Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  corintians o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Jack Ravenno o Prof. Bogusław Paź: Prezenty m…
  Jack Ravenno o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Olo o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  niepostepowyoszolom o Kto rządzi światem?
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Kto rządzi światem?
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Anzelm o Wykład internetowy profesora N…
  Krzysztof M o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Wolne tematy (7 – 2020)

Posted by Marucha w dniu 2020-02-03 (Poniedziałek)

Koronawirus okazuje się bardziej podstępny i niebezpieczny, niż przypuszczano. Nie tylko nie musi powodować żadnych objawów zewnętrznych, ale nawet i nie wywoływać żadnych negatywnych skutków dla organizmu.
Oczywiście są to twierdzenia fałszywe.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2020/01/28/wolne-tematy-6-2020/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2020/02/08/wolne-tematy-8-2020/

Gajowy Marucha

Komentarzy 220 do “Wolne tematy (7 – 2020)”

 1. revers said

  p.Duda za LGBT i malzenstwami jednoplciowymi

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25659012,andrzej-duda-we-wprost-powaznie-rozwazylbym-podpisanie-ustawy.html?fbclid=IwAR2vM4ycKljjsybpMi3CxIKX6OvCLlgF92g0YMoDe6Bh2D8WdtooGLAuQ9g#s=BoxOpImg2

 2. walthemar said

  A ja zlapalem juz wirusa, mutacja angielska
  Lepsze To niz chinski

 3. Boydar said

  Uwzględniając (1), że 2019-nCoV bardzo skutecznie rozprzestrzenia się wśród nienormatywnych, ja też „zastanawiałbym się”. Szczególnie w obliczu zbliżającej się kampanii prezydenckiej.

 4. Zgoda said

  homogestapo wrocławskie
  Chodzi o wpisy, które jeden z pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego zamieścił na Facebooku po marszu poparcia dla środowiska LGBT, który odbył się we Wrocławiu 27 lipca. Mężczyzna pod jedną z relacji z marszu w obraźliwy sposób miał się odnosić do jego uczestników. – Frajestrwo ped… wyp… do AZIS – głosił zamieszczony komentarz mężczyzny, który na swoim facebookowym profilu chwalił się pracą w MPK.

  tuwroclaw.com/wiadomosci,wulgarne-komentarze-pracownika-mpk-o-lgbt-spolka-zawiadamia-policje,wia5-3266-50460.html
  facebook.com/RobertWagnerWroclaw/photos/a.373739686445053/674767119675640/?type=3

  2020-01-22 11:31:22

  Jacek Sutryk – autokratyczny narcyz oraz najgorszy prezydent Wrocławia w historii Miasta (mieszkańcy uważają, że nie rozliczył się już ze szwindlu, jakim była budowa za grube miliony toru wrotkarskiego na The World Games, który po dwóch tygodniach był do wymiany? Kto za to przytulił lewe pieniądze?) – do DYMISJI! Niekompetentne władze Miasta skutecznie przyczyniają się do:

  • celowego skłócenia lokalnej społeczności [m.in. preferowanie sodomitów, zboczeńców, Ukraińców (w przeciwieństwie do Polaków, dla których nie starcza pieniędzy na pomoc prawną, zasiłki, przeszkolenia, nowe miejsca pracy, mieszkania socjalne, nie ma kasy na szkołę dla dzieci niepełnosprawnych, itd., choć starcza ich na wystawne fetowanie rocznicowych imprez oraz „samo”-przyznawanie wysokich premii władzom miejskim, utrzymywanie czterech wiceprezydentów i rozbudowę biurokracji) oraz rowerzystów, katowanie patriotów oraz ciąganie ich po prokuraturze i sądach, represjonowanie prolajferów – przy jednoczesnej patronowaniu aborcjonistom, nagminne dyskryminowanie kierowców (prywatna wojna J. Sutryka z „oszalałymi” kierowcami) oraz restauratorów ulokowanych wokół Rynku, gdzie np. są likwidowane miejsca do parkowania, a ceny na istniejących parkingach są windowane do góry; skandaliczne „przyznawanie się” do pogromów żydów w okresie III. Rzeszy; nadawanie Honorowego Obywatelstwa, tytułu Ambasadora Polszczyzny oraz złotych odznak „Wrocław z wdzięcznością” osobom szkalującym i spotwarzającym Naród Polski, itp.],

  • pogłębienia logistyczno-komunikacyjnego sparaliżowania Miasta (niedokończona obwodnica Miasta; brak zielonej fali na światłach; ustawiczne zwężanie dróg; „przepracowany” tabor autobusowo-tramwajowy, często ulegający usterkom, „wytorowieniu”, pożarom czy kolizjom, wyeksploatowane i nie remontowane nawierzchnie ulic oraz torowisk;

  • zdrowotnej dewastacji (pyłowo-dymowy smog; powietrze przemysłowo skażone; katowanie patriotów; niedoinwestowana służba zdrowia; przede wszystkim PR-owy program anty-smogowy, itd.),

  • przy jednoczesnym faworyzowaniu agresywnemu marksizmowi kulturowemu wynarodowiającemu Polaków oraz „dolnośląskiego układu sitwo-liberalno-lewacko-ubecko-masońskiego” pod nadzorem BND/Stasi [m.in. afera ratuszowa z nagrodami; liczne synekury dla układu towarzysko-politycznego; powszechne łapownictwo, o którym wielokrotnie mówił np. Władysław Frasyniuk; budowanie w centrum – niespotykane w innych miastach – wielu galerii handlowych; zabudowywanie przez deweloperów – którym władz miejskie wyprzedają grunty – każdego wolnego kawałka ziemi – bez stosownej infrastruktury, co m.in. pogłębia zakorkowanie miasta, likwidację zieleni i tzw. pasów napowietrzających aglomerację;

  sprzedaż licznych budynków po zaniżonych cenach: m.in. nazi-feministce Marcie Lempart, banksterowi Mateuszowi Morawieckiemu i jego żonie; afera finansowa wokół budowy wrocławskiego Stadionu oraz funkcjonowania klubu sportowego „Śląsk”; niekompetencja inwestycyjna związana z powstaniem oraz działalnością Narodowego Forum Muzyki; tzw. fachowcy samorządowi (czyli Sutryk Jacek, a wcześniej Dutkiewicz Rafał et consortes) nadzorują miejskie spółki:

  od 8 lat miejska spółka zarządzająca wrocławskim stadionem płaci 600.000 PLN za nic amerykańskiej firmie doradczej SMG; kontrakt jest objęty tajemnicą); itd., itp.];

  • oraz „powolności” względem niemiecko-unijnych interesów! [m.in. recepcja niemieckiej polityki „oporu” względem Warszawy (widerstand); popieranie „dzielnicowego rozbicia” Polski (niemiecka „regionalizacja” krajów UE; Wrocław Republiką-Wolnym Miastem „Freie Stadt Festung Breslau”, itd.), protegowanie KOD-omitów i wszelkich opozycyjno-anty-PiS-owskich ruchów, itp., itd.].

 5. antyszwab said

  Piroman dzisiaj 07:38
  Wszystkie narody cywilizowanej Europy walczyły z Bolszewizmem w szeregach. Waffen SS. Nam Polakom zachciało się kozaczyć i walczyć na dwa fronty. W efekcie zniszczony kraj , 6 milionów ofiar , pół wieku sowieckiej niewoli , w nagrodę jesteśmy dyżurnymi antysemitami i faszystami. Jan Kochanowski się kłania.

  Antyszwab dzisiaj 23:13
  A co ty głąbie chciałeś zwycięstwa Hitlera? Wtedy dopiero wyrżniętoby Polaków. Widać, że takie rusofoby jak ty to dno intelektualne. Polską są gotowi spalić byleby Rosji dowalić. Twoim zdaniem PRL była gorsza od szwabów? Lecz się!

  Posty z :

  https://www.dorzeczy.pl/kraj/127958/skandal-na-ukrainie-ks-isakowicz-zaleski-dlaczego-papiez-nie-reaguje.html

  Są kurwa głąby w Polsce (sądzę, że na Śląsku i Kaszubach), którzy do dziś płaczą, że Polska nie poszła razem z Hitlerem na tą winną wszystkich nieszczęść w kosmosie Rosję.

 6. Zgoda said

  Wykaz dodatków do żywności typu E

  Czy ktoś z forumowiczów posiada pełny wykaz wszystkich dodatków do żywności typu E i ich działań niepożądanych? W necie można znaleźć niestety tylko częściowe wykazy najpopularniejszych dodatków.

  1) Chemia w żywności. Lista szkodliwych E.
  2) Tabele Stathama. Zaktualizowana lista E-dodatków do żywności.
  Pierwszy bardziej szczegółowy, bo opisuje w których grupach produktowych można je najczęściej spotkać i jakie mogą mieć działanie na nasz organizm.

  Dodatki wywołujące alergię: – 102,110,120,122,124,127.
  Dodatki rakotwórcze: – 123,131,142,210,211,212,213,214,215,216,217,230,239.
  Dodatki wywołujące choroby naczyń krwionośnych:- 250,251,252.
  Dodatki, które niszczą witaminy z grupy B: – 220.
  Dodatki wywołujące choroby skóry: – 230,231,232,233.
  Dodatki wywołujące zaburzenia jelitowe: – 220,221,222,223,224,225,226,227,228.
  Dodatki wywołujące zaburzenia trawienne: – 310,311,312,338,339,340,341,407,450,451,461,462,463,465,466..
  Dodatki wywołujące uczulenie, wysypki: – 311,312.

  https://forum.bioslone.pl/index.php?topic=22532.0

  http://www.kuchnia-edukacyjna.com/2014/02/08/tabele-stathama-lista-e-dodatkow-do-zywnosci/

  https://dziecisawazne.pl/chemia-w-zywnosci-lista-szkodliwych-e/

 7. Zgoda said

  Eksperymenty medyczne rodem z Auschwitz

  Hinduski działacz na rzecz praw człowieka skarży się:

  W całym cywilizowanym świecie obowiązują te same zasady: badania kliniczne można prowadzić na dzieciach, które ukończyły 60 dni. Jedynie u nas, podkreślam: wyłącznie w Indiach te granice obniżono do 42. dni. To znaczy, że można tu prowadzić badania na dzieciach znacznie młodszych, niż w krajach zachodnich.

  Źródło: Człowiek najlepszy królik doświadczalny

  W Polsce widać nie ma ani jednego działacza na rzecz praw człowieka, bo inaczej jak by polski(?) Minister (tfu!) Zdrowia mógł wydać rozporządzenie, w którym czytamy:

  § 3. W badaniach klinicznych z udziałem małoletnich należy uwzględnić poniższe grupy wiekowe:

  1) noworodki urodzone przedwcześnie;

  2) noworodki urodzone o czasie (od 0 do 27 dnia życia);

  3) niemowlęta i małe dzieci (od 28 dnia życia do 23 miesiąca życia);

  Źródło: Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 30 kwietnia 2004 r.
  https://portal.bioslone.pl/zdrowie-a-medycyna/eksperymenty_medyczne_rodem_z_auschwitz

 8. lewarek.pl said

  Największym wrogiem psa jest… człowiek. Kota i konia też.
  Nie dla wrażliwych:

  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/starezwierzeta

 9. Zgoda said

  Jacek Podgórski

  “Polska: 90% produkcji jaj to jaja z chowu klatkowego. Niemcy: 90% produkcji jaj to jaja inne niż z chowu klatkowego. W biznesie nie ma przypadków.

  Nie Kupuj Jajek Z Chowu Klatkowego!
  .https://www.youtube.com/watch?v=wCQLGjwdpFk
  Film pokazujący w jakich warunkach żyją kury znoszące jajka ,które trafiają później do miasta.

  piekło kur z chowu klatkowego
  .https://www.youtube.com/watch?v=MTH3CDIDyjQ
  sfilmowane z ukrycia, amatorską kamerą. zobacz jak żyją kury na fermach niosek.

 10. lewarek.pl said

  Youtube zamknął kanał Jerzego Zięby. Zięba proponował, żeby profilaktycznie lub już zarażonym koronawirusem robić dożylne wlewy witaminy C, perhydrolu, jodu, oleju konopnego, domięśniowo witaminę D3 i K2-MK7 (nie wszystko naraz). Silne dotlenienie organizmu radykalnie zwiększa odporność i szanse na wyleczenie. Nikt nie wie czy metody proponowane przez Ziębę są skuteczne, bo nikt ich nie stosuje, albowiem nie należą do procedur medycznych. To wystarczy, żeby wszystkie licencjonowane media go obśmiały, nazwały szarlatanem, a niektóre domagały się interwencji prokuratora.

  Ale można też inaczej, też poza procedurami medycznymi, bez łaski panów konowałów, samoobsługowo:
  https://www.tvp.info/46477425/goraca-whisky-zamiast-antybiotykow-brytyjczyk-twierdzi-ze-pokonal-koronawirusa

 11. ______ said

  Kto ten blog czyta

  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kultura/ksiazki/fragmentyksiazek/1929464,1,czy-rebe-rydzyk-przystapil-do-lozy-bnai-brith.read

 12.  3 lut 2020 10:51 (1 dzień temu)
  Od:  UN CRIMINAL DEPARTMENT o:  mnie  dorado321@wp.pl
  Temat: 
  Re: Odp: FOLLOW INSTRUCTIONS/ UNITED NATION ON  CRIME
   Address: No. 69 Av.PLAZA UK-LONDON.
   P. Box 28470 UK,
   Email (info.uncd@europe.com)
   Contact Person. Dr Victor Phillip
   Hello Mr. Tell,
   
  Greetings to you from  the desk of  United Nation  Criminal Department, We wish to inform you that your message was received in this reputable office.  
   
  Be informed that this is the office  that held down the responsibilities of  every crime alongside Financial Crime, We would  gather our team to determine  your case and to make sure we eliminate you from the list of world cheaters as soon as we receive the documents from you.
   
  It is the duty of our department to abide  to every angles of crime around the world , It is our duties to provide the help neccessary for individuals that have been abuse by any criminal activities. Therefore you are required to cooperate with us to make sure we  provide you with the neccessary arrangement in making sure your case is settle within a period of time.

  We hope to hear from you as soon as possible.
   
  Yours Sincerely,
  Dr.VICTOR PHILLIP
  ON BEHALF OF 
  UNITED NATION ON CRIME DEPARTMENT UK, LONDON
  ******************************************************
  Jestem bardzo ciekawy, w JAKI SPOSÓB moje Doniesienia o Satelitarnej Detekcji Złota, która jest Zbrodnią Przeciw Ludzkości, znalazło się w departamencie NARKOTYKÓW I ZORGANIZOWANEJ PRZESTĘPCZOŚCI Wydziału KARNEGO Organizacji Narodów Zjednoczonych ??? gdzie była więzione przez 30 lat.ze skutkiem MILIONÓW ton złota. Ja nie godzę się, na SKRĘŚLENIE z listy Oszustów Światowych na podstawie Wymówki, że to była POMYŁKA. Ponieważ mafia sycylijska dokonała ostatnio kradzieży Brylantowego Gabinetu Jana III z Pawim Tronem – o wartości 10 czy 20 razy większej od Bursztynowej Komnaty – to domagam się przesłuchania w tej sprawie członków neapolitańskiej szkoły kopukacyjnej: Angeli Merkel, Donalda Tuska, Koziny-Fransettiego i Urszuli Sipińskiej.

 13. Zbyszko said

  Kancelaria Prezydenta Dudy pośredniczyła w tzw „adopcji” zagranicznej, gdzie ślad po polskich dzieciach ginie i żadna potem kancelaria nie interesuje się gdzie poszły, czy na sadystyczne pedofilskie tortury, czy na mordy rytualne, czy na narządy pobierane na żywo (bo od umarłych są juz bezwartościowe)
  .https://www.youtube.com/watch?v=19ZIsjsE4P4

 14. Ale dlaczego? said

  Znak bestii…
  https://tvn24bis.pl/tech,80/chip-zamiast-klucza-i-karty-platniczej-piotr-konieczny-komentuje,954593.html

 15. Lily. said

  „Pis,TO jedyna narodowa i katolicka partia”.
  TAK oglosil,niejaki G.B.

  Zrodlo; Suwerenny PL.

 16. Kapsel said

  BUNT PRZECIWKO DYKTATOWI USA i GLOBALNEJ FINANSOWEJ MAFII

  Bunt przeciwko bezprawnym amerykańskim sankcjom oraz przeciwko naciskom i stosowaniu przez USA ekonomicznych represji !
  Bunt przeciwko ••• Globalnej zmanipulowanej bez pokrycia walucie ••• amerykańskiego USA $ •••
  Bunt niepodległych państw przeciwko bezprawnym amerykańskim sankcjom oraz naciskom i stosowaniu przez USA ekonomicznych szantaży i represji !

  Sankcje Białego Domu, powodują poważne szkody nie tylko dla suwerennych państw ale ostatnio także dla amerykańskich sojuszników, a tym samym stymulują działania odwetowe na całym świecie.

  Przykładem takich konsekwencji jest możliwe stworzenie przez Rosję i Chiny i inne państwa które są narażone na amerykańskie represje, stworzenie niezależnego systemu „płatności w złocie”, który jest niewrażliwy na amerykańskie sankcje i ograniczenia do którego mogą dołączyć Turcja, Katar, Malezja i Iran a w przyszłości i inne kraje.

  http://alfax-2020.neon24.pl/post/152943,bunt-przeciwko-dyktatowi-usa-i-globalnej-finansowej-mafii

 17. Kapsel said

  Minister Zdrowia potwierdza że Program Szczepień Ochronnych to eksperyment. (Wniosek do RPO o zbadanie zgodności z Konstytucją obowiązku szczepienia dzieci)

  Jest wreszcie potwierdzenie z samego Ministerstwa Zdrowia, że wszystkie szczepionki używane do przymusowego szczepienia polskich dzieci znajdują się na etapie eksperymentu, który ma potwierdzić bądź zaprzeczyć tezie, że są „bezpieczne”, ponieważ wszystkie one znajdują się obecnie w fazie IV badań klinicznych:

  https://szczepienie.info/mz-potwierdza-szczepienia-to-eksperyment-wniosek-do-rpo/

  Dr Jerzy Jaśkowski o tzw.”epidemiach” m.in. koronawirusa jako elemencie polityki fałszywej flagi USA

  .https://www.youtube.com/watch?v=_3V_Jje6FpE&feature=emb_logo

 18. Kapsel said

  Mit powstania styczniowego

  Osobiście nie podejmuje się oceny powstania styczniowego, nie czuje się bowiem na siłach wydawać oceny ponad 150 lat po fakcie. Chciałbym jednak oddać głos przedstawicielom pokolenia, które urodziło się zaraz po tym powstaniu, bezpośrednio widząc jego skutki, które jednocześnie też widziało jak Polska stawała się ponownie niepodległa. Romana Dmowskiego, jednego z ojców tej niepodległości nie trzeba zbytnio przedstawiać, prof. Roman Zdziechowski miał poglądy bliższe galicyjskim konserwatystom, często z Dmowskim polemizując, jednocześnie był jednym z największych w tamtym okresie orędownikiem przyjaźni polsko-węgierskiej. Najmłodszą osobą w tym gronie będzie publicysta Stanisław Cat-Mackiewicz, jeden z bardziej wyrazistych publicystów okresu II Rzeczypospolitej, w latach 1954-1955 premier polskiego rządu na uchodźstwie.

  https://dzienniknarodowy.pl/mit-powstania-styczniowego/

  Przewodniczący Światowego Kongresu Żydów: “Wciąż te same kłamstwa, że Żydzi mają za dużo władzy”

  – W roku 2020 słyszymy dokładnie te same kłamstwa, do których uciekali się naziści w ramach swojej propagandy. A mówili: ‘Żydzi mają za dużo władzy, Żydzi kontrolują gospodarkę i media, kontrolują rządy, kontrolują wszystko’ (…). Nigdy nie wyplenimy antysemityzmu. To wirus śmiertelny, który jest z nami już od ponad 2 tys. lat, ale nie możemy zamykać na to oczu i udawać, że tego nie ma, że to się nie dzieje – oświadczył, żądając uchwalenia prawa, które “spowoduje, że piewcy nienawiści znajdą się w więzieniu na długi czas”.

  https://dzienniknarodowy.pl/przewodniczacy-swiatowego-kongresu-zydow-wciaz-te-same-klamstwa-ze-zydzi-maja-za-duzo-wladzy/

 19. Dictum said

  Pan Piotr Gliński
  Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  Światowe Porozumienie Polonii
  Postfach 270420 13474 Berlin Republika Federalna Niemiec
  swiatowe.porozumienie@gmail.comBerlin, 28.01.2020

  Do wiadomości:
  – Premier RP, Pan Mateusz Morawiecki
  – Marszałek Sejmu RP, Pani Elżbieta Witek
  – Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Pan Jarosław Kaczyński
  – Prezes Polskiej Akademii Nauk, Pan Prof. Jerzy Duszyński

  Szanowny Panie Ministrze,

  My, członkowie Światowego Porozumienia Polonii, organizacji, dla której niezwykle ważne są losy naszej Ojczyzny,zwracamy się do Pana z apelem o zakończenie finansowania twórczości siewców nienawiści i antypolskich kłamstw, pseudonaukowców wykorzystujących swoje tytuły i pozycje do fałszowania historii, szczególnie dotyczącej stosunków polsko-żydowskich w czasie II Wojny Światowej. Zaoszczędzone fundusze powinno się skierować na badania naukowców, rzetelnie przestrzegających uniwersalnych zasad oraz wartości etycznych.Po skandalu związanym z konferencją pt. „Nowa polska szkoła badań nad historia Zagłady Żydów” Żydzi i Polska, różnorakie aspekty przeszłości” zaprezentowaną w Paryżu 21-22 lutego 2019 mamy następny, a mianowicie wydanie książkowe („Les Polonais et la Shoah” 17 octobre 2019) wspomnianej konferencji, która nota bene odbyła się w prestiżowej paryskiej Szkole Wyższych Studiów Nauk Społecznych. Pozycja ta zawiera szereg oszczerstw, kłamstw i przeinaczeń historycznych o Polsce i Polakach w relacjach z Żydami podczas wojny. Dziwi nas, że do tej pory nikt z władz państwowych nie zareagował na kalumnie, jakie zawarte są w tym opracowaniu, a które padały na wspomnianej konferencji ze strony niektórych członków Polskiej Akademii Nauk i utytułowanych prelegentów.
  Nie trzeba być historykiem, aby wiedzieć, co działo się w Polsce w czasie okupacji niemieckiej. Wielu z nas należy do pokolenia lat czterdziestych – wojna była aż nazbyt obecna w naszych rodzinach, a nasi Rodzice wciąż opłakiwali bliskich, zamordowanych przez Niemców. Dobrze wiemy, czym była niemiecka okupacja w Polsce: głód, łapanki, masowe egzekucje. Tymczasem obraz okupacji, jaki przedstawiano w prezentowanych referatach, nie tylko że wielokrotnie odbiegał od historycznej prawdy, ale był zwyczajną napaścią na Polaków i na Polskę. W stosunkach polsko -żydowskich, o czym wszyscy wiemy, zdarzały się czyny haniebne, ale zdecydowanie przeważały czyny szlachetne, a nawet heroiczne. O tych drugich w referatach nie było nawet wzmianki. Przedstawiane fakty wyjęto z kontekstu, w ogóle nie mówiono o Niemcach, a Holokaust żydowski porównano z ludobójstwem Tutsi w Rwandzie, Polakom wyznaczając role Hutu! Profesor Jan Grabowski wręcz stwierdził autorytatywnie, że „Polacy nic nie zrobili, żeby ratować Żydów”, a mówiąc o getcie ani słowem nie wspomniał o judenratach, choć posługując się świadectwem uratowanych z Holokaustu, można je oskarżyć o zbrodnie motywowane nie tylko chęcią przeżycia. Przeinaczanie faktów jest celowym wprowadzaniem w błąd zachodnich słuchaczy i czytelników nieznających realiów niemieckiej okupacji w Polsce. Ani w książce, ani podczas paryskiej konferencji nie tylko nie wspomniano o Niemcach jak o sprawcach Holokaustu, ale wręcz doszukiwano się u nich cech pozytywnych! Łatwo też zrozumieć, po której stronie sytuowali się prelegenci, którzy starali się nawet umniejszyć zasługi Ireny Sendlerowej, a dwie zbrodniarki żydowskie wspomniano w kontekście pozytywnym.
  Szanowny Panie Ministrze. Nie ma tu miejsca na omawianie wielu oszczerstw, jakie padły i wciąż padają pod adresem Polski, które są pożywką szkalowania Polski. Można mieć pewność, że wszystkie są i zawsze będą napiętnowane przez polskich patriotów na całym świecie, ale mamy nadzieję, że przede wszystkim będą napiętnowane przez polskie władze. Tak więc zamiast finansować działalność kłamców naszej historii prosimy o wspieranie autorów prawdziwej historii wyrażonych w książkach prof. Jana Żaryna: „Polska wobec zagłady Żydów”, prof. Bogdana Musiała: „Kto pomoże Żydowi”, Rogera Moorehousa: „First to Fight” czy „The Devils Alliance: Hitler’s Pact with Stalin” oraz Evana McGilvraya: „Man of Steel and Honour: Generał Stanisław Maczek”.

  Z wyrazami szacunku
  1. Bogusław Domaszewski – Paryż
  2. Mirosława Dulczewska-Miller, Polonia for Poland, Chicago, USA
  3. Jan Dyner, Klub Gazety Polskiej w Montrealu, odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
  4. Adam Gajkowski, Prezes Federacji Polskich Organizacji w Nowej Południowej Walii, Australia

 20. Głos Prawdy said

  Chińscy biznesmeni przygotowują uliczne jedzenie z ” oleju kanalizacyjnego”

  Okazuje się, że do przygotowania posiłku, którym Chińczycy elegancko handlują na ulicach, dość często używa się tak zwanego „oleju kanalizacyjnego”. Jest to tłuszcz zbierany z takich, delikatnie mówiąc, nieapetycznych źródeł, jak ścieki, łapacze tłuszczu, rzeźni i tak dalej.

  Cały ten tłuszcz jest przetwarzany i wydawany za zwykły olej. Zobaczmy, jak to się robi …

  To, co widzisz poniżej, to zrzut ekranu wideo zrobionego przez mieszkankę chińskiego miasta Shenzhen. Na nim pracownik przemysłu spożywczego wydobywa ze studni kanalizacyjnej tłuszczowy płyn, na którym następnie będzie smażone jedzenie.
  https://masterok.livejournal.com/1443822.html
  —–

  Podobnie jak w Chinach produkują olej odpadowy. W Chinach skazano oszustów, którzy wytwarzali olej roślinny ze zbóż
  https://geotoriya.ru/pl/kak-v-kitae-delayut-maslo-iz-othodov-v-kitae-vynesen-prigovor.html

 21. Antares said

  #Antyszwab
  „Są kurwa głąby w Polsce (sądzę, że na Śląsku i Kaszubach)…”
  Tylko na Śląsku i Kaszubach? co ty pierdolisz.
  A ty to skąd jesteś?

 22. Kto u Licha ZDJĄŁ z forum Maruchy mą dzisiejszą odpowiedź Wydziałowi KRYMINALNEMU ONZ ??? bez zaznaczenia Dlaczego.

  PRZYPOMINAM:
  Jestem bardzo ciekawy, w JAKI SPOSÓB moje Doniesienia o Satelitarnej Detekcji Złota, która jest Zbrodnią Przeciw Ludzkości, znalazło się w departamencie NARKOTYKÓW I ZORGANIZOWANEJ PRZESTĘPCZOŚCI Wydziału KARNEGO Organizacji Narodów Zjednoczonych ??? gdzie była więzione przez 30 lat, ze skutkiem utraty MILIONÓW ton złota. Ja nie godzę się, na SKRĘŚLENIE z listy Oszustów Światowych na podstawie Wymówki, że to była POMYŁKA. Ponieważ mafia sycylijska dokonała kradzieży Brylantowego Gabinetu Jana III z Pawim Tronem – o wartości 10 czy 20 razy większej od Bursztynowej Komnaty – to domagam się przesłuchania w tej sprawie członków neapolitańskiej szkoły kopukacyjnej: Angeli Merkel, Donalda Tuska, Koziny-Fransettiego i Urszuli Sipińskiej.
  JEŚLI BYŁA TO INTERWENCJA DYPLOMATYCZNA, np. z Ambasady Republiki Federalnej Niemiec, TO JA MUSZĘ O TYM WIEDZIEĆ.

 23. NyndrO said

  Pozdrawiam Ekipę. Kilka godzin po wolności.Pogrzeb Wiosna idzie.

 24. Ad. 11

  Przewodniczący Światowego Kongresu Żydów: “Wciąż te same kłamstwa, że Żydzi mają za dużo władzy”

  Prawdę mówi. ON po prostu jest zdania, że władzy mają za mało. 🙂

 25. Maverick said

  To nie żadne śmieszki z tym wirusem, jest wzbogacony mutacją eboli i AIDS, jest stworżony w labolatorium w Kanadzie i przemycony do Chin. Niewiadomo jaki nawet ma wpływ na tych co go pokonają i przeżyją, jakie są jego długotrwałe konsekwencje dla zdrowia. Jak wiadomo był też przygotowywany tak aby pewne genotypy i rasy były bardziej podatne na umieranie.

  Zważywszy że żydki nie lubią Słowian, pewnie tak pokombinowali że Słowian tzn. nas szlag trafił szybciej. Już rewolucyjni żydzi z NKWD nie mordują, ale ingwilują i podsłuchują w internecie a nawet w Twoim domu poprzez „back gate” w twoim Intel procesorze. Aby potem skutecznie ciebie wyeliminować nano technologią.

 26. Leo said

  Wandaluzja – są twoje wpisy! Czytam je uważnie i bardzo powoli, bo ze zrozumieniem u mnie kiepsko. PS. Co z tą Sipińską?

 27. ASF w Polsce?????, wybijanie nawet zdrowych stad rolnikom, w tym ciężarnych macior , rodzącym po śmierci prosiaki….. w neokolonii???hahaha…tak jak wirus w Chinach,i spadające samoloty z czołówka dowódców…….
  https://t.co/euxmzPbApE?amp=1

 28. Greg said

  Między wieżą Babel a Sodomą i Gomorą. dr Jacek Pawłowski, o Narodzie.
  Polecam, inteligencja nieprzeciętna.

  .https://www.youtube.com/watch?v=hLcPiPGdsFk

 29. revers said

  re17

  koszernej wladzy dopiero przybedzie jak wzorcem w stanach i Chicago dziatwa z art. 943 zacznie sie uczyc religii Holocaustu co juz ma miejsce w stanach w Chicago.

  re3

  napewno jak nie przed wyborami prezydenckimi to po wyborach p.Duda przylaczy sie do choru lbtqplus, uchodzcow Sorosa, i innych skracajacych zycie i finansowego terroru czynow.

  Wystarczy spojrzec na szyldy miejskich zespolow adwokackich Siemakow-adw. Siemiak z nazwiska, mosze pokondzieli.

  lub nastolatki zmuszane do swadczen, uslug seksulanych przez ciapatych.

  https://nczas.com/2020/02/04/zwyrodnialec-z-iraku-zmuszal-nastoletnie-polki-do-prostytucji/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink

 30. Boydar said

  https://www.o2.pl/artykul/koronawirus-nietoperze-z-chin-zrodlem-epidemii-naukowcy-potwierdzaja-6474943256639617a

  Jeżeli karma (tłumacząc z polskiego na nasze – prawa natury określone przez Stwórcę i ich nieunikniona konsekwencja) żółtego człowieka takie dało skutki mordowania netoperków (zresztą wszystkiego co się rusza) to co ich jeszcze czeka za wymordowanie setek milionów własnych dzieci płci żeńskiej, a chłopców przecież też mordowali.

  To może być kataklizm niewyobrażalny. Ale cieszyć się z cudzego upadku to nie po katolicku. Zajmijmy się naszym tu i teraz, a konkretnie właśnie mordowaniem, i właśnie dzieci. Bo w niczym nie jesteśmy od Chińczyka inni, i kara na nas też nie będzie inna.

 31. revers said

  ad3wirus ma sie dobrze, tylko pochodzenie jakies nienormatywne, bez labortoryjnej obrobki, jak to ma sie w pryzpadku gmo, gdzie obrabia sie nanotechnologicznie na zywca DNA lancuchy.

 32. revers said

  Wielka Brytania wychodzi z UE Zachęcam Państwa do zapoznania się z wystąpieniem Nigela Faragea, lidera partii UKIP i #Brexit, człowieka stojącego od kilku dekad na czele ruchu, który doprowadził do tego, co stanie się jutro – Wielka Brytania opuści Unię Europejską. PS. Pozdrawiam działaczy i sympatyków #Konfederacja w Białymstoku. Obowiązki kampanijne zatrzymały mnie dziś w Warszawie, ale postaram się pojawić na spotkaniu w przyszłym tygodniu. Dziękuję za Wasze zaangażowanie. —————— Tekst wystąpienia Faragea (za Najwyższym Czasem):

  „A więc to koniec. Ostatni rozdział, koniec podroży. Koniec 47-letniego eksperymentu politycznego, z którego szczerze mówią Brytyjczycy nigdy nie byli zadowoleni. Moja mama i mój tata podpisali się pod wspólnym rynkiem, a nie pod unią polityczną, flagami, hymnami, prezydentami, a teraz nawet własną armią. Dla mnie to było 27 lat prowadzenia kampanii i ponad 20 w tym parlamencie. Nie jestem specjalnie zadowolony z porozumienia, które mamy głosować dziś w nocy. Ale Borys (Johnson, premier WB – przyp. red.) był wyjątkowo odważny w ciągu tych ostatnich kilku miesięcy. Obiecał nam, że nie będzie ustępstw i na tej podstawie życzę mu sukcesu w kolejnej rundzie negocjacji.

  To co wydarzy się w piątek o godzinie 23 31 stycznia 2020 roku będzie punktem bez powrotu. Wychodzimy i nigdy już tu nie wrócimy, a reszta to szczegóły. Odchodzimy i nie będzie już nas. I to jest kres moich własnych politycznych ambicji. Kiedy wszedłem tu wszyscy myśleliście, że to bardzo zabawne. Ale w 2016 roku przestaliście się śmiać. Moje postrzeganie Unii zmieniło się odkąd tu wszedłem. Widziałem projekt konstytucji i widziałem jak został odrzucony w referendum francuskim. Widziałem jak odrzucono go w referendum w Holandii. I widziałem jak te instytucje zignorowały to. Przedłożyliście go znów (projekt konstytucji europejskiej – przyp. red.) jako Traktat Lizboński i przechwalaliście się, że go przeprowadzicie bez referendów. I cóż, Irlandczycy głosowali i powiedzieli nie i zostali zmuszeni do ponownego głosowania.

  Jesteście świetni w zmuszaniu ludzi do ponownego głosowania, ale dzięki Bogu my Brytyjczycy udowodniliśmy, że jesteśmy zbyt wielcy, by nas zastraszyć. Tak więc stałem sie zdecydowanym przeciwnikiem całego europejskiego projektu. Chcę, by Brexit wywołał dyskusję w całej Europie. Czego nie chcemy od Europy, jeśli chcemy handlu, przyjaźni, współpracy, wzajemności. Nie potrzebujemy Komisji Europejskiej, nie potrzebujemy europejskich sądów. Nie potrzebujemy tych wszystkich instytucji i ich władzy.

  I mogę was zapewnić, że partia Brexit i UKIP kochają Europę. My tylko nienawidzimy Unii Europejskiej. Mam nadzieje, że to początek końca całego tego projektu. To zły projekt. On nie jest niedemokratyczny. Jest antydemokratyczny. Daje przywileje, daje ludziom władzę bez ponoszenia odpowiedzialności. Ludzie (eurokraci – przyp. red.) nie mogą być rozliczani przez elektorat i to jest nie do zaakceptowania.

  Na zachodzie Europy toczy się teraz historyczna bitwa.W Europie w Ameryce, gdzie indziej. To globalizm kontra populizm. Możecie brzydzić się populizmem. Ale powiem wam zabawną rzecz. Staje się coraz bardziej popularny i daje wiele korzyści. Żadnych więcej finansowych kontrybucji. Żadnego więcej Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Żadnej wspólnej polityki rybołówstwa.Nigdy więcej traktowania z wyższością. Nigdy więcej Guya Verhofstadta… Wiem, że będziecie za nami tęsknili. Wiem, że chcecie zakazać flag narodowych, ale na pożegnanie pomacham …
  flaga?

 33. Kapsel said

  Ekoterroryści z PETA chcą „wyzwolić” zwierzęta [VIDEO]

  W programie „Good Morning Britain” Piers Morgan gościł m.in. rzecznik ekoterrorystycznej organizacji PETA. Zgodnie ze zaktualizowanym spisem brytyjskich służb zaliczono ją, wraz z Greenpeace i Extincion Rebellion (fanatyków Grety Thunberg) do organizacji terrorystycznych.

  PETA, czyli People for the Ethical Treatment of Animals (Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt) chce, żeby ludzie przestali używać określenia „pet” – zwierzę domowe. Zamiast tego mieliby nazywać zwierzęta „towarzyszami”.

  https://nczas.com/2020/02/04/ekoterrorysci-z-peta-chca-wyzwolic-zwierzeta-video/

  Trybunał w Strasburgu zabrania krytyki homoseksualnego stylu życia

  Europejski Trybunał Praw Człowieka orzekł, że odmowa ścigania przez prokuraturę autorów ostrych komentarzy pod zdjęciem pary aktywistów LGBT stanowi dyskryminację i pogwałcenie prawa osób pozostających w konkubinatach homoseksualnych do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego. Tym samym w nieuprawniony sposób rozszerzył on obowiązującą do tej pory definicję pojęcia „mowa nienawiści”. Działacze sami przyznali, że fotografia miała prowokacyjny charakter.

  Sprawa dotyczyła dwóch aktywistów litewskiej organizacji LGBT o nazwie Lietuvos Gėjų Lyga (LGL). Pod zamieszczonym przez nich na Facebooku zdjęciem pojawiły się liczne komentarze krytyczne wobec ruchu LGBT i osób propagujących homoseksualny styl życia. Niektóre z wpisów miały obraźliwy charakter. W związku z tym organizacja złożyła do Prokuratury Generalnej zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa podżegania do przemocy i nienawiści. Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa, stwierdzając, że choć zachowanie autorów niektórych komentarzy było niemoralne, to jednak nie posiadało ono przestępczego charakteru, ponieważ piszący wyrażali jedynie swoją opinię na temat osób prowadzących homoseksualny styl życia, natomiast nie mieli oni intencji podżegania do przemocy czy nienawiści. Decyzja prokuratury została utrzymana w mocy przez sądy, które zwróciły uwagę, że aktywiści świadomie nadali swojemu zdjęciu publiczny status, adresując go nie tylko do swoich znajomych o podobnych przekonaniach, ale do wszystkich użytkowników Facebooka. W ocenie sądów upublicznienie prowokacyjnego zdjęcia mogło zostać potraktowane jako „świadoma próba rozdrażnienia odbiorców o odmiennych poglądach”. Jak potem obaj mężczyźni sami przyznali, celem upublicznienia i rozpowszechnienia ich zdjęcia było „sprowokowanie dyskusji na temat praw gejów na Litwie”.

  Europejski Trybunał Praw Człowieka nie podzielił stanowiska litewskich sądów. ETPC stwierdził, że korzystanie „w nieodpowiedzialny sposób” z wolności słowa, czego przykładem miałaby być „homofobiczna mowa nienawiści”, może wymagać od państwa podjęcia konkretnych działań na rzecz krytykowanej grupy społecznej np. w formie sankcji karnych. W ocenie Trybunału przez „homofobiczną mowę nienawiści” należy rozumieć nie tylko podżeganie do fizycznej agresji wobec osób prowadzących homoseksualny styl życia, ale również wypowiedzi negatywnie wpływające na ich „psychologiczne samopoczucie”. ETPC podkreślił, że państwo powinno ścigać osoby podejrzane o „homofobiczną mowę nienawiści” nawet wtedy, gdy większość społeczeństwa wyznaje tradycyjne wartości, uznające związek kobiety i mężczyzny za fundament rodziny. W ocenie Trybunału wartości tradycyjne to „stereotyp”, który nie może usprawiedliwiać dyskryminacji ze względu na orientację seksualną.

  https://dzienniknarodowy.pl/trybunal-w-strasburgu-zabrania-krytyki-homoseksualnego-stylu-zycia/

 34. revers said

  „……………

  – Wykluczenie Oświęcimia z terytorium Polski. 2020

  – A teraz początek likwidacji polskich cmentarzy w Polsce. Grzegorz Ryś

  Rodziny zostaną zmuszone do kremacji ciał zmarłych swoich bliskich. Katolickie cmentarze znikną, a pozostaną tylko kierkuty. Katolik musi płacić za miejsce na cmentarzu, co 25 lat. A żydowskie cmentarze są finansowane ze skarbu państwa i ciągle odgrzebywane są nowe stare groby żydowskie. Miejsca te są automatycznie terytoriami żydaera – tak jak Oświęcim.
  Przypominamy, że palenie zwłok jest zakazane w Kościele Świętym.
  To Józef Glemp, jako pierwszy, poświęcił posoborowe krematorium w Polsce – też planowo.

  ….

  https://forumemjot.wordpress.com/2020/02/03/zyd-grzegorz-rys-rozpoczyna-akcje-likwidacji-katolickich-cmentarzy-w-polsce/?fbclid=IwAR0M9PJCpUBrypy6NxcJdxQJJeSQPedDy9a6jEEBFnl4fXqyE82vhSUmB50

 35. Ad. 26:

  Według Sipowicza i Kory to NAJLEPSZE NARKOTYKI MIAŁ TUSK. Woził je PRZYJACIEL Angeli Merkel ze Stasi Kozina-Fransetti – ZAWSZE z Katowic przez Wrocław do Poznania, gdzie zatrzymywał się Na Noc, aby rankiem wyruszyć z Towarem do Gdańska. Do Katowic narkotyki przybywały Pocztą Dyplomatyczną z Włoch a do Gdańska pocztą URSZULI SIPIŃSKIEJ ???

 36. PISKORZ said

  !!!! Z beki innej…Spece twierdzą ,że rok 1694 może być uważany za koniec okresu władzy sprawowanej przez rządy ..a potem zaczyna się początek epoki władzy bankierów.. ps Podobno każde państwo ma podmiot prywatny, który kontroluje jego BANK CENTRALNY.

 37. Greg said

  Re.34 Revers
  Jak słyszę ,,Ryś” to Ch……j mnie strzela !
  Może być pantera, ale nie Q…..a Ryś.

 38. lewarek.pl said

  Duda nie zaprosił Putina na obchody rozpoczęcia II wojny światowej 1 września 2019, Putin nie zaprasza Dudy na obchody jej zakończenia 9 maja 2020.
  Rzecznik Kremla przekazał mediom, że zaproszenia na uroczystości zostały wysłane głowom państw „dawno temu” (Trumpowi w czerwcu ub.r.).
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/rosja/polska-nie-dostala-zaproszenia-na-obchody-9-maja-w-moskwie/

  Ciekawe czy propaganda PiS uzna to za kolejny sukces?

 39. lewarek.pl said

  34. Revers
  Przypominamy, że palenie zwłok jest zakazane w Kościele Świętym.

  Nie jest. Coraz częściej katoliccy księża prowadzą pogrzeby z urnami. Zmieniono nawet modlitwy pochówkowe, żeby dopasować je do nowej formy pogrzebu.
  Palenie zwłok jest jednak nadal zakazane w Kościele prawosławnym.

 40. Katarzyna T said

  Zdaniem Richarda Pipesa „Rosja carów” znalazła swą kontunuację w Rosji sowieckiej.https://www.poland.us/strona,42,24574,0,kto-ocalil-solidarnosc.html
  MyWyDymani.

 41. lewarek.pl said

  Cztery organizacje katolickich kobiet z Niemiec, Szwajcarii i Włoch domagają się kapłaństwa kobiet i zmian we Mszy św. Grupy reprezentują niemal milion członkiń.

  http://www.pch24.pl/milion-niemieckojezycznych-kobiet-chce-kaplanstwa-i-nowej-mszy-swietej,73796,i.html#ixzz6D1dkpnLX

  https://www.pch24.pl/dr-gabriele-kuby–droga-synodalna-ma-otworzyc-kosciol-na-rewolucje-seksualna,73798,i.html

 42. Zenon_K said

  39. Lewarek.pl
  ‘Coraz częściej katoliccy księża prowadzą pogrzeby z urnami. Zmieniono nawet modlitwy pochówkowe, żeby dopasować je do nowej formy pogrzebu.’

  To, że jacyś tam księża się dostosowali do „ducha naszych czasów”, nie oznacza, że to jest zgodne z nauczaniem Świętego Kościoła Katolickiego opartego na Biblii, Ojcach Kościoła, Doktorach Kocioła i Tradycji. Narosło nam już tyle tego typu nowinek, tworzących jakąś inna wiarę, na pewno nie katolicką. Zresztą papieże od J XXIII nie składają już przysięgi obrony Tradycji Katolickiej. Nie czuli się zobowiązanymi jej bronić. Jest wiec wolna amerykanka

 43. Outro said

  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/326-dzis-masowo-kreuje-sie-falszywe-dowody-na-dziennikarzy-i-opozycje

  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/325-opozycyjni-politycy-i-dziennikarze-wiedza-ale-milcza-co-kryja
  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/324-ksieza-posredniczyli-miedzy-bracmi-kaczynskimi-i-gangsterami-a-edward-mazur-stal-na-drodze-spolce-srebrna

  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/323-dzis-juz-nie-ma-w-policji-psow-sa-szczeniaki-i-koty-spaslaki

  Zobaczcie ten film, warto. Zobaczycie oczami Pazury i Lindy jak wygląda m.in. kielecka rzeczywistość, w którą mimo swojej woli ja i wielu innych starych „psów” zostaliśmy uwikłani. Zobaczycie jak to jest przeżywać dramat, gdy cały świat z tego kpi bo przecież „nic się nie stało”, wracaj do domu i nie przeszkadzaj. Przypomnę, że ludzie z Kielc grozili mi, że jeśli trafię na tamtejszy komisariat skończę jak Stachowiak, co nabiera dodatkowego wydźwięku zważywszy, że jak już wspominałem człowiek który ujawnił tamtą policyjną zbrodnię również jest tam niszczony.


  Strach tworzy Omertę, zmowę milczenia, a plemienne media wiszące na promowanych przez nich politykach przez plemienną lojalność również tej omerty przestrzegają. Innymi słowy na wielu polityków opozycji też są kwity, więc nie wolno ruszać tematów które mogłyby zapoczątkować efekt domina – taki który we Włoszech na początku lat 90-tych zniszczył wszystkie 5 partii rządzących krajem od wojny. I dlatego w Polsce nikt nie ruszy niczego ważnego, tylko drąży się sprawy sprzed 10 lat – takie jak prehistoria Agenta Tomka (Tomasza Kaczmarka) i willi Kwaśniewskich, które dzisiaj nie mają już większego znaczenia.

  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/319-nigdy-nie-poznamy-calej-prawdy

  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/301-biznes-kaczynskiego-z-czlowiekiem-putina

  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/305-amber-gold-raport-cz-1-zadne-pieniadze-nie-zginely

  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/302-szantaz-porno-nagraniami-zamiast-akcji-agenta-tomka

  http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/322-express-ilustrowany-12-marca-1933-r-a-nadal-aktualny

  Jak się okazało „pewni politycy” wcale nie chcieli zlikwidować ludzi takich jak Kiszczak, oni im zazdrościli i chcieli zająć ich miejsce. I zajęli.

  Księża pośredniczyli między braćmi Kaczyńskimi i gangsterami, a Edward Mazur stał na drodze spółce SREBRNA

  Bracia Kaczyńscy nie byli wierzący, nawet w czasach najczarniejszej komuny trudno było ich spotkać na patriotycznych nabożeństwach. Wszystko zmieniło się nagle, na przełomie lat 80-tych i 90-tych. Jarosław Kaczyński stał się człowiekiem Kościoła i zagospodarował katolicką niszę na polskiej scenie politycznej. Nie było to nawrócenie, tylko pragmatyzm. Planami biznesowymi braci Kaczyńskich księża zainteresować mieli wpływowych i bogatych włoskich gangsterów, korumpujących m.in. tamtejszych polityków partii CHRZEŚCIJAŃSKA DEMOKRACJA.

  1,63 miliona dolarów – taką kwotę za pośrednictwem neapolitańskiej spółki DI.FRA.BI gangsterzy z klanu CASALESI, uchodzącego za najbrutalniejszy klan KAMORRY, mieli przekazać za zakup bezwartościowych akcji spółki TELEGRAF. To według siły nabywczej równowartość dzisiejszych około 20 – 40 milionów zł.

  Kaczyńscy nie mieli rozbudowanych kontaktów we Włoszech. Sami nigdy nie zdołaliby nawiązać współpracy z tamtejszym światem przestępczym. Łącznikami mieli być tłumnie przebywający wówczas w Watykanie polscy księża, w tym z otoczenia Jana Pawła II. Paradoksalnie duchowni mieli dobre intencje, z tego co udało mi się ustalić nie odnieśli absolutnie żadnych korzyści z zaangażowania w tę transakcję. Wychodzili z założenia, że sytuacja Polski jest bardzo krucha (nikt wtedy nie wiedział, że ZSRR niedługo się rozpadnie, a PZPR trwale utraci władzę), zaś środowiska gotowe walczyć o silną pozycję Kościoła mają bardzo ograniczone środki i nie przetrwają bez zewnętrznego dofinansowania.

  Niezwykle brutalny kryminalista i w jednej osobie świadek koronny Jarosław Sokołowski pseud. MASA od samego początku miał nawiązać życzliwe relacje z Lechem Kaczyńskim, który uratował gangstera przed śmiertelną pułapką. Chroniący świadka koronnego policjanci otrzymali od nieustalonej do dzisiaj osoby rozkaz porzucenia Masy przy trasie na Pruszków, gdzie z pewnością zostałby on zabity, ale przeszkodziła temu interwencja Kaczyńskiego. Przypadkiem kontrahentem i protektorem Masy był boss grupy ożarowskiej Andrzej Kolikowski pseud. PERSHING, który z kolei reprezentował w Polsce interesy uwikłanego w wielomilionowe oszustwa i w globalny handel bronią założyciela spółki ART-B – Bogusława BAGSIKA, który… wspólnie z Andrzejem Gąsiorowskim również „zainwestował” duże pieniądze w spółkę braci Kaczyńskich…

  Spółka SREBRNA dawała zatrudnienia praktycznie wszystkim dzisiejszym szefom służb specjalnych – Mariuszowi KAMIŃSKIEMU (minister koordynator służb specjalnych i szef MSWiA) oraz jego zastępcy Maciejowi WĄSIKOWI, Piotrowi POGONOWSKIEMU (do niedawna szef ABW) czy Ernestowi BEJDZIE (szef CBA). Jedynie w Rosji i od 2015 r. w Polsce jest możliwe, by osoby pracujące dla spółki zasilanej brudnym mafijnym kapitałem szefowały potem policji i służbom specjalnym.

  Kiedy włoski prokurator Luca Tescaroli, odpowiadający za śledztwo w sprawie śmierci Roberto Calviego, dyrektora Banku Ambrosiano (kontrolowanego przez Bank Watykański), przesłuchiwał Lecha Wałęsę, ten na pytanie o źródła pieniędzy przekazywanych Solidarności przez Watykan zeznał, że nikt się tym nigdy nie interesował. Nikt… I chyba nic mądrzejszego w swoim życiu Wałęsa powiedzieć nie mógł.

  Kto prócz mnie został fałszywie pomówiony? Niemal wszyscy moi zaufani ludzie – uczciwi, z silnym kręgosłupem moralnym, w większości byli oficerowie oddani Polsce a nie żadnej partii. Szef ABW – gen. Krzysztof Bondaryk. Szef UOP – gen. Gromosław Czempiński. Wymieniać dalej? 🙂 Z ciekawostek – na Bondaryka i Wojtunika szukano haków wśród prostytutek z Podkarpacia, pechowo żadna nie odważyła się fałszywie zeznawać.

 44. Boydar said

  Panie Zenonie. Pochówek zgodny z Tradycją jest PRZYWILEJEM katolika wypełnieniem wskazówek Ojców Kościoła. Ja się też bulwersowałem z początku ale potem popatrzyłem kto się tak dobrze pali. I teraz, jak się dokładnie przyjrzałem, nic przeciwko już nie mam . Szczególnie, że ogień oczyszcza, w tym przypadku – świat. Same korzyści.

  Jeżeli ktoś/coś preferuje antyTradycję to z definicji plasuje się poza Kościołem.

 45. Outro said

  https://macgregor.neon24.pl/post/152868,red-terlikowski-czyli-kasting-na-szabes-goja
  https://macgregor.neon24.pl/post/152965,czasami-szkot-ktory-nigdy-nie-czul-sie-polakiem
  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/106432,czy-ktos-z-winnych-przeprosi-abp-stanislawa-wielgusa

  https://macgregor.neon24.pl/post/152985,agnieszka-holland-sie-zapomniala

  Że pan Nikt nazywa Borisa Jonsona,, swoim ulubionym Żydem,, ?
  Widać pani Holland idzie w pierwszym szeregu z postępem i dzierży w dłoni sztandar europejsów w postaci….. Europejsów.
  To,, wskoczenie w niepewność,, jest najlepsze. Propagandowe zagranie niczym późne lata czterdzieste i wczesne pięćdziesiąte, czyli okres aktywnej działalności świeckiej pamięci towarzysza Hollanda. Czyli niedaleko pada jabłko od jabłoni. Pani Holland dumnie kontynuuje tradycje rodzinne, czyli europejsy wszystkich krajów łączcie się!
  nadużycie link skomentuj
  zbig71 04.02.2020 13:46:00
  @zbig71 13:46:00
  Borys ma tureckich przodków po dziadku ze strony ojca, zaś po matce ma rzeczywiście odległe, ale właściwe korzenie, choć ona sama była ochrzczona w KK
  Borys jest ochrzczonym katolikiem, choć w Eton zostal przyjęty do kościoła anglikańskiego.
  Generalnie podobny nieco do Donalda Trumpa w tym zakresie.

 46. Outro said

  Oglądając wspomniany film zainteresował mnie wątek „panslawistyczny” gdyż do dziś panuje u nas przekonanie że to idea wymyślona przez Cara w celu ogłupiania Polaków.Tymczasem okazuje się że stoi za tym Jakob Shiff.
  Wątek ów w filmie potraktowany był bardzo skrótowa co skłoniło mnie do poszukiwania informacji na własną rękę ale w kierunku wskazanym przez film.Niewiele tego jest ale jakieś echa pozostały.Pozostała Epopeja Słowiańska https://pl.wikipedia.org/wiki/Epopeja_s%C5%82owia%C5%84ska sfinansowana przez jakieś „towarzystwo miłośników słowian” powstałe przy chicagowskim uniwersytecie którego głównym fundatorem był zięć Jakoba Shiffa.
  Powstał też jakiś konflikt w łonie organizacji „panslawistycznych” .Powodem byli Polacy którym zarzucano że idee slawistyczne sa im obce ponieważ skupieni są wyłącznie na walce z Rosją choć pod względem zaborczości niczym się od Rosji nie róznią.
  /Postrzegał Polskę i Polaków jako ofiary imperializmu rosyjskiego, co do charakteru którego nigdy nie miał złudzeń. Z czasem jego stosunek do Polski się zmienił. Doszedł do wniosku, że Polacy, z gruntu konserwatywni i autorytarni, chętnie z ofiary stają się prześladowcą, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja. Uznał, że Polska jest rodzajem mniejszej, znacznie słabszej Rosji. /
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Masaryk
  https://wrzodakz.neon24.pl/post/152980,antynarodowcy-powoluja-instytut-im-r-dmowskiego

  Ze dwa lata temu rosyjska telewizja wyemitowała doskonały film dokumentalny „Rewolucja.Zapadnia dla Rosji”

  To już nie było powtarzanie banałów o „zaplombowanym wagonie” a przedstawienie głębokich kulisów finansowych.Nie będę opisywać filmu bo to niemożliwe z uwagi na jego format (dwa godzinne odcinki),ale w największym skrócie naszkicuję sytuację.

  Otóż pod koniec XIX żydowski bankier Jakob Shiff wypowiedział wojnę Imperium Rosyjskiemu.W tym celu zorganizował „bankierską międzynarodówkę” która poprzez system fundacji miała finansować wszystkie antyrosyjskie przedsięwzięcia.Miały one formę organizacji o bardzo szerokim spektrum;od komunistów,socjaldemokratów,starowierów,związków słowiańskich,narodowców,anarchistów i bóg wie kogo jeszcze.
  Kiedy w filmie wymieniano te struktury z jednoczesnych prezentacją zdjęć aktywistów,w jednej chwili mignęła twarz Dmowskiego.
  Oczywiście z powodu czasowych ograniczeń w filmie nie pada żaden komentarz dotyczący postaci trzeciorzędnych jaką niewątpliwie byłby Dmowski.
  Myślę że ten powołany Instytut może uchwycić się tego epizodu (o ile on wogóle był) i rozwałkować sprawę uczestnictwa Dmowskiego w strukturach zaprojektowanych i finansowanych przez międzynarodowe żydostwo.Jak zareagują na to jego zwolennicy dość łatwo przewidzieć.Nawet jak z oburzeniem odrzucą to ziano niepewności posieje się w ich umysłach na zawsze.
  A na rzetelność owego „instytutu” nie ma co liczyć.Myśli że przedstawię sytuację zgodnie z prawdę i faktami należy między bajki włożyć.

  PS
  Na wszelki wypadek gdyby ktoś chciał i mógł obejrzeć wspomniany film
  .https://www.youtube.com/watch?v=_Aan1Id0Two
  .https://www.youtube.com/watch?v=LaZ8phcyVac&t=2442s

 47. Zenon_K said

  44. Boydar
  „Ja się też bulwersowałem z początku ale potem popatrzyłem kto się tak dobrze pali. I teraz, jak się dokładnie przyjrzałem, nic przeciwko już nie mam .”

  Z całym szacunkiem Panie Boydar, ale ja raczej nie próbuję wyrabiać swoich własnych opinii, tam gdzie Kościół Matka Masza się już wypowiedział.

  ———
  Nieporozumienie.
  Dobrze palą się niekatolicy albo katolicy „nominalni”.
  Admin

 48. Outro said

  Od jakiegoś czasu umyśliłem sobie i się tym bawię, że pytam rodzinę, znajomych (a czasem też i nieznajomych, np. w sklepie), którzy, niczym pani Dulska „moralnością”, epatują wszem i wobec polskim „patriotyzmem”.
  Zabawa moja polega na tym, że pytam takich delikwentów, czy są narodowcami/nacjonalistami.
  Tu w 99% przypadków występuje u indagowanych SZCZERE oburzenie i agresywna odwiedź że: „Nacjonalistą? Ja? NIGDY!”.

  Na takie dictum ja się pytam:
  „To w takim razie, skoro nie jesteś polskim narodowcem/nacjonalistą, to JAKIM Polakiem jesteś? MIĘDZYNARODOWYM? Koczowniczym? Bezpaństwowcem bez korzeni?”.

  I tu trzeba widzieć jak się tym durniom styki palą pod deklami. Aż dym z uszu idzie.

  P.S. Niektórzy przeze mnie odpytani czasem w zamroczeniu wyartykułują, że „jestem Polakiem katolikiem”. Hahahahaha.

  Cóż… Takiego głupiego narodu jak Polacy to ze zwykłą świecą nie znajdziesz.
  Żydzi użyli świecy szabasowej, znaleźli, i dymają ile wlezie. Głupi by nie dymał, durni…

  Ja tak samo się czpeiam, jak ktos obrusza się na słowo nacjonalizm. A mina była bezcenna znajomego rzeźnika. Ubojnia, masarnia i bodaj 18 sklepów. CHoć częściowo na kredytach. Powiedziałem, ze jeżeli on potępia nacjonalizm, to ja mogę się dostosować. I u Polaka mięsa kupował nie będę. Bo to wszak przebrzydły przejaw nacjonalizmu. Dopiero wtedy załapał związek

  premier Piotr Gliński, kolaborant żydowsko-anglosaskiego okupanta:

  „W stanie wojennym w jego mieszkaniu zbierała się grupa osób, która dzieliła pieniądze przychodzące z Zachodu na drukowanie podziemnych wydawnictw.” – wyborcza.pl/politykaekstra/

 49. Outro said

  http://pilkarskamafia.blogspot.com/2009/03/znani-adwokaci-bronia-fryzjera.html

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Forbrich
  Znani adwokaci bronią Fryzjera
  W piątek swoje mowy końcowe wygłosili obrońcy Ryszarda Forbrich pseudonim Fryzjer. Adwokaci Piotr Kruszyński i Andrzej Grabiński w emocjonalnych wystąpieniach podważali dowody zebrane przez prokuraturę. Prokurator zażądał dla Fryzjera 6,5 roku więzienia, 99 tysięcy złotych grzywny.

  Z kolei mecenas Andrzej Grabiński podczas swojego wystąpienia twierdził, że przepis o korupcji w sporcie jest bublem prawnym i nie da się na jego podstawie skazać oskarżonych. Wskazywał na nieprawidłowości, naciski na przesłuchiwanych, wywieranie na nich presji, nocne przesłuchania (np. Wojciecha W. między 22.00 a 4.45). „Ryszard F. nie był taki znany, został zrobiony twarzą tej afery, bo twarz była potrzebna” – mówił adwokat. I wyliczał 33 osoby, które nie znały Fryzjera lub mówiły o nim bardzo dobrze. Podważał też zasadność dowodów z billingów.

  „Są połączenia, ale nie ma ich treści. Można było wystąpić o zapisy rozmów i smsów do firm komórkowych” – zaznaczał adwokat.

  Medialni koledzy pana Fryzjera

  Od dawna mówiło się, że Ryszard F. („Fryzjer”) – główny podejrzany w aferze korupcyjnej w polskim futbolu – kolegował się z dziennikarzami. Jednak dopiero w środę wrocławski sąd odczytał protokół przesłuchań, w których opowiada o tym sam „Fryzjer”.

  Oczywiście to żadna sprawa karna, ot taki obyczaj, o którym myślę warto wspomnieć. Przypomnę, że kilka lat temu tygodnik „Nie” zamieścił zdjęcie z jednej z imprez organizowanych przez Ryszarda F., na którym niektórzy dziennikarze sportowi całują go w rękę na klęczkach…

  Ryszard F. bardzo barwnie opowiadał o swoich kontaktach w środowisku piłkarskim. Dla ludzi pasjonujących się futbolem to naprawdę bardzo ciekawa opowieść. Książę Północy, Książę Południa, Pieniek, Harcerz – Fryzjer odpowiada na pytania o kim tak mówiono. Jeden z wątków poruszonych w protokołach przesłuchań dotyczył dziennikarzy.

  Jak czytał sędzia Wiesław Rodziewicz- Ryszard F. miał dobre układy z dziennikarzami, uczestniczył w spotkaniach towarzyskich (żeby nie powiedzieć balangach) z nimi, pożyczał im pieniądze.

  Wymieniał nazwiska. Pozwolę sobie jednak na wykorzystanie inicjałów: pieniądze mieli pożyczać od niego:

  Jacek Kmiecik? – jeden z byłych funkcyjnych w jednej z największych gazet sportowych w Polsce, Przegląd Sportowy

  byli szefowie gazet z Poznania i Szamotuł, b. dziennikarz Canalu Plus.

  A z kim pił pan Fryzjer ?
  Na przykład z Paweł Zarzeczny ? odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę, dziennikarz pisowskiej TV republika – jednym z najbardziej znanych felietonistów sportowych w Polsce.

  Fryzjer wymienia też? Janusz Atlas rzecznik PZPNo którym mówi, że nazywany był „dyżurnym glazurnikiem kraju” .

  Janusz Atlas – Wikipedia, wolna encyklopedia
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Atlas
  Janusz Aleksander Atlas (ur. 30 stycznia 1949 w Warszawie, zm. 3 stycznia 2010 tamże) – polski dziennikarz sportowy. Życiorys. Trzykrotny laureat Piłkarskich Oskarów Canal+ dla najlepszego dziennikarza prasowego. Do listopada 2008 był zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Piłka Nożna”
  Atlas był świadkiem zabójstwa ministra sportu Jacka Dębskiego.
  http://5wladza.blogspot.com/2007/12/koledzy-pana-fryzjera.html

  Proces w tej sprawie rozpoczął się w listopadzie 2012 roku, a więc prawie siedem lat temu (CZYTAJ WIĘCEJ)!! Czyli od rozpoczęcia procesu minęło prawie siedem lat, od sporządzenia aktu oskarżenia dokładnie dziewięć (CZYTAJ WIĘCEJ)! Początkowo w tej sprawie oskarżono ponad sto osób (CZYTAJ WIĘCEJ). Po skazaniu osób, które dobrowolnie poddały się karze sprawę podzielono na dwa procesy. Ten wątek, główny w śledztwie, który prowadzi sędzia Mariusz Wiązek trwa do dziś, a drugi, w którym oskarżono 24 byłych sędziów i obserwatorów PZPN zakończył się prawomocnym wyrokiem w 2015 roku (CZYTAJ WIĘCEJ), a więc 3,5 roku temu!!!

  Pierwszy zatrzymany w tym śledztwie były sędzia piłkarski Antoni F. ze Stalowej Woli czeka na wyrok już od ponad 14 lat!!!! Został zatrzymany 20 maja 2005 na gorącym uczynku (CZYTAJ WIĘCEJ). Ryszarda F. zatrzymano 26 czerwca 2006 roku (CZYTAJ WIĘCEJ), czyli za niespełna miesiąc minie 13 lat! Z kolei byłego międzynarodowego sędziego, który miał jechać na Mistrzostwa Świata do RPA w 2010 roku zatrzymano na początku grudnia 2008 roku (CZYTAJ WIĘCEJ). Piotr R. – niegdyś gwiazda Lecha Poznań usłyszał zarzuty na początku lutego 2009 (CZYTAJ WIĘCEJ). Ponad 10 lat temu!! .

  To nie jedyny wniosek, jaki został złożony tego dnia we wrocławskim sądzie okręgowym. Główny oskarżony Ryszard F. złożył dokumenty świadczące o jego obecnych dochodach i wydatkach chcąc w ten sposób przekonać sąd, że nie stać go na opłacanie adwokata, a tym samym wyznaczenie obrońcy z urzędu. Sędzia, co prawda tego wniosku nie uwzględnił, ale dał Fryzjerowi dwa tygodnie na przedstawienie stanu majątkowego. I na podstawie tych informacji prawdopodobnie podejmie ostateczną decyzję. Korzystne dla F. postanowienie może storpedować ten proces na wiele miesięcy – nowy prawnik musiałby zapoznać się z aktami sprawy, a tych tomów jest kilkadziesiąt, jeżeli nie kilkaset, a akta liczą tysiące stron.

  Czytaj o tym jak Fryzjer witał się ze znajomymi.
  Czytaj o ustaleniach ws. „kariery” Fryzjera.
  Czytaj o tym jak Fryzjer odgrażał się dziennikarzom po uchyleniu aresztu.
  Czytaj o dziennikarzach, z którymi kolegował się Fryzjer.
  Grypsy od Fryzjera? Były policjant zeznaje…

  Niewykluczone, że na kolejnej rozprawie kolejne wnioski złożą kolejni obrońcy i kolejni oskarżeni. Mogąc tym samym przedłużać ten proces o kolejne miesiące. We wrześniu minie tymczasem rok od rozpoczęcia mów końcowych. Czy w jakimkolwiek innym procesie w Polsce czy na świecie mowy trwały dłużej?

  MOWY KOŃCOWE PROKURATORÓW – JAKICH ŻĄDAJĄ KAR (czytaj więcej)

  Ten proces jest klęską wymiaru sprawiedliwości i tak naprawdę kompromituje prowadzącego tę sprawę sędziego. Czy te słowa są za mocne? Być może, ale przypominam, że proces w tej sprawie rozpoczął się w listopadzie 2012 roku, a więc prawie siedem lat temu (CZYTAJ WIĘCEJ)!! Czyli od rozpoczęcia procesu minęło prawie siedem lat, od sporządzenia aktu oskarżenia niemal dziewięć (CZYTAJ WIĘCEJ)! Początkowo w tej sprawie oskarżono ponad sto osób (CZYTAJ WIĘCEJ). Po skazaniu osób, które dobrowolnie poddały się karze sprawę podzielono na dwa procesy. Ten wątek, główny w śledztwie, który prowadzi sędzia Mariusz Wiązek trwa do dziś, a drugi, w którym oskarżono 24 byłych sędziów i obserwatorów PZPN zakończył się prawomocnym wyrokiem w 2015 roku (CZYTAJ WIĘCEJ), a więc 3,5 roku temu!!!

  Pierwszy zatrzymany w tym śledztwie były sędzia piłkarski Antoni F. ze Stalowej Woli czeka na wyrok już od ponad 14 lat!!!! Został zatrzymany 20 maja 2005 na gorącym uczynku (CZYTAJ WIĘCEJ). Ryszarda F. zatrzymano 26 czerwca 2006 roku (CZYTAJ WIĘCEJ), czyli za niespełna miesiąc minie 13 lat! Z kolei byłego międzynarodowego sędziego, który miał jechać na Mistrzostwa Świata do RPA w 2010 roku zatrzymano na początku grudnia 2008 roku (CZYTAJ WIĘCEJ). Piotr R. – niegdyś gwiazda Lecha Poznań usłyszał zarzuty na początku lutego 2009 (CZYTAJ WIĘCEJ). Ponad 10 lat temu!! I tak mógłbym podawać kolejne daty zatrzymań i stawiania zarzutów, ale to chyba nie ma już sensu. Na pewno znajdziecie je na moim blogu. Czy tak ma wyglądać praca wymiaru sprawiedliwości? Czy ci oskarżeni nie mogliby już się starać o odszkodowania za przewlekłość w prowadzeniu procesu?

  Sądy mają obowiązek wydawać szybkie wyroki, czy to skazujące czy uniewinniające. Nie można trzymać człowieka pod oskarżeniem od 14 lat…

  http://pilkarskamafia.blogspot.com/2019/05/proces-ws-tzw-gangu-fryzjera-wznowiony.html

  Tomasz Ł. to były policjant, który siedział w areszcie z Ryszardem F. Sam zgłosił się do prokuratury i ujawnił grypsy pisane przez…
  http://pilkarskamafia.blogspot.com/2012/12/grypsy-od-fryzjera-byy-policjant-zeznaje.html

 50. Boydar said

  Pan mnie nie całkiem zrozumiał, Panie Zenonie, ale porządny z Pana facet 🙂

  Kościół Matka Nasza ma mieć i ma w swej trosce głównie nas. Pozostałym zaleca wybaczać, ale bez nagabywania.

 51. Ad. 43:
  A TO CIEKAWE. Bank Watykański zainteresował się jednak Losem 200 milionów USD, które kardynał Casaroli przywiózł w NOCY z CIA do Sypialni Jana Pawła II. Ten kazał Obudzić kardynała Marcinkusa, aby przesłał te pieniądze ZARAZ Milewskiemu w Brukseli.
  Pieniądze te NIGDY do Milewskiego nie dotarły, co WYTŁUMACZONO tym, że komputer Milewskiego był z Daru Roberta Maxwella z Kołomyi, który robił na zlecenie Mossadu, m in. dla Jaruzelskiego. Otóż komputery Maxwella pozwał na dowolne PRZEKIERUNKOWYWANIE poczty, również finansowej.

 52. osoba prywatna said

  Stop obłudzie. Polskie vs niemieckie przejścia dla pieszych
  .https://www.youtube.com/watch?v=WVb7-lgl4Og

 53. osoba prywatna said

  W piżamie chodził po centrum Krakowa i palił marihuanę z poroża renifera
  https://www.tvp.info/46497443/w-pizamie-chodzil-po-centrum-krakowa-i-palil-marihuane-z-poroza-renifera

 54. Proces kanoniczny przeciwko profanatorom.
  https://swietatradycja.wordpress.com/2020/02/05/kanony-prawa-kanonicznego-przeciwko-charyzmatycznym-profanatorom/

 55. Puma said

  Sayan sajan sajanim sayanim lesayeah helper żyd, syjonista niszczący państwo którego jest obywatelem na zlecenie izraelskiej ubecji Mossad Shin Bet

  zagraniczni żydzi judaiści szpiedzy pomocnicy kolaboranci wolontariusze ubecji żydowskiej państwa Izrael Mossad Shin Bet

  sajanie udostępniają swoje mieszkania na lokale kontaktowe mossadu Shin Bet
  sajanim sayanim lesayeah to lekarze sędziowie policjanci inżynierowie itd np „austriak” Josef Fritzl

  ZŪRICH TIMES
  https://zurichtimes.wordpress.com/2016/05/19/mossads-licence-to-kill-2
  [excerpt] “… Mossad is one of the world’s smallest intelligence services. But it has a back-up system no other outfit can match. The system is known as sayanim, a derivative of the Hebrew word lesayeah, meaning to help. There are tens of thousands of these „helpers”. Each has been carefully recruited, sometimes by katsas, Mossad’s …
  Mossad: a sadistic cult of psychopaths — Puppet Masters …
  https://www.sott.net/article/203141-Mossad-a-sadistic-cult-of-psychopaths
  The system is known as sayanim, a derivative of the Hebrew word lesayeah, meaning ‚to help’. There are tens of thousands of these „helpers”. Each has been carefully recruited, sometimes by katsas , Mossad’s field agents.
  sayanim – definition and meaning
  https://www.wordnik.com/words/sayanim
  The system is known as sayanim, a derivative of the Hebrew word lesayeah, meaning to help.

  The Irish Savant: Orwell weeps
  https://irishsavant.blogspot.com/2019/06/orwell-weeps.html
  Mossad is one of the world’s smallest intelligence services. But it has a back-up system no other outfit can match. The system is known as sayanim, a derivative of the Hebrew word lesayeah, meaning to help. There are tens of thousands of these „helpers”. Each has been carefully recruited, sometimes by katsas, Mossad’s field agents. Others have …
  Jews Control U.S. Immigration Policy
  https://www.goodnewsaboutgod.com/studies/spiritual/home_study/immigration_wars.htm
  Sayanim is the Hebrew word lesayeah meaning helper or to help, a term used to describe Jews living outside of Israel, whom the Israeli Mossad relies on across the globe to provide shelter, money, and logistical support; a pool of people at the ready who will keep quiet about their actions out of loyalty to “the cause”,

  https://ironlight.wordpress.com/2010/02/20/mossad-motto-by-way-of-deception-thou-shalt-do-war/
  Zurich Times
  https://www.zurichtimes.net/blog/2016/05/19/mossads-licence-to-kill
  9/11, 7/7 & the War on Freedom :: View topic – Israel’s …
  http://www.911forum.org.uk/board/viewtopic.php?p=177475

  Sayanim Everywhere

  Texe Marrs
  Legions of American-born Jews and Zionists Betray the U.S.A. as Undercover Agents for the Nation of Israel

  “Israeli spies have done more harm and have damaged the United States more than the intelligence agents of all other countries on earth combined… They are the gravest threat to our national security.”
  — Admiral Bobby Inman
  Former Deputy Director of the CIA

  The Sayanim Among Us

  This army of enemy spies is, surprisingly, not made up of Arabs or Iranians. They’re not Russians or Chinese either. They are the Sayanim. Jews, particularly Zionist Jews, born and raised in America, who, regardless of the blessings and financial rewards bestowed on them as Americans, are turncoats and traitors.

  Wherever a Zionist Jew resides, he or she is an Israeli. When the Israeli Mossad or Shin Bet, Israel’s intelligence and secret police organizations, ask for his assistance, he jumps into action.

  Since America has a Jewish population of 7.5 million, our nation is bulging with Israeli spies willing to steal, lie, cheat, or even kill if necessary for their chosen nation Israel. They possess no loyalty to their native born country, the U.S.A., but have, since birth, been propagandized and indoctrinated by fanatical Zionist parents, relatives, teachers, and rabbis. They are Zionist zealots through and through, and many are dual citizens of both Israel and the U.S.A.
  They Stole America’s Nuclear Secrets

  In my exposé book, Conspiracy of the Six-Pointed Star, the reader discovers the names and damaging acts of the Sayanim (Hebrew for undercover spies loyal to Israel). For example, take Abraham Feinberg. According to FBI files, Feinberg, a wealthy American Jew from New York City who owned manufacturing and construction companies, led a secret cabal of seventy other Sayanim agents.

  Together, Feinberg and his underlings committed numerous acts of criminality. They stole nuclear material and uranium, sending it to Israel. It was Feinberg’s spying crimes in the late 1940s and early 1950s that enabled both Soviet Russia and Israel to develop atomic bombs.

  American Jews Julius and Ethel Rosenberg were Sayanim agents. These two heinously stole atomic bomb plans and turned them over to the Communists. With their help, Stalin and the USSR built its first nuclear bomb. Tried in federal criminal court for espionage, the treacherous Rosenbergs were found guilty and were put to death in the electric chair.

  Jewish sayan spy Abraham Feinberg is shown here looking over the left shoulder of First Lady Bess Truman. President Harry Truman is at left. Reportedly, Feinberg bribed Truman to have the United States recognize Israel’s statehood in 1948.

  Jewish Communist spies Julius and Ethel Rosenberg were found guilty of stealing atom bomb secrets and passing them on to Soviet Russia. They died in the electric chair.
  The Most Grievous Crime in the History of America

  According to FBI and CIA sources, the most grievous spy crime in the history of the U.S.A was perpetrated by a Galveston, Texas-born Jew, Jonathan Pollard. Working clandestinely for the Israeli Mossad, Pollard got a mid-level job at the Pentagon. Bold and audacious, he was able to steal over 10,000 top-secret documents. He gave this stolen material to his superiors—Mossad operatives working out of the Israeli Embassy in Washington, D.C. The Israeli government then sold these documents to our enemy, Communist Red China.

  As a result, tens of millions of American lives were instantly placed in jeopardy, because through this material, Red China had access to the launch codes of America’s nuclear-armed missiles and was able to track the location of every single one of this nation’s underwater submarines in the seas all over the globe.

  After discovering the full extent of Pollard and Israel’s monstrous crime, the U.S. Defense Department was reportedly forced to spend over 20 billion dollars changing and modifying defense systems to mitigate the damage.

  For his monumental betrayal of his native country, the U.S.A., Jonathan Pollard is today languishing in a federal prison cell. Rightly so. Yet, Israeli Prime Minister Netanyahu demands that President Obama release Pollard and give the convicted spy a full and complete pardon.

  Meanwhile, in Israel, the public lauds Pollard as a national hero! Schools and streets are named after him, and his wife and children are handsomely provided for.

  I am convinced that as the years have gone by since Israel’s founding as a militant, anti-Christian socialist entity in 1948, the influence and reach of the Sayanim has grown. Today, our government is thick with Israel first operatives. Among them, I believe, are:

  Senators Joseph Lieberman, John McCain, and Charles Schumer
  House Majority Leader Eric Cantor
  Governor Sarah Palin
  Chicago Mayor Rahm Emanuel
  CFR kingpin Henry Kissinger
  Fox News mogul Rupert Murdoch
  Former House Speaker Newt Gingrich
  Minnesota Congresswoman Michele Bachmann
  California Congresswoman Nancy Pelosi
  New York’s Koch Brothers
  Texas Governor Rick Perry
  Former Pennsylvania Senator Rick Santorum
  Fed Reserve Chairman Ben Bernanke
  700 Club host Pat Robertson
  Democratic Party Chairwoman Debra Wasserman Schultz

  Note: Amazingly, both President Barack Obama and Republican nominee Mitt Romney are proven to be puppets of Israel and the Mossad. (See Texe Marrs’ The Evil Twins of Israel Tape or CD)

  Not every one of the above persons are of Jewish blood. But all are ardent, loyal Zionists in hock to the Jews. Each puts Israel first over his or her native country, the U.S.A.
  And Thousands More…

  Of course, this is only a partial list. To it we can add hundreds of thousands of other influential Sayanim—from Zionist talk show personalities Rush Limbaugh, Sean Hannity, Larry King, and Rachel Maddow, to corrupt Wall Street crooks like CEO Lloyd Blankfein of Goldman Sachs and Jamie Dimon of JP Morgan Chase Bank.

  Rich Zionist Jews own most computer communications, internet, and social media networks—ranging from Google and Wikipedia to Microsoft, Dell, Amazon, and Facebook.

  Just imagine all the surveillance these massive, Jewish-owned organizations are able to conduct over even the most minute details of our lives.

  From doctors, airline pilots, postmen, and lawyers to chefs, reporters, plumbers, police chiefs, and plain housewives, Sayanim are ready and responsive when they receive a phone call or visit from their superiors in the Mossad. Whether the assigned task is to steal nuclear secrets or to assassinate a designated troublesome “enemy,” the Sayanim respond.

  No other nation on earth except Israel is able to marshal and “multiply” its secret intelligence forces so quickly and effectively.
  A Plague of Parasites

  They are a plague on all of us, these Sayanim agents. I have personally been victimized by these devils in human clothing. And so have thousands of other good patriotic Americans.

  The Jewish/Israel Sayanim are today the single most dangerous threat to our national security. It is no wonder that in country after country, these Jewish parasites, at first welcomed in as “fellow citizens” and “neighbors,” are eventually found out and expelled. This is not true of Mexicans, Czechs, French, Germans, Italians, Argentines, Irish or any other ethnic groups and peoples. Only Israelis and Zionist Jews!

  http://www.texemarrs.com/082012/sayanim_everywhere.htm

  Sayanim – Metapedia
  https://en.metapedia.org/wiki/Sayanim
  Sayanim (sing. Sayan; Hebrew: helpers, assistants) are Jews who live in and often hold the citizenship of lands outside of Israel, but who are recruited clandestinely by the Mossad to assist with its operations. As clandestine operations, claims regarding the Sayanim tend to be speculative and uncertain. „Agents differ from assets and sayanim.
  Sayanim and Hasbarat ‚Jews’: How They Operate
  https://www.big-lies.org/jews-sayanim-hasbarat
  Sayanim at work.Copy of a page from http://www.israpundit.com, freely available on Internet, in the public domain.I’m sure they won’t mind my copy here; they claim to have come under Internet attack and to have been almost destroyed by hackers, so here’s a copy, I hope secure, of just one page.
  Sayanim Everywhere – The Millennium Report
  http://www.themillenniumreport.com/2017/06/sayanim-everywhere
  The Sayanim Among Us. This army of enemy spies is, surprisingly, not made up of Arabs or Iranians. They’re not Russians or Chinese either. They are the Sayanim. Jews, particularly Zionist Jews, born and raised in America, who, regardless of the blessings and financial rewards bestowed on them as Americans, are turncoats and traitors.
  SAYANIM: Israeli Operatives in the U.S.
  http://www.themillenniumreport.com/2017/04/sayanim-israeli-operatives-in-the-u-s
  SAYANIM: Israeli Operatives in the U.S. By Jeff Gates. July 20, 2010 “Veterans Today” — Americans know that something fundamental is amiss. They sense—rightly—that they are being misled no matter which political party does the leading.
  Sayanim – AZL Home
  https://antizionistleague.com/scrapbook/jewish-zionism/israel/sayanim
  Sayanim (single. Sayan; Hebrew: helpers, assistants) are Jews living outside Israel who volunteer to provide assistance to Israel and/or the Israeli Mossad utilising the capacity of their own citizenship to procure assistance. This assistance includes facilitating medical care, money, logistics, and even overt intelligence gathering. They can be Judges, Court Clerks, Expert Witnesses, Child …
  Sayanim Everywhere – Texe Marrs
  http://www.texemarrs.com/082012/sayanim_everywhere.htm
  At this very moment, throughout America, in every city and town of even moderate size, dedicated undercover agents are hard at work.These spies are everywhere, stealing classified material, filching “secret” documents, plotting terrorist attacks, and devising new means of how America can best be conquered and its citizens subjugated.. The Sayanim Among Us
  Sayanim | Network
  https://sayanimnetwork.wordpress.com
  What Is A Sayanim ? The Sayanim is a Jewish person, that can be called on to assist another Jew in any cause. Since birth, the Jewish people have been taught of their superiority and need for cohesion. The Sephardic Jews are the upper level of the network, and the Ashkenazim, which constitute 95% of all Jews, are the worker ants. Since the …
  Jewish sayanim. How it works. – YouTube
  .https://www.youtube.com/watch?v=plJ9vkstvbA
  Original video „Jacob Cohen explains the Sayanim (Mossad’s volunteer agents)”
  Sayanim – Wikispooks
  https://wikispooks.com/wiki/Sayanim
  Sayanim (Hebrew: סייענים) are Jews who live outside of Israel and often hold citizenships of countries they reside in, but who volunteer or are recruited clandestinely by Mossad to assist with their operations.. The word Sayanim is Hebrew for „assisters” or „collaborators”. The term Sayanim itself is plural, with a single one being a Sayan (Hebrew: סייענ).
  Victor Ostrovsky – Wikipedia
  https://en.wikipedia.org/wiki/Sayan_(Mossad)
  Victor John Ostrovsky (born November 28, 1949) is an author and a former katsa (case officer) for the Israeli Mossad.He authored two nonfiction books about his service with the Mossad: By Way of Deception, a #1 New York Times bestseller in 1990, and The Other Side of Deception several years later.

 56. Puma said

  Katsa | Covert History Wiki | Fandom
  https://covert-history.wikia.org/wiki/Katsa
  Template:Unreliable sources According to Victor Ostrovsky, a katsa is a field intelligence officer of Mossad. Ostrovsky believes that he or she collects information and runs agents, similar to the case officer of the CIA.

  Katsa – WikiMili, The Free Encyclopedia
  https://wikimili.com/en/Katsa
  The word ‚katsa’ is a Hebrew acronym, meaning „Collections Officer.” There are typically 30–40 katsas at a time, operating around the world, mainly in Europe. Most of the information being gathered for Israel is on the Arab world.

  Katsa – Wikipedia
  https://en.wikipedia.org/wiki/Katsa
  Operation. The word ‚katsa’ is a Hebrew acronym, meaning „Collections Officer.” There are typically 30–40 katsas at a time, operating around the world, mainly in Europe.Most of the information being gathered for Israel is on the Arab world.. Organization. Katsas are organized under the Mossad Head of Operations, in a division known as Tsomet (intersection) or Melucha (kingdom).

 57. Puma said

  Włochy: znana pisarka walczy o wolność słowa
  Aktualizacja: 2017-12-5 10:56 am

  Włosi przeżywają kolejną odsłonę walki o zachowanie wolności słowa w swym kraju. Tym razem jej bohaterem jest Silvana De Mari. „Homoseksualizm jest chorobą, mówię to jako lekarz trzech specjalizacji, w tym psychoterapeuta. Od 40 lat leczę homoseksualistów. Ich kondycja jest tragiczna” – powiedziała ona w jednym z wywiadów. Powszechnemu odbiorcy De Mari znana jest przede wszystkim jako poczytny autor literatury młodzieżowej, a dokładniej młodzieżowej fantasy. Swych fanów ma również w Polsce, gdzie ukazało się 6 jej książek. Obecnie uchodzi za jednego z najpopularniejszych włoskich pisarzy na świecie. Większe nakłady ma dziś jedynie Andrea Camilleri, twórca kryminałów o komisarzu Montalbano.

  64-letnia dziś lekarka pracowała w swoim zawodzie nie tylko we Włoszech, ale też przez wiele lat na misji humanitarnej w Afryce. Od kilku miesięcy figuruje jako oskarżona w postępowaniu karnym za obrazę mniejszości seksualnych. Jej sprawa nabrała jednak nowej dynamiki po tym, jak w ubiegły piątek 1 grudnia prokurator złożył wniosek o umorzenie postępowania, ponieważ w zachowaniu pisarki nie doszukał się znamion przestępstwa. Środowiska homoseksualne ostro protestują, domagając się jej surowego i przykładnego ukarania. Ostateczną decyzję podejmie w najbliższych dniach sąd w Turynie. Adwokat Silvany De Mari zapewnił, że jego klientka nie zamierzała nikogo obrazić. Broniła jedynie chrześcijańskiej antropologii i zachodniej cywilizacji.

  http://www.bibula.com/?p=102779

 58. Puma said

  Silvana de Mari pisarka powieści dziecięcych

  Born
  in Caserta, Italy
  May 28, 1953

  Website
  http://www.silvanademari.com

  Genre
  Science Fiction & Fantasy

  https://www.goodreads.com/author/show/37055.Silvana_de_Mari

  Ostatni elf
  Data wydania: 2004
  Yorsh, ostatni elf na świecie, czuje się zagubiony w opustoszałej, deszczowej krainie. Ludzie niesprawiedliwie obwiniają przedstawicieli jego gatunku o różne nieszczęścia. Wyjątek stanowią Sajra i Monser, którzy przygarniają Yorsha pod swój dach. Mały elf – potrafiący rozniecić ogień siłą myśli, przywracać życie niedużym zwierzętom i rozprzestrzeniać radosne emocje – musi nauczyć się teraz żyć wśród ludzi.
  https://lubimyczytac.pl/autor/3482/silvana-de-mari
  https://lubimyczytac.pl/ksiazka/8981/ostatni-smok
  https://www.biblionetka.pl/author.aspx?id=38703
  Ostatni ork
  Data wydania: 2005
  Dalszy ciąg przygód bohaterów „Ostatniego smoka”. Walka z przerażającymi orkami trwa. Wojskiem ludzi dowodzi Kapitan Rankstrail. Tymczasem okazuje się, że Yorsh, ostatni elf, wcale nie jest niezwyciężony… Czy ktoś go pomści? Czy to możliwe, że jego żona, spodziewająca się elfiego potomka, stanie na czele armii walczącej z potworami? Juna jest odważna i umie rzucać uroki na orków, ale czy to wystarczy? Gdy ona bierze do ręki miecz Yorsha, Ranstrail wciąż walczy z orkami.

  Ostatnie zaklęcia
  Data wydania:
  Dalszy ciąg przygód „Ostatniego elfa”, „Ostatniego smoka” i „Ostatniego orka”. Więzienie, noc. Dwóch samotnych karłów poznaje się w celi śmierci. Niespodziewanie ktoś ratuje ich przed tragicznym losem. Od tej chwili chcą walczyć razem. Ale czy mogą sobie nawzajem ufać? Ich przeciwnikiem jest Zarządca, który zbratał się z największymi wrogami ludzi i karłów – orkami. Kto zwycięży? Za jaką cenę? Stawka jest większa niż życie dwóch istot.

  Powrót królów
  Data wydania:
  Silvana De Mari urodziła się w 1953 roku w miasteczku Caserta pod Turynem. Została chirurgiem i wykonywała ten zawód najpierw we Włoszech, a następnie w Etiopii jako wolontariuszka. Obecnie zajmuje się psychoterapią. Jest autorką licznych powieści i esejów poświęconych literaturze fantasy. Za powieść „Ostatni elf” (2004, W.A.B. 2008) uhonorowano ją Nagrodą Bancarellino oraz Nagrodą Andersena. Kolejna część cyklu, „Ostatni ork”, została uznana we Włoszech za najlepszą książkę dla młodzieży wydaną w latach 2004-2005

 59. Puma said

  Kazimierz Ujazdowski on Twitter:

  Czyli ukryjmy homofobię, wspieranie terapii reparatywnych, Pana katoprawicowych przyjaciół z Ordo Iuris na czas kampanii? Dopiero potem zamieńmy Wrocław w pisowskie piekło? Nie. Dopiero potem zamieńmy Wrocław w pisowskie piekło?

  Mija 27 lat od wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób …
  https://wolnemedia.net/mija-27-lat-od-wykreslenia-homoseksualizmu-z-listy-chorob-przez-who
  Od tej pory słowo zboczenie w odniesieniu do osób o tej orientacji jest niczym nieuzasadnionym aktem agresji słownej. Zdaniem Agaty Chaber od tego czasu „wiele krajów zaprzestało podejmowania jakichkolwiek prób „leczenia” homoseksualności, a wiele z nich wprowadziło zakaz terapii reparatywnych lesbijek i gejów”.

  ONZ pyta: kiedy rząd PiS zakaże szkodliwego „leczenia …
  https://oko.press/onz-pyta-rzad-pis-zakaze-szkodliwego-leczenia-osob-homoseksualnosci
  Jedno z nich dotyczy tolerowania kontrowersyjnych terapii konwersyjnych (inaczej reparatywnych) stosowanych wobec osób LGBTQ. To już kolejne, po stanowisku Parlamentu Europejskiego z 1 marca 2018 roku, upomnienie międzynarodowej organizacji dla Polski w tej sprawie.

  Nie żyje Joseph Nicolosi – Twórca tzw. „terapii reparatywnych”
  https://queer.pl/news/199203/joseph-nicolosi-nie-zyje-terapia-reparatywna
  Twórca tzw. „terapii reparatywnych” Nie żyje Joseph Nicolosi, były prezes organizacji prowadzącej tzw. „terapie reparatywne” – NARTH (National Association for Research & Therapy of Homosexuality), autor książek oraz licznych publikacji dotyczących homoseksualności i możliwości „zmiany orientacji seksualnej”.

  Terapia konwersyjna, terapia reparatywna (ang. conversion therapy, reparative therapy)

  Zakaz terapii homoseksualizmu chce wprowadzić niemiecki minister zdrowia, zadeklarowany gej żyjący w „homomałżeństwie” Jens Spahn. – Należy zakazać stosowania w Niemczech terapii konwersyjnych, ponieważ homoseksualizm nie jest chorobą, a więc nie wymaga leczenia – stwierdził szef niemieckiego resortu zdrowia.

  Seattle zakazuje tzw. „terapii reparatywnych” – Numer 10 …
  https://queer.pl/news/197847
  Numer 10 na amerykańskiej mapie. 500 lub 1000 dolarów grzywny będzie groziło za złamanie zakazu przeprowadzania tzw. „terapii reparatywnych” w Seattle – w tym tygodniu rada miejska jednomyślnie przegłosowała rozporządzenie w tej sprawie.

  Niemcy: biolog ewolucyjny przed sądem za słowa o homoseksualizmie
  Aktualizacja: 2019-06-10 3:17 pm

  Biolog ewolucyjny Ulrich Kutschera stanął w Niemczech przed sądem w związku ze swoją naukową oceną skłonności homoseksualnych. Prokuratura zarzuca mu podżeganie do nienawiści, znieważanie oraz szerzenie kłamstw.

  Przedmiotem sporu stał się wywiad, jakiego profesor uniwersytecki, biolog ewolucyjny Ulrich Kutschera, udzielił w 2017 roku austriackiemu portalowi katolickiemu Kath.net. Uczony wskazał wówczas, że homoseksualiści mają inklinacje do pedofilii. W związku z przyznawaniem parom jednopłciowym praw adopcyjnych po wprowadzeniu w Niemczech tak zwanego „małżeństwa dla wszystkich”, Kutschera stwierdził: – Jeżeli faktem stanie się prawo adopcyjne dla erotycznych wspólnot męsko-męskich czy damsko-damskich, to moim zdaniem dojdzie u nas do państwowego wsparcia pedofilii i niezwykle ciężkiego wykorzystywania dzieci.

 60. Zerohero said

  ^wyżej

  „Biolog ewolucyjny Ulrich Kutschera stanął w Niemczech przed sądem w związku ze swoją naukową oceną skłonności homoseksualnych. Prokuratura zarzuca mu podżeganie do nienawiści, znieważanie oraz szerzenie kłamstw. Przedmiotem sporu stał się wywiad, jakiego profesor uniwersytecki, biolog ewolucyjny Ulrich Kutschera, udzielił w 2017 roku austriackiemu portalowi katolickiemu Kath.net. Uczony wskazał wówczas, że homoseksualiści mają inklinacje do pedofilii.”

  Mają inklinację i to jest udowodnione.

  „Zakaz terapii homoseksualizmu chce wprowadzić niemiecki minister zdrowia, zadeklarowany gej żyjący w „homomałżeństwie” Jens Spahn. – Należy zakazać stosowania w Niemczech terapii konwersyjnych, ponieważ homoseksualizm nie jest chorobą, a więc nie wymaga leczenia – stwierdził szef niemieckiego resortu zdrowia.”

  Załóżmy, że nie jest chorobą i nie wymaga leczenia. Skąd jednak ta zamordystyczna chęć zakazania leczenia tym którzy chcą się leczyć dobrowolnie?

 61. osoba prywatna said

  Budowa kolei linowej na Kasprowy Wierch
  .https://www.youtube.com/watch?v=_Yvu80fRWmE

 62. za joemonster.org

 63. Rok 1979: Jan Woydak & Wawele: ZOSTAŃ Z NAMI MELODIO…

 64. osoba prywatna said

  Wnuk Lecha Wałęsy pójdzie siedzieć. Pijacki rajd i ugodzenie partnerkę nożem
  https://nczas.com/2020/02/05/wnuk-lecha-walesy-pojdzie-siedziec-pijacki-rajd-i-ugodzenie-partnerki-nozem/

 65. Boydar said

  Jeżeli w artykule nie podano (a nie podano), to na pewno był to Suchoj 100

  https://www.o2.pl/artykul/katastrofa-samolotu-w-turcji-zlamal-sie-na-pol-6475441470801537a

 66. Boydar said

  A „golgota Beskidów” nie przeszkadza

  https://podroze.onet.pl/polska/pomorskie/szlak-poczuj-kaszubskiego-ducha-konflikt-mieszkancow-gminy/q7ywpcw

 67. Boydar said

  Bardzo interesujące są niektóre szczegóły

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/przezylem-akcje-burza-jak-zasluzony-zolnierz-ak-wspomina-pierwsze-zetkniecie-z-armia/tjenpn2

 68. osoba prywatna said

  Prof. n. med. Andrzej Frydrychowski oraz Jerzy Zięba. 30.01.2020 live stream na fb
  .https://www.youtube.com/watch?v=VdgmSB3u52w

 69. osoba prywatna said

  Brytyjskie imperium wyrządziło więcej szkód niż naziści
  https://wolnemedia.net/brytyjskie-imperium-wyrzadzilo-wiecej-szkod-niz-nazisci/

 70. Boydar said

  Naziści byli tylko wysuniętą macką imperium brytyjskiego.

 71. Boydar said

  Tak sobie myślę, że Steve już powinien zacząć się przygotowywać do rozprawy sądu bezapelacyjnego, proces tradycyjnie potoczy się pod celą i bez przesłuchiwania świadków. Wyrok na pewno zapadnie sprawiedliwy, jak zawsze. Kolejnej apelacji raczej nie będzie.

  https://fakty.interia.pl/lodzkie/news-lodz-smiertelnie-pobicie-i-gwalt-na-trzylatku-wyrok-nizszy-o,nId,4309735

 72. NICK said

  chazarowie/chazarzy, w tym obecni, i, aktualnie rządzący, w dawnej Polsce, są li tylko forpocztą.

  Żydogermanoanglosyjonu.
  Można by ich nazwać szabesgojami stopnia (naj)wyższego?

  „skąd pochodzimy; dokąd zmierzamy…”

 73. Boydar said

  Przychylam się.

 74. NICK said

  Panie Jasiu z Toronto.
  Jak to wyrazić… .
  Nie wiem.

  Modlimy się.
  To jest u Nas naturalne i dobre.
  Zarazem pracujemy.
  Po ludzku i wedle Pana Boga nakazów.

  Lecz dalej nie wiem.
  Jak najlepiej przekazać.
  Pocieszenie.

  hm.

  Dedykuję Panu to:

  P.S.
  Zespół, nomen omen, Genesis.
  A na czele Phil Collins i Peter, nomen omen, Gabriel.
  Polecam wszystkim.

 75. NICK said

  Tym, o którym pisał Piwowar.

 76. osoba prywatna said

  Kalendarz promocji.
  https://demotywatory.pl/4971160/Kalendarz-promocji-wszystkich-sklepow-rtv-agd-

 77. revers said

  „Druga Ziemia położona jest w odległości 31 lat świetlnych od naszej Ziemi. …”

  https://wspolczesna.pl/druga-ziemia-w-kosmosie-niesamowite-odkrycie-amerykanskich-naukowcow-z-nasa-przelom-w-badaniach-szokujace-fakty/ar/c1-14333453

  Oby nie eskimosi pierwsi tam wyladowali z swymi bankami i lichwa.

 78. Boydar said

  Ale dlaczego, Panie Reversie ? Niech lądują, tylko wszyscy ! Kilku muzyków ewentualnie niech zostanie.

 79. Zdzicho said

  Kosmosu nie ma. Nie ma precesji. Nie ma rozszerzania się czy kurczenia tzw. Wszechświata. Dowód. Swastyka słowiańska, czy też hinduska, które od tysięcy lat ukazują boski plan. Dookoła niemal nieruchomej Gwiazdy Polarnej, kręci się gwiazdozbiór Wielki Wóz ( Wielka Niedźwiedzica ). Kręci się odwrotnie do ruchu zegara. Określa czas całego roku. Punkty co 90 stopni określają pory roku. Pośrednie 45 ° to punkty zasiewów czy zbiorów. Wszystko jest na niebie zaznaczone, przez ruch dużego wozu. Co do drugiej Ziemi, to lipa. Sam Mikołaj Kopernik twórca teorii heliocentrycznej, miał duże wątpliwości. Tytuł jego dzieła to: O obrotach sfer niebieskich. SFER. Jaki może mieć kształt Ziemia. Czy żyjemy wewnątrz Ziemi – Jajka. Czy na zewnątrz. Czy jest płaska, czy okrągła. Czy też może Ziemia ma kształt płyty kompaktowej, albo pączka – oponki. Tutaj otwór Bieguna Północnego byłby zarazem ,, otworem” Bieguna Południowego. To pewnie wiedział admirał Bird. Był na obu. A jak Sz. Gajówkowicze sądzą. Jakie są Państwa przemyślenia.

 80. wanderer said

  „Oby nie eskimosi pierwsi tam wyladowali z swymi bankami i lichwa.”

  Niech leca. Tylko z kogo soki oni beda tam wysysac?

 81. wanderer said

  Szanowny Panie Gospodarzu,

  Moze by cos Pan napisal o jednym z najlepszych naszych bohaterow, asie lotnictwa generale Stanislawie Skalskim? Niech ludzie wiedza i biora przyklad.
  Zydom sie w pas nie klanial, solidarnoscia nie dal sie oglupic, wiedzial ze to parchy przejely inicjatywe. Zmarl osamotniony w biedzie, okradziony nawet z medali ktore dostal.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Skalski_(lotnik)

  „Ty parchu zydowski, ty predzej zdechniesz ode mnie!” Prorocze slowa.

  Obywatel G.C. Skalski „Nie pytaj o Polske”

  Moze by Pan zainicjowal jakis „kacik” przedstawiajacy od czasu do czasu polskich bohaterow? Zeby pamiec o nich nie zaginela? Warto by bylo. Niesmialo Pana prosze.

 82. Boydar said

  https://fakty.interia.pl/swiat/news-senat-zdecydowal-w-sprawie-impeachmentu-prezydent-trump-unie,nId,4309939

 83. Marcin said

  Angielski piłkarz Tom Pope został oskarżony o antysemityzm i rasizm. Grozi mu zawieszenie w rozgrywkach. Piłkarz zamieścił na Twitterze wpis, w którym odpowiedział na pytanie o wynik ewentualnej III wojny światowej w związku z konfliktem USA-Iran. „Atakujemy Iran, potem Kubę, potem Koreę Północną, potem Rothschildowie zostają koronowanymi czempionami każdego banku na planecie” – napisał Pope.

  Angielski Związek Piłki Nożnej poinformował w środę (5.02.2020), ze w związku z tym wpisem Pope został oskarżony o naruszenie obowiązujących zasad, ponieważ jego tweet „zawierał odniesienie, bezpośrednie lub sugerujące, do rasy i/lub religii i/lub pochodzenia etnicznego”. Wpis stał się przedmiotem dochodzenia zarówno związku piłkarskiego, jak i klubu piłkarskiego Port Vale, którego Pope jest graczem.

  Piłkarz usunął wpis i oświadczył, że nie był świadomy, iż może być on postrzegany jako antysemicki. Zapewnił też, że nie wiedział, iż Rothschildowie są Żydami. „Jeśli kogoś obraziłem, chciałbym bardzo przeprosić, ponieważ to nigdy nie było moim zamiarem” – powiedział Pope.

  Piłkarz stanowczo odrzuca też zarzuty o rasizm. „Rasizm? Oni są właścicielami tych cholernych banków! Nie ma tu żadnej rasowej złośliwości, a każdy powiedziałby to samo! Nie stawałem po żadnej stronie. Po prostu powiedziałem, że są właścicielami banków i to wszystko! Koniec historii. Nic więcej już nie mówię” – napisał Pope na Twitterze.

 84. Boydar said

  https://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-niedopalki-papierosow-tez-truja,nId,4307629#iwa_source=worthsee

  Nawet po trzech wypalonych paczkach wiedziałem że najważniejsze to opróżnić i umyć słoik.

 85. NICK said

  Ja umywam, Lubelaku.
  Słoiki.

 86. Maverick said

  Tylko dzisiaj liczba ofiar śmiertelnych koronawirusa się podwoiła, biznes zaczyna zpowalniać, Cathy Pacific największe linie lotnicze z najlepszym CARGO dostawami na granicy bankructwa, lini nawet nie stać aby kupić maski załodze. akcje Tesli spadły około 180 dolarów, tylko z tego powodu ze nie powstaną dostawy do budowy Tesli modelu 30 tek.

  Kasyna w Macau zamknięte, konsekwencje niedługo odczuje cały świat.

  Zrób zapasy żywności i nikomu o tym nie mów, lewusy mogą ciebie okraść gdy wszystkiego będzie brakować, ludzie unikają spotkań, konferencji, nawet targi elektroniczne będą odwołane, nikt nie chodzi do kin, Chiny nie sfinansują nowych projektów w Hollywood.

  Dobry link:

  Bo śmiertelność jest znacznie większa niż podawano. Po inkubacji wirus 14 do 20 dni, następuje agoniczna choroba.

  https://www.worldometers.info/coronavirus/

 87. Lily said

  Kielbasa przedwyborcza.

  Zrodlo;CW24tv

 88. NICK said

  Maverick i inni.

  Wystarczy hasło.

  Koronowirus.

  Sami się zjemy.

  BEZ jednego wystrzału.
  Nie trzeba bombek ABC.
  Wystarczy „wiara” w media i odrobina najprostszej psychologii/socjologii… .

  „Lusi, ja już nie mogę. Chyba wolę być z Bogiem…”

  I jeszcze ‚Pola’ Muńka S.

  Krótko. Trafnie.

 89. NICK said

  No bo państwo na kresach a i dalej czyli w Rosji TO CO?
  Położona na ziemiach słowiańskich mafia sycylijska mająca, wedle tradycji, wszelkie brudy świata.
  Np.:
  http://www.bibula.com/?p=111949

 90. NICK said

  „Każ mężczyznom uczyć się tańczyć i śpiewać. Każ im grać na harfie.”
  https://www.ekspedyt.org/2020/02/05/bron-i-obywatel-rp/

  Tańcz. GŁUPI. Tańcz.
  Mały LADY CIULU.
  Ta piosnka to do ciebie jest.
  NIE do dziewczyny.

 91. NICK said

  „Łódzki Sąd Apelacyjny uznał, że gwałciciel i zabójca trzyletniego chłopca będzie odbywał karę 15 lat więzienia zamiast 25, na które skazał go w I instancji Sąd Okręgowy w Sieradzu. Według sędziego „można sobie wyobrazić przestępstwo popełnione w sposób o wiele bardziej brutalny i dla takich przestępstw zastrzeżone są kary szczególne”. Wyrok jest prawomocny.
  Mój komentarz.

  A to Sieradz ma siedzibę Okręgową?
  Niech ma. Bo dobrze wyrokował.

  Gdzie jest Apelacja???
  Łódź.
  Się?
  Idź.
  Na ulicę Piotrkowską.
  Na „Ziemię obiecaną”.

  Sędzio bez imienia… .

 92. Ale dlaczego? said

  Kolejne zapomniane ludobójstwo USA.
  https://wolnemedia.net/filipinski-genocyd/
  Teraz rozumiem nienawiść Filipińczyków do koniokradów(morderców Indian).

 93. NICK said

  Na luzie.
  Do Ciebie, Lubelaku.
  http://www.grupy.senior.pl/LEWA-LEWA-LEWANtynczyk-SPOLEgliwy,t,382215,8.html

 94. Ale dlaczego? said

  A.D. 77
  Tych drugich Ziem jest już odkrytych bez liku.
  Tylko lecieć… Nie ma czym 🙂
  No i dobrze, bo tacy barbarzyńcy, jak tu na Ziemi, nie powinni się ruszać poza swoją hawirę. Dopóki nie zmądrzeją.

 95. Troll Polonii said

  91

  PiSDuda ma ogromne poparcie polskiego spoleczenstwa..
  Jest szalenie popularny i kochany przez wyborcow, ktorzy zawdzieczaja mu cale dobro jakie spada na nasz kraj.
  A najbardziej sie raduja Polacy, ze PiSDuda nie wpuszcza do Polski islamistow.
  Bo po jaka cholere potrzebni nam obcy terrorysci i mordercy?
  Mamy wlasnych. Nikt im nie dorowna.

  Wybory prezydenckie 2020. Nowy sondaż. Andrzej Duda z potężną przewagą nad resztą kandydatów | Głos Koszaliński
  https://gk24.pl/wybory-prezydenckie-2020-nowy-sondaz-andrzej-duda-z-potezna-przewaga-nad-reszta-kandydatow/ar/c1-14740210

  Mamy w kraju lad i porzadek. A polskie dzieci maja szczesliwe dziecinstwo.
  Łódzkie. 27-latek zgwałcił i zabił 3-letniego chłopca. Jest wyrok – Wiadomości

  https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Lodzkie.-27-latek-zgwalcil-i-zabil-3-letniego-chlopca.-Jest-wyrok

  Zamordował, zgwałcił chłopca i bezdomnego w Toruniu. Jaki usłyszy wyrok? | Gazeta Pomorska
  https://pomorska.pl/zamordowal-zgwalcil-chlopca-i-bezdomnego-w-toruniu-jaki-uslyszy-wyrok/ar/13112748

  14-latek zabił macochę i ranił brata. Inspirował się zabójcami | Oficjalna strona UWAGA! TVN

  https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/14-latek-zabil-macoche-i-ranil-brata-inspirowal-sie-zabojcami-oficjalna-strona-programu-uwaga-tvn,315319.html

  Nikoś został zgwałcony i zabity. Kanadyjczyk w areszcie | Oficjalna strona UWAGA! TVN

  https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/nikos-zostal-zgwalcony-i-zabity-kanadyjczyk-w-areszcie,243181.html

  Czworo dzieci i matka nie żyją. Ojciec wpadł przez przypadek – o2 – Serce Internetu

  https://www.o2.pl/artykul/czworo-dzieci-i-matka-nie-zyja-ojciec-wpadl-przez-przypadek-6425414452987521a

  Dramat! Zabił żonę na oczach czwórki dzieci | Nowiny
  https://nowiny24.pl/dramat-zabil-zone-na-oczach-czworki-dzieci/ar/6134401

  Ojciec zabił dwójkę swoich dzieci? Usłyszał długą listę zarzutów – WP Wiadomości

  https://wiadomosci.wp.pl/ojciec-zabil-dwojke-swoich-dzieci-uslyszal-dluga-liste-zarzutow-6410269499926657a

  Wirtualna Polska – Wszystko co ważne – http://www.wp.pl
  https://www.wp.pl/?s=https://wiadomosci.wp.pl/brytyjczycy-wstrzasnieci-zbrodnia-polaka-robert-zabil-swojego-synka-6119444171167873a&nil

  Desperat zamordował własne dziecko i żonę. Widok był makabryczny | Gazeta Współczesna
  https://wspolczesna.pl/desperat-zamordowal-wlasne-dziecko-i-zone-widok-byl-makabryczny/ar/5696296

  Z zazdrości o żonę ojciec zabił trójkę swoich synów | Polska Times
  https://polskatimes.pl/z-zazdrosci-o-zone-ojciec-zabil-trojke-swoich-synow/ar/44564

  W Łodzi Sąd Apelacyjny podtrzymał wyrok dożywocia dla policjanta dzieciobójcy z ul. Szpitalnej | Łódź Nasze Miasto
  https://lodz.naszemiasto.pl/w-lodzi-sad-apelacyjny-podtrzymal-wyrok-dozywocia-dla/ar/c1-1457157

  17-latek z Garwolina przyznał się, że zamordował swoją matkę – Dziennik Wschodni
  https://www.dziennikwschodni.pl/kraj-swiat/17-latek-z-garwolina-przyznal-sie-ze-zamordowal-swoja-matke,n,1000257754.html

  Mord na warszawskiej Pradze. Na ciałach matki i dziecka było kilkadziesiąt ran wieszwiecej – tvp.info
  https://www.tvp.info/46444329/mord-na-pradze-kilkadziesiat-ran-na-cialach-matki-i-dziecka

  Adoptowany syn zamordował i poćwiartował matkę | Magazyn Detektyw

  https://www.magazyndetektyw.pl/adoptowany-syn-zamordowal-swoja-matke-i-pokroil-jej-cialo-na-ponad-500-kawalkow/

 96. NICK said

  REZERWAT.
  To i „obserwator”.

 97. Boydar said

  https://wiadomosci.wp.pl/zbigniew-ziobro-krytykuje-prof-adama-strzembosza-wypomina-mu-przeszlosc-6475676298978945a

  Powinien zacytować Ławrowa – „a kim ty kurwa jesteś ?”

  Czyli z tym apelowanym Stevem to była ustawka.

 98. Boydar said

  „… opiekunowie kota nie popełnili przestępstwa. Zwierzę porzucono w miejscu ruchliwym, w warunkach które w żaden sposób nie zagrażały jego życiu lub zdrowiu …”

  https://wroclaw.wp.pl/wroclaw-jest-decyzja-prokuratury-ws-kota-wrocka-6475548256819329a

  Aha …

 99. NICK said

  To są sprawy.

  Do zabawy.

 100. brys said

  69-letni emeryt ze Szczecina został ukarany wyrokiem nakazowym za kradzież cukierka w czekoladzie o wartości 40 groszy.

  https://tvn24.pl/pomorze/kolobrzeg-wyrok-za-kradziez-czekoladki-za-40-groszy-prokuratura-zaskarzy-wyrok-ra978193-2288246

  Sąd wymierzył mężczyźnie karę miesiąca ograniczenia wolności „z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin”.

 101. „Święty Józef przyjmuje naszą intencję. Potrzeba jeszcze 9 kapłanów sprawujących Msze Święte za Polskę przez wstawiennictwo Świętego Józefa.”
  https://swietatradycja.wordpress.com/2020/02/06/swiety-jozef-przyjmuje-nasza-intencje-potrzeba-jeszcze-9-kaplanow-sprawujacych-msze-swiete-za-polske-przez-wstawiennictwo-swietego-jozefa/

 102. Jan said

  http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/mm-od-apok-ordzia-czviii-2020r

  Niebo wyjaśnia sprawę koronawirus i podaje ratunek:
  – modlitwa,
  – błogosławienie pokarmów
  – gorzkie zioła. Przeczytaj!

  Orędzie z dn. 1.02.2020

  Matka Boża mówi:

  Nie dziwcie się, to co dzieje się w świecie. Chiny Komunistyczne sami sobie tego koronawirusa zafundowali, a cierpi naród cały, maluczcy. Tak napisz. Zrobiły to specjalnie wielkie korporacje farmaceutyczne za pieniądze iluminatów i masonów w białych rękawiczkach – wykradli, by zmniejszyć populację narodu. Jednak nie przewidzieli jednego, że sami też zginą od tej epidemii – mutanty klonują nie mając antidotum. To są plagi egipskie, nie można eksperymentować na ludziach w bestialski sposób. Zapisz potwierdzenie jakie otrzymałaś podczas adoracji Jezusa obecnego w tabernakulum w Kościele św. Pawła od Krzyża [Około 2 godz. medytacji z różańcem świętym]: Księga Wyjścia I – rozdział 13, werset 2 zapisz: „I Pan powiedział do Mojżesza: Poświęć Mi wszystko co pierworodne, wszystko co otwiera łono u synów Izraela, tak wśród ludzi jak i wśród bydła. To należy do Mnie”.

  Maryja: „Gorzkie zioła pić będą i to ich uleczy”. Jak to rozumieć Matko Kochana Niepokalana? Wyjaśnienie otrzymasz na modlitwie /Jest poniżej/. Najpierw trzeba dać te pierwociny na oczyszczenie narodów. Czy tak duża liczba śmierci ludzi was nie przestrasza? Trzeba modlitwy za te dusze. Umierają jak zwierzęta padając na ulicach. Szpitale, są zablokowane, głód i nędza, wiadomości podawane przez media nie są prawdziwe. Ten Rząd Komunistycznej Partii Chin, wyrządził wiele złego dla moich dzieci chrześcijan, kapłanów i pasterzy, którzy zmuszani byli przez tortury do współpracy. W tym kraju niszczono życie poczęte nagminnie i jest prawdą, że otwierano restauracje oferując cząstki ciał zamordowanych dzieciątek jako przysmak. Na modlitwie usłyszałaś: „kanibalizm”.

  Nie lękaj się, to nie są twoje słowa, ale mocą Ducha Świętego Mówi Matka Boga Najwyższego, wylewająca łzy i cała w żałobie z tego powodu. Można powiedzieć: ”Krew niewinna przelana”. Ale Bóg Ojciec jest Bogiem Miłosiernym.

  Trzeba wielkiej międzynarodowej krucjaty modlitwy, by zatrzymać tą plagę egipską, by nie rozprzestrzeniła się na cały glob ziemski. Sługusy szatana chcą tą bronią biologiczną walczyć z całą ludzkością, a potem z szyderską odpowiedzialnością obarczyć Boga w Trójcy Jedynego, mówiąc, „A gdzie był BÓG?” Co za ironia ludzkich zakłamanych serc.

  Napisz: Niech Polacy- szczególnie wy „Apostołowie Przymierza Bożej Miłości dla pełnej Intronizacji Mojego Syna Jezusa Chrystusa na Króla Polski”- ogłoszą prawdziwy eucharystyczny post każdego piątku, prosząc wcześniej kapłana o błogosławieństwo. Woda dozwolona do picia, oraz post milczenia jak ktoś nie może ze względu na zdrowie.

  A wszystko niech będzie zanurzone w świętej Bożej Woli, prosząc by ten koronawirus nie dotknął w pełni Polski – twojej Ojczyzny, a mojego ludu w Moim Królestwie.

  Zachować umiar w jedzeniu i piciu, wszystko błogosławić znakiem krzyża, wodą egzorcyzmowaną i olejem namaszczać też dzieci i siebie nawzajem, prosząc w Imię Boga w Trójcy Jedynego, o łaskę ochrony też mienia, zapasów, a nawet zwierząt. Bo wszystko Bogu Najwyższemu podlega.

  (…)

  A teraz zapisz otrzymane po modlitwie wyjaśnienie podczas Mszy Świętej.

  „Gorzkie zioła ” to chrzan. Liście suszyć i pić jako herbatę, również używać korzeń. Jest wiele zestawów gorzkich ziół, używać profilaktycznie. Zrobić rozeznanie, nie wpadać w lekomanię, błogosławić z wiarą. Trzeba też prosić kapłanów.

 103. Polo said

  No i znów rolnik z ręką w nocniku.

  https://www.onet.pl/biznes/biznesalert/usuniecie-starej-fotowoltaiki-na-koszt-rolnika-resort-odpowiada/c1khf62,30bc1058

 104. Janusz T said

  W Piśmie Świętym setki razy pisze o żydach (…) Wyrok
  Gdy więc Piłat usłyszał te słowa, wyprowadził Jezusa na zewnątrz i zasiadł na trybunale, na miejscu zwanym Lithostrotos, po hebrajsku Gabbata. Był to dzień Przygotowania Paschy, około godziny szóstej I rzekł do Żydów: «Oto król wasz!» A oni krzyczeli: «Precz! Precz! Ukrzyżuj Go!» Piłat rzekł do nich: «Czyż króla waszego mam ukrzyżować?» Odpowiedzieli arcykapłani: «Poza Cezarem nie mamy króla». Wtedy więc wydał Go im, aby Go ukrzyżowano. https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=358

 105. Janusz T said

  Żydzi to po prostu pomiot szatana. Szkoda dywagować ile procent starotestamentowego Żyda jest obecnie we współczesnym Żydzie. Jak widać nic się od tamtej pory na lepsze nie zmienili.
  Niech żyje Wielka Rosja ! Śmierć Żydom !

 106. osoba prywatna said

  ZASTĄPIĆ ROSJĘ ??? to więcej szkód niż korzyści !!!.
  http://alfax-2020.neon24.pl/post/153007,zastapic-rosje-to-wiecej-szkod-niz-korzysci

 107. anne said

  Pracuję w niemieckim domu starców prowadzonym przez Caritas. Każdy, kto nie jest chrześcijaninem, przed podpisaniem umowy, musi się zobowiązać, że nie będzie głosił zasad własnej religii wśród staruszków. Miałam dzisiaj trochę czasu, więc przysiadlam się do stolika starszych pań i sięgnęłam po ulotkę, gdzie są rozpisane terminy i godziny różnych imprez oraz Mszy Świętych. I czytam, że w piątek jest ekumeniczna msza. ,,Jak ekumeniczna, to żadna prawdziwa Msza,,- wyrwało mi się. Panie się potwornie oburzyły. Wyjaśniłam więc na czym polega główna różnica w podejściu do Komunii Świętej między ewangelikami a katolikami. Usłyszałam, z głoszę średniowieczne herezje, bo jak można wierzyć w Przeistoczenie. I spytano mnie też czy RZECZYWIŚCIE zgadzam się z tym, że kobiety nie mogą być księżmi. Panie były zgorszone, a najbardziej to katoliczki (protestantki po prostu stwierdziły, że jestem głupia). Ale najgorsze było to, że to kobiety 20 lat ode mnie starsze- ok 70 lat, więc miały normalne lekcje religii i w przeciwieństwie do mnie pamiętają Kościół przedsoborowy.

 108. NICK said

  Zatem normalnych.
  Lekcji. Lekcyj?
  NIE miały.
  Anne (104).

 109. osoba prywatna said

  Pieniądze polsko-niemiecko-żydowskie
  http://www.bibula.com/?p=35639

 110. Marucha said

  Re 95:
  Ma Pan rację.
  Bandyci i mordercy rekrutują się wyłącznie spośród białych.

  To biali podkładają codziennie jakąś bombę w Szwecji..
  To biali są terrorystami.
  Biali forsują przejścia graniczne.
  To biali mają w swej religii aby zabijać niewiernych.
  To biali wandalizują przystanki komunikacji miejskiej, podpalają samochody i domy muzułmanom.
  To biali sprawiają, iż w pewnych miejscach człowiek nie może się pokazać nocą.
  To wśród białych panuje 90% bezrobocia.

  \KURWA MAĆ.

 111. Greg said

  Siema Towarzyszu Ryś.
  Masz wszystkich za idiotów, oprócz siebie ?

  .https://www.youtube.com/watch?v=XSfOGv4DVzo

 112. Lily said

  „Musimy walczyc,o swoja godnosc”.
  A czy tak, sie nie robi ?.

  Zrodlo ;Pobudka Krakow,

 113. osoba prywatna said

  Róbcie badania na glifosat i żądajcie leczenia/odtrucia. Nie możemy biernie czekać na nowotwór!!

  SANEPID – Syjonistyczna Agenda Niszczenia Ekosystemu Polski i Depopulacji

  .https://www.youtube.com/watch?v=GDWm-6R4kLg&feature=youtu.be

 114. osoba prywatna said

  Bezczynność Rządu w sprawie Polaków strutych glifosatem? Co z Agencją Bezpieczeństwa Żywności?
  .https://www.youtube.com/watch?v=kMrAaHfWSoA

 115. seler said

  110 – Gajowy ! Marucha ! Gospodarzu !

  proszę szie nie wkurwiać lekko !
  – i „biali” o ciemnej karnacji i nie tylko karnacji
  mają do dyspozycji działa przeciwlotnicze
  i inne bazuki… oraz bezkarność ?!?

  wszystkiemu jest winne białe City Off London
  [największa qrwa na świecie oprócz „gurali” z góry Syjon]

  —> [95] może Troll Polonii szie lekko przejęzyczył ?
  rozważ to…
  ________________

  ja bardzo przepraszam, że jestem niesłowny, że napisałem,
  że po tysiąckrotnym zapewnieniu, że zamilknę,
  kurwa, nie mogę… jestem rozchwiany
  emocjonalnie bo nie używam proszków Bayera
  i nie mogę dojść do siebie po śmierci Mamy…
  wybaczcie mi…

  chciałem dla Was dobrze, żeby otworzyć
  POZNANIE RZeCZy_ wistości
  i dążyć do WIARY bez religii
  może nie udało szie… ?

  Jana 4:23 BW
  Lecz nadchodzi godzina i teraz jest, kiedy prawdziwi czciciele będą oddawali Ojcu cześć w duchu i w prawdzie; bo i Ojciec takich szuka, którzy by mu tak cześć oddawali.
  ________

  pozdrawiam – seler

 116. osoba prywatna said

  Judeochrześcijaństwo: co oznacza to słowo? Czy w ogóle coś znaczy?
  http://www.bibula.com/?p=111662

  USA: pedofil wypuszczony na wolność po „zmianie” płci. „Nie stanowi zagrożenia”
  http://www.bibula.com/?p=111873

 117. ..... said

  Cóż za zbrodnia!

  https://fakty.interia.pl/zachodniopomorskie/newsamp-jest-wyrok-w-sprawie-70-latka-oskarzonego-o-kradziez-cukierk,nId,4311418

 118. osoba prywatna said

  Re 114

  Marianna Dryl
  1 tydzień temu
  Kiedyś, w żydowskim dużym sklepie w USA, żyd podszedł do mnie i powiedział, żeby kupować chleb tylko żytni i wszystkie produkty, które na opakowaniu mają napisane „Koszer”. Spytałam go, to dlaczego wasze chałki są pieczone z białej mąki pszennej, a on mi na to, że to jest specjalnie strzeżona mąka przed genetycznym modyfikowaniem. Rozsądek mi nakazuje, żeby kupować żywność w ich sklepach, bo zdrowsza, ale z drugiej strony jestem zmuszona właśnie im dać zarabiać, bo zdrowie jest dla mnie ważniejsze.

  TUnited Poland
  1 tydzień temu
  Dzisiaj byłem w szpitalu na oddziale zakaźnym. Spotkałem tam 45’cio latka po operacji nowotworu grupy- chłoniak zlokalizowany tuż pod lewym uchem aż do klatki piersiowej. W rozmowie dowiedziałem się, że pracował a jego praca polegała na dbaniu o tereny zielone i wiele lat używał „Roundup’u” od swojego lekarza prowadzącego dowiedział się, że bez wątpienia czynnikiem, który wywołał u niego chłoniaka- były środki chemiczne ochrony roślin…

  Agnieszka Stachyra
  1 tydzień temu
  nie wiem jak u Was….ale wśród moich znajomych bardzo dużo osób choruje na raka…jesteśmy tym co jemy! a jak mamy być zdrowi jedząc konserwanty w mięsach, serach, chlebach….i jak słyszę, że na coś trzeba umrzeć to mam ochotę dać takiej osobie w twarz….

  Marek Malak
  1 tydzień temu
  Profesor NORKIEWICZ JODKO INFORMOWAŁ O TYM PREMIERA LATA TEMU. Wyszedł z sejmu bo nie mógł rozmawiać . Nazwał to cyrkiem. Facet miał już prawie 90 lat pracy naukowej. Walizkę badań. Olali nas WTEDY. Zabijali i zabijają do DZISIAJ

 119. seler said

  113 Osoba Prywatna

  SANEPID – Syjonistyczna Agenda Niszczenia Ekosystemu Polski i Depopulacji
  ______

  ZUS – Zapłać Uklęknij Spierdalaj
  PZU – Płać Zanim Umrzesz
  ___

  osoba niekompatybilna vel niesłowna,
  seler
  [i zaraz szie przypierwiastkują do cyganów, bo pejsów nie posiadają 😉 ]

  przepraszam bardzo – ale – nie utoższamiam szie z żadną polityką
  i z żadną religią, przykro mi… mnie wybaczy Stwórca [jeżele już]
  a na ludzkie wybaczenie nie czekam [ponoć 77 razy trzeba]

  Cyganie. Historia w 12 minut.
  .https://www.youtube.com/watch?v=dUXmkuwTSgI
  __

  brakowało mi Was – chyba szie wynarodowiłem
  [trudne słowo]

  Wszystkich pozdrawia
  seler

 120. Lily. said

  Co, o TYM sadzicie ?.

  Zrodlo; Suwerenny PL

 121. Jacek said

  Re 81 Wanderer
  To był niezwykły człowiek, niezwykle szlachetnie zachował się w stosunku do załogi strąconego niemieckiego samolotu, unikat w skali światowej. Darzony szacunkiem i przyjaźnią nawet ze strony byłych wrogów. Jak najbardziej trzeba o Nim pamiętać.

 122. Anucha said

  Ad:100
  Sąd w trosce o 69 letniego emeryta, który zjadł żydowskiego czekoladowego cukierka, będąc cukrzykiem.
  Nakazał w celu spalenia nadwyżki cukru we krwi , 20 godzin ruchu na świeżym powietrzu.
  Będzie to zapewne sprzątanie Polskiej ulicy przy żydowskiej kamienicy.

  Ad:115
  Selerze
  Jak to dobrze ,że wróciłeś
  Gajówka to jednak narkotyk-uzależnia🤣

 123. seler said

  w kwestii „integracji”… że szie tak wyrażę wulgarnie
  jest „wyszmienicie”
  bez kitu… 😉

  albowiem wszystko zależy od Charakteru,
  jego i mojego

  a Kim JEST DUCH ŚWIĘTY ?
  a Charakterem Boga Ojca,

  dostosowywuję szie

  czego i Wam życzę
  i to jest właśnie
  WIARA

  [ukradli mi piosenkę, ale znajdę złodzieja…
  podeptali mi godność – wybaczyć ?
  tożsamość podważyli
  nie pamiętam…]

  seler

  Sprawa dla reportera – Wojna polsko-romska
  .https://www.youtube.com/watch?v=kZTCKJE8SzM

  przecież z Polakami robią to samo – Gnoją,
  dziwicie szie mi ?

 124. Greg said

  Re. 120 Jacek
  Tak…, jak Błękitna Dywizja G. Franco.
  W większości byli Katolikami.

 125. revers said

  re100

  powinien emeryt przeliczyc 20xdniowka w groszach i oddac saadowi 75 tys monetek groszy

  no szczcinscy sedziowie mogaa wynosic wiertarki wartosci 500 zlp, czy w hipermarketach przemetkowac przewodniki po miastach z cena na tansze.

 126. Jacek said

  Skoro już mowa o polskich pilotach to chciałbym wspomnieć o polskim dosłownie „zgarniaczu medali” na wszelkich zawodach szybowcowych rangi europejskiej i światowej. Sebastian Kawa od roku 2003 zdobył 26 złotych medali, dwa srebrne i jeden brązowy, ponad połowa zwycięstw na szybowcach polskiej konstrukcji i produkcji Jako jedyny przeleciał szybowcem nad Himalajami.

 127. revers said

  re102

  nasi dobrodzieje o koronie wiedzieli juz w dniu wyjscia z laboratorii i zgloszeniach wirusa w biurach patentowych

  „Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

  Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w Sejmie (odbyło się 15.06.2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.”

  czyli po kazdego kowalskiego moze wpasc zandarmeria zdrowotna i ubic na miejscu lub wywiezc do jakiej pobliskiej FEMA-y
  bez zgody i pieprzeniu o wolnosci, prawach podstawowych czy naturalnych, tym bardziej boszych.

  https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/cos-gorszego-niz-acta-sanepid-cichaczem-otrzymuje-nowe-uprawnienia?fbclid=IwAR2XzbKRXuc_O2MEprD3MB2U1v2NT28dFbZytMgUXsYNeEoDnhiKGM2zX7M

 128. seler said

  122 Anucha – numeracja wpisów może szie nie zgadzać i tak będzie

  dziękuję 😉

  a, bo widzisz… jestem cyganem z Australii, [załóżmy],
  że, jak bumerang – wracam 😉
  tam też Aborygenów
  „kochają”…

  Didgeridoo Sound | Australian Instrument
  .https://www.youtube.com/watch?v=XittepXxus8

  pozdrawiam 😉

 129. Jacek said

  Skoro już mowa, wiem, się powtarzam, o medalach to ciężarówki Kamaz od roku 1996 szesnaście razy zwyciężyły w rajdzie Dakar, w 2013 roku zajęły nawet wszystkie miejsca na podium.

 130. Irek said

  Złóż najważniejszy podpis życia. To duchowy ratunek Polski.

  PETYCJA

  w s. wystąpienia Episkopatu do władz państwowych Rzeczpospolitej Polskiej o koronację Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski.

  https://www.petycjeonline.com/zo_najwaniejszy_podpis_ycia_to_duchowy_ratunek_polski

  (…)

  – Czeka was ucisk, gdy nie obierzecie Mnie Królem Polski.
  I ucisk będzie taki aż to zrobicie.
  Jeśli tego nie zrobicie – zginiecie.
  Może was zostać nawet mniej niż dziesięć procent.
  – Czyli tyle co teraz Ukraińców w Polsce?
  – Nawet mniej dziecko!

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/10/22-24-x-2019-upomnienia-pouczenia-czeka.html

 131. Zbyszko said

  O tym jak to II Sobór zniszczył nasz Kościoł a przy okazji i nas. Można powiedzieć, że to nie komuna zniszczyła PRL a II Sobór
  https://gibson.neon24.pl/post/153015,autostrada-do-nieba

  PRL był darem Pana Boga po Ślubach Jasnogórskich. Mówił o tym sam Prymas Wyszyński : „dostaliśmy więcej niż chcieliśmy”

 132. PISKORZ said

  re 81 Panie gen. czoła chylę przed Panem !! ps Z tego co pamiętam Jego dawni przeciwnicy /Niemcy/ ..zorganizowali dla Niego jakąś zbiórkę pieniędzy / na leczenie lub coś w tym stylu/.!!

 133. seler said

  120 Lily – szie pytasz, co ja o tym sądzę, że Oświęcim nie polski…

  nie polski ? – to nie terytorium Polski ?

  judaistyczny ? – rzydowski ?

  czyli, że rzydzi tam mordowali Polaków, Cyganów, Węgrów, i Innych ?
  bo to ich [parchów] teren ? – Fabryka ? – Bysnes ?
  na to wygląda… NATO wygląda…
  bo szyd umiera wzniośle
  a Polakom precz

  odważyli szie zabić Jezusa cudzymi rękoma,
  i cudzymi rękoma wybiją Polaków i cyganów też, każdych,
  takie to wybrane żmije wśród wężów…
  kto ich, kurwa, wybrał ? – Bóg ?
  nie sądzę …

  no, chyba, że… że to wszystko porobili cyganie…
  ______

  Oświęcim to… judeosatanistyczny zarazek, co ma poroz…
  poroz przep
  opanować potem całe terytorium zbędnych Polaków [cyganów też, bo ja też tu żyję]
  i założyć Palestynę Bis,

  by ślad po nas nie pozostał…
  bo wyczekują kurwy moshiasza, pana ich, lucyfera…

  Oświęcim zatem —> to Zaczyn parchóe plan
  i jak szie tu kochać ekumenicznie
  z kurwami ?

  starałem szie lekko odpowiedzieć
  bo żeby kochać wynaturzonych
  trzeba takich napominać
  karaluch jest odporny
  na wybuch jądrowy
  ŻYD TEŻ

  i one mają w dupie, co myśli seler
  pozdrawiam

  Obrazy olejne 2015 01 30
  .https://www.youtube.com/watch?v=UL5Fe1S0b90

 134. revers said

  ad127

  jak w Cinach, lub globalnie w polinskim landzie …

  https://vk.com/video-67991642_456251143

 135. Ola said

  Co by nie tylko o Zydkach, to dla odmiany o Chinczykach aktualnie. Obrazki z chinskiego zycia wziete , oczywiscie z wirusem w tle
  .https://www.youtube.com/watch?v=zBXT7Pma7ts

 136. seler said

  spieramy szie
  by ognisko kłótni nie zagasło
  podsyca je
  wąż żyd

  i oczekujemy, że nastanie cud,
  gdy pejsy odpadną…
  a MY ?
  lub
  ja
  ?

  nie dożyjemy z pizdoletem usa
  [wyżej graficznie patrz]
  wspaniałych dni,
  a, dlaczegóż
  to ?

  bo antychryst nas w garści ma
  we wszystkich życiowych
  obciach… opcjach

  nawet gdyby Biblii nie było,
  to Ojciec – ale nie rydzyk
  mnie sumienie dał
  bym przejrzał

  kto kury kradnie, kto dywan,
  a kto Duszę mą

  dlaczego ja piszę prozą wierszowaną ?
  bo już nie wiem, jak dotrzeć mam

  do Jestestwa tych Ostatnich
  dni, by ?

  może porozmawiajmy sobie ze sobą sami
  a najlepiej ze Stwórcą
  jeżele błądzimy…

  a Sumienie ?
  pies jebał
  gdyż ?

 137. seler said

  to były piękne dni, po prostu piękne dni…
  gdy żaden żyd nie wpier..ał szie mi…

  znalazłem piosenkę,
  w rowie leżała
  porzucona

  Sirba Octet interprète Les deux guitares

  i… ?

  partyzantka ? – a czemu, że ?
  a Bóg spoziera
  i mówi NIE
  NIE !!!

  proszę spojrzeć na Jezusa,
  którego xxxxx zabili
  więc czemu nie
  nas…

  i chcieli by na krzyżu wisiał
  nie doczekanie ich…

  wziął i zmartwychwstał
  [trudne słowo]
  ja Relację… mam z Nim
  w Duchu i w Prawdzie
  i pomaga mi,
  nawet dzięki Wam
  otóż to…

  Kabaret Pod Wyrwigroszem – Kot pogrzebany .

 138. Rysio said

  Jak na razie wirus zabija około 30% . To są proporcje tych co wyzdrowieli do tych co umarli.

  https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

 139. seler said

  dopisek – prawdopodobnie jego wcześniej niż jutro NICK zapodał

  „Konsul” i inni – 1970 (Całość)

  i co ja mogę rzec ?
  powiedzieć ?

  no cóż… ?

  papież jest większa konsul… szie ładnie ubiera i ładnie kadzi,
  a żeby mieć na to wszystkie pieniądz w złocie
  to pejsy sprzedał.. o jo, joj, aj waj !

  watykan to córka judaizmu,
  tylko ślepi tego nie widzą
  albo ? – ich niewolnicy

  jeżeli wmówiono „wiernym inaczej”, że
  spożywają Jezusa żywcem
  by z Nim „być”
  to Franek
  inne robi
  cyrki…

  komu być wiernym ?
  diabłu czy Słowu ?

  Ewangelia Jana cały film
  .https://www.youtube.com/watch?v=74XVMnt6y2k

 140. seler said

  dopisek do Ewangelii [Nowiny] Jana

  czy Jezus był żydem ?
  wg tradycji jude – wg Matki na ziemi był
  bo tak klasyfikują żmije
  ojcostwo po matce
  dziwne ?

  a przecież Ojcem Jezusa był ?
  żydówka [religia] Maria ?
  tak, tak… judaizm
  ojcem ?, czyli
  żyd ?

  czyli Ojcem Jezusa był judaizm,
  a ojcem selera był świadkojehowizm ?
  i szie wtedy pisze pochodzenie przyrodzenia ?
  chuja tam…

  ale żmije to poplątały, ale ja to rozkminię

  jeszcze raz

  to jak ja
  szie urodzę Chińczykiem i przyjmnę [pieczątkę]
  religię islamu – to ja wtedy będę muzułmanin ?
  nooo tak, i wpiszą mi pochodzenie
  tejże religii – narodowość

  kuźwa, moment

  urodziłem szie Murzynem i mnie „wcielono” do
  adwentystów dnia ósmego [religia]
  i piszą mi POCHODZENIE
  w dowodzie osobistym,
  żem nie żaden Negro
  ale Ósmy,
  albo
  pochodzenia katolickiego
  albo żydowskiego
  lub prawo, tego
  sławnego
  kurwa
  niezła jazda…

  czyli każdy Indianin, jak przyjmie talmud
  to będzie pochodzenia żydowskiego
  z urodzenia…

  od dzisiaj jestem geoinżynierem z pochodzenia – urodzenia
  [yebać Hindusów] – ojcem Globalne,
  a matką – Ocipienie
  [taka religia]

  pochodzenie judaistyczne [religijne] to przeżytek
  ______

  seler – natka… sorry NACJA – tumiwis_izm
  [tak mam w dowodzie napisane
  -IZM jako narodowość, no…]

  pozdrawiam serdecznie
  seler
  korzenna jego nać
  😉

 141. Boydar said

 142. Boydar said

 143. revers said

  tylko maseczki antybakteryjne i antyvirusowe coraz trudniej kupic, lub ceny skoczyly nawet na te maseczki papierowe na gumce.

  Ale jak nie korona wirusem, to chorobami nowotworowymi dobije sie , przewiduje sie ze za 30 lat polowa populacji globu bedzie chorowac na nowotwory.

  Piekna smierc po chemicznym leczeniu i wygladzie zombie.

 144. wanderer said

  re 132 Piskorz,
  Tak, po wojnie spotkal sie nawet z tym ktorego zestrzelil. Wszyscy mieli dla niego szacunek. Po u schylku zycia celowo przemilczany zeby slawa o nim ucichla, zeby chluba, wzor do nasladowania poszedl w zapomnienie. Mowil prawde o zydach, wiec jego slawa nie mogla potoczyc sie inaczej jak wedlug utartego przez eskimosow scenariusza: albo zabic, albo osmieszyc, albo przemilczec i zatrzec pamiec.
  Warto posluchac od 2:37 minuty

 145. Boydar said

  „… ukradli mi piosenkę, ale znajdę złodzieja…
  podeptali mi godność – wybaczyć ?
  tożsamość podważyli nie pamiętam…”

  „… braci synów już nie ma – ja wciąż z nimi rozmawiam
  roztrzaskali domostwo – ja kamienie całuję
  zawlekli mnie na śmietnik – w słońce się wpatruję
  Zmiażdżyli mi podbrzusze – miłość nie da się zgubić
  Wyszarpali mi język – więc palcami coś mówię
  Wykłuli mi źrenice – myśl się z myślą zaplata
  Dzięki Ci Boże stworzyłeś najpiękniejszy ze światów …”

 146. Listwa said

  @ 107 Anne

  ,,Jak ekumeniczna, to żadna prawdziwa Msza,,- wyrwało mi się. Panie się potwornie oburzyły”

  – i słusznie, albo Msza św albo teatrzyk. To sie baby bujnęły na drogę do piekła.
  Kto podważa lub dementuje prawdę w sprawach istotnych grozi mu lądowanie w piekle na wieki.

  I to nie jest straszenie a przestroga.

  http://wikimapia.org/7307460/pl/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82-i-Klasztor-Franciszkan%C3%B3w-Cud-Eucharystyczny-z-Lanciano

  – niech sobie pojadą i zobaczą, To dla takich jak one.

 147. Boydar said

  Dobre ustawki potrafią przynieść dobre rezultaty

  https://wiadomosci.wp.pl/sondaz-34-polakow-chce-by-sedziowie-odpowiadali-dyscyplinarnie-6475736126187137a

 148. Listwa said

  @ 131 Zbyszko

  Pan Jezus ustanowił Msze św aby:
  1. Być z nami, 2. Obdarzać nas łaskami, 3. Aby być ofiarą za nasze grzechy dla naszego zbawienia.

  My z kolei powinniśmy odpowiedzieć uczestnictwem we Mszy św aby oddać cześć Panu Bogu.
  Ma to nastąpić w czterech aspektach podczas Mszy sw :

  1. Uwielbienie Pana Boga, 2. Podziękowanie za podarowane nam łaski i dary, 3. Przeproszenie za grzechy i wyrządzone zło oraz PRZEBŁAGANIE Pana Boga, 4. Przyjęcie łask i darów które Pan Bóg zechce przekazać.

  W ten sposób oddajemy należną cześć Panu Bogu w pełni. Nie ma na świecie i ludzkim życiu lepszej sposobności dla oddania czci Panu Bogu jak podczas Mszy sw, gdy sam Chrystus Pan składa bezkrwawą ofiarę z siebie samego realnie przebywając ciałem i duszą na ołtarzu. Sakrament ten może ważnie sprawować tylko ważnie wyświęcony kapłan sprawując Msze św „In persona Christi”, czyli w osobie Chrystusa.

  Najlepszą formą jest Msza św Trydencka, pozwala kroczyć w pełni respektując istotę Sacrum i Misterium. Novus jest okrojony i kieruje uwagę na coś innego, wypacza.

  Bardzo ważne jest, gdy się dobrze wie i czyni świadomie. Powodzenia.

  http://pbs.twimg.com/media/DWBWw9kWkAEfeMO?format=jpg&name=small
  http://pbs.twimg.com/media/EOftD-cWoAAiOA-?format=jpg&name=small

 149. Listwa said

  Powodzenia dla wszystkich oczywiście.
  https://pbs.twimg.com/media/EOurscPWsAEOrzT?format=jpg&name=900×900

 150. Listwa said

  „Przed II Soborem Watykańskim Kościół nauczał, że niekatolickie wyznania chrześcijańskie nie należą do prawdziwego Kościoła, a więc nie są częścią Kościoła Jezusa Chrystusa. Doktryna zawarta w Konstytucji dogmatycznej o Kościele Lumen gentium (nr 8) otwiera drogę do uznania ich za częściowe realizacje Kościoła Chrystusowego. Konsekwencje tych błędów są nieobliczalne i z czasem tylko się potęgują.

  Amoris lætitia jest więc nieuniknionym rezultatem nowej eklezjologii głoszonej przez Lumen gentium, a także niemądrego otwarcia się na świat, zalecanego przez Konstytucję duszpasterską o Kościele w świecie współczesnym Gaudium et spes2. I istotnie, wraz z Amoris lætitia małżeństwo chrześcijańskie staje się coraz bardziej takim, jakim go rodzi i profanuje współczesność”

  https://news.fsspx.pl/2019/09/kosciol-ktory-zostal-postawiony-na-glowie-wywiad-z-ks-dawidem-pagliaranim-fsspx/

  A kto wprowadzał najpierw na Soborze te nowinki, a potem przez 27 lat wciskał do Kościoła?

  To tera wszystko oddane i jesteścta wielcy.
  https://episkopat.pl/drogowskazy-jana-pawla-ii/

 151. Listwa said

  „Po miesiącach wyjaśniania kompromitującej afery szpiegowskiej, Tidjane Thiam, który funkcję prezesa banku Credit Suisse pełnił od 2015 roku, podał się do dymisji. Informacje wpłynęły na nastroje inwestorów”

  W linku zdjecie ubogaczacza, świat do góry kołami staje:
  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/tidjane-thiam-rezygnuje-z-funkcji-prezesa-credit-suisse-afera-szpiegowska/5jh1hkk?%3Futm_source=tw&utm_medium=social&utm_campaign=tw_bi.

 152. revers said

  A gdzie te 1,5 mld w najnowszych obligacjach rp?

 153. Boydar said

  @ Pan Listwa

  „… Przed II Soborem Watykańskim Kościół nauczał, że niekatolickie wyznania chrześcijańskie nie należą do prawdziwego Kościoła, a więc nie są częścią Kościoła Jezusa Chrystusa …”

  Zapewne nie zgodzi się Pan z moim zdaniem, alle …

  Kościół popełnił błąd. Należało bowiem uczynić tak, jak Jezus w świątyni (Jana 2:13-25). Nie tylko bowiem dokonał czynu ale dogłębnie i klarownie go uzasadnił, natychmiast i na miejscu.

  Każda z odszczepieńczych sekt kwestionuje inny fragment naszej (katolickiej) wiary. Żabę gotuje się powoli. I oni też nie na raz wszystko, tylko po kawałku, ostrożnie.

  Kościół doskonale wiedział, kto (wręcz personalnie oraz organizacyjnie) stał/stoi za uruchomieniem herezji. Zamiast postawić sprawę jasno, tak-tak, nie-nie, owinął w bawełnę.

  Oni byli asertywni a my za to płacimy. Oczywiście nie tylko za to, bo sami jesteśmy nieźle umoczeni, ale, jak to mówią, ziarnko do ziarnka …

  Popatrz Pan, taki obywatel Seler. Niby wporzo chłop z niego. Jak często pisze, pokrzywdzony losem i proweniencją (kury, dywany), w dodatku życie ciężko go doświadcza na bieżąco. U normalnego dawno powinna przyjść refleksja. A jednak na gruncie herezji stoi twardo, tak jak stał. Jakiś więc powód być musi, nie ma róży bez ognia.

 154. Katarzyna T said

  Ad.153.
  Kościół popełnił błąd. Kto? Co ?(…) sami jesteśmy nieźle umoczeni.O kim? O czym?
  Z pozdrowieniem. Kasia

 155. Kucharczyk said

  poziom biskupów posoborowych Jana Pawła II Benedykta XVI i Franciszka ośmieszają urząd biskupa selfikami
  zdziecinniali biskupi nuncjusz

 156. Kucharczyk said

  żydowski judaistyczny łódzki dziennikarz pisarz Bolesław Lesman II łódź

  Recepta na miliony — Klinika Języka
  https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/recepta-na-miliony
  „Recepta na miliony” wznowiona została właśnie przez Wydawnictwo Kusiński, cenione za oryginalność i nagradzane za takie wcześniejsze tytuły jak „Piotrkowska. Spacer pierwszy / Spacer drugi”, „Łódź na mapach 1793-1939” i „Księga fabryk Łodzi”. Ukazuje się w serii z czerwonym grzbietem, poszerzając kolekcję …

  Recepta na miliony – Ceny i opinie
  ceneo.pl/51731779
  Opis i dane produktu Recepta na miliony. W tej monografii Oskara Kona, najbogatszego z lodzermenschów, Lesman nie tylko odsłonił „kuchnię” pracy nad wielkim bogactwem w konkretnym czasie – na przełomie wieków XIX i XX, i w konkretnym miejscu – w Łodzi, mieście, którego ówczesny iście amerykański nagły rozrost jednych olśniewał i kusił, innych niepokoił i odstręczał.
  Recepta na miliony – Bolesław Lesman – 42.00 zł. – Tezeusz.pl
  https://tezeusz.pl/recepta-na-miliony-boleslaw-lesman
  Z dziejów rodu Konów. Legenda Widzewa o Oskarze Konie powstała w umysłach i odczuciach kilkudziesięciu tysięcy ludzi, którzy przez trzy bez mała dziesięciolecia byli bezwzględnie zależni od jego woli i kaprysów. Każdego dnia od decyzji Kona zależało, czy ludzie ci będą pracować, jeść i mieszkać pod dachem, czy też będą umierać z głodu pod gołym niebem lub krwawić
  RECEPTA NA MILIONY TYLKO U NAS NOWOŚĆ POLECAM ŁÓDŹ …
  https://allegro.pl/oferta/recepta-na-miliony-tylko-u-nas-nowosc-polecam-lodz-6776872750
  Kup teraz na Allegro.pl za 64,90 zł – RECEPTA NA MILIONY TYLKO U NAS NOWOŚĆ POLECAM ŁÓDŹ z miasta Łódź. Stan: nowy. Allegro.pl – Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  Recepta na miliony / Bolesław Lesman | Książka w Gandalf …
  https://www.gandalf.com.pl/b/recepta-na-miliony
  „Recepta na miliony” wznowiona została właśnie przez Wydawnictwo Kusiński, cenione za oryginalność i nagradzane za takie wcześniejsze tytuły jak „Piotrkowska. Spacer pierwszy / Spacer drugi”, „Łódź na mapach 1793-1939” i „Księga fabryk Łodzi”. Ukazuje się w serii z czerwonym grzbietem, poszerzając kolekcję publikacji, które …
  https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4817203/recepta-na-miliony
  ‘Recipe for riches’ (‘Recepta na miliony’) reprinted after 50 years. The former mansion of Oskar Kon, a Łódź industrialist, currently used by the National Higher School of Film, Television and Theatre in Łódź . Paweł Patora Bolesław Lesman’s book ‘A Recipe for Riches’ has been reprinted by the Kusiński publishing house, with support from the Lodz Special Economic Zone

  Książka nosi tytuł „Recepta na miliony” i jest fabularyzowaną biografią Oskara Kona. Napisał ją zaś Bolesław Lesman, łódzki dziennikarz, który wyjechał z Polski na stałe w roku 1968. Dlaczego ja się zdecydowałem na sprzedaż tej książki i dlaczego uporczywie krążę wokół tematyki łódzkiej, choć żadne sentymenty mnie z Łodzią nie łączą? Otóż dlatego, że Łódź i sprawy łódzkie są szalenie ważna dla zrozumienia wszystkiego, a polityki i jej połączeń z wielkim przemysłem w szczególności. Do tego jeszcze bez Łodzi i dokładnego zagłębienia się w niejawne łódzkie struktury przemysłowo- rodzinne, nie da się zrozumieć jakie były istotne przyczyny istnienia i prosperity ZSRR.

  Ktoś powie, że przesadzam, tak jak z tą całą herezją w Langwedocji i najazdem mongolskim na Europę, co podobno ma się łączyć ze sobą w jakiś tajemniczy sposób, ale nikt nie wie w jaki. Ja też jeszcze nie wiem, ale szukam różnych tropów. Zostawmy to jednak na boku i skupmy się na naszej książce.
  Kim był Oskar Kon wszyscy mniej więcej wiedzą, dlatego ja dziś skupię się bardziej na autorze – Bolesławie Lesmanie.

  Oto pan Bolesław był znanym w środowisku łódzkim dziennikarzem, który miał kolegów w UB i dobrze funkcjonował na mieście. Traktował też serio swój zawód, a to oznacza, że bywał w lokalach, pił z kim trzeba i zawierał różne przypadkowe znajomości z płcią przeciwną. Pan Bolesław miał także ambicje autorskie i stąd wziął się w jego głowie pomysł na napisanie biografii Oskara Kona. Materiały gromadził pracowicie, a że był z przekonań socjalistą, chciał napisać biografie prawdziwą, to znaczy historię o krwiopijcy i aferzyście, który niszczy życie robotników i wdaje się w międzynarodowe afery.

  Zanim doszło do napisania biografii, Lesman podzielił się swoimi wrażeniami z przeglądania materiałów, do których dotarł sam lub które zdobyli dla niego koledzy z resortu, z panem Chylińskim, dziennikarzem łódzkiego ośrodka telewizyjnego.

  Ten zaś, nie mówiąc nic Lesmanowi przekazał te materiały Jerzemu Urbanowi. On z kolei był wtedy na indeksie, co w praktyce oznaczało, że nie może pisać pod własnym nazwiskiem. Pisał więc pod innymi nazwiskami i normalnie funkcjonował. Urban, używając nazwiska Andrzej Izerski, napisał na podstawie materiałów zgromadzonych przez Lesmana, bardzo nędzną książczynę zatytułowaną „Widzewski królik”.

  Chcę zwrócić uwagę na jedno – żyd żydowi ukradł książkę o żydzie.

  Ponieważ Lesman był idealistą praktykiem, a kim był i jest Jerzy Urban wszyscy dobrze wiemy, sprawa poszła do sądu. Lesman oskarżył Urbana o kradzież pomysłu. Był bowiem bardzo przywiązany do swojej książki i postaci, która się z niej wyłaniała.

  To zaś co zrobił Urban, czyli nazwanie Oskara Kona „widzewskim królikiem” odpowiada mniej więcej temu, w jaki sposób dzisiaj, taki, dla przykładu Terlikowski, rozumie pisanie książek.

  Urban chciał zarobić parę złotych i napisał historię dętą. Lesman zaś poszedł na ostro i sprawa trafiła do sądu. W sądzie powołano biegłych, profesorów polonistyki, którzy jasno i autorytatywnie stwierdzili, że Urban niczego nie ukradł, że książka napisana po pseudonimem Andrzej Izerski, jest jego pomysłem autorskim.

  Lesman sprawę przegrał, ale napisał i wydał swoją książkę, tę którą mamy „Recepta na miliony”. Jeśli miałbym wyrazić się jednym zdaniem na jej temat powiedziałbym, że jest to książka nowoczesna. To znaczy, w uprawianych i słyszalnych tutaj przez nas rejestrach, jest to książka o skuteczności. Czyli o tym samym, o czym są wojny Czyngis Chana.

  Scena zaś, kiedy prezes Kon zostaje zmuszony do zamiatania liści przy swojej willi, a pewnego dnia, przyjeżdża do niego czarna limuzyna pełna oficerów i przemysłowców niemieckich, która zabiera go do Genewy (a jest rok 1940) bije na głowę wszystkie pointy wszystkich gangsterskich i politycznych demaskacji amerykańskich, jakie powstały kiedykolwiek. I jeszcze deklasuje połowę obrazów o holokauście.

  Lesman przez swoją książkę miał wyłącznie kłopoty. Bardzo chciał napisać książkę o złym kapitaliście, a napisał książkę o tworzeniu kapitałowego imperium, do czego użył języka współczesnego nam dzisiaj, choć naszych czasów przecież nie dożył.

  Napisał książkę tak, jakby był autorem amerykańskim, związanym z partią republikańską, a nie żydowskim dziennikarzem z Łodzi, który musi się szarpać po sądach z psami takimi jak Urban. Jego wyjazd w roku 1968 był wyjazdem naprawdę wymuszonym, to znaczy kiedy Lesman wyjechał z rodziną, okazało się, że w Izraelu nie ma dla niego pracy. Nie ma i już.

  Pojechał do Niemiec i próbował zatrudnić się w Radio Wolna Europa.

  Okazało się jednak, że tam także nie ma wolnych etatów, dla ludzi takich jak on. Został więc taksówkarzem i jeździł na tej taryfie, dopóki nie obstukał się z niemieckim na tyle, że mógł się zatrudnić w lokalnym radio.

  Jego książka została w Polsce wydana raz jedynie – w roku 1967. Wydanie, które umieszczę w sklepie jest wydaniem drugim.

  Teraz słów kilka o powiązaniach biznesu, polityki i herezji. Zostawiam na boku Oskara Kona, żeby nie psuć czytelnikom zabawy.

  Napiszę coś o największych wrogach prezesa Oskara, o rodzinie Eitingonów.

  Jest ona zawsze opisywana źle. To znaczy autorzy, którzy się za to biorą piszą o wielkim sukcesie Nauma i Borysa, którzy przybyli do Łodzi z Orła i tu zrobili wielki majątek. Po czym okazało się – co za przypadek – że w USA żyje inna gałąź tej rodziny, której przewodzi Motty Eitingon. No i on złożył braciom różne oferty. Oni zaś stali się przez to jeszcze bogatsi. Tuż przed wojną zaś, szczęśliwie, wyjechali do Ameryki i nie stali się ofiarami holocaustu.

  Kiedy jednak zaczniemy przyglądać się innym, dalszym członkom rodziny Eintingonów zrobi się naprawdę ciekawie. Szczególnie chodzi mi o tych pochodzących z Mohylewa.

  Oto Max był w Komitecie Freudowskim, a jego ojciec Chaim inwestował w medycynę i zbudował szpital w Lipsku. Najciekawszy był jednak inny Naum Eitingon, rodem ze Szkłowa. Przyjął imię Leonid i piął się po szczeblach kariery wojskowej, aż został generałem bezpieczeństwa państwowego ZSRR.

  Był czynny w Hiszpanii podczas wojny domowej, gdzie – jak głosi legenda – zbudował sobie krematorium, żeby szybciej i wydajniej likwidować wrogów ludu i republiki.

  Brał udział w porwaniach białych generałów w Paryżu i w likwidacji „band leśnych” na terenie Pribałtyki po II wojnie światowej. W końcu został aresztowany za syjonizm, a inne legenda głosi, że przez cały czas swojej służby ułatwiał swojemu kuzynowi z USA Motty’emu masowe upłynnianie tekstyliów na terenie ZSRR.

  Ten ostatni, Motty, stawał nawet przed komisją McCarthy’ego, podejrzany o działalność komunistyczną, ale niczego mu nie udowodniono. Jeśli zaś idzie o Leonida, to został w końcu aresztowany za syjonizm, ale też go wypuścili. Zrehabilitowano go jednak dopiero pośmiertnie, a my patrząc na tę historię możemy jedynie szyderczo dodać – w czyich oczach? W czyich oczach zrehabilitowano tego faceta?

  Kiedy rozmawiałem z wydawcą książki Lesmana, panem Jackiem Kusińskim, padła taka kwestia – Łódź jest prowincjonalna i sprawy łódzkie są prowincjonale. Otóż nie, sprawy łódzkie są światowe, albowiem Łódź była emanacją potężnych sił, które grały w grę globalną. Bez tych sił nigdy by nie powstała, nie byłaby potrzebna po prostu. Dlatego właśnie Łódź jest miastem była miastem światowym, w przeciwieństwie do Warszawy.

  https://www.e-kalejdoskop.pl/literatura-a215/recepta-na-miliony-wraca-po-pol-wieku-r4964
  W nowym wydaniu „Recepty na miliony” znajdziemy inne niż pierwotnie fotografie, wiele takich, do których Lesman nie miał dostępu. Pokazana jest też książka „Delicje ze stołu króla Salomona”, komentarz do Talmudu, napisany przez Oskara Kohna, ujawniony i wydany tuż przed wybuchem II wojny światowej – książka ukazała się w nakładzie tysiąca numerowanych egzemplarzy,

 157. Boydar said

  Oooo, a jado Pani Kasi nic nie pisałem 🙂

  Ale miło że się Pani odezwała.

 158. Kucharczyk said

  Oskar Kon – Wikipedia, wolna encyklopedia
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Oskar_Kon
  Oskar Kon, właściwie Oszer Kon (ur.20 maja 1870 w Łodzi, zm. 1961 w Argentynie) – łódzki przemysłowiec, fabrykant.. Życiorys. Urodził się jako Oszer (Uszer) w rodzinie chasydzkiej.Jego ojciec Lewi (Icek Lajba) był tkaczem u Juliusza Heinzla i handlarzem.Ojciec zadbał by syn uczył się nie tylko w chederze ale też zapewnił mu prywatnych nauczycieli przedmiotów świeckich.

 159. Kucharczyk said

  W tym roku ma rozpocząć się budowa tunelu łączącego dworce Łódź Kaliska i Ł.Fabryczna. Wybudowanie linii kolejowej łączącej oba dworce powoduje, ni mniej ni więcej, jak zespolenie i udrożnienie systemu połączeń kolejowych ….trzech zaborów. Po raz pierwszy od 1918r.

 160. Listwa said

  @ 156 Boydar

  Pani Kasia wstała ze snu. Trza dac jej czas na przebudzenie.

  @ 153 Boydar

  Wiecej błędów zrobiły dynastie królewskie i to dość dawno temu i tak ziarnka się gromadzą od setek lat. .
  A przeciwnik był asertywny i cichy oraz podstęny. Historia Koscioła to też pasmo ludzkich blędów niestety.
  Weźmy takiego św Anatazego, dużo sie nacierpiał bo walczył z błędami.

 161. Boydar said

  Tak, dynastie królewskie popełniły więcej. Widać były łatwiejsze w obsłudze.

 162. seler said

  Re: 153 Boydar obywatelu, wolałbym bracie ale… nic na siłę

  piszesz: – „U normalnego dawno powinna przyjść refleksja. A jednak na gruncie herezji stoi twardo, tak jak stał. Jakiś więc powód być musi, nie ma róży bez ognia.”
  —————————-

  przede wszystkim: – nie ma Dymu bez ognia… to
  nie ten film komediowy 😉
  Refleksja u mnie przyszła gdzieś tak 30 lat temu, z pomocą Ducha Św. bez namaszczania
  ale ochrzczony Nim byłem [przeczytaj w Biblii o Janie Chrzcicielu: – albowiem
  nadchodzi Ten, co nie wodą, lecz Duchem Chrzcić będzie ! ]

  dlaczego mi zatem zarzucasz herezję ?
  Kto ustanowił Kościół ? – Jezus
  Jaki ? – Duchowy
  a Konstantyn właśnie ten cielesny – 300 lat po Zmartwychwstaniu,
  żeby założyć Instytucję pod nazwą KRK,
  prawdziwych apostołów już nie było
  ale nastały Podróbki – do dziś

  a, co powiedział Jezus: – Ojciec nie mieszka w świątyniach ludzką ręką uczynionych,
  czyli, że gdzie ? – w Duszy właśnie… i nawet Kościół Katolicki tego naucza

  czego więc bramy piekielne nie przemogą ? – Watykanu ?
  czy może Niezłomnego CHARAKTERU ?
  takiego, jaki miał Jezus…
  naśladujmy Go
  To Odwaga
  i WIARA

  czy Chlebem i Winem zastąpisz Charakter ?!?

  kochany Boydar…. Uczniu Jezusa czy Watykanu ? – czy nie zmartwychwstałej [niestety] Marii ?

  mnie już być może nie będzie wśród żywych na tym łez padole, mam nadzieję,
  że wspomnisz obywatela selera i skonfrontujesz z Ewangelią [nie podróbami] – jak katechizm,
  i, kurcze, wyszło -IZM]

  Jedzcie i Pijcie Na Pamiątkę – Naśladujcie Czyny i Duchowość [[u żydów nauczano, że Dusza znajduje szie we krwi człowieka – a Jezus w sumie do żydów przemawiał – ich „językiem”

  dlaczego więc kochany Boydarze uporczywie oskarżasz mnie o wyimaginowaną herezję ?
  ja szie przecież trzymam Słowa bożego a nie ludzkich „nauk” magisterium KRK

  proszę Cię – sprawdź TO u źródeł – w Biblii
  pozdrawiam – seler

 163. Listwa said

  @ 160 Boydar

  Też ich słabości w oparach samozachwytu. Przeciwnikowi nie dali rady, a i za bardzo nie widzieli że jest problem.

 164. Kucharczyk said

  franciszek bergoglio papież patron porno karnawału Argentyna
  Bergoglio, Patron of Argentine Porno Carnival
  Following in the bad footsteps of the Brazilian porno Carnival, for some years Argentina has been eagerly competing with its model by hosting a bold porno Carnival in the city of Gualeguaychu, some 130 miles north of Buenos Aires.

  https://moimunanblog.com/

 165. Kucharczyk said

  https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A868-Bis.htm
  księża biskupi Jana Pawła II wstydzą sie Krzyża Św., sutanny  Catholic Prelates hide their Crosses
  One of the characteristics of the post-conciliar Bishops and Cardinals is to hide their Pectoral Crosses when wearing their laymen-style suits. We have been seeing this practice for decades.

  No matter what practical reason they may give, it looks very much like a custom that sprang out of human respect to affirm their faith in the Crucified Christ or to offend the religious sensibilities of Jews, Muslims or pagans.

  We are featuring here American Prelates at various meetings and public speeches who are following this practice, but it has extended to the whole Conciliar Church.

  In the last row, we see Card. Jorge Bergoglio of Buenos Aires and Card. Claudio Hummes, Prefect of the Congregation for the Clergy, attending the meeting of Latin American Bishops held in Aparecida in 2007. Hummes hid his Cross; Bergoglio forgot his…

 166. Kucharczyk said

  https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A866-Slap.htm

  budda
  https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A860-Tai.htm

  pogaństwo i papież Franciszek
  https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A859-Totem.htm


  Suor Cristina
  włoska siostra zakonna „katolicka” Cristine pod wpływem nauczania papieża materialnego Franciszka w „tańcu z gwiazdami” włoska edycja  https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A830-Way.htm

 167. Kucharczyk said

  Cristina Scuccia – Wikipedia
  https://en.wikipedia.org/wiki/Cristina_Scuccia
  Sister Cristina Scuccia (also known as Suor Cristina, Italian for „Sister Christina”) is an Italian Ursuline nun who won the 2014 season of The Voice of Italy as part of Team J-Ax, resulting in a record deal with Universal. In 2013, she won a Christian music competition as part of the Good News Festival.

  Suor Cristina – Compilation – The Voice Of Italy – 2014
  .https://www.youtube.com/watch?v=VcuUjuvNPuQ

  Suor Cristina – Novus Ordo Watch
  https://novusordowatch.org/tag/suor-cristina
  Suor Cristina performs Pop Song on Italian TV. It’s the Novus Ordo version of ‘March Madness’: Just when you thought you’d seen it all, the Novus Ordo Religion has the uncanny ability to outdo itself in terms of heresy, blasphemy, sacrilege, scandals, and other outrages.
  Call Me Jorge…: Suor Cristina – Sister Act?
  https://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2014/03/suor-cristina-sister-act.html
  Suor Cristina or Sister Cristina formerly Cristina Scuccia is Sicilian and twenty-five years old. She currently lives in Milan where she is a Ursuline nun of the Holy Family. Suor Cristina has dreamed since childhood of becoming a professional singer. It was music that originally attracted her to the convent.

  Ballando con le stelle, la rivelazione su Suor Cristina
  .https://www.youtube.com/watch?v=_SG4SZvuy4A
  Ballando con le stelle, la rivelazione su Suor Cristina: ‚Stava svenendo’ Suor Cristina è senza dubbio una delle protagoniste della corrente edizione di Ballando con le stelle.

  Matka Przełożona Urszulanek s. Cristine Scuccia

 168. osoba prywatna said

  Tak zagraniczne koncerny trują Polaków
  .https://www.youtube.com/watch?v=S-TRkkzJ2ew

 169. Kucharczyk said

  che gue (vara) papa
  .https://1.bp.blogspot.com/-s9hqnOHTuNM/XfK-4Hyc_7I/AAAAAAAAQMM/uXCuxEuuYFMBEG-_HkNfTulqGspS93LiQCLcBGAsYHQ/s1600/C4dRgmTW8AQjo_b.jpg

 170. Boydar said

  A mięsię wydaje, że to z braku prądu wowym czasie. Bo jakby mieli fazę, to by się te wszystkie czerwone lampki zapaliły. Atak – kicha.

  Mówiąc serio, podejrzewam że nie podejrzewali. Ani zakresu ani skali. Chcieli być kulturalni, szczodrzy, wyrozumiali i eleganccy. Mówili kici kici taś taś. Ato był przecież lew, obleśny i nienażarty.

  .https://www.youtube.com/watch?v=78e0D4DaBg4

  No, i to było już na poważnie.

 171. Kucharczyk said

  homo katedra kanada
  Homo orgasm celebrated in Montreal church
  The song Hallelujah by Leonard Cohen and reedited by Jeff Buckley was adapted for dance by Matthew Richardson. This dance – performed by two homosexuals using Buckley’s version – was filmed inside St. Peter Apostle in Montreal on May 1, 2019.
  https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A841-Halle.htm

 172. Kucharczyk said

  Franciszek na liście 50 najbardziej wpływowych żydów
  Now look at this! Francis was included in the list of thetop 50 Jews of the year in the American magazine The Forward, the voice of liberal American Judaism. I didn’t know that he was a Jew, but I am not surprised, his features are very similar to those of Jews.
  https://traditioninaction.org/Questions/B661_50Jews.html
  https://www.lastampa.it/2013/11/13/vaticaninsider/eng/world-news/pope-francis-ranked-among-this-years-most-prominent-jews-LbtNcvh1b96sFxfBCAyJSL/pagina.html

 173. Katarzyna T said

  Ad.156.
  Ps „jado” i znów muszę : Kto? Co?
  Proszę Kasi odpowiadać po polsku.

  ————
  Trochę poczucia humoru, Pani Kasiu…
  Admin

 174. Boydar said

  No i sam Pan Listwa widzi.

  Pani Kasia swoje latama ale zasłodką blondynkę bez trudności. Jej wybaczyć trzeba, kobieta, no i w ogóle. Że się kryguje to nawet dobrze świadczy, kobiety takmają i tak ma być (… zrobię jeszcze ze dwa kółka żeby sobie nie pomyślał…).

  A kogo zgrywa obywatel Seler ? Wygląda na to, że żadnej herezji nie znajduje. No więc jeśli nie ślepy (żalił się jedynie na ubytki w odnóżach), to kto ?

  I jeszcze cudzą korespondencję podczytuje, prosiak jakiś.

 175. Listwa said

  @ 173 Katarzyna T

  Kucharczyk, na co ty czekasz? Tłumacz, bo Kaska nie wie i przyswoić chce. .

 176. Listwa said

  @ 167 Kucharczyk

 177. Listwa said

  @ 170 Boydar
  Zaniedbali pewne sprawy.

  @ 174 Boydar

  Zaślepiony. Bo jak inaczej?

 178. Boydar said

  Moja Mamuśka jak się na nas wqurwiła to krzyczała, że olej do głowy najszybciej nalewa się przez dupę. W sumie racja.

  W tym konkretnym przypadku trzeba by jeszcze ze dwie bańki.

 179. Listwa said

  @ 177 Boydar

  Lejkiem z grafenu podświetlonym diodami z Wuchan.

 180. Boydar said

  „… zaniedbali pewne sprawy …”

  To by świadczyło o lekkomyślności, a to byli przecież mądrzy ludzie, czyli nie. Ja myślę, że w swej ufności zawierzyli … doradcom. No a doradcy to już zupełnie inna bajka. Choć taka sama jak te dzisiejsze.

  To ja Im powinienem doradzać 🙂

  Ale wtedy długo bym nie pożył, mimo że za grzybową nie przepadam.

 181. Listwa said

  O banku i wkładach, czyje są:

 182. Marian44 said

  @146 – mam do Pana „Listwy” pytanie:
  Byłem w Lanciano i oczywiście ten cud wywarł na mnie duże wrażenie.W nawiązaniu do niego,poszukuję od tamtej pory źródła informacji /jeśli jest prawdziwa/ o przedziwnej,jak wykazały szczegółowe badania, właściwości wagowej znajdujących się tam grudek krwi.Podobno jedna grudka waży tyle ile razem pozostałe.Dwie grudki podobnie,itd.Jeśli to jest prawda,to gdzie można spotkać jakąś potwierdzającą publikację na ten temat,bo jest on niezwykły i wydaje mi się,że warto się nad tym zastanawiać, co on oznacza.Pozdrawiam

 183. Boydar said

  Kpł 11,19 i pozostałe

  https://www.o2.pl/artykul/koronawirus-wiadomo-jakie-zwierze-przenioslo-wirusa-z-nietoperzy-na-ludzi-6476100949345921a

  Aczkolwiek, kto jak kto, ale Pan Bóg musiał wiedzieć że nietoperz ptakiem nie jest. Mogło natomiast nie wiedzieć tych siedemdziesięciu.

  A dwóch wiedziało 🙂

 184. osoba prywatna said

  Bieda a murzyńska przestępczość w USA
  https://www.hoplofobia.info/bieda-a-murzynska-przestepczosc-w-usa/

 185. Listwa said

  @ 181 Marian44 brak materiałow

  np, tu:

  Joan Carroll Cruz, tu zdjęcie
  https://lubimyczytac.pl/autor/39402/joan-carroll-cruz

  wydała książkę „Cuda eucharystyczne. Eucharystyczne fenomeny w życiu świętych”
  https://praweksiazki.pl/wiara-ojcow/3423-cuda-eucharystyczne-eucharystyczne-fenomeny-w-zyciu-swietych-978838602976.html

  gdzie podaje, że dokonano ważenia i rzeczywiście takie zjawisko występowało. Jedna bryłka ważyła tyle samo co wszystkie razem, cieżar dwóch był równy cięzarowi trzech,ciężar najmniejszej równy był cięzarowi największej. Ważenie dokonano po raz pierwszy dzieki specjalnemu urządzeniu jakie załatwił biskup, było to zaraz po cudzie. Potem przeprowadzono badania w lutym 1574 r, również one potwierdziły te zjawisko. Ważenia w obecności świadków komisji dokonał prałat Rodrigez. Wtedy też wspólny cięzar pięciu bryłek był równy wadze kazdej poszczególnej bryłki. Ten fakt został potwierszony też umieszcsniem tablicy w Kościele z opisem wyrzeźbionym w marmurze, która ponoć jest do dnia dzisiejszego. Poźniej dokonywano kolejnych badań ale te zjawisko już nie występowało.

  Jak podaje Cruz , ostatenie badanie było w 1970 r. które zostały przeprowadzone pod kierunkiem prof Odoardo Linoli asystował dr. Rugguero Bartelli.

  Stwierdzonoi wtedy , ze relikwiarz nie był hermetycznie zamkniety, przez co cząstki chleba Hostii uległy zaniknięciu.

  Stwierdzno, że zjawisko związane z cieżarem już nie występuje. Prof Linolli ogłosił oficjalne wyniki w 1971 r Potem ten raport był oceniany i weryfikowany przez Bruno Luciani i prof Urbano.
  Kopie wszystkich dokumentów otrzymał papież Paweł VI.

  Badania wskazywały ze jest tu do czynenia z: tkanka ścianki sercowej,brak substancji konserwującej, ciało i krew są pochodzenie ludzkiego z wykluczenuem pochodzenia zwierzęcego. Tkanka i krew to grupa krwi AB. Stwierdzoni wystepowanie minerłaów jak np. potas , wapń. Frakcjonowanie krwi w normie, zachowującą proporcje normalnej swieżej krwi ludzkiej.

  Prof Linilli podkreślił, że gdyby krew pochodziła od osoby zmarłej , krew uległaby zepsuciu i rozkładzie. Opisał też złozoność odzielenia tkanki od reszty mięsnia sercowego, niemożliwe do wykonanija 1300 lat temu (podaje w skrócie) Wydarzenie tego cudu to ok 700 r.

  Zatem obecne badania (z XX w) nie potwierdzają juz występowania niezwykłego zjawiska wagi poszczególnych fragmentów. Ale potwierdzają niezwykłe zjawisko żyjącej tkanki mieśnia sercowego ludzkiego i żywej krwi, które pomimo setek lat bez hermwtycznego zamknięcia w kontakcie ze środowiskiem atmosferycznym nie uległa zepsuciu i degradacji.
  . .

 186. Listwa said

  ad 185

  Powinni być tak: @ 181 Marian44

  a nie tak : @ 181 Marian44 brak materiałow

  W raporcie jest „Tkana ścianki sercowej (myocardium), wolna od jakichkolwiek śladów materiału lub substancji konserwującej”

 187. lewarek.pl said

  Padają i leżą. Wynoszą ich. Amatorskie filmiki z Chin.
  https://www.eutimes.net/2020/02/china-apocalypse-people-dropping-dead-everywhere-cremated-in-secret-its-a-total-disaster/

 188. Kapsel said

  Czar PRL-u

  Uciekł władzy aż 29 razy – historia najsłynniejszego złodzieja PRL-u

  Takich złodziei już nie ma. Zdzisław Najmrodzki ukradł około 100 polonezów. Włamywał się wyłącznie do Peweksów i kradł ekskluzywne dżinsy, czekoladę czy sprzęty AGD. W końcu wpadł w ręce milicji. Gdy zabrali go do aresztu, obezwładnił funkcjonariusza, zabrał mu mundur i wyszedł z komisariatu. Milicja zorganizowała następne poszukiwania, znów go złapali, a ten po raz kolejny im umknął, obnażając nieudolność ówczesnych służb. I tak 29 razy z rzędu… Jak mu się to udało? Oto historia króla złodziei i mistrza ucieczek rodem z PRL-u.

  https://web.archive.org/web/20170802161209/http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Uciekl-wladzy-az-29-razy-historia-najslynniejszego-zlodzieja-PRL-u,wid,13727870,wiadomosc.html

 189. Marian44 said

  @ 186.Dziękuję serdecznie za wyczerpujące informacje.
  Właśnie z tej książki /Joan Carroll Cruz/ czerpałem wiedzę o tych wagowych”właściwościach”grudek krwi, nie znajdując ich aktualnego /1970r/potwierdzenia.A może,i nadal tak uważam,badacze i ci co te badania zlecili,zostali tą cudowną anomalią tak zaskoczeni,tym „cudem w cudzie”,który nie mieści się w kategoriach „anomalii” lecz stanowi jakieś,dane nam przez Boga przesłanie.pozostawiając tą informację jedynie na kamiennej tablicy o której Pan wspomina.
  Skłonny jestem przypuszczać, i w tym kierunku prowadziłem swoje poszukiwania, rozmawiając z wieloma matematykami,że można zbudować równanie matematyczne,którego wynikiem będzie NIESKOŃCZONOŚĆ. A stąd już jest tylko jeden krok na potwierdzenie tezy,że Bóg jest Nieskończonością !!!

 190. lewarek.pl said

  182. Marian44
  Niech Pan się jeszcze wybierze do Sokółki i Legnicy. Nie tak efektowne są tamtejsze cuda (plamy krwi na korporale) jak w Lanciano, ale bliżej.

 191. Katarzyna T said

  Ad P.Gajowy. To Pan myślał ,że ja na poważnie? P.Boydar tak zrozumiał,ze aż gramatyka mu się zapomniała.
  Panie Listwa,mów mi Kasia.

  Tak myślałem. I chyba wciąż myślę.
  Admin

 192. lewarek.pl said

  189. Marian44
  „cudem w cudzie”,który nie mieści się w kategoriach „anomalii” lecz stanowi jakieś,dane nam przez Boga przesłanie

  Jakie to może być przesłanie? Może takie: każda, czy to mała czy duża cząstka Ciała Pańskiego zawiera w sobie całego Chrystusa. Dokładnie tak, jak głosi Kościół.

 193. Boydar said

  Pani Kasiu, ja na trzeźwo to dwóch zdań nie sklecę, a Pani mi gramatykę wypomina. Już trzeci dzień o suchym pysku; żądam współczucia a nie krytyki. No, właśnie.

 194. Boydar said

  To pakistańscy adwokaci nie wiedzą że jest apelacja ? Sędzia Eichstaedt może przeszkolić

  https://fakty.interia.pl/swiat/news-poslowie-w-pakistanie-chca-publicznych-egzekucji-dla-zabojco,nId,4313891

 195. revers said

  A ak w soczi Putin z Batka robia interesy na gazie, miedzy jednym rzutem na bande lodowiska do hokeja, a drugim strzalem w kerunku bramki, lub gangsta na rekawicach.

 196. Boydar said

  Jak widać Rosjanie osiągnęli mistrzostwo świata w kategorii ustawek.

  Ale prawdziwą klasę i tak dopiero pokażą 🙂

 197. revers said

  Z Suhoja koncernu zwolniono 1,8 tys pracownikow.

  Cos cienko w tej materii idzie rosyjskiej zbrojeniowce, jak 100 tys armia jankesow stoi u drzwi. Turcy tez jacys niemrawi w Syrii, nikt ich nie zaprosil a szukaja swoich komunistow wsrod kurdyjskich pkk.

  Do tego ostatnio zginelo w Syrii pod Idlib 5 agentow FSB od snajperek, to od min przeciwpiechotnych, to od przyjacielskiego ognia.

  Zelenski do Wlochow, odwolac ambasadorow DRL, LRL y Donbassu i Luganska Rzymie, cos solaa mu stoi w oku.

 198. Greg said

  Wyczerpujące informacje, włącznie ze zdjęciami.

  https://rhema24.pl/pl/p/Cud-Eucharystyczny-w-Lanciano-ksiazka-Nastuli-Fr.-Conv.-Nasuti-OFM%2C-kategoria-objawienia%2C-cuda%2C-Wydawnictwo-Arka-Wroclaw-00652/56844

 199. Boydar said

  Na sg wp.pl – „Zniknęły kury i drzewa”

  Zacząłem się zastanawiać; kury – rozumiem, może cały tabor przejeżdżał, ale drzewa ??? A o dywanach nie napisali, może bieda.

  https://magazyn.wp.pl/finanse/artykul/nieboczowy-wioska-niezwykla

  Prawda okazała się jednak inna.

 200. Boydar said

  https://wiadomosci.wp.pl/vera-jourova-o-polsce-to-nie-jest-reforma-to-jest-zniszczenie-6476195074762369a

  No to ich p. Jurova pocieszyła 🙂

  Zostają muzycy, Pan Bóg ich sam zabierze kiedy uzna.

 201. Greg said

  Co pomoże czytanie o Cudach, jak ludziska przyjmują Komunię od sąsiada…listonosza, piekarza, hydraulika !
  Wcale im to nie przeszkadza.
  Przeganiać tych wysłanników piekieł na ,,cztery wiatry” .

 202. Listwa said

  @ 191 Katarzyna T

  A czasami Kasieńka mogę?

  @ 192 lewarek.pl

  Ciekawa interpretacja.

  @ 189 Marian44

  Pan Bóg jest wyjątkową jednością trzech osób Bożych. Jest wszechmocny i wszechwiedzący.
  Czyni cuda w określonym i celowym zamierzeniem.

 203. Listwa said

  Wybory prezydenckie, ceny, bezrobocie, sądownictwo, Lepper:

 204. revers said

  „Oczywiscie twierdzenia sa … ”

  nawet nosowce przenosza kolejne odmiany i mutacje korony-wirusa

  .https://www.youtube.com/watch?v=ot2kKAfOizk

  tylko naukoffcy z globusa nie wnosza i wynosza kolejnych nanotechnologicznych obrobek DNA wirusow.

  Do tego w jedenj z prowicji Chin znaleziona kurczaki zarazone wirusem ptasiej gryy, 28 tys kurczat poszlo z dymem, yuanow i dullarowych czikersow rowniez.

 205. Katarzyna T said

  Ad.193 Panie Boydar już współczuję .Przypomniala mi się koleżanka z czasów studenckich, która w chwilach „przeciążenia” siadała i powtarzala: Zycie jest piękne a mężczyźni tacy szlachetni.
  .

 206. Anna NyndrO said

  .https://www.youtube.com/watch?v=D6HtBR_yW-U % opis? o nic szczególnego tu nie chodzi

 207. Anna NyndrO said

  Nie że Krzychu się „nawrócił”. Nie ma z czego. To o porządnym człowieku. O ludziach porządnych. Babilon.

  —————
  Ma z czego. Choć to porządny facet.
  Admin

 208. Anna NyndrO said

  Nie wiem Panie Marucho, czy Pan mnie zrozumiał. Chodzi o ZASADY. Proszę Małżonkę pozdrowić. My czasem więcej rozumiemy, niż Wy. To „my-wy”… To jest taki żart. Yhy

 209. osoba prywatna said

  Koronawirus w POLSCE! SANEPID NIE PRZYGOTOWANY NA PRZECIWDZIAŁANIE!! SŁUŻBY BEZSILNE
  .https://www.youtube.com/watch?v=LQ0bLl_F1sk

 210. Boydar said

  A po co Mu zasady skoro „tam” nic nie ma ? Po prostu NIC, zero, null.

  On wierzy w reinkarnację, jak w koło ratunkowe. Proszę Mu powiedzieć, że to chiński szajs; nie dość że z gumy ekologicznej, czyli rozpuszczalnej, to jeszcze ktoś w hurtowni je śpilokiem prześpilił, tak dla hecy.

  A On nic innego nie ma i nie chce mieć. Duszy pewnie też by się pozbył na koniec. Ale tak semneda, jest nieśmiertelna. Ani niestety ani na szczęście, nieśmiertelna i już.

  Pozdrawiam rzyczliwie.

 211. Anna NyndrO said

  Ja też mam przekonanie o reinkarnacji, Panie Boydar. Nie po to to puściłam,żeby Pan mi tu wrzeszczał. Tyle Pan zrozumiał, dupku.

 212. Anna NyndrO said

  Z tym ” rz ” yczliwie to o coś Panu chodzi, czy jest Pan przereklamowany?

 213. Boydar said

  Każdy jeden anonim w czasach wczesnego Gierka i późnego Gomułki tak podpisywałem, no imi już zostało. Proszę się nie przejmować, za ortografię jeszcze do piekła nikt nie trafił.

 214. NyndrO said

  Panie, proszę się od nas odczepić. Jesteśmy buddystami i nic Panu do tego. Dobrze mimo wszystko, że Pan się martwi o muzyków. A po śmierci posprawdzamy. Tyleż Pan zrozumiał, zarozumiały chłopcze.

 215. Marucha said

  Re 208:
  My czasem więcej rozumiemy, niż Wy.

  A czasem nie.

 216. Anna NyndrO said

  ” czasem ” właśnie to znaczy, zacny Marucho.

  ———-
  Moje ‚czasem’ takoż.
  Admin

 217. Marucha said

  Re 211, 212, 214:
  Proszę się nie przezywać. Zwłaszcza od dupków.

  To, że toleruję tutejszych buddystów, a nawet życzliwie się o nich wyrażam NIE OZNACZA, że uważam buddyzm za religię równoważną katolicyzmowi.
  Jeszcze żaden egzorcysta nie wypędził demonów w imię Buddy (czy też Wisznu albo Światowida). Za to mnóstwo ich wypędzono w imię Jezusa i Maryi. I żadnego innego.

  Nie mam zamiaru nikogo nawracać, ale też nie chcę trzymać gęby na kłódkę w imię świętego spokoju.

 218. Anna NyndrO said

  Gadaliśmy wiele o Gajówce. Dużo się idzie od Was nauczyć. Nie o nawracanie chodzi. Mamy raczej ugruntowane przekonania „religijne”. Krzychu może trochę inaczej Was traktuje.Ja bardziej jako książkę historyczną.

 219. Anna NyndrO said

  Ok. Ten „dupek” było pieszczotliwie. Ale ok. Zdrówka.

  ———
  Ok.
  Admin

 220. Boydar said

  Nyndr0, Ciulu Peruwiański, i Ty Anno, Jego Kobieto. Gdybyście byli be („to zła kobieta była”), miałbym Was głęboko w dupie. No ale nie jesteście, i nie mam. I, jak wskazał Gajowy, dla świętego spokoju nie mogę odwrócić głowy. Zrobicie z tym co uważacie, jak każdy człowiek – macie wolną wolę. I dopóki mogę, będę ostrzegał i przestrzegał, jak bliźniego.

  Poza tym, gdzie napisałem nieprawdę ? Gdzie Was o coś oskarżyłem, gdzie jakieś moje zarzuty ?!?!?

  Możecie mnie uznać za natręta. Ale jeśli aż tak Wam moje słowa nie pasują, to musi coś w nich być. Co ? Przyznacie ?

  Każda dusza niezbawiona to punkt dla Niego. Wyobraźcie sobie, jak mnie to wkurwia ! Zwłaszcza gdy nie musowo.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: