Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Kojak o USA nastawiają przeciwko sobie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

O pochodzeniu „plag egipskich” i nadchodzącej dyktaturze

Posted by Marucha w dniu 2020-03-18 (Środa)

«Tenże film widzieliśmy już wcześniej. Rząd przesadza z zagrożeniem, używając go jako pretekstu do odebrania nam większości naszych swobód. Tyle, że kiedy „zagrożenie” skończy się, już nigdy więcej nie zostaną nam one zwrócone…»

NAMRU-3, czyli Jednostka Badań Medycznych Marynarki Wojennej USA została na przeciągu roku 2019 przeniesiona z Kairu (Egipt) do sycylijskiej Sigonelli (baza USA we Włoszech).
Proceder, rozpoczęty w lutym 2019, zakończony został 12 grudnia 2019 roku.

Na zdjęciu, z prawej, kapitan Marshall Monteville – nowomianowany komendant amerykańskiej puszki Pandory, usadowionej 3 miesiące temu na włoskiej Sycylii.

Celami NAMRU-3 są:

Badanie, monitorowanie i wykrywanie pojawiających się i powracających zagrożeń chorobami o znaczeniu wojskowym oraz dotyczących zdrowia publicznego; opracowywanie strategii łagodzenia tychże zagrożeń we współpracy z krajami goszczącymi oraz międzynarodowymi i amerykańskimi agencjami w obszarach odpowiedzialności CENTCOM, EUCOM i AFRICOM.

Podstawowe badania naukowe, epidemiologiczne i kliniczne NAMRU-3 obejmowały liczne, tropikalne i subtropikalne choroby zakaźne, takie jak choroby jelitowe, ostre infekcje dróg oddechowych, zapalenie wątroby, gruźlica, zapalenie opon mózgowych, HIV oraz różne infekcje pasożytnicze, riketsjalne i arbowirusowe, które są endemicznymi i istotnymi problemami dla zdrowia publicznego w regionie. (…)
>https://en.wikipedia.org/wiki/Naval_Medical_Research_Unit_Three

Po 2 miesiącach od przybycia NAMRU na Sycylię, we Włoszech wybuchła epidemia koronawirusa – jak się okazuje – nie mającego nic wspólnego z koronawirusem odpowiedzialnym za epidemię w Chinach.
>https://www.tg24.info/focus-coronavirus-un-virus-padano-lontano-da-quello-cinese-dei-pipistrelli/

Obydwa te fakty skojarzył ze sobą kilka dni temu Antonio Mazzeo, dziennikarz sycylijski, od lat walczący ze szkodzącym zdrowiu, tzw. MUOS-em (Mobile User Objective System, tj. wąskopasmowym, wojskowym systemem łączności satelitarnej), zainstalowanym na wyspie.
>http://antoniomazzeoblog.blogspot.com/2020/03/a-sigonella-i-militari-usa-che.html
https://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_User_Objective_System

Wcześniejsze informacje o strukturze NAMRU-3 pod linkiem:
>http://ram.neon24.pl/post/153756,namru-3-na-sycylii-co-za-niesamowity-zbieg-okolicznosci

*                        *                         *

O «osiągnięciach» NAMRU w Egipcie (które prawdopodobnie przyczyniły się do jego przeprowadzki) opowiada artykuł opublikowany 31 stycznia 2012 roku w egipskim dzienniku «Al-Wafd Daily» – którego aktualność jest wręcz zatrważająca, zaś tytuł szczery aż do bólu:

«Jednostka Badań Medycznych Marynarki Wojennej USA (NAMRU-3) jest Diabłem Kontrolującym i Podkopującym Zdrowie Egipcjan»

Oto jego treść:

NAMRU działa w Egipcie bez jakiegokolwiek nadzoru

Wasze zdrowie znajduje się w rękach Amerykańskiego Departamentu Obrony.

Ujawniają to następujące [fakty], które pochodzą z dokumentów jednostki badawczej Pentagonu o nazwie NAMRU-3, będącej największą amerykańską wojskową jednostką badawczą na Bliskim Wschodzie.

[NAMRU] należy do amerykańskiej marynarki wojennej i ma [siedzibę] w dzielnicy Al-‚Abbasia, w samym sercu Kairu.

Teren chroniony jest przez mury i kamery, a nikt z zewnątrz nie może tam wejść, bez względu na to, jak bardzo ważne stanowisko zajmuje.

Jednostka, która rozpoczęła działalność w Egipcie sześćdziesiąt lat temu, zarządza wszystkimi badaniami dotyczącymi zdrowia i żywności Egipcjan – od hodowli zwierząt, rolnictwa, zasobów wody i powietrza po epidemie i wirusy.

Badania i dane [NAMRU] przekazywane są do Pentagonu, który odpowiada [wysyłając] do Egiptu lekarstwa, pestycydy, produkty żywnościowe i nasiona, po tym jak zostały one w niebezpieczny sposób zmanipulowane, po to, by zaszkodziły zdrowiu Egipcjan.

Kiedy przechodzi się obok ogromnej siedziby NAMRU i widzi się jej zbrojoną żelazem, betonową bramę, nagą ziemię, która ją otacza, kamery bezpieczeństwa i wysokie mury, które ją chronią, można tylko podejrzewać, jak wielkie znaczenie ma to, co znajduje się wewnątrz tegoż budynku, który zawiera dziesiątki pomieszczeń, zajmuje ponad akr ziemi i ma sześć pięter.

Badacze jednostki oraz amerykańscy lekarze korzystają z immunitetu dyplomatycznego. Niektórzy z nich, tak naprawdę, należą do CIA. Poruszają się oni swobodnie po Egipcie i [jego] lotniskach, korzystając zawsze z immunitetu dyplomatycznego. Nie mogą też być przedmiotem dochodzeń ani przeszukań, ani nie wolno monitorować korespondencji czy raportów, jakie wysyłają do Pentagonu. To wszystko pomimo faktu, że egipskie Ministerstwo Zdrowia jest zobowiązane, zgodnie z umową podpisaną (z NAMRU) przez Egipt, do kontrolowania działalności personelu NAMRU na terenie kraju.

NAMRU jest skrótem od Naval Medical Research Unit, co oznacza, że jest to medyczna jednostka badawcza [amerykańskiej] Marynarki Wojennej. Została powołana do życia po II wojnie światowej przez Departament Obrony, pod nadzorem Marynarki Wojennej, a jej zadeklarowanym celem jest prowadzenie badań medycznych w krajach, w których stacjonują żołnierze amerykańscy, w celu chronienia ich przed chorobami i epidemiami występującymi tam. Zadeklarowany cel został rozszerzony o pomoc zagranicznym krajom w walce z bakteriami, chorobami i epidemiami.

W roku 1942, Stany Zjednoczone skierowały swe spojrzenie ku Egiptowi jako najważniejszemu krajowi na Bliskim Wschodzie i we współpracy ze szpitalem Abbassia Fever, utworzyły tam instytut badawczy NAMRU. Instytut rozrósł się do dużej jednostki NAMRU, [powstałej] w Al-‚Abbassia w 1946 roku, zwanej NAMRU-3, która rozpoczęła [prowadzenie] w Egipcie badań medycznych nad epidemiami i chorobami. Jej działalność nie ustała nawet w okresie napięć między Egiptem [i Stanami Zjednoczonymi] w latach 1967 i 1973.

Materiały wykorzystywane w Instytucie NAMRU mogą zniszczyć całą ludność Egiptu

Wchodząc do siedziby NAMRU, czujesz, że wszedłeś do wnętrza filmu grozy.

Miejsce jest bezgłośne i owiane tajemnicą. Lekarze i [inni] pracownicy [poruszają się] w białych okryciach, rękawiczkach i czapkach, a czasem również w maskach. Organizmy, z którymi pracują są rodzajem bakteryjnej broni biologicznej, która, jeśli zostanie użyta, może zniszczyć cały naród egipski, lub jakikolwiek inny naród.

Jeden z najbardziej niebezpiecznych obszarów w tej tajemniczej siedzibie znajduje się na szóstym piętrze budynku: jest to laboratorium, które specjalizuje się w każdym rodzaju bakterii i wirusów odkrytych niedawno w Egipcie (także tych odpowiedzialnych za ptasią grypę oraz świńską grypę), jak również we wszystkich szczepionkach i przeciwciałach z nimi związanych.

Laboratorium pobiera próbki krwi, zarówno od Egipcjan zdrowych jak i chorych i wysyła je do analizy w Waszyngtonie w celu ustalenia dokładnego składu genetycznego i identyfikacji [odpowiednich] leków. Rzeczą możliwą jest także to, że badaczom wolno również manipulować egipskimi genami, zmieniać ich cechy i deformować je przy pomocy amerykańskich leków lub szczepionek, które sprzedawane są po niskich cenach ubogim Egipcjanom, wraz z nasionami zbóż i produktami spożywczymi.

Od czasu utworzenia jednostki NAMRU w Egipcie, stwierdzono pojawienie się tam dziesiątków nowych, wywołanych zmutowanymi wirusami chorób. Oznacza to, że patogeny te są wwożone do kraju.

Żadne badania ani żaden [instytut] medyczny nie przeniknął do Egiptu w większym stopniu niż zrobił to NAMRU, który kontroluje tajniki wirusów, używanych jako broń biologiczna masowego rażenia.

Interesujący jest również fakt, że Etiopia zdecydowała się zamknąć jednostkę NAMRU pracującą na swoim terytorium z powodu zarzutów i podejrzeń dotyczących jej działalności. [W związku z tym], Etopia twierdzi, że NAMRU testuje na Etiopczykach nowe leki w zamian za pieniądze i darowizny, co spowodowało rozprzestrzenianie się nieuleczalnych chorób i epidemii.

Istnieją również podejrzenia, że [NAMRU] rozpowszechnia wirus HIV, który powoduje AIDS. W tym samym czasie NAMRU poszerzyło swą aktywność w Egipcie. Jego działalność usankcjonowana jest umową z Ministerstwem Zdrowia i Mieszkalnictwa oraz z „Abbassia Fever Hospital.

W roku 1976, nazwa NAMRU była często słyszana wśród Egipcjan, kiedy to w kraju wybuchło zapalenie opon mózgowych, a NAMRU zaproponowało współpracę z ‚Abbassia Hospital’. Jednak badania [NAMRU] nad [ofiarami tejże choroby] w Egipcie były owiane tajemnicą. Osiemset pięćdziesiąt siedem osób zostało zakażonych ową chorobą, a 50 zmarło po interwencji NAMRU, tj. po otrzymaniu leku o nazwie Dexametazon.

Mówiono, że nie dał on oczekiwanych efektów.

Amerykańscy lekarze i naukowcy próbowali posłużyć się egipskimi dziećmi jako szczurami laboratoryjnymi

NAMRU ponownie spowodowało wrzawę w roku 2006, która [później] ucichła z podejrzaną szybkością. Delegacja z USA odwiedziła siedzibę główną NAMRU w Al-‚Abbasii, a kilka dni później, w Egipcie wykryto ptasią grypę.

Lekarze egipscy zdołali wyeliminować [tę chorobę] prawie całkowicie w ciągu sześciu miesięcy, ale wtedy to Maher Abaza (oligarcha egipski, protegowany Mubaraka) został mianowany ministrem rolnictwa i bez jakiegokolwiek, wyraźnego powodu podjął decyzję o zawieszeniu zaangażowania Egiptu w walkę z wirusem, w zamian za umowę z NAMRU-3.

Nieco później, Egipcjanie zostali zaskoczeni odkryciem mutanta wirusa,wywołującego chorobę określaną jako nieuleczalną. Tenże zmutowany wirus pojawił się po otrzymaniu przez NAMRU próbek [krwi] od egipskich pacjentów, które następnie zostały wysłane do USA.

NAMRU postrzega egipskie dzieci jako okazję do testowania nowych leków. W swoich raportach zauważa, że egipskie dzieci mają najlepszy, istniejący system immunologiczny – nawet porównując go z posiadanym przez żołnierzy armii amerykańskiej.

NAMRU monitoruje nasze dzieci, gdy są jeszcze płodem, rozmieszczając amerykańskich lekarzy i badaczy w ośrodkach zdrowia w wioskach [kraju], dzięki czemu mogą oni mieć kontakt z ciężarnymi matkami, a informacje [zbierane przez tychże lekarzy i badaczy] są przekazywane do sieci banków danych NAMRU.

NAMRU wywołało poruszenie, gdy jego lekarze próbowali przeprowadzić eksperymentalne badania na dzieciach w Al-Bahirze, twierdząc, że na potrzeby nowej szczepionki zamierzali opracować serum pochodzące z biegunki.

W ramach owych usiłowań rodzinom dzieci w Farshut, Umm Al-Laban, Kum Al-Kanatir i innych wioskach w środkowej części Abu Homs rozdawano prezenty i pieniądze, ale rodziny stanowczo odmawiały przekształcenia swoich dzieci w szczury laboratoryjne.

Skandal ten wywołał burzę w parlamencie. Ponadto, dr. Farag Al-Dib, szef Biura Zdrowia Abu Homs, został zwolniony ze stanowiska po tym, jak sprzeciwił się eksperymentom na niewinnych dzieciach w wieku od jednego do trzech lat.”

Niepłodność, opóźnienia umysłowe i niepełnosprawność spowodowana jest rękami Amerykanów

Tenże incydent zrodził pytania, które pozostały bez odpowiedzi, tj. czy amerykańskie ręce z NAMRU były przyczyną wzrostu niepłodności, upośledzenia umysłowego i niepełnosprawności wśród Egipcjan urodzonych w ostatnich latach jak również [przypadków] impotencji?

Wszystko to, po wzięciu pod uwagę niebezpieczeństwa jakie stwarza fakt zbierania przez NAMRU danych genetycznych dotyczących Egipcjan, zwłaszcza pacjentów ze szpitala Al-‚Abbasia, oraz zdolności interwencji NAMRU, jak chodzi o zakłócanie pracy naturalnych genów i systemów odpornościowych Egipcjan; [a także biorąc pod uwagę] fakt, że NAMRU przysyła lekarstwa, nasiona i paszę dla zwierząt oraz bierze udział we wszystkich eksperymentach [przeprowadzanych w Egipcie] w takich dziedzinach jak rolnictwo, hodowla zwierząt gospodarskich, kwestia wody, żywności, itp.

Pole badań NAMRU wyłączone jest spod jakiegokolwiek nadzoru Egiptu.

Oprócz badań nad AIDS, pryszczycą, hemofilią, ptasią grypą, gorączką doliny Rift, gorączką Chikungunya – wywoływaną przez komary – gruźlicą, chorobą Lumpyskin i innymi, NAMR odpowiedzialny jest również za szczepienia przeciwko tym chorobom, [w tym] szczepienia zwierząt i ptaków, a także za badania [chorób] i metody ich eliminacji.

Pozostaje tylko wyobrazić sobie, jak niebezpiecznie łatwe byłoby wykorzystanie tych wszystkich [informacji] przeciwko narodowi egipskiemu, zgodnie z wolą Ameryki, za którą bez wątpienia stoi Izrael.

NAMRU posiada śmiertelną broń biologiczną, która może zostać przekazana wrogom Egiptu.

Podobnie, NAMRU-3 kontroluje zdrowie Egipcjan, dysponując wszystkimi parametrami i składnikami genetycznymi dotyczącymi Egipcjan, ich dziedzicznością a także arsenałem składników śmiercionośnej broni biologicznej, które może przekazać Izraelowi lub każdemu innemu państwu wrogiemu Egiptowi, tak, by całkowicie zniszczyć go.

NAMRU-3 kontroluje również częściowo [egipskie] źródła dochodu narodowego, zaopatrując egipskie produkty zwierzęce i rolne w zezwolenia (coś w rodzaju świadectw), co dzieje się w przypadku wykrycia choroby lub epidemii wśród [egipskich] zwierząt gospodarskich albo upraw.

Najnowszym przykładem [tejże kontroli jest raport NAMRU] o pojawieniu się i zanikaniu ptasiej i świńskiej grypy oraz raport z lipca zeszłego roku stwierdzający, że produkty egipskie nie zostały skażone bakteriami E. coli. Gdyby [NAMRU] opublikowało inny raport, rynki światowe zostałyby dla nas zamknięte.

Wszystko to prowadzi do postawienia pytania:

Gdzie są nasze krajowe instytuty badawcze, tj. ponad 300 ośrodków działających w dziedzinie medycyny, rolnictwa, wody i energii?

Gdzie jest budżet państwa na utrzymanie tych badań?

Aby chronić zdrowie i życie swoich obywateli, kraje rozwinięte przeznaczają 7-11% [swojego] dochodu narodowego na badania naukowe, podczas gdy parametr dotyczący Egiptu wynosi zaledwie 1%.

Dlaczego zaczęliśmy polegać na amerykańskim szatanie, jeśli chodzi o nasze zdrowie, żywność i wszystko inne?

(W tym kontekście), jeśli zapytasz Egipcjanina o jego zdrowie, może ci odpowiedzieć w pełni szczerze: „Postaw to pytanie Ameryce.”

Article in Egyptian Al-Wafd Daily: The American Naval Medical Research Unit Three (NAMRU-3) Is a Devil Controlling and Undermining the Egyptians’ Health
>https://www.memri.org/reports/article-egyptian-al-wafd-daily-american-naval-medical-research-unit-three-namru-3-devil

*                        *                         *

Wspomniany wcześniej, sycylijski dziennikarz, Antonio Mazzeo zauważa na swym blogu, że od 1987 roku NAMRU-3 zainicjowało również wysoce kontrowersyjne partnerstwo z WHO (Światową Organizacją Zdrowia), dotyczące HIV/AIDS.

W 2001 roku, amerykańska jednostka medyczno-wojskowa została uznana przez WHO za „Collaborating Centre for Emerging and/or reemerging Infectious Diseases”, a następnie za „laboratorium referencyjne” do spraw grypy i zapalenia opon mózgowych we wschodnim regionie Morza Śródziemnego, podczas gdy proces uznania jej za laboratorium do spraw ptasiej grypy jest w toku.

Maurizio Blondet zaś komentuje:

Artykuł z dziennika egipskiego bogaty jest także w nauki dla rządzących, którzy pozwalają korumpować się, stając się sługami i wspólnikami USA: wcześniejsza lojalność Mubaraka względem USA nie uratowała go jednakże, kiedy to – w ramach eksperymentu – Waszyngton postanowił zastąpić Mubaraka – Bractwem Muzułmańskim.
>https://www.maurizioblondet.it/il-centro-militare-dei-virus-si-e-trasferito-a-sigonella-e-poi-lepidemia/

W związku z koronawirusem, włoski dziennikarz cytuje także Ron’a Paul’a – amerykańskiego lekarza rodzinnego – utrzymującego, że koronawirus jest sztuczką, służącą do zaprowadzenia reżimu autorytarnego.

Ron Paul pisze:

Rządy uwielbiają kryzysy, ponieważ kiedy ludzie boją się, są bardziej skłonni do rezygnacji ze swobód obywatelskich, w zamian za obietnicę, że rząd się nimi zajmie. Na przykład, po 11 Wrześniu, Amerykanie zaakceptowali niemal całkowite zniszczenie ich swobód obywatelskich za puste obietnice na temat bezpieczeństwa, zawarte w ustawie PATRIOT Act.

To ironia losu, że ci sami demokraci, którzy w zeszłym miesiącu próbowali ukarać prezydenta Trumpa za nadużycie władzy, domagają się obecnie od administracji przejęcia większych uprawnień w imię walki z wirusem, który jak dotąd zabił mniej niż 100 Amerykanów.

Deklarując pandemię w piątek, prezydent Trump stwierdził, że ma prawo do kierowania na kwarantannę osób podejrzanych o zakażenie wirusem i – jak pisze Politico – „zatrzymać i przejąć każdy samolot, pociąg lub samochód, w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej”. Może nawet wezwać wojsko, by otoczyć kordonem miasto lub stan USA.

Władze stanowe i lokalne też uwielbiają panikę.

Burmistrz miejscowości Champaign w stanie Illinois podpisał rozporządzenie wykonawcze, w którym oświadczył, że uprawniony jest do zakazania sprzedaży broni i alkoholu oraz odcięcia gazu, wody lub elektryczności każdemu obywatelowi.

Gubernator Ohio w zasadzie zamknął cały swój stan.

Głównym podżegaczem w administracji Trumpa jest bez wątpienia Anthony Fauci, szef amerykańskiego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych przy Narodowym Instytucie Zdrowia. Fauci jest wszechobecny w mass mediach i serwujący jawne kłamstwa po to, by wzbudzić jeszcze większą panikę. Fauci oświadczył w Kongresie, że śmiertelność w przypadku koronaawirusa jest dziesięć razy większa niż w przypadku grypy sezonowej, co jest twierdzeniem nie mającym żadnych podstaw naukowych.

Naciskał także na zamknięcie całych USA na 14 dni.

Z powodu czego?

Z powodu wirusa, który na całym świecie zabił do tej pory nieco ponad 5000 osób i mniej niż 100 w samych Stanach Zjednoczonych?

Dla porównania, gruźlica, stara choroba, o której dziś niewiele się mówi, w roku 2017 uśmierciła prawie 1,6 miliona ludzi. Dlaczego nie panikuje się na ten temat?

Jeśli to, czego domagają się tacy ludzie jak Fauci i inni podżegacze zostanie przeprowadzone, to cała sprawa prawdopodobnie pogorszy się.

Stan wojenny, o którym marzą, sprawi, że ludzie będą siedzieć w swych domach, zamiast wyjść na zewnątrz lub pójść na plażę, gdzie słońce i świeże powietrze pomogłyby im zwiększyć odporność.

Szaleństwo związane z koronawirusem nie ogranicza się do polityków i społeczności medycznej.

Szef neokonserwatywnej Rady Atlantyckiej napisał w tym tygodniu artykuł redakcyjny, wzywający NATO do zastosowania art. 5 deklaracji do wojny z wirusem COVID-19!

Czyżby zamierzali wysłać czołgi i drony, by zniszczyć tychże mikroskopijnych wrogów?

Ludzie powinni zadać sobie pytanie, czy aby koronawirusowa „pandemia” nie jest wielkim oszustwem, jako że faktyczne zagrożenie tą chorobą jest masowo przesadzone przez tych, którzy starają się zarobić – finansowo lub politycznie – na wynikającej z tego faktu panice.

Nie oznacza to, że choroba jest nieszkodliwa. Bez wątpienia ludzie umrą w związku z koronawirusem. Zaliczani do kategorii osób wrażliwych powinni podjąć środki ostrożności w celu ograniczenia ryzyka ekspozycji na chorobę.

Ale tenże film widzieliśmy już wcześniej. Rząd przesadza z zagrożeniem, używając go jako pretekstu do odebrania nam większości naszych swobód. Tyle, że kiedy „zagrożenie” skończy się, już nigdy więcej nie zostaną nam one zwrócone.
>http://www.ronpaulinstitute.org/archives/featured-articles/2020/march/16/the-coronavirus-hoax/

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
https://ram.neon24.pl

Komentarze 23 do “O pochodzeniu „plag egipskich” i nadchodzącej dyktaturze”

 1. NyndrO said

  Ten mniejszy jest śmieszniejszy. I mądry.

 2. Bogusz said

  Według mnie ten wirus jest amerykańskim produktem, podrzuconym chińczykom w miejscu koło którego znajduje sie chinskie laboratorium, mające uderzyć w chińska gospodarkę obalającą amerykańskiego hegemona a jednocześnie położenie na łopatki całą swiatową gospodarkę. W następstwie pojawią się dobroduszni panowie Rotschild i Rockefeler z propozycjami udzielenia pożyczek ale na astronomicznie wysoki procent. to sie nazywa łeb do interesów. Żeby was ziemia pochłonęła, przeklęta żydowska nacjo

 3. Zamknięte szkoły, targowiska, opustoszałe ulice miast, … nawet Żydzi nie przyjadą do Leżajska na grób cadyka … Ale – uwaga! – manewry NATO „Defender Europe 2020” w Polsce odbędą się, ponieważ jak oświadczył sekretarz z kancelarii premiera IIIŻydo-RP/Polin, P.Szrot, „manewry nie są zgromadzeniem publicznym” mimo, że weźmie w nich udział ok. 30 tys. żołnierzy.

 4. Mietas said

  Tu nikt nie ma wątpliwości, że to robota jankesów, większość mądrych ekonomistów już w zeszłym roku mówiła że kryzys światowej gospodarki jest bliski, a pod przykrywką wirusa można teraz robić wszystko, żeby z tego bagna wyjść kosztem innych, i jankesi to robią, tyle tylko że inni też odpalili swoje armaty, i na dziś sytuacja jankeska dobrze nie wygląda.

  Gospodarka USA skurczy się o 13% w ujęciu rocznym w drugim kwartale z powodu zakłóceń gospodarczych. od wybuchu koronawirusa, zgodnie z nową prognozą Deutsche Banku w środę.

  Czyli te 20% bezrobotnych w USA, coraz bliżej, bo takie prognozy też są.

 5. Maverick said

  Analiza tego co się dzieje z biblijnego punktu widzenia poprzez izraelczyka który się nawrócił na chrześcijanina.

 6. Mietas said

  Dzisiaj byłem w Polomarkecie zrobić tygodniowe zakupy, chyba czymś opryskują sklep, bo smród był nie do wytrzymania, aż się w głowie kręciło, i trzeba było szybko uciekać, przy ladach porobili metrowe odległości, żeby nie zarazić sprzedawcy, przy kasie też po jednej osobie, w sumie nawet dobrze to wszystko pomyślane, tylko smród jakbym był w ośrodku zdrowia.

 7. Olo said

  Mnie tylko ciekawi, czy jak służby żydobanderowskiego reżimu dobrej zmiany zaczną na ulicach strzelać do ludzi bez ostrzeżenia, to Polacy się w końcu obudzą czy dalej będą spali?

  —————
  Powiedzą, że to zielone ludziki Putina.
  Admin

 8. kptGlos said

  Cel skażenia wirusowego

  Wydaje się, że taką imperezę jak ta z „Covid-19” nie organizuje się bez przyczyny, na niektóre aspekty zwraca uwagę:

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/14/eksperyment-wirusowy/#comment-886982

  byłoby więc szkoda, gdyby taka impereza niewiele przyniosła, a więc n.p.

  https://www.handelsblatt.com/politik/deutschland/coronavirus-oekonom-felbermayr-erwartet-die-mutter-aller-rezessionen/25654514.html

  „Ekonomista Felbermayr oczekuje „Matkę wszystkich recesji” „. Redukcja produkcji o połowę w ciągu miesiąca powoduje spadek BIP o 5%.

  Ale USA i rząd brytyjski chcą włączyć drukarkę pieniędzy, tzn. włączyć maszynkę inflacyjną.
  Niemcy poznali po pierwszej wojnie, jak to fajnie jest, kiedy maszyna inflacjyna błyskawicznie wyciąga pieniądze z portfela.

  I znowu, jak w przypadku 911, troska o życie mieszkańców pozwoli nałożenie dlaszych reżymów policyjnych, represje zostały już wprowadzone. Naturalnie nie wolno mieszkańcom
  pod żadnym względem się kontaktować, a nuż znalazby się w grupie ktoś myślący, który by zauważył, o co właściwie zarządzającym chodzi.

  Bezspornie jest impreza „Covid-19” znakomicie zorganizownym sabotażem gospodarek krajów i plądrowanie ich finansów. Można oczekiwać, że niektórzy z czytelników w ciągu najbliższych tygodni pojmą na co powyższy tekst wskazuje, a może nawet idiotyzm zarządzań wprowadzonych przy okazji „Covid-19” pod pretekstem zagrożeń.

  Firmy telefoniczne dostarczają dane o użytkownikach do organów organizujących imprezę „Covid-19”, n.p. w Niemczech przekazuje Telekom dane o ruchu użytkowników. „Covid-19” to kryptonim dla świata totalnej inwigilacji.

 9. Ojciec Święty nie uważa za słuszne, aby święte cząstki były rozdzielane do ręki, a następnie spożywane przez wiernych w różny sposób; prosi więc gorąco, aby Konferencja podjęła konieczne decyzje, aby powrócić wszędzie do tradycyjnego sposobu przyjmowania komunii.” Jednak te protesty, podobnie jak inne, nie przyniosły żadnego efektu.”

  Mając to na uwadze i ponieważ biskupi uważali, że byłoby trudno sprawić, aby wprowadzona praktyka się nie rozszerzała (streszczamy to, co mówi abp Bugnini w swojej książce), przeprowadzono kolejne konsultacje. 8 maja 1968 roku Święta Kongregacja Obrzędów odpowiedziała: Non expedire. Z powodu licznych nalegań Ojciec Święty zdecydował jednak udzielić „Konferencjom Episkopatów, które o to prosiły zezwolenia, z zachowaniem koniecznej ostrożności i pod kontrolą tychże”. List Sekretariatu Stanu, datowany na 3 czerwca, wskazuje, że „Jego Świątobliwość uważa, że należy przypomnieć biskupom ich odpowiedzialność, ażeby zechcieli – korzystając z odpowiednich przepisów – zapobiec niepożądanym skutkom i powstrzymać rozszerzanie się, nie dyskryminując jednak tej praktyki, która sama z siebie nie będąc w sprzeczności z doktryną, pozostaje dyskusyjna i niebezpieczna. Dlatego też jeśli pojawią się kolejne podobne prośby, będą one musiały być poddane ocenie Ojca Świętego; ewentualne zezwolenia będą wydane za pośrednictwem Świętej Kongregacji Obrzędów”. Sekretariat Stanu obwieścił swoją zgodę Niemcom listem z 27 czerwca, zaś Belgii – z 3 lipca. Kongregacja Obrzędów uczyniła podobnie, odpowiednio 6 i 11 lipca. Wobec żywych protestów niektórych osób Papież rozmawiał jednak z Ojcem Bugninim – wówczas sekretarzem Rady – podczas audiencji 25 lipca 1968 roku i zdecydował zawiesić zezwolenia, powierzając mu przekazanie Kardynałom Przewodniczącym Episkopatów Belgii i Niemiec, że musiał „zawiesić czasowo ogłoszenie i wprowadzenie indultu”. Decyzja została przekazana tego samego dnia telefonicznie, zaś nazajutrz listem wyjaśniającym przyczyny i obiecującym, że „ostateczna decyzja zostanie podjęta tak szybko, jak to możliwe”.

  https://swietatradycja.wordpress.com/2020/03/18/komunia-na-reke-czyli-historia-nieposluszenstwa-bp-juan-rodolfo-laise/

 10. Anucha said

  Olo
  Ad:7
  Nie obudzą się.
  Dzisiaj spotkałem trzech kolegów w porcie
  Felixstowe .
  Bali się podać rękę na powitanie.
  Krótki wykład z lekką nutką ironii i doszło do tradycyjnego Polskiego przywitania się.

 11. NICK said

  (7, 10)
  Alienacja.
  Np.

  Akcja ‚Korona” niejedno zbierze żniwo.
  Nikt nikomu nie ufa.
  Każdy oddala się od każdego.
  Zwłaszcza zdrowego.
  A zdrowy?

  Zostaje Niemową.

 12. Maverick said

  Konspiracyjna teoria czy ma rację?

 13. Maverick said

  Polak z Chin https://www.youtube.com/watch?v=MsL9bFpWvQQ

 14. Milczenie jest wyrazem zgody.

 15. plausi said

  Ukoronowanie „911”

  Najpierw przypomnijmy, co oznacza słowo terror, bowiem jego znaczenie się po 911 zatarło.

  „Terror (łac., dosł. strach, groza)”, to akty zastraszania.

  Po operacji „911” rozpoczęły się masowe akty zastraszania ludności rzekomym terrorem niezidentyfikowanych grup określonym kodem „Al Kaida”, co prawda Al Kaida pozostaje do dziś czymś nieokreślonym, za to terror tzw. „wojny z terrorem” (War against Terror) ogarnął nas dotkliwie przez najróżniejsze szykany i rabunek naszych swobód, na co zresztą ludność zastraszona terror „wojny z terrorem” wyraziła zgodę. Pretekst uczynienia dobra ludności, walka z wyimaginowanym lub zainscenizowanym terrorem, łatwo przekonał ludność o konieczności rezygnacji zw swych swobód, no bo skoro ułatwi to zwalczanie terroru, to jak tu się na to nie zgodzić ?

  Siły zarządzające ludzkością eksploatowały tę „wojnę z terrorem” prze dwa dziesięciolecia, nawet z kolejnym wydaniem tzw. „państwa islamskiego”, jak zwracaliśmy uwagę, w pełni korzystającego z nauk talmudu i innych świętych ksiąg tego kręgu. To drugie wydanie terroru dla mediów z różnych względów też się przeżyło.

  Trzeba było sięgnąć po inny terror, cechujący się świeżością i łatwo przekonujący każdego osobnika, bo stanowiącego zagrożenie dla każdego bez wyjątku, czego o terrorze określanym jako Al Kaida czy „państwo islamskie” nie można było powiedzieć. Zakażenie wirusem jest źródłem takiego właśnie idealnego terroru.

  A.
  Tekst zwrócił uwagę na błogodajne działanie tego rodzaju terroru.

  http://ryszard-opara.neon24.pl/post/153456,obled-patologia-i-nonsensy-wspolczesnosci#comment_1644265

  Z jakąż łatwością ograniczono swobodę poruszania, ba nawet de facto uwięzienie we własnym domu, areszt domowy, i rozbito wszelkie związki społeczne. Przytłaczająca większość jest przy tym głęboko przekonana, że ten atak na jej swobody i prawa dokonano w jej interesie. Niestety także tu obowiązuje zasada B. Franklina:

  „Kto poświęci wolność, aby zyskać na bezpieczeństwie, utraci w końcu oboje.”

  B.
  Byłoby wszakże ze szkodą, dla przedsięwizięcia, gdyby operacja „Covid-19” nie przyniosła przy tym poważnych zysków. Te są pewne, tzw. ekonomiści szacują, że wskutek ograniczenia swobody poruszania się z-bank-rutują setki jak nie tysiące mniejszych przedsiębiorstw gniecionych bezlitośnie procentami za kredyty, opłatami i brakiem możliwości obrotu produktów swej działalności. W sumie straci na tej operacji prawie całe społeczeństwo, BIP kurczy się o kilka procent w ciągu miesiąca, z jednym wyjątkiem, bankami i ich wierzycielami jak też „zagranicznymi inwestorami”, którzy pasożydują stale na pracującej ludności egzekutując z pomocą państwa lichwę (nazywaną miluśko procentem).

  A więc operacja terroru „Covid-19” przewiduje straty materialne dla ludności i przedsiębiorstw i zyski dla tzw. „inwestorów”, czyli po prostu lichwiarzy.

  Można by zapytać, czy w sytuacji, gdy władza państwa zmusza ludność do działań, które przyniosą jej ogromne straty materialne pod płaszczykiem rzekomych i absolutnie niewiadomych „korzyści” zdrowotnych, nie należałoby takimi samymi konsekwencjami strat obciążyć także wspomnianych lichwiarzy (nazywanych „inwestorami”) i cofnąć im prawo naliczania lichwy, za okres, kiedy cała ludność została zmuszona do bezczynności, także w interesie zdrowia tych lichwiarzy. Stan wyjątkowy pozwala w końcu na różne wyjątki prawne, prawo bowiem zostaje w części zawieszone, dlaczego więc prawo lichwiarzy ma nadal obowiązywać.

  Gwarantuje czytelnikom, pozbawienie lichwiarzy lichwy na okres stanu wyjątkowego „Covid-19” wyleczył by nas z wirusa nie dłużej jak w ciągu tygodnia.

 16. . said

  To teraz posłuchajcie tego „geniusza.”
  Czy tylko ja wyczuwam w tej wypowiedzi PiSowskie manipulacje?

 17. Ad. 16

  Tu raczej mówi szczerze. Wygląda na to, że opcje są dwie: PO, przedstawiane jako destruktor i PIS przedstawiany jako konstruktor.

  PIS-owi władza się z rąk wymyka. Media złapały się we własne sidła. Rządziły wzmacniając histerię w społeczeństwie. A teraz wpływ na tę histerię mają ci, którzy mówią „MOŻECIE ZACHOROWAĆ – WSZYSCY! … ZASZCZEPCIE SIĘ!”.

  30 zmarnowanych lat. Ruina edukacji. Ruina obyczajów. Histeria narasta.

 18. plausi said

  30 lat Wolnej Polski

  kwituje 17. KrzysztofM

  „30 zmarnowanych lat. Ruina edukacji. Ruina obyczajów. Histeria narasta.”

  @16
  W wypowiedzi pana Zebrowskiego można dostrzec dziwaczną niekonsekwencje, z jednej strony jest dla niego przypadek Covid-19 czymś w rodzaju sezonowej grypy, która jest czymś normalnym i nie wymagającym żadnych szczególnych kroków, z drugiej strony jest oczywistym rzecznikiem wprowadzenia stanu wyjątkowego pod płaszczykiem zwalczanie tego zwykłego sezonowego zjawiska jakim jest grypa czy Corona-19. Ba wzywa słuchaczy, aby się cieszyć, kiedy funkcjonowanie społeczeństwa, jego atomizacja, dławienie działalności gospodarczej, jest wymuszane przez pełniących władzę, niszczące gospodarkę i przedsiębiorstwa.

  Bezwolne rządy jak polski, hiszpański, austriacki były pierwsze, które, ciekawe na czyje wezwanie, zdecydowały się zdławić wszelką działalność gospodarczą w kraju, RFN opiera się przed tym idiotyzmem, za co odbiera krytykę z ust znawcy rzeczy Zebrowskiego, który zasłużył się tworzeniem kultu NSZ, którego bandy nękały polską ludność nawet po oficjalnym zakończeniu wojny. Kult NSZ należy do kluczowych elementów ideologii PiS, stąd zachwyt Zebrowskiego wobec PiSu nie jest niczym niezwykłym, po prostu chodzi o inny egzemplarz tej samej misji.

  Na długo przed pojawieniem się wirusa w China, zarejestrowano już jego przypadki w USA, gdzie miał być testowany. To są na razie jedynie podejrzenia, że w przypadku „Covid-19” chodzi o broń biologiczną. Byłaby to broń biologiczna, to w powiązaniu z krokami rządów, zmierzającymi do radykalnej redukcji wartości kapitałowej własnych przedsiębiorstw, chodziłoby by o akt wojny, o którym mówił wprost prezydent Fracji Macron, wymierzony przeciw państwo UE.

  O permanentnej wojnie kręgów finansowych z USA przeciwko UE, wspieranej obecnością wojsk okupacyjnych w krajach UE, pisaliśmy wielokrotnie, więc nie będziemy się powtarzać, zresztą i tak wielu nie byłoby w stanie zrozumieć podstaw tej wojny, tak dalece zdolność rozumowania została zniszczona przez propagandę, a w pierwszej kolejności deformację języka:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

 19. JARNO said

  re.18>PLAUSI_Jak zwykle_’strzał w dziesiątkę’ – czyli ABS trafnie
  i oczywiście w ‚oczyszczalni ścieków=Polin’ populacja nie zada sobie trudu aby ZROZUMIEĆ co się dzieje na świecie zgodnie z regułą Noam’a Chomsky’ego>GENERAL POPULATION nie wie co się dzieje na świecie a poza tym nie wie że nie wie.
  a na świecie – wg ustroju Deep Jewish State – dzieje się, oj się dzieje
  i oczywiście cała CHUTZPAH pt. korona-virus aka Covid-19 jest świetną okazją aby wziąć ‚populację’ za pysk (mnie to też dotyczy)> i świadczą o tym, ‚miejsce’ wybuchu ‚pandemii’ (chiny-Wlochy-Iran)
  i
  REAKCJE wszystkich rządów ‚wolnego świata’ no bo projekt Deep Jewish State (US-IZRAEL-UN-NATO-IMF-WB-EU-BIS-OECD-WTO-WHO-WIPO) zaimplementowany post1945 ‚się nie sprawdził’ i projektowanie czegoś nowego wymaga ‚spokoju’ spolecznego (czyli morda w kubeł i dziękować, że pełen żarcia) i broń panie Boże, żeby dopuścić kogoś spoza Deep Jewish State ‚do glosu” i stąd trza ‚wyizolować’ tych, którym porządki Deep Jewish State odpowiadają.
  I PROŚBA o jak najczęstsze postowanie aby populacja miała okazję poznać Pańską wiedzę.

 20. Ad. 18

  To są na razie jedynie podejrzenia, że w przypadku „Covid-19” chodzi o broń biologiczną.

  To nie jest broń biologiczna, a broń socjologiczna. 🙂 To nie zachorowania i zgody są tu bronią, bo tego jest stosunkowo niewiele. Bronią jest histeria, która towarzyszy epidemii, której nie ma. 🙂

  ————
  Nie inaczej. Skutki medyczne są takie same, jak co roku.
  Admin

 21. Anglojęzyczni mogliby tu przytoczyć liczbę zachorowań we Włoszech w analogicznym okresie w innych latach. 🙂

 22. Poprawna interpretacja

  naszym zdaniem, mowa o @15, JARNO, należy wszakże uwzględnić, że „Deep Jewish State ” dotyczy pewnej „elity”, żydostwo jako takie jest jej niezastąpionym narzędziem, ale jak II Wojna dowiodła, żydowski motłoch nie ma z tym zbyt wiele wspólnego. Wg naszego rozumienia jest wytresowany „lud wybrany” znakomitym narzędziem, tę samą tresurę zastosowano także wobec Niemców, wmawiając im, że są „rasą panów” z dość przekonującymi wynikami. Być może, że tresura na „lud wybrany” jest najlepszą metodą stworzenia społeczności zbrodniarzy.

  Tresurę „ludu wybranego” znajdujemy też u IS (nazywanego też „państwem islamskim”).

  @20, KrzysztofM

  „To nie jest broń biologiczna, a broń socjologiczna.”, dowcipne określenie, istotnie Covid-19 jest wielką operacją socjalną, można tu nawet mówić o wojnie przeciwko ludzkości, prowadzonej przez kręgi zbrodniarzy finansowych.

  „epidemii, której nie ma ”, NIE MA ŻADNEJ PANDEMII :

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/21/nastepuje-upadek-dziennikarstwa/#comment-888203

  Włoski przedstawiciel podkreślił wyraźnie, chodzi o ogólną liczbę zmarłych, bez uwzględnienia czy przyczyną był Covid-19 czy nie, we Włoszech nie prowadzi się odrębnej Covid-19 statystyki.

 23. . said

  http://xportal.pl/?p=34718

  http://xportal.pl/?p=35679

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: