Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Tortura nadziei
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Pandemia strachu dla durnowatych owiec

Posted by Marucha w dniu 2020-03-22 (Niedziela)

Kochani moi.

Nie będę się rozpisywał, ale wewnętrzne Ja, nakazuje mi napisać tych kilka słów.

Otóż, każdy ma jeszcze dostęp do internetu ( skarbnicy wiedzy) – jeszcze, ponieważ wchodzi cenzura, która już działa i eliminuje wszelkie rzetelne informacje.

Łatwo zauważymy, że obecna pandemia koronowirusa w rzeczywistości nie jest pandemią, a tym samym nie tworzy faktycznie nagłośnionego problemu.

Samo znaczenie słowa”Pandemia” zostało celowo zmienione już wiele lat temu przez szefową WHO, co między innymi stanowiło nagrodę dla tej osoby właśnie za wprowadzenie tej zmiany.

Można to porównać do wielu innych danych dotyczących zmian dopuszczalnych dawek promieniowania elektromagnetycznego, radioaktywnego, zanieczyszczenia powietrza, żywności itd.

Śledząc świat i zachodzące zmiany, przy okazji epidemii strachu osobiście stwierdzam, że obecny stan, to przygotowanie społeczeństwa do dobrowolnego poddania się szczepieniom, przygotowywaną do tego celu szczepionką, której działanie będzie na nas testowane oraz wpędzenie nas w odejście od papierowego pieniądza i tym samym całkowitemu uzależnieniu od władzy.

Pieniądz w dzisiejszym świecie Matrixa dla większości stanowi podstawę życia. Ludzie zapomnieli o sensie życia, o celu naszej egzystencji na ziemi, zostaliśmy wpędzeni w kołowrót konsumpcjonizmu i pędu za dobrami materialnymi. Pieniądz elektroniczny da możliwość kontroli i bezwarunkowego poddaństwa obywateli.

Masowo wprowadzane jest chipowanie. Pierwszą osobą, której wszczepiono pod skórę chip RFID był Kevin Warwick – profesor cybernetyki uniwersytetu w Reading. Dzięki implantowi mógł swobodnie poruszać się po budynku bez konieczności posiadania kluczy, kart czy innych urządzeń niezbędnych do otwierania pomieszczeń. Wydarzenie to miało miejsce w 1998 roku i zapoczątkowało nowy etap myślenia o chipach w ludzkim organizmie.

W 2004 zrobiło się głośno o hiszpańskiej dyskotece, która zaoferowała swoim klientom chipowanie. Miało to umożliwić bawiącym się bezgotówkowe płacenie w barze, czy wstęp do strefy VIP po wcześniejszej identyfikacji.

Z biegiem czasu popularność chipów RFID wzrastała. Coraz więcej firm, przedsiębiorstw, a także pojedynczych jednostek oraz innych organizacji decydowało się na chipowanie, motywując to różnymi względami – od komfortu i wygody po możliwość kontroli pracowników. Z informacji nieoficjalnych wiadomo, że do chipowania doszło też bez naszej wiedzy przy okazji szczepień przeciwko świńskiej grypie. Nie znamy wyników dzisiejszej technologii ale wiemy, że nikt nas o tym nie informuje.

Z dostępnych informacji wynika, że człowiek posiadający w organizmie chip, może być zdalnie kontrolowany przez służby, łącznie z możliwością zatrzymania akcji serca itp. Każdy z nas nie powinien dopuszczać do siebie negatywnych myśli związanych z rzekomą tzw, pandemią, nie popadać w panikę, obserwować zachodzące zmiany, domagać się od rządu podawania prawdziwych informacji i samodzielnie zadbać o własną odporność zdrowotną, ( nie liczyć na służbę zdrowia).

Nie bądźmy tępym stadem owiec, które kilka psów zapędzi gdzie chce!

Zdrowia, spokoju i czystego umysłu, życzę wszystkim którzy to przeczytają.

Pozdrawiam.

http://mrkrzysiek.neon24.pl

 

Komentarzy 20 do “Pandemia strachu dla durnowatych owiec”

 1. plausi said

  Unikamy powtarzania się

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/21/koronawirus-upiorny-fortel-fobokracji/#comment-888270

 2. gd-ap said

  Pierwsze zdania tego artykułu przypominają mi głupawą dyskusję publicystyczną z początku lat 90-tych , czy w Polsce jest mafia , czy nie ma mafii. Bo zadajmy sobie pytanie o definicję mafii. No i okazało się , ze w latach 90-tych , ani nigdy później w Polsce mafii nigdy nie było.

  Wirus korony jest? – czy go nie ma?

  Problem wirusa istnieje? – czy nie istnieje?

  Państwo i jego poszczególne komórki jak transport , szkolnictwo , służba zdrowia stanęły na głowie , do góry dupą? Czy nie stanęły ?

  Zapytajmy co to jest definicja dupy , góry , stawania , itd …

  Poza tym … bardzo ciekawy artykuł , mocno podtrzymujący czytelnika na duchu. I za to autorowi gorąco dziękuję.

  ( … i proszę o więcej )

 3. Polo said

  Jako pszczelarza nie interesuję się pojedyńczą pszczołą, interesuje mnie rój(około 40-70 tysięcy pszczół i trutni). Aby mieć dobre korzyści co 2 lata robię pszczołom wybory i zmieniam matkę, królową, szefową na nową bardziej wydajną w składaniu jaj, ale też w zarządzaniu.

 4. rycho08 said

  „Z dostępnych informacji wynika, że człowiek posiadający w organizmie chip, może być zdalnie kontrolowany przez służby, łącznie z możliwością zatrzymania akcji serca itp”

  Skąd ten debil/autor bierze takie informacje – kiedyś były magle..?

  Jak niewielki element elektroniczny miałby wpływać na działanie układu nerwowego.
  Czy widział on kardiostymulator – a to dość duże urządzenie potrafi od czasu do czasu wysłać jeden impuls, gdzie mu tam do jakiegokolwiek sterowania mózgiem.

  Póki co tzw. czip potrafi jedynie wysłać w odpowiedzi, po otrzymani impulsu ładującego, swój kod, tak jak karta zbliżeniowa – nie ma w niej żadnych innych danych.

 5. obs. said

  Histeria lubi się powtarzać http://www.youtube.com/watch?v=MoyqKny2MPA&feature=emb_title

  Ze strony radia Zet:

  W lutym 2020 r. na grypę zachorowało 821 653 osób, z czego 5600 było hospitalizowanych, a 23 osoby zmarły (2 tym dwoje dzieci do 15. roku życia, ). Najwięcej zachorowań odnotowano w trzech województwach:

  mazowieckim (143 758 osób),
  pomorskim (119 727 osób),
  wielkopolskim (104 990 osób).

  Najwięcej zachorowań było w grupie wiekowej 15-64 (325 365 osób). Następnie w grupie wiekowej 5-14 (226 088), 0-4 (174 276). Najmniej zachorowań było w grupie osób powyżej 65. roku życia – 75 924. Niestety w tej ostatniej grupie wiekowej było najwięcej ofiar śmiertelnych – aż 15. W grupie wiekowej 15-64 zmarło 6 osób, a w grupie wiekowej 5-14 dwie.

  Liczba zachorowań dynamicznie rośnie. Dla porównania w styczniu PZH odnotował ponad 544 tys. zachorowań na grypę, a hospitalizowanych z tego powodu było 2792 osoby. Zmarło z powodu grypy 10 osób

  Źródło: PZH Narodowy Instytut Zdrowia

 6. Leo said

  Rycho08 na swój niegrzeczny sposób ma rację. Chip ma ceweczkę, w której zewnętrzne pole indukuje prądzik, który pozwala zadziałać maleńkiemu kawałkowi logiki-elektroniki, wysyłającemu w odpowiedzi trochę informacji. Ten nie zatrzyma akcji serca.

  Ale będąc świadomym rozwoju techniki, nie byłbym już taki pewien, że laboratoria nie szykują niczego bardziej diabelskiego 😉 Żyjąc już dość długo widziałem sporo rzeczy, które wyłaziły z science fiction poprzez „teorie spiskowe” do rzeczywistości.

 7. Zorro said

  Sory, drogi Rycho08, kombinujesz jak dziecko. Kto powiedział, że chip ma mieć tylko „niewielki element elektroniczny”? Nie może mieć kapsułki z trutką, otwierającej się albo rozpuszczającej na rozkaz? Może mieć nawet kilka kapsułek – jedna na zgon, druga na przymulenie, trzecia na pobudzenie, czwarta na ból.
  Z 10 lat temu jakiś „inwestor” z Arabii „opatentował” był właśnie takie coś, jeśli dobrze pamiętam.

 8. rycho08 said

  @Leo,

  może jakieś przykładziki – zamiast gdybania i wyłażenia…

  @Zorro,

  „Z 10 lat temu jakiś „inwestor” z Arabii „opatentował” był właśnie takie coś, jeśli dobrze pamiętam.”

  a może Ci się przyśniło – sadząc po mądrościach, które napisałeś to jedyne wyjaśnienie Twoich rewelacji.

 9. plausi said

  Koronavirus atakuje mózgi !

  https://naszeblogi.pl/55481-koronawirus-atakuje-mozg

  Pytanie „Koronawirus atakuje mózg?” zadaje lekarka z Łodzi.

  Sądząc po zachowaniu ludności po ogłoszeniu tzw. pandemii i ograniczeniu swobód obywateli w krajach całej UE, trzeba udzielić odpowiedzi twierdzącej. Nie tylko zarządzającach ludnością ogarnęło szaleństwo zdławienia wszelkiego życia i działalności gospodarczej, ale też ich poddanych ogarnęło podobne szaleństwo. W RFN, co łatwo sprawdzić przewidział tzw. rząd pół biliona euro na cele operacji „pandemia Covid-19”, to stanowi mniej więcej jeden i pół rocznego budżetu tego kraju, nie licząc strat z racji braku aktywności gospodarczej, które jest trudno oszacować, naturalnie Polska nie musi przeznaczyć aż tyle pieniędzy, bo po prostu nie miała by skąd je wziąć,dla porównania, budżet Polski osiąga prawie 200 miliardów zł, co odpowiada ok. 45 miliardów euro, a więc ok. 1/5-1/6 budżetu RFN.

 10. Ad. 7

  Nie może mieć kapsułki z trutką, otwierającej się albo rozpuszczającej na rozkaz? Może mieć nawet kilka kapsułek – jedna na zgon, druga na przymulenie, trzecia na pobudzenie, czwarta na ból.

  A pomyślał pan, ile to kosztuje? Kto za to zapłaci? Takie rzeczy pewnie i są. Ale dla służb specjalnych. I pewnie w ilościach co najwyżej dwucyfrowych w skali świata. Jest pan wynalazcą generatora czystej energii? Jakaś zimna fuzja? NIE? No to nie ma pan się czego obawiać.

 11. Boydar said

  Co można (już dzisiaj) zabudować w chipie to mógłby autorytatywnie Kolega Zbigniew Kozioł wytłumaczyć, On jest przecież nanocośtam zawodowo.
  Ale pewnie nie powie nic, zna swoją powinność.

 12. Boydar said

  Ty, Panie Rychu, bżydki dywersant jesteś

  Click to access biotech2rok_2015_18_Bionanotechnologia.pdf

  „… ‚układy scalone’ dostarczające medykamenty są największym krokiem naprzód w dostarczaniu leków od czasów wymyślenia tabletek w 1876 roku …” – Bradley Paddock dyrektor wykonawczy „microCHIPS”

  Tak jak i link poprzedni, to już nie żadna futurologia, to twarde fakty, tu i teraz.

  A Ty Panie Rychu sobie z nami w ch. lecisz, miękkich frajerów szukasz.

 13. Boydar said

  Ne wstawiłem tego drugiego ? Przepraszam, wqurwił mnie swoją bezczelnością

  https://darebioscience.com/microchips-biotech/

 14. Boydar said

  „… te wszczepione chipy będą zdalnie sterowane. Będziesz miał dozowane leki, dzień za dniem, nieustannie, dopóki „ekspert” nie postanowi zatrzymać dozowania. To jest spełnienie marzeń przemysłu farmaceutycznego!

  Technologia medycznych mikroczipów uwalniających środki farmaceutyczne została opracowana w latach dziewięćdziesiątych przez Massachusetts Institute of Technology (MIT). Została zaprojektowana tak by była kontrolowana przez sygnał sieci bezprzewodowej, podobnie jak telefon. Technologia jest obecnie w rękach firmy microCHIPS …”

  tłumaczenie artykułu tutaj – https://www.gloria.tv/post/ZAi9ymgYnnZM6rKrATGiWFPtH

 15. rycho08 said

  Panie Boydar,

  Pan chce toto wszczepić.. 🙂

  .https://www.medcontrol.pl/p/257/automatyczny-dozownik-lekow-medcontrol-z-pokrywa-przezroczysta-angielski-starsza

  A poważnie to o który link się rozchodzi bo nie widzę?

 16. Boydar said

  Nie podejmuję się dyskusi z Panem, „obraża Pan moją inteligencję”

 17. rycho08 said

  /„obraża Pan moją inteligencję”/

  ale gdzie tam… ale muszę przyznać , że poczułem to samo w stosunku do siebie.
  Brakowało jeszcze info o płaskiej ziemi, smugach chemicznych, zamachu w Smoleńsku i kwadratowym kole.
  Pozdrawiam.

 18. Mate3 said

  Panie @boydar ale co ma plan nauczania biotechnologi do mikroczipow? Poza tym jak coś małego, które jest wstrzykiwane w mięsień ma przedostać się do krwi, do obiegu i stamtąd dostać się do serca i zatrzymać jego akcje? Proszę to łopatologicznie przekazać, komórka po komórce.

 19. Boydar said

  Mikroczipy „medyczne” są „krzyżówką” mikroelektroniki i właśnie biotechnologii.

  Można nożem ukroić kromkę chleba, ale można też poderżnąć gardło. To nie nóż winien.

  Jeżeli nauczają, znaczy się mają o czym. Ile „cząsteczek” wirusa potrzebuje Pan żeby zarazić ? Raka ? To złe przykłady. My to mamy w sobie od zawsze, tylko organizm trzyma w ryzach. Ale np. polonu ? Botuliny ? O nich wiemy; o o których i jak działających nie wiemy ?

 20. mate3 said

  Panie @boydar – nie wiemy też o wielu innych milionach szczepów bakterii, ponieważ znamy naszą immunologię na poziomie 5%… Dlatego jakikolwiek wirus nie może zdziesiątkować populacji planety, właśnie dzięki temu – systemowi odporności, odporności swoistej. To jest wszystko zbyt skomplikowane, by tak łatwo określić, że możliwe jest wszczepienie czipu, który zatrzyma akcję serca. TO jest bardzo dalekie i bardzo optymistyczne pod względem przyszłościowej wiedzy. Czipy są możliwe dla osób, które straciły słuch, które noszą modele ortopedyczne rąk, nóg – ale to ciągle jest las… Nie tak jak jest to przedstawiane w filmach.

  Ja bym się raczej skupiła na wpływie fal – odpowiednie fale mogą położyć wiele ludków na ulicy. Broń fizyczna – pięknie poznana rzecz, dokładnie, bo namacalnie:

  https://vigilantcitizen.com/latestnews/government-accidentally-sends-files-on-remote-mind-control-to-journalist/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: