Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Irmina Blad o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polskie władze przygotowują ustawę koronawirusową, która przypomina dekret o stanie wojennym

Posted by Marucha w dniu 2020-03-02 (Poniedziałek)

Każdy kryzys jest zwykle dla rządzących okazją do wprowadzenia zamordyzmu. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie politycy PiS postanowili walkę z koronawirusem rozpocząć od ustawy przypominającej dekret o stanie wojennym. Jej projekt pojawił się na witrynach rządowych wczoraj w nocy.

Umożliwia ona zrobienie z chorymi i zdrowymi, wszystkiego co tylko zechce władza, a chce bardzo wiele.

Po kilku godzinach od publikacji, projekt specustawy ds. walki z koronawirusem można już chyba nazywać kontrowersyjnym. Znajduje się w nim na przykład możliwość wprowadzenia obowiązkowej hospitalizacji oraz możliwość wprowadzenie obowiązkowej kwarantanny do 21 dni. Jeśli ktoś odmówi, może się to odbywać z użyciem siły, a nawet wojska.

Z ustawy nie wynika jednak jak ma zostać rozwiązany problem wynagrodzenia dla osoby skierowanej na przymusową kwarantannę. Czy zapłaci za to pracodawca?

Projekt umożliwia również swobodne przenoszenie wydatków między poszczególnymi częściami budżetu państwa. Przy okazji zapowiedziano już wyasygnowanie 40 mln zł na walkę w koronawirusem. Jak podczas wojny, premier oraz podlegający mu wojewodowie, mogą wydawać polecenia samorządom, osobom prawnym, a nawet przedsiębiorcom i będą one wymagały natychmiastowego wykonania, bez potrzeby uzasadnienia. Na dodatek rząd nie będzie ponosił odpowiedzialności za szkody związane z działaniami antywirusowymi. Minister zdrowia na drodze decyzji administracyjnej może zarządzić przejęcie na rzecz skarbu państwa dowolnych produktów do walki z wirusem.

Rząd może też ograniczyć działalność firm prywatnych na obszarach dotkniętych epidemią i wprowadzić reglamentację określonych towarów. W nowej ustawie zapisano również drakońskie kary dla hurtowni farmaceutycznych, które spróbują sprzedawać wyroby medyczne zaklasyfikowane jako strategiczne. Winni takiego procederu mogą się liczyć z grzywną do 5 mln zł!

Oprócz tego w ustawie zapisano możliwość zamknięcia uczelni i szkół wbrew woli podmiotów nimi zarządzających. Do tego dzięki ustawie będzie można zakazać zgromadzeń, co oznaczać będzie koniec trwającej obecnie w Polsce kampanii wyborczej do wyborów prezydenckich. Stworzy to niewątpliwie pokusę obozu władzy, aby odwołać wybory zaplanowane na 10 maja 2020.

Nowe przepisy ujęte w ustawie koronawirusowej przypominają dekret wprowadzający stan wojenny. Wygląda na to, że o ile ustawa ta zostanie przeforsowana w takiej treści, to rządzący dostają do ręki narzędzie do uruchomienia trybu funkcjonowania państwa, który przypomina wojnę, albo przynajmniej stan wyjątkowy.

Źródło: https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/druk.xsp
https://zmianynaziemi.pl

A co mi tam będą pieprzyć… grunt, żeby na piwko do grilla starczyło.
Admin

Komentarzy 10 do “Polskie władze przygotowują ustawę koronawirusową, która przypomina dekret o stanie wojennym”

 1. Grace said

  Polacy jak zwykle zmadrzeja po szkodzie a poki co Pisdzielcy zapewniaja sobie wiecej wladzy. Chorej wladzy.

 2. Banda morderców, złodziei, zdrajców i dodatkowo kompletnych kretynów. Powtórzy się niedługo sytuacja z grypą hiszpanką, gdzie „dzięki” szczepieniom umarło tysiące ludzi.

 3. Jan said

  W latach 1918–1919 szczepionki mogły zabić od 50 do100 milionów ludzi!

  https://www.odkrywamyzakryte.com/grypa-hiszpanka/

  https://pubmedinfo.org/2019/12/17/bakteryjne-zapalenie-pluc-bylo-przyczyna-wiekszosci-zgonow-w-czasie-pandemii-grypy-1918-roku/

  https://pubmedinfo.org/2019/12/18/czy-eksperyment-szczepionkowy-na-amerykanskich-zolnierzach-spowodowal-epidemie-hiszpanskiej-grypy/

  https://pubmedinfo.org/2019/12/19/pandemia-hiszpanskiej-grypy-w-latach-1918-1919/

 4. Jan said

  coronaświrus

  https://www.polishclub.org/2020/01/26/uzyteczni-idioci-w-akcji-chinski-wirus-wuhan/

  https://pubmedinfo.org/2020/02/02/koronawirus-2019-ncov-w-chinach/

  https://zakop999pl.neon24.pl/post/153356,sztuczny-koronowirus-i-sztuczna-panika

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/noc-miedz-koronawirus-stan-nadzwyczajny-2020-03

 5. revers said

  A tu dokladna historia powstania virusa corna i najwiesi beneficjanci virusa corony, do ktorych nalezy klan Rotszyldow i banksterow, w koncu gdzies te 5 bilionow wyparowalo z gield swiatowych, a ile ofert sprzedazy szczepionek big bioframy.

  https://aim4truth.org/2020/02/28/coronavirus-qinetiq-and-the-rothschild-bombshell/?fbclid=IwAR2rIcKPTVBelTNsuzqBo-Ojh6xrhnqKRtxp-jcOkioR_0_9gL0VEb2w74c

 6. Sarmata said

  Powiem krótko o „koronawirusie”: sprytki pustynne i tyle.
  Zobaczymy kiedy dojdzie do NYC i Tel-Awiwu … i czy w ogóle dojdzie?
  Tu chodzi o nowy stan wojenny+ pod przyjęcie żądań 447 a nie o wymyślonego wirusa, jakich miliardy.

 7. Kapsel said

  Czy Koronawirus to przykrywka do wprowadzenia stanu wojennego?
  .https://www.youtube.com/watch?v=9Z9V_x1gaLA&feature=emb_logo
  Panika w bankach przez koronawirus! Ta epidemia jest tajemnicza i może doprowadzić do upadku świata!
  .https://www.youtube.com/watch?v=2LaJHxuT8WM&feature=emb_logo

 8. Olo said

  Jakie „polskie władze”? To bandycki skrajnie antypolski żydo-banderowski reżim, a nie żadne „polskie władze”. Polskie władze skończyły się w 1989 roku. Od tego czasu jest żydowska, anglosaska i banderowska okupacja, której celem jest zniszczenie wszystkiego co polskie. Jeśli po raz kolejny Rosja nie uratuje Poalkom tyłków, Polska zostanie w całości zlikwidowana i nie będzie się miała z czego odrodzić.

 9. Jan said

  Jaby ktoś zapomniał!

  JESTEŚMY NA WOJNIE, ŻARTY DAWNO SIĘ SKOŃCZYŁY!

  III WOJNA ŚWIATOWA TO SPISEK UPADŁYCH ANIOŁÓW PRZECIWKO BOGU I LUDZIOM BOGA.
  —————————————————————————————————————-

  13 rodów tzw. Iluminatów
  http://globalne-archiwum.pl/13-rodow-illuminati-cz-1-szatan-malpuje-boga/
  http://globalne-archiwum.pl/13-rodow-illuminati-cz-2-wladajac-sumieniem-wladamy-czlowiekiem/

  http://globalne-archiwum.pl/przejrzyj-na-oczy-do-cholery-obudz-sie-polsko-swiatowa-finansjera-poslugujac-sie-strachem-kontroluje-twoje-zycie/

  http://globalne-archiwum.pl/smugi-chemtrails-zawieraja-srodki-psychoaktywne-oraz-antygen-bedacy-forma-szczepionki-w-aerozolu/

  http://globalne-archiwum.pl/izrael-planuje-doprowadzic-do-bankructwa-polski-i-jej-wrogiego-przejecia-to-nie-teoria-spiskowa-a-czysta-i-dlugofalowa-geostrategia/

 10. Kapsel said

  Stało się! 400 posłów ZA

  Ustawa nazywana rano przez posła Grzegorza Brauna (Konfederacja) ustawą “stan wojenny plus” – plus koronawirus – została przed północą przyjęta przez Sejm.
  PILNE: Ustawa o stanie wojennym plus przegłosowana!

  Ustawa nazywana rano przez posła Grzegorza Brauna (Konfederacja) ustawą “stan wojenny plus” – plus koronawirus – została przed północą przyjęta przez Sejm. Teraz musi się zająć nią Senat, prezydent musi złożyć podpis i… czekajmy na to co się będzie działo, a może się dziać…

  Dobę zajęło koalicji rządowo-opozycyjnej przegłosowanie projektu ustawy pozwalającej na wprowadzenie faktycznego stanu wojennego i oddanie władzy także nad armią w ręce sanepidu. W niecałe 24 godziny Sejm uporał się z trzema wymaganymi prawem “czytaniami” ustawy, której założenia opisywaliśmy już na naszym portalu.

  Przypomnijmy w skrócie: każdy z nas może z podejrzeniem choroby zakaźnej być przymusowo hospitalizowany, podobnie jak każdy, kto miał styczność z taką osobą, państwo może rekwirować sprzęt medyczny, nakładać ceny maksymalne na leki, zakazywać sprzedaży leków w obrocie pozaaptecznym (chodzi o leki bez recepty dostępne dzisiaj na stacjach benzynowych i w sklepach), w sytuacji zagrożenia epidemią (nawet nie samej epidemii!) wojsko może zostać oddane pod komendę inspektorów sanitarnych.

  W normalnym kraju nie byłoby czego się bać, ale w Polsce każda władza oddana w ręce urzędników może stać się bardzo poważnym zagrożeniem dla obywateli. Tak ważnej, rodzącej tak potężne skutki ustawy nie uchwala się w dobę, ale jak widać można.

  Za przyjęciem ustawy głosowało aż 400 posłów: cały klub PiS, prawie cały klub Koalicji Obywatelskiej (jeden poseł był przeciw, prawdopodobnie przez przypadek), prawie cały klub Lewicy (jedna posłanka wstrzymała się).

  Przeciwko ustawie w całości głosowało koło Konfederacja. Trzeba zaznaczyć, że choć PSL głosował za ustawą, to aż sześciu posłów wstrzymało się od głosu, z czego czterech to posłowie Kukiz’15.

  http://www.czujny.pl/stalo-sie-400-poslow-za/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: