Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  UZA o Czy warto poddawać się masowo…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Marek o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  radosny o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  polski.ydek o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Boydar o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Boydar o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Putin mówi „nie” obcokrajowcom na Krymie

Posted by Marucha w dniu 2020-03-26 (Czwartek)

Prezydent Władimir Putin podpisał dekret, który zabrania obcokrajowcom i osobom bez obywatelstwa posiadania działek na terytorium Krymu, Sewastopolu, obwodu astrachańskiego i obwodu kaliningradzkiego.

Dokument opublikowano na portalu informacji prawnych.

Na listę terytoriów objętych ograniczeniami trafiło 19 z 25 formacji miejskich Krymu, w tym Armiańsk, Eupatoria, Jałta, Ałuszta, Teodozja, Kercz. W Sewastopolu na listę trafiło osiem tworów miejskich, w tym Inkerman.

Zgodnie z dekretem zakazem posiadania ziemi na wymienionych terytoriach objęte też zostaną zagraniczne osoby prawne. [Brawo! – admin]

Krym stał się rosyjskim regionem w marcu 2014 roku w wyniku referendum przeprowadzonego po przewrocie państwowym na Ukrainie. Wówczas 96% wyborców półwyspu zagłosowało za przyłączeniem ich regionu do Rosji.

https://pl.sputniknews.com

Przez chwilę pozazdrościłem Rosjanom takiego prezydenta. Potem przyszła refleksja. Po co Polactwu mądry i patriotyczny przywódca? Gówno chłopu, nie zegarek.
Admin

Komentarzy 12 do “Putin mówi „nie” obcokrajowcom na Krymie”

 1. Mietas said

  Czyli koniec marzeń o podboju Kaliningradu!, i tak to się robi, to jest Prezydent, a nie jakaś łajza.

 2. Marek said

  Mówi się pizda, a nie łajza.

  My mamy pizdę i cieszmy się, bo obejmie tron ponownie.

 3. Zdzicho said

  A co mają powiedzieć Ci Polacy, których dziadkowie potracili majątki w wyniku zajęcia tych terenów przez Rosję Radziecką. Prezydent Putin stosuje system władzy dekretami. Jak owa dawna władza sowiecka. Co dobre dla mnie, musi być i dobre dla Ciebie. A jak nie to szto. Sybir, czy Moskiewskaja tiurma. Albo wyjazd za granicę, bez prawa do powrotu. Czy chce dobrze dla Rosjan? Zobaczymy. Ja w to wątpię. Jest uzurpatorem. Albo namiestnikiem City na Rosję. Ma swoje udziały w firmach zarejestrowanych w City w Londynie. Realizuje swoje plany, albo swoich ,,dyrektorów”, którzy głównie są nadzorcami tego przekrętu jakim jest ten niby kraj.

 4. Mietas said

  Ad zdzichu, przekręt to jest u nas, kiedy wyprzedano Polskę z grosze, dzisiaj Polak jest parobkiem w własnym kraju, została mu tylko praca w zachodnich montowniach, które wykorzystują tanią siłę roboczą, wszystko wykupili na tzw słupów, teraz biorą się za upadline.

 5. Mietas said

  Dodam jeszcze, tym wszystkim fanatykom pisolandu, mamy kryzys!! Dlaczego tak głęboki? złotówka spadła prawie tak samo jak rubel, tylko że my nie handlujemy ropą, ale też nie kontrolujemy wlasnej gospodarki, ok 80% naszej gospodarki jest w obcych rękach, skoro tak, to czym nasz rząd zarządza? Jaki ma wpływ na perspektywy naszej gospodarki, przecież to wszystko pozory i iluzje, że żyjemy w własnym kraju, każdy przecież pamięta protest rolników którzy chcieli wyższych cen na swoje produkty, i co im odpowiedział Premier z PiS, że on nic nie może zrobić, bo to wszystko obcy kapitał, a dzisiaj agencje ogłosiły prognozę gospodarczą dla Polski, spadek PKB ok 4%, spadek realnych dochodów, oraz wysokie bezrobocie, tak się kończą rządy pozorantów, oraz ignorantów.

 6. Olo said

  Re. 3

  Zdzicho, a po co Polactwu-Poliniactwu majątki, ziemia i surowce, kiedy wy i tak wszystko za darmo odddajeta żydowi i anglosasowi? Nic się nie uchowa. Jesteśta już ponad dwadzieścia lat u koryta i wszystkość oddaliśta, że już w Polin nie ma nic polskiego. Wszystko albo żydowskie, albo wzięły za darmo kuncerny anglosaskie. A resztę zniszczyliście, bo wam się kojarzy z PRL i komuną. Co tu Rosja miałaby zabierać? Nic tu do was już nie należy. Niedługo nawet papieru do podcierania tyłka nie będziecie mieli.

 7. JARNO said

  re.3>Zdzicho said<<<
  ta uroczo debilna narracja 'zjednoczonych-prawiczków' aka 'patriotów' pielęgnujących 'politykę historyczną' wymyśloną w znoju czoła przez Kaczyńskich a dzisiaj pielęgnowana przez dudabusa-morawieckiego-maciarewicza,etc pod troskliwą opieką Deep Jewish State.

 8. Marucha said

  Re 3:
  Prezydent Putin stosuje system władzy dekretami – no i co? Dobrze robi. Większość ludzi to idioci. Dlaczego więc maja współdecydować o sprawach, których nie rozumieją i których nigdy nie pojmą?

  Czy Putin chce dobrze dla Rosjan? Zobaczymy? Co zobaczymy? Jak ktoś JUŻ tego nie widzi, to jest durniem. Nie chce mi się nawet porównywać, czego dokonała Polska, a czego Rosja po 1990 roku.

  Pańskie z dupy wzięte fantazje na temat „kim jest Putin” nadają się do powieszenia na haku,.

 9. Kojak said

  Polacy to niestety glupki iidioci ! Wystarczy pobiezenie przejrzec wpisy na Interiii co te polskie glupki wypisuja !

 10. Mietas said

  Ad Msrucha, Przypomniały mi się słowa ukraińskiego politologia, którego wypowiedzi jakiś czas temu wstawiłem, a który powiedział jasno, przy takim układzie, jaki jest na Ukrainie, czy w Polsce, Premierem może zostać nawet Barbi, i nie będzie żadnej różnicy, dzisiaj na Ukrainie rządzi komik, który nie ma żadnego pojęcia o polityce, czy biznesie, a daje spokojnie radę, i tak wyglądają rządy tych, którym tylko się wydaje, że czymś rządzą.

 11. Marian said

  Kojak said
  2020-03-26 (Czwartek) @ 17:52:44
  Polacy to niestety glupki iidioci ! Wystarczy pobiezenie przejrzec wpisy na Interiii co te polskie glupki wypisuja ! A ty kim jesteś aby opluwać wszystkich Polaków ???? polsko języczna gnido < no powiedz kim jesteś , czosnkiem ??? Polak tak by nie napisał .,

 12. Św mikolai said

  Przynajmniej Rosją żądzą Słowianie. Polską kto?! ?! ?! Retorycznie pytam.

Sorry, the comment form is closed at this time.