Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Unia Europejska potępiła „antysemicki” karnawał

Posted by Marucha w dniu 2020-02-25 (Wtorek)

W weekend w belgijskim mieście Aalst odbyła się impreza karnawałowa, krytykowana od wielu dni przez izraelską dyplomację oraz organizacje żydowskie. Krytykowały one jej „antysemicki” wydźwięk, co jednak nie przestraszyło jej uczestników i po raz kolejny wyśmiali oni ortodoksyjnych Żydów.

To nie spodobało się jednak Unii Europejskiej, która potępiła wydarzenie.

Warto przypomnieć, że przeciwko karnawałowi we flamandzkiej części Belgii protestowała Ambasada Izraela w Belgii, izraelski resort spraw zagranicznych oraz organizacje żydowskie. Pod koniec ubiegłego roku Żydom udało się nawet doprowadzić do wykreślenia imprezy z listy niematerialnego dziedzictwa UNESCO, jednak miejscowy samorząd odrzucał oskarżenia o „antysemityzm”.

Po raz kolejny uczestnicy imprezy karnawałowej nie tylko przeszli ulicami Aalst, ale ponownie przedstawili postacie wyśmiewające ortodoksyjnych Żydów. Tym razem kilku mieszkańców miasteczka przebrała się w naśladujące ortodoksów stroje, które dodatkowo przypominały wyglądem mrówki.

Zdaniem mediów w wydarzeniu wzięły także udział osoby przebrane za oficerów niemieckiego Gestapo z czasów II wojny światowej.

Imprezę w Aalst potępiło już nie tylko państwo syjonistyczne, ale także Unia Europejska. Wiceszefowa Komisji Europejskiej Margaritis Schinas stwierdziła, że 75 lat po Holokauście w europejskich miastach nie powinno być miejsca na podobne przebrania, natomiast cały karnawał jest wstydem dla Europy. Wcześniej imprezy bronił rząd Belgii, ale ostatecznie premier Sophie Wilme również przyłączyła się do chóru krytyków imprezy.

Inne stanowisko zajął z kolei Michael Freilich, jedyny żydowski parlamentarzysta w Belgii. Stwierdził on, że we wspomnianych przebraniach wystąpiło zaledwie kilkadziesiąt osób, gdy tymczasem w całej paradzie karnawałowej wzięło udział prawie 6 tys. osób, zaś obserwowało ją blisko 80 tys. mieszkańców i turystów. Osoby przebrane za ortodoksyjnych Żydów miały z kolei robić to z przekory, a nie swojej niechęci do tej narodowości.

Na podstawie: lesoir.be, timesofisrael.com.
http://autonom.pl

Komentarzy 14 do “Unia Europejska potępiła „antysemicki” karnawał”

 1. Kojak said

  Unia Europejska ? NIE ! Unia Jewropejska ! Kazdy przytomny wie, ze zydowskie gangreny i lajdaki kompletnie rzadza UNiA .Normalnym wiec jest, ze wydalila ona z siebie zydowski smrod !

 2. JADAM said

  W. Sz. Panie Dobrodzieju KOJAK
  …….
  Proszę ,zwizytuj okolice „babilonu” – siedziby tzw. „ue” .

  po sąsiedzku masz i biuro polityczne i komitet centralny organizacji plemiennego”państwa”
  – a szczuny z ue nie po to są numerowane co by były w ewidencji TV / ETV /… , jeno ,
  co by były USTAWIANE po „sąsiedzku ”
  (chociaż sąsiad nie Europejczyk)

 3. Dziadzius said

  I z pomoca Kosciola K w tym roku nie bedzie Wielkiego Piatku i nie bedzie Wielkanocy — no bo oczywiste– to Rzymianie zabili Jezuas a nie rzydzi ** niech krew Jego spadnie na nas i nasze dzieci** – no i widzimy ze to im wcale nie zaszkodzilo!!

 4. Sowa said

  Re 3: „no i widzimy ze to im wcale nie zaszkodzilo”
  Bóg może mieć inne zdanie. Tylko trzeba poczekać na Sąd Ostateczny.

 5. Syjonistyczna szumowina propagująca degenerację kultury może działać bez ograniczeń w każdym państwie – jest chroniona prawem żydowskich reżimów.

  Ambasador Izraela Anna Azari na marszu pederastów w Warszawie (08.06.2019).
  Na marszu LGBT pojawił się też blok żydowski z tęczową flagą z Gwiazdą Dawida. Około stu osób zebrało się pod pomnikiem Janusza Korczaka i dołączyło do parady. „Jedną z wartości, które nam przewodzą jest «tikkun olam». Wywodzi się ona z judaizmu i znaczy «naprawianie świata». Małymi codziennymi działaniami chcemy tworzyć lepszą rzeczywistość, której wszyscy i wszystkie będziemy czuli się częścią”
  https://wprawo.pl/2019/06/10/marsz-lgbt-w-warszawie-parodia-nabozenstwa-zydowski-blok-i-stare-ky-glosujace-na-pis/

  Poniżej komiks, który znajduje się w bibliotece muzeum Auschwitz-Birkenau i można go wypożyczyć. Komiks ukazuje Polaków jako niekoszerne, antysemickie, polskie świnie. – A więc żydowskiemu bydłu wolno wszystko.

 6. Adrem said

  No unia potępiła, ale i tak budujące i miło obejrzeć.

 7. mamag said

  Adrem(6)- O tuż to !

 8. Birton said

  podobno pewien Żyd przebrał się za Żyda i został aresztowany za antysemicką hucpę, ale okazało się , że ma patent podpisany przez samego rabina na swoje 100% żydostwo i wszystko skończyło się szczęśliwie na szczęscie dla gojów

 9. Dziadzius said

  @4, Sowa— No to znaczy hulaj dusza dla zydow piekla nie ma

 10. Boydar said

  O ile są ludźmi; „piekło też jest dla człowieka” (J.Kaczmarski)

 11. Dziadzius said

  @10, Boydar,
  Logika mowi ze jezeli ty [ goj] jestes Czlowiekiem a rzyd jest od ciebie lepszy bo od Boga wybrany to jest pytanie czy on czy ty jestescie Czlowielkiem i jezeli ty to rzyd nie, bo lepszy — wiec czym jest rzyd.

 12. Boydar said

  Dziadku, mylicie pojęcia. Pojęcie „wybrany” w odniesieniu do żydów podobne jest do wyboru wieprza przed weselem – dobry, czterysta kilo. Ale nawet, gdybym się mylił, wybraństwo dotyczyło Izraela, a nie Żydów czy żydów tym bardziej. Czym jest Izrael proszę doczytać; podpowiadam tylko rzyczliwie, że nie tu chodzi o państewko na terenie Palestyny, mafię korzenną czy chazarskie hordy.

  „Jakiś czas potem” Ktoś dobrze zorientowany napisał – „nie masz Żyda ani Greka”. Ale nie napisał „nie masz podłego ani Prawego”. I coś w tym być musiało, także dla Dziadka, nawet jeśli Dziadek nie zamawiał.

 13. kuba said

  gdyby w tej paradzie osobnicy poprzebuerali sie za rozne dziwdla ale mieli na sobie sutanny katolickich ksiezy to wtedy unia jeszcze by im nagrode i jakies dofinansowanie dala ? :))) no wlasnie taka to ta unia jest i tak dziala na zyczenie roznych wplywowych srodowisk.

 14. NICK said

  ‚Unia Europejska’ mówi.
  KTO jest tym tworem?

Sorry, the comment form is closed at this time.