Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
  revers o NATO może się samo rozbroić…
  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Duda mógłby zalegalizować homozwiązki

Posted by Marucha w dniu 2020-02-04 (Wtorek)

Prezydent Andrzej Duda przyznał w najnowszym wywiadzie, że rozważyłby możliwość podpisania ustawy o legalizacji homoseksualnych związków partnerskich, jeśli takowa znalazłaby się na jego biurku.

Dodatkowo głowa państwa ma przyjmować w Pałacu Prezydenckim osoby ze środowisk LGBT, a także nie poparłaby samorządowych uchwał o strefach wolnych od homopropagandy.

Wywiad z Dudą ukazał się na łamach najnowszego wydania tygodnika „Wprost”. Prezydent twierdzi w nim, że mógłby rozważyć podpisanie przegłosowanej przez parlament ustawy o legalizacji związków partnerskich. Wszystko zależałoby od jej kształtu, ponieważ Duda jest głównie zwolennikiem możliwości „wzajemnego wspierania się, troski, dowiadywania się o stan zdrowia”.

Ponadto głowa państwa przyznała w rozmowie, że w Pałacu Prezydenckim jest odwiedzana przez homoseksualistów. „Nie stanowi to dla mnie najmniejszego problemu, nie wpływa w żaden sposób na mój stosunek do kogokolwiek” – stwierdził Duda, który odniósł się również do przyjmowanych przez samorządy uchwał o „Strefach wolnych od LGBT”. Zdaniem prezydenta odnoszą się one nie do konkretnych osób, ale do ideologii, choć on sam nie poparłby podobnego wniosku.

Od słów Dudy odcięło się Prawo i Sprawiedliwość. Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, podkreślił, że Duda nie jest już członkiem partii, tak więc przedstawia wyłącznie swoje indywidualne poglądy. Dworczyk sam nie poparłby podobnego projektu, przy czym zauważył on, iż w tej chwili nie ma nawet projektu ustawy mającego na celu legalizację homoseksualnych związków partnerskich.

Na podstawie: dorzeczy.pl.

http://autonom.pl

Komentarzy 20 do “Duda mógłby zalegalizować homozwiązki”

 1. Bili de kid said

  Już dawno temu Ziemkiewicz mówił, że trzeba to zrobić i że jets za. To była rozmowa na Youtube, ale pewnie usunęli.

 2. Boydar said

  Homozwiązki należy zalegalizować. Jedynym faktycznym problemem jest wynikająca demoralizacja.

  Te nienormatywne są bardziej pierdolnięte niż ustawa przewiduje. Same się wyduszą w niedługim czasie. A jeżeli jeszcze dojdzie kwestia udziałów w majątku to nawet w krótkim. Nie mamy bladego pojęcia jak naprawdę wygląda ich nienormalność i jakie powoduje konsekwencje.

 3. Kojak said

  Duda tylko powiedzil to co sadza wszystkie bandziory z PIS ! Paraduja zboczency na ulicach a zdegerowane kurwy z PPPYYSSS nasylaja na nich policyjnych bydlakow uzbrojonych po zeby nawet w karabiny zeby chronic zboczencow -pederastow ! To jest prawdziwa morda bydlakow i kanli z PPYYSS ! Zreszta sam Kaczynski wedlug zeznan wtajemniczonych to zboczeniec -pederasta ! Sa na to dokumenty !

 4. Marek said

  Duda – Juda.
  Dobrze kombinuje, najpierw związki partnerskie, potem małżeństwa homoseksualne.
  Wie, co mówi.

 5. Alina said

  Uprzejmie radziłabym naszym braciom sodomitom, a także innym zbokom, aby nie dali się nabrać na zwodnicze słówka A.DUPY.

  Ten pan mówi różne rzeczy kiedy mu wygodnie.

  A.DUPA powinien zostać uznanym za osobę wiarygodną dopiero jak postymuluje sobie anus dużym, takim 30-centymetrowym dildo. Publicznie.

 6. Olo said

  Wtedy sam Naczelnik mógłby skorzystać z takiego rozwiązania.

 7. Moher49 said

  Jesteśmy osaczeni, ogłupieni. Duda, zanim został prezydentem bywał na zebraniu Knesetu w Krakowie, podobnie jak pan Ujazdowski i pani Krysia od kanapek. Kogo byście nie wybrali, będzie robił tak samo. Oni Polaków nie słuchają, mają nas w życi. Ich namiestnicy urzędują w Synagodze Szatana.

 8. kulikow said

  A wiec co POLACY powinniscie z robic z tak zwanym rzadem POLSKIM.
  Wyp…….c na zbity pysk..Nami rzadzi ;;;;;TALMUDYCZNE zydostwo z Synagogi Szatana.Przy biernej postawie NARODU POLSKIEGO.I tak zwanego episkopatu Kosciola Katolickiego .Ktore w wiekszosci to sa same ;;;;;lachudry zydowskie .Udajace polakow.Wiec spijmy dalej I modlmy sie za tych co nas przesladuja ???????
  A wtedy z nikniemy z mapy swiata.Amen

 9. Sarmata said

  Pies jest pogrzebany gdzie indziej. Kościół w odwrocie. Obecnie wyraża i wspiera … uczucia, wrażliwość, emocje … troszczy się o nie urażanie zboczeńców na dyskomfort psychiczny. Skoro tak to my powiedzmy: skoro tak to zero tacy. Dezerterom się nie płaci.
  Zero tacy dla ojców Dominikanów skoro przewielebny ojciec Paweł Gużyński publicznie nawołuje do nękania arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Zero tacy dla ojców Dominikanów skoro są bliżsi popełniającym grzech wołającym o pomstę do nieba niż wierni obrońcom Pana Boga i Panny Maryi Niepokalanej Dziewicy! Nie jako walka z Kościołem tylko jako impuls do opamiętania obecnych pasterzy KK jak PE biskup Polak, którzy nie mają śmiałości stanąć w obecnie nie tylko katolików, ale samego Pana Boga i Matki Boże. Kompletny upadek. „Trzeba wyrazić jednoznaczną dezaprobatę wobec aktów agresji” – to oficjalne stanowisko Konferencji Episkopatu Polski wobec sobotnich wydarzeń w Białymstoku po Marszu Równości. Od przemocy odcina się też metropolita białostocki.

  Na stronie Konferencji Episkopatu Polski ukazał się komunikat, w którym cytowany jest rzecznik ks. Paweł Rytel-Andrianik: „Przemoc i pogarda w żadnym przypadku nie mogą być usprawiedliwiane i akceptowane. Trzeba wyrazić jednoznaczną dezaprobatę wobec aktów agresji, takich jak te, które miały miejsce w Białymstoku. Każda forma agresji jest wbrew nauce Jezusa Chrystusa. Szacunek należy się każdemu człowiekowi bez względu na jego poglądy”.
  Duchowny podkreślił, że „każda forma agresji jest wbrew nauce Jezusa Chrystusa”, a osoby LGBT są „braćmi i siostrami” katolików. – Chrystus oddał za nich swoje życie i ich chce doprowadzić ich do zbawienia – dodał.

  Przypomnę tym wszystkim najmądrzejszym z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia, tym wszystkim którym nie schodzi z języków propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach, że w obowiązującym dokumencie:

  ***********************************
  Katechizm Katolicki Św. Piusa X autorstwa kard. Gasparriego, Rozdział XI, „O grzechach uczynkowych czyli osobistych” napisano:

  573. Ile jest grzechów przeciwko bliźniemu wołających o pomstę do nieba?
  Cztery są grzechy przeciwko bliźniemu, wołające o pomstę do nieba, a mianowicie:
  a. rozmyślne zabójstwo;
  b. grzech sodomski;
  c. uciemiężenie ubogich oraz wdów i sierot;
  d. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty sługom i robotnikom.

  574. Dlaczego mówi się, że te grzechy wołają o pomstę do nieba?
  Dlatego się mówi, że te grzechy wołają o pomstę do nieba, ponieważ przed innymi grzechami mają w sobie nadzwyczajną i jawną niegodziwość i ściągają gniew i zemstę Bożą na tych, którzy je popełniają.
  koniec cyt.
  ***********************************

  GRZECH SODOMSKI jest grzechem wołającym o pomstę do nieba!
  Jest drugi z najgorszych grzechów po rozmyślnym zabójstwie!
  Pamiętajmy o tym!

  ***********************************
  Wielki Katechizm religii katolickiej z 1894 r. druk. Krakow 1910 podaje wszystkim nam ochrzczonym dokładnie to samo (co do joty) co Katechizm kard. Gasparriego:

  Wielki Katechizm religii katolickiej, Cześć V. O sprawiedliwości chrześcijańskiej i o czterech rzeczach ostatecznych. ROZDZIAŁ T. O sprawiedliwości chrześcijańskiej.

  790. Dlaczego niektóre grzechy nazywają się grzechami wołającymi o pomstę do nieba?
  Niektóre grzechy nazywają się grzechami, wołającymi o pomstę do nieba, bo o każdym z nich powiada wyraźnie pismo święte, że woła do nieba o pomstę, czyli sprawiedliwość boską w szczególniejszy sposób wzywa do wymierzenia kary.

  791. Ile jest grzechów, wołających o pomstę do nieba?
  Cztery są grzechy, wołające o pomstę do nieba, a są nimi:
  1. rozmyślne zabójstwo;
  2. grzech sodomski;
  3. uciemiężenie ubogich, oraz wdów i sierót;
  4. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty stogom i robotnikom.

  D) O dziewięciu grzechach cudzych.
  792. Które grzechy nazywają się grzechami cudzymi?
  Te grzechy nazywają się grzechami cudzymi, które wprawdzie inni popełniają, lecz w których ma się grzeszny udział.

  793. Ile jest grzechów cudzych?
  Dziewięć jest grzechów cudzych, a popełnia je, kto:
  1. do grzechu radzi;
  2. rozkazuje grzeszyć;
  3. zezwala na grzech drugich;
  4. innych do grzechu pobudza;
  5. grzech drugich pochwala;
  6. na grzech drugiego milczy;
  7. grzechu nie karze;
  8. do grzechu drugiemu dopomaga;
  9. grzechu innych broni.
  ***********************************

  W Katechizmie Kościoła Katolickiego opracowanym po Soborze Powszechnym Watykańskim II zatwierdzonym w dniu 11 października 1992 r. przez Jana Paweła II zostało wszystko zaciemnione i rozmyte. Z „grzechu sodomskiego” zrobiono podstępnie „grzech Sodomitów! Z dużej litery a więc tylko mieszkańców Sodomy. Biedronia już to nie dotyczy! Coś niebywałego!:
  V. Rozprzestrzenianie się grzechu 1867 Tradycja katechetyczna przypomina również, że istnieją „grzechy, które wołają o
  pomstę do nieba”. Wołają więc do nieba: krew Abla101, grzech Sodomitów102,
  narzekanie uciemiężonego ludu w Egipcie103, skarga cudzoziemca, wdowy i sieroty104,
  niesprawiedliwość względem najemnika105. gdzie odn.: 101. Por. Rdz 4, 10. 102. Por. Rdz 18, 20. 103. Por. Wj 3, 7-10. 104. Por. Wj 22, 20-22. 105. Por. Pwt 24, 14-15; Jk 5, 4.
  ***********************************

  Proszę zwrócić uwagę, że te pyszne tłumoki z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia dokładnie się wpisują w propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach tym, że popełniają grzechy cudze z nim powiązane. (Nie będzie tłumaczenia na Sądzie Bożym, oj nie będzie!)

  Bić i słuchać czy żyje jak mawiał moja Babcia szlachcianka. W ramach samoobrony zalecałbym wzorem naszych żołnierzy z NSZ – po 20 kijów na gołą dupę – jako środek wychowawcy krótkoterminowy. Piszę od lat, że najlepsze lekarstwo na wszelkie śmiecie i to bez skutków ubocznych to wg rozdzielnika NSZ – dostać 20 kijów na gołą d…. Tak dla napomnienia. Po tygodniu ewentualna poprawka. I tak aż do skutku. Aż zmądrzeje. Chrystus kiedyś osobiście wybatożył przekupniów w świątyni jerozolimskiej.
  LGBT to wirus aplikowany światu przez żydów (wszyscy co propagują tę dewiację w Polsce to są żydzi! zastanawiające?). Nie ma żadnego LGBT – to zwyczajne grzeszne zboczenie które winno być surowo karane jak się afiszuje przed dziećmi (i dorosłymi też) oraz obnosi w świetle dziennym.

  P.S. Stanisław Michalkiewicz powiedział: „Najzabawniejsze jest, że Episkopat zachęca cywilnych katolików, żeby angażowali się w politykę i życie społeczne. Ale kiedy się angażują w sposób, który nie pasuje żydowskiej gazecie dla Polaków i podnosi ona klangor, Episkopat zaraz podkula pod siebie ogon i przypomina o Chrystusie, co to kazał „nadstawiać drugi policzek” i tak dalej. Najwyraźniej zapomina, że polityka to nie jest schlebianie wszystkiemu; że to jest walka, w której wybiera się jeden kierunek, a pozostałe zwalcza. W tej sytuacji jest oczywiste, że katolicy, zwłaszcza ci, którzy próbują się w politykę angażować, nie mogą oczekiwać na wsparcie ze strony Episkopatu, który najwyraźniej nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że kiedy na pierwszej linii konfrontacji zabraknie tych, których dzisiaj wymownymi ustami przewielebnego księdza Pawła Rytela-Adrianika tak sztorcuje, to z agresywnymi sodomitami będzie musiał się konfrontować sam. Ciekawe, co im wtedy nadstawi.”
  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

 10. Lily said

  Re 3;Kojak
  Ciekawe,czy chodzi na parady w masce?.

 11. JARNO said

  coś mi się widzi, że co poniektórzy żyjący w ‚oczyszczalni ścieków=Polin’ nie wiedzą ‚gdzie’ żyją.
  .
  Zarówno w USA (nasz najważniejszy sojusznik) i w EU, NATO, etc>>tzw. ‚związki partnerskie’ czy „lgbt’ czy ‚transgender>są ‚STANDARDEM’ – od tego jest np. ‚komisja wenecka’. USA praktykuje np. wywieszanie flad LGBT w krajach, które chce wyzwalać
  tak jak obecność homoseksualistów w rządach-parlamentach-dyplomacji jest ‚standardem’. BoJo jest homo jak Biedroń a został per noga potraktowany przez premiera Luksemburga – tyż homo.
  .
  Chcę przez to powiedzieć rzecz oczywistą: nasza suwerenność w czymkolwiek jest ZEROWA i niezleżnie czy ‚zjednoczone prawiczki’ czy ‚totalne lewusy’ odgrywają rolę lawmakers-rulers.
  i jak się coś takiego pojawi (np. projekt ustawy) to już widzę jak Kaczor ‚broni polskiej rodziny’!! a duda w podskokach podpisze stosowne kwity>bo on jest taki QRWA światowy
  tak jak łykamy np. ‚prawdę o holokauście’ czy ‚wszyscy mają cząstkę krwi żydowskiej’.
  .
  Duda po prostu ‚oswaja’ poddanych z kolejnych swoich-zjednoczonej prawiczków – sukcesów.
  .

 12. Sarmata said

  Jak jest różnica między prezydentami Dudą i Trumpem?

  Trump nie wziął ani jednego dolara z państwowej kasy*
  Duda nigdy nie zarobił złotówki z własnej działalności.

  * Niewypłacanie wynagrodzenia głowie państwa nie jest jednak możliwe z punktu widzenia obowiązujących przepisów. Dowiedziawszy się o tym, prezydent Trump zadecydował, że całość jego zarobków zostanie przekazana na rzecz organizacji charytatywnych.

 13. wanderer said

  „Homozwiązki należy zalegalizować”
  Panie Boydar, Pan se jaja robisz, nieprawdaz? Niech Pan powie ze sobie jaja robi, albo o drugiej w nocy kiedy to pisal byl bardzo zmeczony..
  Bardzo lubie Pana, ale..
  Jesli to nie jaja to jakie bedzie przyzwolenie w nastepnym kroku, czego mozemy oczekiwac?

 14. wanderer said

  Kradzieze nalezy zalegalizowac. Jedynym faktycznym problemem jest wynikajaca demoralizacja. Ciekawie to brzmi?

  Panie Boydar, NIE, dla zasady!

 15. Boydar said

  Na wojnie te zasady nie mają zastosowania, w obliczu takiego zagrożenia, Bóg wybaczy nam walkę ich bronią.

  Panie Wanderer, napisałem wyraźnie – „jedynym faktycznym problemem jest wynikająca demoralizacja”. W obecnym czasie, co może być jeszcze demoralizujące jest pytaniem wyłącznie retorycznym, bo chyba nic.

  I konkretnie – po popuszczeniu wodzy, wyduszą się same, Pan nie zna mechanizmów i zależności w tym „środowisku”.

 16. wanderer said

  Panie Boydar, NIE, wytluc zeby zeby nie gryzli. Zadnych uleglosci. Zadnego kroku w tyl skoro wojna. Jak sie Pan Bogu wytlumaczysz?
  Jezeli On z nami to ktorz przeciwko nam? Nie wystarczy to Panu?

 17. wanderer said

  Ja wiem ze Pan masz bystry umysl, ale pewnych rzeczy sie nie przekracza, ot chocby by dac znak maluczkim, zeeby mieli w kim pokladac nadzieje. Pasterz musi byc silny, bo owce w niego wpatrzone. Nie zapominaj Pan o tym.

 18. Boydar said

  Coś Panu powiem. To bardzo dobrze, chwała Bogu, że są jeszcze ludzie tak bezkompromisowi jak Pan. Ja aż taki krystaliczny nie jestem ale przynajmniej wiem jak być powinno. Ponadto, to nie ja będę legalizował Sodomę i Gomorę tylko przedstawiciel kół rządzących. Jego/ich sumienie i sprawa. Ja się tylko cieszę, że sami sobie kopią grób, nie musimy tego robić my. A o obojętność wobec demoralizacji niech mnie Pan przypadkiem nie posądza. Przemawia przeze mnie tylko bezsilna wściekłość, że chce czy nie chcę, muszę na to patrzeć. Mam jednak niepłonną nadzieję, że proces likwidacji zarazy wskutek przedmiotowego zabiegu znacząco przyśpieszy.

 19. wanderer said

  Nie posadzam Pana o obojetnosc. Rozumiem tok panskiego rozumowania, lecz w tym przypadku pozwole sobie miec odmienny poglad na sprawe. I nie mam zamiaru licytowac sie ktora koncepcja jest bardziej sluszna. Niech Pan pamieta, ze po owocach ich poznajemy. Nawet w polityce warto miec twardy kregoslup. To przynosi wymierne korzysci.

  ps. prosze nie miec mi za zle ze to Panu powiedzialem.

 20. Boydar said

  Mogę tylko powtórzyć – chwała Bogu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: