Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  Krzysztof M o Dwa wektory hipokryzji
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Żydowskich knowań wokół koronawirusa ciąg dalszy…

Posted by Marucha w dniu 2020-03-12 (Czwartek)

« WHO postanowiła już w styczniu, że Włochy staną się laboratorium eksperymentalnym, służącym do badania reakcji populacji na ścisłą kwarantannę…»

Angielskojęzyczny http://www.4chan [chodzi chyba o http://www.4chan.org – admin] to panel dyskusyjny królestwa anonimowych, politycznie niepoprawnych osobników oraz hackerów, uczęszczany również przez jak najprawdziwszych agentów najrozmaitszych wywiadów (na tejże stronie, między innymi, została ujawniona lokalizacja jednego z gniazd ISIS, które następnie zostało zbombardowane przez lotnictwo rosyjskie) – opowiada jeden z włoskich blogerów śledzących coronavirus story.

http://www.4chan, niezwykle często ujawnia informacje zwane spiskowymi, które jednakże po krótkim czasie okazują się być prawdziwymi.

31 stycznia 2020, jeden z użytkowników witryny, określający siebie jako «osoba poinformowana», pisze na temat sytuacji we Włoszech. Stwierdza, że:

«Światowa Organizacja Zdrowia przewiduje rozprzestrzenienie się koronawirusa na całym świecie, a także niewłaściwą wg. niej reakcję populacji i rządów zachodnich, jaka miałaby pojawić się na propozycję zastosowania przeciwdziałań w stylu chińskim.

W tym celu – pisze anonimowy informator – WHO postanowiła już w styczniu, że Włochy staną się «laboratorium eksperymentalnym», służącym do badania reakcji populacji na ścisłą kwarantannę. Natychmiast po wybuchu epidemii, Włochy zostaną oddane pod kuratelę komisarza (którym z ramienia WHO, w sposób nieoficjalny jest dziś we Włoszech Walter Ricciardi, wielokrotnie oskarżany o konflikt interesów:
>http://www.euro.who.int/en/data-and-evidence/evidence-informed-policy-making/european-advisory-committee-on-health-research-eachr/committee-members/professor-walter-ricciardi-italy ), zaś rządowi włoskiemu zostanie nakazane zamknięcie aż do odwołania największych miast włoskich».

Co jest rzeczą nader niepokojącą, po 24 dniach, przepowiednia zamieszczona na http://www.4chan urzeczywistniła się.

Anonymous ID:nQzQS2i3 Fri 31 Jan 2020 03:46:01 No.241674613 Report
Quoted By: >>241698420 >>241699620

«Remember, the most optimistic prediction at this point is 60,000 people are going to get killed in the next few months. It’s highly infectious with an R6, probable chance of further mutations, infectious during the prodromal phase, and it’s airborne. The only reason you’re not already seeing thousands of people confirmed outside of China yet is because the incubation period but believe me the WHO is already talking about how „problematic” modeling the Chinese response in Western countries is going to be, and the first country they want to try it out in is Italy. If it begins a large outbreak in a major Italian city they want to work through the Italian authorities and world health organizations to begin locking down Italian cities in a vain attempt to slow down the spread at least until they can develop and distribute vaccines, which btw is where you need to start investing».

>https://archive.4plebs.org/pol/thread/241674007/?fbclid=IwAR25sLA3zsX3CBvX-fvHjEeJh4UjP6srJCYUVjCQTymSEoY4rqSpkeIN2do#q241674007

Tymczasem z Chin docierają wiadomości na temat witaminy C, która w dużych ilościach, stosowana dożylnie, daje znakomite skutki w walce z koronawirusem, o czym informują lekarze chińscy.

Opowiada o tym dr. Richard Cheng, który nawołuje jednocześnie do zorganizowania debaty ogólnoświatowej na ten temat. Protokół medyczny (po chińsku) z zastosowaniem witaminy C, realizowany w szpitalnictwie chińskim znajduje się pod linkiem:

>http://orthomolecular.org/resources/omns/v16n11-chi.shtml

VIDEO: Dr. Richard Cheng mówi o skuteczności witaminy C w leczeniu infekcji koronawirusem
>https://youtu.be/VMDX0RSDp1k

Okazuje się jednakże, iż niedawno (żydowscy) zarządzający tzw. gigantami internetowymi, takimi jak Facebook, Amazon, Google, spotkali się w celu opracowania wspólnej strategii uniemożliwiającej rozprzestrzenianie się informacji na temat skuteczności witaminy C w walce z koronawirusem.

Facebook, Amazon, Google and more met with WHO to figure out how to stop coronavirus misinformation
>https://www.cnbc.com/amp/2020/02/14/facebook-google-amazon-met-with-who-to-talk-coronavirus-misinformation.html?__twitter_impression=true

China Treating Coronavirus COVID-19 with Intravenous Vitamin C
>https://www.globalresearch.ca/three-intravenous-vitamin-c-research-studies-approved-treating-covid-19/5705405

Jednocześnie pojawiły się wiadomości o tym, że (żydowska) Wikipedia (a raczej Syjonopedia, o czym pod linkiem:
>https://ram.neon24.pl/post/151410,icewhiz-philip-cross-i-mojito-paraiso ), drastycznie i bezczelnie zaniża wskaźnik śmiertelności grypy hiszpańskiej z 20% do 2% i tym samym zrównuje go ze śmiertelnością jaką powoduje koronawirus.

Przed 22 lutego 2020, Wikipedia oznajmiała:

«The global mortality rate from the 1918–1919 pandemic is not known, but an estimated 10% to 20% of those who were infected died (case-fatality ratio). About a third of the world population was infected, and 3% to 6% of the entire global population of over 1800 million [51] died.[2]»

Aktualnie, w Wikipedii podaje się:

«It is estimated that one third of the global population was infected,[2] and the World Health Organization estimates that 2–3% of those who were infected died (case-fatality ratio)».

W ten sposób zarządzający Wikipedią chcą przekonać społeczeństwo, że koronawirus jest równie niebezpieczny jak «hiszpanka», co ułatwi zmuszenie rządów państw do zakupów szczepionki, którą w szybkim tempie obiecuje nie kto inny, ale firmy izraelskie.

Israeli scientists: ‚In a few weeks, we will have coronavirus vaccine’
>https://www.jpost.com/HEALTH-SCIENCE/Israeli-scientists-In-three-weeks-we-will-have-coronavirus-vaccine-619101

Wikipedia Slashes Spanish Flu Death Rate. From 20% to 2% is a quite a drop. What’s going on?
>https://off-guardian.org/2020/03/09/wikipedia-slashes-spanish-flu-death-rate/

Krótko mówiąc, wszystkie drogi prowadzą do Żymu…

*                        *                         *

>http://ram.neon24.pl/post/153438,swiat-w-rekach-rozpitych-szalencow-z-elektrodami-w-mozgu

Aktualizacja: Premier Conte ogłosił co tylko, zamknięcie na terenie całego kraju, wszystkiego za wyjątkiem sklepów spożywczych i aptek oraz zakładów produkcyjnych do dnia 25 marca.

>https://www.ilgiornale.it/news/politica/conte-blinda-litalia-chiusi-bar-negozi-e-locali-pubblici-1839440.html

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
http://ram.neon24.pl

Komentarzy 20 do “Żydowskich knowań wokół koronawirusa ciąg dalszy…”

 1. Jan said

  A jednak broń biologiczna.

 2. Maverick said

  Przepraszam że po angielsku, ale napisałem dla lokalnych przyjaciół w USA bo media są zakłamane i pod kontrolą …

  On the AIPAC conference in Washington there were several super spreaders of coronavirus. There were 18 000 attendees and new clusters already started in Ohio, Florida, NY etc. by those attendees. Media are hiding that fact from the public and downplaying the danger. Maybe to avoid financial responsibility by this organization or maybe for other reason like the sinister fact that virus is airborne so sick won’t know where they got it.
  This not a flu as some are suggesting. People don’t die from flu but from other underlying health problems.
  If the virus won’t get stopped by may 8-th there won’t be any beds in hospital a cross the country. It takes 4 medics to attend one sick person 24 hr a day, where they get overwork quickly by hazmat uniforms and masks. This no fear mongering but simple exponential growth math.

  I wonder if Trump will change his tune when he speaks tonight to address the issues of coronavirus. When the WHO declares pandemic all countries must implemented it rules. I wonder if there will ban on travel, and forced injections of unknown medications?????

 3. Maverick said

  Dobra wiadomość z Chin. Witamina C ponoć jest najlepsza i niszczy wirusa podawana dożylnie w ilości około 1000 jednostek na kg wagi chorego. . W Polsce zakazano takich terapi, bo medycyna jest tam pod kontrolą globalistów. Niektórzy lekarze się wyłamują i stosują nie wpisując nic do kartoteki aby nie stracić uprawnień lekarskich.

 4. Kar said

  ..troche od Brauna, ktory tez straszy (ani slowa dobrego za grosz..od tego straszenia powinnismy juz dawno wszyscy zejsc..znajomy kontynuuje ladowanie wersalki-na czarna godzine)

 5. Boydar said

  ” jak można uzasadnić/urealnić, jak można nadać koherencję tym niespójnościom …” – obywatel Braun

  Te niespójności są tylko pozorne, a wyglądają na niespójne tylko dzięki zaprezentowanej narracji.

  Nie mniej jednak jako elementy układanki są względnie prawdziwe; trzeba je tylko inaczej poukładać.

  Łżecie jak muzułman, obywatelu Braun, ale to już nic nie zmieni – Moscovia locuta, causa finita.

 6. Boydar said

  To nie moje 🙂

  .https://www.youtube.com/watch?v=2GX1RodazZM

 7. JARNO said

  rozpierducha na świecie – to co Deep Jewish State (US-IS-NATO-EU-IMF-WB-WTO-WIPO>prawo międzynarodowe-traktaty-konwencje) poukładało post1945>>
  TO NIE DZIAŁA >
  i jak zbrodniarz wojenny Henry Kissinger mówi „trzeba ten świat poukładać na nowo’ (po wyborze Trumpa na prezydenta USA) to oznacza to co napisałem wcześniej. WHO teraz dołączyło do tego grona.od tego są tzw. Big Pharma-koncerny farmaceutyczne.
  Nas (w oczyszczalni ścieków=Polin) dzięki Dudabusowi – bo to on powiedział w Davos Summit 2020>in Polish House!!,
  ze Google i Astra Zeneca są strategicznymi inwestorami w Polsce.
  Zaraz, zaraz zacukałem się>czy to NAS !!! dotyczy??
  My-pan, pani, ja, ty,- tylko zapłacimy te rachunki jak te baranki wiedzione na rzeź,.
  jesteśmy ‚rządzeni’ – LOKALNIE-przez>>
  „bastions of power !!!!!>– business, courts, intelligence services, media, ivy league universities – are firmly in the grip of Jewish oligarchs and the 10-15% of upper middle class professionals that form their second estate.
  ślicznie nazwanych LIBERALTARIANS a une same się nazywają ‚liberal intelligence’ co wg mnie jest zdaniem wewnętrznie sprzecznym jak ‚military intelligence’
  i jeżeli widzę-słysze hasła o głupim polactwie to się po prostu wk…..wiam bo jak nazwać tych>>LIBERALTARIANS czy liberal intelligence’

 8. krzak radomski said

 9. JerzyS said

  Dlaczego koronawirus uderzył właśnie we Włoszech?
  10 MARCA 2020 6
  Najnowsze dane z Włoch mówią już o 9172 przypadkach zakażenia i 463 zgonach z powodu Covid-19.
  Alberto Pizzoli/AFP / EAST NEWS
  Wysoka średnia wieku, duża gęstość zaludnienia, zaniedbania w służbie zdrowia i odwlekanie decyzji o izolacji – wszystko to złożyło się na wybuch Covid-19 na Półwyspie Apenińskim.
  Najnowsze dane z Włoch mówią już o 9172 przypadkach zakażenia i 463 zgonach z powodu Covid-19. Żeby te liczby miały jakikolwiek sens, należy umieścić je w szerszym kontekście. Bez tego ciężko zrozumieć, jak poważna jest sytuacja w tym kraju i dlaczego w pewnym momencie nie dało się uniknąć izolacji wszystkich obywateli.

  REKLAMA

  Czytaj też: Epidemia koronawirusa blokuje i rujnuje Włochy

  Koronawirus sieje spustoszenie we Włoszech
  Włoskie ofiary śmiertelne Covid-19 to ponad 11 proc. wszystkich zgonów z powodu wirusa SARS-CoV-2. Zakażeni – blisko 8 proc. Pod jednym i drugim względem to najgorszy wynik na świecie po Chinach. 724 osoby uznaje się za wyleczone przy 2,5 tys. takich przypadków w Iranie. Włochy są zatem najbardziej pokiereszowanym przez epidemię krajem Zachodu i pod względem zdrowia publicznego, i skutków gospodarczych. Nie da się uciec od pytania, dlaczego właśnie tam wirus sieje największe spustoszenie. Na dodatek nic nie wskazuje, żeby miał wyhamować – w ostatnich 24 godzinach zarejestrowano 1598 nowych przypadków zachorowań.

  Nie ma oczywiście jednoznacznej odpowiedzi. Również dlatego, że koronawirus jest wciąż relatywnie niezbadany. Nie wiemy też, jakie są długoterminowe skutki choroby chociażby dla osób, które przechodzą ją łagodnie lub bezobjawowo. Ale widać kilka prawidłowości dotyczących ognisk epidemii, które podpowiadają, dlaczego to Włochy, a nie inny kraj Europy, są ofiarą „idealną”.

  Czytaj też: Chiny w czasach kwarantanny

  Koronawirus zagraża najstarszej populacji w Unii
  Koronawirus jest najbardziej śmiercionośny wśród najstarszych pacjentów. Według danych WHO śmiertelność między 10. i 39. rokiem życia wynosi zaledwie 0,2 proc., a potem wzrasta prawie skokowo, do 14,8 proc. w przypadku osób powyżej 80. roku życia. Włosi to najstarsze społeczeństwo Unii Europejskiej i drugie najstarsze na świecie po Japonii. Średnia wieku wynosi 46,3 lat przy średniej unijnej 43,1. Aż 22,75 proc. Włochów, czyli ponad 13 mln osób, ma 65 lat i więcej – a więc są w grupie wiekowej, w której śmiertelność z powodu koronawirusa wynosi od 3,6 do 14,8 proc.

  Struktura wiekowa włoskiej populacji odpowiada w sporym stopniu na pytanie, dlaczego wirus jest tak śmiercionośny właśnie tam. Nie tłumaczy jednak rekordowego tempa rozprzestrzeniania się epidemii. Jeszcze 21 lutego mówiono o pierwszych zgonach, a już ich liczba zbliża się do pół tysiąca. W części da się to wytłumaczyć gęstością zaludnienia.

  Czytaj też: Jak przebiegają badania na obecność koronawirusa

  22 mln Włochów, czyli ponad jedna trzecia społeczeństwa, żyje na Nizinie Padańskiej. To przestrzeń o bardzo wysokim stopniu zanieczyszczenia powietrza. Jego cyrkulacja jest w dodatku dość ograniczona. Wciśnięty między Alpy i Apeniny obszar o łagodnym klimacie nie ma dużej ekspozycji na wielkie masy nowego powietrza. Włoscy epidemiolodzy także w tym upatrują przyczyn szybkiego rozprzestrzeniania się wirusa na północy kraju – miał tam bardzo korzystne warunki do inkubacji.

  Czytaj też: Polityka w czasach zarazy

  Czy włoski rząd popełnił błąd?
  Prócz czynników biologicznych należy wziąć pod uwagę kwestię zarządzania kryzysowego i postawy władz. Odkąd sytuacja we Włoszech przyjęła postać ogólnonarodowej kwarantanny, mnożą się pytania, czy rząd mógł coś zrobić lepiej albo wcześniej. I choć na oceny przyjdzie jeszcze czas, już teraz widać, że niektóre z najbardziej radykalnych decyzji mogły zostać podjęte szybciej.

  Premier Giuseppe Conte długo opierał się planom zamiany głównych ognisk epidemii w tzw. czerwone strefy – czyli obszary, gdzie życie praktycznie zamiera. Część odpowiedzialności przerzucał na władze lokalne. W Lombardii szkoły najpierw zamknięto, by na krótko jeszcze je otworzyć – podobnie muzea, przedszkola i państwowe uniwersytety. Pierwsze restrykcje dla podróżujących po regionie wprowadzono dopiero w nocy z 7 na 8 marca, choć wirus nabierał rozpędu już od ok. 10 dni. W tym czasie były już miasteczka i wioski na północy, gdzie odsetek zakażonych przekraczał 10 proc. całkowitej populacji. Do 8 marca ich mieszkańcy mogli jednak swobodnie przemieszczać się po kraju, a nawet po całej Europie.

  Dla porównania: kiedy liczba przypadków zakażeń w Chinach zaczynała wzrastać skokowo, całkowitą kwarantanną objęto obszar zamieszkały przez 4 proc. populacji kraju. Już wtedy z niektórych miejsc nie można było wyjechać, nie tylko z Wuhanu. Władze ograniczyły też przepływ osób na terenie samej czerwonej strefy, zmuszając miliony osób do pozostania w domach. Efekt – wirus przyhamował w swoim macierzystym ognisku.

  http://populacja.population.city/wlochy/

 10. Jan said

  Event 201 i Bill Gates

  Za całą akcją, stoi kreator światowego ludobójstwa, ukrytego pod maską charytatywności – Bill Gates, który pod koniec 2019 roku, na konferencji Event 201, zaprezentował szczepionkę przeciw grypie i koronawirusowi, zawierającą iD – microchip 5G.
  Sztuczne iD, powiązane z microchipem 5G (nano chip), infiltruje neurony i znakuje mózg cząstkami metalu, który w efekcie owego znakowania, lepiej przewodzą fale elektromagnetyczne oraz atakują system odpornościowy … i rozdrodczy, w celu jego przeprogramowania, wyjałowienia, prowadzącego do celowej bezpłodności, przynoszącej zysk medycynie i farmacji, na której zarabiają i bazują ludzie pokroju Billa Gatesa, finansującego technologie zabijania w imię poprawności politycznej, która ustaliła próg ludzkiej populacji na 500 milionów istnień.

 11. kuba said

  cos pewnie w tym jest prawdy ale trzeba tez powiedziec szczerze ze Wlosi mieli sobie za nic wszelakie nawolywania wladzy by zostali w domach w czasie kiedy pozamykali szkoly itp ,to oni sobie zwyczajnie ten czas potraktowali jak darmowe wakacje bawiac sie i spotykajac beztrosko majac wszystko w przyslowiowym nosie . A wystarczylo troche odpowiedzialnosci ,no ale wlosi maja swoje upodobania i reszta sie nie liczy ?

 12. ojojoj said

  Panie Boydar, pan Braun przynajmniej obdziera z tych pieknych garniturow i sukienek te przebrzydle mordy nami rzadzace przed zwyklymi Polakami ktorzy sa oglupieni juz totalnie. W Gdansku sie zaczelo i obnazyl jak dzialaja wybory, mam nadzieje ze na Konfederacji sie nie skonczy.

 13. Boydar said

  Bo może; już wolno i już nawet trzeba. Na tym etapie garnitury są zbędne.

  Poza tym, nie ma żadnej pewności kto go ostatnio wyhaczył, a właściwie to jest.

 14. Na łamach Wyborczej pojawił się artykuł krytykujący zarządzenie biskupów, w którym zapadła decyzja o dostępie katolików w czasie epidemii do Mszy Świętych i sakramentów. Żydowskiej gazecie dla Polaków bardzo nie spodobało się to i zamieściła artykuł zjadliwie komentujący tę decyzję. Widocznie bezczelność żydowska rozzuchwalona wcześniejszymi powodzeniami i manipulacjami, swoim wpływem na hierarchię kościelną usiłuje decydować za wierzących katolików, co dla nich najlepsze.
  Proponujemy w ramach zarazy zamykać gorsze rozsadniki zarazy niszczącej Polskę, mającej ambicję okraść Polskę materialnie i jak widać bezczelnie usiłującej zabrać Polsce katolicka duszę.

  W ramach walki z zarazą, w odpowiedzi na żydowską bezczelność krytykującą otwarte kościoły, proponujemy zamknąć w Polsce wszystkie synagogi, miejsca poświęcone fałszowaniu polskiej historii, służące środowiskom żydowskim do poniżania Polski na całym świecie, jak muzeum Polin i inne miejsca judaistycznego kultu. Zwłaszcza redakcje żydowskich gazet dla Polaków.
  https://swietatradycja.wordpress.com/2020/03/13/zydowska-gazeta-dla-polakow-z-pretensjami-o-otwarte-koscioly-czemu-nie-synagogi/

 15. Lily. said

  KTO nam HODUJE,”narodowcow”?.

 16. Stanisław said

  Koronawirus w Polsce już był w 1953 roku. Zobaczcie Kronikę Filmową: https://www.wykop.pl/link/5362737/wfdif-koronawirus-alarm-alarm-polska-kronika-filmowa/

 17. zofia said

  I z cala pewnoscia zostal nam „podarowany” razem ze stonka ziemniaczana

 18. revers said

  Juz cieszaa sie ze z powodu wirusa bedzie mniej polakow …

  https://www.wiesci24.pl/2020/03/12/skandal-posel-pis-sie-cieszy-ze-starsi-polacy-umra-z-powodu-koronawirusa-i-sie-smieje-wideo/?fbclid=IwAR1zWcmSZzEwx1jfBYqY34FQJGkuZNHXu3E_2twd3uUnq1xGkNfhFKqfBCs

 19. NICK said

  Tak. Revers.
  To jeden z celów obecnej ‚akcji’.

 20. fly said

  Żydzi , Żydami , ale pozwolę sobie zamieścić własny tekst o pazerności !
  Pytanie , czy państwo zdało egzamin jest niezależne od nastawienia .
  Pomijam epidemię . Dziś bowiem przeczytałem , że Polak POTRAFI !
  W czym rzecz ? Pamiętacie oczywiście aktualny wciąż problem ustawy 447 i jej konsekwencji . Organizacje restytucji mienia żydowskiego chcą ca 1 bln zł . Wbrew prawu cywilnemu oczywiście , ale z racji “moralnych”

  Paskudy , co ?

  A dziś , przypadkiem , przeczytałem o “Przemyśle smoleńskim” , tak , nie “Przemyśle Holocaust ” a smoleńskim właśnie .

  Otóż 20 największych polskich “patriotów” z rodzin “poległych” w katastrofie TU154 już WYŁUDZIŁO od Państwa Polskiego ca 100 000 000 zł !

  100 milionów zł . Przodują takie indywidua jak obie Gosiewskie , Melak ( na sam widok face jego ręka ma sięga szabli ) , Merta , wnuk Walentynowiczowej itp. – tyle już nam UKRADLI !

  Gdybyście przeczytali powody zadośćuczynienia wylibyście ze śmiechu przez cały dzień . Np. lubiłem rozmawiać z babcią / dziadkiem przez telefon . Teraz czuję się samotny ! Zadośćuczynienia wypłacane są osobom zupełnie pomijanym ZAWSZE przy zadośćuczynieniu . Np. braciom , siostrom , wnukom itp. Powody roszczeń są zupełnie CHORE !
  Np. nawet ci co chcieli ekshumacji – teraz chcą rekompensat za … straty na psychice !
  A wszystkie roszczenia podlane sosem bogoojczyźnianym !!!

  Więc wziąłem i policzyłem , jak to Polak potrafi : skoro bowiem za 3 000 000 Żydów polskich cwane ichnie organizacje chcą ca. 1 bln zł ( 300 mld$) to jeśli 20 najbardziej aktywnych WYSSAŁO z NAS 100 000 000 zł ( sto milionów ) to strach myśleć co byłoby gdyby był to jakiś wycieczkowiec z 3000 tys. pasażerów , a nie Tutka z 96 osobami .

  Ułożyłem więc proporcję ( sorry , po kilku drinkach ) i tak :

  20 osób wyssało – 100 000 000 zł to za 3 000 000 osób można wyssać ;
  100 000 000 x 3 000 000 : 20 . Wyszło mi , że gdyby smoleńczyków były te 3 mln. to winni bylibyśmy “pogrążonym w bólu rodzinom” ca 300 000 000 000 000 zł .

  TRZYSTA BILIONÓW ZŁOTYCH ! Jeśli się omyliłem to tylko na minus . Sprawdźcie . Co ważne , dotyczy to tylko STRAT MORALNYCH ! Strach pomyśleć co byłoby gdyby potracili domy i walory pieniężne !
  Dzieje się to po cichutku . I nikt nic nie wie !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: