Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Naszym Wzorem Janusz… o Wolne tematy (48 – …
  bardzo o Wielka rozgrywka
  Marucha o Tożsamość Ukrainy
  Boydar o Strzelanina w Uvalde a dostęp…
  NC o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Kojak o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Emilian58 o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Marcin o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  Kojak o Rosja nakazuje Agencji Żydowsk…
  Kojak o Meyssan: agonia Zachodu
  Boydar o Wydalenie 70 pracowników rosyj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Kielce: Lekarz zarażony koronawirusem popełnił samobójstwo. Przez hejt w internecie?

Posted by Marucha w dniu 2020-03-19 (Czwartek)

W mediach robi się głośno o prof. Wojciechu Rokicie, który wrócił z urlopu i po wykonaniu testu okazało się, że ma koronawirusa. Chodziły pogłoski, że mężczyzna nie przestrzega kwarantanny.

Lekarz zmarł, jednak przyczyną śmierci nie był koronawirus – Rokita odebrał sobie życie.

Informacje o tym, że zarażony lekarz nie przestrzega kwarantanny, krążyły w internecie, jednocześnie szpital i urząd wojewódzki w Kielcach zapewniały, że Rokita nie ma z nikim kontaktu i stosuje się do wymogów kwarantanny.

Znajomy rodziny zmarłego, mieszkaniec Kielc Maksymilian Materna, umieścił w Facebooku nagranie, na którym przekonuje, że lekarz nie mógł poradzić sobie z komentarzami na swój temat i oskarżeniami o naruszanie kwarantanny. Do prokuratury zostanie złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

– Sporządziliśmy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Ono prawdopodobnie w czwartek zostanie przesłane do Prokuratury Okręgowej w Kielcach wraz z wnioskiem o zabezpieczenie przez policję danych administratora zapisów forów internetowych, numerów IP, z których zostały zamieszczone różne wpisy pomawiające pana profesora. Naszym zdaniem ta fala hejtu była wyłączną przyczyną samobójstwa profesora – mówi mecenas Sławomir Gierarda w rozmowie z Onetem. Zawiadomienie nie dotyczy konkretnych osób czy instytucji.

Prof. Wojciech Rokita kierował Kliniką Ginekologii i Położnictwa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach, był również wojewódzkim konsultantem ds. ginekologii i położnictwa.

https://pl.sputniknews.com/

Komentarzy 17 do “Kielce: Lekarz zarażony koronawirusem popełnił samobójstwo. Przez hejt w internecie?”

 1. bryś said

  To ktoś czyta te komentarze?

 2. Kar said

  ..po jego interesujacej minie widac, ze to ten z mysliwych..wszystkie niech ida w jego slady..Niech sie chlastaja do wiwatu (dla gudla jednego swira mniej)

  ————–
  Panu coś zaszkodziło?
  Admin

 3. Leo said

  IMO przygotowują się do podkręcenia etapu surowości i zwiększeniu terroru za nieprawomyślne posty i tyle ponieważ bardzo trudno uwierzyć w fakt, że ktoś taki popełnia samobójstwo z powodu nawet najpodlejszych POSTÓW W INTERNECIE! To nie zakompleksiona nastolatka. Raczej wiedział coś o Hillary 😉

 4. Maverick said

  Podzieleni wszyscy zginiemy, razem wszystko pokonamy. Tutaj trzeba sobie dodawać silnej woli i woli życia, bo tego wirusa idzie pokonać. Tak samo jak damyjmy się dzielić politykom bo znowu nas obcy sobie podporządkują co już się dzieje. Jak narazie widać nieudolność kształconych lewaków europejskich, co wsadzili głowy w piasek i nie wiedzą jak przewodzić w wojnie z niewidzialnym wirusem, kradną sprzęt i maski przeznaczone dla innych, i cała ta wspólnota to jedno wielkie gówno. Ja już dawno doszłem do wniosku ze z Polakami nic się wspólnie nie da zrobić, więc niech każdy sobie sam radzi. Pozostawili nas samym sobie, przynajmniej bądźmy dla siebie mili i dodajmy otuchy, woli…. Tylko lewactwo judzi bo jest pod duchową kontrolą lucyfera.

 5. Piskorz said

  re 4 Nic dodać, popieram..

 6. Aaron Blumblemblaum said

  „Naszym zdaniem ta fala hejtu była wyłączną przyczyną samobójstwa profesora – mówi mecenas Sławomir Gierarda w rozmowie z Onetem”. Kto to to kiedyś stwierdził ” pospolita rzecz trzecia samobójcza ” ?

 7. Piskorz said

  re art nie mógł poradzić sobie z komentarzami na swój temat i oskarżeniami ” !!!
  R.I. P.
  ps Stara prawda, że słowa potrafią zabijać..Na te czasy to tylko skóra nosorożca.., aby to wytrzymać..

 8. Isreal said

  to był znakomicie prosperujący lekarz, profesor (!!!) ceniony przez pacjentów (pacjentki) i doceniany (tytuły i stanowiska) – pełnia życia zawodowego …..
  podobno plany „tuż przed” zakupu samochodu – podobno wizyta w salonie (i hejt z tym związany?)…….

  i nagle smuga cienia ?????

  małej wiary jestem

 9. Ola said

  no ale chwileczke! decydujcie sie , jest wirus czy nie ma wirusa!?

  zwariowac idzie z tymi internetami

 10. NICK said

  Kwarantanny i szczepionek przestrzegał NIE będę.
  Głupcy.

 11. Kar said

  re:10/..i to b. sluszne postanowienie – poszczuc ich wszystkich do diabla (nie dac sie dobic jak truchlo)

 12. Ale dlaczego? said

  Co to dziwne się wydaje.
  Z powodu hejtu, i to w tym temacie, odebrać sobie życie?
  Zapewne był inny, ważniejszy powód.
  Szkoda człowieka…

 13. Jurek said

  Pozyczone z grupy z fb

  .DYREKTOR SZPITALA W GENUA I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI zajmuje stanowisko wobec koronowirusa: WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA!
  NIE MA ŚMIERTELNYCH OFIAR!
  „Sytuacja jest trudna, bo ludzie nie rozumieją, o co tu chodzi – że jest to tylko wielkie zamieszanie, które się sztucznie wytwarza.
  Wczoraj obejrzałem tych 11 zmarłych..
  to jest dla mnie bardzo smutne .. jestem chrześcijaninem i smuci mnie to, czasem nawet płaczę… ale z tych 11 umarłych nikt nie zmarł na koronawirusa. Jeden z nich umarł bo miał zawał serca i grypę jednocześnie.. Jeżeli znajduje się dzisiaj kogoś kto umarł w domu – robi się pośmiertnie test i już zalicza się ten przypadek na konto koronawirusa. (przypisek: ponieważ wirusy korony nosimy w sobie prawie wszyscy, jak co roku, tyle tylko ze normalnie ich się nie szuka- nie robi się na nie testów. W tym roku zaczęto ich szukać – i oczywiście, znajdować).
  Powinniście uważać, bo to już jest coś w rodzaju wojny. Trzeba być rozsądnym. We Włoszech nie zmarł NIKT na koronawirusa. Tutaj jest ciężka grypa, influenza – ale nic niebezpiecznego!
  Również te 30 osób które zmarły w Chinach – to była też normalna grypa.
  – Jak się ma ze środkami ostrożności?
  Co mamy robić?
  – Wy nic nie musicie robić!! Jest tyle strachu! Te całe media..to jest śmieszne… niczego nie potrzeba, wystarczy myć ręce i to wszystko. To jest zupełnie normalna grypa, nic nadzwyczajnego. Znaleziono tyle przypadków , bo dokładnie tego szukano (za pomocą niezweryfikowanych testów, mój przypisek), Ludzie mogą być zupełnie spokojni. Tego wirusa jest naprawdę tak mało..nikt nie musi się obawiać, że to jest epidemia! Nikt na to nie umarł.
  – Czy ludzie mają zostać w domu? Bo ludzie się boją… Czy mają normalnie pracować?
  – Ludzie są tak zaprogramowani.. ty masz normalnie wykonywać swoją pracę.. nie blokujcie życia w waszym mieście .. bo wy sami się wykończycie! Występowałem w programie telewizyjnym w Rzymie i mówiłem o tym, byłem w Mediolanie..problem nie istnieje. Oni wywołują strach, mówiąc codziennie o wirusie. Jeżeli myjesz ręce i nie wkładasz ich ciagle do ust, nie będziesz miał tego zaziębienia…To jest grypa. Jeżeli ciagle czegoś dotykasz i wkładasz ręce do ust, to dostaniesz grypę. Ale to jest normalna grypa.
  – Dlaczego jest pan jedynym lekarzem, który tak się wypowiada, jako dyrektor szpitala?
  – Wszyscy się boją. Ci którzy poszli na zewnątrz.. ci ( tych słów nie rozumiem; przypisek Alicja).. lekarze boją się mediów. Ja tego sobie nie wymyśliłem- to mówią statystyki. Wirus występuje w 2%, a zapalenie płuc w 4% ! To jest o wiele poważniejsze niż wirus. Cały system (społeczny) się zawali, jeśli ludzie zawalą. Jedno jest zupełnie jasne i ważne: jeżeli macie grypę, nie biegnijcie od razu do szpitala.. zostańcie w domu, grypa sama przejdzie. Nie zapychajcie szpitali z tego powodu, bo to jest błąd. Bo ten wirus do tej pory nikogo jeszcze nie zabił. Dziękuję.”

  18.03.2020

  Wypowiedź dyrektora kliniki; od 9 minuty wideo:

  (tłumaczyła: Anna Skonieczny)

  oryginal : https://youtu.be/AFUEF6PRHRY

 14. JUDASZ said

  Te 9 Pai Olu reporterzy narażają swoje życie pokazując spadające głowy ścinanie przez ISIS, pokazują tornada z bardzo bliska , relacja live z wojen , a tu nie ma nikogo odważnego by pokazał te tysiące tropów w masowych grobach więc to tak jest z tym wirusem.

 15. Yah said

  A czemu nikt nie bierze pod uwagę faktu, że doktor nie miał koronawirusa, tylko go u niego wykryto i miał być jedną z tych wysoko postawionych osób, która miała potwi4rdzać tą niby pandemie zaplanowana przez NWO ?

  Może coś komuś się wypsło przy doktorze, co planują i doktor nie chciał w tej hucpie uczestniczyć A ten niby przyjaciel z Podhala to oczywiście ściema, rodzina doktora już pewnie nieźle nastraszona ..

 16. Isreal said

  kto miałby go zniszczyć? – do kolegi mówił, że go zniszczą ….. chodziło o hejt ????

  ???

 17. Jan Kielce said

  W komentarzach lokalnego brukowca pojawiły się komentarze, że mógł być nosicielem wirusa i nie przestrzegał kwarantanny (był w salonie samochodowym co jest faktem) ale czy to był hejt? Czytałem te komentarze (może nie wszystkie) i tak nie uważam. Teraz jego znajomy, medialny, lokalny lewak zwiększa sobie popularność tą tragedią. Osoba ta(znajomy zmarłego) od dawna sądzi się z redaktorem tego brukowca.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: