Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Franciszek-Bergoglio ogłosił, że jest żydem! Posoborowi „papieże” przed nim też byli!

Posted by Marucha w dniu 2020-02-04 (Wtorek)

Pseudopapież modernistycznego neokościoła – Jerzy Bergoglio nie ukrywa się za bardzo z faktem, iż ​​jest on praktykującym, wierzącym żydem i że poprzedni „papieże” praktykowali także religijny (antychrześcijański, talmudyczny) judaizm.

Prawdziwa radość Bergoglio z daru premiera Izraela Benjamina Netanjahu

Dwa miesiące przed swoją wizytą w Ziemi Świętej w 2014 r. spotkał się w Watykanie z prezydentem Izraela Szymonem Peresem i premierem Benjaminem Netanjahu. „Cieszymy się, że nasz brat Franciszek w swojej polityce otwartości i szczerości w Kościele katolickim głośno wypowiedział to, co od dawna znane jest w najwyższych kręgach katolickich i żydowskich” – stwierdzają razem we wspólnym oświadczeniu.

Chabad, światowy żydowski ruch mesjanistyczny, odpowiedział, że poprzedni „papieże” byli gorliwymi uczniami rabina Schneersona.

Jerzy Bergoglio całujący po rękach żydowskich rabinów. W liturgii i tradycji chrześcijańskiej pocałunek symbolizuje jedność i duchowe przywiązanie oraz jest wyrazem wielkiego szacunku.

Kongregacja Nauki Wiary modernistycznego neokościoła ogłosiła wówczas, że​„przez wiele lat katolicyzm został ponownie zintegrowany z judaizmem, który w wyniku niefortunnej interpretacji niektórych wypowiedzi Jezusa i błędnego nauczania [sic!] niektórych Ojców Kościoła został kiedyś uchylony. Proces ten został ponownie zainicjowany II. Sobór Watykański i przechodzi stopniowo, od najwyższych dostojników katolickich do „wspólnego ludu bożego”.

Jan Montini („Paweł VI”) w „efodzie Kajfasza”.

Pamiętajmy, że poprzednicy Bergoglio także nie ukrywali się z swoją miłością do talmudycznego judaizmu. Angelo Roncalli ps. „Jan XXIII” koniecznie chciał otrzymać kapelusz kardynalski z rąk masona, socjalisty Vincenta Auriola, który według słów licznych wielkich mistrzów Masonerii, inicjował Roncalliego w Paryżu.

Pierwszą decyzją nowego „papieża” było wyniesienie do godności „kardynała” arcybiskupa Giovanniego Montiniego [przyszły Paweł VI]. Herezjarchę Montiniego ps. „Pawła VI” często widziano w napierśniku (efodzie) żydowskiego arcykapłana.

O judeofilii Karola Wojtyły i jego fałszywej „teologii wspólnego przymierza” można by napisać wiele książek…

Jako rzymscy katolicy mamy bezwzględny obowiązek unikać tych ludzi i demaskować ich jako wilków w owczych skórach, których niezmiennym celem jest od 2 tys. lat zniszczenie Kościoła i Wiary katolickiej.

„Żydzi zabili Pana Jezusa i Proroków. I nas także prześladowali.
A nie podobają się Bogu i są wrodzy wszystkim ludziom.” 1 Tes. 2.15.

„Synagogi żydowskie są źródłem prześladowań.” (Tertulian)

Redakcja Tenete Traditiones
https://tenetetraditiones.blogspot.com

Komentarzy 19 do “Franciszek-Bergoglio ogłosił, że jest żydem! Posoborowi „papieże” przed nim też byli!”

 1. Adrem said

  W takim razie to oszust !

 2. Kojak said

  Mam nadzieje jednak, ze Pan Bog tego wyraznie wykolejonego heretyka, wnet odwola ,wreszcie w zaswiaty ! Moze jego pontyfikat ma unaocznic gangrene toczaca kosciol ! To od samego poczatku byla blzenada i farsa Mieszka w hotelu papieskim a gosci przyjmuje w jego stolowce ! Trudno o wiekszy idiotyzm

 3. Greg said

  Nie oszust..Gnój nad Gnoje !
  Włącznie z Rysiem.

 4. Greg said

  Każdy żyd jest komunistą, ale nie każdy komunista jest żydem.
  On jest !

 5. Jack Ravenno said

  O tempora, o mores…

 6. Przemysław Jakub said

  Montini i Wojtyła byli Żydami. Bergoglio też nim jest.

 7. Maverick said

  Ateiści, lewacy czy zboczeńcy często drwią z wiary, Boga czy Jezusa. Inne sekty nie uznają matki Boskiej, a ona została wybrana na matkę Jezusa ze względu na swój nieskazitelny charakter. Czyli danie życia synowi Bożemu, co niewątpliwie podnosi jest znaczenie, bo bo jak by na to nie patrzył to ona była pierwszą chrześcijanką po objawieniu się jej Anioła Gabriela.

  Gdy przyparci do muru często zmieniają retorykę twierdząc, że Jezus i jego apostołowie byli żydami. A ty zacofany baranie nawet tego nie wiesz, twierdzą dumnie w swojej niby wyższości nad wierzącymi. Stąd takie częste są lewackie zwroty jak judeochrześcijan-izm są coraz częściej używane poprzez polityków podstawionych poprzez kabałę ciemnym masom do sprawowania nad nimi nadzoru.

  Po presją syjonistycznej i talmudycznej herezji próbują oni zniszczyć powoli chrześcijaństwo i podporządkować talmudycznemu syjonizmowi co bardzo udaje się im w USA kraju fałszywych kaznodziei. Infiltracja kościoła zboczeńcami, czy farbowanymi syjonistami udającymi chrześcijan-ów ma za cel zohydzenie go młodym pokoleniom i wykorzenienie wartości chrześcijańskich i wyparcie się poprzez ich tych wartości, zastąpienie ich płytkim materializmem, pokusami oraz pychą zbudowaną wartościach talmudycznych..

  Tak naprawdę lewactwo, niedowiarki, lewicowcy nie mają pojęcia o woli Boga i jego prawach naturalnych, ta ich ignorancja i bałwochwalcze zarozumialstwo prowadzi do ich samo upokorzenia się w głupocie, przeważnie osiągają cele odwrotne od zamierzonych.

  To ich ciągłe nadmienianie wszystkich apostołów jako Żydów też mija się z prawdą bo apostołowie byli Galilejczykami a Żyd był tylko jeden a był to Judasz.

 8. lewarek.pl said

  7. Maaverick
  Polecam lekturę Pisma św., w szczególności czterech ewangelii i Dziejów Apostolskich.

 9. Alina said

  Ale nowina! Żadna nowina.

  Wielu papieży było żydami czy kryptożydami. Ilu – to ciemna liczba. Ale zaczęli już dawno.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zozym_(papie%C5%BC)

  Zozym (łac. Zosim, Zosimos; ur. w Grecji, zm. 26 grudnia 418 w Rzymie) – święty Kościoła katolickiego, 41. papież w okresie od 18 marca 417 do 26 grudnia 418.

  Z pochodzenia był Grekiem żydowskiego pochodzenia, synem Abrahama.

 10. Jan said

  Niebo wzywa do wyboru nowego papieża! Konklawe powinno się odbyć w Licheniu.

  http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordz-alicja-mmczvi-bog-bogaty-w-miosierdzie

  Orędzie z dn. 18.10.2019

  (…)
  Jeżeli tej Intronizacji nie dokonacie według w/w świętego pouczenia, to Antychryst zapanuje u was i w was. A więc odwagi synowie Moi na urzędach w Rządzie, EXL w Episkopacie Polski – odwagi, odwagi wspomaga was św. Andrzej Bobola patron Polski. Amen. Amen. Amen.

  Błogosławię Ja Królowa Polski przez zasługi świętych i błogosławionych Polskiej ziemi. W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. I niech się tak stanie, by alleluja zaśpiewać w wieczności. To podpowiada Anioł AVE- Stróż Polski, przypomina też, by to konklawe w Licheniu zwołać i wybrać nowego Piotra, bo obecny biskup Rzymu – sam się tak nazywa – pobłądził. Przez swoich doradców wszedł w ducha pogaństwa, świętuje wraz z szamanami i szamankami idąc w pląsach z wieloma kardynałami, chce poprowadzić lud mój na manowce, a więc do piekła. Tak jak mówi ten tytuł psalmu 12 „Wśród zakłamanego świata” trwa, werset 8: „Ty nas zachowasz, o Panie, ustrzeżesz nas na wieki od tego plemienia”.

  Orędzie z dn. 22.10.2019

  Jan Paweł II mówi:

  (…)
  Króla Jezusa Chrystusa Syna Maryi trzeba prosić, by zechciał to berło i koronę przyjąć.

  I T R O N I Z A C J A to zadanie najważniejsze. TO TYLKO URATUJE NARÓD MÓJ – OJCZYZNĘ MOJĄ, której służyłem do ostatniego oddechu Mojego życia ziemskiego, a teraz wiecznego jako kapłan, biskup, arcybiskup, kardynał, papież. I wy tak czyńcie.

  Zwołać to konklawe, o czym ciągle przypomina Anioł AVE Stróż Polski, wybrać nowego papieża u stóp Królowej Bolesnej w Licheniu, by Polska wybrana Nowe Jeruzalem, wykonała wolę świętą OJCA PRZEDWIECZNEGO. INTRONIZACJA to dzieło teraz i ten sobór papieski szybko po tym.

  Tyle słów Bożych, proroctw, danych przez osoby zakonne i świeckie, ale nie chcecie słuchać maluczkich. Oby nie było za późno. Macie też mądrych kapłanów Ducha Świętego – ich chcecie ujarzmić? To Bestię trzeba ujarzmić mocą różańca świętego Królowej z Gietrzwałdu, ale wy dostojnicy kościoła następnych akcji modlitewnych jak „Różaniec do Granic” powtórzyć nie chcieliście? „Polska pod Krzyżem” doszła do skutku za pozwoleniem włocławskiego biskupa M….

  A teraz akcja modlitewna „Polska przy tronie Chrystusa Króla w Wolnej Elekcji”. To wasz egzamin rodacy.

 11. jasiek z toronto said

  Re: 7 Mavierick
  Panie Maverick – male sprostowanie: Jest JEDNO PRAWO Pana Boga i nie ma wielu Praw.
  (ani wielu Bogow).
  To tylko tyle. (mysl co piszesz publicznie).
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. jasiek z toronto said

  Re: 10 Jan
  „Bestia” ma wciaz niezbywalne prawo zwiedzenia (skorumpowania) Czlowieka w jego pielgrzymce danego czasu ograniczonego czasu zycia danego przez Stworce. Czlowiek jest przez cale zycie poddawany probie i tylko od Czlowieka zalezy czy podda sie (lucyferowi) wplywu zla czy odda sie w Rece bezwarunkowej Milosci do (wobec) Pana Boga.
  Zycie Czlowieka (w ograniczonym czasie) jest nieustanna walka wyboru miedzy Panem Bogiem (Jego Prawem) a lucyferem (jego iluzja prawdy doczesnej lub materialnej – jak kto woli). Kazdy ma wybor w/g niezbywalnego prawa wolnej woli.
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. Dictum said

  [Mnie już nie dziwi nic. Wszystko, co synowie diabła zamierzyli, krok po kroku się dzieje]

  „Kochani Bracia w Mojżeszu! Myśmy otrzymali Wasz list, w którym dajecie nam poznać przeciwności i nieszczęścia, które znosicie. Uczucie, które nas tak samo dotyka, jak i was, lecz najwięksi rabini i satrapi naszego prawa wyrzekli następujące zdanie: Mówicie, że król Francji chce, abyście zostali chrześcijanami. Zróbcie to, jeśli inaczej nie możecie, lecz zachowajcie zawsze pamięć o Mojżeszu w sercu. Mówicie, że chcą zabrać wasze mienie. Uczyńcie wasze dzieci kupcami, a przy za pomocą handlu wy powoli nieznacznie wszystko ich mieć będziecie. Wy się skarżycie, że oni godzą na wasze życie. Uczyńcie dzieci wasze lekarzami i aptekarzami, którzy sprawią, że oni swoje utracą bez obawy kary dla was. Do tego, co mówicie, że niszczą wasze synagogi, starajcie się, aby wasze dzieci były kanonikami i duchownymi, aby one rujnowały ich Kościół. A co do tego, co mówicie, że was bardzo gnębią, uczyńcie dzieci wasze adwokatami, notariuszami i ludźmi, którzy mają się zajmować zwyczajnie sprawami publicznymi, a w ten sposób wy zapanujecie nad chrześcijanami, zajmiecie ich ziemie i pomścicie się nad nimi. Nie zarzucajcie rozkazu, jaki my wam dajemy, a zobaczycie przez doświadczenie, że z pognębionych staniecie się wysoko wyniesionymi. V.S.S.V.F.F. książę żydów w Konstantynopolu 21 kasleu 1489 r.”

  „Przerośliśmy ponad głowy innym narodom. Teraz musimy przede wszystkim zawładnąć majątkami ziemskimi. Chrześcijańscy robotnicy będą je uprawiać i będą dla nas wytwarzać olbrzymie dochody. Jeśli się niektórzy żydzi chrzczą, to się przez to nasza siła jeszcze zwiększy, ponieważ żyd ochrzczony nie przestaje nigdy być żydem. Głównym nieprzyjacielem żydów jest Kościół katolicki. Dlatego zasadziliśmy na tym drzewie ducha wolności i niekarności. Wznieciliśmy również walkę i niezgodę między poszczególnymi wyznaniami chrześcijańskimi. W pierwszej linii będziemy walczyć z największą zaciekłością przeciw klerowi katolickiemu. Będziemy rzucać przeciwko niemu szyderstwa i skandale z jego życia, aby go narazić na obrzydzenie wobec świata. Opanujemy szkoły. Bogactwo Kościoła musi być łupem Izraela. Stan sędziowski, władze, lekarze muszą być żydowskimi. Nie może być nierozerwalności chrześcijańskiego małżeństwa. Francja jest już nasza, obecnie Austria jest na porządku! Do tego przyjdzie, że chrześcijanie będą przychodzić i prosić, aby mogli być żydami, lecz Juda z pogardą ich odrzuci od siebie”.

  [ks. St. Trzeciak PROGRAM ŚWIATOWEJ POLITYKI ŻYDOWSKIEJ
  (Konspiracja i dekonspiracja) 1936]

 14. Joannus said

  ”Franciszek-Bergoglio ogłosił, że jest żydem! ”

  Kiedy i gdzie, rad byłbym się dowiedzieć, od Tenete Traditiones

 15. Rudy102 said

  re. 14 Joannus said 2020-02-05 (Środa) @ 11:14:52

  Tu się nie zadaje takich pytań. Tu się wierzy w podane „słowo”.

  ——–
  Co ty, kurwa, pierdolisz?
  Admin

 16. Marucha said

  Re 14:
  Zapodałem artykuł ze strony sedewakanystów – jak jest. Na ich odpowiedzialność.
  Mnie osobiście jednak wiele do myślenia daje fanatyczne żydofilstwo ostatnich papieży, szczególnie JP II i Bergoglia.

 17. Zerohero said

  JP2 całuje Koran.

  Znalazłem wyjaśnienia, że to z szacunku dla innej wiary i tym podobne wyjaśnienia dla idiotów. Niestety, ale z perspektywy czasu widać, że Dżejpitu bezwzględnie wdrażał nadejście praw noahickich. Według nich islam jest dobrą bazą dla religii gojów, a katolicyzm musi być głęboko zmodyfikowany.

 18. wnikliwymokiem said

  No cóż, żydowska religia.

 19. NICK said

  Tytuł.
  Nie musi ogłaszać.
  Nie musi być po matce.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: