Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Atomowy front na Zaporożu
  PK o Żydowska kloaka przetacza się…
  Bogusz o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Emilian58 o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Krzysztof M o Twój kot się na ciebie obraził…
  prostopopolsku o Putin morduje ryby
  Anucha o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Stiopa o Putin morduje ryby
  revers o Atomowy front na Zaporożu
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (58 – …
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  ! o Co nam zrobili ruskie
  Enya o Twój kot się na ciebie obraził…
  adsenior o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Koronawirus: Chiny oficjalnie podejrzewają armię Stanów Zjednoczonych o spowodowanie epidemii w Wuhan

Posted by Marucha w dniu 2020-03-14 (Sobota)

Rzecznik chińskiego MSZ Zhao Lijian. twitter

Rząd chiński podpisał się oficjalnie pod tezą prof. Zhong Nanshana, specjalisty od chorób układu oddechowego i weterana walki z epidemią SARS (2002-2003), który od kilku tygodni utrzymuje, że źródło epidemii Covid-19 znajdowało się poza Chinami – w USA.

Wczoraj wieczorem rzecznik chińskiego ministerstwa spraw zagranicznych Zhao Lijian opublikował na Twitterze wideo z dyrektorem amerykańskiego ośrodka kontroli i prewencji chorób (CDC), który mówi na przesłuchaniu przed Kongresem, że niektórzy Amerykanie zmarli, jak podejrzewano, na zwykłą grypę sezonową, w rzeczywistości byli zarażeni Covid-19.

Zhao Lijian zadaje w swoim tweecie konkretne pytania, kiedy „pacjent zero” pojawił się w Stanach, ile osób zostało zarażonych, wzywa Amerykę do „jawności” i publikacji swoich danych.

Jego zdaniem CDC „zostało przyłapane na gorącym uczynku”. Wcześniej, prof. Nanshan wskazywał na tropy chińskiego śledztwa medyczno-policyjnego, które miały wskazywać, że wirus został rozprzestrzeniony na targu w Wuhan w październiku zeszłego roku przez żołnierzy amerykańskich, którzy brali udział w Światowych Igrzyskach Wojskowych w tym mieście. Oficjalne wyniki śledztwa nie zostały jednak do tej pory ogłoszone.

Władze chińskie nie wiążą tych rewelacji z wcześniejszymi doniesieniami mówiącymi o pochodzeniu wirusa od zwierząt, a WHO ich w ogóle nie komentuje.

Podczas gdy WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) specjalnie wybrała nazwę wirusa nie wskazującą na kraj jego pochodzenia, administracja amerykańska od początku, systematycznie mówi o „chińskim” koronawirusie. Szef amerykańskiej dyplomacji Mike Pompeo nazywa go „wirusem wuhańskim”, co było już przedmiotem chińskich protestów.

Do tej pory, podejrzenia o amerykańskie pochodzenie słynnego koronawirusa krążyły jedynie w światowym internecie, nie przedostając się w zasadzie do nurtu oficjalnego. Wczorajsza oskarżycielska deklaracja Zhao Lijiana zmienia tę sytuację.

[Mamy i zawsze mieliśmy zero wątpliwości co do pochodzenia wirusa – admin]

https://strajk.eu/

Komentarzy 31 do “Koronawirus: Chiny oficjalnie podejrzewają armię Stanów Zjednoczonych o spowodowanie epidemii w Wuhan”

 1. Listwa said

  Oni już wiedzą, tylko kompletnych dowodów nie mają.

 2. Kojak said

  Zydowstwo jest zdolne do kazdej zbrodni i kazdego lajdactwa ! W okresie komunizmu zydowstwo wymordowalo miliony ludzi ! Na samej Ukrainie zydowski ludobojca Kaganowicz wymordowal 6 milionow Ukraincow !!!

 3. Birton said

  ad. 2
  myślę, że uczciwe i uzasadnione będzie następujące podejście: Żydzi zajmują się swoimi ofiarami, Ukraińcy swoimi, obywatele Beninu benińskimi, a Polacy ofiarami polskimi

 4. Piotr Podgórni said

  Najlepiej zapytać koronawirusa, on na pewno wie skąd pochodzi.

 5. NICK said

  Tytuł.
  Chiny sobie w kolano?

 6. Piskorz said

  re art…Dlaczego zaraz USA..szukajcie u siebie swoich kretów. Mało ich wszędzie..A naiwni myślę, że Chiny to taki monolit, że ich tam nie ma..Znajoma Wietnamka /obecnie ww Francji/ wyraźnie powiedziała..u nas też są, jak karaluchy /dosłownie/.

  ————-
  Dla kogo te krety pracują? Dla San Marino?
  Admin

 7. bryś said

  Dlaczego zaraz USA – przecież ma Pan odpowiedź w artykule???

 8. revers said

  Trump mowi ze to chinski wirus ..

  polskie kochanienki w te same tony …

  .https://www.youtube.com/watch?v=bxNDXIApU6Y

  MSZ Chinski swoje w oparciu o fakty

  https://news.cgtn.com/news/2020-03-13/China-accuses-U-S-of-lack-of-transparency-on-epidemic-situation-OOZyHWdJio/index.html?from=singlemessage&isappinstalled=0&fbclid=IwAR1RS-0D_hedTxeabe30Ybd25fG2k_8P7o7xGonh44Tkav-_yNtuSVMikmI

 9. vv vv said

  ..koronawirusa wyprodukowali i rozsiali po świecie usiasyny i usiacóry morderczych demonów z fort detrick w usia..
  … akurat chiny i chińczykow zakazilo pięciu usiawskich misjonarzy chorob i smierci ktorzy przyjechali w pazdzierniku na olimpiadę wojskowa w wuhan,.. to samo ci uczynili usiawscy misjonarze we wloszech, hiszpani, francji i niemczech.. byc moze teraz i w polsce sieja ..

 10. Boydar said

  Każdy kto współpracuje z mordercą i złodziejem …

 11. Ale dlaczego? said

  Ja się tylko zapytuję, skąd Chińczycy od początku wiedzieli z jakim wirusem mają do czynienia.
  Bo mnie się to razem nie klei.

 12. Kojak said

  od 2 ! BIRTON ! Co pan bredzi o uczciwosci ? Ja pisze prawde i niech pan nie opowiada bzdur, sugerujac i insynujac jakies nieuczciwosci ~Doucz sie pan o zbrodniach zydowskich zbrodniarzy i bANdytow zanim zaczniesz pan wypisywac bzdury ze niEuczciowoscia jest pisanie prawdy o zydowskich zbrodniarzach !!!

 13. vv vv said

  COVID-19: Dalsze dowody na to, że wirus powstał w USA
  https://beforeitsnews.com/tea-party/2020/03/covid-19-further-evidence-that-the-virus-originated-in-the-us-2633536.html

  Jak czytelnicy przypomną z wcześniejszego artykułu , japońscy i tajwańscy epidemiologowie i farmakolodzy ustalili, że nowy koronawirus prawie na pewno pochodzi z USA, ponieważ kraj ten jest jedynym znanym z wszystkich pięciu typów – z których wszyscy inni musieli pochodzić. Wuhan w Chinach ma tylko jeden z tych typów, co czyni go analogicznie jako rodzaj „gałęzi”, która sama nie może istnieć, ale musiała wyrosnąć z „drzewa”.
  Tajwański lekarz zauważył, że w sierpniu 2019 r. W USA doszło do nawrotu zapalenia płuc w płucach lub podobnego, co Amerykanie obwinili za „ wapowanie ” z e-papierosów, ale które, zdaniem naukowca, objawów i warunków nie można wytłumaczyć e-papierosy. Powiedział, że napisał do urzędników amerykańskich, mówiąc im, że podejrzewa, iż śmierć prawdopodobnie wynikła z koronawirusa. Twierdzi, że jego ostrzeżenia zostały zignorowane.
  Bezpośrednio przed tym CDC całkowicie zamknęło główne bio-laboratorium armii amerykańskiej w Fort Detrick w stanie Maryland, z powodu braku zabezpieczeń przed wyciekami patogenów, wydając wojsku całkowite polecenie „zaprzestania i rezygnacji”. Zaraz po tym wydarzeniu wybuchła epidemia e-papierosów.
  Zainfekowaliśmy także japońskich obywateli we wrześniu 2019 r. Na Hawajach, ludzi, którzy nigdy nie byli w Chinach. Te infekcje miały miejsce na amerykańskiej ziemi na długo przed wybuchem w Wuhan, ale wkrótce po zablokowaniu Fort Detrick.
  Następnie w chińskich mediach społecznościowych ukazał się kolejny artykuł, świadomy tego, ale przedstawiający dalsze szczegóły. Po części stwierdzono, że pięciu „zagranicznych” sportowców lub inny personel odwiedzający Wuhan podczas Światowych Igrzysk Wojskowych (18–27 października 2019 r.) Był hospitalizowany w Wuhan z powodu nieokreślonej infekcji.
  Artykuł wyjaśnia jaśniej, że wersja Wuhan wirusa mogła pochodzić tylko z USA, ponieważ jest to tak zwana „gałąź”, która nie mogła zostać utworzona jako pierwsza, ponieważ nie miałaby „nasienia”. Musiałaby to być nowa odmiana wydzielona z pierwotnego „pnia”, a pień ten istnieje tylko w Stanach Zjednoczonych. (1)
  Istnieje wiele publicznych spekulacji, że koronawirus został celowo przeniesiony do Chin, ale zgodnie z chińskim artykułem możliwa jest mniej złowroga alternatywa.
  Gdyby niektórzy członkowie amerykańskiej drużyny podczas Światowych Igrzysk Wojskowych (18–27 października) zostali zarażeni wirusem od przypadkowego wybuchu w Fort Detrick, możliwe jest, że przy długim początkowym okresie inkubacji ich objawy mogły być niewielkie, a osoby te mogły z łatwością „zwiedzić” miasto Wuhan podczas ich pobytu, zarażając potencjalnie tysiące lokalnych mieszkańców w różnych lokalizacjach, z których wielu udałoby się później na rynek owoców morza, z którego wirus rozprzestrzeniałby się jak pożar (jak to miało miejsce) .
  To tłumaczyłoby również praktyczną niemożność zlokalizowania legendarnego „pacjenta zero” – czego w tym przypadku nigdy nie znaleziono, ponieważ byłoby ich wiele.
  Następnie Daniel Lucey, ekspert od chorób zakaźnych z Georgetown University w Waszyngtonie, powiedział w artykule w czasopiśmie Science, że pierwsza infekcja u ludzi została potwierdzona jako występująca w listopadzie 2019 r. (Nie w Wuhan), sugerując, że wirus powstał gdzie indziej, a następnie rozprzestrzenił się na targ z owocami morza. „Jedna grupa określiła początek epidemii już 18 września 2019 r.” (2) (3)
  Nowy koronawirus w Chinach: badanie faktów
  Rynek owoców morza w Wuhan może nie być źródłem nowego wirusa rozprzestrzeniającego się na całym świecie.
  Opis najwcześniejszych przypadków sugeruje wybuch epidemii w innym miejscu.
  Artykuł stanowi:
  „Jako potwierdzone przypadki nowatorskiego wirusa rozprzestrzeniającego się na całym świecie z niepokojącą szybkością, jak dotąd wszystkie oczy koncentrowały się na rynku owoców morza w Wuhan w Chinach, jako źródła wybuchu epidemii. Ale opis pierwszych przypadków klinicznych opublikowanych w The Lancet w piątek kwestionuje tę hipotezę. ” (4) (5)
  Artykuł, napisany przez dużą grupę chińskich naukowców z kilku instytucji, zawiera szczegółowe informacje na temat pierwszych 41 hospitalizowanych pacjentów, którzy potwierdzili zakażenie tym, co nazwano nowatorskim koronawirusem 2019 (2019-nCoV).
  W najwcześniejszym przypadku pacjent zachorował 1 grudnia 2019 r. I nie mieli żadnego związku z rynkiem owoców morza, podają autorzy. „Stwierdzono, że nie znaleziono powiązania epidemiologicznego między pierwszym pacjentem a późniejszymi przypadkami”. Ich dane pokazują również, że łącznie 13 z 41 przypadków nie miało żadnego związku z rynkiem. „To duża liczba, 13, bez linku”, mówi Daniel Lucey. . . (6)
  Wcześniejsze raporty chińskich władz ds. Zdrowia i Światowej Organizacji Zdrowia informowały, że pierwszy pacjent miał objawy w dniu 8 grudnia 2019 r. – a raporty te po prostu stwierdzały, że „większość” przypadków miała powiązania z rynkiem owoców morza, który został zamknięty 1 stycznia. (7)
  „Lucey mówi, że jeśli nowe dane są dokładne, pierwsze infekcje u ludzi musiały wystąpić w listopadzie 2019 r. – jeśli nie wcześniej – ponieważ istnieje czas inkubacji między infekcją a pojawieniem się objawów. Jeśli tak, wirus prawdopodobnie rozprzestrzenia się w ciszy między ludźmi w Wuhan – i być może gdzie indziej – zanim pod koniec grudnia odkryje się zbiór spraw z niesławnego już hurtowego targu owoców morza Huanan. „Wirus pojawił się na tym rynku, zanim wyszedł z tego rynku”, zapewnia Lucey.
  „Chiny musiały zdać sobie sprawę, że epidemia nie powstała na tym rynku owoców morza w Wuhan Huanan”, powiedziała Lucey dla Science Insider. (8)
  Kristian Andersen jest biologiem ewolucyjnym w Scripps Research Institute, który przeanalizował sekwencje 2019-nCoV w celu wyjaśnienia jego pochodzenia. Powiedział, że scenariusz jest „całkowicie prawdopodobny” dla zainfekowanych osób, które sprowadzają wirusa na rynek owoców morza z zewnątrz. Zgodnie z artykułem Science
  „Andersen opublikował swoją analizę 27 dostępnych genomów 2019-nCoV 25 stycznia na stronie internetowej poświęconej badaniom wirusologicznym. Sugeruje to, że mieli „najnowszego wspólnego przodka” – co oznacza wspólne źródło – już od 1 października 2019 r. ” (9)
  Interesujące było to, że Lucey zauważyła również, że pierwotnie uważa się, że MERS pochodzi od pacjenta w Arabii Saudyjskiej w czerwcu 2012 r., Ale późniejsze i dokładniejsze badania prześledziły go od wcześniejszego wybuchu szpitalnego niewyjaśnionego zapalenia płuc w Jordanii w kwietniu tego roku. . Lucey powiedziała, że na podstawie przechowywanych próbek od osób zmarłych w Jordanii władze medyczne potwierdziły, że zostały zainfekowane wirusem MERS. (10)
  Dałoby to impuls do ostrożności wśród społeczeństwa w zakresie akceptacji „oficjalnej narracji standardowej”, którą zachodnie media zawsze tak chętnie dostarczają – jak to miało miejsce w przypadku SARS, MERS i ZIKA, z których wszystkie później udowodniono, że „oficjalne narracje” całkowicie się myliłem.
  W tym przypadku zachodnie media przez miesiące zalewały swoje strony o wirusie COVID-19 pochodzącym z rynku owoców morza w Wuhan, spowodowanym przez ludzi jedzących nietoperze i dzikie zwierzęta. Wszystko to okazało się błędne.
  Wirus nie tylko nie powstał na rynku owoców morza, ale w ogóle nie powstał w Wuhan, a teraz udowodniono, że nie pochodzi on z Chin, ale został sprowadzony do Chin z innego kraju. Częścią dowodu tego twierdzenia jest to, że odmiany genomu wirusa w Iranie i we Włoszech zostały sekwencjonowane i zadeklarowano, że nie mają żadnej części odmiany, która zainfekowała Chiny i z definicji musi pochodzić z innego miejsca.
  Wydaje się, że jedyną możliwością powstania są Stany Zjednoczone, ponieważ tylko ten kraj ma „pień drzewa” wszystkich odmian. I może zatem być prawdą, że pierwotnym źródłem wirusa COVID-19 było amerykańskie wojskowe laboratorium broni biologicznej w Fort Detrick. Nie byłoby to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że CDC całkowicie zamknęło Fort Detrick, ale także dlatego, że, jak wspomniałem we wcześniejszym artykule, w latach 2005-2012 Stany Zjednoczone doświadczyły 1059 wydarzeń, w których patogeny zostały skradzione lub uciekły z amerykańskiej biografii -labs w ciągu ostatnich dziesięciu lat – średnio jeden raz na trzy dni.
  Notatki
  (1) https://mp.weixin.qq.com/s/CjGWaaDSKTyjWRMyQyGXUA
  Wypróbuj ten egipski sekret miedziany! Nigdy nie uwierzysz, co to robi, dopóki nie zobaczysz wideo krwi!
  (2) https://science.sciencemag.org/content/367/6477/492.full
  (3) nauka; Jon Cohen; 26 stycznia 2020
  https://www.sciencemag.org/news/2020/01/wuhan-seafood-market-may-not-be-source-novel-virus-spreading-globally
  (4) https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30183-5/fulltext
  (5) https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30183-5/fulltext
  (6) http://wjw.wuhan.gov.cn/front/web/showDetail/2020011109036
  Pobierz biuletyn BeforeitsNews! Wyłącz wszystkie fałszywe wiadomości dla ZWYCIĘSTWA!
  (7) http://wjw.wuhan.gov.cn/front/web/showDetail/2020011509040
  (8) https://sciencespeaksblog.org/2020/01/25/wuhan-coronavirus-2019-ncov-qa-6-an-evidence-based-hypothesis/
  (9) http://virological.org/t/clock-and-tmrca-based-on-27-genomes/347
  (10) http://applications.emro.who.int/emhj/v19/Supp1/EMHJ_2013_19_Supp1_S12_S18.pdf
  Post COVID-19: Dalsze dowody na to, że wirus powstał w USA pojawił się jako pierwszy na LewRockwell .
  Wypróbuj ten egipski sekret miedziany! Nigdy nie uwierzysz, co to robi, dopóki nie zobaczysz wideo krwi!

  Źródło: http://freedombunker.com/2020/03/13/covid-19-f Ponadto-evidence-that-the-virus-originated- in-the- us/

 14. zofia said

  Jak to mozliwe, ze smierc 414000 Polakow w 2018r przeszla bez dyskusji i bez zainteresowania nawet min zdrowia? Przeciez to 35000 sr. miesiecznie!
  Ile Polakow umrze teraz jak az 19 szpitali bedzie przeksztalconych jako zakazne przy tych juz istniejacych? Gdzie beda leczeni ?

  https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/6461207,koronawirus-przeksztalcenie-szpitale-jednoimienne-zakazne.html

  Czy to depopulacja? Czy pozbycie sie ciezaru finansowego jakim sa ludzie starzy?
  Projekt EUTANAZJA nie zadzialal

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-02-04/w-2018-roku/

 15. Jan_S said

  CZARNE CHMURY NAD SIECIĄ 5G PRZYKRYTE FAŁSZYWĄ „PANDEMIĄ” KORONAWIRUSA

  Fałszywa pandemia koronawirusa nie została wywołana bezcelowo. Naukowcy obserwujący narastający kryzys zdrowia publicznego po uruchomieniu komercyjnej sieci 5G, natychmiast znaleźli plan B, który mógłby zatuszować reakcję ludzi na nową technologię. Bioinżynieryjny koronawirus wywołuje, o dziwo, objawy podobne do zespołu dolegliwości u pacjentów z nadwrażliwością elektromagnetyczną.

  Wuhan z komercyjną siecią 5G

  31 października 2019 roku oddziały największych chińskich operatorów telekomunikacyjnych w prowincji Hubei w środkowych Chinach ogłosiły uruchomienie komercyjnych sieci 5G w prowincji. Oczekiwano, że do końca 2019 r. w mieście Wuhan, stolicy Hubei, będzie 10 000 stacji bazowych 5G, których rozmieszczeniem miała zająć się głównie firma China Telecom i China Mobile Hubei Branch.
  Ta pierwsza stworzyła sieć 5G obejmującą porty lotnicze, dworce kolejowe i inne obszary w mieście.Druga zaś uruchomiła w mieście 1580 stacji bazowych 5G w połowie października, doprowadzając zasięg 5G do uniwersytetów, węzłów transportowych i innych gęsto zaludnionych obszarów.
  Nagle, niespodziewanie w Wuhan „uderzył” koronawirus – tak przynajmniej oficjalnie ogłoszono światu. Tak naprawdę wybuch pandemii pojawił się chwilę po tym, jak eksperymentatorzy wprowadzający komercyjną sieć 5G, zaobserwowali epidemię objawów zespołu 5G.
  Świnki morskie narażone bezpośrednio na promieniowanie 5G padały dosłownie jak muchy.
  Nagle na oddziały ratunkowe zaczęli trafiać ludzie z objawami nadwrażliwości na promieniowanie elektromagnetyczne.
  Dlatego szybko znaleziono plan B, aby zatuszować prawdziwy powód dziwnych dolegliwości i wymyślono zjadliwą grypę – bioinżynieryjnego koronawirusa, który wywołuje objawy podobne do zespołu 5G.
  Jak się okazuje, kraje z najbardziej zaawansowanymi wdrożeniami i rozpowszechnieniem technologii 5G, mają najwyższą zapadalność na przypadki COVID-19, zarówno wskaźniki infekcji, jak i śmiertelności. Naprawdę interesujące jest to, że w Afryce jak dotąd odnotowano bardzo niewiele przypadków zachorowań, co nasuwa pytanie: w jaki sposób kraje Trzeciego Świata w Afryce unikają tak zakaźnego szczepu koronawirusa, biorąc pod uwagę wszechobecny brak odpowiednich warunków sanitarnych i niezbędnej higieny?

  Zachorowania na statkach wycieczkowych

  Naprawdę interesujące jest to, że w Afryce jak dotąd odnotowano bardzo niewiele przypadków zachorowań, co nasuwa pytanie: w jaki sposób kraje Trzeciego Świata w Afryce unikają tak zakaźnego szczepu koronawirusa, biorąc pod uwagę wszechobecny brak odpowiednich warunków sanitarnych i niezbędnej higieny?
  Najlepszym dowodem na dość oczywiste powiązanie 5G z koronawirusem są różne statki wycieczkowe, które widziały niewytłumaczalny wzrost przypadków koronawirusa, nawet po poddaniu wszystkich pasażerów kwarantannie.
  Wiele największych linii wycieczkowych chwali się obecnie faktem, że mają najnowsze i najlepsze technologie 5G, umożliwiające stały i szybki dostęp do Internetu.
  Najbardziej zaawansowane i rozbudowane statki wycieczkowe są najlepszym przykłady tego, jak będzie wyglądał Internet przedmiotów w przyszłości, o ile jego rozbudowa przebiegnie bez przeszkód z powodu bardzo poważnych problemów związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem.

  Zespół objawów 5G

  Dlaczego więc koronawirus łączony jest ze skutkami zdrowotnymi, jakie wywołuje sieć 5G?
  Otóż zespół 5G jest stosunkowo nową chorobą, która nie została jeszcze uwzględniona w głównym nurcie ze względu na to, że jego rozpoznanie natychmiast przerwałoby trwające wdrażanie technologii 5G.
  Jakie są dokładne objawy zespołu 5G?
  Jest ich wiele i manifestują się inaczej u każdej ofiary tej podstępnej choroby, aczkolwiek duża liczba typowych objawów ciężkiej grypy naśladuje zespół 5G.
  Jednak najważniejsze jest to, że te dwie odrębne jednostki chorobowe wzajemnie się naśladują i podtrzymują, przez co ich rozpoznanie może być dość mylące.
  Innymi słowy, jeśli masz grypę i jesteś narażony na 5G, twój stan może znacznie się pogorszyć.
  Podobnie, jeśli cierpisz na nadwrażliwość elektromagnetyczną i dosięgną cię objawy zespołu 5G, będziesz znacznie bardziej podatny na zachorowanie na grypę, a jeśli zachorujesz, jej przebieg będzie znacznie cięższy.
  Sfałszowana pandemia koronawirusa z Wuhan w rzeczywistości jest zatuszowaniem fali objawów zespołu 5G oraz ekstremalnego i rosnącego niebezpieczeństwa tej zabójczej technologii.
  https://www.tajemnice-swiata.pl/falszywa-pandemia/

 16. Jan_S said

  1 – ODDZIAŁYWANIE ELEKTROMAGNETYCZNYCH FAL MILIMETROWYCH NA ZDROWIE PRACOWNIKÓW PROJEKTOWANYCH SIECI 5G I POPULACJI GENERALNEJ

  Instytut Medycyny Pracy w Łodzi
  Raport przygotowany pod kierownictwem prof. dr hab. K. Rydzyńskiego

  Click to access raport_5g.pdf

  2 – Opinia na temat Raportu – INSTYTUT ŁĄCZNOŚCI, PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY i Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

  Click to access opiniaz_uwagami.pdf

  3 – Odpowiedzi autorów raportu na uwagi zawarte w powyższej Opinii – Instytut Medycyny Pracy w Łodzi

  Click to access uwagi_do_opinii2.pdf

 17. Wielka Kopa Tatry said

  Briton.
  Polacy, Ukraińcy i Rosjanie to Słowianie. Żydzi nimi nie są, są tylko zwykłymi… Żydami 😉

 18. Kwal said

  Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 19. Boydar said

  Cieszy, że ludzie zaczynają rozumieć kim jest żyd. Ale martwi, że nie wiedzą kto nim jest.
  I to jest tragedia, bo przecież w końcu się dowiedzą.

 20. Jack Ravenno said

  Nie istnieje naród żydowski dokładnie tak samo jak nie istnieje naród katolicki, prawosławny, protestancki, islamski, buddyjski i tak dalej. Co za nowomowa ogarnęła durny świat żeby wyznawców jakiejś religii (notabene lucyferiańskiej) okreslac mianem narodu?

  ————-
  Panie Jacku… a jednak istnieją wśród nich wyraźne cechy fizjonomiczne, które pozwalają dość dokładnie ich identyfikować.
  Admin

 21. Boydar said

  Oczywiście, Panie Jack, że nie ma narodu żydowskiego. Ale bezapelacyjnie istnieje populacja mająca podejrzanie wspólne cechy. No i jakby nie patrzeć dobre to one nie są. Może to chów wsobny, może diabelska sperma, nie nasza rzecz. Bierzmy tą sprawę jaka jest – dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja.

 22. Boydar said

  O, dzień dobry Panie Gajowy. Znów mnie Pan wyprzedził. Pragnę tylko zauważyć, że cechy fizjologiczne to w sumie mały pikuś w porównaniu z pozostałymi. Do identyfikacji przydają się bardzo, ale nawet ślepy po kilku minutach właściwie prowadzonej konwersacji jest w stanie wyciągnąć z osobnika adekwatne wnioski.

 23. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  I jeszcze jedna ciekawa rzecz – pieczywo w supermarketach jest produkowane na bazie mrożonego ciasta sprowadzanego z Chin, a to ciasto jest z kolei produkowane z dodatkiem „ulepszacza” o nazwie L-cysteina, który w Chinach jest produkowany na bazie ludzkich włosów zbieranych i sprzedawanych przez zakłady fryzjerskie. I teraz o ile ten proceder był przedtem „tylko” ohydztwem, to teraz w dobie koronawirusa jest to zwyczajnie niebezpieczne. Bo niby rząd zamyka granice, zamyka miejsca spotkań zbiorowych, żeby koronawirus się nie rozprzestrzeniał, a w rzeczywistości wpierd…my koronawirusa w pieczywie robionym z włosów zakażonych Chińczyków.
  Więcej info Google -> E920

 24. Marucha said

  Re 22:
  Niewątpliwie tak jest, ale…wspólne cechy, nazwijmy je, mentalno-charakterologiczne, nie konstytuują narodu. Do tego potrzebna jest genetyka.
  Genetyka zaś odzwierciedla się w fizjonomii (nos, uczy itd).

 25. Boydar said

  @ Jeżeli demony zaspermiły różne grupy żyjące w owym czasie na Ziemi, to mimo iż rozsądnie wspólnego przodka niby nie mają (Adama pomińmy) to cechy demoniczne jak najbardziej będą wychodzić. I to już się z genetyką nie kłóci.

  Poza tym; moje przypuszczenie nie uwzględniające demonów, odnosi się do egipskich obozów pracy z czasów biblijnych, o czym wiele razy pisałem. Jeżeli była w nich ludność różnego pochodzenia, i przywódcy przedsięwzięli szatański plan rozprzestrzenienia tej zarazy na cały świat (a to nie jest nierealne), to po kilku pokoleniach rżniętych (seksualnie) przez tych przywódców (tak jak to miało miejsce w przypadku Chana), wszyscy potomkowie będą mieli pulę zbrodniczych genów.

  Gazwyb gazwybem ale proszę założyć maseczkę i przeczytać –

  https://wyborcza.pl/1,75400,17343030,800_milionow_Azjatow_pochodzi_od_11_mezczyzn__ktorzy.html

 26. Ad. 16

  Z linku trzeciego:

  „Autorzy Raportu chcą zapewnić anonimowych autorów Opinii IŁ-PIB, iż zdają sobie sprawę, że „na poziomy PEM po uruchomieniu sieci 5G wpływ będą miały nie tylko stacje bazowe sieci 5G, ale również stacje bazowe sieci 2G (GSM), 3G (UMTS) oraz 4G (LTE)”. Jak pokazano w dalszej części odpowiedzi, prezentowana w raporcie metodyka jest możliwa również do analizy wszystkich źródeł PEM, niezależnie od częstotliwości. Pragniemy również nadmienić, że w pierwotnej wersji Raportu, mimo iż wykraczało to poza zakres tematu raportu, częściowo je uwzględniliśmy, analizując obecne poziomy PEM w środowisku, ale na żądanie anonimowych recenzentów („Poza zakresem opracowania – do usunięcia.”) ) fragment ten został usunięty z Raportu.”

  I mądremu dość. 🙂

 27. revers said

  dziwne ze wahabickich muzulmanow nie dotyczy wirus i haczykonosnych lub starszych w wierze ..

  https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Koronawirus-potwierdzony-u-proboszcza-w-USA.-Ksiadz-mogl-zarazic-pol-tysiaca-osob?fbclid=IwAR0NXQgD2A1gTpdRuAzwE57rPT212frCCzIOPOkOuctR3fMBBxxQ3-AQ4R0

  a ksiadz proboscz moze zarazic pol tysiaca i wiecej ludzi wirusem korony.

 28. revers said

  „I na koniec przypomnijmy sobie ukryte myśli “rewolucji” Grety Thunberg (czyli jej zatrudnionego w agendach ONZ tatusia) o szkodliwości istnienia człowieka dla planety. Boris Johnson, premier Wielkiej Brytanii przygotowuje społeczeństwo na to co ma się stać: “Z przykrością muszę przyznać, nie oszukując nikogo – rodacy stracicie więcej bliskich niż przypuszczano”.

  Cała wypowiedz na: https://kobieta.wp.pl/marzena-od-13-lat-mieszka-w-wielkiej-brytanii-brytyjczycy-nie-boja-sie-koronawirusa-6488862634337921a

  https://wrealu24.pl/a-jednak-depopulacja-trzeba-zarazic-okolo-60-procent-ludzi-i-tego-wlasnie-chcemy/?fbclid=IwAR2neRinaYqKcVlsGEHJhgUl91MqOCmOTtMjRVqjjMxPpgWS56sCFVg2_xA

  a jednak bez nas o nas, w Globalnym KL …

 29. UZA said

  ad.11) „…skąd Chińczycy od początku wiedzieli z jakim wirusem mają do czynienia ?”
  Może Chińczycy mają wywiad i ten wywiad wywęszył, że szykuje się atak bronią biologiczną. A może dostali cynk od innego wywiadu . Może wreszcie znaleźli w sieci informacje o opatentowaniu wirusa (skoro nasi internauci takie rzeczy znaleźli, to niby czemu chińscy nie mieliby znaleźć ?). Trudno zresztą powiedzieć, że wiedzieli o d p o c z ą t k u. W sezonie grypowym łatwo przeoczyć objawy przeziębienia, czy nawet zapalenia płuc. Trochę potrwało zanim Chińczycy się połapali i parę osób straciło życie. Kiedy się już jednak zorientowali, to poszli na całość – zadziałali bardzo energicznie. Na pewno też spodziewali się ataku właśnie w Wuhan, gdzie mają laboratorium. Taka lokalizacja była wygodna dla agresora, który mógł dyskredytować ewentualne chińskie oskarżenia historyjką o wirusie, co to się wymknął . Przy okazji byłby to także atak propagandowy: zachciało się Chińczykom rywalizować z supercywilizacją atlantycką, ale nie wyszło – bałagan, niekompetencja, cywilizacyjne zapóźnienie itp. America first !

 30. kptGlos said

  Inny aspekt

  To nie tylko eksperyment, to „kryzys finansowy”

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/14/eksperyment-wirusowy/#comment-886982

 31. Ar said

  Panie Uzo, dlaczego te skośnookie Węże pozwoliły na organizację imprezy w takim miejscu? Co doświadczeni ludzie, karni, zdyscyplinowani, z klasztoru, dali się podejść? A co z ichnimi skrytobójczymi organizacjami? Czarny smok, wirująca pięść czy pipa w jerzynach i Mocny w gębie?

  ————–
  Co autor chciał powiedzieć? Dla mnie to bełkot.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: