Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Agenda ID2020: Oto, do czego potrzebna jest Żydom «pandemia»

Posted by Marucha w dniu 2020-03-13 (Piątek)

«Chodzi o to, by ludzie zaczeli wołać: „Pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!”…»

Zacznijmy od skrótu wywiadu z dr. Leopoldo Salmaso, epidemiologiem z Padwy, od ponad trzydziestu lat pracującym w Tanzanii.

Pytanie: Co sądzi Pan Doktor o aktualnej sytuacji we Włoszech i zgonach spowodowanych koronawirusem?

Ilość ludzi, którzy każdego roku umierają we Włoszech na zwyczajną grypę sezonową jest 20-krotnie większa niż liczba osób zmarłych do tej pory w wyniku infekcji Covid’em-19.

Oto dane związane z wirusem Covid-19 we Włoszech, zaktualizowane do godziny 18:00 dnia 10 marca 2020:

– 8514 przypadków zachorowań i 631 zgonów (dane włoskiego, państwowego Istituto Superiore di Sanità (ISS)).

Chciałbym jednakże zwrócić uwagę, że próbka ta nie odpowiada rzeczywistości, ponieważ dane, o których mowa dotyczyły wyłącznie osób zdiagnozowanych jako chore. Większość ekspertów, w tym wirusolog Ilaria Capua pracująca w USA, uważa, że przypadki bezobjawowe zachorowań są od 10 do 100 razy częstsze. W związku z tym, podawany wskaźnik śmiertelności (wskutek koronawirusa) we Włoszech absolutnie nie wynosi 7,4%, ale jest co najmniej dziesięciokrotnie niższy.

Ta sama, sławna wirusolog twierdzi, że niska odpowiedź immunologiczna włoskich staruszków na koronawirusa spowodowana jest bombardowaniem organizmów antybiotykami.
Coronavirus, aver preso troppi antibiotici potrebbe spiegare perché in Italia si muore di più
>https://www.fanpage.it/attualita/coronavirus-aver-preso-troppi-antibiotici-potrebbe-spiegare-perche-in-italia-si-muore-di-piu/)

Pytanie: Czy mógłby Pan opisać przebieg ubiegłorocznej grypy na terenie Włoch?

W odniesieniu do grypy podczas zimy 2017/18, dane mówią, że w związku z infekcją, do swojego lekarza zwróciło się telefonicznie 8,7 miliona osób. Mniej niż 1/4 z nich zostało przebadane.

Około 18.000 osób zmarło wskutek powikłań pogrypowych – w zdecydowanej większości byli to ludzie w podeszłym wieku.

Na 18 000 zgonów, jedynie 173 osoby zmarły na oddziałach reanimacyjnych.

Poważne przypadki potwierdzonych powikłań pogrypowych dotyczyły 764 osób hospitalizowanych na oddziałach opieki intensywnej.

Oznacza to, że pozostałe 17.000 zmarło we własnym domu lub w domu starców albo na jakimś oddziale szpitalnym – bez potwierdzonego rozpoznania grypy.

Gdyby mass media, dwa lata temu, rozpętały piekło podobne do dzisiejszego – co najmniej 75 000 chorych na grypę zakorkowałoby oddziały reanimacji w tempie 750 nowych przyjęć każdego dnia (do tej pory na oddziałach reanimacji przyjęliśmy 650 osób). Przedstawione przeze mnie dane potwierdzają, że stoimy w obliczu epidemii paniki i że to mass media par excellence są inkubatorami «zarazy».

Pytanie: Jak prezentuje się dziś włoski system opieki zdrowotnej?

Jak chodzi o poziom – nasz, publiczny system opieki zdrowotnej był jednym z najlepszych na świecie, z godnym pozazdroszczenia stosunkiem jakości świadczonych przez niego usług do ich kosztów, jednakże od roku 1992 (wskutek dekretu o prywatyzacji Publicznej Służby Zdrowia) rozpoczęła się jego redukcja, której celem było zachęcenie do wejścia na rynek czynników prywatnych, które jednakże nie są zainteresowani inwestowaniem w sektory o wyższych kosztach, takie jak zaawansowana chirurgia czy reanimacja. (…)

O tym, jak rozgrabiono Włochy prywatyzując je, pod linkami:
>http://ram.neon24.pl/post/145583,czyste-rece-i-latwowiernosc-redaktora-michalkiewicza
>https://ram.neon24.pl/post/145645,wlochy-w-rekach-specow-od-koronkowej-roboty-czesc-ii)

Nie ma dziś ani epidemii, ani pandemii.

Ponadto, były już w przeszłości niesławne precedensy, właśnie z dwoma wariantami koronawirusa, które najpierw stworzyły wielkie zamieszanie, po to, by okazać się następnie jak najprawdziwszymi „słomianymi pożarami”. Chodzi mi o SARS z 2002 roku (w sumie miało miejsce jedynie 8000 przypadków zachorowań) i MERS z roku 2012 (zaledwie 800 przypadków zachorowań). Należy zauważyć, że wskaźnik śmiertelności SARS wynosił 9%, a MERS aż 38%.

Pytanie: Co Pan Doktor myśli na temat szczepionek przeciwko Covid-19, zapowiadanych przez Izrael i USA?

Jak chodzi o grypę 2017/18, dominującym szczepem był A/H1N1pdm09 (lepiej znany jako H1N1 lub „grypa świńska”), który został włączony do szczepionki przeciw grypie podawanej około połowie włoskich obywateli powyżej 65 roku życia i tak było nie tylko w owym roku, ale także w latach poprzednich. Szczep ten pojawił się w 2009 roku w USA jako odmiana świńskiej grypy.

W roku 2010, włoskie Ministerstwo Zdrowia zapłaciło firmie Novartis 184 milionów euro za 24 miliony dawek szczepionki przeciwko „H1N1”, ale również ta „pandemia” była w rzeczywistości medialnym oszustwem. Zostało zaszczepionych mniej niż milion Włochów, a 9 milionów dawek tejże szczepionki pozostało w lodówkach lokalnych agencji zdrowia.

Dodam jeszcze, że duży dziennik mojego regionu Veneto, donosi dziś, że mamy do dyspozycji 498 łóżek na oddziałach intensywnej terapii, z czego jedynie 67 zajmują pacjenci z pozytywnym wymazem na Covid-19.

>https://www.lantidiplomatico.it/dettnews-il_tasso_di_letalit_del_coronavirus_in_italia__almeno_10_volte_inferiore_ai_dati_ufficiali_nuova_intervista_allepidemiologo_salmaso/5496_33545/

*                        *                         *

Przedsiębiorcy włoscy prognozują od kilku dni, że «z powodu przyszłego kryzysu ekonomicznego, we Włoszech umrze więcej ludzi niż wskutek infekcji koronawirusem»,o czym pod linkiem:

Italian businesses count heavy cost of coronavirus lockdown
>https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-italy-business-idUSKBN20Z1CM

*                        *                         *

Witryna internetowa http://www.globalresearch.ca donosi na temat afery koronowirusowej co następuje:

Wydaje się, że im więcej pisze się o przyczynach koronawirusa – tym bardziej owe analizy zostają tłumione przy pomocy terrorystycznej propagandy. Pytania o prawdę i o to gdzie szukać jej źródeł; w jaki sposób wirus mógł się rozprzestrzenić oraz jak z nim walczyć gubią się w szumie beznadziejnego chaosu.

Tego właśnie chcą ludzie stojący za dzisiejszą, zaplanowaną «pandemią».

Chaos, panika i zwątpienie sprawiają, że człowiek staje się bezbronny. W tego rodzaju kontekście ludzie padają ofiarą każdej manipulacji, bez stawiania oporu.

Dzisiaj WHO, infekcję koronawirusem COVID-19 ogłosiła „pandemią” – gdy tak naprawdę pandemii absolutnie brak.

Pandemia jest sytuacją, w której wskaźnik śmiertelności przekracza na danym obszarze 12%.

W Europie wskaźnik umieralności wynosi około 0,4% lub mniej. Z wyjątkiem Włoch, które są szczególnym przypadkiem, gdzie szczytowy wskaźnik zgonów wyniósł 6%. (Wytłumaczenie tego rodzaju błędnego odczytu wskaźnika śmiertelności znajduje się w wywiadzie z epidemiologiem, zamieszczonym na początku artykułu).

W Chinach jeszcze kilka tygodni temu śmiertelność osiągnęła szczytowy poziom około 3%, po czym powróciła do poziomu 0,7% i dalej szybko spada.

Chiny przejmują pełną kontrolę nad chorobą stosując opracowany 39 lat temu przez Kubę lek o nazwie „Interferon Alpha 2B (IFNrec)”, bardzo skuteczny w walce z wirusami i innymi chorobami, ale nieznany i niestosowany na świecie, ponieważ USA zabroniły Kubie [sic! – admin] wprowadzenia tegoż leku do obrotu międzynarodowego.

WHO, najprawdopodobniej otrzymała rozkazy „z góry”, od tych samych ludzi, którzy zarządzają tak Trump’em jak i tzw. „leaderami” Unii Europejskiej i jej krajów członkowskich – tj. od tych, którzy dążą do przejęcia świata siłą i stworzenia Nowego jego Porządku .

Zamiar ten znajdował się na ich «desce kreślarskiej» od wielu lat.

Ostateczna decyzja, aby dziś ruszyć do przodu została podjęta w styczniu 2020 roku na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos – do czego doszło za solidnie zamkniętymi drzwiami.

Praktycznie rzecz biorąc, za decyzją wdrożenia w życie Agendy ID202, stoi finansowana przez Gates’a prywatno-publiczna agencja GAVI – Global Alliance for Vaccines and Immunization, klan Rockefellerów, klan Rothschildów i im podobni.

>https://en.wikipedia.org/wiki/GAVI

Czym jest «Agenda ID2020»?

Jest to pakt partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i tzw. «społeczeństwa obywatelskiego». Chodzi o elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje operacje rejestracji narodzin i szczepień jako platformę dla opracowania tożsamości cyfrowej populacji ludzkich.

>https://id2020.org/
>https://id2020.org/summit/2019-id2020-summit

GAVI, Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek i Szczepień (Global Alliance for Vaccines and Immunization), określa się na swojej stronie internetowej jako światowe partnerstwo zdrowotne organizacji sektora publicznego i prywatnego, którego celem jest „uodpornienie dla wszystkich”. GAVI jest wspierane przez WHO i nie trzeba dodawać, że głównymi partnerami i sponsorami GAVI jest lobby farmaceutyczne.

Po oficjalnym ogłoszeniu pandemii, kolejnym krokiem może stać się – za zaleceniem WHO lub rządów poszczególnych krajów – wprowadzenie przymusowych szczepień pod nadzorem policji i wojska. Ci, którzy odmówią, będą karani i szczepieni wbrew ich woli.

Zauważmy, że jeśli faktycznie dojdzie do przymusowych szczepień, co stanie się dla Big Pharmy kolejną żyłą złota – nie będzie wiadomo, jaki rodzaj «koktajlu» wprowadzony zostanie do szczepionki.

W składzie szczepionki może znaleźć się tzw. «powolny zabójca», który zadziała dopiero za kilka lat lub w następnym pokoleniu, albo też czynnik osłabiający mózg, albo gen, który uczyni kobiety bezpłodnymi.

Kto wie jakie mogą być długofalowe skutki „mini-zakażeń” zawartych w «koktajlu». Podobnie jak sprawa przedstawia się w przypadku technologii GMO.

O szczepionce opracowanej co tylko przez Pentagon pod linkiem:

BREAKING: We’ve Got The Vaccine, Says Pentagon-Funded Company
>https://www.defenseone.com/technology/2020/03/breaking-weve-got-vaccine-says-pentagon-funded-company/163739/?oref=d-mostread

Wszystko jest możliwe, kiedy chodzi o osiągnięcie pełnej kontroli nad populacją ludzką oraz o jej zredukowanie.

Oczywiście, po kilku latach od szczepienia nikt nie będzie wiedział dlaczego pojawiła się taka czy inna choroba, ale taki właśnie poziom technologii (opóźniającej efekt zniszczenia organizmu) osiągnęły laboratoria bio-wojenne w USA, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Kanadzie i Australii.

Inną hipotezą całkowicie realistyczną, jest to, że wraz ze szczepionką – przeciwko koronawirusowi (lub kolejną zastosowaną) – może zostać nam wstrzyknięty nanochip, czego nie będziemy świadomi.

Na zdjęciu chip podskórny

W pamięci chip’a mogą znaleźć się wszystkie nasze dane osobowe, w tym nr. kont bankowych.

Otóż to, wprowadzenie pieniądza cyfrowego jest tym, do czego „oni” zmierzają. Po zainstalowaniu chipa nie będziemy posiadać żadnej kontroli ani nad własnym zdrowiem, ani nad własnymi środkami finansowymi czy wydatkami. Nasze pieniądze będą mogły zostać zablokowane lub odebrane nam – jako sankcja za niewłaściwe zachowanie, tj. za «płynięcie pod prąd».

Staniemy się zwykłymi niewolnikami własnych panów. Dla porównania, feudalizm może okazać się w tym kontekście jak spacer po parku.

Nie na darmo też dr. Tedros, dyrektor generalny WHO, powiedział kilka dni temu, że należy przejść na pieniądz cyfrowy, ponieważ pieniądz papierowy i monetarny mogą rozprzestrzeniać choroby, zwłaszcza endemiczne, takie jak koronawirus.

Idziemy w kierunku stworzenia globalnego państwa totalitarnego, co jest częścią Agendy ID2020.

To, co dzieje się obecnie było przygotowywane od dawna, włącznie z symulacją, jaka odbyła się w Johns Hopkins (Johns Hopkins University Coronavirus Resource Center) w Baltimore, w dniu 18 października 2019 roku, sponsorowaną przez WEF (World Economic Forum) oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Podsumujmy: Alliance – ID2020, na szczycie w roku 2019, zatytułowanym „Rising to the Good ID Challenge” decyduje o wdrożeniu swego programu w roku 2020, co zostaje potwierdzone przez WEF (World Economic Forum) w styczniu 2020 roku w Davos.

>https://id2020.org/summit/2019-id2020-summit

Program tożsamości cyfrowej będzie testowany we współpracy z rządem Bangladeszu. GAVI, tj. Vaccine Alliance oraz tzw. „partnerzy ze środowisk akademickich i agencji humanitarnych” wchodzą w skład tejże «pionierskiej partii».

O chipach – rzekomo mającym na celu zapobieganie pandemiom – opracowanych przez amerykańskie instytucje wojskowe pod linkami«

A Military-Funded Biosensor Could Be the Future of Pandemic Detection
>https://cdn.defenseone.com/a/defenseone/interstitial.html?v=9.15.0&rf=https%3A%2F%2Fwww.defenseone.com%2Ftechnology%2F2020%2F03%2Fmilitary-funded-biosensor-could-be-future-pandemic-detection%2F163497%2F%3Foref%3Ddefense_one_breaking_nl%26fbclid%3DIwAR2Sa75w9UtJqHGg6gdmQNlgBr2nXd_AMkapYBimYL1szbpZB0pp3HVuVZs

Profusa and Partners Announce Initiation of Study to Measure Early Signs of Influenza Through Biosensor Technology
>https://www.prnewswire.com/news-releases/profusa-and-partners-announce-initiation-of-study-to-measure-early-signs-of-influenza-through-biosensor-technology-301014961.html

DARPA funds study on injectable biosensors
>https://www.eenewsembedded.com/news/darpa-funds-study-injectable-biosensors

Czy to tylko przypadek, że Agenda ID2020 jest wprowadzana w życie na początku tego, co WHO nazywa pandemią?

A może pandemia potrzebna jest do uruchomienia rozlicznych, niszczycielskich programów, tworzących ID2020?

Oto co ma do powiedzenia Anir Chowdhury, doradca polityczny programu rządowego Bangladeszu:

„Wdrażamy przyszłościowe podejście do tożsamości cyfrowej, które daje jednostkom kontrolę nad ich własnymi danymi osobowymi. Rząd Bangladeszu zdaje sobie sprawę, że projektowanie systemów tożsamości cyfrowej niesie ze sobą daleko idące konsekwencje jak chodzi o dostęp osób fizycznych do usług i źródeł utrzymania, ale my jesteśmy gotowi stać się pionierami tegoż podejścia”.

Wow! Czy pan Anir Chowdhury wie, w co się pakuje?

Wracamy do pandemii i paniki.

Blokada, która rozpoczęła się we włoskim Veneto, później rozszerzyła się na północne Włochy – dziś obejmuje całe państwo. Podobny zamach może wkrótce zostać zaakceptowany przez Francję i inne europejskie państwa wasalskie w stosunku do Imperium Anglo-Syjonistycznego.

Aktualizacja:
Macron określa środki przedsięwzięte przez Włochy jako «nieproporcjonalne i przynoszące efekt przeciwny do zamierzonego»
>https://www.diariodelweb.it/esteri/video/?nid=20200313-546117&utm_source=onesignal&utm_medium=push&utm_campaign=friends

Dodajmy jeszcze, że w obiegu znajdują się liczne memoranda z treściami podżegającymi do paniki, pochodzące z najrozmaitszych agencji ONZ w Genewie. Ich kluczowe przesłanie to: odwołać wszystkie podróże służbowe, wszystkie spotkania w Genewie, wizyty w Palais des Nations, katedrze genewskiej, innych zabytkach i muzeach. Zgodnie z najnowszymi dyrektywami, wiele agencji nakazuje swoim pracownikom pracę w domu, aby nie narażać się na skażenie w środkach transportu publicznego.

Owa atmosfera paniki i strachu – kiedy prawda nie ma już więcej jakiegokolwiek znaczenia – dystansuje się od jakiegokolwiek poczucia rzeczywistości.

Ludzie nie są już więcej w stanie myśleć o przyczynach kwestii i o tym, co może się za tym ukrywać.

Nikt ci nie wierzy, kiedy opowiadasz o Event 201, o symulacji pandemii koronawirusa, o Wojskowych Igrzyskach Olimpijskich w Wuhan, o zamknięciu 7 sierpnia ubiegłego roku, laboratorium wojny biologicznej (o wysokim stopniu bezpieczeństwa) w Fort Detrick, Maryland.

To, co w pewnym momencie mogło być dla wielu impulsem do otwarcia oczu, dziś jest czystą teorią spiskową.

Zwyciężyła potęga propagandy; siła destabilizująca kraje i ich obywateli, niszcząca gospodarkę, stwarzająca trudności ludziom, którzy mogą stracić pracę, zazwyczaj tym, których najmniej na stać na to.

Coraz ważniejsze staje się przypominanie, że epidemia w Chinach wymierzona była w genom chiński.

Czy wirus zmutował później, tak, że mógł przekroczyć „granice” chińskiego DNA?

Kiedy doszło do tego, jeśli jest to prawdą?

Ponieważ na początku wiadomo było, że nawet zarażeni w innych częściach świata byli w 99,9% chińskiego pochodzenia.

A może wśród włoskich zgonów z powodu koronawirusa znalazły się również ofiary zwyczajnej grypy, ponieważ poszkodowani są przeważnie osobami w zaawansowanym wieku z problemami dróg oddechowych ?

Co więcej, objawy infekcji koronawirusem i pospolitej grypy są bardzo podobne, ale we Włoszech nikt nie kwestionuje, ani nie sprawdza oficjalnej narracji władz?

Może też nie wszystkie szczepy koronawirusa pochodzą z tego samego laboratorium.

Dziennikarka z Berlina, z pochodzenia Ukrainka, powiedziała mi dziś rano, że na terytorium Ukrainy znajduje się około 5 amerykańskich, tzw. high security laboratoriów bio-wojennych (większość z nich przy granicy z Polską).

Nowe wirusy, laboratoria testują regularnie na ludności ukraińskiej, ale kiedy w ich otoczeniu wybuchają dziwne choroby, nikomu nie wolno o tym mówić.

>https://ram.neon24.pl/post/139892,choroby-zarazy-i-bron-biologiczna-usa-na-ukrainie
>http://ram.neon24.pl/post/139913,bron-biologiczna-usa-i-ukrainskie-ryzyko-dla-europy

Ukrainka stwierdza, że podobnie rzecz wygląda w Gruzji, gdzie funkcjonuje jeszcze więcej bio-war laboratoriów należących do Pentagonu/CIA i gdzie również wybuchają nowe i osobliwe choroby.

The Pentagon Bio-weapons

Co się za tym wszystkim kryje?

Otóż kryje się totalny nacisk – przy pomocy sztucznie wywołanej paniki – zintensyfikowany po to, by ludzie zaczęli krzyczeć „pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!”.

Ale nawet wtedy gdy rozpacz społeczeństwa nie posunie się tak daleko, władzom UE i USA z łatwością uda się narzucić wojskową fazę oblężenia w celu tzw. „ochrony ludzkiego zdrowia”.

Faktycznie, CDC – Center for Disease Control w Atlancie, opracowało już surowe, dyktatorskie dyrektywy, mające na celu „ochronę zdrowia”.

Podsumowując: możemy faktycznie znajdować się dziś w początkowej fazie wdrażania ID2020 – która obejmuje przymusowe szczepienia, redukcję populacji i pełną kontrolę cyfrową nad wszystkimi obywatelami – co prowadzi do stworzenia One World Order oraz globalnej hegemonii finasjery (Full Spectrum Dominance, wg. określenia PNAC (Plan dla Nowego Stulecia Ameryki).

>https://en.wikipedia.org/wiki/Full-spectrum_dominance
>https://en.wikipedia.org/wiki/Project_for_the_New_American_Century

Może jednak na horyzoncie pełnym ciemnych chmur pojawi się jakaś smuga światła. Jakieś cudowne przebudzenie świadomości masy krytycznej, które mogłoby położyć kres temu szaleństwu. Chociaż wydaje się, że daleko nam do takiego cudu, gdzieś w ukrytym zakątku naszego mózgu, wszyscy przecież posiadamy jeszcze iskrę świadomości.

Mamy duchową zdolność do porzucenia katastrofalnej ścieżki zachodniego, neoliberalnego kapitalizmu i opowiedzenia się za solidarnością, współczuciem i miłością do własnego społeczeństwa. Może to być jedyny sposób na przełamanie impasu i zguby zachodniej, egocentrycznej chciwości.

Na podstawie:
The Coronavirus COVID-19 Pandemic: The Real Danger is “Agenda ID2020”
>https://www.globalresearch.ca/coronavirus-causes-effects-real-danger-agenda-id2020/5706153

*                        *                         *

Przypomnijmy jeszcze, że nie tylko amerykański Żyd Michael Bloomerg nawoływał o nieleczenie starców; także żydowski szaleniec Jacques Attali postuluje od dawna o tzw. «obowiązkową eutanazję państwową» dla osób starych, twierdząc, że koszt trzymania ich przy życiu jest dla państw zbyt wysoki.

Co więcej, w swej wypowiedzi z roku 2009, Attali utrzymuje, że tam gdzie dotychczas zawiódł krach finansowy – «skuteczna, niewielka pandemia mogłaby zmusić przywódców państw do zaakceptowania stworzenia rządu światowego i policji światowej».

VIDEO: Jacques Attali – wywiad z roku 2009: «Pandemia umożliwi powołanie do życia rządu światowego»
«Une pandémie permettra d’instaurer un gouvernement mondial»
>https://youtu.be/ffPPCN5NpkI

O żydowskim herszcie Attali pod linkiem:
>http://ram.neon24.pl/post/138867,potworna-przyszlosc-ktora-obiecuje-nam-handeles-attali

*                        *                         *

Przyglądnijmy się na koniec, jakie skutki społeczne mogą pojawić wskutek rozpętania szaleńczej propagandy na temat Covid-19: Na wieść o zredukowaniu ilości wizyt krewnych, w 29 włoskich zakładach penitencjarnych miały miejsce bardzo poważne rewolty więźniów.

Dokonano zniszczeń szacowanych na wiele milionów euro; około 10 więźniów poniosło śmierć (wśród nich narkomani – wskutek overdozy leków, po tym jak opanowali apteki więzienne); kilkadziesiąt więźniów uciekło i jest nadal poszukiwanych przez policję.

VIDEO: Oto jak wyglądało niszczenie więzienia w Bolonii:
>https://www.ilgiornale.it/news/cronache/spunta-documento-riservato-possibili-nuove-sollevazioni-1839902.html

VIDEO: Więźniowie podpalają w zakład penitencjarny w Mediolanie:
>https://www.ilgiornale.it/news/milano/coronavirus-rivolte-carcere-san-vittore-dato-fiamme-1837952.html
>https://www.youtube.com/watch?v=6_knKSEoCSw

VIDEO: Mafiozi uciekają z więzienia w mieście Foggia:
>https://www.immediato.net/2020/03/10/in-odor-di-mafia-alcuni-detenuti-evasi-dal-carcere-di-foggia-e-caccia-alluomo-tra-mattinata-e-vieste/

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
https://ram.neon24.pl

Komentarze 23 do “Agenda ID2020: Oto, do czego potrzebna jest Żydom «pandemia»”

 1. NICK said

  Są to kolejne źródła a piszę od początku, że śmiertelność jest poniżej 1% i dotyczy ludzi, PRZEPRASZAM, którzy w niedługim czasie zmarliby z przyczyn innych.

  Kolejny, rozsądny wpis ‚ram.neon24.pl’.

  W poniedziałek zatem?
  Stan Wyjątkowy?

  A, za dni parę… .
  Znajdą ofiarę.

 2. gównowirus said

  Najlepiej mieć w rodzinie kogoś, dobrze postawionego lekarza co wystawi lewe papiery na bycie zaszczepionym tym gównem.

 3. Birton said

  koronawirus to kolejny ŻYDOWSKI wynalazek w ramach NWO zaimplementowany w Chinach, USA pomogło cichaczem w rozwleczeniu po świecie i wszystko jasne, zrobił, kto miał interes; cel- depopulacja , totalna inwigilacja, rok 1984 w pełnej krasie ; media i politycy celowo wyolbrzymiają tysiąc razy problem, aby spacyfikować obywatela z 20 rolkami papieru toaletowego w garści – czyli fałszywa koszerna flaga online i test posłuszeństwa ludzkości w ramach wspomnianego NWO ; dobrze, że chociaż murzyny afrykańskie mają wszystko to w czarnych dupach

 4. gównowirus said

  O tajnych biolaboratoriach USA i wirusach Xportal informował już rok temu ale „ruskiej trolni” nikt nie słuchał!

 5. Jan_S said

  CZARNE CHMURY NAD SIECIĄ 5G PRZYKRYTE FAŁSZYWĄ „PANDEMIĄ” KORONAWIRUSA

  Fałszywa pandemia koronawirusa nie została wywołana bezcelowo. Naukowcy obserwujący narastający kryzys zdrowia publicznego po uruchomieniu komercyjnej sieci 5G, natychmiast znaleźli plan B, który mógłby zatuszować reakcję ludzi na nową technologię. Bioinżynieryjny koronawirus wywołuje, o dziwo, objawy podobne do zespołu dolegliwości u pacjentów z nadwrażliwością elektromagnetyczną.

  Wuhan z komercyjną siecią 5G

  31 października 2019 roku oddziały największych chińskich operatorów telekomunikacyjnych w prowincji Hubei w środkowych Chinach ogłosiły uruchomienie komercyjnych sieci 5G w prowincji. Oczekiwano, że do końca 2019 r. w mieście Wuhan, stolicy Hubei, będzie 10 000 stacji bazowych 5G, których rozmieszczeniem miała zająć się głównie firma China Telecom i China Mobile Hubei Branch.
  Ta pierwsza stworzyła sieć 5G obejmującą porty lotnicze, dworce kolejowe i inne obszary w mieście.Druga zaś uruchomiła w mieście 1580 stacji bazowych 5G w połowie października, doprowadzając zasięg 5G do uniwersytetów, węzłów transportowych i innych gęsto zaludnionych obszarów.
  Nagle, niespodziewanie w Wuhan „uderzył” koronawirus – tak przynajmniej oficjalnie ogłoszono światu. Tak naprawdę wybuch pandemii pojawił się chwilę po tym, jak eksperymentatorzy wprowadzający komercyjną sieć 5G, zaobserwowali epidemię objawów zespołu 5G.
  Świnki morskie narażone bezpośrednio na promieniowanie 5G padały dosłownie jak muchy.
  Nagle na oddziały ratunkowe zaczęli trafiać ludzie z objawami nadwrażliwości na promieniowanie elektromagnetyczne.
  Dlatego szybko znaleziono plan B, aby zatuszować prawdziwy powód dziwnych dolegliwości i wymyślono zjadliwą grypę – bioinżynieryjnego koronawirusa, który wywołuje objawy podobne do zespołu 5G.
  Jak się okazuje, kraje z najbardziej zaawansowanymi wdrożeniami i rozpowszechnieniem technologii 5G, mają najwyższą zapadalność na przypadki COVID-19, zarówno wskaźniki infekcji, jak i śmiertelności. Naprawdę interesujące jest to, że w Afryce jak dotąd odnotowano bardzo niewiele przypadków zachorowań, co nasuwa pytanie: w jaki sposób kraje Trzeciego Świata w Afryce unikają tak zakaźnego szczepu koronawirusa, biorąc pod uwagę wszechobecny brak odpowiednich warunków sanitarnych i niezbędnej higieny?

  Zachorowania na statkach wycieczkowych

  Naprawdę interesujące jest to, że w Afryce jak dotąd odnotowano bardzo niewiele przypadków zachorowań, co nasuwa pytanie: w jaki sposób kraje Trzeciego Świata w Afryce unikają tak zakaźnego szczepu koronawirusa, biorąc pod uwagę wszechobecny brak odpowiednich warunków sanitarnych i niezbędnej higieny?
  Najlepszym dowodem na dość oczywiste powiązanie 5G z koronawirusem są różne statki wycieczkowe, które widziały niewytłumaczalny wzrost przypadków koronawirusa, nawet po poddaniu wszystkich pasażerów kwarantannie.
  Wiele największych linii wycieczkowych chwali się obecnie faktem, że mają najnowsze i najlepsze technologie 5G, umożliwiające stały i szybki dostęp do Internetu.
  Najbardziej zaawansowane i rozbudowane statki wycieczkowe są najlepszym przykłady tego, jak będzie wyglądał Internet przedmiotów w przyszłości, o ile jego rozbudowa przebiegnie bez przeszkód z powodu bardzo poważnych problemów związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem.

  Zespół objawów 5G

  Dlaczego więc koronawirus łączony jest ze skutkami zdrowotnymi, jakie wywołuje sieć 5G?
  Otóż zespół 5G jest stosunkowo nową chorobą, która nie została jeszcze uwzględniona w głównym nurcie ze względu na to, że jego rozpoznanie natychmiast przerwałoby trwające wdrażanie technologii 5G.
  Jakie są dokładne objawy zespołu 5G?
  Jest ich wiele i manifestują się inaczej u każdej ofiary tej podstępnej choroby, aczkolwiek duża liczba typowych objawów ciężkiej grypy naśladuje zespół 5G.
  Jednak najważniejsze jest to, że te dwie odrębne jednostki chorobowe wzajemnie się naśladują i podtrzymują, przez co ich rozpoznanie może być dość mylące.
  Innymi słowy, jeśli masz grypę i jesteś narażony na 5G, twój stan może znacznie się pogorszyć.
  Podobnie, jeśli cierpisz na nadwrażliwość elektromagnetyczną i dosięgną cię objawy zespołu 5G, będziesz znacznie bardziej podatny na zachorowanie na grypę, a jeśli zachorujesz, jej przebieg będzie znacznie cięższy.
  Sfałszowana pandemia koronawirusa z Wuhan w rzeczywistości jest zatuszowaniem fali objawów zespołu 5G oraz ekstremalnego i rosnącego niebezpieczeństwa tej zabójczej technologii.

  https://www.tajemnice-swiata.pl/falszywa-pandemia/

 6. marteczka said

  Warto śledzić youtubowy kanał dr Bergmana.

  .https://www.youtube.com/watch?v=gC4s6-8De_o

 7. gównowirus said

  W filmie animowanym było to samo!

 8. rycho08 said

  Panie Nicku,

  Ma Pan rację, RAM potrafi trafnie dobierać materiały do swoich publikacji.

  I z tym również (ma Pan rację) – „…niedługim czasie zmarliby z przyczyn innych.”
  W Polsce umiera dziennie grubo ponad 1000 osób – z tego sądząc po nekrologach co najmniej połowa, tak jak w przypadku korona – przedwcześnie.
  Z różnych powodów, którym łatwo można zaradzić: zaniedbania medyczne (eufemizm?) marnej jakości pożywienie, stres itp. I kto się tym przejmuje???

  Z powodu „pandemii” umrze przedwcześnie zaledwie część z tych co umierają jednego dnia, wiedząc to możemy szukać powodów „zamieszania” i tych co na tym zyskują.

 9. Mietas said

  Może faktycznie, to wszystko ma przykryć krach finansowy, skoro potwierdzają się dane, że średnia śmiertelność z powodu korona wirusa, wynosi ok, 2,2% A krach póki co wywołują spadające ceny ropy, dla mnie to wszystko wygląda mocno naciągane, dzisiaj dowiedziałem się że ten wirus może unosić się w powietrzu, a więc zaprzecza to temu co do tej pory mówiono, gdyż tak naprawdę, już miliony ludzi mogą go mieć w organizmie, ale to nie znaczy że wszyscy zachowują, i tak naprawdę to wszystko pokazuje że nie jest aż tak groźny, jak go przedstawiają.

 10. rycho08 said

  Panie Janie,

  weż Pan nie powielaj bzdur, więcej szkody robi zwykła domowa instalacja elektryczna a jeszcze więcej Wifi niż ta osławiona 5G.

  Śmiertelność we Włoszech jest procentowo wyższa niż w Wuhan a tam jeszcze nie ma sieci.

  OPANUJCIE SIĘ GŁUPOLE!!!!

 11. .https://youtu.be/BXquY0wHJeM

  Dziękuję Ci USA za koronację wirusa. Spotkania z czarnowidzem cz.3.

 12. gównowirus said

  Mietas @

  Jest taki film „Jestem legendą” i w nim ludzkość niemalże wyginęła po tym jak wymyślono „cudowną” szczepionkę przeciw powstawaniu nowotworów. Ci, którzy przeżyli byli nosicielami wirusa i zachowywali się jak potwory. Czyli wirus i przyczyna śmierci była w szczepionkach. Masoneria lubi chwalić się tym co planuje w filmach i kreskówkach. W filmie Terminator 2 z 1991 roku ciężarówka wybucha po uderzeniu w wiadukt z napisem „Uważaj 11 wrzesień”. Teraz coronawirus w Asterixie (wydania 2010 – 2017) . Mają na tym punkcie fioła jak ich wspólnicy żydzi na punkcie cyfr, liczb, kabały. G.W. Bush zaatakował Irak w marcu, miesiącu przeznaczonym w starożytności na kult boga wojny Marsa/Aresa a zakończenie podboju Iraku ogłosił 1 maja w święto Iluminatów Bawarskich Weishaupta/święto pracy/education day w USA.

  W ich filmach, datach, itd. jest klucz do tego kto za tym wszystkim stoi.

  ONZ ogłaszało różne swoje porąbane deklaracje często w święta katolickie, żeby splunać katolikom w twarz.
  Nie ma przypadków.

 13. NICK said

  Gównowirus.
  Żaden lekarz nie da ci lewych papierów szczepionkowych.
  Z niewiedzy lub strachu albo po prostu.

 14. matołek said

  Panie Ryśku ! Najważniejsza jest częstotliwość , w mikrofalówce ,jak sama nazwa wskazuje nie masz Pan 50 herców .

 15. rycho08 said

  @Matołek,

  jaki zakres częstotliwości jest szkodliwy? – 5G ma pracować w szerokim zakresie częstotliwości od 0,6 do 100 GHz, Potrafi Pan powiedzieć?

  Zwykły tel. pracuje w tym zakresie z natężeniem pola setki jeśli nie tysiące razy większym (przystawiony do ucha) niż sieć 5G

  Problem leży w tym, że systemu nie wymyślili amerykanie – to najbardziej szkodzi 🙂

 16. Boydar said

  Panie Rychu, powyżej kilku (powiedzmy pięciu) giga nie ma broadcast’u, są kierunki, z zyskiem rzędu 40 dB. Na boki nic nie cieknie bo by nie doleciało przy założonych EEP.

  To nie „wina” częstotliwości tylko sposobu kodowania. Upieram się. Porównałbym „to” do plamki pleśni na chlebie, rozłazi się od punktu. Ale już nie elektromagnetycznie.

 17. rycho08 said

  Nie do końca ma Pan rację, ale na użytek odpowiedzi na bzdury związane zagrożeniem 5G wystarczy wytłumaczyć laikom, że niebezpieczeństwo jest mniejsze niż wynikające z posiadania domowego rutera WiFi.

 18. Boydar said

  Dobra, dajmy spokój, ja o Iwanie a Pan o domowym routerze. Domowy router nie „oferuje” 3GPP.

  Lubię Pana wpisy ale zupełnie nie rozumiem dlaczego pomija Pan systematycznie sedno mojej teorii. Proszę się odnieść, merytorycznie lub mniej ale do aspektu. Odnoszę wrażenie że koniecznie che Pan coś powiedzieć głośno, tak żeby tylko przekrzyczeć innych.

 19. NICK said

  Ma wzorzec.

 20. rycho08 said

  Pomijam bo nie widzę związku pomiędzy rodzajem kodowania i jego wpływem na organizm ludzki.
  Wpływ może mieć jedynie natężenie pola i o tym piszę, aby „uspokoić” straszonych 5G.

 21. Boydar said

  Ok, mamy jasność, trzeba było tak od razu.

  Zatem polecam, przykład kodowania.

  .https://www.youtube.com/watch?v=jGRpwOb4s4E

  A, bo to nie wynika – węże są generalnie głuche z urzędu. Wibracje percypują układem kostnym z maksimum czułości poniżej trzystu Hz.

  Żeby nie poczuł się Pan za źle po tym moim to dodam, że nie mamy danych które 5G (w jakim paśmie zaimplementowane) jest najbardziej zabójcze, bo tego nam nikt nie powie.

 22. Re: Artykul.
  Pandemia (wirusa, czy innego „smichusa”) jest zydom („wladcom tego swiata”) potrzebna, a wrecz konieczna do pozamykania w obozach concentracyjnych nie-zydowskiej „gawiedzi”, ktora bedzie pozbawiona wszelkich praw, majatku, zywnosci do dobrowolnego zaakceptowania nowego „systemu” elektronicznego bio-chipa pod skora, jak rowniez kontrolowanej „redukcji” poprzez wszelkiego rodzaju przymusowych szczepien..
  Pomijam kwestie obecnego krachu finansowego i wszystkich problemow z tym zwiazane, bowiem jest to jedno ze skuteczniejszych narzedzi zydowskich lichwiarzy do uleglosci „gojow”…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 23. NC said

  Re 5, p. Jan S:
  Pełny odlot.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: