenia o moralności; może to tylko jakiś kryptonim operacyjny.

 37. Kapsel said

  Trzy zwycięstwa obrońców życia. Sądy stają po stronie prawdy

  Zapadły kolejne dwa wyroki uniewinniające wolontariuszy Fundacji Pro – Prawo do życia. Tym razem o braku winy działaczy pro-life orzekł Sąd Rejonowy w Poznaniu oraz Sąd Rejonowy w Warszawie, który uniewinnił prezesa Fundacji Mariusza Dzierżawskiego. Obrońcy życia byli obwinieni o rzekome wywoływanie zgorszenia w miejscu publicznym oraz tzw. czyn nieobyczajny. Inny warszawski sąd z kolei umorzył postępowanie przeciwko działaczowi pro-life. Przed sądami reprezentowali ich prawnicy Centrum Interwencji Procesowej Ordo Iuris.

  We wszystkich przypadkach postępowania zostały wszczęte przez policję. Powodem były doniesienia złożone w związku z prezentowaniem w miejscu publicznym banerów przedstawiających dzieci uśmiercone w wyniku aborcji. Następnie sprawy trafiły do sądów

  https://dzienniknarodowy.pl/trzy-zwyciestwa-obroncow-zycia-sady-staja-po-stronie-prawdy/

 38. Jack RAvenno said

  Ja osobiście odczuwam to tak, że tenże S.W. to oberskurwysyn i tyle. Tę jego bełkotliwą paplaninę niech sobie w rzyć wdusi. Nienawiść w nim do nas – Polaków – aż kipi. To jest prawdziwy hejt na Polskę.

 39. osoba prywatna said

  Re 8
  Panie podnośnik, nie jestem, ani nie byłem towarzyszem ( a pro po, wie pan co ono znaczyło dawnej Polsce?) czego żałuję, bo teraz miałbym ogromną satysfakcję z tego, iż nie dałem się nabrać na tzw. Solidarność. I powiem coś jeszcze, jeśli pan jesteś w stanie to pojąć (bo śmierdzisz mi pan PiSowcem, lub jakimś innym POpaprańcem) mimo, że nie mam zbytnich powodów by narzekać na stronę materialną życia, wolałbym żyć znacznie skromniej w dawnym PRL-u, niż obecnej jak durniom się wydaje w tzw. wolnej Polsce.

 40. Kapsel said

  Islamiści we Francji tworzą państwo w państwie

  150 dzielnic francuskich miast i aglomeracji jest w rękach islamistów. Tak wynika z raportu Dyrekcji Generalnej Bezpieczeństwa Wewnętrznego we Francji.

  Raport pierwotnie został utajniony, nie mają do niego wglądu nawet zainteresowani członkowie rady ministrów, oczywiście z wyjątkiem szefa MSW. Został im zreferowany ustnie. Jednakże dziennik „Le Journal du Dimanche” powołuje się na źródła w resorcie spraw wewnętrznych. Lista miast wymykających się spod kontroli Francji jest długa. Oprócz przedmieść Paryża, Lyonu i Marsylii, są także Maubeuge, gdzie Unia Muzułmańskich Demokratów Francji (UDMF) zdobyła 40 proc. głosów w podczas ostatnich wyborów samorządowych, Denin, Roubaix, Annemasse, Bourg-en-Bresse, Oyonnax.

  https://wgospodarce.pl/informacje/74493-islamisci-we-francji-tworza-panstwo-w-panstwie

 41. osoba prywatna said

  Papież uznał żydowski Talmud za księgę zakazaną
  https://zastopujczas.pl/zydzi/papiez-uznal-zydowski-talmud-za-ksiege-zakazana/

 42. Kapsel said

  O tym, jak ONZ dbał o jihadzistów w Syrii

  http://ram.neon24.pl/post/152731,o-tym-jak-onz-dbal-o-jihadzistow-w-syrii

 43. Antares said

  Żydek z usraela chce usunąć Kościół ktory stoi blisko Brzezinki.

  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/127359/rabin-domaga-sie-usuniecia-kosciola-z-terenu-auschwitz.html

 44. Kapsel said

  Orwell w Hiszpanii

  Ustawa „antyprzemocowa” z 2004 r. przyniosła więcej szkody niż pożytku – pisze obserwatorka życia polityczno-społecznego na Półwyspie Iberyjskim.

  Jak podał w listopadzie 2018 r. jeden z głównych dzienników prasowych „ABC”: w stolicy zarejestrowano dwa razy więcej psów niż dzieci (281 339 pupilów kontra 141 903 dzieci do lat czterech). „Hiszpania umiera” – alarmują media i przytaczają zasmucające dane, w których wskaźnik urodzeń spadł do najniższego poziomu z 1941 r., kiedy to kraj powstawał ze zgliszczy wojny domowej.

  https://www.rp.pl/Publicystyka/308289913-Orwell-w-Hiszpanii.html?fbclid=IwAR3X5Vj5dP_3bC92pcQ3ZYY0ebQKqwF1JjeV8LXRlLiD3MUrZUz5hO2xBaw

 45. osoba prywatna said

  Dziwna tajemnica braci Kaczyńskich. Chodzi o ich matki chrzestne
  https://pikio.pl/bracia-kaczynscy-tajemnice/

 46. osoba prywatna said

  Jakie to wzruszające….
  https://books.google.pl/books?id=Cj_igU7isPwC&pg=PA35&lpg=PA35&dq=Chrzest+kaczy%C5%84skich&source=bl&ots=mU_A1gfM9c&sig=ACfU3U0LB_L-7vbdMz1716x26UTgDC4btw&hl=pl&sa=X&ved=2ahUKEwitktfMu5rnAhWmsaQKHYd0AIw4FBDoATADegQIChAB#v=onepage&q=Chrzest%20kaczy%C5%84skich&f=false

 47. Kapsel said

  Re 38

  … i właśnie tacy dostają najwyższe odznaczenia

  .https://static.polityka.pl/_resource/res/path/3c/07/3c07b202-e4aa-414c-85ba-92727ba9da3e_f1400x900
  .https://gfx.archiwum.radiozet.pl/var/radiozetv3/storage/images/wiadomosci/swiat/duda-w-izraelu.-order-orla-bialego-dla-szewacha-weissa-00035521/1701190-1-pol-PL/Order-Orla-Bialego-dla-Szewacha-Weissa.jpg

 48. osoba prywatna said

  Czy interesował się pan tym, co znaczy pana nazwisko?

  – To nazwisko ma rdzeń hebrajski. Moja rodzina była rodziną frankistowską, czyli żydowską i dziesięć pokoleń temu przyjęła chrzest w katedrze lwowskiej. Ale nie chciała przyjąć w pełni polskiego nazwiska, aby nie zacierać korzeni. Został tylko dodany przyrostek „ski”. Natomiast słowo „naim” to mniej więcej znaczy „ładnie”.
  https://naimski.pl/782/

 49. Lily said

  CZY tylko TO,a moze cos jeszcze?.

  Zrodlo; Media Narodowe.

 50. Maverick said

  Wasalski wobec właściwych wrogów a buńczuczny wobec Rosji, To jest dowód choroby psychicznej a nie cecha lidera, Dupek a nie prezydent.

 51. PISKORZ said

  re 39 , wolałbym żyć znacznie skromniej w dawnym PRL-u, niż obecnej jak durniom się wydaje w tzw. wolnej Polsce.:’ POPIERAM..!! Jestem tego samego zdania..!

 52. PISKORZ said

  !!!!! Trzęsienie ziemi o magnitudzie 6,9 nawiedziło w piątek wieczorem prowincję Elazig na wschodzie Turcji – podało Europejsko-Śródziemnomorskie Centrum Sejsmologiczne (EMSC).
  A 13.01. BR. ..było trzęsienie ziemi na południu Polski /4,5 w skali Richtera/..na głębokości..5 km.

 53. osoba prywatna said

  Ta historia została znaleziona w starej gazecie. Mowa jest w niej o niezwykłych właściwościach leczniczych soli, którą stosowano w czasie II Wojny Światowej do leczenia rannych żołnierzy.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/bandaze-opatrunki-roztworem-soli-lecza-nawet-raka-2017-09

 54. bluebird said

  Czasem ktoś dokona jakiegoś przestępstwa czy zamachu, a potem się okazuje, że zupełnie nic nie pamięta i po jakimś czasie znika (ginie, „samobójstwo”.) Ewentualnie zostaje często zastrzelony na miejscu, a potem okazuje się, że nigdy wcześniej nie zachowywał się w sposób wskazujący na to, że mógłby dokonać czegoś strasznego.

  Ostatnio przeczytałem to

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Bluebird

  i zaczynam się zastanawiać na temat niektórych wydarzeń mających co jakiś czas miejsce na świecie.

  Ale oczywiście ta kochana Ameryka, ten stróż świata i nasz sojusznik takich złych eksperymentów nie przeprowadzał…

 55. Ale dlaczego? said

  Następny kamyczek do ogródeczka „ojczyzny 2 narodów” męża prezydentowej Żydówki:
  https://kresy.pl/kresopedia/zydzi-wobec-powstania-styczniowego-na-podlasiu-z-pamietnika-polskiego-szlachcica/

 56. laika said

  Lekcja historii i polityki W.Putina w Jerozolimie

  Jeszcze raz polscy politycy i komentatorzy polityczni głównego nurtu wyszli na amatorów i chorobliwych rusofobów. Zapowiadali W.Putina ” Polakożercę”, a tymczasem wystąpienie prezydenta Rosji w Jerozolimie było niezwykle wyważone i pokazało m.in. olbrzymią skalę ludobójstwa Słowian i ich wielki, decydujący wkład w zwycięstwo nad niemieckim nazizmem – wspieranym przez zachodnie lobby finansowo-przemysłowe związane z antyludzką „elitą” anglosasko-syjonistyczną.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/01/23/lekcja-historii-i-polityki-w-putina-w-jerozolimie/

 57. MK ultra said

  i jeszcze to:

  https://wolnemedia.net/mk-ultra-tajne-eksperymenty-cia-z-lsd/

 58. Pele said


  Niech zgadnę – ceny prądu powinny być niższe?

  W podobny sposób moją zazdrość wzbudza prawicowy człowiek renesansu czyli Wojciech Cejrowski, który zna się na wszystkim i tak, jak piszą o laskach pokazujących cycki, że „nie wstydzą się swego ciała”, tak on nie wstydzi się dzielić swoją wiedzą, która najczęściej przybiera postać bolkowego „ja rzucam pomysły, a wy je łapcie”.

  Mądrości te potem, szczególnie w chwilach niedyspozycji jasnowidza Jackowskiego, podaje dalej skądinąd atrakcyjny i chętnie przeze mnie czytany portal nczas.com

  [Wiem, że bez sensu,ale tak mi się zawsze kojarzy: – Jak na imię miał Wojski w „Panu Tadeuszu”? – Natenczas!].

  Przykłady (od najnowszych do najstarszych)

  Wojciech Cejrowski miażdży auta elektryczne. „Są niewydajne. Nazywanie ich zeroemisyjnymi to oszustwo” [VIDEO]

  Mój znajomy przez lata chorował na miażdżycę, bo ilekroć siadał to mu brzuch jądra miażdżył i dopiero jak się odchudził, to przeszło jak ręką odjął i znów mógł się przywitać ze starym znajomym.

  Wojciech Cejrowski ostro o Izraelu i 447! „To państwo niechętne wobec Polski” [VIDEO]

  Serio? Co to znaczy, ze jakies państwo jest wobec kogoś chętne albo niechętne? Np. Ukraina jest chętna wobec Polski, na początek wobec Zakerzonia, Przemyśla i Chełmszczyzny.

  Ostre słowa Wojciecha Cejrowskiego. „On nie czyta konstytucji, czy co?!”

  No proszę, niby mieszka w dżungli, a okazuje się być konstytucjonalistą. Ja tam nie namawiałbym prezydenta Chanukowicza do sypiania z konstytutą (alias OTUĄ), bo jakie z tego potem rodzą się potworki, to widać po ubywatelach RP, którzy spokojnie i bez charakteryzacji mogliby dorabiać jako statyści w filmach o zombi.

  Wojciech Cejrowski ostro do PiS! „Niech Izrael walczy skoro jest pompowany przez USA”

  Dobrze prawi, ja też powtarzam za Grzegorzem Braunem i innymi Konfederatami: żadnych wojen za Izrael. Ale jaki miałby być ciąg przyczynowo-skutkowy: PiS już pokazywał Iran palcem na globusie, już chciał przenieść polskie (w tym sensie, że to my za nie zapłaciliśmy) F-16 z pustyni Negew do sąsiadującego z Iranem Iraku, aż tu nieoczekiwanie wpada do gabinetu Prezesa jakas giętka asystentka i woła: stop, stop, nie możemy, boWojtek Cejrowski do nas ostro!

  Cejrowski ostro do PiS-u, pani profesor Pawłowicz ostro na twitterze do Hansa Timmermansa i sprawa odwalona, obiad zjedzony, dzień zaliczony, dobre samopoczucie po dobrze spełnionym obowiązku.

  Wojciech Cejrowski upokorzył premiera Morawieckiego! „Sekretarka, laufer do załatwiania spraw bieżących”

  Wojciech Cejrowski po prostu…porównał premiera do sekretarki. – Głowa państwa powinna odpowiadać głowie państwa, a nie sekretarka, bo premier to drugi w szeregu, wynajęty przez parlament laufer do załatwiania spraw bieżących, coś w rodzaju sekretarki – powiedział podróżnik.

  (chodziło o to,ze na kłamstwa Putina odpowiedział premier, a nie prezydent)

  Jak widac specjalista nie tylko od dyplomacji, ale i od dworskiej etykiety, jak każdy kowboj.

  Wojciech Cejrowski ostro o słowach Putina: „Powinniśmy Polakom rozdawać broń i uczyć, jak strzelać” [VIDEO]

  – Jesteśmy bezbronni wobec takich ataków Putina, bo on będzie cytowany wszędzie, a nasze odpowiedzi będą cytowane być może w przypisach, że kilka krajów się oburzyło. Co powinniśmy robić w przypadku stałych ataków? Rozdać broń powinniśmy Polakom, bo się musimy spodziewać jednego z możliwych scenariuszy, że jak połknie Białoruś, to może przyjdzie połykać Polskę – stwierdził Cejrowski.

  – Powinniśmy ludziom rozdać broń, powinniśmy terytorialsów rozwijać, armię polską rozwijać. Jeżeli nie mamy nic innego, jak sojusz ze Stanami Zjednoczonymi i NATO, to powinniśmy to rozwijać, w to inwestować, Polakom rozdawać broń i uczyć, jak strzelać – wskazał publicysta.

  Znów ładnie, Polska jest dziś bowiem najbardziej rozbrojonym krajem w Europie, ale co to znaczy „powinniśmy ludziom rozdać broń”? W ramach kolejnego programu rozdawniczego? I jaki to ma związek ze słowami Putina? A jak Putin „połknąwszy Białoruś przyjdzie połykać Polskę” (według analiz dr Targalskiego?) to ci Polscy z rozdaną bronią będą do żarłocznego Putina strzelać, podobnie jak terytorialsi do rosyjskiego specnazu (wg Antoniego Macierewicza)?

  I na koniec klasyczna juz perełka mądrości autorytetu moralnego:

  Cejrowski o Rosjanach: „To jest nasz wróg do którego trzeba strzelać… Rusek to jest wróg !” (wideo)

  [odpowiedź na pytanie o to, czy warto czytać literature rosyjską]

  Wróć, na koniec to:

  https://dorzeczy.pl/kraj/41616/Cejrowski-Szczecin-trzeba-oddac-Niemcom-ale.html

  Były kiedyś takie czasy (1994-1996), kiedy cały naród dostawał raz w tygodniu (bodaj w piątek) biegunki i pędził na WC Kwadrans.

  Dziś wolałbym się raczej napić wody z kibla niż czerpać z tej jak widać nieświeżej i nieodpowiedzialnej za słowa „krynicy”.

  https://macgregor.neon24.pl/post/152783,wojciech-cejrowski-czyli-pyszalkowaty-allwissend
  https://macgregor.neon24.pl/post/152806,polityka-wschodnia-jako-gra-o-sumie-zerowej
  https://macgregor.neon24.pl/post/152765,niedzwiedz-podciera-sie-zajacem
  https://macgregor.neon24.pl/post/152747,kol-bosaka-plusy-dodatnie-i-ujemne
  https://macgregor.neon24.pl/post/152663,modlitwa-na-dzien-judaizmu
  https://macgregor.neon24.pl/post/152228,czapka-mikolaja-jak-swastyka

 59. Pele said


  Wojciech Cejrowski lubi krótkie i dosadne sformułowania. Jednym z nich podzielił się ze swoimi fanami na Facebooku. Jednak wpis nie spodobał się lewackim cenzorom z portalu Marka Zuckerberga i wpis został usunięty, o czym podróżnik poinformował na Twitterze.

  Co takiego napisał znany komentator życia publicznego i podróżnik? Jak zwykle prawdę.

  „Do wszystkich, którzy mnie nienawidzą, bo jestem niby „bezgranicznie pro izraelski”: NIE JESTEM.
  Po prostu w tym konflikcie mamy do wyboru dwie strony:

  Żydów, którzy chcą nas ORŻNĄĆ
  lub
  Arabów, którzy chcą nas WYRŻNĄĆ.
  wc”

  Ani Arabowie nie chcą nas wyrżnąć (syryjscy chrześcijanie to też Arabowie, swego czasu polscy inżynierowie pracowali w Libii i Iraku i nikt ich tam nie chciał wyżynać, wręcz przeciwnie, problem leży zupełnie w czym innym), ani nie musimy wybierać między Arabami i Żydami.
  https://macgregor.neon24.pl/post/143805,paralogizm-wojtka-cejrowskiego

 60. Pele said

  Rabin Judaizmu Avi Weiss z Nowego Jorku żąda likwidacji kościoła rzymskokatolickiego pw. Matki Bożej Królowej Polski w Brzezince i zapowiada protesty przed budynkiem podczas 75. rocznicy wyzwolenia niemieckiego-nazistowskiego obozu Auschwitz-Birkenau.
  https://wprawo.pl/zydzi-zadaja-zamkniecia-kosciola-w-brzezince-zagrozenie-dla-integralnosci-pamieci-o-holokauscie/

  Avi Weiss – Wikipedia
  https://en.wikipedia.org/wiki/Avi_Weiss
  Avraham Haim Yosef (Avi) haCohen Weiss (Hebrew: אברהם חיים יוסף הכהן ווייס; born June 24, 1944) is an American open Orthodox ordained rabbi, author, teacher, lecturer, and activist who heads the Hebrew Institute of Riverdale in The Bronx, New York, from which he retired in 2015.

 61. Głos Prawdy said

  Fakty o Żydach — o których zwyczajowo się nie mówi

  „Dlaczego Żydzi byli prześladowani za swoją religię?

  Talmud jest prawdziwą istotą żydowskiego dogmatu.

  Sanhedrin 59a: „Goj, który wsunął nos w prawo (Talmud) jest winny i karany śmiercią.”
  Tak jak wy wierzyliśmy kiedyś, że istotą różnicy między Żydami a chrześcijanami jest to, że Żydzi wierzą w Stary Testament, a chrześcijanie w Nowy Testament. Prawda jest taka, że Talmud jest prawdziwą biblią dla Żydów. Hebrajska książka „The Mitzbeach” stwierdza, że: „Nie ma nic wyższego niż Święty Talmud”.
  Podczas gdy Żydzi przedstawiają wiarę w Stary Testament dla reszty świata, nie jest to prawdziwa istota żydowskiego nauczania, ani też Księga Mojżesza, ale Talmud.
  Istnieje kilka gałęzi religii żydowskiej, takich jak: ortodoksyjna, reformowana, liberalna, konserwatywna, sefardyjska, aszkanazimowa, syjonistyczna itp., Ale wszyscy używają Talmudu w swoich synagogach, tak jak różne gałęzie chrześcijan używają Biblii.
  Talmud składa się z 63 książek i 524 rozdziałów i jest często wydawany w 18 dużych tomach. Został napisany przez rabinów między 200 a 500 r.n.e., zasadniczo zawiera zbiór praw żydowskich zarówno w ich stosunkach między sobą, jak i w odniesieniu do Żydów do nie-Żydów (gojów).
  Ośmiu papieży Kościoła katolickiego potępiło Talmud. Marcin Luter, założyciel kościoła protestanckiego wzywał go do spalenia. Papież Klemens VIII powiedział: „bezbożne księgi Talmudu i Kabały i inne złe księgi Żydów są całkowicie potępione i zawsze muszą pozostać potępione i zakazane, a prawo to musi być stale przestrzegane.”
  Talmud twierdzi, że tylko Żydzi są pełnoprawnymi ludźmi, a reszta to Goi (co oznacza „bydło” lub „zwierzęta”).
  Poniższe mogą być szokujące, ale są to dokładne cytaty z różnych części Talmudu.
  1. Sanhedryn 59a: „Zabicie Gojów jest jak zabicie dzikiego zwierzęcia.”
  2. Aboda Zara 26b: „Nawet najlepsi z Gojów powinni zostać zabici”.
  3. Sanhedryn 59a: „Goj, który wkłada nos w Prawo (Talmud), jest winny i podlega karze śmierci”.
  4. Libbre David 37: „Powiedzieć Gojom coś o naszym związku religijnym jest równoznaczne z zabiciem wszystkich Żydów,
  ponieważ gdyby wiedzieli, czego o nich uczymy, zabiliby nas otwarcie ”.
  5. Libbre David 37: „jeśli Żydowi zostanie udzielone słowo wyjaśniające jakąkolwiek część Księgi Rabina, powinien on dawać tylko kłamliwe wyjaśnienia. Ktokolwiek złamie to prawo, zostanie zabity.”
  6. Yebhamoth 11b: „stosunek seksualny z dziewczynką jest dozwolony, jeśli dziewczynka ma 3 lata.”
  7. Schabouth Hag 6d: „Żydzi mogą składać fałszywe obietnice dla wymówek.”
  8. Hikkoth Aum X1: „Nie ratuj Goja w razie niebezpieczeństwa lub śmierci.”
  9. Hikkoth Aum X1: „nie okazuj litości gojom.”
  10. Choschen Hamm 388.15: „Jeśli można udowodnić, że ktoś dał Izraelitom pieniądze dla Gojów, trzeba znaleźć sposób po mądrym zrekompensowaniu szkód, aby usunąć go z powierzchni Ziemi.”
  11. Choschen Hamm 266,1: „Żyd może mieć wszystko, co znajdzie, jeśli należy do Akum (Goi). Każdy, kto zwraca własność (gojów), grzeszy przeciwko prawu, zwiększając siłę przestępców. Jednak zasługuje na pochwałę, jeśli utracona własność powróci do chwały imienia Boga, to znaczy, gdy chrześcijanie wychwalają Żydów i patrzą na nich jak na uczciwych ludzi ”.
  12. Szaaloth-Utszabot, The Book Of Jore Dia 17: „Żyd może i powinien przysięgać kłamstwo, gdy Goje pytają, czy coś jest przeciwko nim w naszych książkach”.
  13. Baba Necia 114.6: „Żydzi są istotami ludzkimi, a inne narody świata nie są ludźmi, ale zwierzętami”.
  14. Simeon Haddarsen, fol. 56-D: „Kiedy przyjdzie Mesjasz, każdy Żyd będzie miał 2800 niewolników”.
  15. Nidrasch Talpioth, s. 225-L: „Jehowa stworzył nie-Żydów w ludzkiej postaci, aby Żydzi nie musieli korzystać z usług zwierząt. Dlatego nie-Żydzi są zwierzętami w kształcie ludzi, skazanymi na służenie Żydom w dzień iw nocy. ”
  16. Aboda Sarah 37a: „Gojowe dziewczynki od 3 lat mogą być wykorzystywane seksualnie”.
  17. Gad. Shas. 22: „Żyd może mieć nieżydowską dziewczynę, ale nie może się z nią ożenić”.
  18. Tosefta Aboda Zara B5: „Jeśli Goj zabije Goja lub Żyda, musi za to odpowiedzieć, ale jeśli Żyd zabije Goja, nie ma odpowiedzialności”.
  19. Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 388: „wolno zabijać tych, którzy karcą (upominają) Żydów wszędzie. Wolno ich zabijać, zanim zaczną karcić.”
  20. Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 388: „cała własność innych Narodów należy do narodu żydowskiego, który w ten sposób ma prawo cieszyć się wszystkim bez ograniczeń”.
  21. Tosefta Aboda Zara VIII, 5: „Jak zdefiniować słowo rozbój?” Gojowi nie wolno kraść, rabować, zabierać kobiet i niewolników Gojowi ani Żydowi. Ale Żydowi nie zabrania się robienia tego wszystkiego w stosunku do Goja. ”
  22. Seph. Jp., 92, 1: „Bóg dał Żydom władzę nad własnością i krwią wszystkich narodów”.
  23. Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 156: „Jeśli Goj jest winien Żydowi, inny Żyd może pójść do Goya i obiecać mu pieniądze, oszukać go. W ten sposób goj zbankrutuje, a pierwszy Żyd zgodnie z prawem przejmie jego własność.
  24. Schulchan Aruch, Johre Deah, 122: „Żydowi nie wolno pić wina z kieliszka, którego dotknął Goj, ponieważ jego dotyk mógł sprawić, że wino będzie nieczyste”.
  25. Nedarim 23b: „ten, kto chce, aby wszystkie jego obietnice za rok stały się nieważne, niech wstanie na początku roku i powie: wszystkie obietnice, które mogę złożyć w ciągu roku, zostaną unieważnione. Teraz jego obietnice są nieważne.”

  Możemy dostarczyć o wiele więcej cytatów z tej obraźliwej książki, ale wydaje się, że znaczenie jest jasne. Żydzi angażują się w to, co można nazwać i rzeczywiście zostało nazwane spiskiem przeciwko ludzkości i podejmą wszelkie kroki, które uznają za niezbędne do panowania nad resztą ludzkości. Ich niezwykle religijne nauczanie dyktuje im ten kurs. Z powodu takich wierzeń i chęci Żydów do działania zgodnie z nimi, istnieje anty-semityzm i być może powód, dla którego Żydzi nie byli kochani i ostatecznie prześladowani przez wszystkie narody, wśród których zamieszkiwali.»

  Źródło: http://xexe a.club / 106975-interesnye-fakty-o-evreyah-o-kotoryh-ne-prinyato-govorit.html
  https://vk.com/@recent_period-fakty-o-evreyah-o-kotoryh-ne-prinyato-govorit

 62. Głos Prawdy said

  jeśli gdzieś mocno grzeje, to w innej części ziemi powinno być zimno i wszystko zasypiac śniegiem. Logicznie
  Kataklizmy w tygodniu od 17 do 23 stycznia 2020
  .https://www.youtube.com/watch?v=vB9_xWO4qQs

 63. Pele said

  https://prawy.pl/106344-list-abpa-jedraszewskiego-do-muzulmanow-caly/
  https://prawy.pl/105877-agnieszka-holland-jedraszewski-to-wyjatkowa-kreatura/
  https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,20012020,46034001
  https://prawy.pl/106303-ks-sawa-i-kai-przeciwko-krytyce-papieza-franciszka-skutek-wypowiedzi-abpa-lengi/
  Archidiecezja Krakowska wydała oświadczenie z powodu oburzenia, jakie wywołał plakat na Dzień Islamu, w którym na pierwszym planie są meczety, kościół dopiero z tyłu i w dodatku bez krzyża.
  https://prawy.pl/106343-39glebokie-ubolewanie-diecezji-krakowskiej-za-oburzajacy-plakat-na-dzien-islamu/

 64. ADAZC said

 65. PISKORZ said

  !!!! Być może pamiętasz Przemka. Samotnego chłopaka, ofiarę brutalnego pobicia, zostawionego przez nieznanego oprawcę na pewną śmierć… Przemek był bity, duszony, wielokrotnie kopany… Znaleziono go nieprzytomnego.

  To dzięki Twojej pomocy udało się go uratować… Przemek trafił do ośrodka rehabilitacyjnego. Znów uczy się siadać, mówić, jeść…

  Niestety, pieniądze na rehabilitację skończyły się… Potrzebna jest pomoc! Bez niej Przemka czeka pewna śmierć…
  POZOSTAŁA CZĘŚĆ INFO…NA SIEPOMAGA..!!
  ps można trochę potrząsnąć kabzą.., co zrobię sam i…innych do tego zachęcam..!! Jemu pomożemy, a sami…od tego nie zbiedniejemy..!!
  RAZEM MAMY MOC!

 66. PISKORZ said

  re 65 Jako uzupełnienie…”Jeszcze kilka miesięcy temu Przemek nawet sam nie jadł… Karmiłam go łyżeczką. Nie mógł się ruszyć, więc trzeba kilka razy dziennie go przewracać, żeby nie doszło do odleżyn. Myłam go, zmieniałam pampersy. Wracałam z pracy, zajmowałam się Przemkiem, karmiłam go, przewijałam… Byłam wyczerpana. Wiedziałam, że nie zapewnię Przemkowi odpowiedniej opieki. Zrozpaczona, poprosiłam o pomoc tutaj, na Siepomaga.”..
  PS PANIE MARUCHA….b. dziękuję !!

  —————-
  > https://www.siepomaga.pl/

  Admin

 67. Jerry Roberts said

  Kto desygnował Morawieckiego na premiera? Dziwne powiązania PiS z Chabad Lubawicz

 68. Boydar said

  No i co ? Żyd ma zamarznąć ? A jak mu nie starczy na rurę z gazem (ziemnym, albo propanem-butanem, nie cyklonem) albo na rachunki dla Enea to co, ma się z Polski wyprowadzić ? A co z majątkiem, nieruchomością ? Bezspadkowo ? Szkandał !!!

  https://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news-domy-jednorodzinne-z-zakazem-emisji-dwutlenku-wegla,nId,4287243

 69. Troll Polonii said

  Putin zaskauje co i raz swobodnym, przyjaznym zachowaniem.

  Biedny zolnierz palesynski nie smial drgnac nawet, jak mu czapka spadla.
  Putin pomogl. Odruchowo. Bez pompy.
  Nie ma sprawy.

  Putin gives respects to Palestinian color guard – invites Abbas to Victory Day – Fort Russ
  https://www.fort-russ.com/2020/01/putin-gives-respects-to-palestinian-color-guard-invites-abbas-to-victory-day/

 70. osoba prywatna said

  Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskiemu kłamstwu – nie, pomimo rezolucji ONZ w sprawie
  https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/920210,sad-najwyzszy-rosji-powiedzial-zydowskiemu-klamstwu-nie-pomimo-rezolucji-onz-w-sprawie-holocaustu

 71. osoba prywatna said

  Polski gigant wśród 50 największych firm górniczych na świecie
  https://www.wnp.pl/gornictwo/polski-gigant-wsrod-50-najwiekszych-firm-gorniczych-na-swiecie,367609.html

  Singer/Macierewisz może już nadmuchiwać, to może być hit MON-u.
  https://www.wnp.pl/przemysl-obronny/balony-wracaja-do-lask-wojska-na-razie-we-francji-niewykluczone-ze-i-w-polsce,367632.html

 72. osoba prywatna said

  Jak narody umierają przez syjonistów
  https://www.cda.pl/video/18298194

 73. osoba prywatna said

  Irak: „Marsz miliona” przeciw okupacji amerykańskiej
  https://strajk.eu/irak-marsz-miliona-przeciw-okupacji-amerykanskiej/

 74. osoba prywatna said

  FDA przyznaje, że w szczepionkach są wirusy wywołujące raka!
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/fda_przyznaje_ze_w,p416826666

  Epidemia znachorów w Polsce- p. Adam Bodnar.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/epidemia_znachorow_w,p1406960640

 75. revers said

  Brexit gotowy, Boris podpisal, krolowa Ela zakceptowala, nie bedzie w Brytanii nimieckiego Eurokolchozu.

  https://kresy.pl/wydarzenia/boris-johnson-podpisal-ustawe-o-brexicie/?utm_source=notification&utm_medium=browser&fbclid=IwAR3C9aQLuP0-r35vIRIMUitrPSj6jNs8bT-z_lHvliFNsHQtKoP49WWm3l0

  choc wielu poldków to sie podoba-niemiecka europejskość bo nie odrożnia Roys Rollsa od Mercedesa, a raczej poza ich świadomością poznawczą.

 76. Boydar said

  Skoro w juesej judaizmu i protestanctwa mają pod pokrywkę to może nawet Yellowstone potrzebne nie będzie

  https://www.o2.pl/artykul/nastolatek-zamordowal-matke-i-dwojke-braci-po-wszystkim-poszedl-do-szkoly-6471444441450625a

 77. revers said

  Korona wirus jest juz wsord was

  a internauci jak zawsze szukaja wirusow nie na swoim i gatesa kompie z wirusowym windowsem , ktory juz 6 m-cy temu przprowadzil z gatesami z ciaej symultante wirusa w azji, niz w wlasnej czarnej doopie z odbytem w niejednym wirusie i himorojdach.

  https://wgospodarce.pl/informacje/74490-skad-ten-wirus-czemu-wszyscy-milcza-o-tym-laboratorium?fbclid=IwAR3cG8ysTXGrUkOxvkbngEnNPPaM7hVi6gBcCRQbECElOF8JK7kHqlp_KYc

 78. revers said

  Szwedzka partia muzulmanska idzie dalej, chce wlanego ustawodastwa, eksterytorialnosci, poczawszy od minaretow …

  https://www.breitbart.com/europe/2020/01/24/new-swedish-islamist-party-wants-grant-muslims-special-minority-status/

 79. Joannus said

  Ad 39
  Podnośnik jako się tu prezentuje, jest typowym poliniakiem min. z mentalnością dam sprzedajnych.
  Właśnie z tego wziął się i trwa nacechowany pożądliwością mamony, ciąg pod skrzydła ”opieki” alfonsa zza oceanu.

 80. Yah said

  I jeszcze dla wyznawców religii global warming.

  Praca doktorska Marcotta dotycząca rekonstrukcji klimatu na podstawie unikalnych 73 zbiorów danych temperaturowych z przeszłości nie posiadała „ostrza” hokejowego

  2. Ostrze hokejowe , które stanowi dowód, że współczesne ocieplenie jest bezsprzeczne, można uzyskać z dowolnej liczby danych temperatury przy użyciu kilku technik „statystycznych”

  3. Ponieważ wynik analizy 73 zbiorów danych nie miała przysłowiowego „ostrza”, postanowiono dosłownie zmienić wiele wyników końcowych zestawu danych paleo, aby stworzyć fałszywe ostrze kija hokejowego.

  .https://www.c3headlines.com/2013/03/the-marcott-science-hockey-stick-blade-fiasco-audit-mcintyre-bogus-data-manipulation.html

  Realne dane temperaturowe raczej świadczą o końcu optimum klimatycznego ( ciepłego okresu) i wchodzenia w fazę ochłodzenia.Świadczy o tym miedzy innymi osłabienie Golfstromu. Takie hipotezy wielokrotnie sie pojawiały i wyjaśniały zmiany klimatu zmianami cyrkulacji prądów morskich na Atlantyku.

  .https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7e/Global_temperature_relative_to_peak_Holocene_temperature%2C_based_on_ocean_cores_%28NASA%29.png

 81. osoba prywatna said

 82. osoba prywatna said

 83. osoba prywatna said

  Jon Voight pobiera lekcję tańca.
  .https://www.youtube.com/watch?v=Nf0YzPnEcDg&feature=youtu.be

 84. osoba prywatna said

  III RP to syjonistyczna firma ZAREJESTROWANA W USA O NUMERZE 0000079312
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/iii-rp-to-syjonistyczna-firma-2018-10

 85. szok said

  Jak chodzi o kasę to ludzie są w stanie bronić największych skur… Poczytajcie sobie artykuł, a zwłaszcza potem komentarze pod nim!

  https://gazetakrakowska.pl/zakopane-burza-w-sieci-po-odkryciu-pensjonatu-u-mordercow-250120/ar/c1-14727612

 86. osoba prywatna said

 87. Antymon said

  Nasz genialny minister finansów Tadeusz „FOZZ” Kościński nie ustaje w wysiłkach na rzecz wycofania gotówki. Ostatnio oświadczył, co następuje: „Przez cały 2019 rok ani razu nie użyłem w Polsce gotówki. Gdyby Polacy wiedzieli, ile bakterii jest na banknotach, to jestem pewien, że szybko przerzuciliby się na płatności bezgotówkowe”.

  Niejaki „The Saint” (@SimonTemplarTS) na Twitterze skomentował to następująco:

  „Hallo goje; moja nie używać gotówka. Wasza też nie używać gotówka, bo na wasza gotówka jest robaki, one może ją zjeść. Dlatego wasza gotówka ja wezmę, a wam dam plastikowe karty, robaki plastiku nie jedzą. Moja i wasza będzie dobra, bo wasza będzie moja, a wasze karty nic wam nie zje”.

 88. Boydar said

  Podnośnika nie należy bezkrytycznie utożsamiać z lewar(ki)em. Podnośnik, hydrauliczny lub mechaniczny (np. śrubowy), służy ZAWSZE do PODNOSZENIA. Np. pojazdu przy wymianie koła, ale przecież nie tylko, można podnosić np. poziom, np. dyskusi. Natomiast lewarowanie podnoszeniem może być tylko także. Lewarować, to zgodnie z etymologią, wsadzić POMIĘDZY jakąś sztamajzę i zgodnie z zasadą działania dźwigni prostej przesunąć jedną ze stron. Niestety, tak się głupio składa, że zazwyczaj w górę. W praktyce ratowników drogowych oraz innych, bardzo często na boki, w celu uzyskania dostępu, np. do poszkodowanego.

  Wikipedia, z czym akurat zgodzić się wypada, oraz Słownik Języka polskiego, podają również inne, rzadziej spotykane znaczenia słowa lewar. Szczególnie interesujące dla naszych rozważań wydaje się – „osoba obijająca się, nieprzykładająca się do nauki. Także inne odniesienie, do przelewania (z pustego w próżne ?), wydaje się godne uwagi.

 89. osoba prywatna said

  Dlaczego tęczowi aktywiści rozbierają się przed dziećmi? To seksedukacja w praktyce
  https://stronazycia.pl/dlaczego-teczowi-aktywisci-rozbieraja-sie-przed-dziecmi-to-seksedukacja-w-praktyce/

  Polskojęzyczna Eurosodoma – Seks z 9-cio latkami legalny !
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/polskojezyczna-eurosodoma-seks-z-9-cio-latkami-legalny-2020-01

 90. osoba prywatna said

  Epidemia samotności
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/epidemia-samotnosci-2020-01

 91. Etap said

  W internecie pojawiła się akcja poszukiwania swojego genetycznego dziedzictwa i pochodzenia. Promuje ją wielu you tuberów (świadomie z premedytacją czy też nieświadomie nie wiem). Akcja polega na wysyłaniu próbek swojego DNA (wymaz z wnętrza policzka) do izraelskiej żydowskiej firmy MyHeritage na dostarczonych przez firmę testerach.

  Zważywszy na fakt, że jest to firma judaizmu izraelska oraz na obowiązujące w Polsce prawo dotyczące poboru narządów do przeszczepu powinna nam się zapalić w głowie czerwona lampka. Prawo jest takie, że po czyjejś śmierci jego organy nie są pobierane do przeszczepu tylko wtedy gdy osoba zmarła za życia wyraziła pisemny sprzeciw, który został wpisany do centralnego rejestru sprzeciwów. Obowiązuje więc zatem domniemanie zgody na pobór narządów do przeszczepu.

  Promowana akcja może być akcją zbierania genotypów do jakiegoś banku genów. Wtedy ów bank będzie miał taką osobę na zawsze w swoich zasobach i archiwach. Gdy będzie potrzebny dawca szpiku lub jakiegoś organu (nerki, wątroba, serce czy płuca) i z danych zgromadzonych w tym banku wyjdzie, że biorca i osoba z banku mają dużą zgodność tkankową to ów poszukiwacz swojego pochodzenia może się zamienić w dawcę organów. „Zniknie” się taką osobę – jak znikają bez wieści tysiące osób w Polsce co roku. Albo zrobi się wypadek czy „samobójstwo” po czym w szpitalu stwierdzą śmierć mózgową i pobiorą organ(y) do przeszczepu. Beneficjentem takiej akcji będą jak należy sądzić jacyś obecny obywatele państwa położonego w Palestynie (prawdopodobnie nie byle pierwsi lepsi).

  https://wolnislowianie.wordpress.com/2020/01/22/uwaga-na-akcje-my-heritage-oszustwo/

  https://jerzyjaskowski.pl/?p=1453

 92. Etap said

  Zarząd firmy MyHeritage
  https://www.myheritage.pl/management/aaron_godfrey
  Przed pracą na rzecz MyHeritage, Aaron był dyrektorem ds. komunikacji dla Vringo (NYSE) oraz strategicznym doradcą Izraelskiego Ministerstwa Turystyki, jak również kilku firm izraelskiej branży hi-tech, pracował również w oddziale konsultacyjnym IBM – Global Business Services.

 93. PISKORZ said

  re 77 Nie jest wesoło… / 8 miast w Chinach całkowicie odciętych od świata. Przypuszcza się, że to mutacja SARSu. nie dająca się leczyć, jeszcze od niego gorsza.! 23 miln. ludzi całkowicie odciętych od świata..Władze nie podają prawdziwych informacji, sytuacja znacznie b. poważniejsza niż to wynika z info. oficjalnych !!! Ceny żywności idą w górę. Szpitale w Wuhan są całkowicie przepełnione..kolejki ludzi sięgają ulicy. Podobno tylko własny układ może zwyciężyć wirusa. Chińczycy podobno świadomie przemilczają duże niebezpieczeństwo, ludzie na ulicy padają i….Apeluje o unikanie skupisk ludzi, dworców, lotnisk itp Podróżujący z Chin..są potencjalnymi nosicielami, trzeba zwrócić uwagę na to, że DOPIERO PO 14 DNIACH..są oznaki choroby. Na zakończenie..PROSI SIĘ O ROZPOWSZECHNIANIE TEGO VIDEO..

 94. Etap said

  różnice miasto Londyn vs region londyn

  City of London Corporation alias Corona Temple – stanowi najstarszą, ponad 800-letnią korporację na świecie. Od normalnych korporacji wyróżnia się tym, że posiada własną flagę, podobną do krzyża, własny herb z krzyżem, własną siłę zbrojną, własny 12-osobowy zarząd, własny parlament i aktualnie dysponuje 97% całego kapitału zgromadzonego na świecie, oraz 96% wszystkich ubezpieczeń.

  Lord Major, czyli przewodniczący Parlamentu, zasiada w Parlamencie Angielskim, z prawem głosu w celu pilnowania interesów City.

  Policja City używa czerwonych samochodów w odróżnieniu od policji municypalnej.

  Aktualnie liczba mieszkańców wynosi 7375, a pracuje w wieżowcach City prawie 320 000 ludzi. Wybrali mieszkania za miastem. Przez City przechodzi pięć stacji metra.

  City kontroluje nie tylko Bank of England, ale i Federalną Rezerwę USA.

  City jest eksterytorialne, czyli jest niepodległym państwem w środku Londynu.

  W City znajdują się takie instytucje rządzące pośrednio, lub bezpośrednio światem, jak prywatny Bank of England, Lloyds of London, London Stock Exchange. Rozszerzę te pojęcia.
  https://justice4poland.com/2018/09/19/corona-temple-city-of-london-cooperation-co-to-jest/

  City of London Police – Wikipedia
  https://en.wikipedia.org/wiki/City_of_London_Police
  The City of London Police is the territorial police force responsible for law enforcement within the City of London, including the Middle and Inner temples. The force responsible for law enforcement within the remainder of the London region, outside the City, is the much larger Metropolitan Police Service, a separate organisation.The City of London, which is now primarily a financial business …
  About us – City of London Police
  https://www.cityoflondon.police.uk/ABOUT-US/Pages/default.aspx
  About us In this section: Annual Report Chief officer team Corporate Plan Equality and diversity Events History Our values Performance and statistics Police governance Policing Plan Police station locations Structure Your right to information Campaigns and initiatives City of London Police Reserve Funding

  Difference between London and the City of London
  http://www.differencebetween.info/difference-between-london-and-the-city-of-london
  Key Difference: City of London is a city that has its own laws and regulations and is inside London city.London is the capital city of England. The difference between London and the City of London is a bit difficult to explain. One must thoroughly understand how the city developed in order to understand why there are two cities named London in the United Kingdom.

  The Difference Between London And The City Of London
  https://londonist.com/2012/09/cityoflondon
  For all those people who’ve ever been confused over the difference between the Mayor of London and the Lord Mayor of London, or who don’t know the distinction between London and the City of London

  About the City Corporation – About the City – City of London
  https://www.cityoflondon.gov.uk/about-the-city/about-us
  Administratively, London is divided into 32 boroughs and the City of London. Local authority services are provided by the City of London Corporation. The residential population of this small area is approximately 8,000 people. However, over 500,000 people commute into the City every day for work and over 10 million visit as tourists every year.

  The (Secret) City of London, Part 1: History – YouTube
  .https://www.youtube.com/watch?v=LrObZ_HZZUc

  Slavery and the City of London – Gresham College
  https://www.gresham.ac.uk/lectures-and-events/slavery-city-of-london
  PART OF OUR BLACK HISTORY MONTH SERIES. Freedom has been central to the identity of the City of London for centuries. But from the Seventeenth to the Nineteenth centuries, the African Slave Trade and Plantation Slavery in the Americas were key to London’s banking, insurance, shipping, manufacturing, commodity trades with Europe, gold and silver supply in London,

  London’s secret slavery shame exposed by new walking tour
  https://www.antislavery.org/londons-secret-slavery-shame-exposed-new-walking-tour
  20 March 2012 A new walking tour will reveal the central role slavery has played in the development of the City of London over the past two millennia. The Anti-Slavery International tour given by historian Dr William Pettigrew from the University of Kent will also seek to undermine recent revisionist attempts to displace ‘blame’

  Slavery and the City of London – YouTube
  .https://www.youtube.com/watch?v=9_Ksqj7O8bM
  In the 17th to 19th centuries, the slave trade was key to the growth of the City of London. However, the City also benefited from the end of slavery. A lecture by Professor Richard Drayton

 95. Boydar said

  @ konkluzja po przeczytaniu OP (90)

  Zawsze mogą poczytać do poduszki Kalvina albo Lutra. A jakby nie pomogło to zawsze zostaje niezawodny talmud.

 96. Parapsychopatolog said

  Sługi wojny. Chroń swoje DNA. Niezły polski film o niemieckiej „fundacji” zbierającej próbki DNA Polaków. Niezły biznes.
  https://ekino-tv.pl/movie/show/slugi-wojny-2019-pl/27218
  A tu sprawozdania fundacji DKMS (tej, która w TV zachęca do oddawania próbek DNA (szpiku) )
  https://www.dkms.pl/pl/o-dkms
  Przychody na poziomie 90 mln PLN, zysk ok 12 – 13 mln PLN.

 97. Irek said

  Złóż najważniejszy podpis życia. To duchowy ratunek Polski.

  PETYCJA

  w s. wystąpienia Episkopatu do władz państwowych Rzeczpospolitej Polskiej o koronację Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski.

  https://www.petycjeonline.com/zo_najwaniejszy_podpis_ycia_to_duchowy_ratunek_polski

  (…)

  – Czeka was ucisk, gdy nie obierzecie Mnie Królem Polski.
  I ucisk będzie taki aż to zrobicie.
  Jeśli tego nie zrobicie – zginiecie.
  Może was zostać nawet mniej niż dziesięć procent.
  – Czyli tyle co teraz Ukraińców w Polsce?
  – Nawet mniej dziecko!

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/10/22-24-x-2019-upomnienia-pouczenia-czeka.html

 98. revers said

  re93

  ale w bantustanie rp normalnie prof. medycyny chorób płuc, a nawet przesczepów pluc a nie SARS bedzie zajmowal sie In Vitro, albo leczeniem nieotwartych kopert z bonusami, poklepywal na zdjeciach z Peloesi i z Greisdorfowa.

  A ludzie na ulicach Chin padja jak mrówki ..

  Co najwyzej powoła sie policje zdrowotną bedą sprawdzali zawarośc spirytusu w wódkach na półkach sklepowych i wirusy SARS w paczkomtach z towarami aliexpres Chin, awet po 2 miesiacach od daty wyslania i braku aktywności wirusa SARS.

 99. revers said

  Nowa Policja na bantustan, a co z bananmi z afryki, juz wyzdrowiały?

  https://finanse.wp.pl/minister-powola-policje-zywnosciowa-i-sprawdzi-czy-wodka-ma-40-proc-6471446763439745a?fbclid=IwAR2s5-0aKVLKgFjxw6ubPEh8s9cnoaBxDYh46FBakZ19oSodnJuLL1GcPE0

  Sądząć po usunieciu byłemu premierowi Włoch Silvianiemu imunitetu poselskiego i postawieniu an lawie oskarzonych to za niezdrowe banany lub z bardzo niska zawartościa witaminy K mozna juz dostac 15 lat ancla.

 100. Adrem said

  Papież Franciszek jest żydem?

  Opublikowano: 25.01.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

  Liczba wyświetleń: 377

  Jerzy Bergoglio nie ukrywa się za bardzo z faktem, iż ​​jest on praktykującym, wierzącym żydem i że poprzedni papieże praktykowali także religijny (antychrześcijański, talmudyczny) judaizm.

  Na filmie wyżej Bergoglio całujący po rękach żydowskich rabinów. W liturgii i tradycji chrześcijańskiej pocałunek symbolizuje jedność i duchowe przywiązanie oraz jest wyrazem wielkiego szacunku.

  Dwa miesiące przed swoją wizytą w Ziemi Świętej w 2014 r. spotkał się w Watykanie z prezydentem Izraela Szymonem Peresem i premierem Benjaminem Netanjahu. „Cieszymy się, że nasz brat Franciszek w swojej polityce otwartości i szczerości w Kościele katolickim głośno wypowiedział to, co od dawna znane jest w najwyższych kręgach katolickich i żydowskich” – stwierdzają razem we wspólnym oświadczeniu. Chabad, światowy żydowski ruch mesjanistyczny, odpowiedział, że poprzedni papieże byli gorliwymi uczniami rabina Schneersona.

  Kongregacja Nauki Wiary modernistycznego neokościoła ogłosiła wówczas, że​ „przez wiele lat katolicyzm został ponownie zintegrowany z judaizmem, który w wyniku niefortunnej interpretacji niektórych wypowiedzi Jezusa i błędnego nauczania [sic!] niektórych Ojców Kościoła został kiedyś uchylony. Proces ten ponownie zainicjował II Sobór Watykański i rozwija się stopniowo od najwyższych dostojników katolickich do „wspólnego ludu bożego”.

  Pamiętajmy, że poprzednicy Bergoglio także nie ukrywali się z swoją miłością do talmudycznego judaizmu. Jan XXIII (wł. Angelo Roncalli) koniecznie chciał otrzymać kapelusz kardynalski z rąk masona, socjalisty Vincenta Auriola, który według słów licznych wielkich mistrzów masonerii, inicjował Roncalliego w Paryżu. Pierwszą decyzją nowego „papieża” było wyniesienie do godności „kardynała” arcybiskupa Giovanniego Montiniego (przyszły Paweł VI). Herezjarchę Montiniego często widziano w napierśniku (efodzie) żydowskiego arcykapłana. O judeofilii Karola Wojtyły i jego fałszywej „teologii wspólnego przymierza” można by napisać wiele książek…

  Autorstwo: Tenete Traditiones
  Źródło (pełna wersja): TeneteTraditiones.blogspot.com

  Wolne media dzisiaj

 101. revers said

  Naczelnik dla Bilda, skąd inąd znany brukowiec piszący na zamówienie agencji usraela

  https://wpolityce.pl/swiat/484014-zabolalorosja-wsciekla-po-wywiadzie-prezesa-pis-dla-bilda?fbclid=IwAR3phYsOKQvaT9gLMYyIftKaZuf1SWuHAKtr3p-k347lVl86XV3sG7ekqKU

  nie ulegają przedawnieniu rozszczenia w stosunku do Rosji.

 102. Logos said

  Ks. Abp. Jan Paweł Lenga o kursach Alfa
  .https://www.youtube.com/watch?v=UnqMFLe3n4A
  Abp Lenga poleca książkę ks. Piotra Glasa i ujawnia dramatyczną sytuację Kościoła

  Ks. Abp Jan Paweł Lenga
  .https://www.youtube.com/watch?v=6ptKJqjHWSE
  Archbishop Jan Paul Lenga: Be careful with Alpha courses, falls in spirit, neocatechumenal way
  .https://www.youtube.com/watch?v=E_uKLOft5Uk

  Ks. Abp Jan Paweł Lenga: Ohyda spustoszenia – Pachamama w Kościele
  .https://www.youtube.com/watch?v=NYHUMsb_lvo
  Abp Lenga: gdy patrzę na obecną katolicką Polskę, to serce pęka mi z żalu

  Ks. Abp Jan Paweł Lenga o biskupach, kościele, zniewoleniu i głosowaniu
  .https://www.youtube.com/watch?v=h7PWEG8R29w
  O kryzysie w Kościele, lichwie, pedofilii i gender – Abp Jan Paweł Lenga

  Herezja Lutra i jej konsekwencje – Ks. Abp Jan Paweł Lenga
  .https://www.youtube.com/watch?v=FzvtOPrhf2A

  Ks. Abp Jan Paweł Lenga: dzisiejszy świat nie zna prawdy
  .https://www.youtube.com/watch?v=fvkxRXTa5os
  Abp Jan Paweł Lenga odpowiada na pytania dotyczące globalizacji, jak zauważa dążenie do jednej światowej religii mieszającej różne wierzenia nie jest w duchu bożym

  Ks. Abp Jan Paweł Lenga: wielu hierarchów chce korygować naukę Chrystusa
  .https://www.youtube.com/watch?v=KNYh2e8Fmx0

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/abp-jan-pawel-lenga
  „Niestety w naszych czasach staje się coraz bardziej oczywiste, że Sekretariat Stanu w Watykanie obrał kurs politycznej poprawności. (…) W dzisiejszych czasach głos większości biskupów przypomina raczej milczenie baranów w obliczu rozwścieczonych wilków, podczas gdy wierni pozostawieni są samym sobie niczym bezbronne owce” – wzywa Polaków do pobudki abp Jan Paweł Lenga.

  https://jacekmiedlar.pl/2017/05/22/diabel-mobilizuje-wszystkie-sily-aby-obalic-kosciol-chrystusowy-manipulacje-wyznania-arcybiskupa/

  W obronie Rzymsko-katolickiej Mszy Św. Trydenckiej Poznań ul. Wroniecka 9. Msza Trydencka
  .https://www.youtube.com/channel/UCtj2DRUa1GwAwBUmNobq2Jg
  Codzienna transmisja Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim odprawianych przez ks. Michała Woźnickiego SDB w kaplicy-celi w Poznaniu przy ul. Wronieckiej 9.

  W Obronie Rzymsko-katolickiej Mszy Św. Trydenckiej
  https://wobroniemszy.pl
  Walka o przywrócenie Mszy Św. trydenckiej do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu- Ks. Michał Woźnicki SDB. Msza trydencka online

  W obronie Mszy Św. Wszechczasów u Salezjanów w Poznaniu
  https://www.facebook.com/SalezjaniePoznanWronieckaMszaSwTrydencka
  W obronie Mszy Św. Wszechczasów u Salezjanów w Poznaniu.
  Msza św. Wszechczasów Poznań ul. Wroniecka 9. Poniedziałki, środy, czwartki, soboty o godz. 6:00
  Msze święte Rzymsko-katolickie TRYDENCKIE – codziennie ks. Michał Woźnicki SDB kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych Poznań Stare Miasto, ul Wroniecka 9

  Ks. Jacek Bałemba SDB Przyjmujmy Komunię Świętą na kolanach
  https://komunianakolanach.wordpress.com/category/ks-jacek-balemba-sdb

  Ks. Rafał Trytek – Kościół 500 lat po Lutrze
  .https://www.youtube.com/watch?v=GeprrHQkRzc
  Ks. Rafał Trytek – Kościół 500 lat po Lutrze i 100 lat po Fatimie

  Ks. Rafał Trytek Apologetyka

  Ks. Rafał Trytek – Kościół 500 lat po Lutrze i 100 lat po Fatimie

 103. osoba prywatna said

  Парад в Минске 3 июля 2019. День Независимости Беларуси. Самая полная версия
  .https://www.youtube.com/watch?v=qXXWcFJD0gc

 104. bryś said

  To jest konkretna robota, a nie k…wa przedwyborcze słodkie mizdrzenia. Wykażcie się najpierw złotouści zanim zaczniecie się bratać koniecznie-łacińsko. I jak wiele facet środków i sztabów przedwyborczych potrzebował aby tak namieszać? A to tylko jeden potencjalny problem. RZECZYWISTY a nie k…wa ,że nie lubimy Szczecina.

 105. bryś said

  Przepraszam za wykropkowania. Ale mnie trafia przez tych złotoustych pochylających się z troską. A ile na prawdę można zrobić jak się chce.

 106. bryś said

  Dla złotoustych kandydatów i kandydatek (jakże inteligentnych) jak może wyglądać projekt ustawy (konkretne rozwiązanie problemu) znajdziemy na przykład w odnośniku na stronie: https://stopnop.com.pl/ustawa/
  Zamiast tracić kasę na wizażystki manicurzystki oświetleniowców publik relationowców weźcie się po prostu do roboty. Jak zaproponujecie konkretne rozwiązania problemów przed wyborami, nie będziecie tracić czasu jak już was wybiorą, bo wszystko będziecie mieli gotowe.

 107. Boydar said

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2020012511777585-sekretarz-generalny-onz-rosnie-fala-antysemityzmu-na-swiecie-sputnik/

  Czy my, Polacy, możemy jakoś w sprawie pomóc ?

  Tak mi przyszło do głowy, że jeśli nasi starsi bracia tak koniecznie potrzebują sześciu milionów całopalonych, co niestety nie udało się osiemdziesiąt lat temu, to przecież z pustyni Negav czy nawet z tych darów od Kriegsmarine, do Niujorku aż tak daleko nie jest, na pewno wystarczy chętnych i jeszcze będzie spora superata. Potem można będzie wszystko zwalić na Iran, bo w Rosję to już nikt raczej nie uwierzy.

  Ale to tylko nieśmiała propozycja, żaden antysemityzm przecież

 108. piwowar said

  Wobec uporczywej ciszy w tej sprawie, Piwowar jest zmuszony przypomnieć o rocznicy odejścia pani Eli Gawlas, który to dzień jak widać przeszedł bez jakiejkolwiek wzmianki.

  https://marucha.wordpress.com/2012/01/25/odeszla-elzbieta-gawlas/

  ———————–
  Proszę wybaczyć.
  Stary już jestem. Powinienem dawno nie żyć…
  Admin

 109. PISKORZ said

  https://youtu.be/smK5sm_7Cdw …Obnażone źródło- zła../tylko 7 min/.

 110. revers said

  re107

  a co to sad najwyzszy Rosji czasami nie podwarzyl mit Holocaustu? profilaktycznie otcinajac sie od religii holocaustu, i rzadow jednego NWO i 7 rozbojnikow z G7, jak by nie bylo bardziej otwartego G20.

  Lub takie tam pana Stasia M. rozwazania o przyszlych wyborach w niszczesliwym buntustanie.

  .https://www.youtube.com/watch?v=wWLXcHrU6BY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR18KSn37FeTmqS4IjlZ3SkB44M5x-tWVmpAvL_gO6F3nZMIUNrbUvTmYv0

  Do tego przydaly by sie ostatnie mowy w Sejmie Konfederacji o rozbojach podatkowych od nowego roku 2020, bedzie z 32 podatkow, akcyz , plus oplaty, lacznie z oplatami dodatkowymi za geodezje, za zdrowie miesa to bedzie z tego z 1000 oplat i podatkow, zeby wszystkim lepiej sie zylo przy kazdej dobrej zmianie.

 111. Wiesiek said

  jak niebezpieczny jest Corona wirus

 112. piwowar said

  Proszę wybaczyć.
  Stary już jestem. (……..)
  Admin

  Nic to. Już zostało przypomniane. Polecane Sierpniowe Wspomnienia do poszukania w Sieci.

  Albo tak: https://tadeuszczernik.wordpress.com/2011/05/06/sierpniowe-wspomnienia-elzbieta-gawlas/

  P.S. Piwowar też jest stary, a może i jeszcze starszy. Zna ten ból.

 113. Lily said

  Pomazaniec naczelnika,minister rolnictwa i rozwoju wsi,przewodniczacy Polsko-izraelskiej
  grupy parlamentarnej,POWOLANEJ przez
  Kaczynskiego partie.
  „Jestem czlowiekiem GLEBOKO wierzacym”,
  oswiadczyl J.K.Ardanowski. Jak wszyscy,w
  Kaczynskiego partii.TAM.”najwazniejsza jest
  uczciwosc”,wedlug szefa J.K.
  https://www.gov.pl/web/rolnictwo/korzystajmy-z-izraelskich-doswiadczen
  Zrodlo; jak powyzej.
  ” Po owocach,ICH poznacie”.

 114. Boydar said

  „… mają w naszym kraju już prawie tysiącletnią tradycję. To do Polski przez wieki Żydzi uciekali z innych krajów Europy …” – Lily (112)

  Jesteśmy głęboko wdzięczni (w każdym bądź razie ja osobiście) panu ministrowi rządu III RP za publiczne przypomnienie istotnej kwestii, kto jest tu gospodarzem a kto gościem, dlaczego i jak długo. Gdyby uczono tego w szkołach byłbym jeszcze bardziej wzruszony.

  Powinien tylko jeszcze dodać (oczywiście taktownie i dyskretnie), że po tysiącu lat i zrealizowaniu państwa na obszarze Palestyny, może już czas (porachuje ?) wracać. Gospodarz bardzo chciałby posprzątać w pokojach i wyszorować ubikacje. A w obecności gości jest to wysoce utrudnione oraz nietaktowne; nawet w jednogwiazdkowych motelach na godziny tak się nie robi.

 115. Katarzyna T said

  Jak głowa panuje nad sercem(budowa człowieka ) tak rozum winien nad emocjami.
  Pamiętacie przypowieść o pannach? Albo Goliata i Dawida?Tu trochę uzupełnień=olej.

  „- Kiedy okazało się, że jest to akcja na dużo większą skalę, prezydent był oburzony i wściekły. Dostałem od niego polecenie napisania mowy, którą następnie wygłosił 17 grudnia 1981 roku. Mieliśmy nadzieję, że po tym stanowczym sygnale z Waszyngtonu Jaruzelski się wycofa. Po następnych czterech dniach, 21 grudnia, odbyło się posiedzenie gabinetu. Reagan wystąpił z bardzo emocjonalnym przemówieniem, w którym porównał akcję w Polsce do akcji Hitlera w Czechosłowacji w 1938 roku. Mówił, że coś trzeba natychmiast zrobić. Okazało się jednak, że prezydent wcale nie ma jednoznacznego poparcia i jest wielu oponentów.

  – Oponentów? Dobrze słyszę?
  – Tak. Większość gabinetu nie zgadzała się na jakieś zdecydowane działania przeciwko reżimowi polskiemu, w obawie o skutki globalne. Groźne i trudne do przewidzenia.

  – O kim mowa?
  – Przede wszystkim był to sekretarz stanu Alexander Haig, który wyrażał poglądy naszych europejskich aliantów. Poglądy zaś były takie, że oczywiście szkoda Polski, szkoda „Solidarności”, ale nie można przecież ryzykować trzeciej wojny światowej. Coś jakby nawiązanie do „nie będziemy ginąć za Gdańsk” w 1939 roku. Podobne poglądy prezentowała większość gabinetu. Również Nancy Reagan grała w tym swoją rolę”.
  https://www.poland.us/strona,42,24574,0,kto-ocalil-solidarnosc.html
  https://www.rodaknet.com/rp_art_4587_czytelnia_kiszczak.htm

 116. kejkut_stary said

  Franciszek-Bergoglio ogłosił, że jest żydem! Posoborowi „papieże” przed nim też byli!
  https://tenetetraditiones.blogspot.com/2020/01/szok-franciszek-bergoglio-ogosi-ze-jest.html

 117. Boydar said

  Off topic, o winach i góralach

  https://gazetakrakowska.pl/zakopane-burza-w-sieci-po-odkryciu-pensjonatu-u-mordercow-250120/ar/c1-14727612

  „… przypominają, że do zabójstwa doszło 17 lat temu, a jego sprawcy odpokutowali już winę …”

  No dobrze, a co na to siostra Agata ? A Baca ?

  Chociaż co Baca to wiadomo – „eee to nie moje deski”

 118. revers said

  etam na pewno w pensjonacie u bacy za klimatyczne nie zapłacono, lub z ministerwa srodowiska odpowiednie zarządzenie od św. Szyszki, co to łojciec Rydzyk na Jezusa oglosił, bo umarł za środowisko, natura 2000 na Notęcią i Bialostosckim, czyli ministertwo ocieplania w eterze.

  A po co tam pensjonaty w tatrach jak wieżowce z san Franciso lepiej stoją na sierniskach i po śpiewnych Golec Orkiestrach.

  Gdy tymczasem nowo powołane minsterstwo klimatyczne ma za zadanie oziębiac klimat po Tatry, jeszcze polskie i z kżyrzem na Giewoncie.

  Ale jak dobrze pojdzie to te bacy wracjace z Brukseli, beneluksów, od francy i szwedów to juz po arabsku beda godac i modlić sie, gdy stara europa juz mniejszoscia jest u siebie.

 119. Głos Prawdy said

  Rosyjski pianista, urodzony bez palców i bez stopy, stał się znanym pianistą. Z sierocińca

  Aleksiej Romanow: pianista bez rąk
  .https://www.youtube.com/watch?v=48rAJ1XkRvg

 120. revers said

  re117
  jeszcze lepiej w krakowskiej wyglada wizyta naczelnych mułków w Auschwitz

  https://gazetakrakowska.pl/przywodca-swiatowej-ligi-muzulmanskiej-odwiedzil-miejsce-pamieci-auschwitz-przed-sciana-stracen-oddal-hold-ofiarom-obozu-zdjecia/ar/c1-14736422

  nie po to wyniesiono krzyże karmelitanek z terenu obozu jedszcze za pamięci najswietszego z polaków JP2 i niebiańskiej kurii krakowskiej, żeby terz na dobre zadomiwiła sie tam gwiazdka Davida i półksiezyc Allaha, i poszła dalej po bałtyk po bezbożny lud lub Amber Gold Adamowicza i s-ka.

  Co wyraźnie wiąże sie z dalszą islamizacją europy, wymiana pokoleniową i obyczajową rdzenej bialej ludnosci.

  Nie nadarmo Krół Arabii-Wahabita , Trump i nataniahu trzymali biała kule globu, jak zaczarowana szklanna kule Alladyna co wszystko pokazala co, i kto gdzie jest, a to może byc ułatwione przez G5 i operatora tym G5 zarządzającego.

  A tak swoją droge siostre Agate bracia mogli wysłac do zakonu, na saksy za granice lub postarać sie o lepszego zięcia i zadbac o potomstwo siostry, naet za muzułmanina.

 121. osoba prywatna said

  Dostawy sprzętu wojskowego w 2019 roku
  http://dziennikzbrojny.pl/aktualnosci/news,1,11287,aktualnosci-z-polski,dostawy-sprzetu-wojskowego-w-2019-roku

 122. osoba prywatna said

  Niemiecki emeryt zaprotestował przeciwko islamizacji. Teraz ścigają go służby
  https://nczas.com/2020/01/26/niemiecki-emeryt-zaprotestowal-przeciwko-islamizacji-teraz-scigaja-go-sluzby/

 123. Lily said

  Re 116; Kejkut _ stary
  https://en.wikipedia.org/wiki/Jonathan_Pryce
  Zrodlo; jak powyzej.

 124. osoba prywatna said

  Zorganizowana grupa przestępcza, czyli jak pozyskać pieniądze dla partii.
  https://madrapolska.blogspot.com/2019/09/zorganizowana-grupa-przestepcza-czyli.html

  Sieć Żabka s k u m k a ł a się z ojcem Rydzykiem…
  https://madrapolska.blogspot.com/2019/10/siec-zabka-s-k-u-m-k-a-sie-z-ojcem.html

 125. revers said

  jak tam pan JO ortodoks kk, wymodlil sie dzis do Alaha?

  Dzis dzien Islamu w KK

  https://www.pch24.pl/dzis-obchody-dnia-islamu-w-kosciele-katolickim-w-polsce-pch,73597,i.html?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=post&utm_term=pch&fbclid=IwAR2DQymZry4fTx8awrKvGqpqP2eE5j2L1z9TMSjrSSV7a25CmzWziLB3-CY

  —————
  Oczekujemy obchodów Dnia Hinduizmu, Dnia Voodoo… a właściwie to dlaczego i nie Dnia Satanizmu?
  Przecież wiele nas z satanistami łączy.
  Admin

 126. Troll Polonii said

  121
  Mnie to nawet nie dziwi.
  W Polsce wiele akcji sie organizuje wylacznie po to, zeby wkurwic Polakowi, zeby przypadkiem o niczym innym nie mysleli jak tylko o innych religiach.

  I, niestety, Polacy bardzo chetnie i dobrowolnie wlaza do zastawionej pulapki.

 127. revers said

  Nie da sie ukryc, swego czasu duzo korespondowalem, z 6 m-cy i 6h>6m>6s m z jedna pania szatanistka z Polski, weterynake z Inowroclawia i cos tam jeszcze z karate liscia strzelajacaa, mieszkajca obecnie pod Amsterdamem, ma sie dobrze i zwierzaki jak i muszkieterowie z Inowroclawia.

  Nawet doszedl do niej odkodowany kod szyfru napisany , i za szyfrowany w enigmie i nawiazujacy do zolnierzy chrystusa Natanka, w tym czasie wizytujacych Amsterdam w swoich narzutach zolnierzy chrystusa.

  Subkultura nie do uratownia, ale zyjaca wlasnym zyciem i kwitnaca na postepowym zachodzie, wsrod innych coolturek.

  Wydaje mi sie ze dobrze poznalem te srodowisko choc nieraz uzywali skrotami literowymi niezla szatano-grypserke, muzyke metalu, smierci, perwersyjni byli w obyciu, w seksie i miedzynarodowych ukadach partnerskich.Nic tylko respekt i dystans zachowac.

 128. Troll Polonii said

  120
  Revers
  Wahabici w Auschwitz?
  I slusznie.
  Arabia Saudyjska to obecnie sprzymierzency Polakow. Pomogli nam w odebraniu Serbom Kosowa.
  I sprzymierzency naszych sprzymierzencow z USA.
  A ze Wahab, zalozyciel dynastii Saudow byl zydem wiec zupelnie slusznie, ze wahaby zostaly zaproszone do muzeumm Auschwitz.

  Zdaniem organizatorow lepiej przeciez, ze zydowskie mully niz …Putin.

 129. Jack Ravenno said

  Jedno mnie utwierdza w przekonaniu, że wirus w Chinach nieprzypadkowo pojawił się o tej porze. Chińczycy obchodzą Nowy Rok i w związku z tym ktoś słusznie założył, że w czasie olbrzymiej migracji wewnętrznej rozwleką tałatajstwo po całym kraju.

  Zastanawia mnie cel. To atak wewnętrzny czy zewnętrzny?

  Brawo oni (tfu)….

 130. revers said

  Niestety duzo tych swietych od Alaha i sprzymierzencow z emiratow studiuje w polsce na szkolach wojskowych, marynarki wojenej, potem uczciwie pracuja jak mawiaja pisowcy w Jemenie zabijac i tam dzieci i kobiety, nie tylko w Serbii.

  Choc raz im sie nie udalo i w sandalkach szycicy jemenczycy rozbili w pyl chyba cala brygade tych swietych bojcow alaha z innego rozdania.

  Stad saudis pomoc w zasadzce na Sulimaniego ktory napewno troche pastuchow w sandlalkach wyuczyl za zycia na prawdziwych zolnierzy alahaa, czy potomkow mamlukow, iranskich kipczakow, porgormcow Dgingis Chana pod Jerozolima..

 131. Wielka Kopa Tatry said

  https://yandex.com/maps/12/smolensk/?ll=32.065650%2C54.787519&z=12.05

  Klikając ikonkę samochodu w prawym górnym rogu, można sobie obejrzeć jak wyglądają drogi w Rosji 2018 – 2019.

 132. Lily said

  Wytyczne architektow N.W.O.
  Jedna religia.
  Jeden rzad swiatowy.
  Jedna armia.
  Niszczenie panstw narodowych.
  Obrot bezgotowkowy= brak prywatnosci/ swobody,KAZDY ruch monitorowany.
  Dominacja nad masami(„gorszym sortem”).

 133. PISKORZ said

  re 119 B. dziękuję..Komentator rosyjski powiedział m.i. „Jeśli jest cel…”

 134. Wielka Kopa Tatry said

  Amerykański sen w praktyce.

 135. osoba prywatna said

  Jak Szwajcarzy nauczyli się bezdymnego palenia.
  https://czysteogrzewanie.pl/2020/01/jak-szwajcarzy-nauczyli-sie-bezdymnego-palenia/

 136. Boydar said

  @ OP (133)

  To na kim/czym żyd zarabia(ł) ???

 137. osoba prywatna said

  Wrocław: Obrabowano mieszkanie. Ofiarą złodziei Olga Tokarczuk
  https://wroclaw.onet.pl/wroclaw-obrabowano-mieszkanie-ofiara-zlodziei-olga-tokarczuk/0rfzw77

 138. revers said

  ad132

  ale za to jaka egzotyczna i cyrkowa ta religia nwo pod Talmud, Islam w sam raz

  pozniej to tylko jaki szariacik lub kagahan.

 139. osoba prywatna said

  Nad Niemnem…Opowieść z piecem w tle.
  http://blog.kominki-batura.pl/na-niemnem/#comments

 140. seler said

  przykro mi…
  [3] Jego Ekscelencja Boydar – w skrócie: JEB
  napisał był:

  „Wicie obywatelu Seler … przeczytałem obywatela ostatnich kilkadziesiąt komentarzy, powiedzmy że trzydzieści.
  I stwierdzam odpowiedzialnie, że nie wydaje misię obywatel tym, za kogo się podaje.
  Nie mam nawet pretensji, bo uwzględniając otaczającą rzeczywistość, jest to doskonała szkoła jazdy, dla czytających

  oczywiście. Proszę więc kontynuować bez skrępowania.
  Ponawiam natomiast prośbę aby się obywatel […] od Najświętszej Panienki oraz o nie pouczanie nas kogo i jak mamy nazywać.

  Rozumiem zez (193) że obiektywnie patrząc, w przyrodzie występują przede wszystkim kury i dywany. Oraz hagada o zbawiennym

  wpływie braku gwoździa. Co oczywiście uzasadnia dalszy proceder.

  Zwracam też obywatelowi uwagę, że nawet kraść i kłamać trzeba umieć,
  […]
  ________________

  no, cóż – miasto świętej wieży, ulica Złota 2, zapraszam
  ________________

  Wicie, czy nie wicie, jezuito JEB, nazwałeś mnie kłamcą, bo sam nim jesteś…
  mnie Bracia ostrzegali: – nie zadawaj szie z faryzeuszami, co biją po twarzy bez względu na prawdę,
  nic Tobie złego nie uczyniłem, kłamstw nie pisałe, a Ty na mnie nasrałeś…
  Przykro mi, że jeszcze żyję…
  ALE ?
  słyszeliście Czytelnicy ten HUK nieopodal ?
  to, kurwa, kamień z serca Boydarowi spadł,
  że zamknął usta [ryja] selerowi, żeby tu
  już więcej nic nie napisał… i JEB

  miło było poznać katolicką krew Jego Egokscelencji [trudne słowo] Boydara
  ale szie wykazał, [JEB], ale szie wykazał…
  pomylił WIARĘ z religią… no, cóż
  nie mój problem…

  Boydar, udowodnij mi ciulu, że kłamię – a wtedy pogadamy – pasuje Tobie Ci ?

  przykro mi… po stokroć żegnam,
  cygan seler

  mam jeszcze odrobinę godności… piosenki nie zapodam…

 141. Boydar said

  Żydzi żydom gotują ten los, zawsze tak było, jest i będzie. I dobrze, dzięki Bogu nie musimy się tym zajmować. Ale patrzeć musimy

  https://kobieta.onet.pl/tak-wyglada-aborcja-w-polskich-szpitalach-jest-bezpieczna-a-kobiecie-przysluguje/bfnsw6d

  A to pani lekarz żydowska, wygląda jak rodzona siostra Josepha eM.

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/v3CktkpTURBXy83YTNkOGE4ZjY1NzEzODY5ZDlmYjNhYzEwNWYzZjhlMS5qcGeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCww

  Nawet nie chce czekać, rżnie na żywca

  .https://img19.demotywatoryfb.pl//uploads/1262991957_by_daytek7_600.jpg

 142. ojojoj said

  Nie wiem czy to juz bylo w Gajowce, ale.. fajna rozmowa Sumliński vs. MASA

  .https://www.youtube.com/watch?v=2MM9B3Ep5iw

 143. Głos Prawdy said

  Roman Juszkow
  dzisiaj o 15: 26
  Let_Russian_in_Constitution!

  Rosjanie i przyjaciele Rosjan! Żądajmy, w ramach omawianych poprawek do Konstytucji, wprowadzenia tam narodu ruskiego jako jako państwa tworzącego! Nagrajcie krótki film, może z jednej frazy lub, jeśli ktoś nie lubi mówić, zróbcie zdjęcie z odpowiednim plakatem. I trzeba umieść na swojej stronie hashtag # Lęt_Russian_v_Constitution, Wpuśćcie Rusków do Konstytucji! Jest to najmniejsza akcja, którą każdy z nas może zrobić dla naszego kraju i naszego ludu. To dzisiaj jest naprawdę ważne, rodacy! Również w Konstytucji powinno być podane, że rodzina – to związek meszczyzny i niewiasty, żeby żadna prozachodznia propoganda gender nie śmiała włazić swoim cuchnącym wpływem na naszą ziemię.
  Wyślijcie mi linki do swoich postów, będziemy je rozpowszechniać

 144. maasteer said

  Zioła antywirusowe

 145. PISKORZ said

  !!! —————-
  > https://www.siepomaga.pl/

  Admin
  Panie Marucha..to ładnie idzie na tego Przemka.. Już dałem swoje i jeszcze coś dołożę, ale czas jest chyba do końca marca..

  ————-
  Jedna z ostatnich dobrych cech Polaków – potrafią okazać solidarność i współczucie.
  Admin

 146. Boydar said

  „… nic Tobie złego nie uczyniłem …”

  Mocni próbowali, większość już zdechła z niewiadomych przyczyn.

  Ty też próbowałeś. I to bym jeszcze wybaczył. Ale zaczepiłeś też Kogoś. Znaczy, nie orientujesz się, albo zwyczajnie głupi jesteś, nie przesądzam..

  Przepisy mówią, że nieznajomość przepisów nie zwalnia z odpowiedzialności za ich łamanie. Trzeba było do innej szkoły chodzić.

 147. Głos Prawdy said

  Piszą prawosławni:

  BOŻE ZMIŁUJ SIĘ! SZKODA LUDZI… Módlcie się! W Chinach jest panika. Po
  niesprawdzonym danym zmarło ponad 100 tys. (WIDEO) (REPOST)
  Drodzy bracia i siostry! Te prawosławne proroctwa były opowiadane od dawna i jest całkiem możliwe, że nadszedł czas, aby się wypełniły. Świat zbliżył się do rozdrobnienia i odznaczenia Antychrysta. Ta epidemia i śmierć ludzi z powodu choroby dozwolonej przez Boga może być lepszym skutkiem dla wielu niż śmierć duszy w wyniku otrzymania znaku antychrysta.

  Będziemy żałować i modlić się, aby Bóg przebaczył i zlitował się. Panie, zmiłuj się!

  Anna Iwanowna Ababkowa (Kemerowo), która miała wizje Matki Bożej, powiedziała: „Jest to dwunasta grypa. To straszna choroba i nie będzie od niej zbawienia. Na zarazę i cholerę macie środki zaradcze, ale na tę grypę nie ma.. Nie obwiniajcie w tym nikogo poza sobą. To jest gniew Mojego Syna za wasze grzechy i za to, że się nie poprawiacie. Annie Iwanownie pokazano ogromne rowy, w których martwe ciała są zrzucane i pokrywane środkami dezynfekującymi. Królowa Nieba powiedziała: „Na próżno wszyscy to robią. Nic nie pomoze, to gniew Mojego Syna. ”

  „Później powrócą wszystkie choroby, o których ludzie już zapomnieli. I pojawi się jedna choroba bez imienia, z powodu której na ulicach będzie wiele zwłok i nikt ich nie pochowa. Robaki pełząją po nich, a wokół będzie smród. Slavochka powiedział: „Mamusiu, ludzie pójdą i umrą w drodze, ponieważ nie będą mieli absolutnie żadnej siły”. W naszym mieście / g. Chebarkul / będzie to samo ”

  Schimonachina Antonia / „mówiła, że Pan wyśle ze Wschodu pięć chorób zakaźnych, które pochłoną połowę ludzi-starców i dzieci”. Żałośnie powiedziała: „jak żal dzieci. Bóg zabierze połowę narodu. To będzie wszystko przed wojną „(Schimonachina Antonia)
  O godzinie 18:00 czasu wschodniego 23 stycznia źródła wywiadu w Chinach potwierdzają, że dziś zarażonych jest ponad 2,8 MILIONÓW. I umarło sto dwanaście tysięcy (112 000) ludzi. Główna przyczyna śmierci: niewydolność wielonarządowa.

  To bardzo różni się od PUBLICZNIE zarejestrowanej liczby 830 zakażonych i 25 zgonów. Jednocześnie lekarze w Wuhan poinformowali wczoraj, że zabrakło im zestawów do testowania wirusów …
  Tysiące ofiar trafiaja prosto do spalarni. Żadnych pogrzebów. Żadnych uroczystych pochówków. Zwłoki po prostu palą. Otrzymujemy informacje bezpośrednio od personelu spalarni!

  Od czwartku, 23 stycznia, chiński rząd poddał kwarantannie w sumie 11 miast: Wuhan, Huangang, Ezhou, Chibi, Xiantao, Qianjiang, Zhijiang i Lichuan
  – Wuhan (11 milionów osób)
  – Huangang (7 milionów)
  – Xianning (2,5 miliona)
  – Huangshi (2,5 miliona)
  – Xiantao (1,2 miliona)
  – Daj (1 mln)
  – Hrabstwo Yangxin (1 mln)
  – Qianjiang (1 mln)
  – Chibi (500 tys.)
  – Zhijiang (500 tysięcy)
  – miasto Enshi (750 tys.)

  Łącznie – 29 milionów ludzi.

  Obecnie chińskie wojsko pomaga zablokować te chińskie miasta. Wszyscy noszą kombinezony bioprotekcyjne.

  Centralna Komisja Wojskowa KPCh nakazała dowództwu centralnemu pomóc zamknąć Wuhan w reakcji na niestabilność społeczną z powodu „paniki”. Żołnierze byli wyposażeni w biologiczny sprzęt ochronny, ślubowali wygrać kampanię.

  Przybywają także pojazdy opancerzone: pojazdy opancerzone Dongfeng EQ2050, transportery opancerzone i lekkie czołgi ruszają w celu wzmocnienia blokad drogowych.

  Co jeszcze bardziej zaskakujące, Chińczycy w całym Zhejiang są zobowiązani do pozostania w swoich domach. To 60 milionów ludzi, którym nakazano pozostać tam, gdzie są, co nie jest jeszcze oficjalną kwarantanną, ale raczej ściśle sformułowaną radą.

  Systemowa porażka chińskiego społeczeństwa już się rozpoczęła. Ludzie padają nieprzytomni na ulicach. Sklepy już dawno zostały oczyszczone z jedzenia. W TĄ niedzielę panika stanie się nieunikniona, ponieważ ludzie zrozumieją, że jedzenie, medycyna i lekarze są ograniczonymi zasobami i nie wystarczają dla wszystkich.

  Tymczasem w Australii władze ds. Zdrowia potwierdziły, że osoba w Sydney jest poddana kwarantannie po możliwej infekcji potencjalnie śmiertelną chorobą koronawirusową. Podejrzana sprawa jest teraz w Brisbane.

  W Kanadzie w Montrealu 5 osób jest poddanych kwarantannie. W Kolumbii (Ameryka Południowa) istnieje jeden podejrzany na chiński koronawirus. Co więcej, zaraz po Chinach jeździł po Turcji.

  W Anglii weryfikowanych jest 14 osób, potwierdzonych jest 5 osób. W Chinach jedna Chinka została hospitalizowana. W Japonii jeden potwierdzony przypadek. W Malezji 2 osoby są poddane kwarantannie. Istnieją trzy nowe przypadki w Meksyku. W Irlandii Północnej 1 osoba. Na Filipinach jest 5 podejrzanych, ale uważa się, że 12 000 osób miało kontakt z wirusem. Istnieje kilka potwierdzonych przypadków w Arabii Saudyjskiej.

  W Stanach Zjednoczonych na listach Los Angeles, Kalifornii i Teksasu. Dokładne dane podejrzanych o zakażenie i zakażonych są zbierane. Ale w międzyczasie możemy powiedzieć coś takiego.

  Obecnie nikt nie wie, jak potoczy się epidemia na świecie, ale w Chinach już trwa. Oznacza to, że chińska gospodarka upadnie. A kiedy Chiny upadną, spowoduje globalną falę wstrząsów gospodarczych, z których planeta nie będzie w stanie wyjść przez dziesięciolecia.

  .https://youtu.be/mXwefivzHtQ

 148. Głos Prawdy said

  Chiny – Miasto Wuhan – 90 tysięcy zmarłych i rozkaz strzelania bez uprzedzenia aby zabić
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/chiny-miasto-wuhan-90-tysiecy-zmarlych-i-rozkaz-strzelania-bez-uprzedzenia-aby-zabic-2020-01?fbclid=IwAR2Wx7dbtZOCmZHUsIRFAQfm04XYCrxzkgqc8Vwt5jNcCK6UGR-JJa68lbY

 149. seler said

  146

  „Mocni próbowali, większość już zdechła z niewiadomych przyczyn.” – i tak dalej…
  ————-
  GROZISZ MI ? …jest na to paragraf, „mecenasie”….

  „..że nieznajomość przepisów nie zwalnia z odpowiedzialności za ich łamanie. Trzeba było do innej szkoły chodzić.” [napisał JEB]
  ————-

  jakich przepisów ? – obrażanie „uczuć religijnych” ? – par 196 ?.
  no, bo Ty ciulu kochasz religię, a nie Boga
  i zasłaniasz szie jak rzyd talmudem
  ale w wersji dla gojów…
  pierdol szie…

  cyganem jestem i żadne kurwy – takie jak Ty – nie złamią mnie
  i idź jezuito nawracaj na „swoją religię” zmarłych duchowo,
  z wyciętym mózgiem, sercem i nerkami….

  Jezusa ukrzyżowali, Apostołów mordowali [z wyjątkiem Jana]
  szie nie dziwię, że taki JEB poluje na mnie…
  wiesz, gdzie zaprowadzi Cie religia ?
  do unicestwienia [wapno to chuj]

  ale, jak już musisz, trzymaj szie
  czarnej madonny…
  Jezusa pierdol

  Czarna Madonno

  _______

  Ando Drom – Szi ek sej
  .https://www.youtube.com/watch?v=vgxVinBPIDQ&list=RDvgxVinBPIDQ&index=1

  ostatni wpis selera

 150. maasteer said

  ad 148 GP
  Ciekawe. Trzeba sprawdzić na flightradar lub innym źródle czy z wymienionych miast są odwołane loty – jeśli to prawda.

 151. maasteer said

  https://www.flightradar24.com/data/airports/wuh/routes

  To są loty z Wuhan do Tokio – nie widac jakiejś blokady

  https://www.flightradar24.com/data/airports/wuh/routes – a tu do Singapuru – wsio normalno

 152. Jack Ravenno said

  @149 MAASTER – Wuhan wygląda na rzeczywiście zablokowane. Przynajmniej na flightradar.

  Po co komu panika? Dopóki nie będzie oficjalnych i prawdziwych komunikatów o zagrożeniu mam to w dupie. Nawet nie wiadomo czy to poważna sprawa czy też pierdoły. ja też mogę zacząć rozsyłać jakieś plotki.

 153. seler said

  dodatek dla 146

  szatan też wierzy w Boga, Juda wierzy, nawet Franek Bredziolio, no i Ty,
  ale nikt z Was, kurwa, BOGU NIE WIERZY,
  tylko sobie – albo lucyferowi
  więc musimy szie
  rozstać… JEB

  sasta bachtałe – bądź szczęśliwy

  ————–
  Seler, to nie jest prawda, co napisałeś.
  Admin

 154. Jack Ravenno said

  @151 MAASTER – ale to są loty zaplanowane. Sprawdź arrival i departure boards. Tylko Unknown i Cancelled odnośnie lotów. Jeden z Pekinu wylądował. Niedobrze to wygląda.

 155. maasteer said

  Ad 154 Jack Ravenno
  Ooo. Widocznie złą zakładkę wziąłem. Dobrze, że jeszcze ktoś się tym interesuje i zwrócił na to uwagę. Myślałem, że zaplanowane będą odwołane i nie spojrzałem na bieżące. Ale jak jest blokada to powinni przecież odwołać te zaplanowane.
  A ciekawe jak w innych Chińskich miastach, ma Pan czas spojrzeć?

 156. Boydar said

  Sam sobie dół kopiesz, to dobrze; ale mam pomysła – kop głębiej, bo Cię psy wyciągną.

  I nie pisz głupot, że straszę; ja stwierdzam fakty. Nic na to nie poradzę

 157. maasteer said

  #154

  https://www.flightradar24.com/data/airports/wuh/arrivals – to sa przylatujace do Wuhanu – może źle patrzę ale jest tylko kilkanaście skasowanych na kilkadziesiąt

 158. maasteer said

  Panie Boydar
  Co tu się narobiło?
  Już któryś raz widzę ostatni wpis?

 159. maasteer said

  W Europie odnotowano pierwsze przypadki zachorowań na skutek koronawirusa 2019-nCov

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-europie-odnotowano-pierwsze-przypadki-zachorowan-na-skutek-koronawirusa-2019-ncov

  Czyżby planują masowe „szczepienia”?

  ps niby jeszce nie ma szczepionki, ale zaraz sie znajdzie ….

 160. Marucha said

  Selerze,
  Boydar to porządny facet, choć niekiedy aż za szczery.
  Strzeż się przymilnych.

 161. UUUUUUUUUUUUUUU said

  >https://www.youtube.com/watch?v=21AkLIY3BZA

  ————–
  Co to i po co to? Żeby coś wkleić??
  Admin

 162. Boydar said

  @ Pan Maasteer

  „ostatni wpis”, ha, taką mamy konwencję Gajówki. Mnie to nie wadzi w niczym.

  Ja nie walczę z Selerem, Selerów ci u nas dostatek – On prezentuje „dość popularne” poglądy. Ale akurat na te konkretnie miejsca u mnie nie ma. Ani nigdzie gdzie ja żyję. I już kilku miało się okazję o tym przekonać.

 163. revers said

  r147,148

  po co tyle paniki?, inni tez maja bezposredni kontakt z pracownikami medycznymi w Wunhan, i jak na razie jest 56 ofiar smiertelnych, i ok 2000 osob zainfekownych SARsem.

  Szkoda ze prawoslawni nie pisza ze jeden z szpitali ma powstac w tydzien, drugi szpital zbuduja w ciagu miesiaca. Co na eurokolchozniane cykle 10 letnie budowy nawet wiaty kolejowej jest i tak czas mikrokosmiczny.

  Ze tez w Hong Kongu wszyscy zdrowi, i moga jeszcze przy milionowych przypadkach zachorowan gromadnie protestowac, do przybycia pierwszego lotniskowca z pomoca humanitrna.

  A moze od razu polozyc parasol nuklearny po dotknietych regionach i bedzie spoko, wszyscy odpreza sie po panice, a 100 tys tropow sie zutylizuje.

  Moze lepiej zajac sie szpitalami u siebie wookolo czy kolejnych nie zamknieto i workow, lub trumien z amerykanskich obozow FEMA starczy dla wszystkich.

  Juz nawet Batia dal plame reyzgnujac jego zdaniem z bardzo drogiej ropy z Rosji, bo ta kradziona w Syrii jest tansza na rynku naftowym wia NY lub City Komodity.

 164. revers said

  Wirus SARS z mutacjami w Chinach to biznes z us patentem i bron biologiczna …

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/01/gra-z-pelna-talia-i-kto-stworzyl-koronowirusa/?fbclid=IwAR0KiWndBnJOJOVXf9pey4UQ1GFcdXWNu-vNWLSaWotX2fhaIEsseIk7eeU

 165. osoba prywatna said

  Atak rakietowy na ambasadę USA w Iraku
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2020012611801477-atak-rakietowy-w-poblizu-ambasady-usa-w-bagdadzie/

 166. revers said

  RP bez gazu, oprocz tego co zrabowanego syryjczykom,paletynczykom,irakijczykom, lub w paserce kupione u rosjan dotrze do portow LGP w Swinoujsciu w nie mniejszej cenie …

  Podobnie ma sie rzecz z zakupem niemieckiego przewoznika Condora z latajacym zlomem, i obsypujacymi sie budynkami portow lotniczych Condora przez LOT.

  Morawiecki uznal to za wielki sukces rzadu przebierancow i geniuszu nowych wlasciecieli.

  Wlascieciel Condorsa az plakal ze smiechu przy podpisywaniu umowy z przedstawicielami LOT.

  No gut ynteres, zwlaszcza jak ceny ropy skoczyly do gory na rynkach swiatowych po ostatnich odstrzalach Sulemaniego i widmo wojny z Iranem , a rentownosc spolek lotniczych silnie zalezy od cen ropy na rynakach swiatowych, tj. od cen paliwa lotniczego.

 167. osoba prywatna said

  https://pbs.twimg.com/media/EPJFPvlXkAA2zg5?format=jpg&name=small

 168. revers said

  Kolejny dobry ynteres jak nie za patrioty rakietowe z kodem dostepu w cenie 2x cena dla Rumunow to F35 czesto opisywane przez pilotow wojskowych, oblatywaczy prototypow Samolotow Trumien F104-105 z lat 70-tych, bedacych na wyposazeniu m.in. Bundeswehry, x2 ceny dla Rumunow, Turkow.

  https://nczas.com/2020/01/27/blaszczak-ujawnia-ile-zaplacimy-za-amerykanskie-mysliwce-f-35-drozej-niz-inni/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink

 169. osoba prywatna said

  Lwy i kruki. Historyjka z eksperymentem
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/lwy-i-kruki-historyjka-z-eksperymentem-2019-01

  ewula pisze:
  Człowiek musi jeść mięso? Warto poczytać badania w tym temacie i nie pleśc trzy po trzy. Nawet mięso ekologiczne nie służy zdrowiu człowieka. Artykuł jest do bani.

  zenek pisze:
  Ewula, następna nawiedzona niu ejdżówa broniąca zwierząt. Z pewnością zaś nosząca torebki, buty i paski ze skóry. Zrób sobie buty z sałaty i pokaż jak to dbasz o życie animalsów.

 170. osoba prywatna said

  To nie Rosja jest winna, lecz Zachód
  https://kresy.pl/wydarzenia/john-mearsheimer-polacy-wspierajac-prozachodnie-dazenia-ukrainy-narobili-sobie-nowych-klopotow/

 171. revers said

  ad60

  Rabin to malo

  https://dzienniknarodowy.pl/izraelski-oficer-auschwitz-sluchalismy-polakow-800-dzisiaj-musimy-juz-sluchac/?fbclid=IwAR22X9g1Js4jwwqCerWeaMfWV0hnkMNyQBBpULyTtf7kRWl_ETTOgIfMAlE

  ale oficer izraelskiego wojska otwarcie mowi w Auschwitz, ze teraz po 800 latach gosciny, to Polacy maja sie sluchac Starszych w Wierze Talmudu i wypelniac rozkazy.

  Po co wojsko niby polskie? i dla kogo banderowiec i szabasgoj Blaszyczyk kupuje uzbrojenie za pieniadze polskiego goja?.

 172. NICK said

  Na temat Romów ‚polskich’
  https://www.stefczyk.info/2020/01/25/romowie-z-polski-oszukali-brytyjski-system-socjalny-na-miliony-zlotych/

  Nihil novi… .

 173. Boydar said

  Każde słowo wyważone i prawdziwe, między wierszami zaś …

  https://wiadomosci.wp.pl/ambasador-rosji-siergiej-andriejew-polska-tuszuje-ze-zostala-uratowana-przez-armie-czerwona-6472156153079937a

 174. osoba prywatna said

  Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 175. NICK said

  Trochę długie ale ciekawe.
  Dr Jaśkowski (to nic bo, chyba mądrzeje).
  M.in. o szczepionkach.
  Także o wirusach, także tych koronawirusach we chińskim Wuhan.
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27046&Itemid=119
  Prawie 99% to prawda.

 176. lewarek.pl said

  Czterech rabinów amerykańskich pod wodzą nowojorczyka Avi Weissa zebrało się w niedzielę przed kościołem pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski obok niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady Birkenau. Rabini stanowczo domagali się usunięcia świątyni z miejsca, w którym zamordowano ponad milion Żydów. Najbardziej uwiera ich cień krzyża padający na obóz. W tej sprawie Weiss odwołął się nawet do papieża Franciszka.
  W latach 80. ub. wieku Weiss doprowadził do usunięcia klasztoru karmelitanek poza teren obozu.

  http://www.pch24.pl/amerykanski-rabini-wzywaja-do-usuniecia-kosciola-w-poblizu-obozu-w-auschwitz-birkenau,73617,i.html#ixzz6CEPvd3Mq

  ——-
  Obstawiam, że Dzieńdoberek każe zlikwidować kościół.
  Admin

 177. Yah said

  „Minister obrony poinformował w Twitterze, że finalizacja kontraktu wartego 4,6 mld dolarów, czyli prawie 2 mld dolarów mniej, niż zakładały wcześniejsze ustalenia”

  Znaczy się są coraz większe problemy ze sprzedażą tego wytworu amerykańskiej myśli technicznej.

  .https://pl.sputniknews.com/polska/2020012711819762-dwa-miliardy-dolarow-taniej-niz-zakladano-umowa-na-f-35-juz-w-ten-piatek/

 178. Mieszkający w pobliżu ” manewrów” Polacy, powinni się wyprowadzić i zabrać swoje zwierzęta!!Powietrze będzie zasyfione,zwierzęta leśne będą oszalałe ze strachu,ziemia , fauna i flora zasyfiona .Może przyjdzie tsunami i te cholerne łajby im potoną!!

 179. Czy państwo polskie odżegna się od bandytyzmu?
  bgoczynski.wordpress.com/2020/01/27/czy-panstwo-polskie-odzegna-sie-od-bandytyzmu/

 180. revers said

  ad175

  oprocz tego ze Wuhan byl pokryty sieciaa G5, mowi sie w powaznych kolach ze taa technologia mozna oslabiac dodatkowo system immunologicny pojedynczych osob lub calych grup i atakowac grupy ludzkie.

  W internecie poawily sie nawet wyniki symulacji komputerowej Gatesa rozprzesczeniania sie wirusa i dzien po dniu taberarycznie w drugiej kolumnie obok podawana relna ilosc zakazen wirusem SARS, wyjatkowo zgadzajaca sie do +-10% z ta z symulacji.

  Wyisc pod uwage mozliwowci technologii G5 to takie kontrolowane bio-wirus-bomby G5-pandemiczne sa mozliwe i to z dalekiej odleglosci.

 181. osoba prywatna said

  Spotkanie Sławomir Zakrzewski – Mazin Al-Sahlani (Cz.1)

 182. Greg said

  Coś mi się BARDZO WAŻNEGO PRZYPOMNIAŁO !!!
  Odnośnie Chin.
  Tu jest klucz.
  Od 12:40.
  WYSŁUCHAĆ CAŁOŚĆ!

 183. Adrem said

  W Wuhan chyba nie budują szpitala, tylko spalarnię….

  „O godzinie 18:00 czasu wschodniego 23 stycznia źródła wywiadu w Chinach potwierdzają, że dziś zarażonych jest ponad 2,8 MILIONÓW. I umarło sto dwanaście tysięcy (112 000) ludzi. Główna przyczyna śmierci: niewydolność wielonarządowa.
  To bardzo różni się od PUBLICZNIE odnotowanej liczby 830 zakażonych i 25 zgonów. Jednocześnie lekarze w Wuhan poinformowali wczoraj, że zabrakło im zestawów do testowania wirusów …
  Tysiące zabitych są dostarczane bezpośrednio do spalarni. Bez pogrzebu. Bez uroczystego pochówku. Zwłoki po prostu płoną. Informacje otrzymujemy bezpośrednio od personelu spalarni!
  W czwartek 23 stycznia rząd chiński poddał kwarantannie 11 miast: Wuhan, Huangang, Ezhou, Chibi, Xiangtao, Qianjiang, Zhijiang i Lichuan:
  – Wuhan (11 milionów osób)
  – Huangang (7 miesięcy)
  – Xianning (2,5 miliona)
  – Huangshi (2,5 miliona)
  – Xiantao (1,2 miliona)
  – Daj (1 mln)
  – Hrabstwo Yangxin (1 mln)
  – Qianjiang (1 mln)
  – Chibi (500 tys.)
  – Zhijiang (500 tysięcy)
  – miasto Enshi (750 tys.)
  Łącznie – 29 milionów ludzi.
  Obecnie chińskie wojsko pomaga zablokować te chińskie miasta. Wszyscy noszą kombinezony bioprotekcyjne.
  Centralna Komisja Wojskowa KPCh nakazała dowództwu centralnemu pomóc w zamknięciu Wuhan w reakcji na niestabilność społeczną z powodu „paniki”. Żołnierze byli wyposażeni w biologiczny sprzęt ochronny, ślubowali wygrać kampanię.
  Przybywają także pojazdy opancerzone: pojazdy opancerzone Dongfeng EQ2050, transportery opancerzone i lekkie czołgi ruszają w celu wzmocnienia blokad drogowych.
  Co jeszcze bardziej zaskakujące, Chińczycy w całym Zhejiang są zobowiązani do pozostania w domach. To 60 milionów ludzi, którym nakazano pozostać tam, gdzie są, co nie jest jeszcze oficjalną kwarantanną, ale raczej ściśle sformułowaną radą.”

  Dalej na Wolna Polska ( wiec nie wiem, czy prawda).

 184. Troll Polonii said

  Jalmuzna 500+ nie pomaga – co bylo do przewidzenia.

  W Polsce rodzi się coraz mniej dzieci. Program 500+ nie działa – NCZAS.COM
  https://nczas.com/2020/01/27/w-polsce-rodzi-sie-coraz-mniej-dzieci-program-500-nie-dziala/

 185. Troll Polonii said

  Beda palic na stosie?

  Duchowy przywodca Bialego Domu, jakas porypana zdzira, nakazuje aborcje
  satanistycznych plodow.
  Widac w hameryce juz maja specow od rozpoznawania satanistycznych plodow i zorganizuja lapanki pan w satnistycznej ciazy.

  ‘We command all satanic pregnancies to miscarry’: White House spiritual adviser sparks intense reactions with bizarre sermon — RT USA News
  https://www.rt.com/usa/479238-paula-white-satanic-pregnancies/

 186. bryś said

  (500 PLN) – vat – podwyżki = jakieś jaja

 187. revers said

  Coolturalne odzywki pana naczelnika w sejmie … , szkoda ze pan RomanK nie slyszal lub przeniósł się na inne fora lub portlae w tym na forum klubu inteligencji

  Czyli „Zamknij sie Chamie” lub won stąd ..

  A tak po ztym za ciezka kase i po plus1000 podwyzkach panowie poslowie mogli byc mniej chalasliwi-przekupliwi jak to bywalo w sejmie sanacyjnym, gdzie 10 ława haendle zachowywała sie jak przekupy na Bazarze Różyckiego.

 188. Znalezione w sieci przemówienie Mariana Turskiego na uroczystościach niedawnych:

  „Nie bądźcie obojętni, kiedy widzicie, że przeszłość jest naciągana do aktualnych potrzeb polityki. Nie bądźcie obojętni, kiedy jakakolwiek mniejszość jest dyskryminowana, ponieważ istotą demokracji jest to, że większość rządzi, ale demokracja na tym polega, że prawa mniejszości muszą być chronione jednocześnie.
  Nie bądźcie obojętni, kiedy jakakolwiek władza narusza przyjęte umowy społeczne, już istniejące. Bądźcie wierni przykazaniu, 11-te przykazanie – Nie bądź obojętny. Bo jeżeli nie, to się nawet nie obejrzycie jak was, jak waszych potomków jakieś Auschwitz nagle spadnie z nieba.”

  Ktoś coś rozumie? Bo ja rozumiem, że „od Statutów Kaliskich” WARA! 🙂

 189. PISKORZ said

  re 182..Bardzo /sic!!/ dziękuję…

 190. Ad. 125 (Admin)

  Przecież wiele nas z satanistami łączy.
  Admin

  Są starsi niż chrześcijanie, więc w pewnym sensie są naszymi starszymi braćmi. 🙂

  ————–
  🙂
  Admin

 191. PISKORZ said

  !!! Info z portalu niem. USA grożą już …zamordowaniem następcy Salejmaniego.,!!

 192. Listwa said

  @ 177 Yah

  Do tego trzeba dodać zakup szkolenia oraz późniejszy wyposażenia. Pierwsze sztuki mają byc dostarczone za 4 lata do służby za 6. Takie są obietnice.

  Samolot Boening Maxx jest uziemniony, co grozi realnym upadkiem Boeninga, a też miał być osiągnięciem i szcztem.

 193. Listwa said

  seler

  Bredzisz na tematy religii. Sam Bogu nie wierzysz, bo wierzysz tylko w swoje przekonania.

 194. Ad. 193

  Bredzisz na tematy religii.

  Komentować histerię – czy to ma sens? 🙂

 195. NICK said

  Gdyby.
  Ktoś nie czytał?
  Ponawiam (175).

 196. NICK said

  Revers.
  Pomimo, że Kafel MA korzenie to go wypierdo… .

  Teksty z Texasu, datowane wstecz?
  Każdy może.

  Sprawka jest prosta.
  Kto na siłę lży żłobowi.
  Kto już sam TAK . Się narowi.
  Oczekując nagród.
  Ze Solidarności?
  Niechże POŚCI.
  Nie ma litości.

 197. Idzi said

  (pro)żydowscy anty papieże
  dr Yaakov Wise: genealogia Karola Wojtyły Jana Pawła II
  „It would also explain why this Pope in particular felt a strong desire to improve relations between the Church of Rome and the Jewish people.”
  https://www.manchestereveningnews.co.uk/news/local-news/the-pope-was-jewish-says-historian-1067739
  The Catholic Knight: Pope John Paul II Was Jewish
  https://catholicknight.blogspot.com/2006/06/pope-john-paul-ii-was-jewish.html
  Pope John Paul II ( Karol Józef Wojtyła 1978-2005) – Whale
  whale.to/c/pope_john_paul_ii.html
  Was Pope John Paul II Jewish? – Illuminati News
  http://www.illuminati-news.com/0/PopeJohnPaulWasJewish.htm
  s o s: The Catholic Church is „owned” By Jews
  https://sos-at.blogspot.com/2007/12/catholic-church-is-owned-by-jews.html
  John Paul II: A Crypto-Jew! Falsus Papa!
  .https://www.youtube.com/watch?v=Zn3sGl7Ou5M
  The Crypto -Jew is not a Jew. Pope Pius XI was a Jew? from his mother’s side, but he was a true Catholic pope. So was St. Libermann and many others.

  Yaakov Wise
  https://www.facebook.com/people/Yaakov-Wise/100004869258041
  Dr Yaakov Wise is one of the world’s leading academic experts on Anglo-Jewish and European Jewish history (especially the 19th & 20th centuries), the history of advertising and public relations and modern British and Israeli politics. He holds post-graduate qualifications in politics, history and in religions and theology.

  nazwiska wyznawców judaizmu, narodowości aszkenazyjskiej, chazarskiej:
  Katz, Scholz and Ryback
  Rybicka (Ryback),
  Kaczorowska Katz

  Ashkenazi Jews
  Maternal ancestry of the late Pope, John Paul II
  (key names in bold) © Z Yaakov Wise who must be credited on publication

  First Generation: Karol Jozef (Lolek) WOJTYLA was born on 18 May 1920 in Wadowice, Poland.

  Second Generation (Parents): Karol WOJTYLA Sr., an Army lieutenant, was born on 18 July 1879 in Lipnik, near Bielsko, Poland and died on 18 Feb. 1941 in Kraków, Poland.
  Emilia KACZOROWSKA was born on 26 March 1884 in Kraków, Poland. She died in childbirth on 13 April 1929.

  Third Generation (Maternal Grandparents):
  Feliks KACZOROWSKI was born 26 June 1849 in Biala (now Biala-Bielsko), Poland and died in 1908. He was a pack-saddle maker and carriage refurbisher.
  Maria Anna SCHOLZ was born in 1853 and died in 1897.
  Feliks KACZOROWSKI married Maria Anna SCHOLZ in 1875 in Biala, Poland. They had the following children:
  Emilia KACZOROWSKA

  Fourth Generation (Maternal Great-Grandparents):
  Mikolaj KACZOROWSKI was born in Biala, Poland.
  Urszula MALINOWSKA
  Mikolaj KACZOROWSKI and Urszula MALINOWSKA were married and had the following children:
  Feliks KACZOROWSKI

  Jan SCHOLZ was born in Biala, Poland.
  Zuzanna RYBICKA was born, date unknown.
  Jan SCHOLZ and Zuzanna RYBICKA were married and had the following children:
  Maria Anna SCHOLZ

  http://jewishhistoryandsociety.blogspot.com/2005/11/was-late-pope-jewish.html

 198. Boydar said

  A taki był ładny, amerykanski

 199. Idzi said

  helikoptery Sikorsky
  Polak Rosjanin Igor Sikorsky Polish Poland
  http://www.polishpoland.com/tag/igor-sikorsky
  Igor Sikorsky was a prominent Polish/Russian American and founder of Sikorsky Aircraft. Although born in Russia Sikorsky had extensive Polish roots.

 200. NICK said

  He.
  Hm.
  Gospodarza narowić próbował.
  We nawiązaniu.
  Kto wie ten wie.

 201. Adrem said

  Greg ad 182

  Serdeczne dzięki za film.

 202. Boydar said

  tytuł na sg wp – „Polacy tego nie zrozumieją. Ameryka zszokowana po śmierci Bryanta”

  Ależ zrozumieją, jeśli nawet nie Polacy (można dyskutować) to obywatele w Polsce. Stawianie na piedestale herosów zastępczych to miedzy Odrą a Bugiem sport narodowy, nawet starszy niż koszykówka za wielką kałużą.

 203. Boydar said

  Kity z satelity

  „… aby na terenie szkół i żłobków zainstalowano więcej kamer bezpieczeństwa …”

  https://www.o2.pl/artykul/pedofil-zgwalcil-12-latke-zostanie-wykastrowany-6472264424167041a

  Że wykastrowany to dobrze. Mam tylko wątpliwość, czy „więcej kamer” przełoży się na poczucie obowiązku wśród pracowników „ochrony” a także czy „osoba odpowiedzialna za monitoring, w trakcie ataku” będzie „akurat obecna”.

 204. Jack Ravenno said

  @157 MAASTEER – jeżeli się weźmie „Load earlier flights” wtedy mamy wysyp pozycji UNKNOWN. Jeśli się porówna taka listę z innym lotniskiem – od razu widać, że powinna być większość wpisów na zielono – LANDED, a nie – NIEZNANE.

  Ale może to coś innego – mimo to dobrze nie wygląda. Faktycznie Wuhan może być izolowane.

 205. Marucha said

  Re 210:
  Polacy tego nie zrozumieją?
  Jasne, że nie!
  Bo po kiego chooya mamy rozumieć koniokradów? Co nas k…wa obchodzi jakiś koszykarz?
  Może koniokrady starają się nas zrozumieć??

 206. Boydar said

  Ja kumam Pana Gajowego, jednakowoż …

  Strony główne „wiodących” portali internetowych (wp, onet, interia) średnio w 1/3 zasypane są informacjami ze ten czy tamta celebrytość wypięła dupkę albo ze stanik się zsunął bo wodą oblali. I te „wiadomości” maja całe rzesze fanów, lajkujacych etc.

  Niczym się to w swej masie nie różni od kultu pana koszykarza czy innego złotego cielca.

  —————-
  Nie inaczej.
  Poziom hołoty zwanej z grzeczności „publicznością”, czy „odbiorcami przekazów medialnych”, zbliża się do zera absolutnego.
  Admin

 207. Boydar said

  @ Pan NICK

  Pan Kolega Kafel miał zadatki na muzyka, nie mam żadnej wątpliwości. Jednak otrzymane talenta wziął i zakopał. W dodatku w nie swoim ogródku. Może po ciemku było.

 208. Boydar said

  Stare przysłowie pczół mówi, że jak trwoga …

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nowa-krs-msza-sw-w-intencji-rady/56xsb24

  Na wszelki wypadek część pozostała powinna napisać stosowną treść na kartce i przesłać faksem (zapracowani nie mają czasu na pielgrzymki do Jerozolimy) gdzie trzeba

  https://kosciol.wiara.pl/doc/492169.Sciana-Placzu/2

 209. Boydar said

  Interesująca zajawka, a może nawet podgatowka

  https://pl.sputniknews.com/nauka-i-tech/2020012711820260-odkryto-grozne-dla-ludzi-grzybowe-chmury-moga-przenikac-do-pluc/

 210. revers said

  re207
  Ostatnio w stanach takie persony na umarlaka sa rejestrowane jako bedace w spiace, o czym moze powiedziec 34 GM-sow z bazy Al Assad w Iraku na granicy z Syria.

  Dopiero po kilku tygodniach odlancza sie od aparatury reanimacyjnej lub wyciga z chlodni w kostnicy.

  Przed tem przeglada sie dokladnie ubezpieczenia na zycie, by ktos z powinowatych za wczasu nie mial aktu zgonu i staral sie o wysokie odszkodowania od armii.

  Przeciez na dzis nie ginie sie na wojnie a po jak to mowil sam byly naczelnik MON Antek M. a w niezbednych akcjach likwidacyjnych z obu stron, lub podobnym przyjacielskim ogniem.

 211. Profanacja kościoła w świetle tradycyjnego Prawa Kanonicznego.
  „Śpiew i muzyka w kościołach winny być tego rodzaju, by nastrajały wiernych do nabożeństwa. Treść przeto winna być zaczerpnięta z nauki Kościoła, a wykonanie odpowiadać godności miejsca świętego, musi być tedy z niego usunięte to wszystko, co w jakikolwiek sposób tchnie duchem światowym (c. 1264). Pius X Inter pastoralis 1903 oraz Pius XI Divini cultus 1928 polecają w kościele w czasie nabożeństwa śpiew gregoriański jako liturgiczny. Pius XI żąda by nie tylko kler brał czynny udział w śpiewie w kościele ale także i lud.

  (…) Świętokradztwo to zniewaga osób, miejsc lub rzeczy Bogu poświęconych, sacrilegium, stąd świętokradztwo osobowe popełnia ten, kto czynnie znieważa osobę Bogu poświęconą, tj, taką, która bądź przez święcenia kapłańskie, bądź przez śluby zakonne, oddały się na wyłączną służbę Bogu; miejscowe, gdy dopuszcza się występku na miejscu poświęconym, np. zabójstwa, kradzieży w kościele, albo spełnia takie czynności, które nie odpowiadają godności miejsca, np., ktoś odbywa w kościele targi (c. 1172, 1207, 2229).”
  https://swietatradycja.wordpress.com/2020/01/27/profanacja-kosciola-w-swietle-tradycyjnego-prawa-kanonicznego/

 212. Listwa said

  @ 194 Krzysztof M

  Dla niego tak.

  ————————————

  Koszykarz Kobe Bryant multimilioner z gigantycznymi planami w biznesie o sobie :”The one thing that really helped me during that process — I’m Catholic, I grew up Catholic, my kids are Catholic — was talking to a priest.”

  https://christiantoday.com/article/kobe-bryant-shares-how-a-catholic-priest-changed-his-life/85160.htm

 213. Listwa said

  @ 176 lewarek.pl
  http://pbs.twimg.com/media/EPPcmu8W4AAkO9J?format=jpg&name=small

 214. Jowram said


 215. Maverick said

  Mały i wielki szatan planują zniewolić planetę!!

  Już zawierają Unię militarną.

  Czy już niedługo Trump da małemu sztanowi Jordan Valley którą jak na razie Izrael dzierżawi od Jordanii aby produkować żywność.

  Gdy zbudują kwantowy komputer na białko to zacznie się to.

  Pewnie żydki tym co nie będą lubić wyłączą kompy lub wprowadzą wirusy.

 216. Sowa said

  – W psychiatrii dziecięcej sytuacja jest tak tragiczna, że podstawowe potrzeby małych i nastoletnich pacjentów nie są zaspokajane. Powiem wprost: dziś w Polsce w tym zakresie łamane są prawa dziecka – mówi dr med. Mirosław Dąbkowski, kierujący Oddziałem Klinicznym Psychiatrii Młodzieży w Toruniu.

  https://plus.expressbydgoski.pl/specjalista-psychiatrii-dzieci-i-mlodziezy-w-polsce-lamane-sa-prawa-dziecka/ar/c14-14718680?fbclid

 217. NICK said

  Obrazek.
  https://gloria.tv/post/ifUuoSTyyqiD1LbbSTawdAdC4

 218. revers said

  Zlota Adolfina o tym przypomina …

  z zlotymi rekwizytami-prezentami od Erdogana za odsuwanie wlasnej flagi na publicznych spotkaniach, paktami Marokkenskimi i handlem „imgrantami”, handlem kulturą narodów.

  I ostatnimi słowami Adolfinki, że za 30 lat świat sie zmieni nie do poznania, no juz lepszych zmian nie będzie jak opisanych przez Huxleya, czy Orwella, a może czeskiego Harnacka Mieso-uwzględnijąc ostaniego ministra Zdrowia IV Rzeszy w uni Jensa Spahna o upanstwowieniu z urzedu organow ludzkich nadajacych sie do transplantacji i upublicznieniu wrazliwych danych chorobowych o pacjentach, powszchnemu szczepiieniu wszystkich i na wszystko na modle dr.Mengle.

 219. safari said

  Pracując nad drugim etapem reformy gospodarczej (jeszcze za czasów premierostwa Rakowskiego) otrzymaliśmy informację, że Wojciech Jaruzelski zaakceptuje koncepcję partycypacji politycznej i ekonomicznej pracowników w przedsiębiorstwach, ale pod warunkiem, ze zjednamy dla tej koncepcji stanowisko kościoła. Ruszyliśmy zatem wycierać biskupie klamki i ….

  DALEJ http://nikander.neon24.pl/post/152862,kim-jest-polski-katodebil

 220. Grafen said

  pisowski państwowy rewizjonizm historyczny
  //podważone zostały fundamenty//
  Co znaczy „zostały” ? Trzeba pisać jak jest:fundamenty zostały podważone przez PAŃSTWO POLSKIE.
  Jednocześnie wyjaśniam że wyrok norymberski będący fundamentem mijającego porządku,jednoznacznie określił winowajców II WŚ.
  Wyjaśniam też że dopóki „rewizjonizmem” zajmują się z nikim nie związani publicyści,historycy-amatorzy,internetowi publicyści i inne tego typu osobistości,wszystko uchodzi.Wszystko to zrzuca się na karb „wolności słowa” i jest ok.
  Ale kiedy przedstawiciele państwa w osobach:prezydenta,premiera,ministrów,parają się „rewizjonizmem” to powstaje całkiem inna sytuacja.Czy Polska zaczęła pełnić te funkcję kierowana spontaniczną głupotą,czy z czyjejś inspiracji to sprawa drugorzędna a nawet bez znaczenia.Stało się.Naruszyła.Przecież to logiczne na czyją głowę zwali się reszta starej konstrukcji.

  https://cygnus.neon24.pl/post/152863,skutki-jerozolimskiego-holokaustu

  na terytorium tego czegoś co nazywało się Polska przebywało w owym czasie kilka milionów folksdojczów.
  Gdzieś musiano ich skupić chociażby po to aby oddzielac dobrych folksdojczów od złych folksdojczów.Posiedzieli se w barakach do wyjaśnienia i tyle.Mieli szczęście.A w tamtych czasach nie każdy mógł to o sobie powiedzieć

  Na tym „ruskim oświęcimiu” niewiele można ugrać.Ale można stracić jeśli zacznie się zadawać pytania w rodzaju:dlaczego Polacy zniszczyli przekazaną im cześć obozu przeznaczając go do celów merkantylnych i czy aby to moralne żeby korzystać z makabrycznej „zdobyczy”.
  https://antykomunista.neon24.pl/post/152856,rosyjski-oboz-w-auschwitz

  mianowicie tego skąd te nagłe pretensje,spazmy i szok.
  Przecież sprawa zarzutów względem AK ma swoją medianą historię.

  rok 2017 jesień -komentarz na okoliczność wizyty Trumpa w Polsce i jego przemówieniu pod pomnikiem powstania warszawskiego.
  .https://www.youtube.com/watch?v=znfyggD2peQ
  rok 2018 lipiec
  .https://www.youtube.com/watch?v=M5IpDSqGiTo

  a już 2019 to do wyboru do koloru.
  .https://www.youtube.com/watch?v=pY3ctboGIRw&t=1249s

  Pragnę zauważyć że waga słów polityka i dyplomaty Jakowa Kedmi jest jednak inna niż bytów w rodzaju Ewy Kurek czy „historyka” Żebrowskiego.
  Naprawdę trzeba było nic z tym nie robić aż 4 lata? „robić” mam na myśli podjąć działania konkretniejsze niż „wyrazy oburzenia”.
  Niczego nie wykluczam ale przypuszczam że „oskarżyciel”, było nie było człowiek poważny, nie wysysa informacji z palca a skądś je czerpie.
  Dlaczego nikt nie chce poznać szczegółów ?

  Autor udaje czy faktycznie nie dostrzega
  „subtelnej” różnicy między RONA a Armią Krajową.
  Na wypadek gdyby zachodziła pierwsza ewentualność wyjaśniam:
  RONA podobnie jak POA oraz kilka innych żywiołków drobniejszego płazu,
  od chwili sformowania do nadal,mają status kolaborantów i ściganych prawem przestępców.Po maju 1945 r wszyscy zatrzymani byli na podstawie umowy przekazywani ZSRR i po krótkim publicznym procesie wieszani.Również publicznie.
  O tak :
  .https://www.youtube.com/watch?v=T99mBgs_H7M
  I z tego co wiem nie ma na terytorium Rosji pomników,tablic pamiątkowych czy innych tego typu obiektów które choć w minimalnym stopniu rehabilitowałyby przestępców.
  Jednak mam wrażenie że pan to wie a pisze co pisze bo tak wypada.

  Zupełnie nie rozumiem dlaczego miast biadolenia i pisaniny polska strona po prosu nie zaprosi do polskiej telewizji tych którzy podnoszą oskarżenia względem AK (na przykład Jakowa Kedmi) i nie przejdą na konkrety.A raczej dowody bo cóż znaczą konkrety bez dowodów.
  https://chart.neon24.pl/post/152849,antysemityzm-ak-rosjanie-nie-idzcie-w-te-strone

  CBA = PIS = przestępstw ciąg dalszy
  https://989f0e648.neon24.pl/post/152830,cba-pis-przestepstw-ciag-dalszy

  https://chart.neon24.pl/post/152819,dal-nam-przyklad-wowa-putin

  /, dlatego w pierwszej fazie walk Niemcy odnosili tak duże sukcesy, nie był jednak przygotowany (głownie przez brak zasobów materialnych i ludzkich) do prowadzenia wojny //

  Jeśli ZSRR gotował się do ataku przed 22 czerwca to jest chyba rzeczą logiczną że były w stanie najwyższej gotowości skąd więc niemieckie sukcesy „na początku”.
  Niemieckie sukcesy „na początku” świadczą raczej o tym że na dzień 22 czerwca po stronie ZSRR wszystko było w stanie rozczochrania.

  https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/152831,czy-to-hitler-uczynil-rosje-supermocarstwem

  Graf Friedrich von Reden to facet który w XVIII wykreował całkiem nowy Śląsk .Śląsk jako machinę przemysłową.Człowiek całkowicie „niepolityczny” a że przy tym zasłużony dla Śląska jak mało kto ,to w XIX w postawiono mu pomnik.W Hucie Królewskiej (aktualny Chorzów).
  W 1939 tuż przed wrześniem pomnik wysadzono.Prawdopodobnie zrobili to sami Niemcy którzy wykorzystali korzystny klimat albowiem przez 20 lat sanacyjna prasa „patriotyczna” o niczym tak chętnie nie pisała jak o konieczności pozbycia się pomnika.(coś tak jak teraz o pałacu kultury w warszawie)

  https://spiritolibero.neon24.pl/post/152825,pilsudski-w-poznaniu

 221. revers said

  Ewnement na caly swiat i w historii pl , stawianie pomnikow swym oprawcom …

  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/zelenski-polska-odnowi-pomnik-oun-upa-w-monastyrzu/?fbclid=IwAR3BbaZIG-4bQO7IQc_FO6wJOmOrYZcahqktlWczvaRDXVuQrYP8smRHjBw

  z a zaczelo sie od roku 1990 i ustawce IPN przeciwko akcji Wisla.

 222. NICK said

  A to ss-syn!
  Znaczy prezy-cośtam.
  http://www.bibula.com/?p=111801
  A może procesik, hę?

 223. Grafen said

  „Who Killed the Russian Empire? Mystery of 20th Century.”, Moscow, Yauza, Eksmo, 2006. (in Russian)
  „Myths and Truth about Civil War. Who Finished Off Russia?”, Moscow, Yauza, Eksmo, 2006. (in Russian)
  „Betrayed Russia. Our ‚Allies’ from Godunov to Nicholas II.”, Moscow, Yauza, Eksmo, 2007. (in Russian)
  „1917: Not A Revolution But Special Operation!”, Yauza, Eksmo, 2007 (in Russian)
  „Who is financing Russia’s collapse? From Decembrists to Mujahideen.”, St. Petersburg, Piter, 2008. (in Russian)
  „Who Forced Hitler to Attack Stalin?”, St. Petersburg, Piter, 2008. (in Russian)
  „Who Set Hitler Against Stalin? Hitler’s Terrible Blunder”, Piter, 2015 (English translation of the above book)
  „Seek the Oil. Why is Our Stabilizing Fund Placed There?”, St. Petersburg, Piter, 2008. (in Russian)
  „Crisi$: How is It Organized”, St. Petersburg, Piter, 2009. (in Russian)
  „Salvation of US Dollar – War”, St. Petersburg, Piter, 2009. (in Russian)
  „Rouble Nationalization: The Way to Russia’s Freedom”, St. Petersburg, Piter, 2011. (in Russian/English).
  „Crisis: How is it done? (+ audio CD, read the author)”, St. Petersburg, Piter, 2011. (in Russian).
  „Chaos and Revolution – Weapons Of US Dollar.”, St. Petersburg, Piter, 2011. (in Russian).
  „Ukraine – Chaos and Revolution – Weapons Of US Dollar.”, St. Petersburg, Piter, 2014. (in Russian).
  ———–
  Yuri Zhukov. Secrets of Kremlin: Stalin, Molotov, Beria, Malenkov. Moscow, 2000, 688 pages, ISBN 5-300-02990-4
  Yuri Zhukov. Different Stalin. USSR Political Reforms in 1933-1937, Moscow, 2003, 510 pages, ISBN 5-9697-0026-6
  Yuri Zhukov. Stalin: Secrets of State Power, Moscow, 2008, 720 pages, ISBN 978-5-9697-0472-5
  Yuri Zhukov. Handbook of Stalinist, Moscow, 2010, 320 pages, ISBN 978-5-699-40304-2
  Yuri Zhukov. The Puzzle of 1937, Moscow, 2010, 576 pages, ISBN 978-5-699-46904-8
  Yuri Zhukov. Stalin’s First Defeat. 1917-1922. From Russian Empire to USSR., Moscow, 2011, 672
  ————

  http://sovietinfo.tripod.com/GTY-Penal_System.pdf

  //największym przyjacielem Izraela są USA //

  Nieprawda.W kwestii „przyjaźni wzajemnej” istnieją i dwa Izraele i dwoje USA .
  Na przykład Henry Kissinger jest wyrazicielem niezwykle wpływowej grupy która od zawsze nie cierpiała Izraela.Stronnictwo to (składające się głownie z etnicznych żydów) miało i ma inna wizję funkcjonowania żydów niż w ramach ciasnego etnicznego państewka.
  I konsekwentnie-istnieje w Izraelu stronnictwo niechętne „przyjaźnie” z USA.Uważają że bardziej perspektywiczne są inne przyjaźnie.Na przykład z Turcją lub innym podmiotem geograficznie bliższym.

  Mosze Kantor – ,,autorytet” POPIS-u

  Gdy na siłę, w nachalny sposób media pisowskie na czele z kurwizją, wciskają kit otumanionemu ludowi wyborczemu pisowskiemu, że Mosze Kantor to oligarcha rosyjski, człowiek Putina, człowiek PO itp. bzdury, to aż mnie krew zalewa od tych kłamstw. Pisowi chodzi o to aby odsunąć od siebie prawdę związana z Mosze Kantorem.

  Na początku przypomnę, że Msze Kantor (MK) to rosyjski żyd, uwłaszczył się na majątku po-radzieckim oczywiście za czasów pijaczyny Jelcyna. Wywodzi się z stajni Chodorkowskiego, żydów komunistów, zresztą taj jak Bierezowski, Bojko, Abramowicz itp. Mieszka w Szwajcarii, jest szefem i sponsorem Kongresu Europejskich Żydów. Uciekł do Szwajcarii przed aresztowaniem po dojściu do władzy Putina. Kilka lat temu dogadał się z ekipą Putina, w ten sposób, że podzielił się z Rosją tym co ukradł. Mosze Kantor to sponsor Wiktora Juszczenki, byłego prezydenta Ukrainy, wspierał pomarańczową rewolucję na Ukrainie. Tu drogi schodzą się polityków z Polski od SLD do PIS-u, którzy wspierali PR i Juszczenke.

  Mosze Kantor dorobił się mld $ na przejęciu za grosze branży chemicznej związaną z produkcją nawozów sztucznych w Rosji i stał się tam monopolistą w tej branży.

  Dlatego PIS dość łatwo zgodził się na zerwanie umowy z PCC, ponieważ dogadywał się z Mosze Kantorem, dlatego Szałamacha na początku 2006 roku przekonywał posłów do prywatyzacji CHC w Polsce, oczywiście nic nie mówiąc o ewentualnym inwestorze. Nazwiska Bardzo ważnych polityków PIS-u, ujawnię innym razem.

  Są jeszcze sprawy polityczne. Prezydent A. Kwaśniewski odznaczył orderem zasługi R.P Mosze Kantora w 2005 roku. Mosze Kantor odwdzięczył się sponsorowaniem fundacji Kwaśniewskiego Amicus Europe.

  Mosze Kantor organizuje tzw. dni pamięci o Holocauście. Jedno takie spotkanie pamięci miało miejsce w Krakowie w 2010 roku.

  Patronat Honorowy objął Lech Kaczyński, który przesłał list do zgromadzonych na tym forum. Zamieszczam w całości list L. Kaczyńskiego do uczestników tego forum, ponieważ niech każdy przemyśli w jakiej drużynie grał L. Kaczyński.
  Z Poważaniem
  Z. Wrzodak

  https://wrzodakz.neon24.pl/post/152799,mosze-kantor-autorytet-popis-u

  To dobrze ze Putin wymienil Slowian i Polakow jako ofiary zbrodni Hitlera.
  Jak donosza media – przemawaiali prezydent Rosji,USA(wice-prezydent),
  Francji,Niemiec i ksiaze Karol(Anglia).Byl tez prezentowany film o
  aliantach ktorzy walczyli z nazizmem.Polska i Polacy zostali calkowicie
  pominieci jako alianci!!!

  kilka najważniejszych momentów wystąpienia Prezydenta Putina:

  – Przypomniał, że Słowianie byli przez hitlerowców uważani na podludzi.
  – Przypomniał, że Hitler chciał zdobyć Lebensraum na ziemiach Słowian, przez co podlegali oni eksterminacji. W domyśle – głównym celem II wojny było zdobycie lebensraumu na wschodzie i eksterminacja Słowian, a nie – jak głosi żydowska propaganda – eksterminacja Żydów.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/01/23/lekcja-historii-i-polityki-w-putina-w-jerozolimie/

  http://kremlin.ru/events/president/news/62646
  But we must remember that the Nazis intended the same fate for many other peoples. Russians, Belarusians, Ukrainians, Poles and many other peoples were declared Untermensch. Their land was meant to serve as living space for the Nazis, providing for their prosperous existence, while the Slavs and other peoples were meant either to be exterminated or to become slaves without rights, culture, historical memory and language.

  Back in 1945, it was first of all the Soviet people who put an end to these barbaric plans. As it has just been said, they protected their Fatherland and liberated Europe from Nazism. We paid a price no nation could even imagine in their worst dreams: a toll of 27 million deaths.
  President of Russia Vladimir Putin
  http://en.kremlin.ru/events/president/news/62646

  Wystarczy, że Sąd Najwyższy Rosji wydał wyrok, że negowanie 6 milionów to nie przestępstwo:
  https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/920210,sad-najwyzszy-rosji-powiedzial-zydowskiemu-klamstwu-nie-pomimo-rezolucji-onz-w-sprawie-holocaustu

 224. NICK said

  Jeszcze o „naszym” prezydencie.
  https://www.ekspedyt.org/2020/01/20/dyplomacja-kryzysowa-czyli-nasz-prezydent/

  Na lekko wesoło.
  Bo z rozpaczy (?)

 225. lewarek.pl said

  Zaledwie 30 kilometrów od miejsca, gdzie najprawdopodobniej rozpoczęła się epidemia koronawirusa, znajduje się tajemnicze laboratorium, które według jednego z ekspertów jest częścią tajnego programu broni biologicznej. Wiele osób wierzy w jego teorie, że nowy wirus nie pojawił się przypadkiem.
  https://www.o2.pl/artykul/chiny-tajemnicze-laboratorium-tuz-obok-epicentrum-koronawirusa-6472476863228033a

  Jeden z komentarzy pod tekstem:
  asia
  3 godz. temu
  Może wirus wydostał się przypadkiem, a może celowo go wypuścili – tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że Chińczycy jedzą wszystko, co się rusza od kilku tysięcy lat – więc w ten targ zwierzęcy jako źródło zarazy nikt chyba nie uwierzy….

 226. Ad222.Pan lewarek.
  laboratorium w Wuhan jest własnością G.Sorosa.

  Laboratorium Wuhan należące do Georga Sorosa było pierwszym w Chinach certyfikowanym ośrodkiem do badania tak zwanych patogenów BSL-4, które mogą powodować choroby, takie jak Ebola, i jest jednym z 54 na całym świecie.

 227. Zdziwiony said

  Sukis*n . Ma biało-czerwoną przepaskę na ramieniu!
  Dalej wozi się po kraju. https://www.wadowice24.pl/nowe/kultura/12798-cos-dla-seniorow-i-dla-boomersow.html

  Maciej Maleńczuk VLADIMIR PL
  .https://youtu.be/J3hzHilStlo

 228. Adrem said

  Lewarek.pl ad 223

  Trudno powiedzieć co z tym jest, ale:

  USA ma od lat ujemny bilans handlowy z Chinami, czyli wiszą im dużo kasy i nie mają czym płacić.
  Więc od roku próbują nakłonić Chińczyków do zawarcia umowy handlowej, zgodnie z którą Chiny musiałyby kupić amerykańskie towary na grube miliardy dolarów. Pewnie żeby USA nie musiały spłacać długu gotówką.

  Ale Chiny nie chcą o tym słyszeć.
  To może postanowili ich zmiękczyć nieco….tym wirusem ?

 229. Sowa said

  W styczniu:
  12/01/2018 – 14:35
  Stało się. Udziały Sądeckich Wodociągów sprzedane za 40 mln. Na co pójdą pieniądze?
  https://sadeczanin.info/gospodarka/stalo-sie-udzialy-sadeckich-wodociagow-sprzedane-za-40-mln-na-co-pojda-pieniadze

  W grudniu:
  13/12/2018 – 08:00
  Gdzie wyparowało 30 milionów ze sprzedaży udziałów w Sądeckich Wodociągach ?
  https://sadeczanin.info/wiadomosci/gdzie-wyparowalo-30-milionow-ze-sprzedazy-udzialow-w-sadeckich-wodociagach

 230. Troll Polonii said

  UWAGA
  UWAGA
  UWAGA
  Wazne:

  Szefi CIA do spraw Bliskiego wschodu, odpowiedzialny za smierc Sulejmana i polowanie na Bin Ladena- zginal w katastrofie samolotowej w Afganistanie w Ghazni..

  CIA Middle East chief, Soleimani Killer and Bin Laden Hunter, dead on Jet in Afghanistan. Tasnim and Mirror told after VT – Veterans Today | Military Foreign Affairs Policy Journal for Clande

  https://www.veteranstoday.com/2020/01/28/cia-middle-east-chief-soleimani-killer-and-bin-laden-hunter-dead-on-jet-in-afghanistan-tasnim-and-mirror-told-after-vt

  “Ayatollah Mike”, the famous and mysterious Michael D’Andrea, commander of the Central Intelligence Agency of Langley (Virginia) in operations in the Middle East would have been killed in the crash of the US Air Force military plane crashed yesterday in central Afghanistan on which CIA, NSA officers were traveling ( National Security Agency).

 231. PISKORZ said

  re 223 Zwróciłem uwagę na fakt, że ten wirus…tak błyskawicznie /!!!/ się rozprzestrzenił w tym rejonie..Nawet jeśli w okolicy jest jakieś labo..To poraża ta szybkość.

 232. revers said

  ad223
  wirusy SARS-a i mutacje powtawaja z dwoch odzielnych wirusow ktore droga biologiczna nie modly byc przeniesione przez oraganizmy zwierzece od glisdy, szczura, owocu morskiego, czy nietoperza jadalnego tylko droga laboratoryjna mutowane.

  laboratoria zachodnie maja wiecej wprawy w mutowaniu tych wirusow, jest wiele tych laboratorii biologiczynych juz nie na zachodzie ale bezposrednio przy granicach panstw BRICS, nawet na Ukrainie , w Moldawii o czym swego czasu pisala dzinikarka Bulgarska, czy w Turmenii i Ugrow.

  Na koncu wystarczy dezodorant w sprayu Urglow zeby epidemia zaistniala., wyciek z laboratorii tez jest mozliwe przez niedostaeczne srodki bezpieczenstwa jak na zachodzie, ale tez mozliwe.

  Czy kto pamieta jak brata Kima zalatwiono na lotnisku bodajrze w Malezji? tez sprayem z zabojczym wirusem, czy toksyna.

  Jest tez wymiana informacji miedzy laboratoriami zachodnimi i chinskimi na temat wirusow pluc i srodkow bezpieczenstwa, a raczej proby kontroli kto wiecej ma tych zabojczych mutacji laboratoryjncych i srodkow ochrony przed nimi

 233. Olo said

  Kto ma pod ręką szampana, niech go otwiera. Jednego ważnego koniokrada mniej.

  https://www.o2.pl/artykul/afganistan-w-katastrofie-samolotu-mogl-zginac-szef-cia-odpowiedzialny-za-zabojstwo-sulejmaniego-6472534757533313a

 234. NICK said

  Ponownie. Polecam (175).
  Wirusy. Wuhan i inne.

 235. Sowa said

  Fala fałszywych oskarżeń o przemoc domową w Hiszpanii – prawo przeciwko mężczyznom

  W Hiszpanii kobiety składają około 400 oskarżeń dziennie o przemoc domową przeciwko mężczyznom. Rocznie takich oskarżeń jest około 142 tys. z czego 90% stanowią oskarżenia fałszywe. Ponad 126 tys. mężczyzn rocznie pada ofiarą fałszywego oskarżenia o przemoc domową. Jak doszło do aż tak wielkiej skali nadużyć? Co dzieje się z fałszywie oskarżonymi mężczyznami? O tym mocno przemilczanym w mediach skandalu będzie dzisiejszy wpis.

  https://mensrightspolska.wordpress.com/2018/03/24/fala-falszywych-oskarzen-o-przemoc-domowa-w-hiszpanii-prawo-przeciwko-mezczyznom/

 236. Boydar said

  Się zadają z qurwami to i mają. Qurwa to przecież charakter.

 237. NICK said

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%82owcy
  Ja już nie wiem na kim się oprzeć.
  Bóg JEST.

 238. osoba prywatna said

  Talibowie w strzelaniu dochodzą do perfekcji.
  Uszczuplili „najwspanialszej armii świata” 2 jednostki latające.
  https://www.fort-russ.com/2020/01/major-taliban-shoot-down-2-us-aircraft-34-us-soldiers-reportedly-killed/

 239. osoba prywatna said

  Auschwitz, 27 styczeń 2084
  http://ram.neon24.pl/post/152860,auschwitz-27-styczen-2084

 240. osoba prywatna said

  Raport o biedzie w Polsce. Te liczby mówią same za siebie
  https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/raport-o-biedzie-w-polsce-te-liczby-mowia-same-za-siebie,135707.html

 241. Czy Państwo Polskie odżegna się od bandytyzmu?
  https://bgoczynski.wordpress.com/2020/01/27/czy-panstwo-polskie-odzegna-sie-od-bandytyzmu/

 242. osoba prywatna said

  Po Krakowie jeździł pierwszy w Polsce autonomiczny tramwaj bez motorniczego
  https://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/po-krakowie-jezdzil-pierwszy-w-polsce-autonomiczny-tramwaj-bez-motorniczego,149127.html

 243. PISKORZ said

  re 220 Jeśli ZSRR gotował się do ataku przed 22 czerwca to jest chyba rzeczą logiczną że były w stanie najwyższej gotowości skąd więc niemieckie sukcesy „na początku”.
  Niemieckie sukcesy „na początku” świadczą raczej o tym że na dzień 22 czerwca po stronie ZSRR wszystko było w stanie rozczochrania.
  NIEMIECKIE SUKCESY NA POCZĄTKU…1. EFEKT ZASKOCZENIA.2.U ROSJAN WSIO BYŁO W CZERWONYCH KOPERTACH /OMÓWIENIE ATAKU NA ZAPAD/…oni otworzyli je… A TAM GÓWNO, ZERO INFO CO-ROBIĆ W WYPADKU ATAKU..!! 3 SIŁY ROSYJSKIE BYŁY TUŻ ZA GRANICĄ /B. SKONCENTROWANE/…i tak Niemcy czołgami rozjeżdżali ich tanki !! A mechanicy na lotniskach..bronili się śrubokrętami. 4. DO KOŃCA 1941…OKOŁO 4 MLN. ROSJAN POSZŁO DO NIEWOLI..wiadomo dlaczego.

Sorry, the comment form is closed at this time.