Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (53 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  JerzyS o Szumowski dla money.pl:…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  gnago o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  Maverick o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  PanSmetek o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  tak na koniec o Wolne tematy (53 – …
  NC o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
  revers o Wolne tematy (53 – …
  kot targalskiego o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

Europa opuszcza Ukrainę i „Ukry twarzą w twarz z Putinem”

Posted by Marucha w dniu 2020-02-16 (Niedziela)

Amerykanie chcą, aby Rosja i UE żywiły amerykańską kolonię nad brzegami Dniepru.

„Europa opuściła Ukrainę i pozostawiła ją twarzą w twarz z Putinem”

Na łamach „New York Timesa” pojawił się kolejny materiał patologiczny na temat potrzeby wsparcia istniejącego reżimu na Ukrainie.

Jego autor, były ambasador USA na Ukrainie William Taylor, zwraca się do sekretarza stanu USA Mike’a Pompeo. „Ukraina chroni nie tylko swoje terytorium przed rosyjską inwazją, ale cały Zachód. A jeśli odniesie sukces, wszyscy skorzystamy. Stosunki między Stanami Zjednoczonymi a Ukrainą są kluczem do naszego bezpieczeństwa narodowego, dlatego Amerykanie powinni martwić się tym, co dzieje się na Ukrainie ”

No proszę co za geniusz! 6 tysięcy kilometrów od terytorium USA Ukraina broni bezpieczeństwa narodowego USA.

Idąc tą pokręconą logiką – to w takim razie Rosja powinna sponsorować majdan w Meksyku i dokonać tam przewrotu, obalenia legalnej władzy przez zamach stanu i mianować tam swoich wasali, ministrów, premiera, prezydenta i twierdzić że Meksyk chroni nie tylko swoje terytorium ale cały Wschód przed amerykańską inwazją. A jeśli odniesie sukces, to oznajmić całemu światu, że wszyscy skorzystamy. Ponieważ stosunki między Rosją a Meksykiem są kluczem do naszego bezpieczeństwa narodowego (czyt. Rosji), dlatego Rosjanie powinni martwić się tym, co dzieje się w Meksyku. – {…}.

Ogólnie tekst tego amerykańskiego idioty jest raczej niespójny. Na przykład dyplomata nazywa Nord Stream-2 „niepotrzebnym gazociągiem” i stwierdza, że ​​„rura” sprawi, że Niemcy będą bardziej zależne od Rosji. Ale w jaki sposób, to ten były ambasador nie jest w stanie wyjaśnić. Nie jest to jednak zaskakujące, ponieważ jego „perłowa” mowa brzmi zupełnie nielogicznie.

[To niemożliwe. Amerykańscy politycy to elita wybrana z najzdolniejszych elit. Jak więc mogą pindolić takie farmazony? – admin]

Taylor tradycyjnie oskarża Rosję o prowadzenie „wojny hybrydowej” i naruszanie międzynarodowych porządków ustanowionych 70 lat temu (były ambasador postanowił milczeć dyplomatycznie o tym, jak granice Europy zostały przesunięte w Europie od 1989 do 2000 roku)…. ZSRR, FRN-NRD, Jugosławia, Czechosłowacja.

Ten „fenomen” Taylor nazywa Ukrainę „młodą demokracją”, co jest dość zabawne, biorąc pod uwagę zmianę nazwy głównych ulic Kijowa na cześć nazistów, umieszczanie ludzi bez procesu w tajnych więzieniach, bestialskie morderstwa takie jak spalenie 02.05. 2014 młodych ludzi w Odessie, napaści na opozycjonistów i dziennikarzy – w tym tortury i śmiertelne pobicia.

Faktem jest, że wezwania amerykańskich dyplomatołów o „pomoc Ukrainie”, na przykład skierowane do Europy, są głoszone z Waszyngtonu z godną pozazdroszczenia regularnością.

We wrześniu 2019 r. Prezydent USA Donald Trump powiedział dziennikarzom, że Europa nie daje wystarczająco, aby pomóc Ukrainie, po czym wezwał Francję, Niemcy i innych członków UE do przekazania miliardów €uro banderowskiej juncie w Kijowie.

W listopadzie 2018 r. Departament Stanu USA wydał podobne oświadczenie. „Chcielibyśmy, aby europejscy sojusznicy udzielili Ukrainie wielkiego wsparcia. USA zajęły decydujące miejsce we wspieraniu Ukrainy, chcielibyśmy, aby inne kraje również zrobiły więcej ”- powiedziała Heather Nauert, szefowa działu prasowego Departamentu Stanu.

Lista takich przedstawień tych szmaciarzy z za oceanu może być kontynuowana przez długi czas. Amerykańscy urzędnicy od czasu do czasu mogą oczywiście przekazać prasie coś na temat „kolosalnej” pomocy przyznanej Kijowowi z Waszyngtonu, ale w praktyce chcą obarczyć kosztami swojego amerykańskiego imperializmu kraje europejskie.

American dream for Ukraine – amerykański sen dla Ukrainy

Według ukraińskiego kanału telewizyjnego ZIK (Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy) w latach 2014-2019 Stany Zjednoczone dostarczały Ukrainie broń i sprzęt o wartości 376 mln USD.

Służba prasowa Pentagonu podała kilka innych liczb, a mianowicie 1,3 miliarda, ale to zasadniczo niczego nie zmienia. Nawet w skali wydatków tak biednego państwa, jak Ukraina, jest to wciąż stosunkowo mało. Co więcej, nie chodzi tu o żywe pieniądze, ale o starą amerykańską technologię, którą strona amerykańska ocenia wyłącznie nominalnie.

Z takim samym sukcesem Waszyngton mógł ogłosić, że dał Ukrainie bilion. Ale starych, wycofanych z użytku krótkofalówek, a tego nie można przeliczyć na codzienny chleb potrzebny Ukraińcom.

Ponadto w 2014 r. Stany Zjednoczone udzieliły Kijowowi gwarancji w wysokości miliarda dolarów na uzyskanie pożyczek. Z tej okazji ukraińskie media zorganizowały prawdziwe święto. Jednak po pierwsze, USA nie przekazały żadnych pieniędzy Ukrainie, ale po prostu „dały słowo gwarancji” dla międzynarodowych organizacji finansowych. Po drugie, gdyby coś poszło nie tak, to Waszyngton może blokować pieniądze dla Kijowa. Po trzecie, pożyczki otrzymane w ramach amerykańskich gwarancji muszą zostać zwrócone, spłacone przez Ukrainę, wraz z odsetkami.

A wazeliniarska Zachodnia Europa wraz pisowsko-peowską Polską, pomimo wszystkich roszczeń Trumpa, dała Ukrainie obiektywnie więcej. Bo o około 18 miliardach euro pożyczek, inwestycji i dotacji. Jednak te pieniądze tylko częściowo mają być „zwrócone”. Co najważniejsze, mająca takich hojnych sponsorów Ukraina z jakiegoś powodu nie stworzyła dzięki tym ogromnym miliardom €uro „niezależnego” (po oderwaniu od Rosji) cudu gospodarczego –

Jak widać to pod kuratorem USA bezwzględna korupcja i złodziejstwo elit na czele z byłym prezydentem czekoladowym magnatem, oligarchą Perduszenko jeszcze bardziej się uaktywniła i rozprzestrzeniła. Miliarderzy ukraińscy, czyli złodziejskie elity Ukrainy, stały się jeszcze bardziej bogatsze.

Ten stan rzeczy jest między innymi powodem, że Europejczycy nie mają chęci, aby inwestować na skorumpowanej oligarchicznej Ukrainie w dochodowe branże, takie jak nowoczesna inżynieria czy elektronika.

A sterowany i sponsorowany przez Zachód banderowski Kijów nie ma nic przeciwko temu by być dostawcą dla Europy tanich surowców i tanich rąk do pracy, tym samym zasadniczo nie różni się statusem od kolonialnego kraju dawnej Afryki.

Końcowym efektem zachodniej „pomocy” jest to, że Ukraina nigdy nie będzie miała szans na konkurowanie z Europą w produkcji własnych przykładowo obrabiarek, samolotów lub samochodów, –

Europa w końcu zdradziła Ukrainę.

Wiadomo, Ukraina dla Rosji jest „sprawą życia lub śmierci „, dlatego Europa powinna być mentalnie przygotowana na najbardziej decydującą walkę o Ukrainę aż łącznie z wojną. Jednak już w połowie 2015 r. stało się zupełnie jasne, że Europa była całkowicie bezsilna wobec ostrej reakcji Rosji na podpisanie układu o stowarzyszeniu z Unią i zasadniczo pozostawiła Ukrainę twarzą w twarz z Putinem.
[A któż może znieść złowrogie i przerażające spojrzenie Putina? Nikt. – admin]

Uratowanie ukraińskiej gospodarki będzie wymagało ogromnych inwestycji ze strony Europy i szerokiej pomocy we wszystkich obszarach. A popierając banderowców na Majdanie europejscy urzędnicy działali nie racjonalnie, ale emocjonalnie. Bez wizji i krótkowzrocznie, nie zdając sobie sprawy jak mocno ukraińska gospodarka związana była z Rosją i to w najważniejszych gałęziach gospodarczych łącznie z przemysłem zbrojeniowym, eksportem do Rosji i importem tanich rosyjskich surowców potrzebnych Ukrainie.

Po rozpadzie stosunków gospodarczych z Rosją ukraińska gospodarka naprawdę upadła, ale Europa odmówiła dla Ukrainy wdrożenia „Planu Marshalla” , wpędzając tym samym Ukrainę w jeszcze głębszą czarną dziurę gospodarczej ruiny i kolosalnego zadłużenia.

Ale dlaczego? Skąd takie wnioski?

Bruksela, po latach w końcu zdaje sobie sprawę, że Stany Zjednoczone są głównym beneficjentem działań reżimu kijowskiego. I pomimo wszystkich histerycznych wezwań Waszyngtonu Europa wcale nie chce poświęcić się w imię amerykańskich interesów.

Unia Europejska w rzeczywistości nigdy niczego Ukrainie nie obiecała. Bruksela podpisała dla siebie dochodowe stowarzyszenie handlowe. Ale nie zagwarantowała Kijowowi ani członkostwa w Unii Europejskiej, ani inwestycji na korzystnych dla Ukrainy warunkach, ani innych darmowych marcypanów.

Jednocześnie widząc cały ten kosztowny ukraiński balast, zarówno USA, jak i Europa jednoczą się, chcąc obciążyć ciężar odpowiedzialności materialnej za Ukrainę na …barki tejże Rosji, od której za wszelką cenę starają się oderwać „niezależną” Ukrainę a wlasciwie – upadlinę.

Według zmowy USA-UE, Moskwa musi kupować coś od Ukrainy dostarczać jej gaz i transportować gaz przez jej terytorium dotleniając finansowo zdychającą Ukrainę. A tymczasem międzynarodowe „sądy” kontrolowane przez zachodnie rządy podejmują całkowicie absurdalne decyzje w sprawie rosyjsko-ukraińskich sporów handlowych na korzyść Kijowa.

W sytuacjach, w których umowy przewidują pewne wzajemne zobowiązania, trybunały arbitrażowe postanawiają uzyskać fundusze od Rosji, ale „łaskawie wybaczają” długi banderowskiej Ukrainy wobec Zachodu.

Wszystko to przypomina że bandyci i naziści, którzy osiedlili się w Kijowie, nie dbają o dostawy z Rosji gazu na warunkach handlowych i uratowanie ukraińskiego systemu energetycznego poprzez pilne dostawy węgla. Stosując cenzurę informacyjną w ukraińskiej telewizji powodują, że nie docierają do milionów zwykłych Ukraińców prawdziwe informacje o rosyjskiej ekonomicznej i humanitarnej pomocy dla milionów mieszkańców Donbasu.

Od odzyskania niepodległości (1991) Ukraina otrzymała od Federacji Rosyjskiej setki miliardów dolarów inwestycji i dotacji. Ponadto Moskwa była faktycznie jedynym dużym nabywcą, importerem ukraińskich produktów przemysłowych – inżynieryjnych. Ale nikt tego nie docenił.

Zachód „kupił” Ukrainę, inwestując w tym samym czasie zaledwie kilka miliardów dolarów i to tylko wyłącznie w organizacje społeczno-polityczne, i w „niezależne” media antyrosyjskie.

Rosja powinna całkowicie przestać wspierać Kijów finansowo np. Całkowicie zaprzestać tranzytu gazu i zmusić Stany Zjednoczone, by w końcu wzięły odpowiedzialność za swoją KOLONIĘ nad brzegiem Dniepru!

A mieszkańcom „niezależnej upadliny”, należałoby wyjaśnić, że braterska pomoc Rosji nastąpi dla nich tylko wtedy, gdy sami zaczną się zachowywać po bratersku!

W końcu wszyscy chcieliby wiedzieć, kiedy Stany Zjednoczone poniosą konsekwencje za swoje imperialne niszczycielskie czyny i zaczną w pełni żywić ten swój banderowski reżim w Kijowie, który utworzyli w 2014 r.

A jak USA nie jest stać na karmienie stworzonego przez USA potwora Frankenstein’a, to niech przestaną narzucać tą niszczycielską misję, zamachów i przewrotów innym krajom, by następnie cały świat obciążać kosztami utrzymania swojej banderowskiej bestii.

Tak wyglada amerykańska i unijna pomoc dla Ukrainy od 2014 – 2020 roku. [A czego durne ukropy oczekiwały? – admin]

https://alfax-2020.neon24.pl

Komentarzy 5 to “Europa opuszcza Ukrainę i „Ukry twarzą w twarz z Putinem””

 1. Joannus said

  ”A jak USA nie jest stać na karmienie stworzonego przez USA potwora Frankenstein’a,”

  – to nakazuje czynić to poliniakom

 2. Kojak said

  Wiadomo od poczatku ze zydhitlerowcy z Usraela zamierzali i zamierzaja wykorzystac Ukraine tylko jako taran przeciw Rosji ! A przy okazji w sposob wlasciwy ZYdom, czyli kryminalny wszystko co sie da ukrasc i kogo sie da okrasc !

 3. Moher49 said

  Polską, Ukrainą, USA, Rosją rządzi sekta Chabad Lubawicz. Duda, Morawiecki pochodzą z nadania tej sekty.

  ————–
  Rosją – na pewno. Putin to Żyd. W dodatku najbogatszy człowiek na świecie.
  Opływa w maybachy.
  Admin

 4. Ukraina?Panie i Panowie z USA?Super pralnia forsy dla mafii z różnych krajów w tym USA.Szczególnie dla fanatycznych demokratów w USA.Dowody?Są już na giełdach,idioci….nie znający google.

 5. Trak said

  Jak potężne jest to „COŚ” nigdy nie przekona się USA ale przekonałby się Napoleon, gdyby żył ponownie. Konieczna jest powtórka.

Sorry, the comment form is closed at this time.