Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Joannus o Izolacja Zełenskiego
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  Leo o Izolacja Zełenskiego
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Koronawirus: Upiorny fortel fobokracji

Posted by Marucha w dniu 2020-03-21 (Sobota)

«Wszystko jest fałszem, a fałsz jest wszystkim…»

W artykule:
>https://sulatestagiannilannes.blogspot.com/2020/03/due-soli-morti-accertati-per-il.html
Gianni Lannes, włoski dziennikarz śledczy pisze:

Gdzie są imiona i nazwiska rzekomych ofiar koronawirusa wraz z rzeczywistymi przyczynami ich śmierci, potwierdzonymi przez włoskie instytucje sanitarne?

Liczby, które podaje się do wiadomości publicznej, powinny być niezaprzeczalnymi faktami, a nie prowizorycznymi opiniami, przedstawianymi jako mrożące krew w żyłach realia, pomimo, iż nie są nimi.

„Osoby zmarłe we Włoszech na koronawirusa, które nie cierpiały wcześniej na żadne inne patologie, są prawdopodobnie tylko dwie. Wynika to z dokumentacji medycznej przeanalizowanej do tej pory przez Istituto Superiore di Sanità” – powiedział Silvio Brusaferro, przewodniczący ISS – Istituto Superiore della Sanità (włoska agencja rządowa) w dniu 13 marca 2020 roku, podczas konferencji prasowej w głównej siedzibie Agencji Ochrony Ludności w Rzymie.

Na dzień dzisiejszy, szpitale włoskie nie robią żadnego rozróżnienia pomiędzy zgonami.

Wszystkie śmierci osób starszych, cierpiących na najrozmaitsze, chroniczne patologie określane są dziś jako zgony wskutek infekcji Covidem 19, o czym informuje opinię publiczną codzienny biuletyn.

Tak to, w wielkim pośpiechu, wszystkie śmierci wrzucono do tego samego «kotła», aby ową mieszanką nakarmić włoską opinię publiczną – i tym samym uzasadnić realizację zamordystycznego, przymusowego procederu «sanitarnego», narzuconego 60 milionom obywateli włoskich.

Jak na początku kryzysu opowiadał profesor Matteo Bassetti (wywiad znajduje się poniżej): również ci, który umierali na zawał (będąc pozytywnymi na Covid19), zaliczani byli do ofiar koronawirusa.

Włoski piosenkarz, Giorgio Gaber śpiewał kiedyś: „Wszystko jest fałszem, a fałsz jest wszystkim.”

Rząd lewackich idiotów pod przewodnictwem Giuseppe Conte – w odpowiedzi na rzekomą «masakrę» spowodowaną koronawirusem – istniejącą jednakże wyłącznie w kłamstwach włoskiej władzy wykonawczej oraz mass mediów – zaaresztował 60 milionów Włochów.

Wszystko dlatego, że postanowiono sparaliżować Europę zaczynając od Włoch.

Dlaczego, w poprzednich latach, kiedy to corocznie chorowało na grypę od 6 000 000 do 12 000 000 Włochów, a średnia śmiertelność roczna wynosiła około 10 000 osób, nikt nie zarządzał całkowitej blokady kraju?

Dla przykładu, w sezonie zimowym 2016/2017, we Włoszech, wśród osób starszych odnotowano 34 000 zgonów (czyli 18 000 więcej niż było to prognozowane) – do czego doszło na przeciągu 20 tygodni i co daje ponad 1 700 zgonów tygodniowo.

Wirusowy koszmar w dzisiejszych Włoszech spowodowany został przez «fobokrację» – rządzącą ponadto w imieniu stron trzecich – siłę, która dominuje terrorem, stanem wyjątkowym oraz seryjnymi kłamstwami rozpowszechnianych wśród obywateli.

>http://www.treccani.it/vocabolario/fobocrazia_(Neologismi)/?fbclid=IwAR27XAjt15xz5TG7iH73LY28rfaJXfHuH4T0LRRcjNoRV4-3aHJMejp24FU

Kłamstwo w postaci informacji zmanipulowanych przez władze jest absolutnym bohaterem dzisiejszej sceny włoskiej.

Celem owej techniki jest rozbrojenie społeczeństwa.

Zagrożenia wyimaginowane zostały podpowiedziane i zaszczepione, zaś te prawdziwe zamplifikowane. Strach traci w ten sposób relację ze zdrowym rozsądkiem i wybucha w postaci masowej paniki.

Przejęcie władzy nad zdominowanymi strachem ludźmi nie jest trudne. Upiorna atmosfera stała się narzędziem zdalnie sterowanego z zagranicy rządu włoskiego.

Pozornie nieobecny system globalnej dominacji przenika władzę lokalną; grozi i uspokaja, podkreśla i wyolbrzymia niebezpieczeństwo, obiecując ochronę przed nim.

Jest to jednakże obietnica, której nie może spełnić, ponieważ najważniejszą pożywką i fundamentem technokracji i fobokracji jest strach. Represje policji tworzą koszmarną codzienność. Zbiorowy strach wybucha i gaśnie. Stress powoduje się celowo, także u dzieci, pozbawiając ich możliwości zabawy na świeżym powietrzu i chodzenia do szkoły.

W imię rzekomego «uszczelnienia immunologicznego» – populację całkowicie pasywną, rozbitą i odpolitycznioną – która od dawna przestała być społeczeństwem obywatelskim – popycha się w kierunku punktu kulminacyjnego zbiorowej histerii.

Włosi pozwolili, by rzekomy «adwokat narodu» (tak 2 lata temu nazywany był prawnik Giuseppe Conte) zniewolił ich swymi totalitarnymi dekretami.

Jeżeli Włochy są jeszcze krajem ucywilizowanym, nadszedł czas, by zastopować ten makabryczny obłęd, który nasze życie zatrzymał i oddał w zastaw.

*                        *                         *

Uwagi F. Williama Engdahl’a na temat dyrektora WHO:

«Fundacja Gatesów i podmioty powiązane z nią, takie jak CEPI, są największymi darczyńcami podmiotu publiczno-prywatnego znanego jako WHO, zaś jego obecny dyrektor, Tedros Adhanom, jest pierwszy dyrektorem WHO w całej jej historii BEZ dyplomu lekarskiego. Poza tym, przez wiele lat – gdy był jeszcze ministrem w rządzie etiopskim – współpracował z Fundacją Gatesów.

>https://en.wikipedia.org/wiki/Tedros_Adhanom

Widzimy więc, że praktycznie rzecz biorąc, nie ma żadnego obszaru obecnej pandemii koronawirusów, gdzie nie nie można byłoby odnaleźć śladów wszechobecnych Gatesów».

F. William Engdahl: Coronavirus and the Gates Foundation
>https://journal-neo.org/2020/03/18/coronavirus-and-the-gates-foundation/

*                        *                         *

VIDEO: Prof. Dr. Matteo Bassetti – dyrektor oddziału chorób zakaźnych na Policlinico San Martino w Genui, a także prezydent SITA – Società Italiana Terapia Antinfettiva (Włoskie Centrum Terapii Antyinfekcyjnych), opowiada o tym, że wszystkie zgony we Włoszech zaliczane są dziś na konto koronawirusa, obojętnie na co nieboszczyk chorował wcześniej:

*                        *                         *

Bardzo interesujący szczegół z USA:

Już 15 listopada 2019, amerykańska agencja Centers for Disease Control and Prevention rozpoczęła rekrutację (na bardzo szeroką skalę) ekspertów ds. kwarantanny (zauważmy, że pierwszy przypadek infekcji koronawirusem odnotowano w prowincji Hubei 17 listopada 2019)

Wymagania od kandydata na konsulenta:

„Pomoc w planowaniu i wdrażaniu programu zapobiegania importowi chorób zakaźnych z zagranicy i rozprzestrzeniania się tychże chorób w kraju”.

„Monitorowanie trendów chorobowych i konsultacje z wyższymi rangą urzędnikami w celu zapewnienia podjęcia odpowiednich środków zapobiegających wprowadzeniu/rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych przez podróżnych, czynniki etiologiczne lub wektory”.

„Zapewnić pomoc techniczną, konsultacje i wskazówki krajowym, stanowym i/lub lokalnym agencjom; organizacjom zdrowotnym; federalnym, stanowym i lokalnym organom ścigania; działalności lotnisk i portów morskich; sieciom szpitali i innym podmiotom prywatnym”.

„Zapewnić istnienie, testowanie i regularną aktualizację odpowiednich sieci komunikacyjnych, dokumentów planistycznych i protokołów postępowania w sytuacjach kryzysowych”.

„Opracować i przedstawić różnym agencjom rządowym i lokalnym partnerom szkolenia dotyczące protokołów postępowania w sytuacjach kryzysowych, chorób zakaźnych i działań w zakresie kwarantanny”.

Centers for Disease Control and Prevention
>https://jobs.cdc.gov/job/dallas/public-health-advisor-quarantine-program/250/14136286

Public Health Advisor (Quarantine Program)
Job ID HHS-CDC-D3-20-10640010
Date posted 11/15/2019

Location: Dallas, Texas, El Paso, Texas, Houston, Texas, Seattle, Washington, Anchorage, Alaska, Los Angeles, California, San Diego, California, San Francisco, California, Miami, Florida, Atlanta, Georgia, Honolulu, Hawaii, Chicago, Illinois, Boston, Massachusetts, Detroit, Michigan, Minneapolis, Minnesota, Newark, New Jersey, New York, New York, Philadelphia, Pennsylvania, San Juan
Department: Department of Health And Human Services
Agency: Centers for Disease Control and Prevention
Job Announcement Number: HHS-CDC-D3-20-10640010
SALARY RANGE: $51440.0 to $93077.0/Per Year
OPEN PERIOD: 2019-11-15 to 2020-05-15
SERIES & GRADE: GS–9/11

*                        *                         *

Uzupełnienie do artykułu o «ID2020»:
>http://ram.neon24.pl/post/153656,agenda-id2020-oto-do-czego-potrzebna-jest-zydom-pandemia
oprócz Bangladesh’u
>https://solve.mit.edu/challenges/tiger-challenge-international/solutions/15408
apokaliptyczne «kolczykowanie bydła ludzkiego» ćwiczy się także na amerykańskich bezdomnych z Austin w Teksasie
>https://medium.com/id2020/welcome-the-city-of-austin-to-the-id2020-alliance-76b0ebe6776

P.S. Włochom grozi zamknięcie Internetu:

VIDEO: VOGLIONO CHIUDERE LA RETE? – Ugo Mattei – #Byoblu24

>https://www.byoblu.com/2020/03/20/vogliono-chiudere-la-rete-ugo-mattei-byoblu24/

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
http://ram.neon24.pl

Komentarzy 26 do “Koronawirus: Upiorny fortel fobokracji”

 1. To nie jest broń biologiczna. To jest broń socjologiczna.

 2. ciubaryk said

  Bardziej by mię interesowało kto grzebał przy broni biologicznej i jaka kara będzie za to wymierzona. Uważam że powinno się z tamtej strony od zagaja powiesić go za jaja i to powiesić go tak paskudnie , lewym jajem na południe.S poważaniem.

 3. Na twitterze u Matki Kurki można zagłosować odpowiadając na jedno z pytań:

  Czy obecna sytuacja jest pandemią?
  Czy zwykłym zajobem?

  Ponad 60% twierdzi że ludzi opanował powszechny zajob.

 4. ? said

  „średnia śmiertelność roczna wynosiła około 10 000 osób,”

  Nie.

  We estimated excess deaths of 7,027, 20,259, 15,801 and 24,981 attributable to influenza epidemics in the 2013/14, 2014/15, 2015/16 and 2016/17, respectively, using the Goldstein index. The average annual mortality excess rate per 100,000 ranged from 11.6 to 41.2 with most of the influenza-associated deaths per year registered among the elderly. However children less than 5 years old also reported a relevant influenza attributable excess death rate in the 2014/15 and 2016/17 seasons (1.05/100,000 and 1.54/100,000 respectively).
  https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1201971219303285#tbl0010

 5. Roman B said

  Zamknięcie społeczeństwa ma też dobre strony patrząc na globalne koncerny. JMD Biedronka, Lidly, kauflandy odnotowały sprzedaż podczas paniki (nawet 1 zł od klienta-byłem świadkiem). To żniwa jak na Mikołaja:)
  Łódzkie BSH robi pauzę wraz ze wszystkimi światowymi fabrykami marki. 3tygodnie a potem elastycznie po 12 godzin do końca roku:)
  Stracą ciułacze-fryzjerki, kosmetyczki, dłubacze, taxówkarze…
  5 zmarlych i kraj stoi na trzy miesiące…
  Ciekawe!

 6. ? said

  „co daje ponad 1 700 zgonów tygodniowo”

  W Polin AD 2018 zmarło około 414 000 Polaków. Średnio na jeden dzień to 1134 osoby. I nikt w mendiach afery nie robił.

 7. Roman B said

  oczywiście wkradła się literówka (nawet 1000 zł od klienta-byłem świadkiem).

 8. Bezpośredni link do tweeta Matka Kurka. Coś mi wcześniej nie poszło.

  Czy obecna sytuacja jest pandemią?
  Czy zwykłym zajobem?

  Ponad 60% twierdzi że ludzi opanował powszechny zajob.

 9. revers said

  znajoma z Włoch-włoszka pisze że to jest fake news, jak jej zamiesciłem link do artykulu jw. na forum społecznościowym, pisała ze wiele jej znjaych i to w nie straczym wieku zmarlo z podowu korony wirusa.

  Mieszka bardziej na pólnoc Włoch, może w jej regionie jest wysyp zarażeń wirusem jak średnia krajowa.

  W inym dość ciekawym artykule opisuje sie jak Chiny i Włochy zostały zatakowane koroną wirusem , Chiny z powodu wysokich osiagnięć gospodarczych, związania juana z ceną ropy irańskiej.

  Z kolei Włochy zostały przez dobry zachód Francja-Niemcy zatakowany przez podpisaną z Chinami umowe na Jedwabny szlak z wyłacznoscia dla siebie.

  https://globalna.info/2020/03/21/epidemiemanewry-wojskowe-i-operacje-falszywej-flagi-czyli-o-co-w-tym-wszystkim-chodzi/?fbclid=IwAR1PiXMhf3WzeN0VESSg_8azkWg5vurQfJf_EHChWy37T0rM2Ce4YkuuRo0

 10. plausi said

  UPIóR MWF

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/21/strachy-na-lachy-2/#comment-888217

  MWF

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

 11. NICK said

  Tak nawiasem.
  REVERS.
  Wqrwiłeś mnie.
  Dlaczego to zrobiłeś?

 12. revers said

  z czym? smiech na sali.

  juz dawno zapomnialem gdzie feler gdzie error lezy.

 13. NICK said

  Chcesz?
  Śmiej się.

  Nie ustąpię.

 14. NICK said

  Idź spać.Awers.

 15. revers said

  ok
  licho nie spi, brat czuwa …

  ale potwierdzja sie wrogie dzialania zachodu nawet w stosunku do swych partnerow zachodnich z uni, czy G7 jak wlochy
  podpisaly umowe handlowa z wylacznoscia na jedwabny szlak, co chyba naturalne jest gdyz bez podrozy Marco Polo nie bylo by dlugo, dlugo makaronu w europie jak w chinach, czy herbatek zanim angole, holendrzy w chinach zwitali.

  Umowa o jedwabnym szlaku wloch z chinami

  https://www.dw.com/en/the-possible-impact-of-chinas-belt-and-road-agreement-with-italy/a-47921042

  Atak na chiny i wlochy koronawirusem wyprodukowanym w kandzie, na zlecenie usraela w geopolitycznym aspekcie wojny ekonomicznej

  https://thediplomat.com/2020/03/china-italy-and-coronavirus-geopolitics-and-propaganda/
  .

 16. Sarmata said

  Włoska choroba – Wczoraj (20:04)
  „Myślę że kluczowe są waluty. Gwałtowne ich umacnianie się przy opieszałych i nieadekwatnych reakcjach banków centralnych oznacza jedno. Idą krwawe żniwa. Cała ta pandemia kolejny raz ogłaszana przez skompromitowane marksistowskie WHO to kolejny fejk. Wskazują na to drastyczne różnice śmiertelności na całym świecie i we Włoszech oraz reakcje i nietypowe metody „walki” z wirusem podjęte w Wielkiej Brytanii i USA. Włochy wybrane zostały do odegrania szopki z wielu powodów ale najważniejsze to: temperament mieszkańców i prostota wyjaśnienia „jakby co” nierozlania się ichniej epidemii dalej – Włochy to półwysep łatwy do odseparowania. No dobrze ale po co to wszystko?! Otóż zapomnieli już ludzie o krachu na giełdach w 2009 r. kiedy to decyzjami banków centralnych o zalaniu świata dodrukiem w cudowny sposób wstrzymano największy kryzys w historii. Wtedy to wygenerowano na giełdach światowych odbicie, które na przełomie 2019 i 2020 roku straciło impet. Czeka nas kolejny wielki krach, bo chociażby majstrowanie przy kredytach frankowych tylko rozzłościło banki. W samej Polsce kwota ich szacowana była na 160 miliardów złotych. Dalsze umacniane walut spowoduje wyssanie pieniędzy ze wschodu na zachód i co oczywiste gigantyczną falę bankructw. Bez pandemii, stanów wyjątkowych i wojska na ulicach miliony ludzi wyszłoby protestować – teraz się nie odważą.”

  Zauważyliście, że jeszcze miesiąc temu prawie wszyscy Polacy chcieli chodzić w niedziele do galerii i supermarketów a dzisiaj … siedzi dumny naród w M4 i sra pod siebie. Tyle zostało z tej dumy.
  Tak się kończy walka z Panem Bogiem głupich ludzi, którzy nawet nie szanują tysiącletniej wiary swoich Ojców.
  To nie nazywa się katastrofa tylko to nazywa się smarkateria wodzona za nos przez sprytki pustynne.

  Tu parę słów prawdy:
  https://demotywatory.pl/4983826/Nareszcie-jakis-glos-rozsadku-Dyrektor-hotelu-w-Zakopanem

 17. Marucha said

  Re 16:
  Cała ta pandemia kolejny raz ogłaszana przez skompromitowane marksistowskie WHO..

  Jakie znowu „marksistowskie”? Ani marksistowskie, ani libertyńskie, ani gaullistowskie – tylko SKORUMPOWANE.

 18. plausi said

  MATKA WSZYSTKICH ZBRODNI, a więc „Hulaj dusza, piekła nie ma”

  WHO, nie jest tylko skorumpowana ale także zbrodnicza. Ogłoszenie pandemii tzw. „grypy świńskiej” było zbrodnią wobec ludzkości. Tego rodzaju zbrodnia powtarza ta organizacja po raz wtóry. Jaką rolę odegrała ta organizacja w testach przeprowadzonych w Afryce: ebola i Azji: SARS należy jeszcze wyjaśnić. Covid-19 nosi też nazwę SARS-Cov-2 i ma być mutacją wirusa SARS.

  Na temat organizacji zbrodni pod nazwą „pandemiia Covid-19” pisaliśmy już:

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/21/nastepuje-upadek-dziennikarstwa/#comment-888203

  ale nie traćmy z oczu istoty sprawy, jako MATKA WSZYSTKICH ZBRODNI widzimy raczej MWF

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  która wezwała przy okazji zręcznie zorganizowanego aresztu domowego dla ludności UE, który musi doprowadzić do upadłości i splądrowania niezliczonych przedsiębiorstw i osób, wezwała do nieograniczonego naboru kredytów u MWF, ta wspólniczka von der Leyen z Brukseli potwierdziła tę zasadę „hulaj dusza, piekła nie ma” dla wszystkich krajów UE.

  Ważniejsze cele operacji „pandemia Covid-19”:
  1. sterroryzowanie społeczeństwa, aby bezwolnie poddało się nakazom organów przemocy przez rozpowszechnianie strachu pod groźbą śmierci, media rozpowszechniają masowo fikcję pandemii
  2. atomizacja społeczeństwa, przez areszt domowy zostały jakiekolwiek związki społeczne zlikwidowane
  3. zakaz praktyk religijnych w kościołach, jako możliwości jednoczenia się zatomizowanych jednosttek
  4. terror organów przemocy wobec osobników usiłujących zapobiec atomizacji, kary wielu tysięcy złotych czy euro, w RFN nawet do 25 tys. euro.
  5. zdławienie działalności gospodarczej, jedynie służby zaopatrzenia pozostały aktywne, aby zapobiec akcjom ludności wywołanych brakiem żywności
  6. masywne zadłużenie krajów pod pretekstem „ratowania” czy też „pomocy” zrujnowanym przez terror „aresztu domowego” jednostek gospodarczych.

  Czytelnik może sobie dośpiewać dalsze godne uwagi cele operacji „pandemia Covid-19”

  Przypomnijmy ważniejsze zbrodnie MWF:
  I WW
  kryzys 1929
  II WW
  NSZZ
  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/
  dotycząca Polaków, ale o daleko większym zasięgu
  „transformacja ustrojowa” i „prywatyzacja” w następstwie
  bankrotyzacja całego tzw. bloku wschodniego
  911 i napad na Afganistan i dalsze
  tzw. „kryzys finansowy” 2008
  próba pandemii tzw. „grypy świńskiej”
  być może test pandemii ebola sars
  inscenizacja pandemii „Covid-19”

  Jeśli chodzi o zbrodniarzy przeciwko ludzkości

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  to jeden z nich osiągnął nawet wiek przeszło 100 lat.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/David_Rockefeller

  Chwila refleksji może u niektórych zatrzymać biegunkę, jaką dostali ze strachu przez „pandemią Covid-19”, ze strachu, że mogą stracić swoje zas…ne życie, niech wiedzą, że uczestniczą w pandemii z Hollywood.

 19. revers said

  re18

  wcześnij WHO ludobójczo działała z wirusem eboli w Afryce, troche afroludków wykończyli, jak i pozmieniali lokalnych kacyków rządowych i administarcyjnych na swoje i usraela marionetki.

 20. osoba prywatna said

 21. osoba prywatna said

 22. osoba prywatna said

 23. osoba prywatna said

 24. osoba prywatna said

 25. osoba prywatna said

 26. revers said

  raczej na zdjecich satelitarnych z naniesionym diagramem koncetracji dwutlenku azotu NO2, ten gaz co rzeczywiscie ma wplyw na klimat ziemi, nie CO2 Gretki T. po jednej klasie podstawowki to wygasilo sie wiele zrodel NO2 w Chinach, Azji i We Wloszech-ale widac tez Polske z wygaszczem NO2 i europe srodkowa..

  https://www.space.com/coronavirus-pollution-emissions-drop-china-italy-satellite-views.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: