Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

USA przenoszą swoją broń nuklearną z Turcji do Polski

Posted by Marucha w dniu 2020-02-25 (Wtorek)

Amerykańskie media: Stany Zjednoczone przenoszą swoją broń nuklearną z Turcji do Polski

Jak informuje Las Vegas News Magazine, 20 lutego amerykański samolot wojskowy C-17A Globemaster III należący do Dowództwa Lotnictwa Transportowego (Air Mobility Command) przyleciał z Sycylii we Włoszech do bazy lotniczej w Incirlik w Turcji. Zgodnie z oświadczeniem Dowództwa, ten lot został przeprowadzony w ramach wsparcia amerykańskich sił zbrojnych podczas manewrów „Defender Europe 2020”.

Już następnego dnia 21 lutego kolejne 5 samolotów C-17A przybyły z Ramstein w Niemczech do bazy Incirlik. Źródła News Magazine z bazy lotniczej Incirlik potwierdzają, że przybycie dodatkowych 5 amerykańskich samolotów transportowych związane jest z ewakuacją do Niemiec, Polski i jednego z krajów bałtyckich całego arsenału amerykańskich bomb nuklearnych przechowywanych w tureckiej bazie Incirlik, w związku z pogorszeniem sytuacji w Syrii. Według strony tureckiej, 5 bomb nuklearnych B61 zostaną dostarczone do Polski i do jednego z krajów bałtyckich, a pozostałe bomby do Niemiec.

Potwierdza to fakt, że w celu kontroli ewakuacji broni jądrowej z tureckiej bazy lotniczej 25–28 lutego 2020 r. rosyjscy inspektorzy przeprowadzą lot obserwacyjny nad Turcją. Inspekcję ogłosił szef centrum redukcji zagrożenia nuklearnego rosyjskiego Ministerstwa Obrony Siergiej Ryżkow.

Oprócz tego, według News Magazine, w bazie lotniczej w Powidzu w ramach manewrów „Defender Europe 2020” juz został zbudowany magazyn do przechowywania broni jądrowej.

Źródło: LAS VEGAS NEWS MAGAZINE
https://www.journalposts.com/usa-is-pulling-nukes-out-of-turkey/
Rod Renny

Przetłumaczył: Marcin Szymański
https://ndp.neon24.pl

Komentarzy 20 do “USA przenoszą swoją broń nuklearną z Turcji do Polski”

 1. Maverick said

  To Polska za wszelką cenę chce być celem odwetu nuklearnego, pewnie masoni naprawdę chcą nas wymazać z mapy świata. A nasze kundle w podskokach i czystym wasalizmie zrobią wszystko aby zasłużyć się kurwie babilońskiej.

 2. fht said

  chcieli atomu to go maja

 3. Lily said

  NIE MA ,co sie dziwic,jestesmy pod rzadami
  Kaczynskiego partii.Matka”Polka”,niejaka B.Sz,
  tak powitala wojsko USA.”Juz ponad 70-siat,
  lat czekamy na was”.

 4. Kapsel said

  “Polskie mosty mogą zawalić się pod ciężarem czołgów US Army jadących na wojnę z Rosją”

  “The National Interest” (TNI) to amerykański konserwatywny dwumiesięcznik poświęcony sprawom międzynarodowym wydawany przez think tank Centre for the National Interest, który założył w 1985 r. były prezydent Richard Nixon. Na stronie internetowej magazynu ukazał się w zeszłym tygodniu artykuł pod frapującym tytułem “Uwaga! Polskie mosty mogą zawalić się pod ciężarem czołgów armii amerykańskiej jadących na wojnę z Rosją”.

  – Armia USA i jej najbliżsi sojusznicy mają problem. Region świata, w którym najprawdopodobniej najprawdopodobniej wykorzystają swoje najcięższe pojazdy do walki z zaawansowanymi technologiami, jest zapełniony wątłymi starymi mostami, które nie są w stanie udźwignąć ciężaru pojazdów – pisze David Axe.

  https://dzienniknarodowy.pl/polskie-mosty-moga-zawalic-sie-pod-ciezarem-czolgow-us-army-jadacych-na-wojne-z-rosja/

 5. II WŚ. Moja matka jako dziecko biegła z okopu w pole, po lalkę. Pod ostrzałem. Lalkę odzyskała, nic się nie stało. Moja babcia omal zawału nie dostała.

  Chcecie swoje dzieci widzieć w podobnych sytuacjach? To wkrótce pewnie zobaczycie. I żadna matka tuląc rozerwane na strzępy ciało swojego dziecka nie będzie zdawała sobie sprawy z tego, co jej rozpacz ma wspólnego z tym, co dzieje się w umysłach Polaków tu i teraz.

 6. Przemysław Jakub said

  Niech spadają w siną dal.

 7. gnago said

  Ojtam ojtam. Wróble ćwierkają że Rosjanie wycofując armię zapomnieli podobnych kilkadziesiąt w tajnym magazynie. A frajerzy stwierdzili fakt i oddali. W dodatku nie jestem do końca przekonany że nasze jaszczembie pucowane w schronochangarach mają w oprogramowaniu zaszytą zdolność do przenoszenia tych bomb. Raczej pewny jestem co do suczek ale tez nie do końca. A to że Jankesi chcą starym sposobem wojny w europie podreperować się ekonomicznie to nic nowego HISTORYCZNIE . Uparcie wmawiają Rosji, które miasta mają zbombardować i podświadomie wmawiają że ważniejsze od Krzemowej doliny NY i Columbii razem wziętych. To i nic nowego że zauważają oczywista zbyt mała nośność mostów. I super Niech naparzają się przez cieśninę Beringa i wara od MOJEGO miast i jego pięknych okolic. Będzie serwis telewizyjny zasiądę na kanapie z przegryzkami i będę oglądał.

  ——-
  Boże, Boże…
  Admin

 8. Tadeusz said

  Ławrow kilka lat temu powiedział ,że w przypadku wojny powstanie Mazowieckie Jezioro Radioaktywne. Tego widocznie chcą dudy i morawieckie.

 9. Sarmata said

  re.8 Tadeusz said 2020-02-25 (Wtorek) @ 18:38:37

  A głupiemu radość – jak mawiał moja Babcia.

 10. Yah said

  Ciężka sprawa. W Polsce rządzą dzieci i wnuki kominternowców , którzy nie tyle zostali przywiezieni na ruskich czołgach ile zabrali się na ruskich czołgach. Teraz Komintern przeniósł się do Brukseli o czym świadczą kariery dzieci kominternowców tamże.

  Kominternowcy bez przeszkód pracowali na uczelniach brytyjskich i amerykańskich co zaprzecza jakiemukolwiek antykomunizmowi, Amerykanów i Brytyjczyków w które wierz polski pospólstwo. Oczywiście ani PRL ani ZSRR od czas ów Stalina im nie pasował dlatego że nie chciał światowej rewolucji tylko socjalistyczne państwa narodowe. Stąd przenosiny na Zachód i tworzenie podwalin pod Związek Rad Bis i Rady Komisarzy w UE 🙂

  Cóż, Rosja jest jedynym narodowym, a zarazem wielonarodowym mocarstwem w Europie – sola w oku potomków, gnębionych przez Stalina kominternowców.

  Zemsta to odpowiedź na motywy wszelkich działań przeciwko Rosji.

 11. Kojak said

  Te zydowskie kurwy i gnoje z PIS nie zdaza uciec do swojego Izraela ! Zostanie z nich tylko kupa smierdzcego miesa Ruska rakieta Iskander leci tylko kilka minut do Warszawy na niskiej wysokosci zmieniajac tor lotu .Nie ma przed nia obrony ! Jak pierdolnie to wszystkie koszerne kurwy z PIS zabije za jednym zamachem !!! Mam wielka nadzieje ze jesli juz, to Rosjanie te kurwy ukatrupia w pierwszej kolejnosci !

 12. JW said

  No to „dobra zmiana” może odtrąbić kolejny sukces na politycznej arenie międzynarodowej. Robi się coraz zabawniej, choć nie mam czemuś ochoty na śmiech.

 13. Ale dlaczego? said

  To kolejna ZDRADA NARODOWA pisiorów. Jeśli to prawda.
  Brak słów.
  Chciałbym przekląć, ale brakuje adekwatnego słowa…
  Jedynie zalinkuję film, o którym wcześniej pisałem.
  Nasza PRZYSZŁOŚĆ???
  https://www.cda.pl/video/2785330b0

 14. lewarek.pl said

  I po co było likwidować stare radzieckie hangary na bombki atomowe w Wędrzynie i Bornem Sulinowie? Teraz byłyby jak znalazł.
  Polska jest dla Amerykanów ziemią niczyją. Jak nie mieli gdzie torturować swoich byłych kumpli z Al Kaidy, to ulokowali ich w Kiejkutach. Jak muszą ewakuować bomby atomowe z Turcji, to przywożą je do Powidza. Jak chcą opchnąć komuś swoje nieloty, to sprzedają je Polsce. Ciekawe co jeszcze nam podrzucą? Chyba nie swoich Żydów?

 15. Delphi said

  To teraz PoPis-owskie bydło będzie się czuło jeszcze bardziej bezpiecznie, w obliczu tzw. „Rosyjskiej Agresji”. To bydło nawet jak będą prowadzić bezpośrednio na rzeź, to będzie się radować i cieszyć, że to na złość Rosji – niestety nie ma już ratunku dla naszego upadłego kraju 😦

 16. Plausi said

  Co sprowadził na nas rząd „dobrej zmiany” za zarazę ?

  O ile ta wiadomość jest prawdziwa, to mamy w Polsce ważny cel uderzenia sił Rosji, gdyby USRAel sprowokował ją do takiego ataku. To nie wszystko, jest wysoce prawdopodobne, że oddziały USA w Polsce otrzymały standardowe pociski przeciwpancerne, z tzw. zubożonego uranu, które już zatruły ludność Afganistanu, Iraku, nawet naszych słowiańskich braci z Jugosławii, jest też mowa o użyciu tych pocisków także w Syrii, przynajmniej przez pozostawione tam przez USA oddziały Daesh, od niedawna nazywanymi „bandami IS tzn. państwa islamskiego”.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Depleted_uranium

  i bardziej obrazowo dla znających niemiecki:

  https://www.youtube.com/watch?v=GTRaf23TCUI

  I znowu grozi Polakom niebywała gehenna, jak w Katyniu i innych centrach sowieckiej NKWD.

  Rausch egzekucji polskich oficerów jaki ogarnął uczni psychopaty Dzierżyńskiego żywo przypomina te biblijne wzorce:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

 17. Lily. said

  Re 8; Tadeusz
  OBAJ pomazancyTego,dla KTOREGO jak sam
  deklaruje,”NAJWAZNIEJSZA jest UCZCIWOSC,
  o niej stale musimy przypominac”.
  Boze moj,czy to slyszysz?.

 18. JerzyS said

  JAK NARODOWCY BRONILI POLSKI W PRL-u

 19. Kar said

  Kojak said/11
  ____________

  – popsuty tok rozumowania;..jak gudla moze zaatakowac gudle ?…zacznijmy od tego (?)…moga duzo stracic czyniac sobie nawzajem bubu-w całym tego słowa znaczeniu, prawda (troche logiki w tym pustym pyskowaniu)

 20. Rokitnik said

  No, a jak sobie wyobrazacie, ze Szydzi przeniszac sie na tereny Pol-Ukra, zostana bezbronni.? Wszystko jest USTAWKA….dawno zaakceptowana pomiedzy najsilniejszymi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: