Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (82 – …
  Boydar o List otwarty do Prezydenta RP…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (82 – …
  Uhall o List otwarty do Prezydenta RP…
  zen o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Boydar o Dugin: geopolityka wyjaśnia…
  kontra o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  UZA o Dugin: geopolityka wyjaśnia…
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

USA: pedofil wypuszczony na wolność po „zmianie” płci. „Nie stanowi zagrożenia”.

Posted by Marucha w dniu 2020-02-06 (Czwartek)

Podejrzewany o molestowanie dzieci Amerykanin został wypuszczony na wolność. Ciąży na nim już jeden wyrok skazujący za molestowanie 14-latka. Zdaniem sądu, pedofil nie stanowi już zagrożenia ze względu na poddanie się procesowi „zmiany płci”.

Joseph Matthew Smith, 23- letni mieszkaniec Iowa został wypuszczony na wolność. Ciążył na nim wyrok za molestowanie 14-latka, jednak znający sprawę nie mają wątpliwości co do większej ilości poszkodowanych przez pedofila. Amerykanin podejrzewany był o molestowanie dzieci w wieku od jednego do trzynastu lat.

Sąd porzucił sprawę 9 stycznia 2020. Rzecznik prokuratora generalnego odmówił komentarza, rzucił jedynie że „poziom hormonów napastnika jest istotną wartością wpływającą na prawdopodobieństwo otrzymania recydywy”.

Zdaniem stanowego eksperta śledczego, dr. Jeffrey’a Davisa, Smith mógł dopuścić się molestowania nawet 15 dzieci. Jego zdaniem, po wypuszczeniu nadal stanowić będzie zagrożenie. „Prawdopodobieństwo ponownego nadużycia w przeciągu pięciu lat od wypuszczenia wzrasta o 20 proc., ponieważ jego ofiary to zarówno chłopcy jak i dziewczynki, a podejrzany nie skończył 25 roku życia i nigdy nie był w stałym związku” – twierdzi.

Nie wiadomo czy pedofil rzeczywiście identyfikuje się jako kobieta, czy skorzystał z możliwości wykorzystania wymiaru sprawiedliwości za pomocą naukowego statusu ideologii gender. To nie pierwszy przypadek, w którym kryminalista unika odpowiedzialności wykorzystując przepisy o płynności płci.

45-latek Joseph Gobrick tłumaczył w sądzie, że identyfikuje się jako 8-letnia dziewczynka i dzięki temu fotografie wykorzystywanych dzieci znalezione w jego piwnicy były chronione przez Pierwszą Poprawkę.

Pedofil Duncan Brooks, dziś nazywający się „Jacintą” kilkukrotnie opuszczał więzienie, po czym znowu do niego trafiał ze względu na ponowne wykorzystywanie nieletnich.

Inny groźny pedofil, dziś identyfikujący się jako „Madilyn Harks” został wypuszczony na wolność z więzienia w Brampton. Podejrzany miał molestować co najmniej 60 dziewczynek.

Coraz częściej dochodzi także do napaści seksualnych w więzieniach dla kobiet, których dopuszczają się mężczyźni identyfikujący się jako przedstawiciele płci żeńskiej. Prawo umożliwia im odsiadkę w zakładach penitencjarnych przeznaczonych dla płci z jaką się identyfikują. Widząc, w którą stronę zmierza liberalne społeczeństwo amerykańskie, można zakładać, że podobnych przypadków będzie jeszcze więcej.

Źródło: lifesitenews.com
http://www.bibula.com

Komentarze 3 do “USA: pedofil wypuszczony na wolność po „zmianie” płci. „Nie stanowi zagrożenia”.”

 1. Antares said

  Natomiast emeryt z Kołobrzegu za „kradzież ” w biedronce cukierka o wartości 40 gr. został skazany na 20 godz prac społecznych i karę grzywny – i słusznie, jak kraść to miliony.
  Historia świata pokazuje, iż nie warto być uczciwym, uczynnym. Bądź skurwielem, gnidą, prawdziwym złodziejem i mordercą, a będzie ci się dobrze wiodło.

  https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/6436370,cukierek-40-groszy-emeryt-szczecin-sad.html.amp

 2. Marcin said

  A sprzęt dał sobie też „upłynnić”?
  Dobrzy ludzie powinni mu pomóc i mu obciąć ten wstrętny balast.

 3. Leo said

  Opisane przypadki należy interpretować jako trwający proces destrukcji porządku społecznego: według podręcznika eskimosów nie istnieje prawda, nic nie jest określone, jednoznaczne, pewne – w tym płeć, role społeczne, moralność. Nic. Może poza jednym: straszliwą i niewybaczalną zbrodnią antysemityzmu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: