Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Atomowy front na Zaporożu
  PK o Żydowska kloaka przetacza się…
  Bogusz o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Emilian58 o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Krzysztof M o Twój kot się na ciebie obraził…
  prostopopolsku o Putin morduje ryby
  Anucha o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Stiopa o Putin morduje ryby
  revers o Atomowy front na Zaporożu
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (58 – …
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  ! o Co nam zrobili ruskie
  Enya o Twój kot się na ciebie obraził…
  adsenior o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Czy pandemia koronawirusa jest realizacją „doktryny szoku”?

Posted by Marucha w dniu 2020-03-04 (Środa)

Kanadyjska autorka Naomi Klein w 2007 roku wydała książkę pt. Doktryna szoku: jak współczesny kapitalizm wykorzystuje klęski żywiołowe i kryzysy społeczne. Opisuje w niej, jak elity czerpią zyski z tzw. „kapitalizmu katastroficznego”. Czy obecny problem z koronawirusem jest kolejną odnogą epidemii strachu?

Klein opisuje w swojej książce jak kapitalizm wykorzystuje klęski żywiołowe i kryzysy społeczne do wdrażania „dzikich” reform, na które w normalnych warunkach nigdy nie zgodziłoby się żadne społeczeństwo.

„Doktryna szoku” miała być stosowana w czasie wojny domowej w Iraku, której celem było obalenie Saddama Husajna, w Polsce po wyborach do Sejmu 4 czerwca 1989, w Czechosłowacji po obaleniu komunizmu i w trakcie podziału na dwa państwa, w Chinach po zamieszkach na placu Niebiańskiego Spokoju w 1989 roku czy w Rosji, w czasie kryzysu konstytucyjnego w 1993.

Globalny kapitalizm działając pod przykrywką ratowania życia społecznego, dokonuje dekonstrukcji powszechnie akceptowanych porządków. David Icke określa ten proces jako „problem-reakcja-rozwiązanie”.

Elity chcąc wprowadzić rozwiązania wygodne dla siebie, ale niekorzystne w dłuższej perspektywie dla reszty społeczeństwa, same mogą generować problemy, jak zamachy terrorystyczne, wojny, kryzysy humanitarne, kryzysy gospodarcze czy kontrolowane epidemie. Następnie mogą obserwować reakcje ludzi na zaistniałe problemy, podgrzewając ich temperaturę, by na końcu udawać wybawców, znajdujących wyjście z sytuacji, które zostały przez owe „elity” wyreżyserowane.

O tym, że „doktryna szoku” faktycznie może zmieniać oblicze świata, mogliśmy się przekonać chociażby po wybuchu kryzysu gospodarczego w Azji Południowo-Wschodniej, w roku 1997 i po atakach na World Trade Center we wrześniu 2001 roku. To właśnie zamachy na WTC odpowiadają za potęgę obecnych systemów inwigilacyjnych, za izraelskiego Pegasusa, który może się włamać do każdego urządzenia i wykraść każde dane, po System Oceny Obywateli w Chinach.

Klub Rzymski już kilkadziesiąt lat temu uznał, że trzeba wzbudzić w ludziach przekonanie, że to oni są największym wrogiem dla ekosystemu, stąd dziś mamy te wszystkie „heroiczne” boje o ochronę klimatu, które de facto są grą o kilkadziesiąt bilionów dolarów, które „ktoś” zarobi na dekarbonizacji i transformacji energetycznej.

Ważną rolę w tej filozofii odegrały wielkie kataklizmy naturalne – Huragan Katrina, tsunami z grudnia 2004 czy awaria elektrowni jądrowej w Fukushimie oraz katastrofy będące rezultatem działalności człowieka, jak między innymi wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej.

Ważny elementem „doktryny szoku” jest zasada kompartymentacji. Poszczególne grupy realizujące jakieś odgórne zadania nie znają ostatecznego ich celu. Co więcej, jedna grupa nie wie o działaniach innej grupy, które są sumarycznie orkiestrowane przez architektów NWO. Toteż nawet niewinnie wyglądające prace badawcze, mogą być składową jakiegoś planu zniewalania ludzkiej populacji w imię interesów najbogatszych i najbardziej wpływowych.

Obecna pandemia koronawirusa ma już większą skalę, niż straszenie ptasią grypą ponad dekadę temu. Wtedy też pod pretekstem walki o zdrowie i życie ludzi, podawano im w wielu krajach przymusowe szczepionki, których rzeczywistego działania nikt poza ich twórcami i zleceniodawcami nie znał. Dziś, w miarę rozwoju sytuacji z CoVID-19, można się spodziewać działań globalnych, skupionych na dalszym zwiększaniu inwigilacji obywateli różnych państw, na wymuszaniu na nich decyzji o przyjmowaniu tajemniczych lekarstw produkowanych w szybkim tempie czy na pokusie czipowania.

Rządy poszczególnych krajów, będą z kolei chciały zwiększyć swoją władzę nad społeczeństwem, czego dowodzi chociażby polska specustawa do walki z koronawirusem. Pandemia kiedyś dobiegnie końca, ale raz wprowadzone przepisy zostaną, na wypadek, gdyby sytuacja miała się powtórzyć. I będą służyły każdej starej i nowej władzy do kontrolowania ludzi.

https://zmianynaziemi.pl/

Komentarze 44 do “Czy pandemia koronawirusa jest realizacją „doktryny szoku”?”

 1. „Doktryna szoku” – faktycznie mamy z nią do czynienia. Jednak czy nie jest to atak żydo-reżimów Zachodu przed zbliżającym się ich upadkiem?

  Technik utrzymania żydo-reżimów przy życiu jest wiele i są one stosowane, ale jest to raczej wydłużanie ich agonii niż droga do ostatecznego zwycięstwa, które gdyby zostało osiągnięte byłoby nieuchronnym podążaniem do ostatecznego upadku ludzkości.

  Jeśli chcemy pozbyć się koronawirusa, „genderów”, itp. wynaturzeń, światowego terroryzmu, gospodarczych kryzysów, wojen, musimy bezwzględnie pozbyć się syjonizmu.

 2. Ola said

  a do de , kolejna teoria spiskowa. Kto to jest, sa te elity? jak sie kontaktuja i urzadzaja caly ten spisek? – na twitterze ??? w jakims bialym domku, na oltarzach Jerozolimy? Mozna sobie poteoryzowac spiskowo, ale nawet spisek wymaga dla uwiarygodnienia jakis logicznych i konkretnych jesli nie dowodow to chociazby punktow odniesienia . Tych tu brak.

  Wedlug mnie ( a co, nie mogie pospiskowac?) to kara boska ( ten wirus) z punktu widzenia religii ( kazdej i jakiejkolwiek) lub z punktu widzenia ateistycznego o zacieciu ekonomicznym – natura wkroczyla bo czas byl juz najwyzszy by przywrocic pewna rownowage w bilansie ekonomicznym, bo jest on decydujacy o mozliwosciach bytu ( tak jest, lewicujaco) co posrednio warunkuje przezycie biologiczne . Zawsze jesli zagrozone jest przezycie biologiczne, z darwinistycznego punktu widzenia ,wkracza natura. I jest bezlitosna na zasadzie „cel uswieca srodki”. Przechodzac do meritum i clou — globalizacja i neoliberalizm to system antyludzki zagrazajacy, w porywach i w dluzszym przebiegu , biologicznej ciaglosci gatunku ludzkiego na ogromnej przestrzeni tej planety.

  Przy calych niesamowitych technologicznych i kulturowych zdobyczach ludzkosci jest ona jednak nieporadna wobec najprostszej jednostki zycia jaka jest wirus. Predzej czy pozniej bog/natura upomni sie o pokore wobec niej w imie pomyslnosci jej stworzen.

 3. Przemysław Jakub said

 4. @ 2 – Ola

  Ma Pani rację, to żaden spisek, to po prostu wojna żydowsko-anglosaskiej światowej finansjery o bezwzględną supremację i utrzymanie żydowskiego kapitalizmu, czyli współczesnego niewolnictwa.

  A co do natury – kiedy według Pani mamy do czynienia z epidemią, czy pandemią?

  W tym sezonie 2019/2020 w samym USA (ok. 325 mln mieszkańców) grypa już spowodowała 26 milionów zachorowań, 250 000 hospitalizacji i 14 000 zgonów. Natomiast koronawirus, po dwóch miesiącach jego epidemii, głównie w Chinach (ok. 1,4 mld mieszkańców) doprowadził do ok. 80 000 zachorowań, ok. 2700 zgonów i już 31 000 wyzdrowień. – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/03/01/covid-19-amerykanski-noworoczny-dar-2020-dla-poganskich-narodow/

 5. Społeczeństwo jest w tej chwili bacznie obserwowane: jak reaguje na media, jak szybko wykupuje ze sklepów to, co media zalecają, w jakim stopniu przestrzega zaleceń tzw. „higienicznych” (np. niepodawanie ręki na „dzień dobry” w pracy – tak! tak! w zakładach pracy są takie zalecenia!) itp. Czyli trwa kontrola postępów tresury społeczeństwa.

 6. Ola said

  @ 4 – Rzeczpospolita

  juz tu podawalam, ze w sezonie 2017/ 2018 tylko w Niemczech zmarlo z powodu grypy 25 100 osob. I nie bylo zadnej wzmianki na ten temat w zasadzie. A przeciez zapotrzebowanie na „terapie szokowa”, o ktorej mowa w artykuliku, niewatpliwie juz bylo. Jak i toczyla sie ta przytoczona przez pana wojna zydowsko-anglosaska. I naprawde mamy do czynienia z supremacja zydowskiego kapitalizmu??? Wedlug mnie to #chinytojedopieroameryka. I niech maja!! Ale im dluzej Chiny beda fabryka wszystkiego w 80% dla calego swiata to nie wyglada mi to dobrze. Jedynie dobrze dla Chin. Pare dobrych lat mozna bylo na takiej polityce – likwidacja gospodarek narodowych i przeniesienie ich do Azji, glownie Chin- dobrze zarobic i calkiem niezle , bo i tanio zyc. Ale przeciez to musialo sie zemscic, bo jest wbrew podstawowej logice gospodarczej. Oczywiscie jak znana mi jest podobnej panskiej narracja , zaraz wyskoczy tu pan , ze to rowniez jak najbardziej polityka syjonistyczna. Ale czy to cos nowego ? – jak zle i bieda , zydek zawsze byl i jest temu winny.

  PS. nie jest zwolenniczka i nie zachecam w zadnym przypadku do przejscia na chinofobie. To Ameryka i Europa Zach. stworzyly dzisiejsze Chiny – fabryke wszystkiego dla calego swiata. Ze co? ze to amerykanskie i zachodnioeuropejskie zydki? No to daly sie dobrze wyr*chac te zydki.

 7. Bezpartyjna said

  Re: Ola

  Pani chyba nie przeczytała tekstu ze zrozumieniem. W artykule nie chodzi o teorie spiskowe spowodowane przez szydòw, lecz tzw. „doktrynę strachu”, która z powodzeniem jest stosowana od wielu lat wobec różnych nacji na świecie. Co zresztą widać gołym okiem.
  A jeżeli chodzi o szydów to odsyłam do ksiąg biblijnych i tam Pani znajdzie bardzo dużo wzmiankowań odnośnie ogromnych możliwości spiskowych tegoż narodu wybranego. A później … to pozostaje zapoznanie się w tym temacie z bogatymi księgami historycznymi. Nic tylko czytać i wchłaniać informacje.

 8. Re: Artykul…
  Tak to jest, jak dluznik (USA) nie oddaje dlugow Chinczykom ponad 8 bilionow dolarow (8.000 milardow dolarow)…, a zadnego „komornika” na horyzoncie nie ma do wyegzekwowania dlugu…
  No i „koronawiarus” musiala doprowadzic do zatrzymania produkcji i eksportu z Chin i „glodu” produktow do krajow, ktore postanowily (duzo wczesniej) miec „tanio” i zyc „tanio” na chinskiej produkcji…
  No i co teraz, kiedy zaopatrzenie w chinskie produkty ponad 83% nie beda w sprzedazy w USA i Kanadzie? (o Europie nie wspominam)…

  Wypadaloby sie przygotowac w elementarne potrzeby dnia codziennego, by przezyc, bo spekulacyjna „gielda papierow wartosciowych” bedzie szybko „reagowac” a banki zaczna egzekwowac splaty kredytow od biznesow uzaleznionych od chinskich dostaw…

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Oczekiwac nalezy wkrotce spolecznego niezadowolenia (zmasowanego wkru…wienia)…

 9. Bezpartyjna said

  Ps. Pani Ola

  Powyższy tekst tylko krótko wzmiankuje o książce, ale można co nie co dowiedzieć się o niej. A Pani chociaż przeczytała tę książkę, żeby ją tak w czambuł potepiać?

 10. Maverick said

  Tym razem jest to nie tyle zbicie kapitału na chorych, ale wdrożenie depopulacji.

  W Chinach jest już wtórny nawrót wirusa. A WHO zaczyna coś stękać o tym że waluty w obiegu stoją za wtórną reinfekcją.
  Już gadka na całego idzie o potrzebie spalenia papierowych walut. Kapitał zostanie zbity gdy ludzie nagłe potworzą sobie potworne numeryczne fortunki na tym przekręcie.

  Koszty epidemi pokrycje podatnik, więc rządy zbytnio się tym nie przejmują.

  Linie lotnicze zwalniają na potęgę spadek w turystyce i podróżach jest ewidentny.

  Niekompetętni ludzie tylko przyśpieszają wzrost zachorowań.

  Długo elity pracowały nad tym wurusem aby go zmarnować.

 11. Adrem said

  [Benjamin Fulford] Pandemiczne widowisko ma na celu zapoczątkowanie światowego rządu a następnie Projektu Blue Beam
  Posted on 2020-03-05 by galacticjoel

  2 marca 2020

  Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

  Fałszywa pandemia koronawirusa promowana obecnie na całym świecie, ma na celu stworzenie światowej republiki, mówią źródła P3 Masonerii. Strach przed koronawirusem jest również wykorzystywany przez amerykańską korporację jako usprawiedliwienie ich niewypłacalności 16 lutego. Zupełnie jak ten przysłowiowy uczeń, który powiedział: “Pies zjadł moją pracę domową.” Ci ludzie mówią: “Wirus zjadł mój system finansowy.” To bardziej ratuje twarz niż powiedzenie: “Zostałem odcięty ponieważ nie płaciłem rachunków od 40 lat.” Tak czy inaczej, oznacza to, że stracili zdolność do tworzenia fałszywych pieniędzy Banku Centralnego aby wspierać rynki i utrzymywać się u władzy.

  Właściciele amerykańskiej korporacji wykorzystali przypadkową wzmiankę o śmiertelnym wirusie w książce z lat 80., aby rozpowszechnić przesłanie, które zaplanowali na te wydarzenia wiele lat temu. Użyli tego aby powiedzieć Azjatom: “Refinansujcie nasze obligacje lub ponieście konsekwencje.”

  Propagandowy szmatławiec Popular Mechanics, z niesławną brednią o 9.11, przyczynił się do eskalacji strachu w następującym nagłówku::

  “Tak więc, naukowcy odkryli 28 nowych grup wirusów w topniejącym lodowcu. Tak kończy się świat.”

  https://www.popularmechanics.com/science/health/a30643717/viruses-found-melting-glacier/

  Odpowiedź została udzielona “stawimy czoła konsekwencjom”, mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. “Kiedy zakończy się obecna bitwa ludzkości przeciwko wirusowi, na pewno rozpocznie się nowa bitwa.” przyznają oni wskazując, że mają przed sobą długą drogę.

  Dobrzy ludzie na Zachodzie ze swojej strony wiedzą, że chińskie znaki na kryzys 危機 oznaczają “niebezpieczeństwo” i “okazję“, i używają tego domyślnego aby spróbować wprowadzić bardziej życzliwy system aby zająć się planetą Ziemia.

  W tym celu Towarzystwo Białego Smoka (WDS) zaproponowało anglosaskiemu sojuszowi “Pięć Oczu” uruchomienie przedsięwzięcia typu “Projekt Blue Beam“, podały źródła WDS. Projekt Blue Beam to fałszywy scenariusz końca czasów wykorzystujący hologramy, grafikę komputerową i prawdziwe wyświetlacze wojskowe, mówią oni. Pomysł polegałby na zorganizowaniu czegoś co jest znane jako wydarzenie graniczne, coś w rodzaju planetarnej ceremonii ślubu lub pełnoletności, wyjaśniają źródła. Dodają, że w tej chwili propozycja nie została jeszcze sfinalizowana.

  Chociaż próbowano zdemaskować Projekt Blue Beam, https://allthatsinteresting.com/project-blue-beam-serge-monast nie ma wątpliwości, że jest to technicznie możliwe. Zdolność do projekcji gigantycznych hologramów na niebie została udowodniona podczas walk w drugiej wojnie irackiej. Ponadto wykorzystanie grafiki komputerowej w wiadomościach telewizyjnych może teraz łatwo stworzyć scenariusz typu III wojny światowej. Dodając do tego siły wojskowe, można łatwo przekonać większość lunatyków o rzeczywistości tego co się dzieje. Osoby poinformowane, takie jak czytelnicy tego biuletynu, mogłyby po prostu zrelaksować się i cieszyć się pokazem.

  Tak czy inaczej, nie ma wątpliwości, że trwająca panika nad koronawirusem ma na celu utorowanie drogi do nadzwyczajnych rządów wojskowych i początków republiki światowej. Ale ludzie muszą pamiętać, że to wszystko to fałsz. Oto na przykład raport z pierwszej linii z Włoch na temat pandemii:

  Włoski gubernator Zaia z regionu Veneto powiedział::

  “80% wszystkich chorych osób odzyskuje zdrowie, 15% potrzebuje leków a 5% potrzebuje hospitalizacji. Wszystkie 17 osób, które już zmarły, miało poważne problemy zdrowotne. Żadna zdrowa osoba zarażona koronawirusem nie umarła. Jest to alarm bez żadnego powodu. Na początku zareagowali w ten sposób ponieważ nie mieli żadnych prawdziwych informacji na temat wirusa. Ale widząc co to jest, informacja okazuje się zbyt przesadzona.”

  Zanim jednak opiszemy więcej fałszerstw, musimy również wskazać na kilka bardzo poważnych bitew sił specjalnych, które rozgrywają się w kilku kluczowych miejscach na całym świecie. Najważniejsze działania odbywają się obecnie w Zug w Szwajcarii, według źródeł MI6. Wyższe rangą źródło MI6 powiedziało:

  “Wierzymy, że Baron Nathaniel Rothschild znajduje się na terenie rezydencji w Zug w Szwajcarii. SIS miał za zadanie ‘wyeliminować’ tę ostatnią przeszkodę. Szwajcaria jest podstępna ponieważ jest domem dla CIA, jak jestem pewien, że już wiesz, a także w bardziej ezoterycznym świecie grupa o nazwie Szwajcarski Oktagon, która jest tym co pozostało z linii krwi faraonów i raczej twardych/ciemnych osobników.”

  Co ciekawe, źródła japońskiej rodziny królewskiej poinformowały nas wcześniej, że pochodzą oni również od egipskich faraonów. Dlatego, według źródeł japońskiej prawicy, w Japonii również trwa poważna bitwa.

  Aby zmusić syjonistyczny marionetkowy rząd Shinzo Abe do odejścia od władzy, Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2020 r.zostaną anulowane, mówią źródła japońskiej prawicy. Spowoduje to ogromne straty finansowe dla Abe i jego gangsterów a tym samym pozostawi ich otwartych na zemstę, dodały źródła.

  Pozornie w Japonii istnieje już głęboka panika z powodu tak zwanego “nowego koronawirusa“. Do tej pory szkoły były zamknięte w całym kraju, koncerty i imprezy towarzyskie zostały odwołane a w sklepach kończą się zapasy. Poniższe zdjęcie półki lokalnego supermarketu pokazuje na przykład, że cały papier toaletowy i chusteczki do twarzy zniknęły z półek.
  Źródła CIA potwierdzają, że “syjonistyczny kabał jest teraz rozgramiany (jest to już w grze od ponad roku)“. Mówi się, że czołowi syjoniści zebrali się w “kryjówce” w Zug w Szwajcarii gdzie przeprowadzono na nich obławę i są gotowi na trybunały wojskowe.

  Syjonistyczny kabał dosłownie walczy o swoje życie i organizuje zmasowany atak propagandowy na Chiny z fałszywymi nagraniami wideo ludzi wieszających się lub wyskakujących przez okna a także fałszywymi wiadomościami, że połowa kraju już nie żyje.

  Jednak ludzie, z którymi rozmawiam w Chinach mówią, że życie wróciło do normy. Japońscy biznesmeni handlujący z Chinami mówią mi, że dziesiątki menedżerów fabryk, z którymi rozmawiają, mówią im, że praca jest wznawiana. To co jednak nie zostało wznowione, to handel w USA ponieważ amerykańska korporacja została odcięta od kredytów, mówią chińskie źródła. Dlatego zamiast przyznać, że nie mogą uzyskać rzeczy z Chin ponieważ nie dotrzymują płatności, syjonistyczna propaganda mówi, że powodem jest to, że “wszyscy w Chinach umierają”.

  Były agent CIA i Marynarki USA Robert David Steele opisuje sytuację w USA w następujący sposób:

  “Prezydent Donald Trump publicznie ogłosił koronawirusa oszustwem ale został zmuszony do zmiany zdania przez cyrk polityczny. Wie, że to była fałszywa flaga, wie kto jest odpowiedzialny i wie, że został oszukany zarówno przez CDC (amerykańska agencja epidemiologiczna, zarządzaną przez Nigdy za Trumpem Nancy Messonier, która jest siostrą Roda Rosensteina), jak i przez CIA (kierowaną przez stronnika obozu Johna Brennana Ginę Haspel) … historia we wszystkich jej niuansach zawiera kombinację wojny biologicznej, 5G i satelitarnie obniżonej odporności i choroby popromiennej, która została błędnie zdiagnozowana jako nowy wirus (który nie jest gorszyniż poprzednie wirusy), i wojny informacyjnej prowadzonej przez londyńskie City i Wall Street w celu nielegalnego handlu i generowania zysków.”

  Istnieją teraz doniesienia o fałszywych testach na koronawirusa, które zostały rozesłane po Stanach Zjednoczonych jako część oszustwa aby obwinić pandemię o bankructwo. Istnieją również doniesienia, że wirus łączy w sobie HIV i Ebolę. Papież dołączył do cyrku mówiąc, że ma nowego koronawirusa i występuje przed publicznością za szkłem.

  https://www.axios.com/cdc-lab-coronavirus-contaminated-6dc9726d-dea3-423f-b5ad-eb7b1e44c2e2.HTML

  https://www.rt.com/news/481837-coronavirus-research-cell-binding-hiv/

  Ale zanim ulegniecie przypływowi paniki wróćcie myślami do Fukushimy po 11 marca 2011. Media, zwłaszcza fałszywe media, były pełne opowieści jakie to było “wydarzenie na poziomie wyginięcia“. Ale siedząc tutaj jestem 200 kilometrów od Fukushimy i mogę powiedzieć z pierwszej ręki, że nie ma tam żadnego niezwykle wysokiego promieniowania a nawet nie było nawet jednego przypadku śmierci z powodu tego syjonistycznego widowiska strachu.

  Jednak rzeczywistość jest taka, że prawie 20 000 osób zginęło w Tsunami wywołanym przez broń jądrową osadzoną na dnie oceanu. Bądźcie pewni, że sądy wojskowe pociągną winnych do odpowiedzialności. Zapamiętajcie moje słowa…Benjamin Netanjahu i inni stawią czoła procesom Norymberskim.

  Bitwa o planetę Ziemia wkracza teraz w fazę oczyszczania. Grupą, która jeszcze nie skapitulowała jest niemiecka frakcja. MI6 podsumowało sytuację w ten sposób:

  “Niemcy szaleją w sprawie Brexitu, więc będą kopać i krzyczeć jeśli projekt UE załamie się na ich oczach. Watykan jest już skończony“.

  Z tym wiąże się wielka walka w Malezji, której celem jest zapobieżenie ujawnieniu dla społeczeństwa lotu 370-17, co obnażyłoby Bilderberg- nazistów- członków holenderskuej rodziny królewskiej. Premier Mahathir Mohammed został tymczasowo odsunięty od władzy ale walka jest daleka od zakończenia. Z pewnością nie jest to zbieg okoliczności w tym kontekście, że dezerter powiązany z Goldman Sachs, finansista Jhoe Low został zauważony w Wuhan w Chinach, mniej więcej w okolicy “wybuchu epidemii koronawirusa“.

  https://www.channelnewsasia.com/news/asia/coronavirus-1mdb-jho-low-spotted-in-wuhan-china-malaysia policy-12453776

  Tymczasem na Bliskim Wschodzie zaczynamy widzeć de facto sojusz między Turcją a Izraelem, ponieważ oba kraje zdają sobie sprawę, że tylko razem mogą uniemozliwić rosyjskiemu i amerykańskiemu wojsku odsunięcie ich rządów od władzy. Turcja ponownie zaczęła zalewać Europę uchodźcami, jednocześnie grożąc zamknięciem cieśniny Bosfor. Izrael oczywiście kontynuuje swój zwykły szantaż, czy to biologiczny, seksualny, nuklearny czy jakiekolwiek inny.

  https://prepareforchange.net/2020/03/01/coronavirus-qinetiq-and-the-rothschild-bombshell/

  https://tass.com/world/1125371

  Walcząc z tymi ludźmi, pamiętajcie, że nie macie się czego obawiać poza samym strachem. Miłość jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie i z pewnością wygra.

  Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/03/02/pandemic-show-aims-to-launch-world-government-project-blue-beam-next/

 12. Ale dlaczego? said

  Do OLI.
  Coby nieco przejrzała na oczy:
  Oficjalnie:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Bilderberg
  Dokładniej:
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/co_powinienes_wiedziec_o,p11589205
  Spotkania organizują Rothschildowie. Soros jest ich przyjacielem, a też „żołnierzem” w zmienianiu świata. On przed kurtyną, oni za.
  Nie jest to oczywiście jedyna grupa „trzymająca władzę”, ale ta jest chyba najpotężniejsza. Matołki zapraszane zaś to tylko matołki chcące się załapać na okruszki ze stołu pańskiego.

  Co zaś do epidemii koronawirusa, z dotychczasowych doniesień wynika, że jednat wirus ten przypadkowo uciekł Chińczykom z laboratorium. Wskazuje na to wiele faktów.
  Co nie oznacza, że „elity” nie będą chciały epidemii wykorzystać do swoich celów…

 13. Ale dlaczego? said

  Wygląda na to, że koronawirus jest śmiertelny dla około 3% chorych. Czyli groźniejszy od zwykłej grypy.
  Z miliona to jakby nie licząc 30 tys. Ile osób zachoruje?

  Pocieszające (?) jest to, że np. taka ebola, którą Afrykanie dzielnie póki co ogarnęli, jest śmiertelna dla około 70% ludności.

 14. Siekiera_Motyka said

  By zbadać czy masz wirusa kosztuje !!!!

  A wiec czy ta Pani go ma jest grubo podejrzane,
  https://marucha.wordpress.com/2020/03/04/stalo-sie-400-poslow-za/#comment-884856

  Oto Fakty,
  https://www.itnonline.com/content/ct-provides-best-diagnosis-novel-coronavirus-covid-19

  Czy każdego podejrzanego skierują na CT ???

  https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2762452

  Czy każdemu podejrzanemu robią badanie RT-PCR ???

  „Nigdy nie pozwalasz, aby poważny kryzys zmarnował się. I mam na myśli to, że jest to okazja do robienia rzeczy, których wcześniej nie mogłeś zrobić.

  Rahm Emanuel”

 15. @ 8 – Jasiek Z Toronto

  „krajow, ktore postanowily (duzo wczesniej) miec „tanio” i zyc „tanio” na chinskiej produkcji”

  Panie Jaśku,
  trochę to inaczej wyglądało. Międzynarodowy Żyd (MŻ), czyli żydowsko-anglosaskie korporacje finansowe, które były faktycznymi właścicielami firm produkcyjnych Zachodu, postanowiły uwolnić środki finansowe zamrożone w produkcji (koszty utrzymania fabryk, magazynów, płac, itd.) celem zwiększenia ilości realnego pieniądza do pomnożenia kreacji pieniądza wirtualnego. (Po roku 1989, po zlikwidowaniu bloku socjalistycznego zmniejszono nawet zasiłki socjalne.) Dlatego Międzynarodowy Żyd wypchnął przemysł do Chin. Liczył także na to, że będzie mógł wykorzystać Chiny do wojny z Rosją.
  Ta tzw. tania produkcja z Chin jest tania, ale dla żydowskich korporacji pośredniczących w handlu między Chinami a państwami Zachodu, natomiast dla przeciętnego Browna i Kowalskiego tania już być nie musi.
  Międzynarodowy Żyd zaatakował Chiny koronawirusem, żeby oddalić moment odejścia od $USA jako waluty rozliczeń w transakcjach międzynarodowych, a jak wiemy Chiny są najpotężniejszym finansowym udziałowcem grupy BRICS, której celem jest odejście od $USA.
  Żydo-medialna propaganda koronawirusa i wprowadzanie prawa izolowania zakażonych na Zachodzie ma za zadanie utrzymanie trwania żydo-reżimowych rządów w sytuacji pogłębienia się kryzysu ekonomicznego, do czego przyczynił się atak MŻ na Chiny.

 16. Sarmata said

  Coronavirus opatentowany został przez żydów w 2007 w urzędzie patentowym USA a więc to nie teoria spiskowa, a praktyka:

  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

 17. Birton said

  wszyscy to wiedzą: koronawirus jest ŻYDOWSKIM wyrobem w celu w wprowadzenia zamętu w światowej ekonomii w ramach realizacji NWO – zrobił , kto miał interes ;
  poza tym ten wirus zabił raptem kilkanaście TYSIĘCY ludzi, starych albo słabych, albo chorych, albo żółtych , na kilka MILIARDÓW populacji , więc żadnej epidemii nie ma, więcej zabijają islamiści i Turcy w Syrii

 18. plausi said

  Rola tego wirusa

  jest wieloraka.

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/04/sedziowie-sorosa-jak-znany-miliarder-trzesie-europa/#comment-884870

  Link stara się odpowiedzieć na pytanie, patrz od „Aktualnie testuje się w ChRL …”:

  „Czy pandemia koronawirusa jest realizacją „doktryny szoku”?”

  podobnie jak wielorakie jest znaczenie migrantów (czasem błędnie nazywanych uchodźcami), patrz badania „Kelly M. Greenhill „Weapons of Mass Migration” w

  http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

  Migracja jest nie tylko katastrofą, ale też bronią masowego rażenia.Ta broń jest stale użyta przez strony, szczególnie centra imperium czy nawet jego przyczółki jak choćby Medinat Jisrael, że służy ona też kapitałowie katastrof to żaden przypadek, kapitalizm jest bowiem zawsze i wszędzie formą wojny nie tylko ekonomicznej.

 19. Ale dlaczego? said

  AD. 16.
  To zdaje się inny wirus.
  Koronawirusy to cała rodzina wirusów, włącznie z niektórymi od dawna powodującymi przeziębienie…

  Nie popadajmy w skrajności i emocje.
  A raczej szukajmy PRAWDY.
  I uważajmy na siebie i swych bliskich.
  Dane dotyczące zachrowalności oraz śmiertelności są bardzo rozbieżne.
  Na dodatek są informacje o po piersze bezobjawowym nosicielstwie wirusa. I o reemisji u osób niby wyzdrowiałych.

  Gdyby ktoś podrzucił wirusa Chińczykom, zapewne by o tym powiedzieli, jeśli by nie uznali tego za akt wojny.
  O początku epidemii, gdzie służby medyczne stwierdziły nowego wirusa u kilkunastu chorych, to oczywisty dowód na to, że od początku Chińczycy wiedzieli z cxym majà do czynienie. W Wuhan pracowano nad tymi wirusami. M.in. badając nietoperze.
  Zaraz po ogłoszeniu pojawienia się wirusa zakazano sprzedaży mięsa nietoperzy i zwiększono obostrzenia w laboratoriach biologicznych.
  Wszystko układa się w logiczny ciąg zdarzeń.

 20. Ale dlaczego? said

  AD. 17
  To tzw. półprawda. Wirus zabił mało osób.
  Jednak niewielki % ludzi zetknął się z nim.
  Proszę nie pisać bzdetów.

  —————-
  To po co bredzić o „pandemii”? (Nie, nie Pan…)
  Admin

 21. Maverick said


  Żydki za wszelką cenę chcą wprowadzić Noahide prawa na całym świecie, co dałoby im wyłączne prawo że to oni są narodem wybranym i mają prawo decydować za innych.

  W tym świetle analiza obecnych zmian konstytucyjnych w Rosji.

  Jaki wpływ na Putina ma jego przyjaciel i przywódca Czabad Lubowitz Lazar?

  Czy żydki kontrolujące isntytucje finansowe USA , będąc na skraju niewypłacalności wywierają szantaż na Chinach, w celu oddalenia spałacania długów wynegocjować lepsze warunki.

  Co ciekawe jest to wypowiedziane poprzez samych rabinów.

 22. Głos Prawdy said

  Proponuje zacząć od linków, jak widać coś zaczynają uzurpatorzy tego świata. Nie dajmy sobie zaaplikować strachu.
  „Napiszę coś, w co nie uwierzyłby żaden człowiek. To moja przerażająca analiza dotycząca koronawirusa. W Chinach zaczęło się właśnie masowe zabijanie ludzi oraz depopulacja ludzkości całej ziemi. Ten wirus to zwykła ściema, taka sama, jak ocieplenie klimatu, zamach smoleński, śmierć Adamowicza, lot człowieka na księżyc, religie Owsiaka i setki tysięcy innych kłamstw i manipulacji, którymi nas karmią codziennie wszelkiego rodzaju media.

  Prawda jest taka, że pod przykrywką wirusa w Chinach, mordują setki tysięcy ludzi. Pobudowali wielkie obozy koncentracyjne, nazywane szpitalami. Odizolowali cały teren z dziesiątkami milionów ludzi i ich mordują za pomocą trujących szczepionek, a zaraz po tym palą ich ciała, nie informując nikogo, nawet rodziny. Wyłapują ich na ulicach, wyciągają siłą z domów pod pozorem podejrzenia o gorączkę lub braku maseczki, która i tak nie chroni przed wirusem. Są zabierani i ślad po nich ginie. Strzelają do ludzi na ulicach za podejrzenie choroby albo do tych, co próbują uciekać z oblężonego terenu lub szpitala.

  Ci „lekarze” w tych kombinezonach, to jest wojsko! Widać wyraźnie, że to rosłe byki i zgarniają ludzi siłą. Informacje i filmy na YT są blokowane, a to, co przeciekło oprócz oficjalnej propagandy jest powtarzane na okrągło. W XXI wieku powstał 41-milionowy obóz zagłady, jak za 2 wojny światowej – masakra!!! Już kilka lat temu o tym czytałem, ale myślałem, że to spiskowe teorie.

  Los Chin jest przesądzony, w kraju zwalnia gospodarka (na świecie stają zakłady i firmy), zabijają miliony kurczaków, przestają latać tam samoloty i kraj jest izolowany od świata, tam zginą wszyscy, między innymi z głodu. To jest fizyczny początek trzeciej wojny światowej! To jest agenda 2030, podpisana przez wszystkie państwa na świecie w ONZ a rząd chiński to wszystko kontroluje.

  Zastanówcie się skąd ta panika związana z ociepleniem klimatu? I to, że niby ludzie prowadzą świat do katastrofy? Wszystkie media i organizacje światowe, jak ONZ twierdzą, że ziemia jest przeludniona, ale to kłamstwo, aby wybić ludzi i wprowadzić niewolniczy system z cyfrową walutą, jednym rządem, wojskiem i totalną inwigilacją.

  Wirus się przenosi na cały świat. Jest już w Iranie, we Włoszech, w Korei Poł. i w wielu innych państwach, a we Włoszech i Korei zaczynają robić to samo, co w Chinach! Jeśli władcy tego świata stworzą odpowiedni strach i chaos na świecie, to WHO (ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA) ogłosi PANDEMIĘ (nie epidemię), czyli rozszerzenie się wirusa na inne kraje. Efektem tego będzie zamknięcie wszystkich granic i tworzenie nowych obozów zagłady!

  Historia kołem się toczy, ludzie podczas 2 wojny światowej, sami wchodzili do obozów zagłady i myśleli, że idą do pracy! To właśnie dzieje się w Chinach. Tam ludzie sami stoją w kilometrowych kolejkach do „lekarza”, a jak tam się dostaną, to już po nich, szczepionka z trucizną i do pieca. Wiem, że to jest nie do uwierzenia, ale tak działa system od tysięcy lat. Każda wojna jest oparta na kłamstwach.

  Skąd to wiem? Lata czytania od rana do wieczora 7 dni w tygodniu. Myślę, że zostało jeszcze parę tygodni, może miesięcy za nim WHO ogłosi PANDEMIĘ, wtedy będzie już za późno. Poza tym świat szykuje się do wojny militarnej, właśnie do Polski przerzucane są na wielką skalę amerykańskie wojska. Taka sama sytuacja ma miejsce w wielu innych miejscach na świecie, pomijając szarańcze i kataklizmy pogodowe, które przecież są sterowane geoinżynierią. Świat jest inny niż ten, który widzimy. Jeśli macie odrobinę oleju w głowie, to rozpowszechniajcie tę wiadomość dla wspólnego dobra”

 23. Adrem said

  Głos Prawdy ad 22
  Na czym to dobro miałoby polegać ?
  Na sianiu paniki ?

  A Amerykanie szykują się na… Niemcy.

 24. Jack Ravenno said

  W świetle następujących po sobie wydarzeń śmiem twierdzić, że coronavirus to kolejne GÓWNO wyprodukowane przez bestie w ludzkich skórach, potomstwo samego lucyfera. Strach, nienawiść i reszta złych emocji jest tym, czym się te ‚elyty’ żywią.

  Niewątpliwie coś się szykuje poważnego, a ludzie śpią i tak w tym śnie zginą…

  Jest odbierana wolność kawałeczek po kawałeczku w imię dobra, w imię WOLNOŚCI (sic!)

  Żałosne jak nisko upadliśmy, ale to jest bezpośredni efekt oddalenia od Boga i upartego trwania w grzechu.

 25. Re: 15 Rzeczpospolita.

  Panie Dariuszu, moze zapodam fakty:

  USA zainsalowala w Chinach ponad 2200 fabryk produkcyjnych
  USA jest oficjanie zadluzona wobec Chin na ponad 4 biliony (4.000 milardow)a nie oficjalnie na ponad 8 bilionow dolarow
  Anglia nie zainstalowala w Chinach nawet 200 fabryk, a Chinczycy dokonywali lustrzanych kopii tychze fabryk w innym miejscu i lustrzanie dokladnie takich samym produkcji.

  USA nalozyla cla zaporowe na chinska produkcje 25%, ale nie amerykanskie fabryki produkujace w Chinach.
  Chiny produkuja na export ok. 83% produktow na rynki zachodnie
  Chiny wspolpracuja (kooperuja) z Korea, Indiami, Singapurem, Tajwanem na czesci, komponenty maszyn i urzadzen, jak rowniez na na wiele produkcji wykonywanej na tereni Chin. (od maszyn do medykamentow farmakologicznych).

  Zachod zostal uzaleniony od chinskiej produkcji na poziomie 83% lub nawet wiecej.

  I teraz prosze sobie to wszystko „poskladac” w jedna calosc wlacznie z „wirusem”, ktorego koszty kwarantanny w Chinach sa o wiele nizsze, anizeli 2 biliony dolarow.

  Czy przypadkiem lichwiarze nie beda winic skutkow „wirusa” za krach finansowy w USA i Europie, ktory zbliza sie milowymi krokami??

  ================================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 26. osoba prywatna said

  KoronaVirus Narzędzie Zniewolenia – CoVid-19 Aleksander Jabłonowski

 27. Greg said

  Re.24 Jack Ravenno
  ,,ale to jest bezpośredni efekt oddalenia od Boga i upartego trwania w grzechu”

  Tak, to jest Główny powód !

 28. seler said

  jest taki obrazek, symbol, logo,
  co to WĄŻ ZŻERA WSŁASNY OGON,
  z tej zachłanności i podłości
  w końcu zeżre siebie samego by
  ślad po nim już nie pozostał,
  będą jednak ofiary tego
  węża nikczemności,
  czyżby MY ?

  http://www.edusens.pl/edusensownik/zjadac-wlasny-ogon

  http://www.bing.com/images/search?q=obraz+w%C4%85z+zjadaj%C4%85cy+w%C5%82asny+ogon&qpvt=obraz+w%c4%85z+zjadaj%c4%85cy+w%c5%82asny+ogon&form=IGRE&first=1&cw=1117&ch=507

 29. Maverick said

  Stare rzymskie powiedzonko mówi że jak nie wiesz kto coś uczynił to prawdobodobnie ten kto na tym zarobi.

  Nagle żydki deklarują że szczepionka będzie za trzy dni.

 30. Mikołaj said

  Jest to bardzo możliwe, że jest to wirus zrobiony przez chińczyków, nie ma co ukrywać.

 31. JARNO said

  jeżeli Henry Kissinger- czołowy przedstawiciel Deep Jewish State – po wyborze Trumpa w 2016 na prezydenta USA powiedział, że ‚trzeba ten świat na nowo poukładać’ tzn. ktoś (DEEP JEWISH STATE) ten świat ‚poukładał’ i ta układanka się ….
  NIE UDAŁA-w KAŻDYM ASPEKCIE CYWILIZACYJNYM
  …przynajmniej z punktu widzenia Deep Jewish State
  i trzeba ten ‚świat na nowo poukładać’ a bardach – bezwarunkowe poddanie się społeczeństw woli Deep Jewish State za pośrednictwem PAŃSTW odpowiedzialnych za ‚posłuszeństwo’ populacji na swoim terytorium (np. w oczyszczalni ścieków=Polin)
  ZAWIODŁO
  i nic nie działa: UN, WB, IMF, BISe, NATO!!!!,  żadne traktaty, żadne konwencje, etc.
  .
  W takiej sytuacji zaczyna się tzw. zarządzanie kryzysem [1] ale to działania na ‚teraz’ np, coronawirus czy climate change – żeby ZDYSCYPLINOWAĆ populacje,etc
  podczas gdy ci co mają zdolność do ‚układania świata’ już to robią.
  Mam na myśli Komisję Trójstronną (Trilateral Commission)Rockefeller, Brzeziński ‚ojcowie założyciel’ a dzisiaj w Polsce-jedyny przedstawiciel w tej instytucji jest Olechowski, ale nie reprezentuje oczywiście Polski jako Państwa, po prostu ‚fachowiec’ do którego Deep Jewish State ma zaufanie tak jak Deep Jewish State nie ma zaufania do ‚zjednoczonych prawiczków’ jak rządzących „oczyszczalnią ścieków=Polin’.
  .
  Czytajcie>>The Trilateral Commission: Using Crisis As An Opportunity To Reform >>https://www.zerohedge.com/geopolitical/trilateral-commission-using-crisis-opportunity-reform
  i dalej>Order Out of Chaos: A Look at the Trilateral Commission >>https://stevenguinness2.wordpress.com/2018/06/12/order-out-of-chaos-a-look-at-the-trilateral-commission/
  i to jest z 2018.
  Trzeba bardzo wiele zmienić, żeby się nic nie zmieniło>https://en.wikipedia.org/wiki/Mutual_assured_destruction może się zdarzyć, że taka wojna mogłaby się skończyć TOTAL DESTRUCTION>poza tym, te pacany Deep Jewish State jeszcze żadnej WOJNY nie wygrały i nie mam na myśli lokalne zadymy-Irak, Iran, Afganistan, ale COLD WAR vs Rosja-Chiny.
  .

 32. MatkaPolka said

  Dobry przegląd tych „operacji fałszywej flagi” (od 1918 do 2020) daje wielokrotne wystąpienia dr Jaśkowski, – NIE MA ŻADNEGO ZAGROŻENIA pseudo wirusem jest olbrzymia kampania propagandowa – „Użyteczni idioci w akcji – „chiński wirus Wuhan” lub jak kto woli „Doktryna Szoku” – podporządkowanie społeczeństw różnymi socjotechnikami.

  https://www.polishclub.org/2020/01/26/uzyteczni-idioci-w-akcji-chinski-wirus-wuhan/

  Jakoś żydzi odporni na tego koronawirusa. A więcej ludzi wymiera w tych wszystkich żydowskich wojnach.

  Lepiej chyba walczyć z prawdziwym zagrożeniem – żydowirusem – zdezynfekować świat – wtedy skończą się epidemie i pandemie i wojny – dżuma żydowskiej zarazy

 33. MatkaPolka said

  Dobrze p. Kosiur to ujął

  Żydzi panicznie się boją wybuchu społecznego

 34. Miet said

  Re. 28
  Miło mi się czyta Ciebie Seler – jesteś Częstochowianinem tak jak i ja.
  Może nasze drogi się kiedyś skrzyżowały???
  Kto to wie.
  Adres który podawałeś tutaj jest mi dobrze znany.Ja mieszkałem przy Jasnogórskiej 98 – numeru mieszkania już nawet nie pamiętam – ale Częstochowa zawsze dla mnie będzie najpiękniejszym miastem na Ziemi.
  Trzymaj się Częstochowianinie.!!!

 35. Miet said

  W trudnych chwilach nas Poloków humor nie opuszcza:

 36. revers said

  Zadzumiony Wieden z czasow Mozarta lepiej wygladal, gdy samo cialo Mozarta zniknelo w jednym rowie zasypanym wapnem? a podchlorek sodu trudno nie jest otrzymac z soli kamiennej z ktorej ponoc polska kiedys slynela, byle kopalni soli jak w wieliczce sie nie zamknelo lub przetwostwo.

  lub od czasow 2 wojny swiatowej wojna bakteriologiczna miedzy Japonia a Chinami, teraz majacy inny wymiar virusow od HIV po Ebole.

  https://www.foreignaffairs.com/articles/united-states/2020-03-05/us-chinese-distrust-inviting-dangerous-coronavirus-conspiracy

  re34
  Tylko w PRL nie znikalo w ciagu paru minut sesji na Wall Street 5 mld z okazji virusa, co najwyzej w 5 latce, lub dekadencko popadalo co 10 lat cale spoleczenstwo w sodomie, czego dowodem sa ostatnie zarzuty niebieskim chelmom z misji kanibali i psychopatow z ONZ w Afryce gdzie gwalty na nieletnich oraz zmuszanie przez psychopatycznych zoldakow z Francji do wspolzycia seksualbego z zwierzetami to codzeinnosc.

 37. Ale dlaczego? said

  AD. 20
  „To po co bredzić o „pandemii”? (Nie, nie Pan…)
  Admin”
  Hmm…
  Na podstawie tego co do tej chwili mi wiadomo, wygląda to tak jak opisałem.
  Czyli epidemia na pewno się rozwinie.
  Czy rzeczywiście 3% ludzi umiera to sprawa dyskusyjna.
  Jednak jak zawsze należy być roztropnym.
  To zdaje się jedna z cnót 😉
  Ostrożność przed NIEZNANYM nakazuje przygotować się na różne scenariusze. Oczywiście bez paniki.

  A czy zostanie to „przy okazji” wykorzystane do np. wywołania kryzysu światowego, to inna sprawa.
  Nie wydaje mi się natomiast, żeby Chińczycy pozwolili na swym terytorium zastosować broń biologiczną.
  Albo by współpracowali nad depopulacją.
  Teorie wyssane z palca… Żeby nie powiedzieć, NIEUMYTEGO 😉

 38. UR kop said

  Cytat z komentarza pod artykułem „Amerykańska Marynarka Wojenna przeprowadziła dwa eksperymenty rozpylania bakterii -San Francisco 1950”
  https://www.polishclub.org/2019/12/27/reka-reke-myje-na-marginesie-farsy-z-p-dr-czerniakiem-w-lodzi/

 39. Maverick said

  # 38.
  Amerykanie wielokrotnie przeprowadzali eksperymenty na własnych obywatelach, bez ich wiedzy.

 40. Sarmata said

  Historia czasów przyspiesza:
  1991 – BSE zabije nas wszystkich
  2003 – SARS zabije nas wszystkich
  2005 – Ptasia Grypa zabije nas wszystkich
  2014 – Ebola zabije nas wszystkich
  2016 – ZIKA zabije nas wszystkich
  2018 – ASF zabije nas wszystkich
  2019 – Odra zabije nas wszystkich
  2020 – Korona Wirus zabije nas wszystkich

  Globalna Ustawka. Coronavirus opatentowany w 2007 w urzędzie patentowym USA a więc to nie teoria spiskowa, a praktyka:

  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

 41. UR kop said

  https://www.smithsonianmag.com/smart-news/1950-us-released-bioweapon-san-francisco-180955819/
  Ad.Maverick- info jest prawdziwe

 42. NICK said

  Mądry profesor.
  Polecam.

  (do czego to doszło; o profesorze muszę pisać: mądry)
  A to chyba syndrom, Tfu, bartoszewskiego; o polonusach nie wspomnę ponieważ nawet czkawką i za uszami im się to NIE odbije. 2×2?

 43. Greg said

  To jest najlepszy dokument dotyczący eksperymentów na ludziach i kontroli umysłu w USA.
  Bestie !
  1/4
  .https://www.youtube.com/watch?v=1z-V7FabIIo

 44. seler said

  Re: 34 Miet

  „Re. 28
  Miło mi się czyta Ciebie Seler – jesteś Częstochowianinem tak jak i ja.
  […] Trzymaj się Częstochowianinie.!!!”
  ———–
  Ooo ! – To jest nas Dwóch, a takich Dwóch, jak nas Trzech, to nie ma ani Jednego !
  To co, rozwalamy Gajówkę ? 😉 😉 😉 cha, cha, cha !

  taak, Zawodzie to kiedyś była dzielnica „cudów”… były trzy wapienniki za mojej młodości,
  [wapno palone, z którego robiono wapno gaszone], jeden na Srebrnej, drugi róg Złotej/Mirowskiej,
  trzeci trochę dalej na Złotej, potem je zlikwidowano, na miejscu drugiego było wysypisko śmieci,
  teraz jest parafia pw Jana z Dukli: https://czestochowa.bernardyni.pl/ – naprzeciwko mnie…

  dużo Romów mieszka na Rakowie, na Błesznie, a tam gdzie teraz jest dzielnica Północ, były
  za mojej młodości łąki i pola, przez około 20 lat mieszkałem w tej dzielnicy, na ul. Pużaka…
  wróciłem na „stare śmieci”, między innymi by opiekować szie moją Mamą [zmarła 17-01-2020],
  a kto to wie ? czy nie spotkaliśmy szie gdziekolwiek w realu ?

  Witaj i Trzymaj szie Częstochowianinie, Hej ziomalu ! 😉

  Zespół Romanca, Alicja Węgorzewska „Cygański Refren”(Official Video)
  .https://www.youtube.com/watch?v=jUDW2IahWqw

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: