Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Zanim padną salwy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Walcząc z epidemią, czyli na progu apokalipsy

Posted by Marucha w dniu 2020-04-01 (Środa)

Zagadnienie wydaje się być bardzo skomplikowane. A jeśli ktoś je tak zagmatwał, to zapewne jest ono bardzo proste.

Epidemia koronawirusa szerzy się jak przysłowiowa średniowieczna dżuma. Dotarła już do Stanów Zjednoczonych, które to zajęły pierwsze miejsce na liście nowych zachorowań, powodując zaniepokojenie władz i społeczeństwa.

Można spodziewać się, że w skali globalnej, nastąpi lawinowy ich wzrost. Gwałtownie zwiększa się bowiem ilość testów dokonywanych zarówno na osobach żywych, jaki i na nieboszczykach. Będzie to oczywiście mieć jedynie numeryczne znaczenie, wykorzystane do siania jeszcze większej histerii w społeczeństwach.

Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. W prestiżowym naukowym periodyku medycznym New England Journal of Medicine, ukazało się ostatnio naukowe opracowanie naczelnego epidemiologa amerykańskiego i grupy jego kolegów,
>https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMe2002387
konkludujące, że śmiertelność od Covid-19 jest na poziomie 0,1%, czyli zwykłej sezonowej grypy.

Jaka jest więc prawda? Nieopatrznie określił ją autor komunikatu o wprowadzeniu w Polsce podwyższonych obostrzeń w walce z wirusem. Komunikat transmitowany przez megafony zaczynał się następującą frazą: „W związku z ogłoszeniem w Polsce epidemii….”.

Tak! W Polsce, jak i innych sąsiednich państwach „ogłoszono epidemię”, a nie „wybuchła” ona czy „dotarła” do naszego kraju. Komu więc wierzyć „teoriom spiskowym”, czy wiarygodnym władzom i ich mediom? Zagadnienie wydaje się być bardzo skomplikowane. A jeśli ktoś je tak zagmatwał, to zapewne jest ono bardzo proste.

Miast z obłędem w oczach przyglądać się medialnym materiałom filmowym ukazującym dantejskie sceny w bliżej niezidentyfikowanych oddziałach kwarantanny lub stosom trumien w kostnicach, czy z zamierającym sercem oczekiwać nowych przerażających statystyk epidemiologicznych, warto po prostu pomyśleć.

Jeśli rzeczywiście mamy do czynienia ze śmiercionośną epidemią, to powinno się zaobserwować znaczny ogólny wzrost śmiertelności w porównaniu do analogicznych okresów z lat poprzednich, w których epidemii nie było. To powinno pojąć nawet dziecko. Problem może natomiast być ze znalezieniem wiarygodnych statystyk.

Tak się jednak składa, że w odniesieniu do 24 wysokorozwiniętych cywilizacyjnie państw Europy zachodniej, oficjalne rządowe statystyki są od lat gromadzone przez międzynarodową organizację European Monitoring of Excess Mortality for Public Health Action i analizowane, w formie „przyrostu śmiertelności” w odniesieniu do historycznych danych.

Jeden rzut oka na mapkę śmiertelności w Europie z obecnego okresu 12 tygodnia 2020 roku:
>https://www.anti-empire.com/there-is-no-excess-mortality-in-europe-in-fact-its-lower-than-in-previous-years/
upewnia nas, że żadnego gwałtownego wzrostu śmiertelności nie notuje się. Wręcz przeciwnie, w porównaniu do lat ubiegłych zaobserwować można nawet pewien spadek liczby zgonów.

Po co więc to histeria? Wdrażają ją władze poszczególnych państw na polecenie swych autentycznych pryncypałów, międzynarodowej oligarchii finansowej. W Europie jedynym przywódcą, który jak na razie nie idzie na jej pasku, jest prymitywny były dyrektor kołchozu, prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko.

W przeciwieństwie do swych bardziej wyrafinowanych, ale głupich, kolegów z sąsiednich państw, nie zatracił on przysłowiowego zdrowego rozsądku i nie wprowadził żadnych drakońskich ograniczeń:
>https://www.msn.com/en-us/news/world/no-lockdown-here-belaruss-strongman-rejects-coronavirus-risks-he-suggests-saunas-and-vodka/ar-BB11NPRl
zdając sobie dobrze sprawę, że stanowiłby one przysłowiowe podcinanie gałęzi, na której się samemu siedzi.

Po co jednak międzynarodowa oligarchia finansowa forsuje te brutalne metody? Posługując się histerycznym strachem pospólstwa, wdraża ona model globalnego państwa policyjnego.

Z transcendentalnego punktu widzenia, sprowadza Ludzi do poziomu zwierzęcia, zamykając ich w dusznych domach, śledząc ich przemieszczanie przy pomocy „mobilnych aplikacji”, lub „elektronicznych bransoletek”, na podobieństwo używanych przez ornitologów do badania przelotów ptaków, oraz innymi sposobami, z iście szatańskim upodobaniem, znęcając się nad oszalałymi ze strachu istotami.

Czyżby jednak oligarchowie przeoczyli fakt katastrofalnego wpływu na gospodarkę w taki sposób terroryzowanych społeczeństw? Wręcz przeciwnie, spowodowanie kataklizmu gospodarczego stanowi ich drugi cel.

Praktycznie cały świat; przedsiębiorstwa, rządy oraz rzesze szeregowych obywateli, są po uszy zadłużone w ich bankach. Nadszedł więc dla bankierów czas żniw. Po kilku miesiącach dławienia gospodarki, ludzie zaczną tracić płynność finansową. Za niespłacane długi odbierać się będzie aktywa firmom i osobom prywatnym, a w szczególności nieruchomości i ziemię.

Tak jak to było w 2008 roku w Stanach, niezdolnych do płacenia rat pożyczek hipotecznych będzie się usuwać z domów, które przejmą finansowe hieny tzw. vulture funds:
>https://en.wikipedia.org/wiki/Vulture_fund
względnie zaoferuje się „innowacyjne produkty finansowe”, jak np. „odwrócona hipoteka” (reverse mortgage)
>https://en.wikipedia.org/wiki/Reverse_mortgage)
pobierając od swych ofiar częściowe raty i dopisując różnicę do rosnącego długu hipotecznego.

Metod jest wiele i o ile ludzie nie zaczną się aktywnie przeciwstawiać obecnym działaniom władz, to przyszłość okaże się czarną.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 59 do “Walcząc z epidemią, czyli na progu apokalipsy”

 1. UZA said

  Kiedy czyta się takie rzeczy ( a Autor nie odkrywa przecież Ameryki, tylko zbiera do kupy informacje, które już wcześniej krążyły w Sieci) , człowiek zadaje sobie pytanie : jak to możliwe, że garstka zachłannych łajdaków tyranizuje całą ludzkość ? Otóż jest to możliwe m.in. dlatego, że globalne kanalie mają tu, wśród nas, podwykonawców. I kiedy, dajmy na to jutro, zechcemy wyjść sobie do parku, na słoneczko, ci podwykonawcy – uzbrojeni w pały, spluwy, drony oraz termometry – dopadną nas i przysolą grzywnę. A taka grzywna idzie w tysiące i oni grożą, że będą karać (a kiedy władza mówi, że będzie karać, to będzie). I jak tu się obronić ? Co robić ? Oczywiście, można i trzeba się modlić, ale czy da się zrobić coś jeszcze ? Autor pisze, że metod jest wiele. Chętnie bym je poznała.

 2. Ad. 1

  jak to możliwe, że garstka zachłannych łajdaków tyranizuje całą ludzkość ?

  Łajdacy są zorganizowani.

 3. Yah said

  Tresura trwała od dawna.
  Na początek zrobiono z „naukowców” altruistów , których jedynym celem jest świetlana przyszłość ludzkości ( taaa np. Oppenheimer i inni ….) i dlatego trzeba im ufać.

  Teraz tępe pospólstwo nie wierzy sobie, zdrowemu rozsądkowi tylko „naukowcom”, którzy w ostatecznym rozrachunku, co można było się spodziewać są sługami Światłonoścy.

  Tresura straszenia ludzi zaczęła się pi razy drzwi w latach 30-tych XX wieku od kina noir, straszenia mafia, przestępcami. Później przyszedł czas filmów katastroficznych i terrorystów spod znaku Czerwonych Brygad. W końcu Al kaidy, Islamiści, Rosjanie i na koniec coś dla pospólstwa niesprawdzalnego i niewidocznego, ale najbardziej strasznego , bo czyhającego wszędzie, czyli wirusy.

  Zwróćmy uwagę, że w tym straszeniu wszystkie rządy od Moskwy po Waszyngton są zgodne.

  Co to oznacza >? Nie wiem …

  Oczywiście pospólstwu do głowy nie przychodzi, że straszne sa nie mikroby, nie terroryści tylko szykowana dla nich przyszłość.

 4. Piskorz said

  re art np. „odwrócona hipoteka” (reverse mortgage)” Nie tak dawno o tym pisałem….Zawsze jest jakieś wyjście, aby…olać tę tzw. odwróconą hipotekę. Dawno temu pisałem o tym na innym portalu.

 5. Yah said

  A co do łajdaków w Polsce. Jak się czyta tweety popisowskich polityków to samo się nasuwa,że to nie ludzie tylko psychpatyczne, poltyczne cyborgi , dla których ludzie to tylko bydło, przydatne na razie, do napędzania kieratu zwanego maszyną wyborczą. To ludzie opętani, zreszta jak większość tego spanikowanego pospólstwa.

 6. Piskorz said

  re art hieny tzw. vulture funds:”….A DOKŁADNIEJ…raczej sępy. Fundusze takie specjalizują się w kupowaniu za …bezcen zniżkujące walory giełdowe.

 7. Yah said

  Tak jak kiedyś pisałem, nieudany rest globalny poprzez wywołanie globalnego konfliktu( nie na darmo wykupywano posiadłości na drugiej półkuli , w spokojnej Argentynie0 spowodował, że chwycono się pomysłu z pandemią. Tak jak Pan Ignacy zauważył, z inspiracji globalnej mafii finansowej.

  Obserwując to co się dzieje zadaję sobie jedno pytanie – co obiecano Rosji i Chinom, że tez uczestniczą w tym spektaklu ….

 8. Piskorz said

  re 6 nie na darmo wykupywano posiadłości na drugiej półkuli , w spokojnej Argentynie0”…. A KTO TAKI..tam coś kupował. ? Ja wiem, że żydzi od pewnego czasu zapuszczają tam korzenie, gdzie ziemia najbardziej urodzajna. Chyba w Patagonii..?

 9. revers said

  „Epidemia koronawirusa szerzy się jak przysłowiowa średniowieczna dżuma. Dotarła już do Stanów Zjednoczonych, które to zajęły pierwsze miejsce na liście nowych zachorowań, powodując zaniepokojenie władz i społeczeństwa.”

  tylko tu wyszedl odwrocony wirus, wirus chinski co zakcentowal Trump.

  Moze dojsc do poziomu uzycia „broni masowej zglady” w propagandzie usej jak u Sadama i co wtedy z panem Xi lub z Iranem?

  To wirus cinski zatakowal usa, zaraz na morzu chisnkim us navy zaczela niebezpieczne manewry, a jest o co manewrowc o zoza gazowe i ropy na morzu chinskim.

  Chiny sa tam w konflikcie z Indonezja i Malezja

  https://www.scmp.com/week-asia/article/2186449/explained-south-china-sea-dispute

  Rosja mogla na chwiele wstrzymac inwazje jankich w defense 2020, a tam tez idzie o nieustalony z ONZ szel antarktyczny 200 mil morskich.

  Za to Pmpeo juz otwarcie zwraca sie do Assada i Marudo o opusczenie Syrii i Wenezueli i nowe wybory. jak bardzo demokartyczne to chyba kazdy wie razem i z osbona.

 10. Yah said

  Osobiście, jak pewnie wiele z bywających tu osób, czuję się jak Studnicki latem 1939 roku.

 11. Marek said

  Sputnik.

  W kontekście epidemii koronawirusa w Izraelu odnotowano gwałtowny wzrost bezrobocia. Bez pracy może zostać nawet ponad milion Izraelczyków.

  Prawie jedna czwarta mieszkańców w wieku produkcyjnym – ponad milion osób – utraciła pracę z powodu ograniczeń mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się COVID-19 – podaje czasopismo ekonomiczne „Globes”.

  W środę liczba bezrobotnych przekroczyła milion – 1 004 316 osób. To oznacza, że pracę utraciło 24,1% zdolnych do pracy Izraelczyków. Miesiąc temu poziom bezrobocia kształtował się na poziomie poniżej 4% – czytamy w „Globes”.

  Profesor Avia Spivak powiedziała w rozmowie z „Globes”, że utrata pracy przez czwartą część mieszkańców kraju w wieku produkcyjnym jest charakterystyczna dla największych kryzysów w historii, takich jak „Wielka Depresja” z 1929 roku.

  ===
  Dlaczego szwiat nie ratuje żydów, bezrobotnych żydów.
  Znieczulica gojów jest porażająca.

 12. Ale dlaczego? said

  Jeśli nie bardzo wiadomo o co chodzi, to trzeba sięgnąć do źródła.
  A u źródła są Chińczycy.
  Zastosowali dużo bardziej drakońskie ograniczenia.
  Dlaczego?
  Po co?
  Skąd im to przyszło do chińskich główek?

  Pytania bez odpowiedzi dla wszystkich bagatelizujących koronawirusa…

 13. Głos Prawdy said

  Trafny artykuł. Akurat odnotowano 2 zgona emerytów na Białorusi, teraz to już napewno wszystkich psów naszczuja na Lukaszenka.

 14. revers said

  re12

  drakonskie dla kogo?

  juz wrocili chinczycy do ktow, psin i podobnego hurtu mienego … . a podobno w drugim miescie Xuhan doszlo do starc z milicja, bo umiemozliwila wyjazd z miasta.

 15. abc said

  #10 zgadza się tylko że bardziej powiedziałbym że jak studenciki w 1968

 16. abc said

  #10 ja bym bardziej powiedział że jak studenciki w 1968 r.

 17. Ola said

  .https://www.youtube.com/watch?v=i73Sp9-ZfWY&feature=youtu.be

  MEDIA UJAWNIŁY ILE NAPRAWDĘ ZMARŁO W WUHAN! | 90 SEKUND

 18. Yah said

  Cały czas chodzi mi po głowie …. Mijał – Zylberberg – Deng Xiaoping.

  Fakt – wszyscy maja się bać, bo spanikowanemu tłumowi łatwiej zarzucić lampowski łańcuch.
  Generalnie widać to w ciemnych barwach, a jedynym przebłyskiem światła jest to, że uczestniczy w tym przedstawieniu Moskwa. Przecież te zmiany w konstytucji FR , to preludium do tego co się dzieje i co będzie się dziać w niedalekiej przyszłości w Rosji i na świecie.

  Mijał – Zylberberg – Deng Xiaoping …… chyba się zaczyna upadek liberalnego kapitalizmu ….

 19. Yah said

  Ciekawe również czy te popisowe głąby :

  – są świadomi tego w czym uczestniczą;
  – uczestniczą w tym bo im postawiono ultimatum;
  – nie zdają sobie sprawy z tego co się dzieje.

 20. Ola said

  Upadek liberalnego kapitalizmu od dawna jest w toku. Do ciezkiego kryzysu doszloby i tak , bez wirusa. Ze akurat teraz pojawil sie grozny wirus, to smiem twierdzic, to wiecej niz „szczesliwy” zbieg okolicznosci. Wirus to wielka szansa, ze powrotu do neolibarelnego kapitalizmu w aktualnym jeszcze wydaniu nie bedzie.

 21. Jan_S said

  Koronawirus to FAKE NEWS, wirusy nie istnieją.

  Łatwo jest obecnie wykazać, że wirusologia – jedna z podwalin współczesnej nauki – jest niczym innym, jak rodzajem sekty. Sekta religijna. Nie przesadzam. Pasteuryzm nie ma żadnych podstaw naukowych. Tak zwana teoria istnienia wirusów Pasteura oparta jest na absurdalnie irracjonalnych założeniach. Nie są one rezultatem badań naukowych, ale zostały sztucznie stworzone dla zrealizowania celów politycznych i ideologicznych.

  Większość wierzy ślepo w to, że istnieją wirusy, po prostu dlatego, iż powiedziano im, że taka jest prawda. Taki był plan. Masy są manipulowane dzięki kontrolowanemu przepływowi informacji.
  Szczególną datą jest tutaj rok 1776, rok powstania bandyckiej sekty Illuminatów.
  Cała naukowa wiedza od tamtego czasu, uległa destrukcji, oszustwu, fałszerstwu na nieprawdopodobną skalę. Czarne stało się białe, prawda stała się kłamstwem a kłamstwo prawdą! Powstanie Komisji Edukacji Narodowej (jakiego narodu?) w 1773 roku. Pierre Samuel du Pont de Nemours – francuski ekonomista z kręgu fizjokratów objął w 1774 r. na krótko, funkcję sekretarza Komisji (to on był jej założycielem, organizatorem). Pierwszy rozbiór Polski to rok 1772, wszystko dzieje się przypadkiem?!

  W naszym dzisiejszym świecie, po tych 244 latach ściemniana, prawda naukowa a więc FAKTY NAUKOWE w morzu dezinformacji, to jakieś 0,0000000001 %.

  Wrogiem prawdziwej wiedzy nie jest ignorancja (ludzka głupota), ale iluzja wiedzy (debilizm naukofcuf)!

  Aby uzyskać jakikolwiek tytuł naukowy, wystarczy mieć zlasowany umysł, bezgraniczną ambicję i bardzo dobrą pamięć. Dzisiejsi naukofcy to tzw. kujony, znane nam ze szkół. Uczą się wszystkiego na pamięć, gdy kończą studia już nic nie pamiętają, gdyż zamiast coś, cokolwiek zrozumieć „pożerali książki” o których dziś już wiadomo, że nadają się jedynie do postawienia na regał w celu docieplania ścian! Taki z nich pożytek!

  Ludzie!!! Nie ma czegoś takiego jak WIRUS, nigdy nie udowodniono empirycznie, że coś takiego istnieje!

  W tym roku (2020) Niemiecki Trybunał „Konstytucyjny”, dlatego w cudzysłowie, gdyż Niemcy nie posiadają konstytucji, dlatego iż nie są państwem tylko korporacją, po kilkuletniej batalii sądowej stwierdził, że nie udowodniono istnienia wirusa odry o co wnosił „lekarz” inteligentny inaczej!

 22. Re: 20 Ola
  Wirus jak najbardziej byl zaplanowany a nie przypadkowy.
  Po to Chiny zostaly „wstrzymane” z produkcja przez „wirusa”, by lichwiarze w USA spokojnie mogli przygotowac sie do zlikwidowania i zatarcia swojego s…synstwa, a Amerykanow „puscic w skarpetkach”..kierujac przy tym uwage wkurzonych Amerykanow na „chinskiego wirusa”…w chwili obecnej „szalejacego” na terenie USA…
  W USA obecne bezrobocie 32%, a tylko w jednym tygodniu stracilo prace ponad 3.2 miliona osob (praktycznie z „dnia na dzien”)…
  Owszem, przygotowano (napewno wczesniej logistycznie) zasilki w wysokosci 1000 dolarow na osobe…(by nieco opadla zlosc obywateli)… Jak dlugo? Trudno powiedziec.
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  PS. Warte przypomnienia: Na razie nie zauwazono „zarazonych” zolnierzy, policjantow ani zydow…(sa oni zapewne pod „specjalna” ochrona)…

 23. Sarmata said

  Świat odrzucił w Koronie Chrystusa, więc ma w koronie wirusa.
  ks. Marek Jan Pytko

  Nie tylko Baćka Łukaszenko ale i prezydent Tanzanii John Magufuli. Chylę czoła przed tym Murzynem.

  „Prezydent Tanzanii John Magufuli poinformował, że pomimo trwania światowej pandemii koronawirusa, nie zdecyduje się na zamykanie kościołów lub ograniczanie dostępu do Mszy świętej. Afrykański przywódca podkreśla, że „kościoły powinny być zawsze otwarte”. Dodał, że nie obawia się przyjmować Komunii świętej, ponieważ „z Jezusem w Eucharystii jest bezpieczny”.
  „Pomimo strasznych wiadomości i drastycznych kroków światowych przywódców mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa – w tym zamknięciu Mszy katolickich w całym zachodnim świecie – my nie zamykamy kościołów” – powiedział John Magufuli. Prezydent kraju liczącego blisko 57 milionów mieszkańców jest katolikiem, a decyzję swą ogłosił w katedrze św. Pawła w stolicy kraju.
  „Nalegam moi bracia chrześcijanie, nie lękajcie się, nie przestawajcie gromadzić się, aby wychwalać Boga” – powiedział prezydent Tanzanii. „Dlatego jako rząd nie będziemy zamykać kościołów ani meczetów” – dodał.
  „Zamiast tego powinniśmy być zawsze otwarci na ludzi szukających schronienia u Boga” – nalegał Magufuli. „Kościoły to miejsca, w których ludzie mogą szukać prawdziwego uzdrowienia, ponieważ tam mieszka prawdziwy Bóg. Nie bójcie się chwalić i szukać oblicza Boga w kościele” – podkreślał afrykański przywódca. „Koronawirus nie może przetrwać w eucharystycznym Ciele Chrystusa” – zauważył.
  „Właśnie dlatego nie wpadłem w panikę podczas przyjmowania Komunii Świętej, ponieważ wiedziałem, że z Jezusem w Eucharystii jestem bezpieczny” – powiedział prezydent Magufuli. „To czas budowania naszej wiary w Boga” – dodał.”

  Cyt.: „Cele agendy 2030 są jasne.
  Żydowscy starcy postanowili ją wdrożyć.
  Pytanie (i wybór) jest czy to oni wymordują świat czy też świat wymorduje ich…”

  W 2019 r. najczęstszą przyczyną śmierci człowieka był „zabieg medyczny”, przeprowadzony na nim w łonie matki. W wyniku tej „procedury”, życie straciło 42 mln 300 tys. nienarodzonych dzieci (raport Worldometers). Jest to najstraszniejsza w dziejach ludzkości „choroba”, nosząca znamiona śmiercionośnej epidemii, nad którą żadne światowe gremia nie chcą się pochylić. Co więcej, zabijanie ludzi, wpływowe grupy z ramienia ONZ, chcą wpisać w katalog praw człowieka! Absurd ten trudno pojąć, kierując się nie tylko sumieniem, ale też zdrowym rozsądkiem.

  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

 24. AC said

  Ad. 22

  Panie Jaśku, dobra wiadomość:
  https://gazetagazeta.com/2020/03/tysiace-chasydow-w-kwarantannie-pod-montrealem/:

 25. Yagiel said

  No i proszę, widać w tej dyskusji spectrum od „nie ma żadnego wirusa i nie było” – do „zrobili go ludzi, żeby zabijać i/albo STRASZYĆ nas”. Ale że tak czy inaczej istniejący wirus to środek do CELU, wszyscy się zgadzamy. A cel jest paskudny, jak celownicy… I o nich jest pełne spectrum opinii: od „to bujda, ludzie, demokracja rządzi, tj. wy” – do podawania konkretnych nazw (Deep State, NWO, Big Pharma, Iluminati…) i miejsc spotkań wraz z ich tematami i postanowieniami.

  POPULUS z COLOSEUM czy „demokracja bizonów/owiec” albo „ciemny lud (to kupi)” stanowi większość, nie wiem, 95- czy 98-procentową; wzięła się ona nie z powietrza, a z usilnych starań celowników, zakończonych sukcesem: przez ostatnich +-200 lat zdołali oni zwiększyć tę większość z <90% do obecnego stanu 98%; np. od wojen napoleońskich, a już zwłaszcza przez XX w. trwało wybijanie narodowych elit europejskich, mentalne degradowanie Europy – zakończone wpuszczeniem tu kilku milionów… z zewnątrz. Celownicy wpuszczą wiele razy tyle – np. dzieje się między Egiptem, Sudanami i Etiopią/Erytreą o wody NIlu…

  Uznaje się, że wystarczyło 10% elity/Narodu, żeby zapanować – na dobre czy/i na złe – nad resztą; elity tronów, urodzonej i z własnego myślenia (np. tzw. klasa średnia, np. Wokulski czy Skłodowska-Curie) – reszta jest plastyczna: pozbawiona zdolności samodzielnego myślenia, zadawania pytań. To skutek, w skrócie, prusackiego modelu edukacji – dziś prowadzi on e-lekcje i e-pracę; żeby tym zarządzać, wystarczy nawet nie 1%, a o,1% z 5G w ręku… Ponieważ Prusacy uwielbiali HOMERa, posłużę się taką alegorią: elity to Odys, klasa średnia to jego załoga, a reszta to służba na lądzie, w porcie i na okręcie. Tylko że Odys płynął po swoje po trupach innych królów (poprzez wojnę trojańską) oraz swej załogi:zużył ją do ostatniego… HOMER to ówczesne 5G: zaprogramował nas, sformatował. Wolę więc inny wzór: Jagajlę/Jagiełłę: użył urodzonych, powiedzmy Zawiszów i Zbyszków, ale wyszkolonych mentalnie i orężnie tak, że niemal żaden nie zginął pod Grunwaldem czy Koronowem: wykreował Drużynę i swój Ród królewski. Wykreował Rody polskie na długo – potomkiem Zawiszy Czarnego był mjr Hubal. A dziś kto ?

  Czy my, ta garstka np., mamy walory Jagiełły? Sorry, Winetou… A walory Drużyny, Zawiszy Czarnego? Mam wielkie uznanie dla Gajowego, ale tu jest problem: jak się odbudować z 2% do 10%? Jak odbić NWO brakujące % ? Pod presją tego o,1% NWO a zarazem pod naciskiem tych 98% bizonów samolotowych (turystyka) czy raczej – teraz – uziemionych kurczaków w klatkowej fermie zdalnej…? Trzeba by wiedzieć – ktoś tu wspomniał o tym – jak dotrzeć do podwykonawców, jak się ich pozbyć? Oni mają broń. Już wiadomo, że F-35 czy lotniskowce, czy nawet kałachy to już muzeum przy dronach i mikrofalowych broniach we wrażych ambasadach czy domach naszych; podwykonawcy wojskowi już to wiedzą, podwykonawcy polityczni nie – polskie budynie są skrajnie żałosne. Czy to jakaś szansa?

  Czy można przejąć np. JK ? Nie pytam o budynia, bo… wiadomo: "Czy to jest Ktoś?" Jeśli np. JK/Ktoś zrozumie, że włączenie 5G to wyłączenie go, polityczne czy "wirusowe", tj. zabicie – pomyśli o alternatywie? A razem: jak by tu wesprzeć Łukaszenkę, a tam Maduro? I prof. Raoult w Marsylii czy Independent Trader'a ? Znaczy: raczej ci dwaj nas… Jak Maria Skłodowska z imperium cara była też Curie, bo chciała i wiedziała, po co chce, tak i dziś trzeba narodowo, ale i nad-narodowo. Włącznie ze sprawdzeniem, którzy to Rosjanie chcą być Rusami-Słowianami, którzy Żydzi wolą być narodowi niż Elita Wybrańców Swego Boga,w skrócie KAIN. Sienkiewicz pisał o "dobrej przymieszce", a rozmawiał z Rotszyldami, zwłaszcza z baronem Maurycym – żyją jego potomkowie genów i myśli? Albo potomkowie Hanulo z Wilna w XIV w.?

  Se rozmyślam tu – może i po nic… W końcu sie rozmyślam 40 albo i 140 lat po zapadnięciu decyzji celowników… Ale skoro rozmyślam i to nie sam, tu, to widać – jest jeszcze wybór. Np. czy walczyć z epidemią, czy z tymi, którzy ją ogłaszają i czynią? Czy walczyć z nimi – czy rozmawiać: że oni/strażnicy też giną: ci z gett, z UmszlagPlatz i ci z drążenia tajnych fabryk podziemnych w Sudetach np.; dzisiejsi strażnicy też – jako seryjni samobójcy czy all zombies 5G – albo i nie! Jeśli…
  Porozmawiać by z załogantami Odysa, króla, który przeżył królów (bo…?):

  Czy np. (cytuję): – są świadomi tego w czym uczestniczą;
  – uczestniczą w tym bo im postawiono ultimatum;
  – nie zdają sobie sprawy z tego co się dzieje?
  Może coś by chcieli zmienić w ODYSEA ?
  NIe ciągle HOMER…

 26. Yah said

  Markgglog pisał, że „wirus” uderza w centa banksterskie. Doprecyzuje on uderza w centra liberalnego kapitalizmu, albo w miejsca gdzie sa jego macki, które należy usunąć.

  Przypomnę tylko pewne fakty. Wszyscy tu zauważyliśmy pojednawczy, w stosunku do Rosji głos Czaputowicza w wywiadzie dla jakiejś rosyjskiej gazety. Wszyscy dziwiliśmy sie i doszliśmy do konkluzji, że jest COŚ o czym my jeszcze nie wiemy.

  Później rosyjska zmiana konstytucji, której celem jest to , żeby Rosja była , cytuje z pamięci , w pełni suwerennym krajem.

  Później „wirus”, który uderza w centrum liberalnego kapitalizmu czyli USA, a jest ignorowany przez Wielkiego – hokejarza Łukaszenkę. Łukaszenka ignoruje wirusa, bo wirus nie jest mu do niczego potrzebny – na Białorusi nie ma liberalnego kapitalizmu.
  W takim razie, skoro wirusa nie ma i nie stanowi on zagrożenia, to po co wirus potrzebny Władimirowi Władimirowiczowi i Michaiłowi Władimirowiczowi ? Po co stan wyjątkowy ? Ano dla zabezpieczenie się przed możliwymi działaniami tzw. „demokratycznej opozycji” oraz dla likwidacji krwiopijców oligarchów.

  Pytanie tylko – czy to było wcześniej zaplanowane i przygotowane , czy iskra było zabójstwo Sulejmaniego i rozsianie wirusa w Chinach podczas Olimpiady Wojskowej przez Amerykanów. Pamiętajmy, że przedstawiciele rasy żółtej są mniej odporni na takie infekcje i ona dla nich może stanowić rzeczywiście duże zagrożenie w przeciwieństwie do nas.

  Tak wiec Amerykanie zaplanowali uderzenia w Iran i Chiny, czego skutkiem jest kontruderzenie w liberalny kapitalizm.

  Spadek cen ropy naftowej to tez uderzenia w USA z uwagi na znaczące zmniejszenie zapotrzebowania na petrodolary .

  Z reguły takie kryzysy to spadek ilości towarów konsumpcyjnych, niezadowolenie społeczne. Tym razem, gdy produkcja prawie wszystkiego odbywa się w Chinach, gdzie produkcja trwa pełna parą strumienie towarów nie zostaną zaburzone. Popatrzcie, na flight radar kto zapewnia cargo z Chin do Europy ….. Etiopian Cargo.

  Tak wiec na naszych oczach rozgrywa się bezkrwawa rewolucja antyliberalna z ośrodkami sterowania w Pekinie i Moskwie. Dla rewolucji im większa panika w tłumie , im większe przerażenie spowodowane przez wirusa kataru …. tym lepiej.

  „Dziwność” tego wszystkiego polega na tym, że nigdy wielkich przewrotów nie dokonywano metodami bezkrwawymi.

  Cały czas zadaje sobie pytanie na ile Warszawa zdaje sobie z tego sprawę w czym uczestniczy, ile osób o tym wie, bo ktoś wie z racji „nieprzejmowania się” np. ogromnym spadkiem wpływów z VAT, co w normalnej sytuacji spowodowało by zapaść płynności finansowej państwa.

 27. revers said

  ad22

  ps.

  p.jak na razie to nawet zywych ujmuje sie w statystykach smiertelnosci wirusa korony

  tak ze wszytsko od poczaatku do konca to pic na wode.

 28. revers said

  ad22

  plus 10 tys zawieszonych dziallalnosci gospodarczych, co daje nieraz liczbe liczac 1-3 zatrudnionych 30 tys bezrobotnych w najasniejszej.

 29. revers said

  ad25
  https://www.wiesci24.pl/2020/04/01/tylko-wczoraj-blisko-10-tysiecy-firm-zawiesilo-dzialalnosc/?fbclid=IwAR3uc-7ukYUv3JsKMJaM4k7WvF2RV9TTsml_W2ue2jHrh_Hb0vwFtm5yA8s

 30. Yah said

  A ja jestem spokojny, bo Rosja w tym teatrzyku dla gawiedzi uczestniczy. Jak uczestniczy, jest jakiś cel.

 31. Ale dlaczego? said

  AD. 22
  Żołnierze?
  Jest już sporo doniesień o zarażonych żołnierzach.
  Dziś np. na lotniskowcu. I wirus wyłączył cały lotniskowiec za miliardy $. Bezkosztowo 😉
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dramatyczna-sytuacja-na-lotniskowcu-uss-roosevelt-koronawirus-mogl-zarazic-nawet-polowe

 32. Katolicy mają nie wiedzieć. Konstytucja o Różańcu Świętym Świętego Piusa V wciąż nieznana.
  Mija 450 lat od wydania Magna Charta Różańca Świętego.

  Redakcja nie chce zamęczać Czytelników pytaniem, dlaczego nie jest znany ten strategiczny i fundamentalny dla Wiary w Polsce dokument. Widocznie komuś zależy, żeby katolicy w Polsce byli podzieleni. Jedni uprawiają w nieskończoność reformowanie reform, inni konserwują się sedeckim bimbrem, a inni sterowani są medialną bieżączką żydowskich mediów dla katolików. Ani jedni, ani drudzy ani ostatni nie mają prawa znać kościelnych dokumentów mówiących, co jest czym. Po co im wiedzieć… W dobie, kiedy już raz „zreformowany” Różaniec ma być poszerzony o „tajemnice dziejów apostolskich”, po co komu wiedza, czym Różaniec Najświętszej Panny Maryi jest?
  Po co komu wiedza, czym Różaniec Najświętszej Maryi Panny nie jest?
  Oto pierwsze nowożytne tłumaczenie na język polski tego dokumentu.
  https://swietatradycja.wordpress.com/2020/04/02/katolicy-maja-nie-wiedziec-konstytucja-o-rozancu-swietym-swietego-piusa-v-wciaz-nieznana/

 33. Re: 24 AC

  Jesli to jest „Gazeta” Beltza, to nawet gdyby napisal prawde o zydach w kwarantannie, to i tak tej gaziecie nie uwierze.
  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 34. mate29 said

  Na amerykańskim lotniskowcu Rousvelt wybuchła epidemia COVID-19 . Czy ten lotniskowiec przewoził sprzęt albo żołnierzy na mistrzostwa wojskowe w Wuhan w Chinach ,które odbyły się tam w listopadzie ???
  Może ,któryś z żołnierzy lotniskowca zjadł surowego nietoperza i zagryzł go surowym łuskowcem ???

 35. Stanisław Potocki said

  Dzięki za ten artykuł.Potrzeba nam odrobinę chłodnego,trzeźwego spojrzenia w dzisiejszej sytuacji. Wygląda na to,że ten wirus istnieje i dla części populacji może być niebezpieczny,ale poziom histerii,paniki i skala niszczenia gospodarki jest nieproporcjonalnie duży w stosunku do zagrożenia. Niedługo może dojść do sytuacji,ze ludzie zaczną umierać z biedy z powodu całkowitego zniszczenia podstaw egzystencji

 36. Ad. 21

  Aby uzyskać jakikolwiek tytuł naukowy, wystarczy mieć zlasowany umysł, bezgraniczną ambicję i bardzo dobrą pamięć.

  Podkreślam, bo to ważne. BARDZO WAŻNE.

 37. Ale dlaczego? said

  AD. 35
  I tak może być.
  A na razie:
  Rosyjski transportowiec wylądował w USA z zakupionym od Rosjan sprzętem do walki z koronawirusem.
  Amerykanie oceniają możliwą skalę ofiar w USA z powodu pandemii na 200tys.
  Jeśli tak będzie, to to około 0,1%. Więcej niż zwykła grypa, ale też nieporównanie mniej niż np. ebola.
  Kwestią zasadniczą jest spłaszczenie szcxytu zachorowań, bo wówczas umieralność znacznie wzrośnie z powodu niewydolności służby zdrowia.
  I tego zapewne obawiali się Chińczycy.

 38. NICK said

  Dlatego nie chcę.
  Profesora.
  Zwyczajnego.
  Krzysztofie M.

  Mój szwagier MA umysł zlasowany i tytuł profesorski.

  Bardzo go to boli choć, tak do końca, jeszcze tego nie rozumie.

  [wytłuszczenia pańskie ułatwiają rozumienie]

 39. Siekiera_Motyka said

  Ciekawy informacja z „Moon over Alabama”,
  Hendrick Streeck jest dyrektorem Instytutu Wirusologii na Uniwersytecie w Bonn w Niemczech. W chwili obecnej prowadzi badania nad rozprzestrzenianiem się wirusa w mieście Heinsberg, które jest niemieckim hot spotem. Oto, co ma do powiedzenia: (tłumaczenie z niemieckiego)

  Bonn / Hamburg –

  Kryzys koronny uderza w światową gospodarkę z wielką siłą: Również w Niemczech restauracje i firmy muszą się zatrzymać na kilka tygodni, turystyka stoi w miejscu, nic już nie działa w życiu publicznym.

  Liczba ogłoszeń o pracy na krótki czas wzrosła do niespotykanego dotąd poziomu, rośnie też liczba bezrobotnych: Federalna Agencja Pracy spodziewa się wzrostu liczby bezrobotnych do 200.000 w kwietniu.

  I mimo rządowych środków pomocowych jedno jest pewne: niemiecka gospodarka nie będzie taka sama w przewidywalnej przyszłości po zakończeniu kryzysu. Zagrożona jest egzystencja wielu obywateli.

  Mało kto kwestionował te surowe środki rządowe, bo chodzi o ratowanie życia. Ale we wtorek wieczorem znany wirusolog po raz pierwszy otwarcie wyraził wątpliwości co do konieczności zamknięcia zakładu „Markus Lanz” (ZDF). Czy nasi przedsiębiorcy musieli się niepotrzebnie zamykać?

  Wirusolog Hendrik Streeck ze szpitala uniwersyteckiego w Bonn przeprowadza obecnie unikalne badanie w dzielnicy Heinsberg – epicentrum wirusa koronawirusowego. Tam specjalista gromadzi w reprezentatywnej próbce zarówno liczbę zakażonych osób, jak i drogi zakażenia. Badanie ma na celu dostarczenie odpowiedzi na pytania, gdzie znajdują się największe źródła zagrożenia. Jak dokładnie wirus jest przenoszony. Jak wysoka jest niezgłoszona liczba zakażonych osób. Grupa badawcza wokół Streeck chce opublikować pierwsze wyniki już w przyszłym tygodniu.

  Wirusologom nie udało się wyhodować Sars-Cov-2 w testach wstępnych po wymazaniu różnych przedmiotów w mieszkaniach wysoko zarażonych mieszkańców, umywalkach, klamkach, ale także zwierząt domowych, takich jak koty. „Dla mnie wygląda to na pierwszy wynik, że klamka do drzwi może być zaraźliwa tylko wtedy, gdy ktoś wcześniej kaszlał w rękę, a następnie natychmiast chwycił klamkę”. To sugeruje, że nie ma żadnej infekcji wymazowej. Utrzymywanie dystansu i mycie rąk jest więc bardzo skutecznym narzędziem.

  Jednak ryzyko zakażenia kogoś innego podczas zakupów jest uważane za niskie. „Widzimy, jak doszło do infekcji. To nie było w supermarkecie ani w restauracji, ani u rzeźnika. To było na imprezach w après-ski w Ischgl, w klubie berlińskim, na trąbce „, w karnawale w Gangelt i na burzliwych meczach piłki nożnej w Bergamo.

  W obecnej dyskusji na temat strategii „zamykania” i „wychodzenia”, które prowadzą ponownie z zastoju, takie wiarygodne fakty są ważne. Żeby życie publiczne nie stanęło w miejscu zbyt długo.

  „Dużo mówimy o spekulacjach i obliczeniach modelowych. Z nimi jednak tylko jeden czynnik musi się mylić i cała sprawa rozpada się jak domek z kart. „Dlatego fakty są tak ważne, by podejmować skuteczne decyzje. Dlatego zdziwił się, że Instytut Roberta Kocha, jako najwyższy federalny organ ds. chorób zakaźnych, nie przeprowadził wcześniej takiego badania. Widzi on takie badania jako obowiązek dla wirusologów „do znalezienia odpowiedzi dla obywateli”.

  Czy zamknięcie przyszło zbyt szybko?

  Streeck spogląda wstecz na różne środki podejmowane przez rząd federalny, które stopniowo ograniczały życie: Większe wydarzenia zostały odwołane, zamknięto szkoły, aby wyjść z ograniczeniami. „Ale ja już wcześniej powiedziałem: Chcemy poczekać i zobaczyć, co się stanie. Wirus nie jest posłuszny żadnemu politykowi. ”

  Środki, co do których podjęto obecnie decyzję, będą widoczne w statystykach najwcześniej za dwa tygodnie. „Musisz dać temu wirusowi czas, żebyśmy mogli zobaczyć i sklasyfikować wyniki działań w dłuższej perspektywie.”

  Nigdy nie słyszał o infekcjach w salonach fryzjerskich, powiedział Streeck. Ale teraz są zamknięte. Tak samo jest z supermarketami i tym podobnymi. „Po prostu nie wiemy, czy infekcje miały tam miejsce. Myślę, że to ważne, abyśmy skupili się na tym, co naprawdę wiemy, a czego nie. „Musisz znaleźć niuanse, kiedy dokładnie doszło do infekcji. I to musi być też wskazówka do ograniczenia pewnych działań.

  Bardzo dobry sposób na skuteczne powstrzymanie wirusa: zróbcie wiele testów, tak jak zrobiła to Korea Południowa. „Jeśli testowali ludzi pozytywnie i znaleźli skupisko, to zatrzymywali tam teren”, mówi Streeck. Ogólnokrajowa godzina policyjna nie była tam potrzebna. „W moich oczach jest to bardzo dobra strategia. Bo my mamy możliwości. ”

  Wirus jest naprawdę niebezpieczny dla grup ryzyka, więc „jeśli chodzi o szpital, dom opieki i dom starców”, powiedział lekarz. Dlatego bardzo ważna jest skuteczna ochrona osób szczególnie narażonych, na przykład poprzez cotygodniowe testy koronowe dla personelu medycznego i pielęgniarskiego. Takie zabiegi w puli są już stosowane w medycynie transfuzji do badania krwi. Nie jesteś więc nowy.

  „Dlatego ważne jest, aby rozwijać dokładnie takie pomysły”. W rozwój ten zaangażowanych jest jednak wielu ekspertów, a nie tylko indywidualnych. „Szkoda, że rząd podszedł do tego kryzysu raczej monotematycznie”. ” Niestety, nie ma okrągłego stołu z dużą liczbą wirusologów, w którym uczestniczyłyby również Chiny.
  Streeck krytykuje brak celów w walce z Coroną

  „Widzę, co taka godzina policyjna robi z ludźmi”, wyjaśnia wirusolog. On sam ma przyjaciół, którzy zastanawiają się, czy po kryzysie nadal mają pracę. „W odniesieniu do innych epidemii i wirusów, uważam te ograniczenia za bardzo drastyczne.” Przed podjęciem takich działań, Streeck chciałby się dokładnie zastanowić: „Dokąd tak naprawdę chcemy jechać?” Brakowałoby mu dokładnej definicji celu.

  „Naszym ograniczeniem jest pojemność szpitali. Nie liczba osób zakażonych. Ale nigdy nie słyszeliśmy, gdzie jest nasza wytyczna. Jaki jest nasz cel? Czy 1000 infekcji dziennie to za dużo? Albo 100? Musimy słuchać lekarzy z intensywnej terapii, którzy mówią nam, gdzie są ich granice. „Mogliby najlepiej ocenić, które środki są właściwe.
  Marcel Fratzscher: „Dobry system opieki zdrowotnej potrzebuje sprawnej gospodarki”

  Streeck popiera zatem jak najszybszą dyskusję na temat strategii wyjścia. Marcel Fratzscher, prezes Niemieckiego Instytutu Badań Gospodarczych, wyjaśnia, jak wielkie jest zagrożenie dla gospodarki w „Lanz”. Mówi on o „katastrofie” z „szczurzym ogonem problemów”. Małe przedsiębiorstwa i osoby samozatrudnione mogły przetrwać tylko kilka tygodni, mimo pomocy rządowej.

  Każdy, kto otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 60 lub 70 procent w krótkim czasie pracy, nie może utrzymać się na powierzchni w dłuższej perspektywie czasowej. Jednocześnie ekonomista nie czuje się komfortowo, ważąc ludzkie życie na tle strat finansowych – tak jak wielu w dyskusji o strategii wyjścia. „Ponieważ dobry system opieki zdrowotnej potrzebuje również sprawnej gospodarki.”

  Nie należy grać przeciwko sobie obu stron, ale raczej znaleźć rozwiązanie, które będzie do przyjęcia dla wszystkich. Po sześciu do ośmiu tygodniach, straty spowodowane zamknięciem systemu staną się krytyczne. I tego należy unikać.

  Posted by: mk | Apr 2 2020 8:15 utc | 146

  Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

  https://www.moonofalabama.org/2020/04/china-did-not-deceive-us-counting-death-during-an-epidemic-is-really-difficult.html?cid=6a00d8341c640e53ef025d9b427af2200c#comment-6a00d8341c640e53ef025d9b427af2200c

 40. Kar said

  re:35/SP

  – zal…zalosc dupe sciska patrzac dzisiaj na ten zasmarkany skolowany czlowieki strzep, ktory z obrzydzeniem-panika-strachem omija sie kilometrami na ulicach. Idac chodnikiem widze z daleka babe, ktora ze strachem chowa sie gdzies tam za krzakiem, zeby zaraz po moim przejsciu mogla „bezpiecznie” wyczolgac sie z kryjowki i kontynuowac dalej….obrzydliwa popaprana maskarada

  A niech zdychaja skoro wszy pozarly resztki umu..bedzie wiecej chleba..0² dla pozostalych

 41. Trochę logiki: Jeśli wirusów nie ma, to i wirusa grypy nie ma. Więc na co chorujemy corocznie? Bo na wirusa grypy nie, bo go przecież nie ma. Moim zdaniem te wszystkie wirusy są po prostu w nas, nosimy je na stałe ze sobą. I kiedy nasza odporność spada za nisko, te „wirusy” dochodzą do głosu. I mamy gorączkę, grypę i co tam jeszcze. Dlaczego się „zarażamy”? Ano dlatego, że „wirusy” w organizmie chorym namnażają się w dużej ilości, a z takimi ilościami, przenoszonymi drogą np. kropelkową, zdrowy organizm sobie poradzić nie może, bo tego jest za dużo.

  Temat związku tych cząsteczek z barierami odporności, oczywiście badany nie jest, bo mogłoby się to skończyć tak, że wielkie interesy międzynarodówki finansowej poszłyby się je…ć.

  Nauka, medycyna, powinny być finansowane z budżetu państwa, a nie z budżetu jakichś „fundacji”. Dlaczego?:Ano dlatego, że państwo, to MY, więc dopóki wybieramy swoje rządy mądrze, to państwo będzie działało w obszarze nauki, medycyny zgodnie z naszym interesem, czyli nie będzie kantów. A „fundacje”? Sami rozumiecie…

  Przykład: W Australii udowodniono naukowo (ktoś się nie bał), że telegonia istnieje. Ten ktoś pewnie nie czytał, że nie istnieje. 🙂 A świat nauki co na to? Ano nic! Temat zamilczany na śmierć.

  Nie mamy nauki. Nie mamy medycyny. – Mamy grupy interesów. Więc zwycięża silniejszy. Zwycięża nie ROZUM, ale SIŁA.

 42. Ad. 38

  wytłuszczenia pańskie ułatwiają rozumienie

  To największy komplement, jaki mnie spotkał. Dzięki.

 43. Teraz wyobraźmy sobie, że USA, Chiny i Rosja zawarły układ i miejsca w Rządzie Światowym są podzielone. Przy założeniu, że np. Rosja nie gra w te karty, jednak musi udawać, że gra, bo przeciwnik może prawdziwą zarazę podrzucić i wtedy Putin poleci ze stołka w okamgnieniu, bo „cały świat stosował izolację i maseczki, a my, Rosjanie, nie i CO MAMY! ZARAZĘ!” – tym razem prawdziwą i naprawdę groźną. Putin nie udowodni swoim, że nie jest wielbłądem i go wykopią. Dlatego Rosja, nawet jeśli w to nie gra, to udaje, że gra. Jak jest naprawdę? – nie wiemy.

 44. Siekiera_Motyka said

  Ad. 39 – Tutaj jest link gdzie pokazała się ta informacja,

  https://www.express.de/news/panorama/virologe-aeussert-erstmals-zweifel-haben-restaurants-und-friseure-umsonst-dicht-gemacht–36499798

 45. Ale dlaczego? said

  AD. Krzystof M
  Pan też nie wierzy w wirusy?
  Jak czegoś się nie rozumie, trzeba się podszkolić, poszukać informacji.
  Jak kiedyś nie wiedziałem, co to komputer, i mnie to intrygowało, to przeczytałem książkę o procesorze i kupiłem kompa. Teraz wiem o wiele więcej.

  Na allegro używany mikroskop elektronowy za jedyne 95 tys.
  https://allegro.pl/listing?string=mikroskop%20elektronowy&bmatch=al-product-cl-eyesa2-engag-dict-ctx-ele-53-ele-1-3-0326
  Albo, coś po kosztach i zwykły optyczny. Za około 500zł można spokojnie bakterie oglądać. I to nawet na solidnym prl-owskim studarze…

 46. abc said

  #27 Revers
  Ciekawe że oryginalny filmik o tym jak złapano na kłamstwie ma 5tys odsłon a ten tłumaczony dla Polaków 85 tys pomimo że dwa dni później opublikowany 😉 Też jakaś ciekawa zagrywka z tym filmem

 47. Ad. 45

  Pan też nie wierzy w wirusy?

  Wiara jest tam, gdzie nie ma pewności (nie dotyczy sacrum). Pan wierzy dzisiejszym naukawcom? To proszę sobie poczytać – link niżej.

  Metoda naukowa. Powtarzalność wyników. Separacja wirusów. Powtarzalność wyników. Zdolność do replikacji (namnażania). Powtarzalność wyników. Powtarzalność wyników.

  https://pubmedinfo.org/2016/03/25/czy-wirus-hiv-istnieje/?fbclid=IwAR26gStwtYqCajprc4ndviYH4kTA9NBFtzIFBHX8zk6qEtGTMSf79NatKFs

  Skopiować materiał zanim zostanie usunięty.

  ———–
  Do udowodnienia egzystencji wirusa potrzebne są trzy rzeczy:

  1. Komorki pożywki i materiał badawczy, który może być wirusem, a przynajmniej wyglądać tak jak wirus

  2. Opracować metodę oczyszczenia tego materiału, aby uzyskać jednorodny materiał, podzielić go na cząstki i przeprowadzić analizę z czego ten materiał jest zbudowany.

  3. Udowodnić, ze ten materiał może się rozmnażać, tworząc dokładnie taki sam materiał. Innymi słowy; może się replikować.
  ———–

 48. Ad. 47

  Także tu:

  https://wolnemedia.net/zamiast-nauki-dotyczacej-wirusow-i-raka-filozofia/?fbclid=IwAR1C1HQkn3rd0UdITfBbepFA_ErQrNB7rAd8teQjWBsmiiScK20fpMQ8xms

  —————
  Postulaty Kocha – to podstawowe reguły diagnostyczne przedstawione przez Roberta Kocha w 1892 roku. Spełnienie tych postulatów jest dowodem na to, że konkretny mikroorganizm może powodować określoną chorobę.

  Treść postulatów:

  Postulat 1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.

  Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.

  Postulat 3 – Drobnoustrój, wyosobniony od chorej osoby, po wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tę samą chorobę.

  Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyosobnić w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu.
  —————

 49. NICK said

  Jesteś niemożliwie rozsądny Krzysztofie M.
  Zatem uważaj.
  Dasz radę!

  Nie odpisuj, proszę.

 50. Ale dlaczego? said

  Panie Krzysztofie.
  Wierzę naukowcom. Bo NIKT nie jest w stanie sam sprawdzić choćby ułamka dzisiejszej wiedzy jaką dysponuje ludzkość. A jestem przekonany, że ta wiedza to też tylko ułamek PRAWDY.

  Ale nie można popadać w paranoję.
  Wirusami naukowcy na całym świedzie zajmują się od dziesięcioleci. To nie może być kłamstwo.
  Coś co potwierdziło tysiące naukowców z całego świata nie może być kłamstwem.
  Wirusy to najprymitywniejsza i najwcześniejsza forma życia. To prawie samo białko DNA lub RNA. Komórka bakterii w porównaniu to jak człowiek i całe miasto.
  Taka ciekawostka.
  Wirusy są też „pożyteczne”. Na zasadzie drapieżników też ograniczają populację różnych stworzeń. Np. populacja glonów jednokomórkowych w morzach i oceanach jest ograniczana przez wirusy je atakujące. Gdyby ich nie było, oceany zamieniły by się w zupę glonową i doszło by do globalnej katastrofy ekologicznej. Wszystko w morzach (i nie tylko) by wyginęło.
  Coś tak wiem o biologii, choć niewiele.
  Większe mam pojęcie o elektronice.
  I nie jest tak że wszyscy naukowcy kłamią. A raczej niektórzy. Np. w slrawie GMO.

 51. Ad. 50

  Wirusy są też „pożyteczne”.

  Wszystko, co naturalne, jest pożyteczne. Tygrysy zjadają tylko te antylopy, które są słabe, lub chore, więc stado antylop ma się dobrze, bo przeżywają te o najlepszych genach, najsilniejsze. Bóg stworzył świat jako sieć logicznych powiązań.

  To, co nienaturalne – umiera. Np. przeszczepy byłyby odrzucane, gdyby nie leki immunosupresyjne, przeciwko właśnie odrzucaniu.

  Wierzę naukowcom.

  To nie są naukowcy. Nie są, bo nie stosują metod naukowych. Nie posługują się logiką, a przypuszczeniami. Przykład: testy na koronawirusa. Ich skuteczność, to ok. 50%. To oznacza, że liczbę zmarłych z koronawirusem trzeba zmniejszyć o połowę.

  Wirusami naukowcy na całym świedzie zajmują się od dziesięcioleci. To nie może być kłamstwo.

  Kłamstwo, to świadome głoszenie nieprawdy. Oni nie głoszą nieprawdy. Oni powielają błędy. Błędy metody. Metody, która naukową nie jest.

 52. Ale dlaczego? said

  W linkach podanych przez pana jedt mowa o kontrowersjach co do wirusa AIDS.
  Ale to przecież nie ma nic wspólnego z innymi wirusami.
  Natomiast ten Stefan Lanka co krótko mówiąc dziwak. Jeśli nie naciągacz.

  Nie uważam, że należy wierzyć we wszystko, co przeczy twierdzeniom oficjalnej nauki.
  Prawda jest tam gdzie jest. Niezależnie od tego, kto o tym pisze.
  Jeśli kilku być może i naukowców sądxi jedno, a tysiące co innego, to dlaczego mam wierzyć tym kilku?
  Musi być naprawdę mocny dowód, by iść w tą stronę.

 53. Ad .52

  Jeśli kilku być może i naukowców sądzi jedno, a tysiące co innego, to dlaczego mam wierzyć tym kilku?

  Może dlatego, że te tysiące mogą nie mieć racji, ale na pewno mają wspólny interes?

  Musi być naprawdę mocny dowód, by iść w tą stronę.

  Racja. Dlatego badań (drogich!) nie ma. I – jak znam życie – nie będzie.

 54. Polecam wypowiedz dziennikarki z Niemiec n/t „pandemii swirusa”…

  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 55. JARNO said

  re.24>AC i patrz pan>Jasiek z Toronto – tak świetnie wie co się dzieje ‚u nasz’ czy na świecie a nie wie co się u niego ‚pod bokiem’ dzieje – w Montrealu !! (rzut beretem wg kryteriów US-canada).
  Tak samo gostek nie słyszał-widział ‚kanadyjski’ problem>https://www.sott.net/article/429322-Canada-has-a-momumental-Ukrainian-Nazi-problem
  i przede wszystkim>
  http://coat.ncf.ca/research/Chomiak-Freeland/C-F1.htm
  i łatwo mu powiedzieć>’nie wierzę bo, gazeta …….iksińskiego.
  .
  Jak cała ‚Polonia’>USA szczególnie ale też ta z Niemiec czy Francji czy Szwecji, Włoch, etc..etc (- ta od ’emigracji’ 1980-1981 czy post1981 do 1985) >była pod ‚szczególną’ opieką CIA+FBI+..tzw. ‚intelligence community’ każdego z krajów-bo uciekali z ‚komuny’>i z całą pewnością ‚Jaśkowie z Toronto’ rozmawiali z odpowiednią ‚intelligence community’.

  Jak już się rozliczamy to rozliczajmy się do końca>zgodnie z mantrą piśdzielskich ‚patriotów’ szpeców od dekomunizacji, dezubekizacji, TW, etc.
  .
  Nie ma się co wstydzić, wszyscy wiedzą i tu i tam>
  Tajna historia świata lat osiemdziesiątych CIA i „Solidarność”>>https://abelikain.blogspot.com/2014/01/victory-czyli-zwyciestwo.html
  po polsku
  czy
  Operacja „QRHELPFUL”, czyli 40 mln dolarów dla „Solidarności” – Wiadomości
  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/operacja-qrhelpful-czyli-40-mln-dolarow-dla-solidarnosci/vpej2f4?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
  czy – tyż z ‚zagranicy’
  https://www.polishclub.org/2018/06/23/oglupiac-by-zapanowac-zydowski-podboj-polski
  i żeby ułatwić ‚czytanie’ CTRL+F i wpisać PIPES i czytać.
  .
  Między Bugiem a Odrą -jak w EU, etc – naprawdę rządzi DEEP JEWISH STATE! i niech nikt- a już zwłaszcza piśdzielskie ‚patrioty’ – lokalne czy ‚polonijne’ – NIE RŻNIE GŁUPA.
  PLIS

 56. Ale dlaczego? said

  AD. 53
  Panie Krzysztofie.
  To pana zdanie.
  Moje jest dużo ostrożniejsze w ocenianiu rzeczywistosci.
  Ktoś kiedyś wymyślił „brzytwę Ockhama”.
  Tak więc, nie komplikujmy i tak zagmatwanej rzeczywistości, jeśli to niepotrzebne.
  To jest moje zdanie.

 57. Re: 55 jarno…

  I po co sie tak meczyc i rozpisywac. Czy nie lepiej byloby, aby jarno od razu i bez „wstepow” ustalil, ze „jasiek z toronto” to agent mosadu w wersji „inteligence community???”…

  A wracajac do wlasciciela gazety „Gazeta” p. belza, to akurat znam go z widzenia i dokladnie znam jego opcje polityczne w wersji: unii wolnosci i KOR’u, a tzw. „Polonia Przyszlosci” byla pro-masonska.

  Jesli chodzi o ten „rzut beretem”, to z Toronto do Montrealu jest odleglosc ok. 760 km…

  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 58. Yagiel said

  ad JARNO@55
  Jeśli NAPRAWDĘ rządzi DJS, to pewnie dlatego, że umie, ok? W Polsce to nie aż taka sztuka – po II WŚW co nam zostało z Narodu ? Z każdych 10 elity (jasne, że nie sanacyjnej, itd.) zabitych 8-9… A elita DJS mało, że II WŚW (jak I) zrobiła i wygrała, to jeszcze cały czas pogłębia zwycięstwo: powiedzmy, że w III tercji ze stanu 6-1, zrobiła 10-2 ? Ale to nie koniec meczu…
  Lubię sport i sportowe metafory, np. ‚gra się tak, jak przeciwnik pozwala’ – Polacy bardzo po…
  Kiedy zabrakło Mulaka, Górskiego, Wagnera, Wenty – trenerzy z importu dodali swą myśl do polskich talentów w skokach narciarskich, piłkach różnych – o! w men-koszykówce to nawet Amerykanin: i patrzcie, z kim wygrywamy!

  Trudno, zdaje mi się, że bez Mądrego Żyda nie mamy szans. Jeśli nie uda się nam divide et impera ich, tych najdipniejszych, to… trzeba by Rosjan poprosić? Oczywiście coś za coś…
  Jeśli prawdą jest, że w USA Trump wziął FED i zaczyna otwierać koperty z oskarżeniami – nie widzę sprzeczności między jego USA a Rosją Putina. Ba! Możemy coś ugrać jako miejsce intacz’u… To wydaje mi się proste i warte zachodu. I wschodu.

 59. JARNO said

  re.57> jasiu, wzorem wielu innych doceniam jakość mossadu, żeby sobie zawracała łeb takim gojem jak jasiek z toronto>”ostatni husarz’ http://www.niniwa22.cba.pl/mrozek_ostatni_husarz.htm
  Wali mi jak kilo kitu hasło ‚polonia'(USA i Kanada) od kiedy na zlecenie Deep Jewish State pisała petycję do US Congress aby POLSKĘ przyjąć do NATO, natychmiast
  i US congress ‚zawierzył’ tej petycji – ‚popartej’ opinią Madelein Albright – no i Polska jest w NATO, EU, IMF, WB,>czyli w Deep Jewish State czyli w ciemnej dupie.
  RU HAPPY!!
  ………….
  re.58:YAGIEL
  określenie DEEP JEWISH STATE jest moje ‚autorskie’ ale wypracowane na podstawie amerykańskiego pisania, szczególnie prof. Michael Jones’a>’oświecenie’ doznalem po przeczytaniu jego opus magnum ‚Jałowy pieniądz’
  a leniwym powinniem wystarczyć jego Wstęp do tej książki.Prof. Jones jest przedmiotem nagonki proizraelskiego lobby w USA jak prof. Martin Finkelstein>ten od przemysłu holocaust i ŻADEN BUC w oczyszczalni ścieków post1989 SŁOWEM czy CZYNEM wsparli obu: HAŃBA.
  Żydzi wypracowali w ciągu swojej historii opus operandi, które dziala
  1) kiedy władca silny Kserkses i Esthera>’niewola babilońska’sie wstydzą! I ta sama wersja . w USA, od początku kiedy się żydzi zjawili na american soil.
  2) Kiedy władca jest słaby czyli glupi>demokracja albo dudabus – wtedy następuje ‚rozmnażają i pomnażają: nie do ilości ale do WPŁYWÓW, bo to jest CELEM:reszta trafi wtedy do nich w dowolnej chwili i ilości.

  Myli się Szanowny Pan co do osoby Trumpa ale jak zdążyłem zaobserwować, to z czystej niewiedzy:BB ‚popularne’ między Bugiem o Odrą.
  Przeczytaj Pan sobie>> Pence and Pompeo at AIPAC>
  https://stephenlendman.org/2020/03/pence-and-pompeo-at-aipac/ a tam pisze jak drut>
  ‚Zionist lobby AIPAC operates illegally as an unregistered foreign agent — flagrantly breaching the Foreign Agents Registration Act (FARA) since its 1953 founding.” czy
  ‚Evangelical Christian fascist, imperial war cheerleader, Zionist ideologue Mike Pence!!!’ – no było nie było Pence to bożyszcze dla dudabusa+morawieckiego ,
  Stephen LENDMAN jest ŻYDEM-przeciwnikiem Trumpa ale z pozycji amerykańskich ‚zielonych” Jill Stein!!
  a tu inny ‚przykład”>
  Philip Giraldi>>Virginia Goes Zionist>https://www.unz.com/pgiraldi/virginia-goes-zionist/ i proszę sobie przeczytać ile kasy amerykański podatnik wywalił na ‚opiekę’ nad Izraelem i jaki jest sposób działania lobby żydowskiego.
  czy również
  Philip Giraldi>Meet Eli Rosenbaum, the Justice Department’s Nazi Hunter
  American taxpayers still paying for World War 2!!!
  >https://www.unz.com/pgiraldi/meet-eli-rosenbaum-israeli-american-nazi-hunter/
  czy Andrew Joyce>On Jews and Plagues>>https://www.unz.com/article/on-jews-and-plagues-adventures-in-jewish-historiography/
  czy Gilad Atzmon>>God and the Coronavirus >https://www.unz.com/gatzmon/god-and-the-coronavirus/
  Gilad Atzmon jest Żydem angielskim ale TOTALNIE TĘPIONYM przez Żydów angielskich tak jak żydzi angielscu ‚rozprowadzili’ Jeremy Corbyna i Labor Party
  .
  Na unz.com prowadzonym przez Ron Unz’a-Żyd z Kalifornii przykład narracji- American Pravda: Mossad Assassinations
  The JFK Assassination and the 9/11 Attacks?>>
  https://www.unz.com/runz/american-pravda-mossad-assassinations/
  a poza tym jest cały ‚rozdział’>American Pravda >https://www.unz.com/page/american-pravda-series/
  i jest to prawie klasyczny KONSERWATYWNY czy nawet PALEOKONSERWATYWNY portal. Wspierają Trumpa .mają na bakier zarówno z us democrats (bo clinton, obama, etc) czy us republicans >bo głupi jak polska prawica.
  W USA JEST JATKA na całego, żeby ‚załatwić’ Trumpa
  bo jego 2ga kadencja – wtedy prezydenci USA ‚idą na całego’ – może być dramatem dla Deep Jewish State
  .
  Piszesz Pan> ‚Jeśli prawdą jest, że w USA Trump wziął FED i zaczyna otwierać koperty z oskarżeniami – nie widzę sprzeczności między jego USA a Rosją Putina.>na marginesie, zapomniałeś Pan o Chinach.
  I moja mantra powtarzana w Gajówce od dość długiego czasu> jeżeli po wyborze Trumpa w 2016 Kissinger=ZBRODNIARZ WOJENNY nagrodzony NOBEL PEACE PRIZE (przyznawaną przez Bank Norwegii) jak Wałęsa czy Obama powiedział, że ‚trzeba ten świat poukładać na nowo’ to ja – JARNO – mówię, że oznacza to że układanka Deep Jewish State post1944:USA-IZRAEL-UN-NATO-WB-IMF-BIS-OECD-WTO-WIPO-WHO się nie ‚udała’ eufemistycznie mówią>tylko USA i BISe istniało w 1944>reszta powstała ‚po’ a lokalnie>
  Peter Schweizer Tajna historia świata lat osiemdziesiątych CIA i„Solidarność> >https://abelikain.blogspot.com/2014/01/victory-czyli-zwyciestwo.html Peter
  czy, z samego źródła>https://cia.media.pl/cia_i_solidarnosc
  czy lokalnie>dzisiaj>Operacja „QRHELPFUL”, czyli 40 mln dolarów dla „Solidarności” – Wiadomości
  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/operacja-qrhelpful-czyli-40-mln-dolarow-dla-solidarnosci/vpej2f4?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
  .
  A już TRWA nowa układanka>>The Trilateral Commission: Using Crisis As An Opportunity To Reform
  https://www.zerohedge.com/geopolitical/trilateral-commission-using-crisis-opportunity-reform i tylko trzeba dig po podanym linku ale można zapytać lokalnie>>Olechowskiego. I głupiec powie. UBEK, TW ale nie zapyta samego siebie: dlaczego Trilateral Commission ‚gada’ z Olechowskim a nie z Kaczyńskim?? Ale my ‚bohatersko’>http://www.prokapitalizm.pl/
  I na koniec> corona-virus jest doskonałym pretekstem i nie kto inny ale WHO-część Deep Jewish State – jest tu potwierdzenie>>WHO Expert: Lock-Downs Won’t Stop This Virus >>solution is complete global totalitarianism>
  https://www.zerohedge.com/geopolitical/who-expert-lock-downs-wont-stop-virus
  i
  We Are All Totalitarians Now https://www.unz.com/gdurocher/we-are-all-totalitarians-now/

  A co to jest Deep State>https://greatawakeningreport.com/deep-state-map/ check it out> TRUE or FALSE!!
  czy
  What Is The Deep State? https://www.zerohedge.com/geopolitical/what-deep-state
  a co to jest CIA>The most powerful investor you never heard of>>IPO
  https://www.zerohedge.com/news/2019-01-12/classified-most-powerful-investor-you-never-heard któremu szefuje gostek,Pimpek-Pompeo które otwartym tekstem leci>We Lied, We Cheated, We Stole’ in CIA
  >https://youtu.be/DPt-zXn05ac
  i proszę sobie samemu odpowiedzieć GDZIE JESTEŚMY? Czy mamy leadership jaki może sprostać wyzwaniom?
  Wg mnie jesteśmy ‚w ciemnej dupie i zaczynamy się urządzać” (to kisielewski) a leadership?Kaczyński, Morawieckie, Tusk, Kwachu >Yalta European Strategy> ukraine.org/en/about/yes-board =plus Burisma Holding Kołomojskiego?? GIMMIE A BREAK.
  .
  Świat się trzyma ‚kupy’-bez próby uskutecznienia doktryny MAD>Mutual Assured!! Destruction >https://en.wikipedia.org/wiki/Mutual_assured_destruction
  tylko dlatego że Putin=Rosja + Chiny=Xi są ODPOWIEDZIALNYMI ludźmi, których jedyną ‚wadą’ w oczach ‚Zachodu’ jest to, że BRONIĄ i BĘDĄ BRONIĆ swoich ojczyzn- swoich obywateli.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: