Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  koza o Jak wymyślono naród żydowski?…
  coco o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
  Kojak o Parura, rura, rura…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Kiedy skończy się hucpa pt. świrus koronny?

Posted by Marucha w dniu 2020-04-02 (Czwartek)

Końca tej hucpy nie widać. Więcej, nabiera rozpędu a zarządcy coraz bardziej dokręcają śrubę.

Liczba ofiar świrusa koronnego w Polsce to niecałe 30 osób. Ogromna większość to ludzie w mocno podeszłym wieku, schorowani, którzy najprawdopodobniej i tak wkrótce by zmarli. Jednak na potrzeby „pandemi” zmarli na świrusa koronnego.

W ten sposób pomogli naszemu państwu w utrzymaniu połowy Polaków w areszcie domowym.

To oczywiście nie może dobrze się skończyć bo rozwali całą gospodarkę, spowoduje niewyobrażalne zatory płatnicze – bo po co płacić skoro mamy „pandemię”? Ratuj się kto może! Kochane państwo coś tam rzuci z „helikoptera”, odroczy jakieś daniny i to wszystko. Tylko, że zaraz może zabraknąć przysłowiowej kaszanki na grilla i wtedy Polacy (może?) się ruszą i wytną tę syjonistyczną bandę zwaną PO PiS.

[Nie, nie ruszą się. Zwalą winę na Rosję i Putina – admin]

Jestem bardzo ciekawy ile osób zemrze z braku zabiegów i operacji, które zostały odwołane w intencji świrusa koronnego? Podejrzewam, że będzie ich więcej niż 30… Lekarstwo gorsze od choroby.

A kiedy skończy się „pandemia”? Skończy się gdy telewizja i Internet przestaną o tym trąbić 24/7. To od tej propagandy można poważnie się rozchorować. Tylko, że nie na świrusa, bo on podobno atakuje płuca a nie mózg.

W każdym razie zarządcy chcą ukręcić swoje lody i dokręcić nam śrubę. Takiej „pandemi” nie mogą przecież zmarnować…

http://spiritolibero.neon24.pl

Komentarzy 17 do “Kiedy skończy się hucpa pt. świrus koronny?”

 1. bryś said

  Ciągły stan zagrożenia jest konieczny. Wirusów i bakterii jest Mnóstwo. Po co ryzykować? (najczestsza odpowiedź jaka słyszę na tą hucpę)

  Dziura się przejadła, klimat jest zbyt abstrakcyjny, Rosja za daleko – będą to ciągnąć do skutku i pochylać się z troską, zwłaszcza że ich to nic nie kosztuje. Walka z wymaiginowanym wrogiem – ideał. A ile pod tym pozorem będzie można wprowadzić rozporządzeń – no bo co. Kto by chciał żeby taka EPIDEMIA się powtórzyła?

 2. Maya said

  List otwarty Stowarzyszenia Medyków Rosji:

  UCHWAŁA OKRĄGŁEGO STOŁU

  „Koronawirus: walka z wirusem czy z prawami narodu?»

  My, rdzenni mieszkańcy Rosji, działacze obywatelscy i zespół lekarzy z wyższym wykształceniem medycznym, uczestnicy narady Okrągłego Stołu „koronawirus: walka z wirusem czy z prawami narodu?”, która odbyła się 22 marca 2020 roku, domagamy się od Was zaprzestania szerzenia paniki wśród ludności naszego kraju. Obecnie, we wszystkich centralnych kanałach telewizyjnych i we wszystkich kanałach informacyjnych sieci internetowych, 70% wiadomości składa się z przerażających informacji o koronawirusie, a prawdziwego wyjaśnienie istoty choroby ani Ministerstwo Zdrowia, ani rząd, ani Media nie dostarczyły do tej pory.

  Koronawirus COVID-2019 — nie jest wysoce niebezpieczną infekcją, jest to klasyczny SARS o cięższym przebiegu. Według statystyk epidemie SARS i grypy zdarzają się co dwa do trzech lat, pandemia co dwadzieścia do trzydziestu lat. Na zapalenie płuc, jako powikłania przebiegu SARS- umierają tylko osoby z osłabioną odpornością. W tej chwili, według wszystkich klasycznych definicji epidemiologii chorób zakaźnych nie ma pandemii na świecie . Epidemia to rozprzestrzenianie się choroby zakaźnej na 5% populacji, a pandemia to epidemia choroby zakaźnej charakteryzująca rozprzestrzenianie się na terytorium sąsiedniego państwa i krajów świata. Specjaliści medyczni twierdzą, że obecnie na świecie nie ma epidemii, a tym bardziej pandemii! Ale ich głosy są celowo tłumione przez wrzeszczące i panikujące Media.

