Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Winnicki: „Winę za samobójstwa nastolatków ponosi przede wszystkim ideologia LGBT”

Posted by Marucha w dniu 2020-02-04 (Wtorek)

Poseł Robert Winnicki odniósł się do dramatu nastoletniej Wiktorii, zakończonym samobójstwem w warszawskim metrze. Jak podkreślił – winę za samobójstwa nastolatków ponosi głównie środowisko LGBT.

„Niestety, statystyki mówiące o tym, że aż 70% nastolatków doświadczających zaburzeń tożsamości płciowej myśli o samobójstwie, mogą być bliskie prawdy. Winę za te dramaty ponosi przede wszystkim sącząca się z internetu, z mediów, filmów, seriali i książek ideologia LGBT” – wprost pisze Winnicki i zaznacza, że należy pilnie działać ws. psychiatrii dziecięcej w Polsce.

Prezes Ruchu Narodowego podkreślił także, że to antykultura LGBT najmocniej pustoszy tożsamość najmłodszych: „To właśnie ona zamiast naturalnych, stabilnych wzorców oferuje delikatnej psychice dojrzewającego płciowo człowieka seksualną jazdę bez trzymanki i wywraca jego tożsamość. Nie jest prawdą, że główny problem tkwi w tradycyjnej kulturze czy społecznej nieakceptacji”.

Pod postem posła od razu odezwały się środowiska lewicowe i popularyzatorzy idei LGBT, którzy zarzucili brak szacunku: „Musimy tę prawdę przypominać niezależnie od bełkotu poprawności politycznej, która chce nasze dzieci i młodzież oddać na pastwę groźnej patologii” – odważnie stwierdził lider Konfederacji.

https://medianarodowe.com/

Komentarzy 26 do “Winnicki: „Winę za samobójstwa nastolatków ponosi przede wszystkim ideologia LGBT””

 1. I udający narodowców konfidenci.

 2. NyndrO said

  A gdyby to powiedział Zulus Czaka, nie byłoby to prawdą?

  ———–
  Dokładnie!
  Admin

 3. NyndrO said

  Nawiasem, Bili de Kid jest zboczonym pedofilem i kradnie pieniądze z tacy.

 4. Boydar said

  Uwagi słuszne, Drogi Nyndr0, tak jedna jak i druga. Przy czym, co u Ciebie oznacza „zboczony pedofil” ? Że np. preferuje wyłącznie dzieci leworęczne ? Ale nie że Pan De Kid, tylko tak bardziej ogólnie.

  Jednak wracając do meritum – trudno jest (1) odmówić racji. Popatrz, obywatel Winnicki stawia nacisk na terapię oraz elementy pośredniczące. O likwidacji prowodyrów nic nie wspomina. Big Pharma by zdechła gdyby jej naukowcy nie wymyślali coraz to nowych przypadłości.

  Fachowo to określono już dawno dawno temu, problem-reakcja-rozwiązanie

  ————-
  Co by się działo, gdyby Winnicki bodaj mimochodem napomknął o likwidacji prowodyrów?
  Admin

 5. NyndrO said

  A można być niezboczonym pedofilem? Po prostu szybka wyścigówka. Czy udaje narodowca, nie mam pojęcia i nie interesuje mnie to. Ale na ‚ konfidenta’, to trzeba mieć dowody. To jest duży ciężar gatunkowy. Chyba, że nie zdajemy se sprawy ze znaczenia słów. Bo niezależne media międzynarodowe donoszą, że Bili klęczał wczoraj na dworcu ZOO.

 6. NyndrO said

  Poza tym nie każdy pedofil kradnie z tacy, jak już głupio pytasz.

 7. Boydar said

  Tak dla jasności – sayanim (lesayeah) nie są konfidentami sensu stricto. I p. Winnicki też nie jest. Może wisi na haku, co prawdopodobne, jednak wystarczy go tylko posłuchać, nie ma potrzeby powoływania komisji weryfikacyjnej.

  Z tą tacą to możesz mieć rację, idę spać, pa pa.

 8. NyndrO said

  Siè nie dzowię, że idziesz. Konfident znaczy sensu stricto to, co znaczy.

 9. NyndrO said

  I w kulturalnym towarzystwie za takie pomówienie ląduje się w szpitalu.

 10. Boydar said

  A co ma Winnicki wspólnego z kulturalnym towarzystwem ??? Jeżeli w ogóle z jakimś, to ono się zupełnie inaczej nazywa. Dobrabranoc.

 11. NyndrO said

  Powtarzam z całym przekonaniem. Głosząc takie pomówienia bez dowodów, w bardzo kulturalnym towarzystwie trafia się na ortopedię. Na wyborach nie byłem od 20 lat. Mam gdzieś Winnickiego. Jak mówi o psychiatrii dziecęcej, to nie mam pojęcia, co ma na myśli. Może np. pozamykanie dziecięcych psychiatrów w pierdlu. Nie wiem. Natomiast w Polsce słowo ‚konfident’ ma dosyć konkretne znaczenie. Jak takie słowa będziemy se tak rzucać, to przejdziemy nap esperanto.

 12. Boydar said

  Nie trzeba esperanto, wystarczy łacina.

  https://sciaga.pl/tekst/19702-20-konfident

  Zakłócasz mi sen.

 13. NyndrO said

  Znam również angielski dosyć nienajgorzej. Generalnie lubię, jak rżniesz głupa.

 14. Kojak said

  Znowu z maniakalnym idiotyzmem LGBT ! Nie ma zadnej ideologi LGBT ! Sa tylko ZBOCZENCY -PEDERSCI tak nalezy nazwac te zwyrodniale kanalie seksualne ! Nie podejmujmy jezyka narzuconego nam przez zboczencow seksualnych

 15. Mieczysław Sylwester Kazimierzak said

  Wina to jedno,a osądzenie jej okazuje się być sztuką.Doświadczam,że POLSKIEJ SPRAWIEDLIWOŚCI mało jest znana lektura Brunona Hołysta „suicydologia” Brunona Hołysta,swoistego kompendium wiedzy na temat tego typu DRAMATÓW ŚMIERCI.
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

 16. Olo said

  A rozkwit ideologii LGBT nastapił w trakcie nierządów żydo-banderowskiego reżimu dobrej zmiany.

 17. Moher49 said

  1 – 14 – jesteście pop..doleni. Winnicki ma rację. Ścigać zboków, dywersantów LGBT powinien rząd, policja, sądy, szkoły, kościół, synagoga, a nie Ruch Narodowy. Na paradach tęczowych protestują i najwięcej obrywają moje małolaty z Młodzieży Wszechpolskiej. Gawiedź patrzy i cieszy. Wsparcia zero. Są kościelne organizacje – jakieś legiony Maryi ?, chodzą z mieczami, modlą się tylko, zamiast iść na paradę i zboków pogonić, tak jak to robią Kozacy w Kazaniu. Bezhołowie jest w Polsce, do d.. z takimi rządami.

  ——-
  Nie inaczej,
  Admin

 18. NyndrO said

  Oczywiście, że ma rację.

 19. Isreal said

  Winnicki od małolata (nastolatka) zdecydowanie deklaruje zwoje poglądy ….. a rola hejterów to hejt, rola dyżurnych czuwanie …… i dyskredytacja (vide – atak wszarzy na Bosaka po info , że jest kandydatem)

 20. Katarzyna T said

  ad.17. Tu nie potrzeba władać językami. Wystarczy wzrok i zdrowe szare komórki.

 21. Boydar said

  Nie po mojemu to, ale niech Wam będzie. Ale i tak Grekom nie wierzę.

  Pan Gajowy retorycznie zapytowywuje – „… co by się działo, gdyby Winnicki bodaj mimochodem napomknął o likwidacji prowodyrów …”

  Przyjdzie czas, że napomknie. Żydom tutejszym potrzebny jest przede wszystkim spokój i bezpieczeństwo. Pozbędą się prowodyrów sami, z udziałem Winnickiego lub bez.

  Taki Endriu, wszystko dobrze wygarnął, tylko że nie w porę. A tłumaczył Mu Bat’ka jak chłop chłopu na miedzy, zbastuj pókico.

 22. Birton said

  kontynuując: komunizm, rewolucje, ISIS, migracja, LGBT to żydowskie twory, a więc winę za samobójstwo nastolatki ponosi żydostwo .
  cbdu

 23. Abc said

  To tylko wycinek całości – najbardziej niszczy podświadoma pycha, pogarda, zależność od „ziemskiego”, zależność od pragnień ( w tym rozbuchana seksualność – to również pragnienia) i zazdrość. Te obciążenia degradują duszę, wysysają miłość, jednocześnie zamykając delikwenta na dopływ boskiej miłości, która jest niezależna od nikogo ani od niczego. Po prostu jest i trwa – najsilniejsza – można czerpać ją garściami tylko trzeba być świadomym i otwartym.
  W ich przypadku to się nie równoważy – nie ma przypływu (zamknęli go sobie) tylko odpływ – więc pozbawieni tej „komunikacji” kierują się ku zatraceniu i samozniszczeniu.

 24. NICK said

  Bravo. Abc.

 25. @2NyndrO Konfident nie mówi od siebie, wiec to co mówi nie ma znaczenia. Liczy się po co to robi.

 26. Boydar said

  Bardzo trafne spostrzeżenie (25). Rozszerzyłbym tylko pulę jeszcze o parę profesji.

  Tytułem doceny – premia

  .https://www.youtube.com/watch?v=FKcEcoxbq7I

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: