Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  gnago o Szymowski prześwietla premiera
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  walthemar o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  revers o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Szymowski prześwietla premiera
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Upadek cywilizacyjny Polski
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Epidemia koronawirusa może stać się pretekstem do likwidacji gotówki

Posted by Marucha w dniu 2020-03-05 (Czwartek)

Zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) koronawirus SARS-CoV-2 może się przenosić na banknotach. Lekarze zalecili zatem posługiwanie się płatnościami elektonicznymi. Czy chińska epidemia stanie się pretekstem do likwidacji gotówki?

W swojej najnowszej rekomendacji, eksperci WHO zachęcają do przestrzegania higieny, zwłaszcza do częstego mycia rąk. Rzecznik WHO przestrzega też przed banknotami, które jego zdaniem mogą przenosić wirusa.

Zwrócono uwagę, że płatności zbliżeniowe zapewniają znacznie więcej bezpieczeństwa, ale i tak trzeba często myć ręce, a najlepiej stosować regularnie żele antybakteryjne na bazie alkoholu. Mimo to przed koronawirusem nie można się zabezpieczyć takimi metodami i prędzej czy później może go złapać i przechorować każdy z nas. Wirusolodzy sądzą, że SARS-CoV-2 może zainfekować 60 do 70 procent ludzkości!

Co zaskakujące, kilka tygodni temu o potrzebie likwidacji gotówki, jako niehigienicznej, mówił polski minister finansów Tadeusz Kościński. Wykazał się zatem niezwykłymi zdolnościami profetycznymi, zaczynając dyskusję na ten temat zanim przy okazji paniki z koronawirusem, to samo zaleciło WHO.

Oczywiście trudno zakładać, że nasz minister wiedział, że dojdzie do epidemii, ale koincydencja tych zdarzeń jest co najmniej zastanawiająca. Walka z gotówką nasila się i świat w którym nic nie kupisz i nie sprzedasz bez chipa RF ID jest na wyciągnięcie ręki. To oczywiście marzenie każdego rządu, bo umożliwia całkowitą kontrolę wydatków i przychodów obywateli.

Epidemia wirusowa wspomagana propagandą strachu okazuje się najlepszą okazją do wprowadzenia zamordyzmu, przy braku jakiegokolwiek sprzeciwu społeczeństwa. Gdy ludzie boją się zachorowań, nawet pozbawianie wolności wybranych obywateli pod byle pretekstem czy też likwidacja gotówki, wydają się być obecnie prawdopodobnym rozwojem sytuacji.

Takie działania rządu byłyby bardzo trudne do przeprowadzenia w normalnych okolicznościach. Jednak gdy powstaje kryzys i zaczyna się operować strachem, staje się to nagle dziecinnie proste i można do woli wymyślać kolejne antywolnościowe przepisy. Najlepszym tego dowodem jest specjalna ustawa koronawirusowa, wysmażona przez polityków będących spadkobiercami zmowy Okrągłego Stołu.

Konsekwencje koronawirusa SARS-CoV-2 dla świata mogą być przerażające, ale nie z powodu medycznego zagrożenia, a z powodu zagrożeń politycznych i gospodarczych, które mu towarzyszą.

Kryzys gospodarczy na skutek załamania się łańcuchów dostaw z Chin jest już właściwe pewny. Kolejne rządy państw z pewnością mają zamiar obarczać winą za jego wystąpienie wirusa. Poza tym w pogotowiu są instrumenty nacisku na niezadowolonych obywateli z uwięzieniem bez powodu włącznie.

Potem dla naszego dobra rządy zlikwidują gotówkę i tak któregoś dnia obudzimy się już w Nowym Porządku Świata, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, że nastało mityczne NWO. Do ziszczenia się tych planów wzięcia za twarz ludzkości, nigdy nie było tak blisko.

https://zmianynaziemi.pl/

Komentarzy 26 do “Epidemia koronawirusa może stać się pretekstem do likwidacji gotówki”

 1. Kapsel said

  David Rockefeller – wszystko czego potrzeba to naprawdę duży kryzys, a wtedy narody same zaakceptują nowy porządek świata.
  Do rzeczonej epidemii dodać należy zalew emigrantów na Europę , to razem może dać naprawdę ogromnego kopa.

 2. Maverick said

  Ponieważ ten wirus jest oficjalnie opatentowany, a rok temu skończył się okres patentowy, wraz z końcem okresu patentowego Bill Gates sposorował eksperyment epidemi tego wirusa w Brazylii.
  Z eksperymentu wynikło ze 65 milionów straci życie.

  Czyżby teraz robiono to celowo w ramach depopulacji, wiele miast w USA organizuje centra dla chorych w dzielnicach biednych, w warunkach bez wody i kanalizacji ale z wychodkami. Zamiast daleko od skupisk ludzkich. Wszystko zaprzecza logice i zdrowemu rozsądkowi, więc dlatego jest podejrzliwe, ciekawe kto wydaje dakie decyzje i dlaczego? W Stanach nawet nie ma masek, a te co są dobre na kurz ale nie na wirusy.

 3. Maverick said

  Ten wirus zachowuje się jak bateria co przedłuża jego życie, a chińscy lekarze stwierdzili że są już dwie kolejne mutacje tego wirusa, który potrafi się łączy z innymi bakteriami aby doskonalić swoje sposoby przerzucania na srodowisko. Również atakuje centralny system nerwowy czyli nawet twój mózg.

 4. Nina said

  Ustawa sejmowa o koronawirusie, przygotowana – jak zawsze – w pospiechu, niedbale, w nocy, wg prof. Ewy Łętowskiej jest niezgodna z konstytucją.

  Przykre jest to, że wywiad z prawdziwym prawnikiem opublikowała „Gazeta Wyborcza” Michnika, reszta – w tym ci tacy niezależni – po prostu milczą, nie informują o kolejnym legislacyjnym gniocie

  „Specustawa na wypadek epidemii. Łętowska: Samowola i opresja pod szyldem ochrony zdrowia”
  .https://wyborcza.pl/7,75398,25750695,specustawa-na-wypadek-epidemii.html

  „Prof. Ewa Łętowska: – Ustawa o koronawirusie narusza konstytucję. Nadaje się do kosza”
  .https://wyborcza.pl/7,75398,25755535,prof-ewa-letowska-ustawa-o-koronawirusie-narusza-konstytucje.html

 5. Nina said

  Szykany wobec sędziów i wasalizacja Trybunału Konstytucyjnego, inwigilacja obywateli, nagonki na Polaków, na historyków i na organizacje pozarządowe, kumoterstwo, unikanie konsultacji społecznych i zamienienie mediów publicznych w tubę propagandową rządu- tak widzi „rządy” PiS zagranica.

  Prestiżowa organizacja „Freeedom House” publikuje raport o stanie państwa polskiego pod rządami PiS w 2019 r.

  „Polska coraz bardziej wroga wobec swoich obywateli”.

  Ci sami oprawcy przygotowują na dziś kolejną ustawkę z A. Dudą w roli głównej. Przekaże 2 mld na TVP czy nie? Oczywiście, ze nie. Przecież trwa tzw. kampania, a doktor nauk prawnych marzy o 2 kadencji.

  Podpisze co korzystne dla PiSu, a tłusta Holecha (czy Cholecka) & Co. już będą wiedzieć jak to odpowiednio nagłośnić.
  Kto kupi tę ustawkę – ten kupi. Przytomni na umyśle – podejdą do szopki PiSowskiej przytomnie.

 6. revers said

  „A. Oczywiście potrzebujemy lepszego źródła oraz więcej refleksji i analiz. Uważam, że duża część histerycznych doniesień rzekomo pochodzących z Chin jest celowym wprowadzaniem w błąd. Pozwólcie, że zacznę moją ocenę od stwierdzenia, że ​​najnowsze dostępne informacje sugerują, że był to syjonistyczny atak na Chiny w dwóch częściach:

  w części pierwszej żydowski amerykański profesor z Harvardu wydaje się być przywiązany do Chińczyków, zdradził USA i pomógł Chińczykom w ustanowieniu centrum wojny biologicznej na poziomie 4 w Wuhan.

  W drugiej części – a profesor mógł nie być tego świadom – syjoniści wypuścili wirusa zarówno na rynku, jak i w szpitalach – 41% infekcji miało miejsce w szpitalach, a nie na ulicach. Nie należy zakładać, że wirus uciekł z chińskiego obiektu lub przypadkowo.”
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/03/wywiad-perspektywa-kontrwywiadu-w-sprawie-wirusa-wuhan-syjonistyczny-atak-wojenny-pod-falszywa-flaga/?fbclid=IwAR1S-NbbANrhIhfKspiRBGGh5JYFJKBo6V-FM6IvYcwY2oz3G5U3C2_qPzM

 7. Kapsel said

  Pandemia wirusa strachu
  Manlio Dinucci

  Wyolbrzymianie przez decydentów niebezpieczeństwa koronawirusa w porównaniu z innymi chorobami i wdrażanie przeciwdziałań na dwa miesiące przed epidemią – po prostu oszałamia. W chwili obecnej nie da się wyciągnąć żadnych wniosków.
  Pamiętając, że nie można lekceważyć koronawirusa, i że należy przestrzegać 10 profilaktycznych zasad ogłoszonych przez ministerstwo zdrowia, należy jeszcze przyjąć 11-tą podstawową zasadę, polegającą na zapobieganiu ekspansji wirusa strachu. Rozprzestrzenia się on przede wszystkim za pośrednictwem telewizji, poczynając od RAI (Radiotelevisione Italiana), która prawie w całości poświęca swoje wiadomości koronawirusowi. W ten sposób wirus strachu dociera do każdej rodziny za pośrednictwem mediów.

  https://www.voltairenet.org/article209390.html

 8. . said

  Panie Kapsel Iran, Rosja, a zwłaszcza Korea Pn. nigdy nowego porządku świata nie zaakceptują. Nawet jakby mieli z głodu żreć kamienie! Te kraje masoni mogą przejąć jedynie wojną.

 9. na temat said

  Apropos Koronowirusa — https://www.cda.pl/video/4760633bf

 10. Kar said

  do .

  ..ano swieta prawda, bo w Rosji i Iranie, to gudlow ci na naparstek przeca, 0… (??)

  – beretke Ci wszy zszamaja wkrotce, ACHTUNG!

 11. Boydar said

  „dobra, dobra, i czwartego i piątego i szóstego; i tego robaka też ci zjemy” 🙂

 12. Cezary Pazura krótko i celnie o epidemii:

  https://www.instagram.com/p/B831821h5tr/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

 13. Dictum said

  Zlikwidować kościoły, szkoły i gotówkę, zostawić tylko knajpy z wyszynkiem, a wszyscy będą zdrowi i szczęśliwi.
  Coraz bardziej to wygląda na broń biologiczną.

 14. . said

  Kar @

  Z tym „achtung” to do swoich nie do mnie.

  Ostatnio nawet suwerenny.pl bredził, że Putin to pajacyk Chabad Lubawicz i jeśli USA nie uda się rotszyldowskie NWO to będzie NWO putinowskie.

  Skąd wam się to w głowach bierze?

 15. Jaja said

  Komuniści już w 53 roku znali tego świrusa i metody walki z nim. Zobaczcie hahaha: https://www.youtube.com/watch?time_continue=82&v=ks-0V1fxVnQ&feature=emb_logo

 16. NICK said

  To JEST broń biologiczna.
  A trupy dopiero zaczynają się ścielić.
  Nie te, bezpośrednio chore; ich jest mało.
  Lecz te trupy, których rzecz dotyka pośrednio.

 17. Olo said

  Największe zagrożenie dla Polski i Polaków to skrajnie antypolski żydobanderowski reżim dobrej zmiany. Potem długo długo nic. I dopiero dlej różne choróbska. Jeśli koronawirus może być pretekstem do likwidacji gotówki, to jej likwidacja może stać się pretekstem do likwidacji polskojęzycznego żydobanderyzmu, który próbuje zamienić Polskę w żydobanderowski łagier.

 18. ? said

  Stanisław Krajski na ten temat:
  .https://www.youtube.com/watch?v=WBW4tYHMzcU&feature=emb_title

 19. Lily. said

  OBROT BEZGOTOWKOWY , to wytyczne
  architektow N.W.O ,oznacza TO, calkowita
  dominacje,nad kazdym aspektem Naszego zycia.

 20. Adrem said

  Jak sfałszować pandemię dla ogólnoświatowego państwa policyjnego

 21. marju73 said

  Są cele deklarowane i cele rzeczywiste. Ten (likwidacja gotówki) należy do jednego z rzeczywistych. Gdyż jest to do czego dążą i co chcą zrealizować.Potrzebny im jest tylko pretekst który sami stworzyli.

 22. Re: Artykul.
  Juz wczesniej napisalem, ze nie wirus jest problemem, ale stana sie problemem szczepionki, ktore nam wszystkim zydowski system zaaplikuje w swietle „prawa” jakie sobie zydowskie k…rwy ustanowily…co moze skonczyc sie dla wielu tragicznie.

  Ponadto, lichwiarze za wszelka cene chca (tak przynajmniej zaplanowali) skierowac uwage nie na swoje „przekrety” lichwiarskie, ale na wszystko co taka uwage od „nich” odciaga, a wiec doprowadza do krachu finansowego obnizacjac wartosc dobr materialnych bedacych na spekulacyjnych gieldach, by potem je kupic za bezcen (za pare dolarow – pare papierkow) z ktorymi „gawiedz” zostanie bedac przekonana ze maja one jakas wartosc, lecz wartosc bedzie taka, jaka jest wartosc farby i kawalka papieru…

  O ile dobrze pamietam, to taki „scenariusz” (ten sam „cyrk”) mielismy w latach 90-tych za czasow zyda balcerowicza, gdzie kupowano za 1/10 wartosci realnej dobra materialne (fabryki, przedsiebiorstwa itd. itd.), a sila nabywcza pieniadza spadla o 10.000% (100 starych zlotych mialo potem wartosc 10 groszy sily nabywczej).

  Tak wiecz zydzi-lichwiarze czesto zmieniaja „skore”, ale nie zmieniaja „przyzwyczajen”…

  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Dzisiaj, kazdy bedzie mial okazje zobaczyc na wlasne oczy (i odczuc na wlasnej dupie) jak wazny, a nawet najwazniejszy jest system finansowy (system cyrkulacji srodkow finansowych)…, ktory ustala wzrost Ekonomii, Gospodarki, budzetu i zamoznoscie kazdego z nas, bo bogactwo Narodu mozna okreslic po ilosci gotowki w kieszeni u kazego obywatela…

 23. cd… (przepraszam, ale zapomnialem)
  Polecam wypowiedz Atora n/t ktory wczesniej poruszalem w Gajowce n/t wirusa (pewnie go przeczytal i swoimi slowami dopracowal)

  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 24. revers said

  z obrotem pieniedzy bezgotowkowym, bo ryzyko przenoszenia virusa wieksze.

  A po bezgotowkowym piniadzu, czipowaniu pojdzie jak splatka goj, gojowi rowny jak i virusowi.

  w 2001 roku po hucpie 911 wyparowalo z rynku 9 trylionow papiera, w 2008, 2020 po 5 trylionow papiera, no likwida niezla dla big bankow i ich wlascicieli z klanu Rotszylda, Rockefelerow, Morganow rodzin banksterskich.

 25. Re: 24 Revers…
  Dzisiaj – w jednym tylko dniu – (poniedzialek 9 marca) z zydowskiej gieldy pappierow „wartosciowych” „wyparowalo” 1.23 biliona dolarow (1230 miliardow dolarow).
  No i co? I kto zaplaci rachunek w wersji „spadku” ropy naftowej o prawie 30%?…

  I tak wlasnie dziala zydowska „ekonomia”…dzisiaj jest a jutro „ni ma”…w wersji „przelatujacych” cyferek…a mliony idiotow patrza jak „woly w namalowane wrota” z rozdziawionymi gebami na ten lichwiarski cyrk na kwadratowych kolach i wciaz nie ma zielonego pojecia o co w tym geszefcie chodzi…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Co jest trudniej: przesunac 200 galonowa barylke ropy, czy przesunac cyferke w komputerze??? No to „przesuwaja” lichwiarze, bo do roboty wogole sie nie nadaja…

 26. revers said

  p.Jasku z lekka biorac co niektorzy analitycy przewiduja tylko do 5 mln. nowych amerykanskich bezdachowcow, co tam w kampingach na 24h beda mogli zamieszkac a wsrod nich nawet nauczyciele szkol, collegy co to nie moga wyrobic sie z czynszem i nowym cenami nawet na papier toaletowy lub na polach namiotowych jesli nowy pan im pozwoli.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: