Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbyszko o Noc Listopadowa czy „burd…
  Yagiel o Wolne tematy (83 – …
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (83 – …
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Krzysztof M o Sterowanie nacjonalizmami
  Szczepan Zbigniewski o List z Moskwy do polskich…
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Carlos o Wolne tematy (83 – …
  bryś o Wolne tematy (83 – …
  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

W Niemczech zdelegalizowano Obywateli Rzeszy

Posted by Marucha w dniu 2020-03-20 (Piątek)

Szef niemieckiego MSW Horst Seehofer ogłosił kryminalizację organizacji zaliczających się do grupy Obywatele Rzeszy. Jednocześnie policja przeprowadziła akcje zatrzymania przywódców kręgu, którego członkowie uznają Republikę Federalną Niemiec za nielegalne państwo.

Decyzję w tej sprawie podjął rząd, a jej wykonanie zostało zlecone policji oraz Federalnemu Urzędowi Ochrony Konstytucji.

W czwartek rano do domów czołowych działaczy Obywateli Rzeszy weszli uzbrojeni funkcjonariusze. Służby przedsięwzięły szczególne środki bezpieczeństwa, gdyż ruch Obywateli Rzeszy skupia nie tylko sentymentalnych wielbicieli III Rzeszy, ale również tzw. miłośników broni. Na pierwszy ogień poszły takie grupy jak Geeinte deutsche Völker und Stämme (Zjednoczone Niemieckie Ludy i Plemiona), oraz lokalna Osnabrücker Landmark (Osnabruecki Przełom).

Przedstawiciele niemieckich władz podkreślają, że delegalizacja Obywateli Rzeszy jest kolejnym etapem realizacji planu osłabienia prawicowego terroryzmu na terytorium Republiki Federalnej. Skutki działalności takich grup są coraz bardziej brzemienne. W lutym policja aresztowała kilkunastu członków prawicowej komórki, która planowała ataki na muzułmanów i osoby ubiegające się o azyl. W heskim Hanau zaś prawicowy ekstremista zamordował z broni palnej osiem osób w barach z fajkami wodnymi.

„Także w czasach kryzysu bezlitośnie zwalczamy prawicowy ekstremizm, rasizm i antysemityzm” – napisał na „Twitterze” rzecznik MSW Steve Alter. Ministerstwo spraw wewnętrznych podkreśliło, że „poprzez rasizm, antysemityzm i rewizjonizm historyczny członkowie ugrupowania dają wyraz swojej nietolerancji wobec demokracji”.

Obywatele Rzeszy negują legalność Niemiec jako państwa. Niektóre z ich ugrupowań powołują się na zdefiniowane przez siebie „prawo natury”, inni na historyczną Rzeszę Niemiecką. Wielu z nich utrzymuje, że Republika Federalna w rzeczywistości nie jest żadnym państwem, tylko spółką. Nie uznają przepisów i władz oraz bronią się – czasami przemocą – przed interwencją ze strony państwa. Wyznają kult siły i militaryzmu. Służby ochrony konstytucji szacują liczbę „Obywateli Rzeszy” na około 19 000.

W styczniu 2020 niemiecki rząd zdelegalizował inną neonazistowską organizację – Combat 18.

Autorstwo: PN
Źródło: Strajk.eu
https://wolnemedia.net/

Print Friendly, PDF & Email
Udostępnij na Twitterze Udostępnij na Facebooku

Komentarzy 12 do “W Niemczech zdelegalizowano Obywateli Rzeszy”

 1. Zerohero said

  „Wyznają kult siły i militaryzmu.”

  To jest prawo zastrzeżone dla Żydów albo ich dobrze kontrolowanych pachołków.

  ” W lutym policja aresztowała kilkunastu członków prawicowej komórki, która planowała ataki na muzułmanów i osoby ubiegające się o azyl.”

  Coraz bardziej mi się ci goście podobają. „osoby ubiegające się o azyl” to złodziejaszkowie, debilie z niskim IQ, lenie i generalnie coraz większe utrapienie dla Europejczyków. Miarą upodlenia Europejczyków są apele władz do europejskich kobiet by stanowczo i jasno tłumaczyły śniadym gwałcicielom, że nie chcą być gwałcone. Często się zdarza, że sąd uniewinnia takiego gwałciciela wyjaśniając, że „nie wiedział co czyni”.
  To jest po prostu wojna.

  „Obywatele Rzeszy negują legalność Niemiec jako państwa. Niektóre z ich ugrupowań powołują się na zdefiniowane przez siebie „prawo natury”, inni na historyczną Rzeszę Niemiecką.”

  Polacy powinni wziąć przykład i bojkotować w ten sposób pokraczną III RP.

  „bezlitośnie zwalczamy prawicowy ekstremizm, rasizm i antysemityzm”

  Trudno oczekiwać litości ze strony żydowskiego okupanta. Jak to powiedziała Susan Sontag: biała rasa jest rakiem na ciele ludzkości.

 2. Zerohero said

  wystarczy? Takich informacji są tysiące. Jeydyni przytomni ludzie którzy bronią się przed gotowaną im zagładą są określani jako „ekstremiści”. O tych konkretnie kolesiach za mało wiem, a określenie „rzesza” śmierdzi mi raczej prowokatorami. Europy należy bronić, ale bez żadnych konotacji z Hitlerem (żydowskim pachołkiem który tak dowodził aby wojna zebrała krwawe żniwu, ale by ją przegrać nawiasem mówiąc).

 3. Antares said

  I słusznie, tępić ich. Są patriotami Niemiec ale nas pewnie nienawidzą – jak na prawdziwego Niemca przystało.
  Wiele z nich tęskni za III rzeszą, a to już powinno nam dać do myślenia. To że walczą z systemem nie znaczy że są naszym sprzymierzeńcami.

 4. kobra said

  Antares said
  Ja bym sobie zyczyl zeby w Polsce byla taka ogrganizacja !!!
  Co widzisz w tym zlego ze sa patriotami ??? Polska Polska ponad wszystko !!

 5. Zerohero said

  @Kobra

  Na informacje o islamizacji Europy Polacy reagują komentarzami „dobrze im tak, bo nas nie lubią/ dręczyli”. Zupełne niezrozumienie współczesnych zagrożeń, niezrozumienie światowej struktury władzy. Porażająca krótkowzroczność. Wszak w Polsce wdraża się ten sam plan.

 6. revers said

  w dodatku ropa za barylke w wojnie saudis z rosja spadla do 20 dolcow, na stacji benzynowej tylko o 10 groszy.

  OPEC, saudis bez korzysci politycznych lub finansowych tego nie robia, choc rosja zabezpiecznona jest na 10 lat saudyjskich obnizek cen ropy.

  Jakos nie slychac zeby muzulmanow szczepiono na gwalt z uzyciem SANEPID-ow, Policji,, Wojska, jak w europie, a potem to droga wolna po rzeke Bug.

 7. Piskorz said

  re 4 Co widzisz w tym zlego ze sa patriotami ??? SŁUSZNIE..a poza tym oni i my mamy wspólnego wroga/wrogów…wystarczy czytać..lupo cattivo.blog /zły wilk/.

 8. Antares said

  #Zerohero i Kobra

  „Co widzisz w tym zlego ze sa patriotami”- Kobra czytaj że zrozumieniem, kurwa powtórzę jeszcze raz, „Są patriotami Niemiec ale nas pewnie nienawidzą – jak na prawdziwego Niemca przystało.” Mi chodzi o ich stosunek do nas a nie o to że są patriotami.
  Panie Zerohero , mówisz o krótkowzroczności ale Pan i Kobra tacy jesteście i w ogóle nie wyciągacie wniosków z przeszłości:
  1. Jak w bodajże w latach 60-70 Niemcy zaczęli do siebie ściągać imigrantów żeby za pół darmo tyrali od rana do wieczora, jak zarabiali na wynajmie mieszkań i w ogóle na nich zarabiali to wtedy nikt niczym się nie przejmował, nikt nie zadawał nie wygodnych pytań. Teraz dopiero kurwa oczy im się otworzyły? A po za tym jeszcze parę lat temu Niemcy ich na dworcach witali kwiatami, a teraz huje płaczą
  https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.dziennik.pl/swiat/galeria/499689,tak-witali-uchodzcow-wielkie-zdziwienie-w-monachium-i-wielkie-sprzatanie-zdjecia.html.amp
  2. Jak historia pokazuje, ktokolwiek rządzi Niemcami jest zawsze wrogo do nas nastawiony. Dlaczego ci mieli by inaczej postępować? Już w 1965 było u nas też takich paru „mądrych” którzy napisali przebaczamy i prosimy o przebaczenie, bo nie wiem ma co liczyli, na normalizację stosunków?
  3. W 1683 już raz obroniliśmy ich przed imigrantami. Później nam za to pięknie odwdzieczyli. Czemu?, bo taką mają walczą, skurwiałą naturę.

 9. Hisbollah jest aktywna w Niemczech i ma zyski w milionach. Klany arabskie z Libanonu w Berlinie,w Hamburgu bawią się przez cały czas z administracją Niemiec.Terroryści są prawnie aktywnie a zamyka się prawicę.Cholera….

 10. . said

  Zaerohero @

  Racja. Ostatnio nawet na gajówce pewien wszechwiedzący inteligent z Lublina zachwycał się, że Szwecja zamieniła się w kalifat ciapatych i czarnuchów, bo „dobrze im za potop”. Głupiec nie widzi ilu beduinów i hindusów przybywa co roku do Polski.

  Mason Coudenhouve – Calergi mówił o świecie z jedną rasą przypominającą ciapatego albo Brazylijczyka. Biali jego zdaniem mają skończyć w trumnach.

 11. kobra said

  Antares said
  Chopie juz ja cie dobrze zrozumialem.W Polsce masz pseldo patriotow,krzykaczy z rn i onr sterowanych/ukerunkowane przez wiadome sily dlatego marzy mi sie taka organizacja jak w Niemczech.Zyje 35 lat w Niemczech,mam ziecia Niemca, sasiadow,znajomych itd. i nie moge potwierdzic twoich teorii o nienawiscii do Polakow .Jeszcze przed paroma laty,dokladnie piecioma, pisowskie trole robily rwetes ze do Polski przybedzie 7 tys. muzulmanow(za czasow Kopacz) a wtym czasie wpuszczono pare milionow upadlincow i moze setki tysiecy muzulmanow(brak danych) .I to ci nie przeszkadza ?????Przypuszczalnie upadlincy wyjada z Polski do Niemiec za lepsza placa i miliony muzulmanow zasiedli Polske,Co zrobisz w takim wypadku ??? Nie ma nic takiego jak wspolna europa i cale szczescie ze narody pilnuja swego interiesu,tobie tez nikt nie kaze kochac Niemcow

 12. Birton said

  jak antysemicka to zaraz faszystowska, tak jak pół-Żyd Adolf Hitler, wódz tego interesu ; z drugiej strony należy słusznie podejrzewać, że takim organizacjom zachciewa się Olsztyna, Gdańska, Szczecina, Wrocławia itd., więc są z polskiego punktu widzenia szkodliwe

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: