Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
  I*** o Wolne tematy (71 – …
  revers o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  ojojoj o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Holenderska polityk przyznaje, że 5G będzie używane do kontroli tłumu

Posted by Marucha w dniu 2020-03-19 (Czwartek)

[Czasami się łajdakom coś wypsnie… – admin]

Holenderska polityk, Mona Keijzer, niedawno ku zaskoczeniu wszystkich podczas debaty na temat 5G nawiązała do połączenia nowej technologii z kontrolą tłumu.

Jej słowa wzbudziły wielkie poruszenie…

Holenderska polityk o kontroli tłumu

Mona Keijzer, holenderska polityk, działaczka Apelu Chrześcijańsko-Demokratycznego (CDA), która w październiku 2017 została sekretarzem stanu do spraw konsumentów, małej i średniej przedsiębiorczości, telekomunikacji i poczty, podczas debaty na temat 5G, wypowiedziała się, co na ten temat myśli.

W tej chwili Arena Amsterdam, na której został umieszczony maszt 5G, już współpracuje z kontrolą tłumów w ramach zbierania danych pod nazwą „usługi lokalizacyjne”.

Oznacza to, że dane z telefonów komórkowych łączących się przez 5G są pobierane, przechowywane i analizowane (oficjalnie w celu zagwarantowania bezpieczeństwa i kontroli zachowania odwiedzających sieć osób).

Skanowanie telefonów komórkowych jest zatem istotną częścią kontroli tłumu, ale to niejedyne możliwości wykorzystania technologii 5G.

Ostatecznie można ją również wykorzystać jako broń elektromagnetyczną, uwalniając promieniowanie o większej intensywności na tłum, powodując ogromne swędzenie i ból skóry.

Te działania mogą pójść znacznie dalej niż na przykład utrzymywanie pod kontrolą niesubordynowanych demonstrantów.

Możliwe jest już kontrolowanie zachowania i myślenia osób z wszczepionymi chipami w połączeniu z 5G. To sprawia, że ​​kontrola tłumu w połączeniu z 5G staje się prostym systemem kontroli i cichej broni, który w najgorszym przypadku może być nawet śmiertelny.

I to nie jest science fiction, ponieważ technologia ta jest od dawna dostępna, a przy obecnym stanie techniki można całkowicie przejąć kontrolę nad daną osobą.

Jedyne, co pozostało do zrobienia, to wdrożyć 5G i chipować ludzi, a całkowita kontrola nad człowiekiem i nowa forma niewolnictwa, dzięki której można przejąć działanie nad ludzkim myśleniem, staje się możliwa do realizacji.

System MIMO i formowanie wiązki

Formowanie wiązki oznacza zdolność skupiania wiązek promieniowania na określonych obszarach. Jest to technika przetwarzania sygnału wykorzystywana w macierzach sensorowych (np. szykach antenowych) do kierunkowej transmisji oraz odbioru sygnału.

Do tej pory w komunikacji między telefonem komórkowym a anteną wypełniono duży obszar promieniowania. Ze względu na szerokość wiązki powoduje to wiele niepotrzebnego promieniowania.

Rozwiązanie tej sytuacji upatrzono w systemie MIMO (Massive Input, Massive Output), który był już używany z siecią 4G. MIMO to rozwiązanie zwiększające przepustowość sieci bezprzewodowej polegające na transmisji wieloantenowej zarówno po stronie nadawczej, jak i po stronie odbiorczej.

W przypadku 5G do przetwarzania rosnącego ruchu danych potrzebny jest „masywny” system MIMO.

System MIMO jest obecnie testowany w Holandii, co umożliwia tworzenie inteligentnej sieci.

Duża ilość jednoczesnych przepływów danych powoduje wiele zakłóceń, dlatego też w przypadku zagęszczonego systemu MIMO wprowadzono również formowanie wiązki, które rozwiązuje problem zakłóceń.

Tylko, że technologia formowania wiązki pochodzi z przemysłu wojskowego, gdzie wiązki promieniowania są tam wykorzystywane do kontrolowania jednostek lub grup ludzi, na przykład można skierować je na kogoś, by zadać impuls bólu.

Innymi słowy, wpływy behawioralne, w których wykorzystuje się wiązki promieniowania, są lepiej ukierunkowane, mają mniej zakłóceń i mniej innych problemów.

Wszystko wydaje się ładne i piękne, ale tak nie jest.

Technika ta oparta jest na patentach wojskowych wykorzystywanych między przemysłem technologicznym a władcami politycznymi w Pentagonie.

Krótko mówiąc, kontrola populacji i umysłu osób oraz grup stała się możliwa i dostępna na szeroką skalę właśnie dzięki technologii 5G.

https://www.odkrywamyzakryte.com

Nie robiłem żadnych badań opinii publicznej, ale mam silne wrażenie, że mówienie ludziom o możliwościach kontroli umysłów i zachowań mija się z celem. Nie są oni po prostu w stanie ogarnąć tematu, a nawet reagują agresją.
Admin

Komentarzy 36 do “Holenderska polityk przyznaje, że 5G będzie używane do kontroli tłumu”

 1. Zbyszko said

  Nie ma się co przejmować. Pan Bóg już bierze sprawy w swoje ręce. Nie pomogą im schrony, drony itp gadżety. W Europie koronowirus wybuchł w północnych bogatych, bezczelnie ateistycznych Włoszech, gdzie np największe przekleństwo to Hostia, popularna potrawa w restauracji to ” szubienica dla księdza” a jedno ze rodzajów spaghetti nazywa się „powieś kapłana”
  Takich bezecnych bluźnierstw Panu Bogu jest tam oczywiście więcej.
  Śmierć z powodu koronowirusa jest bardzo cięzka, bo przez uduszenie, co jest chyba śmiercią najgorszą. Chorzy umierają w męczarniach samotnie a trumny są już składowane podobno jedna na drugiej.

  W Polsce tymczasem powstaje wiele inicjatyw modlitewnych m.in ta :
  http://swietyandrzejbobola.pl/modlitwy-2/nowenna-do-swietego-andrzeja-boboli-w-czasie-epidemii/
  U nas na szczęście to pieprzone nowobogactwo nie rozwinęło się jeszcze do tego stopnia, że katolicy muszą się chować po kątach, ale już coraz bardziej podnosiło te swoje łby które same swoimi rękami doszły do milionowych i miliardowych majątków, więc już mają Pana Boga pod nogami.
  Jak widać Pan Bóg to koryguje, wielu już splajtowało a reszta czeka w kolejce

 2. JARNO said

  SzPanie ADMIN>ma Pan rację>badań nie trzeba robić i zasada – sformułowana przez Noam’a Chomsky’ego jest od dawna znana:
  GENERAL POPULATION czyli POPULACJA (moje podkreślenie) nie wie co się na świecie dzieje a poza tym nie wie, że nie wie
  co ma znaczenie biorąc pod uwagę totalną zapaść edukacyjną na każdym szczeblu>to jest poziom ANALFABETYZMU (mówię o ‚użytkownikach’)>jeżeli tzw. ‚gaming’ traktuje się jako POMOC do nauczania!! Jeżeli powiem, że kogoś popier……ło to z całą pewnością nie Pana Admina ani mnie ale
  WSZYSTKICH tych co temu patronują i nie ma znaczenia czy ‚zjednoczone prawiczki’ pod wodzą dudabusa czy tzw. totalna opozycja.
  A tak przy okazji-bo takie same jaja dzieją się dzisiaj w USA –
  Fake News Starts in Washington: Perception Management and Influence Operations Manipulate Public Opinion>>
  https://www.unz.com/pgiraldi/fake-news-starts-in-washington-perception-management-and-influence-operations-manipulate-public-opinion/
  i tylko proszę ‚podłożyć’ metody ‚tam’ pod ‚zasoby lolalne> i oczywiście główną rolę odgrywa tzw. creative industry tak pieszczeni przez Glińskiego-Morawieckieg-Gowina-tego idioty min. edukacji czy kolejnego kretyna-min. ‚cyfryzacji’
  .
  Ja już pisalem kilka razy i wszyscy solidarnie MORDA w KUBEŁ>Dudabus po wizycie w Silicon Valley (razem z rodziną-córka=prawnik została tam, żeby….) w towarzystwie Morawieckiego już po powrocie ‚do domu’ czyli przy okazji Davos Economic Summit 2020 zapodal, że Google (czyli youtube.com) i Astra Zeneca >to główni inwestorzy zagraniczni w Polsce.!!!
  Co do 5G-to technologia, która daje możliwości TOTALNEJ KONTROLI populacji począwszy od tzw. facia recognition poprzez tzw. Internet of Things czy oferowanie trzymania ‚danych’ w tzw. ‚clouds’>oczywiście operatorzy (telecoms-IPs=internet providers’ no ci co ‚śledzą’ czyli mają dostęp> i kiedyś mówilo się: 5 EYES> podczas gdy dzisiaj>
  Five Eyes, Nine Eyes, 14 Eyes – Explained
  >>https://restoreprivacy.com/5-eyes-9-eyes-14-eyes/
  .
  i dlatego SzPanie ADMIN>proszę się nie dziwić, że ‚populacja coś tam, czegoś nie tam’
  .
  BTW. Nie wiem czy SzPan Admin wie>Morawieckie ‚kupił’ 5G w Szwecji, od Ericssona (własność Huawei),bez przetargu!! jak blaszczak kupił F-35. Kto przytulił success fee?? A ‚totalna opozycja’ morda w kubeł.

 3. rycho08 said

  Dawno takich bredni tu nie było – chyba, że dla zastąpienia zamkniętych kabaretów?

 4. Antares said

  #1
  Panie Zbyszko, skąd Pan wziął te informacje nt
  północnych Włoch? Chodzi mi oczywiście o ich stosunek do religii?

 5. Zbyszko said

  Rycho08 @2
  Miałem tutaj napisany niezły elaborat nt tego, że nie są to brednie ani nie jest to kabaret. Wręcz przeciwnie, jest to kosmiczne barbarzyńskie satanistyczne draństwo.
  P.S. skasowałem ten wpis, by nie puszczać w obieg nawet myśli o tym skrajnym draństwie tych ludzi(?) którzy uzurpują sobie prawo do własności tej Kuli ziemskiej

 6. Re: Artykul
  5 G jest skierowane do „obslugi” bio-chipow i nano-chipow…ktore beda wszczepiane „oglupionej gawiedzi” po likwidacji gotowki.

  Tutaj pozwole sobie zaprosic na „zywe” forum i glosy bez zadnej cenzury:

  https://miziaforum.com/2019/12/31/test-test-stream/

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 7. rycho08 said

  Panie Zbyszko,
  na szybko bo dużo zajęć:

  -lokalizacja przez tel.-bez problem obecnie, nic nowego,
  -nie można falami magnetycznymi łączyć się z żywym organizmem – brak „odbiornika”, chyba, że ktoś ma rogi (antena),
  -czipy maja zasięg mierzony centymetrach – nie da się,
  -sterowanie tłumem – istnieje od 90 lat (np. słuch. rad. Wojna Światów) 🙂

  To tylko wstęp – kiedyś więcej.

 8. Zbyszko said

  Antares @4 informacje te mam od znajomego, który handluje z włoskimi firmami. Jest we Włoszech bardzo często.

 9. Boydar said

  „,,, czipy maja zasięg mierzony centymetrach – nie da się …”

  Ludwiku, do garów !

  Że się tak tylko jeszcze głupio zapytam – w którą stronę ?

 10. NC said

  Admin: „Nie robiłem żadnych badań opinii publicznej, ale mam silne wrażenie, że mówienie ludziom o możliwościach kontroli umysłów i zachowań mija się z celem. Nie są oni po prostu w stanie ogarnąć tematu, a nawet reagują agresją.”

  Być może zostali już poddani kontroli (oprogramowani) w stopniu wystarczającym do odrzucania treści niezgodnych z intencjami programistów.

 11. rycho08 said

  @Boydar,

  Nie błaznuj człowieku, może powiesz co wiesz na ten temat. Jaki jest największy znany zasięg czipa możliwego do wszczepienia człowiekowi?
  Chyba, że wszystko co Pan wiesz na ten temat to wsobny zasięg i nie odróżnianie czipa od radiostacji. 🙂

 12. . said

  Będzie jak w Equilibrium po podaniu prozjum.

  Jeśli ludzie na całej ziemi mieliby wszczepiony chip i przez to możnaby kontrolować ich myślenie to gdzie tu miejsce na wolną wolę? Bóg jeśli na takie coś w ogóle pozwoli to jedynie za minutę dwunasta gdy będzie na ziemi antychryst. Bo jaki cel w ostnieniu ludzkości pozbawionej wolnej woli? To będzie znak końca.

 13. Boydar said

  Panie Rychu, dejpanspokój, po co się Pan aż tak ośmiesza.

  Zarejestrowany chip wiadomo do kogo należy i jakie ma „id”. Wystarczy że odbierze „polecenie” i je lokalnie, w organizmie zrealizuje. Radiowo do bazy raportować nie musi, co rzeczywiście mogłoby być trudne z racji ograniczoności źródeł zasilania. Zdalnie odpalany ładunek wybuchowy też „nie nadaje”. Odbierze natomiast wszędzie – „na drągu, w pociągu, w przeciągu, w kinie i w Lublinie”. Dlatego zapytałem – w którą stronę.

  Traci Pan kontrolę nad swoimi reakcjami. Moja Kolega Kafla czy nawet Pan JO mieli bardzo podobnie, ale jednak potrafili się honorowo wycofać.

 14. rycho08 said

  Baydurzysz, Boydar,

  Czy Ty w życiu odpowiedziałeś na konkret, czy nie stać Cię na odpowiedź tylko durne krętaczenie? W dupę se wsadź te twoje żałosne wycieczki osobiste.

  Zapytałem o zasięg czipa bo to zakwestionowałeś – i co odpowiedziałeś, że u was biją murzynów – cały Ty. Łapiesz za nogawki jak obsraniec jaki.

  Odpowiedz na pytanie, zasięgu czipa albo jesteś zwykła p…

  Dla ułatwienia dodam, bo widzę żeś cienias, zasięg to nie czułość, zasięg czipa to jest odległość z jakiej można odbierać jego sygnał.

 15. Boydar said

  Szanowny Panie Ryszardzie.

  To nie jest tak, że odpowiadam pytaniem na pytanie, po prostu uzgadniam płaszczyznę zrozumienia pojęć. Więc pytam kurtularnie i końkretnie – nach.uj Panu zasięg czipa ?

  To czip ma być w zasięgu stacji kontrolującej a nie odwrotnie. Komunikacja jest tu broadcastowa – one way ticket; a taki zasięg jest możliwy do zrealizowania na wiele sposobów.

 16. rycho08 said

  „Komunikacja jest tu broadcastowa…” z założenia nie może być ona jednokierunkowa.

  i to jest odpowiedź również na to pytanie – „nach.uj Panu zasię czipa ?”

 17. rycho08 said

  c.d. – „…nach.uj Panu zasię czipa ?”

  „Możliwe jest już kontrolowanie zachowania i myślenia osób z wszczepionymi chipami w połączeniu z 5G. To sprawia, że ​​kontrola tłumu w połączeniu z 5G staje się prostym systemem kontroli..”

  Jak można sterować tłumem nie mając info kto się w nim znajduje?

 18. Boydar said

  Czyli wreszcie złapaliśmy Konsensusa,
  Pan obstaje za bidirectional a ja że nie.

  I tego tu nie rozstrzygniemy.

  Dobrej nocy.

 19. Wloskie Jeziora sa piekne said

  1
  Zyszko

  W Polnocnych Wloszech mieszka bardzo duzo bogatych Chinczykow, ktorzy sie tam osiedlili nad Lago di Como. A Chinczycy rzeczywiscie nie sa religijni tylko przesadni
  Dziwnym trafem tez dotarl do nich wirus chinski.

  Gluptasy wola rozpusczac plotki.

 20. Jan_S said

  We Włoszech 99% osób, które zmarły na „koronawirusa” miało inną chorobę!

  Według badania przeprowadzonego przez organy krajowe do spraw ochrony zdrowia ponad 99% śmiertelnych przypadków koronawirusa we Włoszech to osoby, które cierpiały na wcześniejsze schorzenia.
  Po tym, jak liczba zgonów spowodowanych wirusem osiągnęła ponad 2.500, przy 150% wzroście w ostatnim tygodniu, instytucje ds. zdrowia przeczesują dane, aby uzyskać wskazówki pomocne w zwalczaniu rozprzestrzeniania się choroby.
  W środę dziennik La Stampa poinformował, że rząd premiera Giuseppe Conte kalkuluje, czy rozszerzyć blokadę całego kraju na okres dłuższy niż do początku kwietnia. Włochy odnotowały ponad 31.500 potwierdzonych przypadków choroby.
  Nowe badanie zapewnia wgląd w to, dlaczego śmiertelność Włoch, wynosząca około 8% wszystkich zarażonych osób, jest wyższa niż w innych krajach.
  Instytut mieszczący się w Rzymie zbadał dokumentację medyczną około 18% śmiertelnych przypadków „koronawirusa” w kraju. Badacze odkryli, że tylko trzy ofiary, czyli 0,8% ogółu, nie miały już współistniejących chorób. Prawie połowa ofiar cierpiała z powodu co najmniej trzech wcześniejszych chorób, a około jedna czwarta miała jedno lub dwa wcześniejsze schorzenia.
  Ponad 75% miało problemy z wysokim ciśnieniem krwi, około 35% miało cukrzycę, a jedna trzecia cierpiała z powodu chorób serca.
  Zagrożenie dla osób starszych. Mediana wieku [zbadanych] zarażonych wynosi 63 łatą ale większość umierających jest starszych.
  Średni wiek osób, które zmarły z powodu koronawirusa SARS-CoV-2 we Włoszech, wynosi 79,5. Według stanu na 17 marca, 17 osób poniżej 50. roku życia zmarło z powodu tej choroby [COVID-19]. Wszystkie włoskie ofiary poniżej 40 roku życia to mężczyźni z poważnymi współistniejącymi schorzeniami.
  Podczas gdy dane opublikowane we wtorek wskazują na spowolnienie wzrostu liczby przypadków, przy wzroście o 12,6%, osobne badanie pokazuje, że Włochy mogą mieć niedoszacowaną prawdziwą liczbę przypadków zachorowań, dlatego że badają tylko pacjentów wykazujących objawy.
  Według fundacji GIMBE około 100.000 Włochów zaraziło się wirusem, donosi dziennik Il Sole 24 Ore. Uwzględnienie przypadków infekcji koronawirusem SARS-CoV-2 które nie wymagają leczenia szpitalnego przywróciłoby wskaźnik śmiertelności w kraju, do bliższego światowej średniej wynoszącej około 2%.

  https://pubmedinfo.org/2020/03/20/we-wloszech-99-osob-ktore-zmarly-na-wirusa-mialo-inna-chorobe/

 21. D-T said

  Do sterowania tłumem wystarczy telewizor, smartfon i fake-virus.

 22. Dictum said

  ad. uwaga Admina
  Nie mija się z celem.
  Należy nieustannie i niezmordowanie wpuszczać do głów prawdziwe informacje, to sceptykom (nawet tym z agresją) w końcu wypierze się umysł, ale z dobrym dla rozumu skutkiem.

 23. Ad. 12

  Bóg jeśli na takie coś w ogóle pozwoli

  Na Wołyń, to Bóg pozwolił. Czy tak?

 24. Ad. 15

  Dobra. Ma pan zgromadzenie 500.000 luda. Z tego 1-2%, to agentura, tajniacy itp. Cały tłum zachipowany. I jakie informacje chce pan wysłać przez 5G do tego tłumu? Konkrety!

 25. starywiarus said

  DZIWNY TO DURNY KRAIK ta Holandia na kazdej ulicy boordel i swingers club paranoja totalna

 26. Boydar said

  A Pan Krzysiu to już przestał brać łapówki ?

  Kwestionuje Pan wpływ pól na organizm i stan psychiczny człowieka.

  Przy takim podejściu, jakakolwiek dyskusia mija się z celem.

 27. Mari said

  ad24
  Przed planowaną akcją tajniacy nie wchodzą. Chip to nie jedyny element łączności.
  Zawsze tłum można posmyrać większą mocą z anten 5G. Ale nie tylko.

  Odnośnie zasięgu chipów. Mogą one – mając mały zasięg nadawania – korzystać z urządzeń łączności w najbliższej przestrzeni, np. WiFi, smartfonów, telewizorów włączonych w sieć, liczników prądu czy gazu.

  Już dziś niektórzy operatorzy wykorzystują czynne prywatne okoliczne WiFi do łączenia komórkowego bez wiedzy ich właścicieli. To jest w ich ofercie od dawna.

 28. Isreal said

  ad21 a no właśnie ….

  99,99% nie potrzebuje żadnego cipowania, ocipiali już są galancio ….. po co im te koszty

  ))

 29. Marucha said

  Aby zdalnie sterować tłumem wcale nie musimy mieć informacji o poszczególnych osobach. Wystarczą dane statystyczne.
  A te iluminaci gromadzą od dawna i wiedzą, jak nimi się posługiwać.

 30. Isreal said

  ad 24 np BUDA!!! (do budy) alb PUSZCZAĆ BAŃKI NOSEM!!! ……………..

 31. Re: dot. „bio-chipa” wszepianego pod skore.
  Otoz, bio-chip albo nano-chip bez zadnego problemu moze odbierac sygnaly poprzez telefonie komorkowa, (telefon w kieszeni) w slusznej wiekszosci uzywanej na codzien (laptopy, I-pady, itd. itd.).
  Ogladalem ostatnio „wystep muzyczno-obrazowy” Madony…(przekaz informacyjny od „patriarchow swiata” dla masonerii i satanistow: „podpalamy swiat”…

  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 32. Mate3 said

  Ad. 3 @Rycho08 – masz wiedzę, napisz coś więcej.
  Jest możliwość zbiorowej hipnozy? Jak można by było zaprogramować tłumy? Jak ich zmusić bez musu? Huxley? Stworzyć nowy typ człowieka na miarę wykastrowanego kota?

 33. Mate3 said

  Ad. 24 – będą śpiewać, jak w Mistrzu i Małgorzacie

 34. mate3 said

  Ad 31 – najlepszy performance madonny to ten:

  A najlepsza postać matrixowa to ta:
  https://tiffanyfitzhenry.com/breaking-news/clooney-denounced-by-government-of-south-sudan/

 35. mate3 said

  Ad. 1 Zibi – w jednym się zgadzamy – Włochy to teraz topka krajów satanistycznych.
  Tutaj córa Dario Argento i jej IG – i okropne, satanistyczne oraz pedofilskie zdjęcia. Całe jej;
  https://vigilantcitizen.com/latestnews/the-occult-world-of-asia-argento-anthony-bourdains-ex-girlfriend/

  Uwaga – drastycznie!

 36. Ad. 24

  Nikt nie odpowiedział na pytanie. 🙂

  Sorry, z histerią trudno polemizować. 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: