Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
  I*** o Wolne tematy (71 – …
  revers o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  ojojoj o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Neobolszewicka twarz PiS-u

Posted by Marucha w dniu 2020-03-06 (Piątek)

Korzystając z wrzawy na temat koronowirusa, rząd bez przesadnego rozgłosu przepycha kolejną i jeszcze bardziej represyjną wersję ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Tym razem już sama policja będzie mogła decydować, że przemoc miała miejsce i o tym, że sprawcą był oczywiście mężczyzna, na ogół główny dostarczyciel środków do życia rodziny.

Pan taki na dzień dobry dostanie zakaz zbliżania się do domu i zostanie zesłany do przytułku dla bezdomnych. Gdyby jednak policja przypadkiem wykazała się zbyt dużą dozą zdrowego rozsądku, jej rolę przejmie żandarmeria wojskowa. Ta na pewno zastosuje się do odgórnych zaleceń. Ojciec i mąż rodziny zostanie skazany bezdyskusyjnie za przemoc i dostane do płacenia alimenty. Bezdomny i ciągany po sądach straci pracę a za niepłacenie alimentów zostanie zamknięty.

Tak działa państwo polskie. Wystarczy donos, pomówienie, często w celu uzyskania korzystnego rozwodu i przejęcia majątku, aby agendy bolszewickiego państwa ruszyły do akcji.

O tym, że oskarżenia o przemoc są często fabrykowane przez szeroko pojętą bezpiekę, pisałem już wielokrotnie. Przed laty opublikowałem między innymi na ten temat tekst O co chodzi w kampanii przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W związku z tym kolejnym atakiem rewolucyjnego obłędu ministra Ziobry wysłałem do posłów Konfederacji e-maila z prośbą o poruszenie sprawy w Sejmie. Wydawało mi się bowiem, że są wśród nich ludzie wykazujący się zdrowym rozsądkiem.

Na maila nie otrzymałem żadnego potwierdzenia ani nie zauważyłem zwiększonej aktywności na moim blogu, co mogłoby świadczyć o zainteresowaniu posłów. Obawiam się zatem, że wiarygodność Konfederacji jest podobna do całej reszty Sejmu i urzędniczych hord RP. Pozostaje mi tylko pisać.

Załączam tekst e-maila do posłów Konfederacji.

————————————————————–

4.03.2020

Panowie,

W związku z procedowaniem kolejnej, jeszcze bardziej represyjnej wersji ustawy „antyprzemocowej” chciałbym Panów poinformować, że mam dowody, że służy ona innym celom niż oficjalnie deklarowane, a oskarżenia mogą być fabrykowane. Dowody te publikuję na moim blogu
https://bgoczynski.wordpress.com np:

>https://bgoczynski.wordpress.com/2008/04/22/wariograf-potwierdza-fabrykowanie-oskarzen/
>https://bgoczynski.wordpress.com/2014/07/29/zolte-papiery-dla-prezesa/ (patrz linki pod tekstem)
>https://bgoczynski.wordpress.com/2010/03/24/o-co-chodzi-w-kampanii-przeciwdzialania-przemocy-w-rodzinie/

Tzw. władze n-tej RP nie są tym zainteresowane, lecz dalej uprawiają uprawiają demagogię o powszechnej przemocy w rodzinie. Niewątpliwie chodzi o zastraszanie ludzi i zniechęcanie do zakładania rodzin, zaś propozycja wprowadzenia żandarmerii do interwencji w rodzinach wskazuje na obłęd prawdopodobnego autora ustawy czyli ministra Ziobry. W razie potrzeby służę dodatkowymi informacjami. O tym trzeba mówić w Sejmie otwarcie i nie dopuścić do eskalacji działań dewiantów.

Z poważaniem

Bogdan Goczyński
https://bgoczynski.wordpress.com

Komentarzy 28 do “Neobolszewicka twarz PiS-u”

 1. Panie Gajowy,
  Dzięki za opublikowanie tekstu.
  Pozdrawiam

 2. NICK said

  Podziękowania słuszne.
  Równe zapodanemu tematowi.

 3. Dziadzius said

  Ciekawym jak dlugo przecietny policjant spedzil na lekcjach Prawa zeby byc ad hoc i mecenasem i sedzia i KATEM!

 4. NICK said

  Dziadziuś.
  Policjant wie tyle ile mu pokażą. Nie on, ostatecznie, podejmie decyzję.

  Będzie prostym wykonawcą.
  Po swych szefach z upa.
  A rzeczeni po… .

  Ten projekt nie spełnia znamion ludobójstwa.
  Jest gorszy… .

 5. Olo said

  Nie neobolszewicka twarz PiS-u, tylko żydobanderowska, a policjant nie będzie Polakiem, tylko ukro-banderowcem z OUN-UPA.

 6. JW said

  Nie założyłem rodziny m.in. z opisanego tu powodu. Nie chcę też mieć w domu kolejnej konkurencji w postaci baby, dla której jej czworonóg i kariera są ważniejsze ode mnie. Wreszcie nie chcę usłyszeć pewnego dnia „Znudziłeś mi się, opuszczam cię, odtąd masz płacić na mnie alimenty i dać połowę swoich posiadłości”. A taka jest niestety zdecydowana większość tzw. nowoczesnych kobiet. Problem jednak tkwi też w przeciętnym Polaku płci męskiej, który stawia na piedestał wszystko, co ma szparę między nogami, uważając to coś za anioła. Marne to pocieszenie, że prędzej czy później taki bezmózg przejedzie się na tym boleśnie.

 7. Boydar said

  Akurat policja jest najlepiej zorientowana kto jest bandytą a kto wredną kurwą, przecież to ich chleb powszedni. I nie potrzebują żadnych dowodów, po prostu wiedzą.

  Kiedyś, przyszedł stójkowy, jebnął pałą kogo trzeba i na pół roku był spokój.

  Musimy odbudować policję i jej autorytet. Wtedy sądy będą znacząco mniej potrzebne. System jest chory od fundamentów i nie ma co go sztafirować.

 8. wuj dobra rada said

  Ej tam, przecież nie wszystkie kobitki są takie.. W życiu trzeba mieć odrobinę szczęścia. Jak najbardziej polecam się zapoznać z tym kapryśnym gatunkiem „pci odmiennej” i wybrać sobie jeden egzemplarz żeby stworzyć z nim (nią) rodzinę. Wtedy poczujesz szanowny JW jak Ci wyrastają skrzydła.

 9. ? said

  500+ otrzymują w Polsce imigranci z 117 różnych krajów świata

 10. Piskorz said

  re 6 Nic dodać, nic ująć…Przy okazji przypomnę ,że warto w tej materii poczytać Weiningera..on je zna..Np „ich księżycową-żydowską naturę, brak charakteru, moralności i cnót..”!!

 11. Piskorz said

  re 7 Musimy odbudować policj”…..już odbudowaliśmy, np w Białymstoku, jak była manifa przeciw rządowi…to często słychać było wśród nich jęz….ukraiński!!

  … a Polak na to: a co ci to przeszkadza?
  Admin

 12. abc said

  Tu jest dokładnie też o tym:
  https://swiadomosc-zwiazkow.pl/ustawa-antyprzemocowa-mezczyzni-wyrzucani/

  Też mi ta Konfederacja coraz mniej pachnie m.in jak czytam wypowiedzi Dobromira Sośnierza

 13. Boydar said

  Nie odbudowaliście, Panie Piskorz i nie odbudujecie. Ja zresztą nie pisałem do was.

  A „to” co interweniowało w Białymstoku to było dzisiejsze zomo a nie policja sensu stricto. Jak zauważyłem, Pan nie tylko tego nie rozróżnia.

  A Pan Gajowy niech Go nie podpuszcza, i tak jest cały w nerwach.

  Kto jest w zomo to jest, tak krawiec krai jak mu stai. Wolałby Pan, żeby w zomo byli Polacy ? Zostawmy to, nas interesuje kto im wydaje rozkazy, jakie i przeciwko komu. To znacznie prostsze do ogarnięcia.

 14. Piskorz said

  re 11 … a Polak na to: a co ci to przeszkadza?
  Admin” Dobra uwaga…nie x coś takiego w podobnych sytuacjach słyszałem..!! Ręce opadają..jak się słucha takich kretynów..!!

 15. Piskorz said

  re 8 P. Wuj Dobra Rada… Takie prawo jest stosowane od lat w Hiszpanii, gdzie jest najwyższy wskaźnik fałszywych oskarżeń ze strony kobiet o przemoc domową. Kobiety korzystając z danego im przywileju mszczą się na mężczyznach za wyimaginowane krzywdy, po własnych zdradach, za to, że mężczyźni nie spełniali kobiecych zachcianek, a także po awanturach wywoływanych przez kobiety.”..!!!
  I co pan na to…Panie Wuj Dobra Rada…?! W nawiązaniu do linku z p. 12.

 16. Równouprawnienie to fikcja, to coś niezgodnego z prawem naturalnym. Dopóki ta fikcja będzie robiła za fundament zasad współżycia, dopóty będziemy mieli pod górkę.

  Czy Kościół się z tej fikcji wycofa? – nie ma szans.
  Czy państwo się z tej fikcji wycofa? – nie ma szans.
  Czy nauka się z tej fikcji wycofa? – nie ma szans.

  Jakieś wnioski?

 17. Pis=mocz said

  Jaką mocz, czyli pis, może mieć twarz? Toć to zwykłe syjonistyczne szczyny. Wstyd na takiego czegoś należeć. PiS=Mocz. Piękne partia uryna.

 18. Boydar said

  Miał Pan kiedyś zatrzymanie moczu ? Chorował na kamienie w nerkach ? Nie życzę.

 19. Boydar said

  Panie Krzysztof eM

  po pierwsze, myli się Panu Kościół z judeowydmuszką
  po drugie, myli się Panu Państwo z formacją rozbójniczą
  po trzecie, myli się Panu Nauka z geszeftem.

  Nie wiem co jeszcze Pan myli ale wydaje się Pan mało wiarygodny w głoszonych opiniach.

 20. JW said

  @7 Boydar: Takie myślenie świadczy o pragnieniu bycia wziętym za mordę i wyznawaniu poglądu, że byle menda nosząca mundur jest nieomylna. Nie wiedziałem, że taki z Pana zwolennik państwa policyjnego, w którym pały mogą wszystko. Jest Pan jednym z tych, którzy wciąż zwracają się do nich per „panie władzo”?

  @8 Wuj: Wuju, nie mam już nastu lat i w moim życiu było trochę kobiet. Mój pogląd na sprawę bierze się właśnie z obserwowania ich oraz z nauki na błędach innych ludzi. A z tymi skrzydłami to jest tak, że one faktycznie rosną… na początku znajomości. Potem przestają rosnąć, za to zaczyna rosnąć coś innego – kula u nogi. Dziękuję, postoję. Ponieważ żyjemy w kulturze obrazkowej, załączam stosowny plik ilustrujący sytuację:

  @10 Piskorz: Nie kojarzę Weiningera. Poda Pan jakieś dokładniejsze namiary na niego, np. tytuł jednej z jego książek? Chętnie się zapoznam.

 21. Marucha said

  Re 20:
  Panie JW, po co od razu wyjeżdżać z „państwem policyjnym”?
  Czy sprawna, przestrzegająca prawa policja – to aż tak absurdalne wymaganie?

 22. Boydar said

  Myli się (20) Pan, ale pretensji nie mam. Takie prostackie myślenie cech.uje obecnie większość społeczeństwa.

  Poza tym, ja wyraźnie napisałem, że policję należy odbudować; bo jest zrujnowana. Prezentuje się i ma funkcjonalność chałupy Gargamela. Stan postrzegany (i słusznie) wynika z ruiny a nie z idei. Idea bowiem jest słuszna w każdych realnych ziemskich warunkach. Jeszcze nie tak dawno Bobby nawet giwery nie nosił a i tak nikt mu nie podskoczył.

  Chyba nie porozmawiamy 🙂

 23. Ad. 19

  Nie wiem co jeszcze Pan myli

  A intencje pan też odczytał? Czy tylko literki? 🙂

 24. Boydar said

  Owszem, lecz dopiero teraz (23). Straśnie Pan ostrożny w ich wyrażaniu, prawie jak Mój Ulubiony Stanisław.

 25. Ad. 24

  Moim ulubionym Stanisław nie jest. Ale to tak na marginesie.

 26. JW said

  @21, Gajowy: Absurdalne to to bynajmniej nie jest, bo stanowi jedną z cech zdrowego państwa. Tyle że z wpisu p. Boydara

  „policja jest najlepiej zorientowana kto jest bandytą a kto wredną kurwą, przecież to ich chleb powszedni. I nie potrzebują żadnych dowodów, po prostu wiedzą. Kiedyś, przyszedł stójkowy, jebnął pałą kogo trzeba”

  nie da się wywnioskować właśnie takiego wymagania, a raczej chęć nadania policji nieograniczonych uprawnień przy braku odpowiedzialności, na miarę PRL-u na sterydach. I to właśnie jest niebezpieczne, jeżeli ludzie sami chcą powrotu tego typu zamordyzmu.

  @22, Boydar: „Takie prostackie myślenie cech.uje obecnie większość społeczeństwa. (…) Chyba nie porozmawiamy”
  Ano nie porozmawiamy, dopóki będzie mi Pan wyjeżdżał z jakimiś prostakami. Na szczęście nie jestem większością społeczeństwa…

 27. Głos Prawdy said

  PIS czyli Partia Interesów Syjonistycznych.

 28. Boydar said

  Oczywiście ! Wyciągnięcie wniosku że Boydar jest „zwolennikiem państwa policyjnego” „w którym pały mogą wszystko” z postulatu „musimy odbudować policję i jej autorytet” jest prostackie, jak ch. stojący na weselu.

  Jeżeli jednak nie prostackie, to tylko żydowsko bolszewickie. Gdzie umundurowany funkcjonariusz jest tylko zbrojnym delegatem gminokahału. A lewo które aktualnie reprezentuje, doraźnie stanowi din albo inna antypolska blad’.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: