Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Dyktatura biopolityki: Stan wyjątkowy we Włoszech

Posted by Marucha w dniu 2020-03-11 (Środa)

«Następny, niepokojący aspekt całej sprawy to bierność społeczeństwa. Jak jest to możliwe, że to, co widzimy dzieje się bez najmniejszego nawet sprzeciwu ze strony obywateli?…»

Wczoraj, późnym wieczorem, premier Włoch Giuseppe Conte ogłosił cały kraj tzw. «strefą czerwoną» (określając ją jako «chroniona»), co w praktyce oznacza, że obywatelom wolno poruszać się jedynie w granicach własnej gminy (magistratu). Wyjazd poza jej granice dozwolony jest jedynie w przypadku pracowania poza nią, wizyty u lekarza i konieczności dostarczania żywności podeszłym wiekiem krewnym.

Terror na temat koronawirusa uprawiany jest przez włoski, lewacki rząd oraz lewackie kanały telewizyjne pomimo statystyk, które mówią, że:

«Średni wiek zmarłych pacjentów, którzy byli pozytywni na test identyfikujący COVID-2019 wynosi 81 lat; są to przeważnie mężczyźni – w ponad dwóch trzecich przypadków przewlekle chorzy, cierpiący na trzy lub nawet więcej chorób, co potwierdza analiza danych 105 włoskich pacjentów, którzy zmarli przed dniem 4 marca, przeprowadzona przez państwowy Istituto Superiore di Sanità.
Większość zgonów, tj. 42,2% nastąpiła w grupie wiekowej 80-89 lat, 32,4% między 70 a 79 rokiem życia, 8,4% między 60 a 69 rokiem życia, 2,8% między 50 a 59 rokiem życia i 14,1% powyżej 90 roku życia».
>http://www.salute.gov.it/portale/news/p3_2_1_1_1.jsp?lingua=italiano&menu=notizie&p=dalministero&id=4163

Mniej więcej takie same dane podawane były także w dniu 6 marca 2020.

W odniesieniu do tego faktu, niektórzy blogerzy włoscy cytują wypowiedź Michaela Bloomberg’a, który powiedział jakiś czas temu, że osób powyżej 90 roku życia nie należy leczyć.

>https://twitter.com/i/status/1229127380402393088

Profesor „komisarz” Gualtiero Walter Ricciardi, dość typowy sztadlan

Wydaje się, że rząd włoski ściśle nadzorowany jest przez „komisarza”, jako że konsulentem Giuseppe Conte – przewodniczącego Rady Ministrów – jest przedstawiciel Światowej Organizacji Zdrowia, niejaki profesor Gualtiero Walter Ricciardi – wszechobecny w kanałach i programach telewizyjnych, były doradca firm-producentów szczepionek, wielokrotnie oskarżany we Włoszech o konflikt interesów.

Od dwóch tygodni, «komisarz» broni dyrektyw rządu, terroryzuje opinię publiczną przy pomocy katastroficznych scenariuszy i zamartwia się tym, że wirus może wśród Włochów «rozprzestrzenić klimat ksenofobii i rasizmu wobec cudzoziemców».

Walter Ricciardi posiada bogaty życiorys: jest profesorem zwyczajnym Higieny Ogólnej i Stosowanej na Uniwersytecie Katolickim, niedawno został mianowany szefem organu o nazwie „Mission Board for Cancer” – ustanowionego przez Komisję Europejską w ramach Horizon Europe – (2021-2027), który będzie oceniał i zatwierdzał finansowanie projektów badawczych w dziedzinie onkologii. «Komisarz» ma także przeszłość aktora.

Niedawno Ricciardi oświadczył: „Obecnie, powinniśmy zapewnić funkcjonowanie sojuszu między nauką, polityką i mediami – trzema filarami, które mogą coś zmienić”(chodzi o eliminację prawdziwej polityki i zastąpienie jej dyktaturą tzw. biopolityki lub biofaszyzmu, co obserwujemy dzisiaj).

(Z ostatniej chwili: Walter Ricciardi stanie się prawdopodobnie superkomisarzem ds. koronawirusa we Włoszech; prognozuje, że stan wyjątkowy może potrwać długo.)

Przypomnijmy iż premier-adwokat Giuseppe Conte [na którego – podobnie zresztą jak sprawa ma się z Mateuszem Morawieckim – nikt, nigdy we Włoszech nie głosował) pochodzi «ze stajni» lewackiego kardynała Achille Silvestrini – jednego z hersztów tzw. «Mafii San Gallo», która wyreżyserowała i wyprodukowała «papieża Franciszka». Conte, w czasach swych studiów rzymskich był stypendystą «Collegio Villa Nazareth» – instytucji zarządzanej właśnie przez postępaka Silvestrini.

>https://it.wikipedia.org/wiki/Collegio_universitario_Fondazione_Comunit%C3%A0_Domenico_Tardini
>https://www.corrispondenzaromana.it/il-premier-conte-il-nuovo-umanesimo-la-massoneria/

W związku z faktem, iż rząd włoski wydaje się znajdować dziś bezpośrednio pod kuratelą WHO, warto zapoznać się ze sprawozdaniem telewizji szwajcarskiej, które bardzo dobrze obnaża manewry sił globalistycznych, realizowane za pośrednictwem Światowej Organizacji Zdrowia we współpracy z rządami.

VIDEO: Fałszywe pandemie
>https://youtu.be/_c1YKpsz7m4

Wracając do koronawirusa, jeżeli umierają ludzie w bardzo zaawansowanym wieku – i ponadto jedynie ci, którzy od wielu lat borykali się z poważnymi i chronicznymi problemami zdrowotnymi – to wydaje się, że terror państwowy uprawiany aktualnie we Włoszech nie posiada żadnego uzasadnienia.

Można więc postawić pytanie, do czego tenże terror służy?

Pozornie niezwiązany z koronawirusem jest zbliżający się dzień 16 marca 2020, kiedy to państwa UE powinny podpisać reformę tzw. Europejskiego Paktu Stabilności (w praktyce funduszu o charakterze całkowicie prywatnym, powołanego do życia zgodnie z ustawodawstwem Luksemburga i z siedzibą tamże). Jak piszą włoskie media niezależne, podpisanie dokumentu przez Włochy, zwłaszcza w chwili obecnej (gdy notowania banków włoskich na giełdzie spadają i tzw. spread rośnie), równoznaczne jest z samobójstwem.

Jest rzeczą oczywistą, że Włochy w obecnej sytuacji będą potrzebować dużych pieniędzy (co mogło zostać sprowokowane umyślnie rzekomym wybuchem epidemii koronawirusa).

Dostęp do pomocy finansowej jest jednakże uwarunkowany zastosowaniem protokołu właśnie owego, zreformowanego, Europejskiego Paktu Stabilności.

W praktyce, możliwość dostępu do pomocy redukuje się do przymusu podpisania memorandum of understanding w «stylu greckim». Potwierdził to niedawno Jens Weidmann, prezydent niemieckiego Bundesbanku, który sprzeciwił się kategorycznie propozycji litewskiego członka rady nadzorczej Centralnego Banku Europejskiego, by zwołać spotkanie na temat przeciwdziałań – w trybie normalnym – niekorzystnym skutkom ekonomicznym rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Uruchomienie mechanizmu ESM (European Stability Mechanism) w stosunku do Włoch spowodowałoby powtórkę wszystkiego tego, co wydarzyło się w wyniku kryzysu z roku 2008, w Grecji, zaczynając od wejścia kraju pod kuratelę tzw. «trojki», czyli Komisji UE, Europejskiego Banku Centralnego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Jedna a witryn internetowych opisuje tenże proces w sposób niezwykle plastyczny:
«Ten, kto upada jako pierwszy staje się obfitym żerem dla pozostałych, którzy nabierają sił, i tym sposobem – tj. rozdziobując nieszczęsną ofiarę jak sępy – zapobiegają własnemu upadkowi. O konkrety należy zapytać Grecję, tyle, że obecnie upadek zagraża Włochom».

Lewacki rząd włoski jak najbardziej zgadza się na podpisanie reform dotyczących ESM, wbrew sprzeciwom prawicy.

(Z ostatniej chwili: prawica włoska wywalczyła, że 16 marca 2020, rząd nie podpisze reformy Paktu o Stabilności:
>https://www.diariodelweb.it/politica/articolo/?nid=20200310-546097&utm_source=onesignal&utm_medium=push&utm_campaign=friends)

>https://en.wikipedia.org/wiki/European_Stability_Mechanism
https://www.lantidiplomatico.it/dettnews-con_il_crollo_della_borsa_per_coronavirus_il_mes_per_litalia_vorrebbe_dire_questo_suicidio/29296_33475/
>https://it.insideover.com/economia/lue-tira-dritto-pronta-lapprovazione-del-mes.html?utm_source=ilGiornale&utm_medium=article&utm_campaign=article_redirect

W sytuacji gdy nawet Wall Street zamyka swe podwoje z powodu nadmiernych spadków akcji, giełda mediolańska pozostaje otwarta. Valerio Malvezzi, ekonomista ekspert w dziedzinie biznesu, bankowości i finansów, nie ma wątpliwości: «Włochy są kupowane». Mówi: «Należy natychmiast zamknąć giełdę, w przeciwnym razie dewastacja, która nastąpi, będzie gorsza niż ta, która miała miejsce w przypadku Twin Towers!»

Konsekwencje kryzysu włoskiego mogą także dać międzynarodowej lichwie okazję do nadrobienia strat zadanych Brexit’em.

VIDEO: «Włochy są wykupywane»

Dzisiejszy dekret będzie miał wpływ także na politykę włoską, ponieważ opóźni prowadzenie kampanii wyborczych, związanych z wyborami władz wielu regionów włoskich, w których zwycięstwo prawicy było niemal pewne.

Tymczasem pojawiają się informacje (pochodzące z Chin) o tym, że test na wykrycie koronawirusa jest zawodny i że nawet ponad połowa osób określanych jako zainfekowane, w rzeczywistości nie są nimi.

(…) Conclusions: In the close contacts of COVID-19 patients, nearly half or even more of the ‚asymptomatic infected individuals’ reported in the active nucleic acid test screening might be false positives.

>https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/32133832

O wątpliwościach na temat wiarygodności testów również pod linkiem:

>https://www.sfchronicle.com/health/article/Why-some-coronavirus-patients-are-getting-15106671.php

Poza tym wiele państw, w odróżnieniu do Włoch (gdzie bezpłatny test tamponowy został przeprowadzony na ponad 50 000 osobach i jedynie od kilku dni robi się go wyłącznie w przypadkach zaistnienia poważnych symptomów) testy zrobiło na bardzo niewielkiej liczbie osób. Tak było w Anglii, Francji i Niemczech. (W USA test kosztuje 3200 dolarów, więc prawie że nie ma chorych). Prawdopodobnie, widząc panikę we Włoszech, rządy tych państw całkowicie świadomie ograniczyły testowanie, bojąc się tak nalotów medialnie terroryzowanych ludzi na szpitale jak i konsekwencji ekonomicznych ewentualnych dekretów związanych z kwarantanną.

>https://www.repubblica.it/cronaca/2020/03/05/news/coronavirus_vasco_rossi_su_instagram_in_usa_pochi_casi_e_perche_il_tampone_costa_3200_dollari_-250380298/

Odnośnie alarmów dotyczących niewydajności oddziałów intensywnej opieki medycznej we Włoszech: nie jest ona bynajmniej skutkiem zwiększonej ilości chorych, ale wynika z faktu, że roku po roku, finanse przeznaczane dla szpitali włoskich są obcinane. Podobne do dzisiejszych problemy zaistniały w Mediolanie już 2 lata temu, gdy grypa nie była tak ciężka jak obecnie, o czym pod linkiem:

>https://disinformazione.it/2020/03/08/2335/

To, co się dzieje czy to w Chinach, czy to we Włoszech może być również uznane za przećwiczenie militaryzacji kryzysów (wykorzystując w tym przypadku pretekst w postaci koronawirusa), ponieważ o ile kwarantanna na bardzo dużą skalę może stworzyć o wiele więcej problemów niż ich rozwiązać (problemy ekonomiczne mogą wywołać także falę samobójstw przedsiębiorców, jak miało to miejsce we Włoszech kilka lat temu), to podobne środki będą bardzo skuteczne w przypadku rewolt społecznych przeciwko rządzącym, czy też na potrzeby dławienia «populistów».

>https://theconversation.com/coronavirus-outbreak-quarantining-millions-in-china-is-unprecedented-and-wrong-130565

Jeden z blogerów, w artykule zatytułowanym «Jak zdyscyplinować społeczeństwo, po tym jak zaraziło się je grypą» pisze:

«Wydaje się oczywiste, że środki podjęte w celu zwalczania wirusa nie relacjonują się w żaden sposób z potrzebami zdrowia publicznego, za to przedstawiają sobą lekcję pedagogiki dyscyplinarnej w odniesieniu do społeczeństwa. Zauważmy bowiem, że podczas gdy oczywiste jest, że kategorią naprawdę zagrożoną są osoby starsze i schorowane, wszystkie środki zawarte w dekretach dotyczą głównie dzieci, młodzieży i dorosłych.

Następny, niepokojący aspekt całej sprawy to bierność społeczeństwa. Jak jest to możliwe, że to, co widzimy dzieje się bez najmniejszego nawet sprzeciwu ze strony obywateli?

Chodzi mi o to, że wszyscy razem powinniśmy zacząć stawiać sobie pytanie, jak długo będziemy powierzać nasze życie i jego godność tym, którzy:
– wykorzystując pułapkę długu publicznego pozbawiają nas wszelkich praw obywatelskich;
– wykorzystując epidemię grypy, dyscyplinują całe społeczeństwo i proszą nas o internalizację pojedynku z samotnością, który według nich powinien stać się jedynym naszym horyzontem egzystencjalnym».

CORONAVIRUS O CORONADIGOS?

Najświeższe VIDEO na temat sytuacji we Włoszech: «Nie będzie odwrotu od dzisiejszego stanu wyjątkowego» – wywiad z prawnikiem Ugo Mattei

>https://m.youtube.com/watch?v=AJUkkgvlz4o

(W kolejnych dekretach rządu włoskiego może pojawić się obowiązkowa geolokalizacja obywateli przy pomocy smartphonów, jak zrobiono to w Chinach. Ugo Mattei stwierdza, że nauka (którą nazywa biopolityką lub biofaszyzmem) wzięła za pysk starą politykę. Ekonomista komentuje również ćwiczenia Defender 2020, uznając je za początek zimnej wojny. W USA, w ramach «hamowania paniki» proponuje się wyłączenie Internetu – mówi niezależny video-blogger włoski Claudio Messora –

>https://www.byoblu.com/byoblu24/,https://www.youtube.com/channel/UCyjNhbCPBuxM4jRxpjxr0ZQ)

VIDEO: Era biopolityki – wywiad z filozofem Paolo Becchi

>https://www.byoblu.com/2020/03/05/lera-della-biopolitica-paolo-becchi/

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
http://ram.neon24.pl

Komentarzy 30 do “Dyktatura biopolityki: Stan wyjątkowy we Włoszech”

 1. Kwal said

  Tresura przebiega prawidłowo i przynosi efekty…

 2. Sarmata said

  Historia czasów przyspiesza u sprytków pustynnych. Globalna Ustawka wyglada tak:
  1991 – BSE zabije nas wszystkich
  (…)

  —————-
  To już było…
  CZTERY RAZY.
  Wszystkie wpisy były wpuszczone przez Pana.
  Co Pan ma na celu?
  Admin

 3. ikarek said

  A co, myśleliście, że jakiś bunt? Wystarczyło, że porozmawiałem z ludźmi u siebie w pracy i wyzbyłem sie jakichkolwiek złudzeń. Oni jeszcze mówią, że rząd jest za łagodny a Polacy za mało zdyscyplinowani.

 4. NyndrO said

  Nie wiem, jak Wy, proszę Państwa. Ale ja, jak widzę, słyszę „społeczeństwo”, to muszę iść się wyrzygać. Dlatego Boydar używa „obywatel”.

 5. Marucha said

  Re 4:
  Czy przypadkiem nie o to właśnie chodzi tasiemcom, abyśmy reagowali zniechęceniem na słowa takie, jak „naród”, „społeczeństwo”, „interes państwa”, „prawdziwy Polak”, „opieka społeczna”… ?

 6. NyndrO said

  Naród jest święte.

 7. NyndrO said

  I faktycznie, Owłosiony. O to unym chodzi.

 8. osoba prywatna said

 9. osoba prywatna said

  Koronawirus. Wyprodukowany w USA i Chinach.

 10. revers said

  a w najjaszniejszej rp lepiej? od jutra z powodu wiruska korony zamykaja szkoly, przedzszkola niech by zamkneli jeszcze uczelnie medyczne i kul, oproczy wyzszych szkol gendryzmu stosowanego.

  Dzis dzieci z mydelkiem dezynfekujacym wracaja w chwale do domu, beda mogly nasladowac Greteke i wcale nie wrocic do skoly, bo po co mozna widziec CO2 i virusa korony i byc witanym na salonach lub izolatkach..

 11. NyndrO said

  No to jest społeczeństwo. Nie mylić ze społecznością.

 12. JerzyS said

  Ja tam śpi spokojnie,
  bo szczepię się regularnie przeciw grypie.

  Wykosztowałem się, ale mam spokój.

  Bardziej prawdopodobne jest , że F16, lub F35 spadnie mi na głowę z powodu jakiejś awarii,
  lub wygram miliona w totolotka.

 13. Maverick said

  Włosi mają wyjątkowo wysoki wspólczynnik znarłych do tych co wyzdrowieli. Jak będzie z tym w Polsce?

  Italy
  Coronavirus Cases:
  12,462
  Deaths:
  827
  Recovered:
  1,045

 14. revers said

  Spij pan zanim silnijesze srodki nie daza jak na grype do uspienia wiecznego wylacznie …

  https://deutsch.rt.com/international/99128-weltgesundheitsorganisation-who-erklart-corona-krankheit/?utm_source=browser&utm_medium=push_notifications&utm_campaign=push_notifications&fbclid=IwAR0XneTqtdku6GW-5V8uiNLW01cvO1Xx2O0tboUMGPzNEe7s3ywkvL_hyB0

  Zbrodnicza organizacja dr.Mengli oglosila koronawirus- globalnaa pandemie

  https://deutsch.rt.com/international/99128-weltgesundheitsorganisation-who-erklart-corona-krankheit/?utm_source=browser&utm_medium=push_notifications&utm_campaign=push_notifications&fbclid=IwAR0XneTqtdku6GW-5V8uiNLW01cvO1Xx2O0tboUMGPzNEe7s3ywkvL_hyB0

  Dobranoc spiacy spokojnie obywatele, obroncy praffek ludzkich rycerze yedii za konsolami gierek i narodowcy jak winnicki nie przekazujacy niczego co ma wartosc anty wirusowaa, anty globalna.

 15. Maverick said

  Tylko ludzie co nie rozumieją swojego organizmu szczepią się truciznami co wprowadzają wirusy do twego organizmu.

  Jasnowidz Jackowski też przepowiada szybkie przejście wirusa.
  Czego Jackowski nie rozumie co to jest wykładniczy wzrost, i kto stoi za tym eksperymentem. Nie rozumie tez wirusów one nie przeskakują gatunku na inny gatunek, wisusy są częscią natury które tworzy twój organizm w celu oczyszczenia się z nadmiaru toksyn. Nadmiar toksyn powstaje gdy pijesz trucizny jak pepsi czy cola, gdy jesz procesowane jedzenie nafaszerowane chemią. Organizm się broni ale nieświadomy Poliańczyk robi na przekór swojemu organizmowi i idzie do fast fooda bo to jest trendy i takie nowoczesne na dodatek zapije colą. Potem tyje gromadzi niestrawiony pokarm w jelitach bo wybił dobre bakterie i wirusy które mu pomagają żyć.
  Szepionki na coronavirusa, które zaoferują to dopiero będzie zmora ludzkości.

 16. Maverick said

  Tylko wirusy stworżone w laboratoriach przeskakują z gatunku na gatunek lub z człowieka na człowieka. Cyniczny plan zniewolenia ludzkości był dobrze zaprojektowany, a celem jest nie tylko przetrzebie ludzkości, ale i wprowadzenie nowego systemu monetarnego, bo jakby ludzie zrozumieli przekręty banksterów i rządów to by ich powiesili na latarniach. To ma oddalić winę od nich a efektem będzie jakby nic, gdzie prostatcy wszystko stracą a oni znowu się obłowią. Aby tylko polskie kundle nie wywołały wojny.
  Gdyby ją wywołali to muszą za to beknąć..

 17. Maverick said

  WHO ogłasza pandemię
  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię koronawirusa. Informację przekazał dyrektor generalny dr Tedros Adhanom Ghebreyesus. Przedstawiciele WHO przyznali, że konsekwencje tej decyzji mogą być kolosalne.

  Podróże zostaną zawieszone, granice przywrócone, razem z badaniami na granicach.

  O ekonomicznych konsekwencjach nawet nie gadajmy.

 18. Kapsel said

  A więc masz to w skrócie – Włochy budują silne więzi z Chinami, zwłaszcza gospodarczymi. Tak zwięźle ujmuje to artykuł ECFR:

  Rzym wydaje się teraz utknąć między Pekinem a Waszyngtonem – między możliwościami gospodarczymi a gwarancjami bezpieczeństwa

  Włochy oderwały się od stada i odważyły ​​się rozwijać politykę handlową i gospodarczą, które wciągają ją na chińską orbitę, jest to po prostu nie do przyjęcia dla międzynarodowych przestępców syjonistycznych, chcą, aby Chiny były izolowane, pozbawione sojuszników, a tym samym podatne na zagrożenia.

  „Nagrodą” Włochów za odwagę sprzymierzenia się z Chinami jest ofiara izraelskiego bioterroryzmu i zostanie on bardzo mocno uderzony, po to, aby upewnić się, że każdy inny naród odstraszy się od zawarcia umów z Chinami lub przystąpienia do Pasa i Inicjatywa drogowa.

  Biorąc pod uwagę, że Włochy mają starszą populację, a jej usługi publiczne są niedofinansowane przez wiele lat, potencjał wybuchu epidemii może przerodzić się w naprawdę przerażającą sytuację. Włoskie władze nie są ślepe na ten fakt i podejmują bardzo zdecydowane działania, kraj znajduje się w wirtualnej blokady, podróż jest zabroniona, osoby łamiące zakaz ryzykują więzieniem, policja i wojsko są trzymane w gotowości, by wyegzekwować kwarantannę blokada.

  Spodziewaj się, że sytuacja pogorszy się we Włoszech, ponieważ są one przykładem, a kara będzie surowa, aby całkowicie przestraszyć i zastraszyć wszystkich światowych przywódców.

  Przesłanie jest jasne – sojusz z Chinami, a ty spotkasz ten sam los, co Włochy.

  https://www.salon24.pl/u/att/1026339,koronawirus-a-wirus-zdrowego-rozsadku

 19. Maverick said

  Jednego syjono-naziści i neocony amerykańskie nie przewidziały że wirus dotrze również do nich, ale co tam ci bezduszni lucyferianie nazwią to „collateral waste”. Jak długo są to goje, (goim) to wszystko w porządku dla nich. Ale na konferecji AIPAC parę chorych żydków zaraziło już sporo neoconów.

  Jakaś część Nowego Jorku w promieniu 1 mili została objęta kwarantaną bo tam znajduje się siedlisko brunatnych koszul czyli wyjątkowo perfidnych syjonistów co opłacają snajperów strzelających do Palestyńczyków. Każdy kryminalista popełnia błędy…

 20. Boydar said

  Jedno jest dla mnie pewne, ta nadmuchana histeria jest doskonałą okazją do zrobienia niewygodnych kiedy indziej „zabiegów”. Co wskazuje na wielostronną ustawkę co do której WSZYSCY byli zgodni.

  Różni mają różne potrzeby. Mają też obowiązki, jak w komunizmie teoretycznym. Każdy z „dotkniętych epidemią” krajów załatwia intensywnie swoje remanenty.
  Co najbardziej interesujące, my zupełnie nie wiemy jakie one są. To wyjdzie później, ale już będzie pozamiatane, może nawet kurz opadnie.

 21. revers said

  Na razie na podstawie WHO prikazu pandemii, szczepionki moga byc wprowadzne bez atestow, czyli jak w KZ-ach dr.Mengli mozna podawac kazde swinstwo np. fenol szczepionym ludkom lub wiezniom, bez zadnej odpoweidzialnosci karnej lub finansowej.

  A robi sie przy okazji globalny KZ-FEMA.

 22. plausi said

  We Włoszech też

  Dopiero co pisaliśmy: „„Aktualnie testuje się w ChRL …””, ale we Włoszech też.

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/04/czy-pandemia-koronawirusa-jest-realizacja-doktryny-szoku/#comment-884955

  Sytuacja jest dość dziwaczna, nad wirusem COVID-19 pracowało wiele laboratoriów na świecie, chodzi więc o pewną mutację, którą udało się najwyraźniej laboratoryjnie opracować, przy czym ma on łączyć własności dwóch innych, dobrze z mediów znanych produktów broni biologicznej.

  Na ogół broń biologiczna ma swe typowe własności, które pozwalają ustalić, z jakiego laboratorium broń biologiczna pochodzi, tak było n.p. z antaxem (węglikiem) 2001. uprzednio bez sensu przypisanego bin Ladenowi, okazał się jednak być produktem Pentagonu.

  W przypadku COVID-19 należałoby by ustalić, z jakiego laboratorium ta broń biologiczna pochodzi i w ten sposób ustalić, kto wprowadził ją do obiegu, no bo w gruncie chodzi tu o atak bronią biologiczną, czyli właściwie operację wojnną prowadzoną przeciwko CAŁEMU światu, CAŁEJ ludzkości. Ustalenie kręgów, które zadecydowały o tej operacji jest chyba najważniejsze dla egzystencji życia ludzkiego na tej ziemi, nad którą się ten system od wieków bezlitośnie znęca.

  Co prawda nie sądzimy, żeby chodziło w tym przypadku o coś więcej niż test broni i strategii obronnych, ale ktoś, kto testuje broń nie zawaha się jej użyć na większą skalę. A to jest zupełnie inna jakość.

  Jedno jest pewne, ogłoszenie pandemii będzie miało głębokie konsekwencje gospodarcze, jednakże inaczej niż w przypadku operacji „kryzysu finansowego” w roku 2008, kręgi pociągające za sznurki zdają się być nie do zidentyfikowania w tym światowym kryzysie gospodarczym, wywołanym propagandą operacji „COVID-19”. My używamy terminu , bo pewne zachowania kręgów wyposażonych zewnętrznymi oznakami władzy są dla nas niezbyt zrozumiałe, operacja ta ma charakter głównie gospodarczy, tzn. chodzi o doprowadzenie do niewypłacalności wobec banków i ich wierzycieli znacznej ilości aktorów gospodarczych.

 23. Kapsel said

  Re 21 Pan Revers

  To jest wiadomość z roku 2015, wszystko zgodnie z PLANEM
  Światowy obóz koncentracyjny FEMA. „Ustanowienie stanu wojennego na całym świecie to tylko kwestia czasu !”

  FEMA” : 100 miast ,które zostaną przekształcone w miasta więzienne przez Fundacje Rockefellera.

  Światowy obóz koncentracyjny FEMA. „Ustanowienie stanu wojennego na całym świecie to tylko kwestia czasu !”

  Informacje te sformułowane zostały przez lidera eugeniki jakim jest Fundacja Rockefellera.

  http://ligaswiatowa.hvs.pl/podziekowanie-grupy-bilderberga…/

  http://ligaswiatowa.hvs.pl/ujawniamy-tajny-raport-bilderbe…/

  100 miast zostanie przeorganizowanych przez Fundację Rockefellera, tak aby utworzyć z nich żywe obozy koncentracyjne.

  Fundacja doradzać będzie urzędnikom, policjantom, prezydentom … w zakresie zapewnienia ich miastom odporności, na sytuacje awaryjne, kryzysowe w momentach buntów społecznych i gospodarczych. W niedalekiej przyszłości ma to zaowocować całkowitą odpornością struktury miejskiej na zamieszki i protesty społeczne.

  Fundacja Rockeffelera chce uczyć urzędników, policję, armie … jak przeciwdziałać kryzysom takim jak klęski żywiołowe – powodzie, trzęsienia ziemi, pożary … oraz problemom społecznym, takim jak przemoc, bezrobocie i kontrola transportu publicznego.

  W grudniu 2013 roku, fundacja wybrała pierwszych 32 miast ,które przyłączą się do światowej organizacji FEMA m.in. są to : Bangkok (Tajlandia), Glasgow (Szkocja), Rotterdam (Holandia) i Vejle (Dania), Santiago (Chile), Chicago (USA) i Barcelona (Hiszpania).

  Zauważmy, że był to stopniowy proces : monitoring miejski, dowody, paszporty i legitymacje RFiD, system kart miejskich i monitoring środków transportu poblicznego …

  Do czego to prawdzi? Czy ustawy takie jak 1066 mają wpływ na wprowadzenie również w Polsce miast więziennych, uzbrojonych w monitoring, karty miejskie, chipy RFiD … ?! Spójrzcie na infeastrukturę INDECT takich miast jak Poznań i Warszawa …

  http://ligaswiata.hvs.pl/nowy-porzadek-polski-ustawa-1066/

  Integracja sieci 100 miasta oznacza, że wybrane miasta będą mieć wspólny plan działania (ponad prawem narodowym), aby stać się odporne na ataki wewnętrzne i bunty społeczne .

  https://niezaleznemediapodlasia.pl/swiatowy-oboz-koncentracyjny-fema-ustanowienie-stanu-wojennego-na-calym-swiecie-to-tylko-kwestia-czasu/

 24. Yah said

  Próba resetu gospodarki światowej przez wywołanie polskimi i ukraińskimi rekami konfliktu z Rosja nie udała się. W konsekwencji wymyślono inny sposób – ZUS wirus. ZUS wirus bo najczęściej dotyka potencjalnych emerytów ratując w ten sposób systemy emerytalne starzejących się społeczeństw. Oczywiście to tylko jedna z korzyści . O innych , pewnie doskonale zaplanowanych , dowiemy się wkrótce.

  Nie mnie, ten sztucznie wywołany kryzys, pokazuje stopień zidiocenia ludzi i stopień hipokryzji i psychopatii tzw. władz.

  Nie mniej pomysł doskonały . Ze stosunkowo niegroźnej wirusówki, zrobić w oczach tłumu śmiertelną chorobę, której należy się bać … a pewnie to dopiero początek czegoś większego, tak próba przed spektaklem.

  Plusem jest tylko to, że do niektórych dotrze, że trzeba siedzieć na tyłku u siebie, a nie włóczyć się po całym świecie narażając się na dziwne sytuacje.
  Pewne grupy rządzących chcą zamknięcia i kontroli granic. W tym wypadku wirus jest dobrym pretekstem. Bez niego ciężko byłoby to zrobić w lewacko – liberalnym społeczeństwie. Ludzie Amerykanów, którzy są zainteresowanie wykreowanie na świecie chaosu, poprzez rozprzestrzenianie się tego wirusowego przeziębienia ( np. Merkel) są przeciwko zamykaniu granic, bo zamknięcie byłoby działaniem wbrew interesom Waszyngtonu

 25. Piskorz said

  re 18 Włochy oderwały się od stada i odważyły ​​się rozwijać politykę handlową i gospodarczą, które wciągają ją na chińską orbitę, jest to po prostu nie do przyjęcia dla międzynarodowych przestępców syjonistycznyc”
  O tym wspominałem. A PONADTO W/G UE PODSKAKUJĄ ZA BARDZO….te ich ruchy patriotyczne czy antyrządowe itp. I to taka kara dla Italii i przestroga..!! ps Z tego co wiem, to Włosi b. popierali ten Szlak Jedwabny..

 26. Piskorz said

  re art W magazynie Świat wiedzy” jest artykuł „Człowiek kontra wirusy. Dlaczego rządy finansują prace nad mikrobami zdolnymi zdziesiątkować ludzkość”..Pytanie BARDZO NA CZASIE…niestety art. nie czytałem!! Nie zdobyłem tego numeru.będę szukał /wyd. marzec br./..

 27. Piskorz said

  !!! Obrazek z Chin.
  .https://niezaleznemediapodlasia.pl/wp-content/uploads/2020/03/Wuhan.mp4

  ——–
  Myślę, że podobne obrazki dałoby się nagrać np. we Francji, a może i w Polsce.
  Swoją drogą ohydna jest ta szczekliwa chińszczyzna.
  Admin

 28. Re: 24 Yah
  Napisze krotko (gdyz wczesniej pisalem o tym obszerniej): „wprowadzony wirus ma wykonac zadanie: odseparowac wlascicieli broni od broni umieszczajac ich w obozach koncentracyjnych FEMA. (W USA jest ponad 150 mlionow Amerykanow posiadajacych bron i ok. 4 miliardow sztuk amunicji)…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 29. Kar said

  ..krol Trump oglasza: ban na europejskie loty do US (!!)..lewaki maja swoj 21 wiek orgasmus.., czy doczekam juz wkrotce tresure jedzenia maku szydlem..

 30. Głos Prawdy said

  Zamykanie kościołów, zmuszanie do przyjmowania Komunii Świętej na rękę – masoni osiągnęli swój cel pod wodzą Bergoglio, odbierają ludziom ostatnią nadzieję! Nie ma Boga, On nie pomaga! W Księdze Prawdy Pan krok po kroku opisuje to wszystko!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: