Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Młodzi Razem chcą tańszego dostępu do antykoncepcji dla par lesbijskich!

Posted by Marucha w dniu 2020-02-17 (Poniedziałek)

Dzień św. Walentego postanowili aktywiści „Młodych Razem” wykorzystać dla nagłośnienia sprawy antykoncepcji.

Tym razem chodziło o ułatwienie dostępu do wspomnianych środków przez ich refundację oraz wskazanie na problem z edukacją seksualną. Dla lepszego efektu, do wpisu informującego m.in. o tym, że „tylko co trzecia Polka ma dostęp do regularnej antykoncepcji”, dołączono stosowny plakat: dwie całujące się kobiety.

Skoro nawet młodzi wychowankowie partii Razem uważają, że pary lesbijskie powinny korzystać ze środków antykoncepcyjnych, w dodatku dofinansowanych przez NFZ, edukacja seksualna faktycznie mocno jest zaniedbana w środowiskach lewicowych.

Za: Twitter.com
https://polskaniepodlegla.pl/

Komentarzy 13 to “Młodzi Razem chcą tańszego dostępu do antykoncepcji dla par lesbijskich!”

 1. revers said

  lesba, na pokaz, ale w pewnych kregach subkulturowych bliskich szatanistom, muzyki death metal rzna sie lepiej jak suczki z kolesiami po behemocie.

  .https://www.youtube.com/watch?v=Dhfy9TPga-c

  Sluchajacy Nergala vel Darski moga cos na ten temat powiedziec.

 2. Boydar said

  „… lepiej jak suczki …”

  Bo trzeba spróbować z kozą; to wrażenie zostaje na całe życie. Polecam.

 3. Kojak said

  Coz sie dziwic ? Razem- to wytwor zwyrodnialych koszernych zboczencow ! Ten belkot kanali seksualnych jest juz standardowy ! Zydowstwo powolalo w tym celu tych zboczencow do zycia, zeby wlasnie degenerowali ludzi a zwlaszcza mlodziez !

 4. Jestem chyba „ciemniakiem” z Ciemnogrodu…:-((((( Zagwozdka dla mnie, po jakiego….grzyba srodki antykoncepcyjne dla homosiow i lesbijek. Antykoncepcja to chyba dla normalnych tylko??? Nie lapie ????

 5. Boydar said

  Panie Mazurek … jakby to powiedzieć … one nie chcą antykoncepcji dla siebie … tylko dla nas. W treści oryginalnego twittera jest troska o 1/3 „polek”, że muszą się skrobać a to jest stresujące i często kosztowne.

  Zasugerował się Pan tytułem, od redakcji uwolnionej reakcji.

 6. revers said

  … na całe życie. Polecam.

  dziekuje nie skorzystam, za to polecam boksera o ksywie „koziol” jak to robi ze za pierwszym podejsciem ze 3 muszkieterow pada, i jak to zlatwia z swoja partnerka rowniez bokserka po wyminaie ciosow na reakwiczki.

 7. Antymarxista said

  HAHAHAHA! Dobre

 8. Anucha said

  Następnym posunięciem będzie
  zakaz sadzenia kapusty
  i wybicie bocianów.
  Wszak gojowski noworodek i w ten sposób
  może zaśmiecić Pachamamę

 9. R2r said

  Taka refleksja, jeżeli ktoś ma jakąś koncepcję to na przekur temu jest antykoncepcja.
  Proponuję zatem żeby w sejmie wprowadzić przymusową antykoncepcję bo od 30 lat koncepcje w tym budynku są chybione i do bani 🙂

 10. revers said

  bociany to juz masowo ubijaja w Libi, Tunezji, polnocnej afryce i dobrze sprzedaja sie na miejscowych rynkach, nikt nie pyta sie o zaswidczenie z sanepidu, czy maja bocki atest na zawartosc sczepionek, virusow gryp ptasik, czy virusa korony.

  A w Chinach przez zalegalizowane na zachodzie towarzystwa lbtq hivem, czy odmianami, mutacjami hiva korona virus zmarlo juz ok 2 tys osob w ten piekny sposob. Nawet dyrektor szpitala w Yuhan zmarl na wirusa.

 11. Witek said

  Jestem ZA!
  Uważam, że NFZ powinien był refundować wkładki domaciczne dla kozy
  Pani Spurek, pani nie śpi
  Pani walczy!

 12. JARNO said

  coś tu nie gra: środki antykoncepcyjne sa po to aby nie kobieta NIE zachodziła w ciążę.
  .
  Jakim cudem lesbijki mogą zachodzić w ciążę w stosunku ‚lesbijka-lesbijka’>>>???
  .
  Tylko patrzeć jak Biedroń ze Śmiszkiem czy Rabiej z tym swoim.swoją (niepotrzebne skreślić) też będą chcieli aby im zafundować ŚRODKI ANTYKONCEPCYJNE!!
  .
  Sugeruję szare mydło!!

 13. gnago said

  Oj nie rozumiesz prawdziwy lewak otwarty jest na doświadczenia , a jak znajdzie się chutliwy udoskonalacz? Przecież nie sposób odmówić bo obciach i dzbanem obwołają. Nawet ponoć orangutany traktują kobiety za atrakcyjny łysy towar

Sorry, the comment form is closed at this time.