Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Lvz o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  wewewe o Wolne tematy (71 – …
  revers o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Olo o „Represje załamały skrajną…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa!

Posted by Marucha w dniu 2020-03-20 (Piątek)

Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia koronawirusa! Żąda on komisji śledczej w parlamencie Niemiec z powodu pozbawienia ludności wolności i drastycznego naruszania praw człowieka i radzi mądrym prawnikom zająć się poważnie tym skandalem.

Jest pulmonologiem, internistą, specjalistą w zakresie higieny i medycyny środowiskowej oraz zdrowia publicznego, był wiele lat posłem SPD i przewodniczącym Komisji Zdrowia w Radzie Europy.

Mówi on: Samo określenie pandemia zostało nie wiadomo dlaczego zmienione [wiadomo, wiadomo, nie ma co udawać… – admin] i używane jest w innym znaczeniu. Do tej pory słowo „pandemia” było określeniem choroby, która w wielkiej sile objawiała się na całym globusie. Takie coś nie ma obecnie miejsca. Teraz zmieniono znaczenie tego terminu w tym sensie, że jest to choroba występująca na całym świecie, niezależnie w jakim nasileniu. Tylko że – w tym sensie co roku mamy pandemię!

Opracowano szybkie testy, potem wprowadzono ludzi w panikę poprzez media… Ludzie biegną w panice do lekarzy, a potem są na potęgę testowani, jak nigdy dotąd! Do tej pory nikogo to nie interesowało, ponieważ każdego roku pojawiają się nowe wirusy koronowe. To jest całkiem normalne. Ale teraz wszyscy, którzy doświadczają objawów grypy, są testowani i oczywiście wirus zostaje znaleziony…

Statystyki rosną… ponieważ on jest … ponieważ nosimy go w sobie, prawie wszyscy … jak co roku … Chorzy idą więc do szpitala, chociaż w normalnych okolicznościach wyleczyliby grypę w domu … i tylko niektórzy poszliby do lekarza. W szpitalu dochodzą do tego niebezpieczne wirusy szpitalne … które jak zawsze – powodują większość zgonów … zawsze i na całym świecie …

Dzieci są traktowane prawie jak przestępcy, ponieważ nie chorują … ale tak jest z każdym, kto ma zdrowy układ odpornościowy. Więc zabrania się wszystkim kontaktów socjalnych, towarzyskich spotkań, normalnego życia … Wszyscy są traktowani jako potencjalne niebezpieczeństwo. Ludzie stali się dla siebie wrogami. I nakręcają się sami dalej w tym kierunku.

Poniżej cała wypowiedź dr. Wolfgang Wodarga w j.niemieckim z napisami w j.angielskim

Źródło:
>https://www.wodarg.com/
>https://www.youtube.com/watch?v=p_AyuhbnPOI
>https://www.facebook.com/Dr-Wolfgang-Wodarg…

https://ryszardpiotrnisza.blogspot.com

Komentarzy 8 do “Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa!”

 1. rycho08 said

  …Kto jest w stanie w to uwierzyć, że podczas „pandemi” umiera tyle samo lub nawet mniej ludzi niż przed?

  Kto miał umrzeć i tak umarł – czy na grypę, sepsę, czy zapalenie płuc. Przed koroną lekarz wezwany do zmarłego pisał, niewydolność krążeniowo-oddechowa nie wnikając w szczegóły a teraz?

 2. Mietas said

  Wszystko niby się zgadza, ale sytuacja Włoch czy Hiszpani budzi jednak niepokój, tym bardziej że tam jest już ciepło, a wirus nie ustępuje, jak to mówią, pożyjemy, zobaczymy.

 3. rycho08 said

  Wirusy bardzo dobrze czują się w organizmie człowieka a tu przecież 36 lub więcej, na jaką temperaturę Pan liczy?

  Pan się tak nie lęka, śmierci przypisywane koronie to kilka dziennie przy kilku tysiącach innych.
  A przecież nikt nam nie powie o ile mniej zmarło z innych przyczyn, bo cała hagada by się zawaliła. I co wtedy z tak ładnie rozpoczętą bajeczką??

 4. Peryskop said

  Pamiętam, że dr Wolfgang Wodarg odważnie demaskował chutzpę świńskiej grypy 2009, gdy „szalała” z podkręcenia WHO i PigPharmy. Podobnie mówi i dziś, bo z wyjątkim dużo większej skali, to w kwestiach przyczynowych niewiele się zmieniło.

  Don Trump wczoraj odwołał czerwcowe spotkanie G7. To dlaczego nie odwołał kwietniowo-majowych manewrów w PL ?

  Bill Gates podobno wczoraj ujawnił, że corona będzie szalała jeszcze przez 10 tygodni. Czyli do końca maja.

  Choć to on zapuścił tego virusa, lecz czy można mu wierzyć ?

  A propos – głowiąc się nad „paradoxem kłamcy” EUbulidesa, kiedy zamieniłem deklarację „ja teraz kłamię” na „ja teraz mówię prawdę” – to ten paradox znika !

  Wniosek © : cyniczni kłamcy, łgający z tupetem, często nawet tego nie kryjąc (np gdy przyznają, że tylko trochę „koloryzują”) – wywołują zamęt w sferze logiki, a poprzez taki zabieg uzyskują przewagę nad prostolinijnymi frajerami gojami, nie znającymi talmudzizmu i doszukującymi się we wszystkim porządku i logiki !

  Wniosek nr 2 © : z uwagi na powyższe należy unikać wszelkich kontaktów z cynicznymi łgaŻami – chyba że mamy opanowane ich tricki oraz potrafimy je skutecznie stosować w praktyce.

  Właśnie na tym polega pasja naukowca, że kombinuje jak koń pod górę, ażeby w każdej sytuacji wyłuskać jakieś mniej czy bardziej użyteczne wnioski 🤣

 5. Halina Stępińska said

  ad.2} Na stronie dakowski.pl jest ciekawy niedawny wpis na temat sytuacji we Włoszech.

 6. revers said

  bedzie sie ratowac ale po sortowaniu spolecznie wartosciowych jak w hiszpanii, w polsce nie powinno z tym byc problemu, naczelnik wie jak sie sortuje po jerozolimsku albo decyduje big kasa, czyli prywatne ubezpieczenie ….

  https://www.rmf24.pl/newsamp-hiszpania-lekarze-beda-wybierac-kogo-ratowac-jedno-z-kryteri,nId,4393242?fbclid=IwAR3le2ymUNNIQirDk_rZrwHz06X5qsCukifi__iGjoFgBW1Y-YKsK7OjvAo

 7. waruc said

  Ale jak wytłumaczyć masowe zgony w Iranie?

 8. www said

  7) skąd dane?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: