Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Joannus o Izolacja Zełenskiego
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  Leo o Izolacja Zełenskiego
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Nazistowska propaganda na portalu Onet.pl

Posted by Marucha w dniu 2020-02-14 (Piątek)

„Świadomych bombardowań celów cywilnych podczas drugiej wojny światowej wcale nie zapoczątkowali Niemcy. Było to jedno z następstw zamieszkania Churchilla pod adresem Downing Street 10.

Neville Chamberlain, podobnie jak większość konserwatywnych polityków swej epoki, był zbulwersowany samą koncepcją przeprowadzania takich nalotów i powstrzymywał RAF przed bombardowaniem Niemiec. Churchill nie był już jednak taki powściągliwy” – możemy przeczytać na portalu onet.pl.

Wszyscy doskonale wiemy, że we wrześniu 1939 roku Luftwaffe dokonywała barbarzyńskich nalotów na cele cywilne, bombardując miasta, miasteczka i wioski, atakując kolumny cywilnych uchodźców. Niemieccy piloci traktowali wręcz jak zabawę polowania na polskich cywilów, uciekających przed morderczym ogniem broni pokładowej samolotów.

A jednak, jak się okazuje, są w Polsce ludzie, którzy gotowi są temu zaprzeczać. Na ów kuriozalny tekst Onetu zdecydowanie zareagował poseł Arkadiusz Czartoryski:

„Większego usprawiedliwienia III Rzeszy dawno już nie czytałem. […] Co ja tu czytam 🤬 Czyli co musimy Niemców przeprosić za ich nalot na bezbronny szpital i na miasto Wieluń 1 września o 5 rano i kolejne naloty, na Warszawę i inne miasta. Takie tekst na polskojęzycznym portalu” – pisze oburzony poseł Czartoryski.

https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 5 do “Nazistowska propaganda na portalu Onet.pl”

 1. Nemo said

  Bełkot

 2. Zerohero said

  Polacy nie liczą się, bo to są podludzie z Europy Wschodniej. Chodzi o kwestię Wielkiej Brytanii i Niemiec. Jeśli wykluczymy z historii bomardowania w Polsce, to wtedy faktycznie – Brytyjczycy a nie Niemcy okazują się inicjatorami bombardowań. Niemcy miały respekt przed Brytolami, a Brytole prowokowały eskalację bombardowań.

  Interesujące jest, że w Polsce więcej energii wkłada się w zamartwianie nad losem gwałconych przez czerwonoarmistow Niemek niż Polek wybebeszonych przez Niemców, np. za pomocą skoku ciśnienia wywołanego bombą lotniczą. Znam film na którym dziecko płacze nad tak wybebeszoną matką.

  Dla „dziennikarzy” Onetu kula w łeb. Trzeba być nue lada skurwysynem aby tam pracować.

 3. Antares said

  Przecież der onet jest niemiecki, to i też artykuł mnie nie dziwi. Swoją drogą szwaby to rzeczywiście nadludzie – niby przegrali wojnę a jednak ją wygrali, politycznie, gospodarczo i historyczne. Bóg ma ich w swojej opiece i czuwa nad nimi – to naród wybrany.

 4. Antares said

  #Zerohero
  „Interesujące jest, że w Polsce więcej energii wkłada się w zamartwianie nad losem gwałconych przez czerwonoarmistow Niemek niż Polek wybebeszonych przez Niemców”

  Oczywiście że tak, w sytuacji jak prawie wszystkie media są w rękach szwabów.

 5. Boydar said

  Onet to spora łajba, może nie zbiornikowiec jak NYT czy inny der Spiegel, ale. Moim zdaniem, od jakiegoś czasu na mostku nastąpiła zmiana ale my wnioskować możemy jedynie po obserwowanym kursie. Nie mniej tak jak wspomniałem, to duże zwierzę; chodzi również aby nie spowodować tragicznego wypadku po gwałtownym ruchu sterem.

  Póki co, lecą karykaturą; tylko my utraciliśmy (częściowo) poczucie humoru.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: