Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Joannus o Izolacja Zełenskiego
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  Leo o Izolacja Zełenskiego
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rosja ostrzegła Turcję przed spotkaniem 5.3.2020 w Moskwie

Posted by Marucha w dniu 2020-03-04 (Środa)

Putin przed rozmowami 05.03.2020 w Moskwie ostrzega Erdogana. ” Nikt nigdy nie powinien przyłączyć się do walki z Rosją”.

Putin: Nikt nigdy nie powinien przyłączyć się do walki z Rosją.

Rosja nie zamierza z nikim walczyć ale stwarza warunki, które będą ostrzegały inne kraje przed rozpoczęciem konfliktu zbrojnego z Moskwą. Zostało to ogłoszone w wywiadzie dla TASS przez prezydenta Władimira Putina. Przed spotkaniem w Moskwie Putina z Erdoganem.

Prezydent Rosji Władimir Putin, w ramach kolejnej serii projektu „20 pytań do Władimira Putina”, powiedział, że dzięki najnowszej broni stworzonej w naszym kraju w ostatnich latach świat jest w stanie utrzymać względną równowagę strategiczną i stabilność.

Putin zauważył, że pewnego razu Stany Zjednoczone uznały, że mają jako jedyne rolę światowego lidera. Waszyngton wierzył, że „jeśli stworzy nad sobą parasol przeciwrakietowy (system obrony przeciwrakietowej), wówczas druga strona nie będzie w stanie odpowiednio zareagować, jeśli USA użyje broni nuklearnej”.

Jednak w praktyce okazało się, że Rosja jest gotowa stawić czoła takim wyzwaniom. Nawet amerykańskie wojsko przyznaje, że nie może konkurować z rosyjskim przemysłem obronnym.

„Tworząc te nowoczesne [hipersoniczne] kompleksy, w tym kompleksy, które łatwo pokonują każdy system obrony przeciwrakietowej, utrzymujemy tę strategiczną stabilność i strategiczną równowagę. Jest to fundamentalnie ważne nie tylko dla nas, ale także dla bezpieczeństwa międzynarodowego ” – podkreślił rosyjski lider w wywiadzie dla reportera TASS, Andrei Vandenko.

Na uwagę dziennikarza, że ​​może to zaburzyć równowagę sił na świecie, rosyjski przywódca zauważył, że „hipersoniczna broń którą dysponuje Rosja jest wystarczającym argumentem odstraszającym dla każdego potencjalnego agresora przeciwko Rosji”.

„Tak ta broń będzie użyta, jeśli tylko szaleniec dokona agresji na Rosję, ta broń, te nowoczesne [hipersoniczne rakiety] kompleksy których ani USA, ani nikt inny nie zestrzeli, więc jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek pozwoliłby sobie na użycie agresji przeciwko FR” – powiedział Władimir Putin.

Zdaniem rosyjskiego prezydenta taka sytuacja nazywa się „strategiczną stabilnością i równowagą sił”. To właśnie pomogło uchronić świat przed nowymi, bardziej niszczycielskimi wojnami po zakończeniu II wojny światowej.

Jednocześnie Putin zapewnił, że pomimo tego, że Rosja ma potężny potencjał militarny, nie wykorzysta go do ataku na żadne kraje.

Zadaniem prezydenta Rosji W. Putina, ważne jest dla bezpieczeństwa Rosji stworzenie takiej sytuacji w sferze obronnej , która wyklucza nawet taką myśl, by inne kraje mogły snuć fantazje o rozpętaniu konfliktu zbrojnego z Rosją.

Szef państwa rosyjskiego oznajmił, że w ostatnich latach Rosja zajęła dopiero siódme miejsce na świecie pod względem wielkości budżetu obronnego. Przed Rosją są takie kraje jak Stany Zjednoczone, Chiny, Arabia Saudyjska, Wielka Brytania, Francja i Japonia.Jednocześnie wydatki Rosji na potrzeby militarne zmniejszają się z roku na rok. Inne kraje tylko je zwiększają.

Mimo to Rosja w sferze obrony przestała pełnić rolę państwa „nadrabiającego zaległości”. Prezydent przypisał to faktowi, że w kraju powstały kompleksy rozwoju hipersonicznych rakiet o różnym działaniu , w tym rakiety hipersoniczne – międzykontynentalne. „Najpierw stworzyliśmy systemy ofensywnej broni, których poza Rosją nikt nie ma na świecie”.

„Teraz oni nas muszą nas dogonić . Jest to na ogół wyjątkowa sytuacja, która nigdy wcześniej się nie zdarzyła. Po pierwsze, mam na myśli oczywiście systemy rakiet hipersonicznych, w tym o zasięgu międzykontynentalnym” – wyjaśnił Putin. Rosyjski przywódca zauważył, że Moskwie, tworząc nowoczesne systemy naddźwiękowe, w szczególności takie, które mogą łatwo pokonać dowolny system obrony przeciwrakietowej, udało się utrzymać „strategiczną stabilność i równowagę strategiczną” na świecie, którą Amerykanie próbowali podważyć za pomocą swojego systemu obrony przeciwrakietowej, wierząc, że nikt nie może im na to odpowiedzieć.

Strategiczna równowaga.

Jest to fundamentalnie ważna nie tylko dla Rosji, ale także dla bezpieczeństwa międzynarodowego” – powiedział Putin.

Po raz pierwszy prezydent Rosji poinformował o istnieniu niezrównanej broni na świecie w komunikacie do Zgromadzenia Federalnego z 1 marca 2018 r. Według Władimira Putina stworzenie tej broni było odpowiedzią na jednostronne wycofanie się Stanów Zjednoczonych z traktatu ABM pod koniec 2001 roku.

W.Putin nazwał Rosję jedynym krajem posiadającym broń hipersoniczną. Według niego, żołnierze otrzymali już system rakietowy X-47M2 Dagger.

[[[ The Kh-47M2 Kinzhal („dagger”) is a Russian nuclear-capable air-launched ballistic missile (ALBM). 《 Launch platform: MiG-31K; Tu-22M3 (4 missiles); Su-57 ( … ); 》

Speed: Mach 10–Mach 12 (12,250–14,701 km/h; 7,612–9,134 mph).

Operational range: : 2000+ km (MiG-31K); 3000 km (Tu-22M3); Warhead weight: 500 kg ].

Samobieżny laserowy system do walki Peresvet. A także wyposażenie systemu w rakiety Avangard – [ Rosja poinformowała, że ​​jej system rakietowy Avangard jest już na wyposażeniu wojska.

Czyni to ją pierwszą armią na świecie posiadającą hipersoniczny pocisk nuklearny. W razie ataku żadne siły zbrojne nie mogłyby się przed nią obronić ]]].

Zgodnie z planem trwają również prace nad morskim pociskiem hipersonicznym 3M22 Zircon.

Oraz testowana jest o na pędzie nuklearnym międzykontynentalna rakieta 9M730 Petrel, ( its Nuclear-Powered Cruise Missile).

The Kh-47M2 Kinzhal („dagger”) is a Russian nuclear-capable air-launched ballistic missile (ALBM). 《 Launch platform: MiG-31K; Tu-22M3 (4 missiles); Su-57 ( … ); 》

■ The Kh-47M2 Kinzhal („dagger”) is a Russian nuclear-capable air-launched ballistic missile (ALBM). 《 Launch platform: MiG-31K; Tu-22M3 (4 missiles); Su-57 ( … ); 》■

http://alfax-2020.neon24.pl

Komentarzy 8 do “Rosja ostrzegła Turcję przed spotkaniem 5.3.2020 w Moskwie”

 1. marek13 said

  świetnie. niech debile z pentagonu główkują jak nadrobić dystans. nie zdziwiłbym się tez, ze będzie to jednak niemożliwe ( źle odżywione mózgi na żarciu GMO, trans -tłuszczach i glifosacie).
  oby więcej takich faktów, sprawiedliwości zadość.

 2. NyndrO said

  Ulubione źwierze? Hamburger.

 3. Olo said

  To ostrzeżenie adresowane jest nie tylko pod adresem Turków, ale także poliniackich i banderowskich psów, którym się wydaje, że jak mają za plecami koniokradów, to od razu zawojują cały świat i zamienią go w żydo-banderowski kaczogród.

 4. Mietas said

  Zadaniem prezydenta Rosji W. Putina, ważne jest dla bezpieczeństwa Rosji stworzenie takiej sytuacji w sferze obronnej , która wyklucza nawet taką myśl, by inne kraje mogły snuć fantazje o rozpętaniu konfliktu zbrojnego z Rosją.

  Ale pisiorów to nie rusza? pisiory jeszcze nie otrzeźwiały, taki Cyrkon czy Kindżał przenosi do 400 kg ładunku, może to być ładunek konwencjonalny jak i jądrowy, wystrzelony może być z łodzi nawodnej, a także podwodnej, oraz samolotu, laserowy system do walki Peresvet będzie też instalowany na samolotach, które na dużych wysokościach będą mogły zwalczać wrogie satelity, jankesi, póki co straszą swoimi pociskami hipersonicznymi, których dotąd nikt nie widział, to tak jak z ich lotami w kosmos, założenia mieli takie, by w 2017 r. latać swoimi statkami, mamy 2020 r. a oni ciągle nie mają sprawdzonego statku, wszystkie ich próby nie dają pełni bezpieczeństwa, jak mówią Rosjanie, bezpieczna sprawdzona rakieta musi do 10 razy być przetestowana w locie, jak widać pieniądze to nie wszystko, jeszcze potrzeba mądrych głów.

 5. revers said

  Lub 1614 dzien sprzatania swiata, z rozszerzoną wiedzą na temat udziału Turcji w kampanii Syryjskiej .. …

  https://kodluch.wordpress.com/2020/03/03/03-03-2020-syria-1614-dzien-sprzatania-swiata/#more-12636

 6. Sarmata said

  Ale się przestraszyłem!

 7. Mietas said

  Właśnie skończyło się spotkanie Putina i Erdogana, i tak, droga M5 jest pod kontrolą Asada, sporna część drogi M4 będzie pod kontrolą Rosji i Turcji, i chyba o to chodziło, jedyny przegrany, to grupy terrorystyczne, które tracą kontrolę nad tym obszarem, praktycznie tam są tylko te 2 drogi, czyli Rosja dostała to co chciała.

 8. revers said

  re7, no sytuacja nie wyglada rozowo, caly czas trwaja przepychanki na M5 kazda ze stron chce lepiej pozycjonowac sie na M5.

  Do tego w Turcji rowniez zaostrza sie wwewnetrzna sytuacja z grozba ponownego puczu wojskowego przeciwko Erdiemu.

  „Wyzwalanie Idlib. Syryjskie MIGi-29 patrolują syryjskie niebo i odganiają tureckie F-16. Trzeba tu dodać, że syryjskie Migi zostały właśnie wyposażone przez Rosjan w najnowsze rakiety powietrze – powietrze, typu R-77. Trwają ciężkie walki, ciężko pracują „agrolotnicy”. Każda ze stron chce zająć jak największy teren przed rozmowami Erdogan – WWP. Nie zważając na obecność w Sarakib rosyjskich patroli, artyleria turecka stale bombarduje miasto i trasę M5.
  .https://free-news.su/voennye-konflikty/43645-nochnoe-shou-sirijskie-voennye-sorvali-nastuplenie-boevikov-i-tureckoj-armii
  .https://free-news.su/voennye-konflikty/43642-tureckie-f-16-bezhali-ot-sirijskix-mig-29-osnashhennyx-novejshimi-raketami-r-77
  .https://free-news.su/proisshestviya/43639-turciya-nanesla-artillerijskij-udar-po-rossijskim-voennym
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%92%D0%92-%D0%90%D0%95
  .http://sana.sy/ru/?p=225129
  .https://sana.sy/en/?p=187352
  .https://www.almasdarnews.com/article/syrian-army-achieves-new-advance-in-east-idlib-after-stifling-militant-offensive/
  .https://www.almasdarnews.com/article/turkish-backed-militants-launch-surprise-operation-in-western-aleppo/
  .https://youtu.be/hVuv3Qsy6HI
  .https://vk.com/video-103611704_456251132

  link zrodlowy

  https://kodluch.wordpress.com/2020/03/05/05-03-2020-syria-1616-dzien-sprzatania-swiata/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: