Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Barbara Chojnacka o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Barbara Chojnacka o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Listwa o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Barbara Chojnacka o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  revers o Czterech pancernych i Ukr…
  Barbara Chojnacka o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Szczepan Zbigniewski o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  revers o Mamy nominację na supermo…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  revers o Wolne tematy (09 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Żydowskie zbrodnie na Słowianach w XX wieku

Posted by Marucha w dniu 2020-03-14 (Sobota)

Dotychczas Zachód z roztargnieniem odnosił się do „wstydliwych” kart historii żydostwa, na korzyść jego „martyrologii”.

Newralgiczne zmiany w globalnej sytuacji geopolitycznej niosą też ze sobą przeobrażenia w paradygmatach jednostek i społeczeństw. Jedni zapominają o tym o czym dotychczas pamiętali, inni na odwrót przypominają sobie to co kiedyś zepchnięte było do ich podświadomości. Niektórzy „przepisują historię”, podczas gdy drudzy tworzą ją od nowa.

Dotychczas Zachód z roztargnieniem odnosił się do „wstydliwych” kart historii żydostwa, na korzyść jego „martyrologii”. Dziś, gdy żydowskie sojusze wraz z centrami dowodzenia, zaczynają przesuwać się na wschód, wielu na Zachodzie zaczyna sobie przypominać zapomniane karty z dziejów tego plemienia.

Najnowszym tego przykładem jest historyczne opracowanie dotyczące stosunków judeo-słowiańskich z okresu XX wieku:

>https://russia-insider.com/en/leather-jacketed-coke-snorting-jews-soviet-secret-police-torturing-raping-and-killing-gentiles.

Jest to wyczerpująca praca, solidnie podbudowana materiałem historycznym i dużą ilością odnośników źródłowych. Poniżej przedstawiam tłumaczenie jej fragmentów mogących szczególnie zainteresować polskiego odbiorcę.

*                        *                         *

„Igor Szafarewicz, członek Amerykańskiej Akademii Nauk, studiując żydowską literaturę okresu sowieckiego i post-sowieckiego, zwrócił uwagę na przemożny wątek nienawiści w stosunku do przedrewolucyjnej Rosji i jej kultury, połączony z wrogością i pragnieniem rewanżu. Jednocześnie podkreślił on, że rusofobia katalizująca ludobójstwo, nie jest unikalna w stosunku do Rosjan, ale wynika z tradycyjnej agresji w odniesieniu do nieżydowskiego świata, definiowanego jako „trefny” (nieczysty) i samych gojów uznawanych za podludzi wartych jedynie unicestwienia. Taki paradygmat wynika z tradycyjnej żydowskiej etyki, w której nie ma miejsca dla moralnych norm w odniesieniu do nie-żydów.

Ludzie z tak ukształtowaną etyką nie mają skrupułów w niszczeniu innych uznawanych za wrogów i obarczanych odpowiedzialnością za antysemityzm i zniewolenie żydów. Taki stereotyp był żydowską normą od czasów Tacyta do dziś.

Należy też podkreślić, że żydowska nienawiść i chęć rewanżu, nie była ograniczona tylko do ZSRR. Żydzi będący członkami komunistycznego aparatu bezpieczeństwa w powojennej Polsce, byli również motywowani osobistą nienawiścią i chęcią rewanżu w stosunku do Polaków.

Polskie antykomunistyczne podziemie postrzegane było przez nich jak kontynuacja antysemityzmu i antykomunizmu. Rozumieli, że jako komuniści i żydzi byli nienawidzeni w tym samym stopniu.

Głównym elementem zemsty było zawsze poniżenie ofiar i gwałty na ich kobietach. Gwałty Czekistów na Rosjankach osiągnęły gigantyczne proporcje, zwłaszcza na terenach kozackich i Krymie. Prawie wszystkie ofiary były Chrześcijankami. Z raportu o jarosławskim Czeka z 1919 roku: ‘Czekiści rabują i aresztują, jak popadnie…Przekształcili oni swą komendę w gigantyczny burdel, do którego sprowadzili wszystkie burżujskie kobiety.’

Czekiści kontynuowali swoje gwałty całymi dekadami, z apogeum zwanym ‘wielkim terrorem’ w latach 1937-1938, ale nawet potem nie zaniechali go, aż do okresu po śmierci Stalina w 1953 roku.

Niemiecka agresja na ZSRR w czerwcu 1941 roku podniosła kurtynę ukrywającą te zbrodnie. Prawie ćwierćwiecze żydowskich mordów nie nasyciło ich żądzy krwi.

Wycofujący się bolszewicy masakrowali więźniów na miejscu, nie bawiąc się ich wywózką w głąb terytorium. Następujący Niemcy dokładnie ewidencjonowali te sprawy. Przy czym bolszewicy nie ograniczali się tylko do ‘zwykłych mordów’.

Niemiecki lekarz wojskowy zdaje następującą relację ze Lwowa:

‘Aby opróżnić cele kompleksu więziennego Brygidek musieliśmy usunąć 423 ciała. Wśród zamordowanych byli młodzi chłopcy w wieku kilkunastu lat i młode kobiety. W więzieniu wojskowym w północnej części miasta smród rozkładających się ciał był tak wielki, że musieliśmy użyć polskich masek gazowych przy wchodzeniu do cel. Trupy były poukładane do sufitów, a na ich twarzach zastygł grymas przerażenia. Wiele ciał nosiło też ślady tortur.
Na jednej ze ścian znaleźliśmy trzech ukrzyżowanych mężczyzn z odciętymi genitaliami. U ich stóp umiejscowione były dwa trupy zakonnic, którym wetknięto w usta owe członki.

Kiedy miejscowa ludność zobaczyła te okropności, rozpoczął się żydowski pogrom. W oczach ludności oczywistym był znak równości pomiędzy bolszewikiem i żydem.”

[Dla Polactwa nadal żydowski oligarcha to „rosyjski miliarder”, żydowski gangster to „rosyjska mafia”, żydowski NKWD-zista to „kacapski żołnierz” itd. – admin]

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 25 do “Żydowskie zbrodnie na Słowianach w XX wieku”

 1. Regulator said

  A gdyby tak szefem po Leninie został Trocki? Co by to było z Polską itd..

 2. Jacek said

  Stanisław Skalski: „to nie są ludzie”.

 3. Ad. 2

  Stanisław Skalski: „to nie są ludzie”.

  Proszę o źródło cytatu. Może pan pamięta…

 4. Jacek said

  Re 3 Krzysztof M
  Małe przejęzyczenie, „to nie są ludzie” tylko „to nie byli ludzie”.
  .https://m.youtube.com/watch?v=Y_ZDO6IRtI8

 5. Jacek said

  Jan Parandowski „Bolszewicy i bolszewizm w Rosji”.
  W Wikipedii oczywiście na czerwono, po co ciemny lud ma tym się interesować.

 6. JW said

  Zainteresowanym polecam przeczytać dzieła Niłostońskiego i Liny. Opisy są makabryczne, więc na własne ryzyko.
  https://ia801602.us.archive.org/26/items/the-bloodlust-of-bolshevism/All.pdf (Niłostoński, dla niemieckojęzycznych)
  https://ia802307.us.archive.org/20/items/pdfy-3kGfV7-ax13QICqL/Lina%20-%20Under%20the%20Sign%20of%20the%20Scorpion%20-%20Rise%20and%20Fall%20of%20the%20Soviet%20Empire%20%282002%29.pdf (Lina, dla anglojęzycznych)

 7. Piskorz said

  re 1 Dobre pytanie..Trocki to super ścierwo..Z Rosją a potem chyba i z Polską…byłoby b. źle. ps Radzę czytać J. Lina „Spod znaku Skorpiona”. A jego /T./ biografia „Moje życie”..całkiem niezła lektura.

 8. Jacek said

  Re 1
  „Będziemy brodzić po kolana we krwi”, ” wprowadzimy taki terror że w promieniu stu wiorst ludzie będą drżeć na na samą myśl o buncie”. Ten który zatłukł czekanem tego żydowskiego potwora powinien być ogłoszony świętym.

 9. Piskorz said

  re 1 Link do książki /wpis 6.!/.

 10. Piskorz said

  re 6 B. dziękuję, gotyku nigdy nie cierpiałem…ale Linę trzeba czytać, obowiązkowo!

 11. Piskorz said

  re 5 To też b. dobra lektura, dzięki za przypomnienie..innym.

 12. Kojak said

  Niedawno tu goscil osobnik BIRTON.! Opluskwial mnie, ze jestem nieuczciwy piszac o zbrodniach Zydow ludobojcow !

 13. Birton said

  powtórzę:
  W związku z roszczeniami 447 pojawiła się niedawno w internecie nowa koncepcja, że Izrael, jak dziedzic i spadkobierca wszystkich światowych Żydów bierze w całości moralną, prawną i materialną odpowiedzialność za wszelkie zbrodnie żydowskiego aparatu przemocy jak MBP i UB w Polsce , CzK i NKWD w Rosji, a to za wymordowanie sumarycznie ponad 30 milionów obywateli tych krajów, a następnie bierze całkowitą odpowiedzialność materialną za żydowską grabież majątku narodowego tych krajów na szkodę Polaków w latach 1944-2020 i Rosjan w latach 1917 -2020 wypłacając poszkodowanym obywatelom lub ich rodzinom stosowne odszkodowania , w kwocie nie mniejszej niż 200 miliardów w przypadku polskich ofiar lub ich rodzin oraz zwraca zagrabione przez żydowskie rządy w tych krajach mienie wraz ze stosownymi procentami, w kwocie nie mniejszej niż 1200 miliardów w przypadku Polski

 14. Bronisław said

  Nie mam wątpliwości panie Birton, iż kwoty podane przez pana są porażająco zaniżone, a poza tym, czy może pan zaproponować, w jaki sposób będzie można odebrać zagrabione Nam dobra od chazarskich lichwiarzy???!!!

  Gorąco pana pozdrawiam!

 15. Maverick said

  Warto posłuchać o planach kabalarzy.

 16. W Krakowie żydowski deweloper z firmy Angel/co za fałszywa nazwa/po raz kolejny uderzył w polską kulturę, wiarę i tradycję.Została rozebrany kopuła zabytkowego kościoła na ulicy Stradom.Bo buduje sobie luksusowy hotel i apartamentowiec.Wcześniej zniszczono stary cmentarz w pobliżu.Jak długo jeszcze będziemy to znosić??
  https://kresy.pl/wydarzenia/krakow-deweloper-rozebral-kopule-zabytkowego-kosciola-na-terenie-inwestycji/
  DLACZEGO tak się dzieje??
  Bo władze miasta z tajemniczych NIE kontrolują inwestycji tych ludzi??
  Miasto NIE ma dotacji na oświatę i służbę zdrowia, podwyższa opłaty w sposób drastyczny, ale buduje „muzeum” dla żydów za 50 mln zł w Krakowie Płaszowie.
  OTO dlaczego Polacy i Polska przegrywają, bo nie zastanawia ich upajanie się władzą kolejnych miernych decydentów,…wybranych często przez grupy beneficjentów , liczących na konfitury dla siebie po wyborach.

 17. Oto grupa Angel /!!!!/city, przejmująca polskie miasta!!
  http://pl.angelpolandgroup.com/the-leaders

 18. Można niszczyć polskie cmentarze i kościoły,poniewierać kośćmi zmarłych Polaków!!!DNO moralności i człowieczenstwa.
  Dlaczego mogą to robić????
  https://www.pch24.pl/niepokojaca-inwestycja-na-dawnym-cmentarzu-w-krakowie–resort-kultury-interweniuje,61047,i.html

 19. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  „Gazeta Wyborcza” propaguje masturbację jako profilaktykę przeciw koronawirusowi (to nie żart)
  https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,173991,25782924,masturbacja-a-koronawirus-czy-chroni-przed-zachorowaniem.html
  Une odgrzebały stare hasło „Onanizm wzmacnia organizm”.

 20. Birton said

  Panie Kojak, niech Pan pisze na przyszłość o żydowskich zbrodniach na Polakach, bo żydowskie zbrodnie na Ukraińcach w dupach mamy; ponadto ja nie jestem osobnikiem, do mnie – per Pan, Panie Kojak, jak i ja do Pana

 21. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  @18
  Żydowskim deweloperom pozwalają rozwalać stare polskie cmentarze, a takich detektorystów traktują jak mafiozów:
  https://www.zwiadowcahistorii.pl/zakonczyla-sie-akcja-pandora-iv-policja-mowi-o-sukcesie-internauci-o-wstydzie-i-osmieszaniu-sie-sluzb/

 22. Dictum said

  ad. 19
  One, znaczy parchy, są chore na głowę odnośnie d…py.

 23. Maverick said

  Chińczyk poucza Kongijczyka, i muszę stwierdzić że Polacy myślą podobnie do Kongijczyka. Zniszczyli sami swój przemysł i dali się skolonizować grupce dzieci byłych enkawudzistów. Teraz świat chce z nich zrobić winnych II wojny światowej i holocaustu. A oni dalej ani B ani C.Jeszcze tym którzy chcą ich zniewolić się przymilają.

  Wstawiłem to Dudzie na Fajsie. Czy mnie zamkną za mowę nienawiści po nowym prawem rasy panów NOAHide.??

 24. https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1467-40-000-oficerow-mossad-u-w-polsce

  40.000 oficerów MOSSAD`u w Polsce.

  Gdy w r. 1990 wróciłem z RFN do Wrocławia to głoszono, że w Polsce jest 2.000 oficerów Mossadu – Związanych z Rządem. Mason nowojorski i Wielki Mason Polski Julian Tuwim zaśpiewał w Kwiatach Polskich: CAŁE ZŁOTO ŚWIATA W PIWNICACH SYNAGOG, co bije Na Głowę łykaczyzm złota i Satelitarną Detekcję Złota.
  Dziś dostałem list z ONZ: „Immediately the above listed certificates are received or procured in your name, we will consult every department that held your fund on hold, The GOLD DETECTION and to the department that listed your name among the world cheaters to remove you from the list and finally to make sure your total fund is transfer to your bank account .”
  Za OGŁOSZENIE Satelitarnej Detekcji Złota, która jest ZBRODNIĄ Przeciw Ludzkości, zostałem wpisany na listę Oszustów Światowych wydziału NARKOTYKÓW i PRZESTĘPCZOŚCI ZORGANIZOWANEJ ONZ i internowany jako Tajny Więzień przez 30 lat.
  Ponieważ jestem Oszustem Światowym to Amerykanie nie płacili mi za http://www.wandaluzja.com, która była NAJPOCZYTNIEJSZĄ i NAJDROŻSZĄ witryną IN w USA, a teraz nie płacą mi Chińczycy za https://www.wandaluzja.pl, toteż dług wobec mnie wynosi już nie miliardy, ale BILIONY dolarów. Jeśli w Polsce jest 40 tysięcy oficerów Mossadu, którym Izrael NIE PŁACI, gdyż Policja Holokaustyczna żyje z ROZBOJU, to gdzież są Marszałkowie tej armii Satelitarnej Detekcji Złota ??? bo Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki nie wystarczą.
  Według Woltera , Goethego, Fichtego, Staszica i Prusa to JEDYNĄ obroną przed Kapitałem Kryminalnym jest Antysemityzm. Jeśli nie będzie antysemityzmu to będzie NAZIZM czyli dyktatura spermy jerozolimskiej i wielkoprzemysłowa produkcja amerykanów.

 25. NICK said

  Można by napisać zatem, że Tuwim dobre wiersze pisał dzieciom.
  Polskim.
  Ale.
  Wiedział co robi?

  Wandaluzjo?
  Albowiem gdy dorosły to uznały Tuwima za swego wieszcza?
  Podpupę-szczał?

  Rozgrywając Polskę współczesną Nam.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: