Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Sprawa ustawy 447 już wkrótce w sejmie

Posted by Marucha w dniu 2020-03-02 (Poniedziałek)

Ponieważ Stowarzyszenie Marsz Niepodległości od początku pomagało w kampanii #Stop447 pragnę Państwa poinformować, że przedwczoraj Komitet Inicjatywy Ustawodawczej #Stop447 otrzymał od Kancelarii Sejmu długo oczekiwany list, który podsumowuje rok wzmożonych wysiłków związanych z oddolnymi działaniami naszego środowiska.

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek po przeliczeniu podpisów zbieranych pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą #Stop447 przekazała społeczny projekt ustawodawczy do pierwszego czytania. Potwierdziła tym samym, że wśród złożonych 21 stycznia 200 000 podpisów podpisów znajdowało się minimum 100 000 ważnych.

Przypomnę tylko, że zgodnie z ustawą regulującą obywatelską inicjatywę ustawodawczą musieliśmy je zebrać w ciągu 3 miesięcy. Co to oznacza dla Państwa, całego naszego zespołu i przede wszystkim dla sprawy, o którą walczymy już od prawie roku na ulicach polskich miast?

Zgodnie z ustawą Konwent Seniorów musi teraz podczas jednego z najbliższych posiedzeń Sejmu rozpocząć procedowanie obywatelskiego projektu ustawy #Stop447. Najprawdopodobniej pierwsze czytanie połączone z głosowaniem, które może nas uchronić przed chciwością niektórych środowisk żydowskich, odbędzie się 25-26 marca lub 15-16 kwietnia 2020 roku.

Zatem wszystko w naszych rękach. Musimy działać i przygotować się do pierwszego czytania. Z ramienia Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej będę recenzentem projektu ustawy. W Państwa imieniu stanę przed politykami na mównicy sejmowej. Będzie to dla mnie wielki zaszczyt, ale również jedna z największych prób w mojej służbie dla naszej Ojczyzny. Proszę pomóc mi w tym ważnym dla Polski momencie!

Dla całego Zespołu, którym kieruję oznacza to kolejny wzmożony okres pracy, która bez modlitwy nie przyniesie oczekiwanych owoców, dlatego Państwa do niej również zachęcamy. Łaska buduje jednak na naturze, dlatego muszę jako osoba odpowiedzialna prosić również o Państwa wkład poprzez wsparcie finansowe i dalsze informowanie przyjaciół i znajomych o zagrożeniu ze strony organizacji żydowskich.

Nakłady na kampanię #Stop447 nigdy się nie zwróciły, jest to zatem kosztowna inwestycja w obronę Polski, do której zmusiła nas sytuacja społeczno-polityczna. Tymczasem przed nami działania mające na celu wywieranie nacisku na Posłów Sejmu RP i uświadomienie im, że w tej sprawie musimy stanąć wszyscy razem ponad podziałami partyjnymi.

Udowodniliśmy Państwu, że jesteśmy odważni, roztropni i skuteczni w prowadzeniu kampanii społecznych. Nasi działacze dzięki Państwa wsparciu pokazali milionom Polaków, że sprawa związana z próbą kradzieży naszego majątku narodowego jest realnym zagrożeniem. Wcześniej było to skutecznie ukrywane. Dlatego proszę Państwa o dalsze zaufanie i wsparcie finansowe. Musimy przygotować się na działania promocyjne, które przeprowadzimy tuż przed i po głosowaniu sprawie naszego projektu w Sejmie. To przybliży nas w kierunku naszego bezpieczeństwa finansowego.

Autorstwo: Robert Bąkiewicz (Stowarzyszenie Marsz Niepodległości)
Źródło: http://www.prokapitalizm.pl/sprawa-ustawy-447-juz-wkrotce-w-sejmie/
https://wolnemedia.net

Dlaczego „środowiska żydowskie” nie wystąpiły z podobnie bezczelnymi żądaniami wobec Białorusi czy Rosji?
Admin

Komentarzy 11 do “Sprawa ustawy 447 już wkrótce w sejmie”

 1. mate29 said

  Polska jakakolwiek ustawa ( stop 447 ) nie zmieni tej amerykańskiej just 447. Amerykańskie prawo stoi ponad innymi – taka jest praktyka od 5 lat.Przykład :USA nałożyło sankcje na Indie i kazało Kanadzie aresztować wiceprezesa Huawei za współpracę z Indiami . USA nałożyło sankcje na aktywa finansowe Wenezueli i wszystkie banki na świecie „zamroziły „aktywa tego państwa.USA nałożyło sankcje na NORD STREAM II i wszystkie państwa z podkulonym ogonem zastosowały się do nich

 2. kenig said

  Pomyslcie POLACY tak bez zadnych emocji logicznie Cofajac sie do roku 1926- kiedy ten socjalista rzekomy wodz Polakow pilsudzki zrobil przewrot Gdzie do rzadu przedwojennego doszlo tabuny masonow.
  Czyli ludzi oddanych (Domu Rothildow) Co dalo nam kleske Wrzesniowa I dalo nam komunizm A dzis NWO=nowy porzadek swiata.W ktorym kazdy obywatel Polski czy Swiata Bedzie pod totalna kontrola.
  AKCEPTUJECIE TO BO PRAWDZIWY POLAK powinien POWIEDZIEC …..NIE NIE NIE
  Dzis rzekoma Polska wadza nie jest POLSKA wladza TYLKO OKUPACYJNA wladza pis po nowoczesna czy konfederacja to jest wielkie GOWNO

 3. Olo said

  „Marszałek Sejmu Elżbieta Witek po przeliczeniu podpisów zbieranych pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą #Stop447 przekazała społeczny projekt ustawodawczy do pierwszego czytania”.

  No to teraz funkcjonariuszka reżimu pójdzie na dywanik do swoich mocodawców, gdzie albo dostanie ostrzegawczego klapsa i wycofa się z tej decyzji, albo będzie musiała się pożegnać ze swoją funkcją…

  https://wiadomosci.wp.pl/elzbieta-witek-jedzie-do-usa-marszalek-sejmu-spotka-sie-z-nancy-pelosi-6484491669121153a

 4. Marek said

  Dlaczego „środowiska żydowskie” nie wystąpiły z podobnie bezczelnymi żądaniami wobec Białorusi czy Rosji?
  Admin
  ===
  Bo, póki co, Rosja i Białoruś to nie poliński ukropol.
  Jeszcze nie dojrzeli to roszczeń.

 5. Bezpartyjna said

  Sama w swoim otoczeniu zbierałam podpisy, które później wysłałam do SMN. Jestem realistką – będzie ciężko w Sejmie – ale nadzieja umiera ostatnia.

 6. JARNO said

  re.3: OLO, po co ta kucharka jedzie do USA? Aby się spotkać z Nancy Pelosi?? A przecież całkiem niedawno się z Nancy Pelosi spotkał marszałek „koperta’ Grodzki bo Pelosi była w Polsce!!! (chyba w Krakowie albo w Auschwitz-bo ta rura tu była z okazji wyzwolenia KzL Auschwitz (o innych nie było mowy)
  Kolejna sprawa> Nancy Pelosi była liderką IMPEACH TRUMP – jest zaprzysięgłym wrogiem Trumpa . jak Bibi Netanyahu jest zaprzysięgłym przyjacielem Trumpa i Nancy Pelosi>na dniach się odbywa w USA ‚zjazd’-AIPAC- największej organizacji lobbystycznej Izraela w USA-niektórzy mówią, że dzialającej niezgodnie z prawem USA ale to pikuś.
  JUST Act czyli act 447 był BIPARTISAN – czyli wspólną Demokratów i Republikanów inicjatywą ustawodaczą>i w tym MOMENCIE sprawa była PRZEGRANA dla Polaków-Polski i jest to zasługa WSZYSTKICH kanalii jakie rządzą w ‚oczyszczalni ścieków=Polin’ post1989.
  .
  Ja się boję czegoś innego: Dudabus powiedział, że ‚nie podpisze żadnej ustawy’ ‚narażającej nas na efekty tej ustawy’>>
  JAKA by musiała by być to ustawa?? kiedy jesteśmy w ścisłym sojuszu z USA-NATO a co więcej JESTEŚMY narzędziem DEEP JEWISH STATE. I jak znam sprawność Braci Starszych w dochodzeniu do swojego ….widzę ciemno.
  .
  Te pacany sobie mogą pisać ustawę o ‚koronawirusie’ conajwyżej i celebrować ‚dzień żołnierzy wyklętych’, realizować ‚politykę historyczną’ wytyczoną przez prezydenta tysiąclecia, jeździć z pielgrzymkami do USA-Izraela-Katynia-czy do OjDyra Rydzyka.
  .
  I co ta pinda Witek może? Nic nie może!!
  Co najwyżej się dowie: że trzeba sprawę Act 447 ZAŁATWIĆ jak mówiła us ambassador Mosbacher a także jak mówi obecny ambasador ERETZ ISRAEL czy Szewach Weiss.
  .
  No i pokażcie mi jakąś ‚siłę’ polityczną czy ‚polityka’ w ‚oczyszczalni ścieków=Polin’ któraby się oparła w kwestii Just Act Ambasadorowi USA, Nancy Pelosi, Bibi Netanjahu, PO, PSL, LEWICA, NOWA LEWICA, KONFEDERACJA, Michnik, Wałęsa, Biedroń, Kaczyński, Morawiecki, marszałek Witek,a może Sikorski razem z Ann Applebaum czy Holland czy marszałek ‚koperta’ Grodzki a może Sakiewicz z Targalskim plus Rachuj z TVP INFO??A może ‚social justice warriors’ czyli aktywiści lokalni LGBT+TRANSGENDER sponsorowani przez ambasadę USA i Googlastrategicznego inwestora zagranicznego w Polsce (tak mówił Dudabus w Davos 2020, w Polish House).

 7. Lily said

  Przyslowie glosi.
  „Na pochyle drzewo,wszystkie kozy skacza”.

 8. Szarak said

  Re 6.
  Wcięło mi inny wpis, to powiem krótko…
  Strasznie dużo straszydeł Pan tu nawymieniał, tyle że one wszystkie nic tu nie robiły z naszym powojennym gruzem i tą Polską Pustynią. Za to szybko zainkasowały od nas, oberwańców powojennych kasiorkę, odszkodowanie znaczy – w 1960r.!
  Schować się, schować – i czekać, może rzucą jakąś kość.
  Demokraci, Republikanie itd., itd., to kto oni są???
  My się mamy bać?
  Czy walczyć o swoje?!

 9. revers said

  Izba Reprezentantów Kongresu Stanów Zjednoczonych przegłosowała i przyjęła wczoraj wieczorem ustawę H.R.943, znaną jako: Never Again Education Act. Wynik głosowania: 393 głosów za, 5 głosów przeciw, 32 osoby nieobecne. Ustawę procedowano „under suspension of rules”. Przyjęcie ustawy H.R.943 przez Izbę Reprezentantów jest kolejną porażką naszej polityki historycznej. Przewiduję, że zarówno Senat USA jak i Prezydent Donald Trump postarają się aby ustawa ta stała się, w trybie ekspresowym, amerykańskim prawem publicznym. Celem Never Again Education Act jest zawężenie tematyki nauczania historii 2 wojny światowej – w szkołach podstawowych i średnich, we wszystkich 50 stanach – do tematu eksterminacji Żydów. Sytuacja ta zafałszuje rzeczywistość i stworzy edukacyjną, historyczną „monokulturę”.

  Po ustawce 943 widac ze bedzie sie placic shoah-owe pieniadze do konca zycia tasiemca z virusem korony, podobne

  https://www.odkrywamyzakryte.com/falszowanie-historii-ii-wojny-swiatowej/?fbclid=IwAR3J-kf5J486aE0ELCXsTnfd2ZmiYQrAyE8BQ4WKh4Ra8okArSBKyGNGssM

 10. Dana said

  ad # 4 poradzili sobie prosto poprosili roszczeniowcow o wykazy spornych .obiektow na Bialorusi. Merytorycznie wszstko sprawdzila Komisja wycenila operacie remontow ,odbudowy utrzymania do obecnego czasu , wyszlo, ze koszty poniesione przekroczyly kilkakrotnie zadane od HUCPY odszkodowania . Batiuszka nie jest jednym z nich ma glowe na karku to trzeba mu przyznac.

 11. Szarak said

  Re 10,
  My byśmy też tak umieli i mogli, tyle że dobrej woli nie było, a długo to nawet i problemu „nie było”.
  Batiuszka jest prawdziwym Batiuszką.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: