Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Dinozaur o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Jerzy o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Zbigniew Kozioł o Upadek nauki? W przyszłym roku…
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  zen o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  JanuszT o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Boydar o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzeci Rzym – czy Święta …
  Yah o Wolne tematy (81 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

Kogo wybiorą Polacy?

Posted by Marucha w dniu 2020-02-17 (Poniedziałek)

Jeszcze kilkanaście dni temu tegoroczny wyścig po żyrandol zapowiadał się wyjątkowo nieciekawie. Z góry było wiadomo co kto powie i co kto zrobi a przede wszystkim kto wygra.

Stąd przyglądanie się rzeczonej rywalizacji (i jej komentowanie) zanosiło się na zajęcie równie porywające co obserwowanie zasychającej na ścianie farby.

Wzrost temperatury walki o prezydencką elekcję zapewnili na szczęście politycy PiS. Palma pierwszeństwa należy się, rzecz jasna, pani poseł Lichockiej, która pozdrowiła „międzynarodowym gestem przyjaźni” polityków opozycji. A w domyśle także jej wyborców.

Daleki jestem od przeceniania przymiotów intelektu pani poseł czy jej politycznych zdolności. Paradoksalnie jednak ów drobny gest może okazać się równie brzemienny w skutkach co słynne „zmień pracę, weź kredyt” Bronisława Komorowskiego czy wypad na Maderę Rysia Petru i jego klubowej koleżanki.

Polacy nie lubią arogancji władzy i karzą ja w bezwzględny sposób. W tym przypadku za głupotę poczynioną przez posłankę Lichocka zapłaci jednak prezydent Andrzej Duda.

W ogóle całe głosowanie nad gargantuiczną dotacją dla rządzonej przez Jacka Kurskiego TVP było wizerunkowo nie do wygrania. Opozycja po raz pierwszy od lat rozegrała temat mądrze, stawiając w kontrze dla rządowego pomysłu projekt przekazania środków na onkologię. Jeśli na jednaj szali stawiamy przyszłość ludzi walczących z nowotworem a na drugiej pełne prymitywnej propagandy i tandetnej rozrywki TVP, rozstrzygniecie jest oczywiste. Środkowy palec pani Lichockiej był tutaj tylko wisienką na torcie, zmieniając dotkliwą porażkę na punkty w bolesny nokaut.

Tymczasem umiarkowany elektorat, którego przybywa wraz z bogaceniem się społeczeństwa, zaczyna mieć dość permanentnej rewolucji. Niezrozumiała dla znacznej części Polaków walka z sądami, ciągły konflikt z Unią Europejską czy styl legislacji uprawianej „na kolanie”, często pod osłoną nocy, skutecznie zniechęcają do PiS centrowego wyborcę.

Z kolei przedsiębiorcy zmęczeni są ciągłymi zmianami przepisów i narastaniem biurokratycznych obciążeń. Jako osoby będące najbliżej procesów gospodarczych pierwsi dostrzegli też negatywne konsekwencje narastającej inflacji. Żaden z wymienionych wyżej czynników nie ma z osobna decydującego znaczenia dla przepływów elektoratu. Jednak potraktowane zbiorczo mogą się okazać elementem decydującym o wyniku tegorocznej elekcji.

Na kogo zatem zagłosują Polacy? Jeśli miałbym obstawić wynik majowych wyborów u bukmachera, moim faworytem byłby wciąż Andrzej Duda. Mimo wszystko i zdecydowanie dzięki słabościom rywali a nie własnym przymiotom. I zdecydowanie nie w pierwszej turze.

Pięć lat temu się ówczesny prezydent – Bronisław Komorowski zdobył cenną wiedzę, że życiu nie na nic na zawsze. Wkrótce przekonamy się czy ludzie Kaczyńskiego potrafią uczyć się na cudzych błędach czy preferują naukę na własnych potknięciach.

Przemysław Piasta
http://mysl-polska.pl

Jest zupełnie nieinteresujące, kto wygra wybory. Nie będzie to na pewno osoba myśląca po polsku.
OLAĆ!

Admin

Komentarzy 39 do “Kogo wybiorą Polacy?”

 1. Jedno jest pewne – głosujmy na Bosaka. Dlaczego? Bo to narodowiec. Jaki jest z niego narodowiec taki jest. Ale jaki by nie był, będzie lepszy od pozostałych.

 2. Judyta said

  Jeszcze jest jeden kandydat na prezydenta. To profesor Mirosław Piotrowski – polski historyk, nauczyciel akademicki i polityk; doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, poseł do Parlamentu Europejskiego VI, VII i VIII kadencji (2004–2019), założyciel i przewodniczący ugrupowania Ruch Prawdziwa Europa.
  Słuchałam jego kilku wypowiedzi i wyglądają na bardzo mądre. Na dodatek to człowiek, któremu naprawdę leży na sercu dobro Polski.
  Warto byłoby się zapoznać z jego wypowiedziami, chociażby na stronie Myśląc Ojczyzna. I naprawdę warto by na niego zagłosować. Może miałby szansę uratować naszą Ojczyznę od unicestwienia.
  Warto też byłoby zbierać podpisy poparcia na jego kandydaturę, póki jeszcze nie jest za późno, bo chyba nie ma ich zgromadzonych tyle ile potrzeba.
  Podaję linki do jego strony internetowej:
  https://www.piotrowski.org.pl/
  I do podstrony, na której prosi o zbieranie podpisów i gdzie można pobrać listy poparcia:
  https://www.piotrowski.org.pl/zbieramy-podpisy-na-liscie-poparcia,2425.html
  Można też sobie kliknąć w Google wpisując słowa: Radio Maryja Myśląc Ojczyzna prof. Mirosław Piotrowski, i wyjdzie kilka stron do odsłuchania bardzo mądrych wypowiedzi profesora Mirosława Piotrowskiego na różne tematy związane z Unią Europejską i Polską.
  Myślę, że warto posłuchać, a potem zadziałać coś, aby umożliwić profesorowi Piotrowskiemu wystartować w wyborach prezydenckich i wygrać.
  Myślę, że byłaby to wielka szansa dla Polski i Polaków. Jedyna szansa.
  Pozdrawiam.

 3. bryś said

  Po czym Pan poznaje że to narodowiec? Tak z ciekawości pytam.

 4. Moher49 said

  Też mam ochotę głosować na Krzysztofa Bosaka. Pozostali kandydaci już odsłonili swoje oblicza, Bosak jeszcze niezupełnie.
  Ruch Narodowy wstrzymał się od głosowania nad ustawą dot złóż geologicznych, zapędził się w kozi róg. Poprzeć ustawę to poprzeć PIS, być przeciw = poprzeć PO. Wstrzymali się od głosu, no to dostają cięgi od tzw „narodowców”.

 5. Longinus said

  Wszyscy Ci pieknie wygladajacy na Narodowcow ?.Prosze na nich uwazac Zreszta po owocach ich poznacie.Oni wszyscy dla mnie to ;;;BALONIARZE BAJERANCI I SCIEMNIACZE umyslow naszych.I nie glosuje na nich.Bo niema na kogo.?W POLSCE niema dobrych politykow Sa tylko ;;;;agenci obcych wplywow.

 6. PISKORZ said

  re 5 Czytajcie ten wpis x jeszcze i na pamięć się nauczyć..WY SUPER-NAIWNIACY..

 7. Marucha said

  Re 6:
  Konkrety są niepotrzebne. Wystarczy kilka wykrzyczanych haseł.

 8. Olo said

  Juda to dalsza judaizcja i banderyzacja, Reszta kandydatów do bani. Celowo tak dobrana, żeby zwiększyć szanse Judy. Lepiej zostać w domu i nie brać udziału w żydo-banderowskiej hucpie. Tak…

 9. Katarzyna T said

  Ad.1 Czy te zdjęcia mogą kłamać? https://sowafrankfurt.files.wordpress.com/2018/11/systemowi-narodowcy.jpg?w=700

  —————
  Każde zdjęcie może kłamać, Pani Kasiu.
  Admin

 10. PISKORZ said

  re art 1. Jak jest wojna lub na nią się zanosi…to potrzeba mięsa armatniego.
  2. Jak jest stan pseudo-pokoju…to im potrzebny jest elektorat…bo sami jeszcze nie mogą się wybierać..!!
  ps Nie wiem jak jest teraz w Belgii, ale tyle lat temu…Belg płacił karę pieniężną, jeśli nie poszedł na wybory../nie pamiętam tylko o jakie wybory chodziło/.

 11. Lily said

  Z czystym sumieniem,NIE MAM na kogo zaglosowac, Wynika To z TEGO,ze mysle i
  czuje po POLSKU.

 12. Katarzyna T said

  Czyli co Pan chciał przekazać o tym konkretnym zdjęciu?

 13. Marucha said

  Re 12:
  To, że nie powinniśmy wierzyć zdjęciom, jakich sami nie zrobiliśmy. Pani sądzi inaczej?

  Proszę zauważyć, że nie wypowiadam się o tym konkretnym zdjęciu

 14. Jan said

  Krzysztof Bosak (1982 – ), ur. w Zielonej Górze. Ożenił się w wieku 38 lat na okazję wyborów prezydenckich (publika patrzy przychylnym wzrokiem). Imał się studiów na 3 uczelniach i żadnej nie ukończył. Zaufany współpra-cownik Żyda R. Giertycha. Od 2004 do 2005 pracował jako asystent eurodeputowanego Macieja Giertycha. W l. 2005–2006 prezes Młodzieży Wszechpolskiej, poseł na Sejm V kadencji (2005-7) z LPR-u. i IX kadencji (od 2019) z Konfederacji.
  Rodzony brat Marek Bosak (charaktrystycza dla Żyda wada wymowy „rz”), jest dyr. ds. komunikacji w firmie pożyczkowej (lichwiarskiej – udziela chwilówek) Vivus, której większościowym udziałowcem jest „rosyjski” oligarcha Oleg Wiktorowicz Bojko.
  Poglądy: chętnie współpracowałby z nacjonalistami ukraińskimi, ale nigdy z rosyjskimi (sic!)…w Ruchu Narodowym jest miejsce dla homoseksualistów, itp.
  Promowany w mediach od lewa do prawa (widać, że to koncesjonowany opozycjonista). W bliskich relacjach z Matthew’u Tyrmand, amerykańskim Żydem – synem Leopolda Tyrmanda i wnukiem rabina Szlomo Tyrmanda.
  Wg archiwów IPN jego babka była Żydówką, podobno rodzina nazywała się Jajko. Bracia Moric i Saul Jajko, snowie Racheli, zmienili nazwiska na Bosak (Archiwum Państwowe w Zielonej Górze)

 15. Irek said

  Elementarne kryteria, jakie musi spełnić kandydat ubiegający się o
  Urząd Prezydenta Państwa Polskiego

  1. Prezydentem Polski może być tylko mężczyzna w wieku powyżej 40 lat.

  Taki wiek daje nadzieję, że kandydat posiada wystarczające doświadczenie życiowe, jest dojrzały emocjonalnie i politycznie.
  U kobiet uczucia górują nad rozumem; mentalność kobieca nie nadaje się do uprawiania polityki!

  2. Polak z metryki i z ducha.
  Udokumentuje pochodzenie polskie do 5 pokolenia wstecz. Jeśli żonaty, żona również musi być Po-lką z udokumentowaną polskością do 5 pokolenia wstecz.
  Dumny z bycia Polakiem, ma siłę moralną by realizować polskie interesy narodowe wewnątrz i na zewnątrz państwa.

  3. Katolik.
  Naród Polski jest katolicki, i tylko katolik może mu przewodzić! Nie godzi się inaczej!
  Postawą życiową potwierdził zasady wyznawanej wiary – nie może być katolikiem tylko z nazwy i autoreklamy!
  Słowa wypowiadane przez osobę wiarżącą są wiarygodne, bo wie, że za kłamstwa ciężko odpowie przed Bogiem. Natomiast osoba daleka od Boga jest niewiarygodna; dla niej kłamstwo, obiecanki bez pokrycia są chlebem powszednim – taki polityk nie będzie się liczył z nikim i z niczym!

  4. Odbył służbę wojskową, jako oficer w jednostkach liniowych Wojska Polskiego.

  Prezydent Polski jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. Nie godzi się, aby maminsynek, kombinator uchylający się od służby wojskowej stał na czele państwa! Człowiek bez zasad, tchórz – nie obroni Ojczyzny w chwili zagrożenia wojną! Jest dyshonorem dla oficerów i żołnierzy podlegać takiej osobie. To niszczy dobre obyczaje w państwie!
  Nie może być wymówki, że kandydat nie mógł odbyć służby wojskowej, bo zniesiono pobór i armia stała się zawodowa. Poważna osoba planuje swoje działania na wiele lat naprzód. Oznaczało by to, że jest osobą odpowiedzialną i poważnie traktuje działalność polityczną – nie jest to przysłowiowy człowiek z ulicy, brany z łapanki! Zamierzając ubiegać się o prezydenturę, mógł wstąpić do wojska z własnego wyboru!

  5. Osoba o dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym.
  – Osobowość zrównoważona, o silnym charakterze i wyższych aspiracjach.
  – Roztropna w działaniu, nie naiwna ani łatwowierna.
  – Posiada predyspozycje przywódcze.
  – Nie może to być człowieczek żądny sławy i pieniędzy.

  6. Jest osobą niezależną, reprezentuje sobą wysoki poziom moralno-intelektualny.

  – Osoba niezależna materialnie.
  – Dobrze wykształcona i samodzielnie myśląca.
  – Nie splamiła się antypolskimi wypowiedziami i działaniami.
  – Zna się na polityce, dobrze zorientowana w polityce światowej.
  – Ma klarowną wizję polityki i funkcjonowania państwa.
  – Nie jest człowiekiem obecnego systemu władzy!

  7. Dokładne prześwietlenie rodziny kandydata.

  Mówić to można wszystko, kandydata w kampanii wyborczej można spreparować a la Hollywood!
  Wiarygodnych danych dostarczy nam obraz rodziny: czy walczyli o Polskę, jakie są ich powiązania towarzyskie, zawodowe, jakimi propolskimi czynami mogą się wykazać, itp.

  Pytania kontrolne do kandydata.

  – Czy potępia dzieciobójstwo i LGBT?
  – Jakie stanowisko zajmuje w sprawie Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski?
  – Jak ocenia obecny system bankowy i kreację pieniądza. Jakie są jego propozycje w tej materii?
  – Jego pogląd na technologię 5G!
  – Stosunek do mniejszości narodowych w Polsce i wizja rozwiązania tego problemu.
  – Stanowisko w kwestii pobytu obcych wojsk na polskim terytorium.
  – Polska a Unia Europejska. Jakie ma poglądy w tej fundamentalnej sprawie?!

  Czy odpowiedzi kandydata były rzeczowe, na temat, czy też lawirował i rzucał ogólnikami?

  Czy wolno nam uczestniczyć w wyborach?

  Tak, jeśli spełnione jest kilka warunków, a mianowicie:
  – Sprawiedliwa ordynacja wyborcza (kandydować mogą tylko Polacy, sprawiedliwa met. liczenia gło-sów, właściwy podział na okręgi wyborcze, itd.)
  – Kandydować może każdy, kto uzyska poparcie kilkuset obywateli (odpartyjnienie wyborów)
  – Wykluczenie osób i organizacji reprezentujących ideologie wrogie polskości
  – Równe warunki finansowania i zakaz finansowania ze źródeł zagranicznych
  – Równy dostęp kandydatów do mediów, na żywo i bez cenzury
  – Przejrzystość kontroli liczenia głosów i ich weryfikowalność
  – Kontrola wyników wyborów na każdym poziomie i w każdym czasie – wyniki przechowywane w ar-chiwum!
  – Prawna odpowiedzialność za złożone obietnice wyborcze.

  W praktyce żadne wybory nie spełniają tych warunków!
  W systemie demoliberalnym każde (!) wybory są i zmanipulowane, i oszukane! To jest socjotechniczny trik do legitymizacji układu trzymającego władzę. Obecny układ polityczny w Polsce jest zabetono-wany z powodu propartyjnej ordynacji wyborczej, finansowaniu przez państwo wybranych partii, po-przez kontrolowany dostęp do mediów zakulisowych władców państwa.

  Sankcje Boże ciążące na wyborcy

  – Każdy ludzki wybór pociąga za sobą konsekwencje – jestem odpowiedzialny przed Bogiem za swoje wybory. Jakie będą konsekwencje mojego poparcia danego kandydata?
  – Nie można głosować na obcoplemieńców, czy też ludzi niemoralnych. Jest to grzech ciężki!
  – My Polacy jesteśmy łatwowierni. Mam obowiązek i prawo poznać istotne dane dot. kandydata. Tu nie ma łaski! Od mojej decyzji wyborczej zależy jakość życia mojego i moich dzieci, wnuków, całego Narodu.
  – Dla katolika nie ma „mniejszego zła”! Albo popieram dobro, albo zło!
  Jeśli nie byłoby godnego kandydata, to nie wolno brać udział w głosowaniu. W tym systemie liczy się przede wszystkim udział w wyborach, tzn. legitymizacja systemu. Tylko na tym zależy ludziom obecnej władzy!
  Jeżeli uważam wybory za fikcję, za teatr dla naiwnych, to:
  – nie biorę w nich udziału;
  – staram się to wykorzystać politycznie, jako mój aktywny głos za odrzuceniem patologicznego sys-temu!

 16. Boydar said

  Piast Kołodziej niczego nie musiał ani nie mógł udowadniać. Wszyscy wiedzieli wszystko i zawsze.

  Czym różni się sztuczka od cudu ?

  – sztuczka jest, gdy magik wyciąga króla z pustego kapelusza
  – kiedy kobieta za pierwszym razem wydobywa z torebki to, co akurat jest jej potrzebne, wtedy mówimy o cudzie

 17. NICK said

  Znowu wybieracie?

  Nudne to i nieudaczne.
  Palanty niemyte i nie uczesane.

  Na wybory to idą obszczymurki spod piwnej kampanii i profesorowie typu „Hartmann”.
  Reasumując: żydy, chazaropodobne, szabesgoje i polactfo.

  A i bez pręgierza.

 18. kobra said

  Obojetnie na kogo byscie nie glosowali to i tak obudzicie sie z reka w nocniku hahaha……………….,!!! Okraglostolowy okupant juz o to zadbal !!

 19. Mimochodem said

  @ Jan
  Panie Janie Hartmanie, sranie po scianie

 20. JARNO said

  luzik, jak jest śmiesznie to będzi jeszcze śmieszniej
  i CAŁKOWICIE nie ma znaczenia KTO zostanie prezydentem ‚oczyszczalni ścieków=Polin’
  Kandydat zjednoczeniowoprawicowy został – przez aklamację (wg Kaczora, sam słyszałem) wybrany czyli wyznaczony- przez prawiczków bo będzie realizował ‚politykę historyczną’ prezia tysiąclecia – czyli tego co Jarkaczowi: meldował wykonanie zadania.
  Rozumie się że immanentną cechą tej ‚polityki historycznej’ jest polityka historyczna czyli kontynuacja w każdej innej dziedzinie jak tworzy CYWILIZACJĘ: edukacja, służba zdrowia, obronność, industrializacja, etc, etc byleby tylko kandydat wybrany przez aklamację przez zjednoczonych prawiczków został wybrany przez ‚aklamację’ przez tubylców zamieszkujących teren między Bugiem a Odrą.

 21. Greg said

  Oj niekumaci !
  Poczytajcie Grigorija Klimowa….,,Naród Boży”
  Wszystko Wam się rozjaśni.

 22. Katarzyna T said

  Panie Gajowy”.Proszę zauważyć, że nie wypowiadam się o tym konkretnym zdjęciu”

  czyli odpowiedź nie jest zaliczona

 23. Katarzyna T said

  Ad. 20 Ma Pan rację. Ludziska obijają cepami a tu wszystko prosto się kręci.
  „W 1903 roku na lamach petersburskiego czasopisma Russkoje Znamia, a dwa lata później już jako oddzielna edycja książkowa, ukazały się Protokoły mędrców Syjonu. Wzbudziły ogromna sensację, ponieważ zawierały teksty, z których wynikało niezbicie, że za wszelkie przewroty społeczne odpowiedzialni są Żydzi, którzy dążą w ten sposób do przejęcia władzy nad światem. I choć bardzo prędko autentyczność Protokołów… została zakwestionowana i obalona (tekst powstał z inicjatywy carskiej ochrony, a jego autorem był Mathieu Golowinski), do dnia dzisiejszego dnia budzą one ogromne zainteresowanie i wydawane są w wielu krajach zarówno w Polsce i Rosji, jak i Stanach Zjednoczonych a nawet w Japonii. Najnowsza edycja poprzedzona została obszernym wstępem prof. Janusza Tazbira, który z właściwa sobie skrupulatnością i swada wyjaśnia zagadki związane z tym kontrowersyjnym tekstem stanowiącym od lat element kanonu biblii antysemityzmu. Wartość „Protokołów” leży nie w ich pochodzeniu, ale w ich treści! ” https://www.zbawienie.com/pms.htm

 24. Ale dlaczego? said

  A.D. 2
  Pacynka Rydzyka.
  Pofatygowałem się po linku.
  „Prezes RPE potwierdził też swoją deklarację w Onecie, że gdyby został prezydentem, to nigdy nie przyjąłby dymisji żadnego polskiego ministra wymuszonej przez obce państwo. “Mam na myśli dymisję zmarłego w październiku ub. roku ministra środowiska Jana Szyszko, ale też zdymisjonowanie Antoniego Macierewicza”. Zapewnił, że ma informacje “z pierwszej ręki” o wymuszaniu dymisji polskich ministrów przez obce państwa. Wynika z nich, według niego, że odwołania ministra Szyszko miał domagać się prezydent Francji Emmanuel Macron.”
  Tyle wystarczy.

  A tzw. Konfederacja, gdzie ideologia antypolska JKM jest ideologią partii, nie już narodowców. Dla mnie. Tyle wystarczy:

  Znowu na mniejsze zło?
  Szopka…

 25. osoba prywatna said

  https://demotywatory.pl/4976623/Domagamy-sie-sprawiedliwej-kwoty-wolnej-dla-wszystkich-Polek-i

 26. osoba prywatna said

  https://demotywatory.pl/4976786/Ktos-przerobil-przemowienie-prezydenta-Dudy-w-stylu-w-jakim

 27. PISKORZ said

  re 14 (Archiwum Państwowe w Zielonej Górze)…..które zostało ponoć w r. 2019…trochę przeczesane..Wiadomo z jakiego powodu..

 28. Ad. 3

  Po czym Pan poznaje że to narodowiec?

  Za Dmowskiego inaczej bywało. Dziś jest inaczej.

 29. Włodzimierz said

  Z wielka przykroscia przeczytałem te komentarze – one potwierdzaja że większość komentujacych to głupcy i niestety nie Polacy.
  Nic dziwnego że Żydzi nami po prostu gardza a inni sie śmieja.
  Tymczasem nasi wrogowie zainstalowali sobie żydowskiego prezydenta i premiera pod czujnym okiem prezesa – też swój człowiek jak mawiał mój Ojciec – I razem przygotowuja nam kolejny rozbiór.
  A kiedy konfederacja woła na alarm w odpowiedzi słychać “Jedźmy , nikt nie woła”.

 30. Nina said

  A. Duda, chętny na kolejną kadencję, człowiek przekładający interesy obcych narodów nad polskim, wrzeszczy w spocie wyborczym : „Niech żyje Polska !”

  Tak ,,,

  Ps. Uważam że „kary do głosowania” już dawno przygotowane, wszystko poukładane, policzone

 31. jasiek z toronto said

  Re: 26 Nina…
  No jasne, ze krzycza: „Niech zyje Polska”…no bo gdyby nie zyla, to w jaki sposob by z niej zyli???
  (pasoZYDowali)…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 32. Nina said

  Faktycznie, panie Jaśku, ma pan rację, no tak, co by zrobili bez Polaków, na kogo by krzyczeli, kto inny dałby im tak sobą pomiatać, kogo stawialiby w pierwszym szeregu oskarżonych o …? Święte słowa

 33. Marucha said

  Re 22:
  Pani Kasiu miła

  Może ja jeszcze raz powtórzę to, co usiłowałem Pani bezskutecznie przekazać: zdjęciom nie można wierzyć. Już na długo przed pojawieniem się programów do obróbki cyfrowych zdjęć spece potrafili nimi manipulować. Na przykład usuwać zeń osoby, które podpadły tow. Stalinowi.

  Jeszcze raz: zdjęciami jest dość łatwo manipulować i nie należy wierzyć żadnym zdjęciom, jeśli ich sami nie wykonaliśmy.

  Nie wiem, co niby miałem „zaliczyć”. Ostatni raz zaliczałem coś jakieś 40 lat temu.

 34. bryś said

  Krzysztof M – najłatwiej kogoś poznać po uczynkach. A oni nic nie robią. Gadają, gadają, gadają. Z takim wsparciem człowiek startujący na prezydenta powinien mieć już przygotowane wszystkie projekty ustaw, projekty prezydenckie z OPISEM co będzie KONKRETNIE robił i w jaki sposób. Jak można się cały czas dawać łapać na ładne słówka? Dlaczego oni nic nie robią? Jeden Bustowski na dzień dzisiejszy robi więcej zamieszania (nie zawsze może mieć racje) niż te ich wszystkie sztaby i formacje. Tysiące osób! Dlaczego oni nic nie robią? Powinni mieć już setki spraw w sądach – za zdradę, korupcję, działanie szkodę. Nie potrafią określić interesu narodowego a chcą go bronić? Co bosak robił ostatnie 20 lat? I dlaczego ma niby zacząć dopiero jako prezydent? Tyczy się to zresztą wszystkich tych pi…..

 35. bryś said

  Tak jak by zatrudnić kogoś kto będzie ciągle opowiadał czego on to nie zrobi. Jakieś jaja.

 36. Tom Home said

  Odnośnie PALCA to w zasadzie nie wiem o co chodzi.Wiele osób z dzisiejszej opozycji wiele razy używało „takiego gestu” nie wzbudzając żadnej reakcji.Przypomnę choćby taki PALUSZEK byłej pierwszej damy Lecha Wałęsy,L Balcerowicza itd nie wspominając „Super kulturalnych” tyrad słownych Stefcia Niesiołowskiego nie wspomnę o kultowym staniu na krześle poprzedniego prezydenta co byłe też niekulturalne i dodatkowo niedyplomatyczne.

 37. Katarzyna T said

  Ad 33
  Panie Gajowy ,też miły.
  Nie należy myśleć ,iz te osoby z tego zdjęcia to nie „jedna rodzina ” oraz demonstrowanie przez nich tej lepszej formy katolicyzmu nie jest liną do wspinaczki na szczyt?.
  I jak tu polegać na samodzielnym myśleniiu (to o sobie).

 38. . said

  Widzę, że Krzysztof M odnalazł chrześcijańskie korzenie banderowców.

 39. . said

  „Wstrzymali się od głosu, no to dostają cięgi od tzw „narodowców”.”

  Prawdziwy narodowiec to nie patrzyłby jak głosują ludzie z PO czy PiS tylko głosowałby w interesie Polski. A Konfederaci pokazali, że są tchórzami i karierowiczami. Zresztą to kapitaliści, a kapitalista nawet własną matkę sprzeda, żeby mieć zysk.

Sorry, the comment form is closed at this time.