Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Postmężczyźni i postludzie
  KONAR o 82 urodziny „Myśli Polski…
  UZA o Polski prawnik komentuje karę…
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  maksj o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  Zbigi o Wolne tematy (23 – …
  UZA o Zabójstwo Kennedyego, 9/11 i…
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  prostopopolsku o Tortura nadziei
  prostopopolsku o „Udu***y cię tak, że się…
  oszolomklasyczny o Demokracja jako broń. „Global…
  Lily o Wolne tematy (23 – …
  Gem o „Udu***y cię tak, że się…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Groźniejszy niż koronawirus

Posted by Marucha w dniu 2020-03-22 (Niedziela)

Postscriptum do wczorajszej notki. Można powiedzieć uderz w stół a nożyce się odezwą. Jak na zawołanie zjawił się pod notką jakiś płatny pachołek, obrońca żydowskiej Bigpharmy z wiaderkiem gnojówki, aby oblać pana Ziębę i autora notki.

Piszę tą notkę osobno bo na myśl,ze mógłbym skomentować wpis pod notką niejakiego Wandali bierze mnie obżydzenie. Wysmażył on niby w obronie czci Neonu24 notkę w której są same kłamstwa i pomówienia wyprodukowane przez żydowskie media dla Polaków. Dodatkowo jeszcze jak by mu było za mało gnoju to umieszcza obrzydliwe kłamliwe komentarze pod swoim wpisem.

Wbrew temu co pisze ten pachołek nie jestem fanem czy wielbicielem Zieby. Tak jak setki tysięcy Polaków przeczytałem jego książkę i wynotowałem sobie to ,co uważałem za słuszne Jeżeli postępowałem w sposób opisany przez pana Ziębę to robiłem to na własną odpowiedzialność świadom konsekwencji jakie mogą mnie dopaść.

Pan Zięba nigdy nie podawał się za lekarza, nigdy nikogo nie leczył, nie miał gabinetu prywatnego gdzie przyjmował by pacjentów. Wielokrotnie pisał, że jak ktoś chce wypróbować metody leczenia które on przedrukował z prac naukowców, to powinien skonsultować to z lekarzem. Mówienie,że kogoś doprowadził do śmierci jest typowym żydobolszewickim pomówieniem.

Prawdą jest,że pan Zięba jest milionerem, ale przecież pracował ponad 20 lat w Australii i SZ Ameryki. Tak jak każdy polonus miał prawo założyć firmę i sprzedawać co uważał za stosowne. Na pewno nie sprzedawał leków tylko witaminy, a to wolno każdemu. Płatny pachołek przemilczał też, że pan Zięba znaczny dochód ze sprzedaży książek i witamin przekazywał na fundację „POLACY POLAKOM’ która pomagała setkom dzieci chorych na padaczkę lekooporną. Ciekawe czy ten pachołek miałby odwagę stanąć twarzą w twarz z rodzicami tych dzieci i powiedzieć, ze ten pomagier to znachor i szarlatan, albo powiedzieć to co sądzi o tym szarlatanie osobom które dzięki jego książkom powróciły do pełni zdrowia.

Jak się okazuje po rozpętanej nagonce na pana Ziębę to nie koronawirus jest groźny, ale niewinny człowiek który otworzył oczy Polakom. Nagonka ta przybiera niebezpieczne formy, które coś mi przypominają.

Identyczną nagonkę zastosowano wobec polskiego naukowca Dariusza Ratajczaka za to, że w swojej książce przytoczył fragmenty prac naukowych rewizjonistów holocaustu. No i żydzi rzucili mi się do gardła a w końcu doprowadzili do jego śmierci.

Dla tych, co nie wiedzą kim był D. Ratajczak, krótkie przypomnienie. Analogie nasuwają się same bo to te same środowiska co doprowadziły do śmierci Ratajczaka, dzisiaj opluwają pana Ziębę.

“Wolna” Polska potrafi być bezlitosna dla swoich przeciwników. Problem polega na tym, że upatruje ich ona wśród swych obywateli, a nie tam, gdzie rzeczywiście powinna. Zmarły tragicznie w 2010 roku, doktor Dariusz Ratajczak jest idealnym przykładem.

Przyszły “kłamca oświęcimski” urodził się 28 listopada 1962 roku w Opolu i z tym miastem związał się do końca swojego życia. Po obronie pracy doktorskiej został przyjęty jako pracownik naukowy Wydziału Historyczno-Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego. W relacjach studentów, którzy chcieli pozostać anonimowi, dał się on poznać jako jeden z najlepszych wykładowców na wydziale. Na jego wykładach sala zawsze była wypełniona.

W 1999 roku własnym kosztem opublikował on wspomniany zbiór esejów “Tematy niebezpieczne”, w którym przedstawił m. in. tezy rewizjonistów holocaustu, negujących ludobójstwo Żydów. Grupa ta uważała, że nie należy stawiać tej nacji na piedestał jako “narodu wybranego”, gdyż ludobójstwa dotknęły także Ormian, Cyganów, Rosjan, Polaków, czy Japończyków

Książka nie spotkała się ze zrozumieniem. Rozpętała się nagonka zwieńczona tragicznym finałem. Główną rolę, bez wątpienia, odegrała Gazeta Wyborcza. To właśnie redaktorzy tej gazetki rozdmuchali całą sprawę. W atak na doktora włączyła się także dyrekcja Muzeum Auschwitz-Birkenau oraz Instytut Pamięci Narodowej i jego sławny artykuł 55 ustawy o IPN, który najzwyczajniej w świecie cenzurował wybrane tematy, m. in. właśnie dyskusje na temat holocaustu.

W przeciągu dwunastu godzin Ratajczak został zawieszony w prawach nauczyciela akademickiego, a następnie, po wewnętrznym śledztwie, wyrzucony z uczelni ze sprawą sądową na karku. Wśród kadry profesorskiej pojawiły się pomysły by napisać list, w którym wszyscy odetną się od poglądów “niesfornego” doktora; tylko jeden z profesorów odmówił, przez co cały pomysł pozostał niewypałem.

W akcie oskarżenia napisano iż Ratajczak “publicznie i wbrew faktom zaprzeczał zbrodniom nazistowskim w okresie II wojny światowej na osobach narodowości żydowskiej”. Jak sam tłumaczył, cała sprawa najmniej poruszyła środowiska żydowskie, warto nadmienić, że znalazły się nawet głosy poparcia od byłych więźniów Oświęcimia. Na nic się to jednak zdało.

Rozprawa zakończyła się w 2001 roku. Ratajczakowi nie pozwolono powołać świadków, którzy potwierdzić mieli iż zawarte w “Tematach niebezpiecznych” teksty nie były poglądami Ratajczaka. Jak sam stwierdził w jednym z wywiadów.

Widzi Pan, od samego początku sprawa była „szyta grubymi nićmi”… Nie miałem zbyt wielkich szans, bo proszę zdać sobie sprawę z jednej rzeczy : jednostka wobec systemu jest niczym, tak samo, jak błogo śpiący na ulicy człowiek wobec walca kierowanego przez szaleńca. Mogę powiedzieć tak: zachowałem twarz, walczyłem o nią, ale na wyrok uniewinniający w 100% oczywiście nie miałem szans.

Raz jeszcze powtórzę: sprawa była od samego początku „kręcona z góry”, szły dyrektywy z ministerstwa sprawiedliwości, że trzeba szybko „tego Ratajczaka załatwić”. Jeżeli bowiem nie zrobimy tego teraz, za chwilę pojawią się następni, którzy zaczną drążyć„bardzo niebezpieczny temat” . Mój Boże, czegóż to „nasze elity” nie wypisywały w tamtych czasach o mnie. Wysyłano mnie do zakładów psychiatrycznych, twierdzono, że moja sprawa może wpłynąć na stosunki polsko-żydowskie. Istna paranoja, „dom wariatów”. Taki to był cyrk i takie występujące w nim małpy. Doprawdy żyjemy w ciekawych czasach. I „ciekawi” ludzie nami rządzą”

Przedruk ze strony:
>https://parezja.pl/poradnik-jak-zniszczyc-czlowieka-dr-dariusz-ratajczak/

Pan Zięba nie pracuje na etacie państwowym, więc ciężko go zniszczyć ale musi uważać na samochody, a szczególnie na wielkie ciężarówki które zderzają się czołowo a później nagle znikają. Może też Pana Ziębę odwiedzić seryjny samobójca. Dawno nie miał nic do roboty.

Podobną nagonkę przeżył dziennikarz S. Remuszko,który w swojej książce opisał szwindle i uwłaszczenia w Gazecie Wyborczej.

Materhorn
http://heksogen.neon24.pl

Komentarzy 11 do “Groźniejszy niż koronawirus”

 1. Maya said

  Zatrzymajmy wirusa! Zakończmy histerię!

  List otwarty dr Matthiasa Ratha do ludzi i rządów na całym świecie

  Pandemia zagraża obecnie zdrowiu i życiu ludzi na całym świecie oraz rujnuje gospodarki. Fala uderzeniowa tej pandemii przewyższona jest tylko zuchwałością, dzięki której ukrywane są przed ludźmi informacje potencjalnie ratujące życie oraz skuteczne sposoby powstrzymania wirusa:

  http://medycyna-komorkowa.com/zatrzymajmy-wirusa-zakonczmy-histerie-154/

 2. Kapsel said

  REŻYSER FLIMU ”GREY STATE” , ZNALEZIONY MARTWY WRAZ Z RODZINĄ.

  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=c4BdI-GeJoQ&feature=emb_logo

  Film opowiada o niedalekiej przyszłości i rozwoju państwa policyjnego w USA, a także o ruchu oporu.
  Zrobić dobry film który obejrzy dużo ludzi i zapadnie on im w pamięci to chyba jedna z najlepszych legalnych akcji jaką można w dzisiejszej sytuacji przeprowadzić. Filmem można trafić do ludzi którzy nie są w stanie zrozumieć argumentów czy idei na piśmie (a tych którzy mogą to zrozumieć, zwrócić takim filmem uwagę na pewne sprawy).

  .https://www.youtube.com/watch?v=k-OPXN8jF5A

 3. Kapsel said

  Tajemnicze zgony w USA

  Coraz więcej tajemniczych i niepokojących zgonów ma miejsce w USA. Przed czym próbują nas ostrzec?

  Reżyser filmu “Grey State” David Crowley został znaleziony martwy w swoim domu wraz z jego żoną i 5-letnią córką.

  Autor książki o Clintonach martwy

  https://parezja.pl/tajemnicze-zgony-usa/

 4. Piskorz said

  re art Analogie nasuwają się same bo to te same środowiska co doprowadziły do śmierci Ratajczaka, dzisiaj opluwają pana Ziębę.”…Jak widać z powyższego..ścierwa jak zwykle na posterunku.!

 5. Kapsel said

  Seryjny samobójca dostał wizę do USA

  W zeszłym roku autor książki opisującej zdarzenia z 11 września 2001 roku upublicznił wiele niewygodnych faktów świadczących bezspornie o zaangażowaniu izraelskich służb specjalnych w kontrolowanym zburzeniu budynków Światowego Centrum Handlowego (World Trade Center). Zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia i tuż przed wydaniem kolejnej książki, która miała podobno nazwać po nazwisku osoby odpowiedzialne za 9-11, Philip Marshall postanowił zastrzelić dwójkę swoich dzieci i siebie samego. Zachowanie Marshall’a. Było dla wszystkich znajomych i rodziny kompletnym zaskoczeniem.

  Podobnie w tym roku „postąpił” David Crowley. Tuż przed Świętami zastrzelił swoją żonę, małą córeczkę i na koniec palnął sobie w głowę (według lokalnej policji, którą podczas dochodzenia nawiedziło kilka czarnych SUV z federalnymi numerami rejestracyjnymi) .

  http://nasznowyjork.org/cosie-dzieje-w-polityce/seryjny-samobjca-dosta-wiz-do-usa

 6. Kojak said

  Zydowscy kryminalisci i bandyci sa zdolni do wszystkiego. Kubel gnojowki to dla zydowskich bandziorow drobizag ! Oni niepokornych zwyczajnie morduja ! Tak wlasnie zydowskie szwadrony smierc,i zlozone z zawodowch mordercow z zydowskich tajnych sluzb ,zamordowaly Leppera, Ratajczaka, Petelickiego i mase innych ! Zydowskie kreatury z tzw prokuratur kazdy mord natychmiast tuszuja ! I to wsposob ostentacyjnie bezczelny i jawnie kryminalny ! Zydowskie kreatury natychmiast orzekaja ze zamordowany wedlug tych kanali popelnil samobojstwo ! Wcale bym sie nie zdziwil gdyby zydowskie zbiry Ziebe zwyczajnie zamordowaly !

 7. Maya said

  Z tego, co mi wiadomo, Jerzy Zięba wyjechał z Polski i nie zamierza tu wracać, więc jest raczej fizycznie bezpieczny.

 8. Jak w mordę strzelił pasuje do dzisiejszej sytuacji.

 9. plausi said

  TERROR PANDEMII

  ma tylko jeden cel, obrabowanie ludności UE ze wszystkiego.

  Zarządcy RFN na czele ze skażoną panią Merkel zadecydowali przekazać MWF w ramach pandemii pół biliona euro, jak wysoki ma być haracz Polaków jeszcze nie wiemy.

  Czyli jak proroczo zapowiedział żydowski agen A. Michnik: „puścimy was w skarpektach”.

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/21/koronawirus-upiorny-fortel-fobokracji/#comment-888270

  patrz 18, Plausi

  Osobniki wytresowane przez google, Pejszbuk, Twitteri i podobne nie są naturalnie w stanie zauważyć a cóż dopiero pojąć, co się wokół nich i z nimi dzieje.

  Polacy już przed wieloma dziesięcioleciami doweidli, że nic nie sprawia im takiej radości jak niszczenie podstaw ich egzystencji

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Dla mniej zdurniałych Polaków można polecić wypowiedź tzw. economic hit man (zabójcy gospodarczego)

  https://www.youtube.com/watch?v=mOypdIhNrME&t=13m

 10. Sarmata said

  Cele agendy 2030 są jasne.
  Żydowscy starcy postanowili ją wdrożyć.
  Pytanie (i wybór) jest czy to oni wymordują świat czy też świat wymorduje ich…

 11. Lisa said

  Dziecku pomogłem napisać pracę o Izraelu i przyczynach konfliktów na bliskim wschodzie ,boję się tylko aby nie miała problemów z tym…ale jakie to wszystko prawdziwe, historię o Ratajczyku to znałem z ust dr. Jacka Gburka już w latach 90. Pozdrawiam prawdziwych Slowian

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: