Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Maverick o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  lewarek.pl o Pamiętajmy o losie Serbów
  Sceptyk o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polska korona cierniowa

Posted by Marucha w dniu 2020-03-22 (Niedziela)

Nie wiem co ma na myśli minister Szumowski, mówiąc Polakom, że teraz nie jest czas na stanie w kolejkach i wyprowadzanie psów.

Czy mamy swoim domowym pupilom zakomunikować, że przez najbliższy miesiąc mają zakaz jedzenia i wydalania? Mają się zahibernować?

[Co minister ma na myśli? Nic. – admin]

Co ciekawe, pan minister dodał również: „nie jest to czas na kupowanie jedzenia. Można poprosić kogoś o dostarczenie tego jedzenia”. Mam taką myśl – wiem, jest to myśl wywrotowa – panie ministrze, od tego właśnie są służby! Żeby móc zamknąć, ewentualnie zaspawać ludzi w domach, jak zrobili to Chińczycy, państwo musi najpierw zadbać o to, aby to jedzenie nam w jakiś sposób dostarczyć. Bo inaczej będą wychodzić do sklepów. Zaskoczony?

I nie, minister nie miał na myśli izolacji osób chorych i zdiagnozowanych – podkreślił to w swoim komunikacie bardzo wyraźnie. Miał na myśli kwarantannę osób zdrowych lub niewykazujących objawów COVID-19.

Oto w prawach członka PIS zawieszono właśnie dwójkę posłów: Grzegorza Woźniaka i Bernardetę Krynicką. Pierwszego za wyskok w postaci zorganizowania imprezy imieninowej na 250 osób z udziałem syna parlamentarzysty, Tomasza – piłkarza grającego na co dzień we włoskiej drużynie. W tej sytuacji dziwi w zasadzie jedynie zbytnia łagodność kary, zważywszy na to, iż rzeczona impreza odbyła się dokładnie w dniu, gdy premier z poważną miną zakomunikował zamknięcie szkół i przedszkoli.

Drugi przypadek jest jednak znacznie ciekawszy. Posłanka Krynicka zasłynęła między innymi z lekceważącej postawy wobec protestu opiekunów osób niepełnosprawnych w Sejmie i jeszcze kilkoma wypowiedziami, które niekoniecznie budowały jej autorytet (we wpadkach językowych śmiało mogłaby stawać w szranki z Ryszardem Petru). Trzeba jednak było dopiero tego, aby Krynicka głośno ośmieliła się obnażyć nieprzygotowanie polskiej służby zdrowia w obliczu pandemii i skrytykować pomysł przekształcenia jedynego łomżyńskiego szpitala w punkt leczenia chorób zakaźnych.

Właśnie zawieszono przedsiębiorcom na 3 miesiące konieczność opłacania składek ZUS. Po 3 miesiącach dostaną w głowę obuchami podwyższonych opłat. Kredyty hipoteczne spłacamy bez zmian. Chyba że wykażemy, że zachorowaliśmy i już staliśmy nad grobem. Przestój w pracy i brak zleceń nie zapewnią litości prezesa banku.

Możemy zapomnieć o dostaniu się do lekarza. To zresztą i tak bez sensu. Każe nam zostać w domu i leczyć się cienką herbatką. Tylko nie próbujcie chorować na coś innego niż korona. Lojalnie ostrzegam.

Kampania prezydencka kręci się na dobre. Z wykorzystaniem – mniej lub bardziej – motywu wirusa. I nie wiadomo do końca, czy lepiej domagać się przełożenia wyborów, czy w obliczu faktu królowania Andrzeja Dudy w rankingach zaufania polityków, wręcz przeciwnie. Jak mawiają, strach jest.

Nikogo poza Sylwią Spurek nie interesuje fakt, że zamykanie polskich granic w obliczu zarazy nie uwzględnia partnerów i partnerek osób LGBT, będących obywatelami Polski. Dominuje podejście „mamy teraz naprawdę istotne problemy, a ci znowu płaczą”.

W internecie króluje kampania #zostańwdomu – no chyba że jesteś pracownikiem: księgarni, poczty, infolinii, sprzedawców w drogeriach. Na budowach, w magazynach. Na śmieciówkach życie kręci się jak zawsze.

Minister edukacji podszczypuje nauczycieli. Ci, którzy dadzą radę wykonywać pracę zdalnie, dostaną pełne wynagrodzenie. Jeśli nie będą prowadzić lekcji, dostaną koło 60 procent. Czy każdy nauczyciel ma w domu laptopa i opanowany Google Classroom? Czy dla wszystkich uczniów, na przykład niepełnosprawnych intelektualnie, da się prowadzić zajęcia online? Co ma zrobić szkolna sprzątaczka, woźna, sekretarka?

„Wiadomości” już powoli wygrywają wybory prezydenckie dla PiS. Podaje, że hiszpańska prasa stawia nas za wzór, a Unia rzuca pieniędzmi na walkę z wirusem, naturalnie dlatego, że tak doskonale sobie w czasach kryzysu radzimy. Jedno jest pewne. Dobrze wykorzystają te 2 mld zł.

Weronika Książek
https://trybuna.info

Komentarzy 15 do “Polska korona cierniowa”

 1. Adrem said

  Co minister ma na myśli? Nic. – admin

  No właśnie bardzo dobrze Pan to ujął.
  Zupełna bezmyślność.

  Z nauczania on-line niewiele będzie , niestety.
  Każdy uczeń musiałby mieć laptop .
  A nie każdy ma.

 2. ktoś said

  uuf. kolejny rudy kłamca..na usługach jakiej mafi?

 3. Ale dlaczego? said

  AD. 1.
  Akurat nauczanie „zdalne” to dobry pomysł. I działa.
  Co zaś do dostępu do komputerów, nie jest to w dzisiejszych czasach problem.
  Może być nieco problematyczne prowadzenie lekcji on-line.

 4. Siekiera_Motyka said

  Idzie Wiosna, a to znaczy prace Rolnicze.
  Pytania dla ministra :

  Co mają robić rolniki ???
  A pracowniki w polu którzy przyjeżdżają do Polski na prace to co mają robić ?

  Rozumie. Rolnik ma plajtować lub się powiesić.

 5. Olo said

  Skrajnie antypolski, antyludzki i antysłowiański żydobanderowski reżim dobrej zmiany za wszelką cenę chce sprowokować Polaków do wychodzenia na ulice i protestowania, by następnie krawawo ich spacyfikować, wykorzystując w tym celu anglosyjonistyczną soldateskę, ściągnietą do Polski pod pozorem wojskowych ćwiczeń Defender 2020. Sa to stare chazarskie metody, znane prawdziwym Polakom od dawna.

 6. Piotr Podgórni said

  Ta wymyślona pandemia służy rządzącym światem degeneratom jako pretekst robienia z ludżmi co im się podoba. Oni są na podobieństwo tych małp polujących na ludzi z filmu „Planeta małp”.

 7. gd-ap said

  Ad ) Ale dlaczego

  A jeśli nauczyciel posiada laptopa z Windows Vista 32 bit , 1GB ram , i czerpie internet z telefonu komórkowego , gdzie w taryfie od T-mobile ma nielimitowane rozmowy , SMS, mms i 4 GB transferu , to nadal uważasz pan , ze nie na żadnego problemu?

  Polecę i drugiego laptopa kupię ?
  A może szybko zakontraktuje sobie nową umowe na szybki nielimitowany internet?

  Bo nagle rząd się obudził , ze nauczyciele mogliby lekcje on-line prowadzić ?

  A jutro rząd wpadnie na pomysł , ze skoro konduktorzy mają mundury , to niech sobie dokupią broń i helikopter , i niech patrolują granice?

  Panie – Ale dlaczego – dlaczego pan takiś głupi? Podniósł rząd nauczycielom zarobki? Dlaczego nauczyciele strajkowali? Ten strajk był dla pieniędzy? Czy żeby zwrócić uwagę na tragiczną sytuację oświaty? No kurwa Ale Dlaczego?

  .https://naforum.zapodaj.net/c13007360c10.jpg.html

 8. Kojak said

  Nie moiga sluchac tego barana ! Ciagle kretyn mi mowi ilu bedzie chorych ! ZADNYCH KONKRETOW !!! TYPU ILOSC MASEK KOMBIONZEOW , RESPIRATOROW, HARMOGOGRAMY DOSTAW !

 9. JARNO said

  SZ.Panie MARUCHA>
  to, że 99% ‚użytkowników’ ‚Gajówki’ >>POLACTWO >nie potrafi zidentyfikować i skategoryzować czyli nazwać zjawisk zarówno w ‚oczyszczalni ścieków=Polin’ czy na świecie
  ZUPEŁNIE nie oznacza zgody na ‚promowanie’ LEWACTWA wersja ‚polin’>tą pindę interesuje los polskich partnerek LGBT >transgender
  ale zupełnie tej lewackiej pindy spod znaku Czarzasty-Biedroń i czułem patronatem Kwacha+Belki+Krytyki Politycznej+kasa Sorosa
  nie interesuje – że Polska dzisiaj – pod ‚czułą opieką’ Dudabusa+Morawiecki+Kaczor a wszystko w ramach ‚polityki historycznej’ Kaczyńskich w ramach Deep Jewish State!!!- bierze udział w zbrodniach wojennych>broni ‚izraela’ jak niepodległości i kontynuuje – UPADANIE Polski i Polaków zapoczątkowane w 1998.
  NON POSSUMUS.
  .

   

 10. Maya said

  «Skończcie z tymi bzdurami! Dane są nieprawdziwe!»

  Rzymski lekarz, dr. Fabrizio Lucherini przedstawia prawdę o koronawirusie na Facebooku.

  Apel dr. Fabrizio Lucherini’ego – lekarza włoskiego – do ludności o to, by NIE WIERZYĆ W PODAWANE DANE i NIE POZWOLIĆ SIĘ OGŁUPIAĆ!

  «Wszystkiemu winni są politycy (należący do wszystkich partii), którzy od dziesiątków lat, po dzień dzisiejszy rujnowali i rujnują włoski system opieki zdrowotnej. Wiedząc, że kraj nie jest w stanie sprostać najmniejszemu nawet wyzwaniu – zamknęli jego obywateli w areszcie domowym! Śmiertelność z powodu infekcji jest nie większa niż 1 – 1,5%!»

  Fabrizio Lucherini – lekarz radiolog, kierownik diagnostyki obrazowej w rzymskim Nomentana Hospital– przebywa obecnie w kwarantannie domowej.

  VIDEO:

  http://ram.neon24.pl/post/153923,skonczcie-z-tymi-bzdurami-dane-sa-nieprawdziwe

 11. Marek said

  Zachód zawiódł – https://www.cda.pl/video/4869569f2

 12. Marek said

  Marek said
  2020-03-22 (Niedziela) @ 18:00:06

  Zachód zawiódł – https://www.cda.pl/video/4869569f2
  ===

  Widzę, że Pan zalogował się w wordpress pod nickiem Marek.
  Jeśli Pan nie wie, nie zauważył, proszę uwzględnić, że od wielu lat w Gajówce używam tego nicka, co Szanowny Gajowy zapewne potwierdzi.

  Marek

 13. Jan_S said

  Nie wiadomo co ten syjonistyczny pies, zwany ministrem zdrowia myśli, ale wiemy na pewno co robi!

  Z powodu 5G normy promieniowania podniesiono o 1000%

  Mało kto wie, że od 1 stycznia 2020 roku, w Polsce podniesiono znacząco normy promieniowania elektromagnetycznego. Stało się tak, ponieważ wraz z początkiem Nowego Roku w życie weszło rozporządzenie ministra zdrowia (Łukasz Szumowski), decydujące o znacznym, bo aż stukrotnym, zwiększeniu obowiązujących norm promieniowania elektromagnetycznego, tzw. PEM. Krok ten argumentuje się jako konieczny dla wdrożenia nowej technologii mobilnego internetu piątej generacji, nazywanego 5G.
  Technologia 5G uważana za szkodliwą to coś w rodzaju WIFI. Z sieci opierającej się na nadajnikach rozmieszczonych na wysokich masztach mamy przejść do sieci składającej się z dużej ilości nadajników o znacznie mniejszej mocy, które będą prawdopodobnie umieszczane na lampach i w innych miejscach gdzie istnieje zapotrzebowanie na szybki internet mobilny. Aby osiągnięcie tego celu było możliwe, konieczne są zmiany w podejściu do bezpiecznego poziomu promieniowania elektromagnetycznego. Gdyby zostały utrzymane obecne normy PEM, po prostu nie dałoby się zbudować takiej sieci, bo nie ma urządzeń, które spełniłyby je i zapewniły odpowiedni zasięg wraz z zachowaniem racjonalnej ich ilości.

  Tak naprawdę jest to technologia wojskowa, mająca za cel depopulację ludzkości.
  – 5G wykorzystuje zakres częstotliwości, który nie został przebadany pod względem wpływu na zdrowie ludzi, zwierząt ani środowiska. Tysiące naukowców, lekarzy i pracowników służby zdrowia z całego świata wyraziło poważne obawy co do bezpieczeństwa 5G.
  – 5G i tzw. Internet rzeczy oznacza całkowitą kontrolę(!) wszystkich aspektów naszego życia.
  – Niejonizujace pola elektromagnetyczne (PEM) są szkodliwe dla ludzi i środowiska. Do udokumentowanych skutków zdrowotnych należą m.in.: problemy kardiologiczne, bezpłodność. Technologia 5G spowoduje drastyczny wzrost tych i innych chorób.
  – Zachodzi konieczność szybkiego działania, aby powstrzymać dalsze wdrażanie 5G. To jest stan wyjątkowy! Każdy głos, każde działanie się liczy, by zatrzymać 5G.
  ——————————————————————————————————————
  INSTYTUT MEDYCYNY PRACY IM. PROF. J. NOFERA (ŁÓDŹ)

  Oddziaływanie elektromagnetycznych fal milimetrowych na zdrowie pracowników projektowanych sieci 5G i populacji generalnej (2019).

  Raport przygotowany pod kierownictwem prof. dr hab. K. Rydzyńskiego

  Click to access raport_5g.pdf

 14. Ale dlaczego? said

  AD. 7
  Uspokój się człowieku!

  Mam dzieci i widzę że to działa.
  W dzisiejszych czasach sprzęt komputerowy i internet ma większy priorytet niż tv. A jak ktoś myśli inaczej, to nie mój problem.
  Chyba że żyjemy w różnych krajach.

 15. Boydar said

  Jako że poważniejsza dyskusia o 5G w Gajówce niedawno miała miejsce a zapewne powróci nie raz, odniosę się tylko wyrywkowo do komentarza Pana Jana (13). Zawarte jest w nim bowiem kilka kontrowersyjnych stwierdzeń, nie mających z realiami wiele wspólnego. Co nie znaczy że Jan zawinił 🙂

  – „… 5G wykorzystuje zakres częstotliwości, który nie został przebadany pod względem wpływu na zdrowie ludzi, zwierząt ani środowiska …”

  # ależ oczywiście, że został przebadany, bardzo dawno i przez wszystkich zainteresowanych. Tzw. pole, czyli zakresy częstotliwości przewidziane do łączności z terminalami, zaczyna się w V paśmie TV (~700 MHz) i nie wykracza poza 5-6 GHz, te częstotliwości funkcjonują w naszym środowisku nie od wczoraj. Natomiast częstotliwości rzędu 26 GHz są wykorzystane do wzajemnego linkowania retransmiterów i w niewielkim stopniu oddziaływają na żywego człowieka – są bardzo wąskie w swych wiązkach i kierunkowe, point-to-point. Ten zakres również został przebadany – jest zabójczy bezwzględnie i zawsze, nawet rozpatrując tylko skutki termiczne.

  – „… jako konieczny dla wdrożenia nowej technologii mobilnego internetu piątej generacji, nazywanego 5G …”

  # w nawale fake news’ów mało kto zada sobie pytanie podstawowe – czy na pewno konieczne jest wdrożenie tej technologii. Bo że dla wdrożenia potrzeba takich a nie innych „zabiegów” to sprawa oczywista.

  – „… minister zdrowia zdecydował o stukrotnym, zwiększeniu obowiązujących norm promieniowania elektromagnetycznego, tzw. PEM. Krok ten argumentuje się jako konieczny dla wdrożenia nowej technologii mobilnego internetu …”

  # zapewne nikomu do głowy nie przyjdzie, że minister zdrowia ma stać na straży naszego zdrowia, a nie biznesu telekomutantów. Choć niewątpliwie ich zdrowie zwłaszcza finansowe jest sprawą niezmiernie istotną, zwłaszcza dla „zagranicznych inwestorów”. Tak czy siak, obywatela ministra na wsiakij słuczaj bym powiesił, konsekwentnie oraz prewencyjnie, za zdradę stanu.

  Wrócę jeszcze do skutków oddziaływania. Można by było przeprowadzić badanie naukowe wpływu kostki semtexu na zdrowie kilkumilionowej populacji np. Los Angeles.

  Wynik byłby mizerny, statystycznie żaden. Jednak ta sama kostka umieszczona we właściwym miejscu zapory Hoovera, wynik da zupełnie inny.
  Badanie wpływu 5G na ustrój organizmu żywego, nie może ograniczać się do odczytu ile nam wzrośnie temperatura. Wpływ 5G (oraz wszelkich mikrofal, niezależnie jak zmodulowanych) jest bowiem pośredni. Ale równie, a raczej dużo bardziej, tragiczny.

  Niepoczytalność, to brak zdolności do powiązania przyczyn ze skutkami.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: