Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
  CBA o Wolne tematy (82 – …
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Lily o Wolne tematy (82 – …
  CBA o Wolne tematy (82 – …
  bryś o Nie strasz, nie strasz, b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

“teoria spiskowa” okazała się faktem – koronawirus zaklasyfikowany jako broń biologiczna.

Posted by Marucha w dniu 2020-02-15 (Sobota)

Zamieszczam na (nie)odpowiedzialność autora – admin

W 1981 roku w jednym z hrabstw na południu Ameryki zbudowano ogromny kamienny monolit znany jak Georgia Guidestones. Szereg stojących tablic zawiera dziesięć przykazań życia na planecie Ziemi, a pierwsze przykazanie podejrzanie odpowiada sytuacji która ma miejsce w obecnej chwili…

1. Utrzymaj populację ludzkość poniżej 500 000 000 w ciągłej równowadze z naturą.

Od dziesięcioleci media głównego nurtu programują społeczeństwo w obawie przed tak zwanymi „teoriami spiskowymi”. Każdy, kto krytykuje lub przeciwstawia się oficjalnym narracjom o naszym świecie, jest nazywany „teoretykiem spiskowym”

Masy ludzi przestały myśleć krytycznie; obecnie proces myślowy przebiega grupowo i na rozkaz mediów głównego ścieku. Działało to dobrze przez wiele lat, lecz obecny wiek informacji umożliwił wielu ludziom dostęp do sprzecznych informacji, a wiele z „teorii spiskowych” okazało się niezaprzeczalnie prawdziwych.

Lista teorii spiskowych, które okazały się faktem, stale się powiększa, w tym między innymi takie zjawiska jak :chemtrails, modyfikacja pogody, HAARP, hollywoodzka pedofilia, wyspa pedofilska Jeffrey’a Epsteina, kontrolowane wyburzenie WTC, handel narkotykami przez CIA, i tak dalej.

Dziś możemy dodać kolejną “teorię” do listy, ponieważ koronawirus Wuhan Novel 2019 (2019-nCoV) coraz bardziej przypomina opracowaną przez rząd broń biologiczną. Wstępne doniesienia wskazywały, że wirus przenosił się ze zwierząt na ludzi na rynku owoców morza w Wuhan w Chinach, które jest jednym z największych miast w środkowych Chinach, z populacją ponad 11 milionów ludzi.

W ciągu zaledwie dwóch miesięcy wirus rozprzestrzenił się tak szybko, że Światowa Organizacja Zdrowia oficjalnie nazywa go globalną pandemią, z doniesieniami o ponad 20 000 zarażonych i prawie 500 zgonów. Liczby te rosną z dnia na dzień, już znacznie przewyższając wszelkie podobne epidemie w ostatnich czasach, takie jak SARS, Ebola lub grypa H1N1. Warto dodać, że nie powinno się wierzyć tak zwanym “oficjalnym” statystykom, które serwuje nam rząd chiński. Historia pokazuje nam jaką prawdę potrafią serwować komunistyczne władze. [Bo władze krajów demokratycznych, jak USA albo Izrael, serwują nam najczyściejszunieczną prawdę i tylko prawdę, a kto nie wierzy, ten ruski agent – admin]

Jedna z teorii o której alternatywne kręgi ostrzegały od dłuższego czasu, jest taka, że wirus stworzony został w rządowym laboratorium jako broń biologiczna i został on celowo rozprzestrzeniony w azjatyckiej metropolii stwarzając rządowi okazję do wprowadzenia ścisłej kontroli populacji.

Rozważmy następujące fakty:

W pobliżu epicentrum wybuchu znajduje się Narodowe Laboratorium Bezpieczeństwa Biologicznego w Wuhan, które jest zakładem z „Najwyższym poziomem bezpieczeństwa biologicznego”, który bada najbardziej niebezpieczne choroby i patogeny na świecie. W tym laboratorium badane były koronawirusy przenoszone przez nietoperze.

Amerykański naukowiec zajmujący się zdrowiem publicznym, Eric Feigl-Ding, twierdzi, że badanie ”2019-nCoV” ujawniło „składniki HIV” w kodzie genetycznym, co wskazuje, że jest on sztucznie stworzony:

„Skąd pochodzi wirus?” to jedno z najczęściej zadawanych pytań.

Powołując się na badanie ”The Lancet” – naukowego czasopisma medycznego, amerykański senator Tom Cotton niedawno mówił o podejrzeniu pochodzenia tego wirusa:

Chiny twierdziły – przez prawie dwa miesiące – że koronawirus pochodzi z rynku owoców morza w Wuhan. Tak nie jest. ”The Lancet” opublikował badanie wykazujące, że spośród pierwotnych 40 przypadków 14 z nich nie miało kontaktu z rynkiem owoców morza, w tym tak zwany Pacient Zero.

Na sponsorowanym przez Billa Gatesa światowe Forum Gospodarcze pod koniec 2019 r. przedstawiono sceny symulacyjne, w których śmiertelny koronawirus pojawił się na Dalekim Wschodzie, wywołując globalną pandemię. Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć oszałamiający przykład programowania predykcyjnego.

Dr Francis Boyle, który opracował amerykańską ustawę antyterrorystyczną o broni biologicznej z 1989 r., niedawno udzielił wywiadu, w którym twierdzi, że wirus ten jest traktowany w kategorii broni biologicznej”.

Dowody potwierdzające teorię, że jest to broń biologiczna, pojawiają się każdego dnia, a wraz z nią coraz trudniej jest mediom informacyjnym głównego nurtu na całym świecie, zaprzeczyć tym informacjom . W międzyczasie rozpoczęła się skoordynowana akcja cenzurowania informacji w internecie na temat pandemii.

Dodajmy do tego wszystkie wiadomości o szczepionkach opracowywanych w celu zwalczenia pandemii, a także zaskakująco orwellowskie i autorytarne reakcje Chin na ten kryzys. Ludzkość powinna przezwyciężyć strach przed prawdą na temat pandemii koronawirusa, zanim nie będzie za późno i na naszych oczach pojawi się, dystopijna przyszłość, której nik z nas nie chciał by widzieć.

Źródło:
https://www.wakingtimes.com/2020/02/04/engineered-bioweapons-and-coronavirus-another-conspiracy-theory-quickly-becoming-conspiracy-fact/

https://globalna.info/

Jeśli dobrze zrozumiałem, to wygląda na to, że komunistyczny rząd Chin sam wyprodukował koronawirusa i puścił go samopas, aby spowodować ogromne straty w chińskiej gospodarce.
Admin

Komentarzy 26 do ““teoria spiskowa” okazała się faktem – koronawirus zaklasyfikowany jako broń biologiczna.”

 1. bryś said

  Tak sobie myślałem skąd w 11 milionowym mieście, gdzie są setki czy tysiące zgonów dziennie wyłapali tak szybko te wyjątkowe. Musieli wiedzieć czego szukają. Wszystkie te ograniczenia wskazują że traktują to zagrożenie bardzo poważnie. I to wszystko po parunastu zgonach w 1 500 000 000 państwie.

 2. Bezpartyjna said

  Sądzę, że w wypadku tej epidemii należy zastosować twierdzenie – „is fecit, cui prodest” (ten uczynił, kogo korzyść).

 3. Marcin said

  No właśnie. Tak działa żydowska machina dezinformacyjna. Proszę sobie wleźć na YT i poczytać opinie pod filmikami z BBC, CNN, NBC itd., joby na Chiny.
  Chiny miałyby zniszczyć siebie na początku a potem resztę planety i odnieść zwycięstwo.

 4. revers said

  efekt jeziora czarnych labedzi a wirus korona, i zachowanie sie gospodarek swiata.

  lub militarna obrona stanow przed bio srodkami militarnymi, stare FEMA, nowe obozy i kwarantanny

  https://www.dailymail.co.uk/news/article-7992909/Military-approves-11-COVID-19-quarantine-camps-1-000-people-major-airports.html?fbclid=IwAR27hqmPs3URos2UrGY0g17lQkTCR5kKpUWyh69rvOURKrOyt3MnH7dbr9w

 5. Siekiera_Motyka said

  „Sam Cosmos stanie się teatrem wojny, asnacje uzyskają dostęp do możliwości kosmicznych i będą na nich polegać; Co więcej, rozróżnienie między wojskowymi i komercyjnymi systemami kosmicznymi – kombatantami i nie-kombatantami – zaciera się. Systemy informacyjne staną się ważnym celem ataku, szczególnie dla wrogów USA szukających wyrafinowanych sił amerykańskich. Zaawansowane formy walki biologicznej, które mogą „ukierunkować” określone genotypy, mogą przekształcić wojnę biologiczną z dziedziny terroru w narzędzie przydatne politycznie.

  Doktryna USraelskich Neocons na XXI wiek,

  Click to access RebuildingAmericasDefenses.pdf

 6. Paweł Gabriel said

  Znalezione w necie, pisze o tym Gazeta Warszawska 7/2020.
  Fragment książki „Oczy ciemności” Deana Koontza (Tytuł oryginału:THE EYES OF DARKNESS Copyright © Leigh Nichols 1981) str. 366:
  Chłopak wciąż jej nie puszczał, a jednocześnie nie spuszczał oczu z Dombeya.
  – Mam w nosie filozofię i moralność wojny biologicznej – oznajmiła Tina. – W tej chwili chcę wiedzieć, w jaki sposób Danny trafił do tego miejsca.
  – Żeby to wyjaśnić – powiedział Dombey – musimy cofnąć się o dwadzieścia miesięcy. Właśnie wtedy chiński uczony Li Chen uciekł do Stanów, zabierając ze sobą dyskietkę z danymi o najważniejszej broni biologicznej Chińczyków z ostatnich dziesięciu lat. Nazwali ją „Wuhan-400”, ponieważ została wynaleziona w laboratorium RDNA mieszczącym się w pobliżu miasta Wuhan i była to czterechsetna odmiana zdolnego do życia wirusa stworzona w ich centrum badawczym.
  Wuhan-400 jest bronią doskonałą. Zaraża tylko ludzi. Żadne inne żywe stworzenie nie może być nosicielem. Podobnie jak syfilis Wuhan-400 nie przetrwa poza ludzkim organizmem dłużej niż minutę, co znaczy, że nie może na długo skazić obiektów czy całych miast, jak w przypadku wąglika czy innych wirusów. Kiedy nosiciel umiera, żyjący w nim Wuhan-400 umiera chwilę później, gdy tylko temperatura ciała spadnie poniżej 30 stopni Celsjusza. Widzicie, jakie olbrzymie ma to zalety?

 7. Siekiera_Motyka said

  Ad. 6 – Książka napisana w 1981 roku !!! Nie do wiary ze nazwa tego miasta jest w niej w kontekście bio-terror !!!

  „The Eyes of Darkness is a thriller novel by American writer Dean Koontz, released in 1981. „

 8. Siekiera_Motyka said

  ” natassja 03.02.2020, 09:26
  Dean Koontz „Oczy ciemności”, 1981 rok:

  „(…)musimy cofnąć
  się o dwadzieścia miesięcy. Właśnie wtedy chiński uczony Li
  Chen uciekł do Stanów, zabierając ze sobą dyskietkę z danymi
  o najważniejszej broni biologicznej Chińczyków z ostatnich
  dziesięciu lat. Nazwali ją ?Wuhan-400?, ponieważ została
  wynaleziona w laboratorium RDNA mieszczącym się w
  pobliżu miasta Wuhan i była to czterechsetna odmiana zdolnego
  do życia wirusa stworzona w ich centrum badawczym.
  Wuhan-400 jest bronią doskonałą. Zaraża tylko ludzi. Żadne
  inne żywe stworzenie nie może być nosicielem. Podobnie jak
  syfilis Wuhan-400 nie przetrwa poza ludzkim organizmem
  dłużej niż minutę, co znaczy, że nie może na długo skazić
  obiektów czy całych miast, jak w przypadku wąglika czy innych
  wirusów. Kiedy nosiciel umiera, żyjący w nim Wuhan-
  400 umiera chwilę później, gdy tylko temperatura ciała
  spadnie poniżej 30 stopni Celsjusza. Widzicie, jakie olbrzymie
  ma to zalety? (…) Jeśli dobrze pojmuję, to Chińczycy mogliby użyć Wuhanu-
  400, żeby zniszczyć całe miasto czy państwo, a następnie
  nie musieliby się martwić o kosztowne i skomplikowane odkażanie
  terenu. Po prostu weszliby i zajęli całe terytorium.
  – Właśnie – potwierdził Dombey. – Wuhan-400 ma jeszcze
  inne, nie mniej ważne zalety, które zapewniają mu przewagę
  nad większością broni biologicznej. Po pierwsze, można
  się zarazić i zostać nosicielem już cztery godziny po pierwszym
  kontakcie z wirusem. To niezwykle krótki czas inkubacji.
  Po zarażeniu nikt nie przeżyje dłużej niż dwadzieścia cztery
  godziny. Większość umiera w ciągu pierwszych dwunastu
  godzin. To gorsze niż wirus ebola w Afryce – bez porównania
  gorsze. Skuteczność Wuhanu-400 jest stuprocentowa. Nikt
  zakażony nie ma szansy przeżyć. Chińczycy wypróbowali go
  na Bóg wie ilu politycznych więźniach i nie znaleźli antyciał
  czy antybiotyków, które by go zwalczały. Wirus przenosi się
  do pnia mózgu i tam zaczyna wytwarzać toksynę, która dosłownie
  rozkłada tkankę mózgową tak samo, jak kwas rozkłada
  bawełnę. Niszczy tę część mózgu, która jest odpowiedzialna
  za automatyczne funkcje organizmu. Człowiek zwyczajnie
  traci puls, narządy przestają funkcjonować i zanika
  mechanizm oddychania.”

  https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25659225,reuters-w-niedziele-samolotem-z-wuhanu-lecialo-20-osob-z-objawami.html

 9. Bogdan said

  http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/mm-od-apok-ordzia-czviii-2020r

  Orędzie z dn. 1.02.2020

  Matka Boża mówi:

  Nie dziwcie się, to co dzieje się w świecie. Chiny Komunistyczne sami sobie tego koronawirusa zafundowali, a cierpi naród cały, maluczcy. Tak napisz. Zrobiły to specjalnie wielkie korporacje farmaceutyczne za pieniądze iluminatów i masonów w białych rękawiczkach – wykradli, by zmniejszyć populację narodu. Jednak nie przewidzieli jednego, że sami też zginą od tej epidemii – mutanty klonują nie mając antidotum. To są plagi egipskie, nie można eksperymentować na ludziach w bestialski sposób. Zapisz potwierdzenie jakie otrzymałaś podczas adoracji Jezusa obecnego w tabernakulum w Kościele św. Pawła od Krzyża [Około 2 godz. medytacji z różańcem świętym]: Księga Wyjścia I – rozdział 13, werset 2 zapisz: „I Pan powiedział do Mojżesza: Poświęć Mi wszystko co pierworodne, wszystko co otwiera łono u synów Izraela, tak wśród ludzi jak i wśród bydła. To należy do Mnie”.

  Maryja: „Gorzkie zioła pić będą i to ich uleczy”. Jak to rozumieć Matko Kochana Niepokalana? Wyjaśnienie otrzymasz na modlitwie /Jest poniżej/. Najpierw trzeba dać te pierwociny na oczyszczenie narodów. Czy tak duża liczba śmierci ludzi was nie przestrasza? Trzeba modlitwy za te dusze. Umierają jak zwierzęta padając na ulicach. Szpitale, są zablokowane, głód i nędza, wiadomości podawane przez media nie są prawdziwe. Ten Rząd Komunistycznej Partii Chin, wyrządził wiele złego dla moich dzieci chrześcijan, kapłanów i pasterzy, którzy zmuszani byli przez tortury do współpracy. W tym kraju niszczono życie poczęte nagminnie i jest prawdą, że otwierano restauracje oferując cząstki ciał zamordowanych dzieciątek jako przysmak. Na modlitwie usłyszałaś: „kanibalizm”.

  Nie lękaj się, to nie są twoje słowa, ale mocą Ducha Świętego Mówi Matka Boga Najwyższego, wylewająca łzy i cała w żałobie z tego powodu. Można powiedzieć: ”Krew niewinna przelana”. Ale Bóg Ojciec jest Bogiem Miłosiernym.

  Trzeba wielkiej międzynarodowej krucjaty modlitwy, by zatrzymać tą plagę egipską, by nie rozprzestrzeniła się na cały glob ziemski. Sługusy szatana chcą tą bronią biologiczną walczyć z całą ludzkością, a potem z szyderską odpowiedzialnością obarczyć Boga w Trójcy Jedynego, mówiąc, „A gdzie był BÓG?” Co za ironia ludzkich zakłamanych serc.

  Napisz: Niech Polacy- szczególnie wy „Apostołowie Przymierza Bożej Miłości dla pełnej Intronizacji Mojego Syna Jezusa Chrystusa na Króla Polski”- ogłoszą prawdziwy eucharystyczny post każdego piątku, prosząc wcześniej kapłana o błogosławieństwo. Woda dozwolona do picia, oraz post milczenia jak ktoś nie może ze względu na zdrowie.

  A wszystko niech będzie zanurzone w świętej Bożej Woli, prosząc by ten koronawirus nie dotknął w pełni Polski – twojej Ojczyzny, a mojego ludu w Moim Królestwie.

  Zachować umiar w jedzeniu i piciu, wszystko błogosławić znakiem krzyża, wodą egzorcyzmowaną i olejem namaszczać też dzieci i siebie nawzajem, prosząc w Imię Boga w Trójcy Jedynego, o łaskę ochrony też mienia, zapasów, a nawet zwierząt. Bo wszystko Bogu Najwyższemu podlega.

  (…)

  A teraz zapisz otrzymane po modlitwie wyjaśnienie podczas Mszy Świętej.

  „Gorzkie zioła ” to chrzan. Liście suszyć i pić jako herbatę, również używać korzeń. Jest wiele zestawów gorzkich ziół, używać profilaktycznie. Zrobić rozeznanie, nie wpadać w lekomanię, błogosławić z wiarą. Trzeba też prosić kapłanów.

 10. Birton said

  mnie się zdaje, że to wymknęło się z chińskich laboratoriów z głupoty ( jak pszczoły afrykańskie w Brazylii) , raczej nie poprzez sabotaż, działa tylko na żółtych, więc śpijmy spokojnie

 11. Jeśli dobrze zrozumiałem, to wygląda na to, że komunistyczny rząd Chin sam wyprodukował koronawirusa i puścił go samopas, aby spowodować ogromne straty w chińskiej gospodarce.
  Admin

  I dla niepoznaki puścił tego wirusa przy samych drzwiach własnego laboratorium biologicznego. Żeby Chińczycy nie skapowali się, kto jest sprawcą.

 12. NICK said

  Nie dopuszczacie nawet myśli, że.

  usra-hell rządzi we Wuhan?

 13. Greg said

  Z wyjątkiem małej grupki katolików, w zdecydowanej większości Chiny należą do Cywilizacji śmierci.
  Nie będę więcej pisał, bo to jest ODRAŻAJĄCE !!!
  Taka cywilizacja, wcześniej czy później skazana jest na zagładę.
  Jako kara ?
  Być może.
  Coś niecoś o Chinach w książce ,,Fatima i wielki spisek” oraz ,,Cywilizacja śmierci”

 14. Greg said

  ,,usra-hell rządzi we Wuhan?”

  Nie tylko.

  usra-hell rządzi całymi Chinami !

 15. Greg said

  Tu jest KLUCZ, można powiedzieć…do wszystkiego!

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/apokalipsa-sw-jana-dr-franco-adessa-2020-01

  Współzałożyciel Chiesa Viva.

 16. osoba prywatna said

  Słynny epidemiolog uważa, że wirus CoVID-19 może zainfekować nawet 6 miliardów ludzi. Wojska NATO w gotowości
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/slynny-epidemiolog-uwaza-ze-wirus-covid-19-moze-zainfekowac-nawet-6-miliardow-ludzi-wojska

 17. Greg said

  Re.15
  Armia chińska nie potrzebuje żywności.
  Rozumiecie TO ???

 18. JerzyS said

  Chiny przeprowadzają Mega-manewry,
  ale dlaczego my się tym ekscytujemy?

 19. revers said

  A czasami Pompeo wczoraj nie wypowiedzial sie na temat Rosji, Iranu, Chin zarzucajc tym krajom agresje na sasiednie kraje – Rosji zajecie Krymu i Nowejrosji, Iranowi ze zajal Irak, Syrie, Chinom ze zajal Wietnam, Indonezje, Filipiny.

  A tak po zatym iluminauci nie takie ksiazki pisali „Oczy Ciemnosci” i czesc tych planow zostala wykonana, akurat nazwa Whuan400 to nie to samo co korona, a cos blisko i nie zabija po paru godzinach.

  Za to Kissinger w ramach globalnego syjonizmu i nwo juz dawno wypoweidzial sie o broniach usraelskich, ze oprocz broni atomowej maja rowniez mikrofalowa, bakteriologiczna, nie koniecznie korone, bo tez masowo paraliujaca osrodki nerwowe, wtedy akurat odpowiadaly by Whuan400.

 20. D-T said

  W kontekście wspomnianej powyżej książki:
  „Obecnie amerykański Departament Obrony i Narodowy Instytut Zdrowia NIH postawili w stan oskarżenia Charlesa M. Liebera – szefa Departamentu Chemii na uniwersytecie Harvarda i dwóch obywateli Chin: Yanqing Ye oficerkę chińskiego wojska, i Zaosong Zhenga, chińczyka przyłapanego na przemycie materiału biologicznego umieszczonego w 21 próbówkach”.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/naukowcy_z_usa_i_wirusy_z,p1487086437

 21. revers said

  Do tego jak na zamowienie firmy biochemiczne z kaliforni maja juz gotowe szczepionki, Gates ma gotowy marketing szczepionek, jest co wyrwac na jakie 20 mld usd.

  Ivwestorzy juz postawili na biochemie, really zacznie sie na gieldzie- a zycie ludzi, czlowieka jest g.o warte w tych ukladach kapitalowych i zombies biznesie.

 22. To jest wojna w której X zastosował broń biologiczną przeciw Chinom.To jest wojna z ofiarami.Współczuję Chinom ale nie rozumiem dlaczego nie bronią się czy atakują.

 23. Ad. 22

  Spokojnie. Tak naprawdę nie wiemy nic.

 24. Anucha said

  Jak tak, to musieli tego prątka wypuścić też w
  wersji koszer.

 25. Jurek said

  Koronavirus jest w bazie wirusów w urządzeniu do biorezonansu Biophilia NLS. Baza jest z 2017 roku.

  Praktycznie ma tego patogena każda osoba, która przewinęła się przez skaner. Aktywność wirusa jest bardzo niska , a to znaczy, że organizm ma nad nim kontrolę/ Ale, jeśli zabraknie organizmowi sił z powodu np. infekcji grypą, korona może wywołać zakażenie dróg oddechowych i płuc.

  Dobrym środkiem zaradczym, może być uskutecznienie zasilania organizmu, poprzez:

  – zakwaszenie żołądka do posiłku ( kwaśna wit. C – pół łyżeczki kwasu askorbinowego i 1, gorzkie zioła,
  – niepopijanie posiłków wodą i pochodnymi
  – zadbanie o florę bakteryjną w jelitach,
  – odkwaszenie płynów ustrojowych, ( np pH moczu – rano minimum 6,5 -6,75, po południu 7,5
  – suplementacja lugolą ( 5 % ) 3 x 10 kropel ( ale uwaga potrzebna jest dodatkowa suplementacja selenem – nigdy razem z jodem )

 26. revers said

  Wiecej o patencie us corona i partnerow wspolpracujacych opisna przez profesora virusologii praca

  http://stateofthenation.co/?p=5884&fbclid=IwAR1Pu0ilkRee8qNxtyXd3Jh_hK04wwr9r9P0mWbJZolPYU32hYgOvfrfMj0

  to nie sa przypadki, to byl projekt szerokozakrojony projekt DARPA i zaplanowany z bardzo zimna krwia, patologicznie-psychopatyczna charyzma, determinacja calych zespolow naukoffcow, sluzb specjalnych, wojska, wysokich finansow Gatesa, Rotszylda i to na najwyzszych szczeblach decyzyjnych.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: