Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (64 – …
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Sebastian o Facet o ksywce „Margot”
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Instytut Rodła we Wrocław…
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  revers o Segregacja pacjentów. Koronawi…
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Duda będzie walczyć z fake newsami?

Posted by Marucha w dniu 2020-02-13 (Czwartek)

Zastępca rzecznika Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel zapowiedział powołanie w sztabie ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy specjalnej komórki do spraw walki z fake newsami i „prostowania nieprawdziwych informacji” oraz „odkłamywania dezinformacji”.

Informacja o utworzeniu komórki ds. walki z fake newsami pojawiła się m.in. na twitterowym koncie Prawa i Sprawiedliwości.

Jak powiedział Fogiel, jest to wynik protestów, które miały miejsce podczas poniedziałkowego wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy w Pucku. Zdaniem rzecznika nie były to protesty lokalnej społeczności.

Przypomnijmy, w czasie uroczystości z okazji 100. rocznicy zaślubin Polski z morzem, w których uczestniczył prezydent Duda, doszło do zakłóceń spotkania wywołanych przez grupę manifestujących osób. Demonstrujący mieli ze sobą transparenty, na których widniały hasła m.in. „Konstytucja”, „Duda jesteś wstydem narodu”, „Duda = 4 litery”, „Przestańcie kraść, wyPAD 2020”. Co więcej, gwizdali i wykrzykiwali hasła: „Marionetka”, „Będziesz siedział”.

Pod postem bardzo szybko pojawiły się komentarze m.in. polityków Koalicji Obywatelskiej. „Rozumiem, że będą prostować wszystkie kłamstwa Brudzińskiego – skomentował na „Twitterze” poseł Sławomir Nitras. „Łącznie z bzdurami, które wypisuje o Pucku” – dodała posłanka i członkini sztabu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej Monika Wielichowska.

Źródło: pl.SputnikNews.com
https://wolnemedia.net

Parę miesięcy temu jakiś przydupas Lecha Wałęsy (intelektualne skrzyżowanie doopy z chooyem) groził światu, że poodcina od Internetu łobuzerię, wyśmiewającą Wielkiego Wodza OTUA…
Admin

Komentarzy 16 do “Duda będzie walczyć z fake newsami?”

 1. ECHO said

  Może najpierw powinien walczyć ze swoimi kłamstwami, no chyba, że jego kłamstwa to nie fake newsy.

 2. Birton said

  Morawiecki persona non-grata w Rosji – warto przeczytać o żydku Morawerze :
  https://www.pravda.ru/world/1474174-polonia/

 3. Kojak said

  Co tup[rostowac ! Duda to wylgarny prymityw i cham ! Na dodatek zlodiezj! Wywizl w tajemnicy przed Polakami 4 mld banderowcom na Ukraine ! Jak tez kryminalista W sposob kryminalny uwolnil bandziora Kaminskiego od kary ! Przestepeca kryminalny Duda nie ma uprawnien zeby blokowac prace sadow i uwalnic bandytow z ich rak !

 4. Maverick said

  Gadki o Polin, o Kielcach czy Jedwabnym w wykonaniu Judy to są prawdziwie fałszywe informacje.
  Juda nie jest nawet pisorem to farbowany hebrajczyk z Uni Wolności.

 5. Zerohero said

  PIS to nowa nazwa na UW.

 6. Janusz T said

  Jak on przejdzie dalej to będzie tylko gorzej w Polin. Znowu przyklepie bezzwrotne miliardy bander chujom oraz dostawy sprzętu i zaopatrzenia wojskowego dla nich, by bander chuje mogły prowadzić wojnę przeciwko słowiańskiej Rosji de facto przyjaznej Polsce. Kolejny milion ukrów wpuści znowuż do Polin.

 7. Piotr Podgórni said

  Największym żródłem fake newsów jest PKW, fake newsem jest informacja, że Duda jest prezydentem.

  ————–
  Niestety, nie ma co się oszukiwać, to nie jest fake. Duda ma papiery na prezydenta, Polacy go wybrali i Polacy go popierają.
  Admin

 8. Kojak said

  od 7 ! Polacy go wybrali ? Nie wazne kto jak glosuje ,wazne kto liczy glosy !Na poziomie komisji wyborczych juiz odbywaja sie kryminalne oszustwa ! Kiedys stwierdzono oficjalnie na Slasku ponad 130.ooo falszywych glosowc ! Kryminalisci koszerni z tzw Sadu Najwyzszego stwierdzili ze nie widza ;problemu ! Ta ktora to ujawnila byla szykanowana przez koszerne bandy ! Nikt t nie ma dostepu do systemu informatycznego a tam kryminalne koszerne bandy moga dowolnie ustawic wybory ! Sa bralem udziAl w wyborach i wiem jak koszerni kryminalisci licza glosy ! Tak wiec ze ktos tu wybiEra jest zwykla kryminalna zydopropaganda !

  ————
  Gówno.
  Admin

 9. dana said

  Do Admin: To niech te papiery pokaże, a śmiem przypomnieć, że wszystkie dokumenty z tzw. wyborów są natychmiast niszczone żeby nie było żadnego znaku po fałszerstwach z ich strony. Duda to żydowski prezydent namaszczony przez Knesejm, a nie wybrany przez Polaków, bo czyżby Polacy wybrali gremialnie takiego pajaca. Wątpię.

 10. Piotr Podgórni said

  Panie Gajowy. Kiedy G. Braun złożył do sądu wniosek o powtórne przeliczenie głosów w swoim okręgu to otrzymał odpowiedż, że skarga jest bezprzedmiotowa. Sąd miał rację bo nie istnieje przedmiot skargi czyli głosy wyborców a te głosy są dowodem, że odbyły się wybory i ktoś został wybrany. Sędziowie doskonale wiedzą, że te głosowania są oszustwem. Poza tym Polacy nie wybrali i nie popierają Dudy, Dudę wybrali i popierają polaki a nie Polacy bo jak sam stwierdził „jest prezydentem wszystkich polaków” a nie Polaców. Różnica może wydawać się nieistotna ale jest fundamentalna bo pomiot diabelski zaatakował nasz język. „k” na końcu upodabnia fonetycznie nasz język do hebrajskiego.

 11. Marek said

  Juda przepraszał za mordy w 68.
  Wot kabareciarz fejkuś.

 12. Marucha said

  To nie jest śmieszne, ale tragiczne, jak Polacy próbują oszukać się sami.
  Duda jest prezydentem Polski, bo takiego właśnie chciała większość Polaków, a wy nie możecie się z tym pogodzić. To się nazywa oderwanie od rzeczywistości. derealizacja. A prości ludzie mowią „zajob”.

  To bzdury, że zaszło jakieś gigantyczne oszustwo wyborcze. Nie zaszło. Różne nieprawidłowości i oszustwa nie miały wpływu na wynik wyborów. Wszystko jedno, czy dostał 51.55%, czy 50.36%.

  Zobaczcie sobie na „mediach społecznościowych”, jakim poparciem cieszy się Duda:
  „Andrzej Duda – nasz prezydent”
  „PREZYDENT ANDRZEJ DUDA NIE DZIELI POLAKÓW , ALE ŁĄCZY . DAJĘ MÓJ KREDYT ZAUFANIA !!!”
  … itp. itd.

 13. JARNO said

  czy hasła >
  Duda jesteś wstydem narodu”,
  „Duda = 4 litery”,
  „Przestańcie kraść, wyPAD 2020”,
  „Marionetka”,
  „Będziesz siedział”.
  to są ‚fake news???
  Czy ja jak obrazowo powiem,
  że ‚zjednoczoneprawiczki” (Duda-Kaczyński-Morawiecki-Szczerski-Brudziński-Maciarewicz-Błaszczak, Gowin-etc) to PADLINA
  .
  podczas gdy
  .
  ‚totalna opozycja’ (Tusk-Kwaśniewski-Belka-Cimoszewicz-Miller-Borowski-Michnik-Smolar-Wybiórcza-TVN czy POLSAT) to ŚCIERWOJADY
  to jest to fake news? czy OBRAZOWE OPISANIA status quo w ‚oczyszczalni ścieków=Polin’ działającej pod nadzorem DEEP JEWISH STATE.
  .
  Na marginesie: Duda podczas pobytu w Davos miał dwa wystąpienia>
  1sze na panelu dotyczącego przyszłości NATO i tam się swoją wypowiedzią-w mocno kiepskiej angielszczyźnie- TAK się wygłupił, że aż strach
  ale
  miał swój speech w Polish House i tam w łamanej angielszczyźnie odczytał speech napisany przez Morawieckiego (dalej ‚neoliberalizm’ czyli ‚wolny handel-niewidzialna ręka rynku’ – ‚washington consens>IMF-WB-OECD-EU (umacniamy)-NATO (jeszcze bardziej umacniamy)>>ekonomia FIRE>czyli Finance-Insurence-Real Estate jako obowiązująca doktryna ekonomiczna (plus polska wersja amerykańskich ‚food stamps” (500+, etc) i jak ja nazywami KEYNES VULGARIS ale zapowiedział, że jednym z głównym inwestorem w ‚oczyszczalni ścieków=Polin” będzie …….GOOGLE i ASTRA ZENECA (oczywiście wcześniej w RP się zjawił inny ‚inwestor” >>JP MORGAN, nawet dostał kilka groszy od Morawieckiego na ‚urządzenie się’ między Bugiem a Odrą.>.
  i to NIE SĄ FAKE NEWS, tylko szczera prawda.

 14. galaszek said

  Aaaajjjj!!!! {Z} Wwwaaaaaajjjj!!!!! Nu czegu tu prostytowac przeciw Andrzyj?… Nu…co nalepsze od PiSa moszna wystawic ludziam na 100 lat z morzem Polin jak nie Dupe …zn sze prezydent Dude…….

 15. D-T said

  U Orwell’a w ”1984” nazywano to regulacją faktów, a w nowomowie „dwójmyśleniem”. Nasze ministerstwo prawdy uruchamia departament archiwów, gdzie na bieżąco korygowane będą wszystkie informacje na temat wydarzeń. „Kto rządzi przeszłością – w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość

 16. NICK said

  „To bzdury, że zaszło jakieś gigantyczne oszustwo wyborcze.”
  Zaszło.
  Na każdym etapie, który obejmuje m.in. tzw. kampanię, mendia….. .

  ————
  Nie, Panie NICKu. Nie zaszło. Nie na taką skalę, aby umożliwić wybranie łajdaków, których podobno nikt z Polaków nie chciał.
  A kampania to nie głosowanie.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.