Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Młoda Finka, która znana była z hejtu pod adresem tych, którzy nie byli otwarci na masową imigrację, została zamordowana prawdopodobnie przez imigranta

Posted by Marucha w dniu 2020-01-25 (Sobota)

Młoda Finka, która w mediach społecznościowych okazywała poczucie wyższości wobec tych, którzy nie byli – w jej ocenie – dość otwarci i tolerancyjnie, bezwzględnie ich hejtując, została znaleziona martwa w w swoim mieszkaniu.

Według lokalnych mediów Sanni Ovaska, młoda kobieta z leżącego między Helsinkami a Tampere miasta Hämeenlinna, na południu Finlandii, została najprawdopodobniej zamordowana przez swojego chłopaka-imigranta.

„Żeby było jasne, stało się to w poniedziałek w Hämeenlinna w Finlandii. Dziewczyna została zamordowana przez chłopaka, od którego próbowała odejść” – możemy przeczytać w mediach społecznościowych.

Tiina Wiik
Young woman has an arab asylum seeker boyfriend and writes social media posts about how shitty white men are.

Any guesses on how this turned out?

Policja potwierdziła, że młoda kobieta została zamordowana w nocy od poniedziałku do wtorku przez swojego byłego chłopaka, który następnie popełnił samobójstwo. Wcześniej jego wniosek o azyl został odrzucony.

/nationalfile.com/
https://www.magnapolonia.org/

No cóż, jednej głupiej pizdy mniej, czysty zysk dla społeczeństwa.
Admin

Komentarzy 13 to “Młoda Finka, która znana była z hejtu pod adresem tych, którzy nie byli otwarci na masową imigrację, została zamordowana prawdopodobnie przez imigranta”

 1. Tadeusz said

  Podobny przypadek był w Wiedniu coś dwa lata temu. Młoda amerykanka studiująca w Wiedniu przyjeła Ugandczyka do wynajmowanego mieszkania. Przespał sie z nią zabił i okradł. Złapali go we Włoszech jak użył karty zamordowanej.

 2. JW said

  Gajowy ubiegł mnie tym komentarzem. Czytałem o tym wczoraj tutaj:
  https://dailystormer.name/finland-moslem-kills-his-pro-open-borders-finnish-girlfriend-then-commits-suicide/
  …i dokładnie to samo przyszło mi do głowy, z pewnym dodatkiem: w tym przypadku wygrywają wszyscy, czyli mówiąc po światowemu „łyn-łyn-sytułejszyn”. Zarówno szmata jak i jej nachodźcza małpa gryzą ziemię. W ogóle dziwi mnie głupota szpar, które najpierw zadają się z czarnuchami różnej maści, przyjmują ich zaproszenia, a potem zdumione, że zabawa kończy się gwałtem, albo w skrajnych przypadkach śmiercią. I to jest argument za przywróceniem patriarchatu, jak to drzewiej bywało. Dać babie kawałek wolności, to od razu wejdzie w szkodę sobie, bliskim i całemu społeczeństwu. Przez jej śmierć nie urodzi się co najmniej jeden biały blond Fin.

 3. NC said

  Karma’s bitch…
  .https://www.creolemoon.com/store/p354/karmas-a-bitch-oil.html

 4. www said

  🙂 nie wytrzymam uuu chachacha

 5. www said

  🙂 jednej idiotki mniej

 6. interes (chłe, chłe - interes) społeczny said

  No cóż, jednej głupiej pizdy mniej, czysty zysk dla społeczeństwa.
  Admin
  ——————–
  Ale śniady też nie żyje. Gdyby wyżył, to być może, w powtórce, powiększyłby zysk społeczeństwa.

  ———-
  Zyskiem jest, że nie żyje. Ch… z nim.
  Admin

 7. ? said

  Można tylko przychylić się do wniosku gospodarza.

 8. Anucha said

  Czepiacie się ciapatego
  On tylko skorzystał z bramy Sorosa
  i furtki Sanni Ovaska 🙂

 9. Garbus said

  Romantyczna historia i świetna reklama. Łobuzy z sąsiedniej wsi kochają mocniej a te nasze takie niedorajdy.

  Taki pospolity i nudny „white shitty men” to ciamajda. Zero. Nuda. Jak nie zmęczony to w robocie. A tu pojawia się ON nieco tajemniczy i zagubiony ale za to młody, przystojny i z fantazją inżynier z odległej krainy. W pełni dyspozycyjny bo tylko chwilowo na socjalu. Takiemu ciachu to wszystko trzeba pokazać w nowym kraju a i wszystkie baby we wsi zazdroszczą. Chłopak z przyszłością, jurnym romantyk z polotem, facet zagadka, powiew orientu, itd. Czemu się tu dziwić.

 10. Moher49 said

  W Europie trzeba zadbać o przyrost naturalny. Europa się wyludnia. Chłopy zamiast płodzić, łażą po burdelach. Baby to też dziewice orleańskie, dziecko śmierdzi, jedno, albo zero bo to straszny wysiłek matką być. 40 lat temu troje, czworo to była norma, nie było 500+, wychowaliśmy, wykształcili, pokończyły studia, mamy po 5 – 9 wnuków, ale teraz wnuczki też już nie chcą rodzić. Ogłupienie przyszło z zachodu. Zaleje nas arabsko – murzyńska szarańcza. Poczytajcie jaki jest los białych w RPA, tak też będzie w Europie.

 11. tak będzie said

  Moher @

  Będą białe getta ogrodzone murem z drutem kolczastym, a na około cały kraj w syfie zamieszkany przez ciapatych i murzynów, bo oni nie patrzą czy mają pracę i mieszkanie. Rozmnażają się jak króliki.

 12. Shia (Advocatus Diabolicus) said

  Nie chce mi sie wierzyc, zeby msulimski czciciel lucyfera popelnil samobojstwo…

  Cos tu smierdzi. I bynajmniej nie ruskie onuce.

 13. bryś said

  Aby uzyskać broń palną, nie trzeba będzie nawet odwiedzać posterunku policji a sam wniosek złożyć można nawet przez internet. To niektóre ułatwienia związane z wchodzącą w życie zmianą w prawie Finlandii.

  Prośbę o pozwolenie na broń Finowie będą mogli składać on-line od grudnia przyszłego roku. Kandydaci nie będą testowani pod kątem predyspozycji do posługiwania się pistoletem czy strzelbą. W piątek prezydent Sauli Niinisto złożył swój podpis pod ustawą uchwaloną wczesnej przez parlamentarzystów.

  Nowe przepisy skrócą czas oczekiwania na pozwolenia, uproszczając formalności administracyjne.

  Jeszcze przez ponad rok obywatele będą musieli przedstawiać dokumenty na posterunkach policji w miejscu zamieszkania. Od grudnia 2018 roku – w dowolnym punkcie kraju.

  Prawo do posiadania broni przysługuje w Finlandii pełnoletnim (jeśli chodzi o pistolety i rewolwery – dwudziestolatkom). Nie dotyczy to przestępców bądź korzystających ze środków odurzających.

  5,5 miliona Finów dysponuje obecnie ok. 1,5 mln zarejestrowanych sztuk broni osobistej – przede wszystkim myśliwskiej. Policja notuje obecnie ok. 220 tysięcy pistoletów i rewolwerów.

  Read more: http://www.pch24.pl/w-finlandii-latwiej-o-bron–mniej-formalnosci–wnioski-przez-internet,54489,i.html#ixzz6CEVeVLlU

Sorry, the comment form is closed at this time.