  Dalej: http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/154233,list-otwarty-stowarzyszenia-medykow-rosji

 3. cedric said

  Lipna epidemia?
  https://pracownia4.wordpress.com/2020/04/02/czeka-nas-fiasko-w-sprawie-koronawirusa-podejmujemy-decyzje-bez-wiarygodnych-danych/

 4. JerzyS said

  Nie ma złego, co by na dobre nie wyszło!

  „Witam Państwa,
  Jestem młodym ogrodnikiem prowadzącym gospodarstwo ogrodnicze na Słocinie (Rzeszów). Wraz z narzeczoną produkujemy ogórek szklarniowy/tunelowy i pomidor malinowy w różnych odmianach.
  Niestety, z powodu pandemii giełda owocowo-warzywna jest praktycznie nieczynna, dlatego postanowiliśmy spróbować naszych sił w sprzedaży online naszych produktów.
  Na chwilę obecną posiadamy na sprzedaż jedynie ogórek, lecz za około miesiąc dołączy również pomidor, który ładnie dojrzewa w szklarni.
  Zdajemy sobie sprawę z ciężkich czasów jakie nastały dla każdego z nas, dlatego też cena naszych produktów nigdy nie przekroczy cen sklepowych.
  Dodatkowo wychodząc na przeciw osobom bez własnego transportu oferujemy DOWÓZ naszych produktów.
  Dbając o bezpieczeństwo Państwa i swoje każ…”

 5. NICK said

  Tak.
  Zachowam się normalnie.
  Zasieję więcej niż zwykle.

 6. Bemben said

  Brac sie za bogatych .Ludnosc swiata musi sie z buntowac .I wykasowac tych H……I.\wszelkie rzady to rzady ;;;;;;;;;;;ksiecia tego swiatA czyli ;;;;;;;;szatana
  Bogaci w sluzbie u Szatana.

 7. UZA said

  Ad) Komentarz Admina: „Zwalą na Rosję i Putina”
  Co do zasady Pan Gajowy ma rację – zwalą, ale nie na Rosję, tylko raczej na Chiny, bo Pani Ambasador Mos…coś tam oskarżyła Chińczyków. Z przykrością trzeba zauważyć, że kochani Rodacy nie potrafią (może nie chcą) myśleć samodzielnie ani globalnie czy perspektywicznie. Widzą tylko tu i teraz, a najlepiej, żeby ktoś wskazał palcem.

 8. NICK said

  Nawet grządek kartofli.
  P.S.
  Tzw. pracodawca mój, baba zwykła.
  Nic nie wie.
  Co nastąpi.

 9. Birton said

  koronawirus i kryzys to zaplanowana ŻYDOMASOŃSKA robótka w celu uzyskania bezkrwawo pełnej kontroli nad ludźmi w ramach NWO, tylko dureń tego nie wie

 10. matołek said

  Baśń „Nowe szaty Cesarza” kończy się tak :

  — On jest nagi, małe dziecko powiedziało, że jest nagi!

  — On jest nagi! — zawołał cały lud. Cesarz zmieszał się, bo wydało mu się, że jego podwładni mają słuszność, ale pomyślał sobie: „Muszę wytrzymać do końca procesji”. I wyprostował się jeszcze dumniej, a dworzanie szli za nim, niosąc tren, którego wcale nie było.

  Prawdę mówiąc nie widzę innego sposobu zakończenia „pandemii” inaczej niż przez tumult .Czy wyobraża ktoś sobie , że premier z ministrem wystąpią w TV i powiedzą :
  Robiliśmy was w ciula , wybaczcie nam .

 11. https://nczas.com/2020/03/28/zydzi-w-wielkiej-brytanii-masowo-umieraja-na-koronawirusa/
  „Jak donosi „Jewish News of London”, 5 proc. wszystkich śmiertelnych ofiar koronawirusa w Wielkiej Brytanii to Żydzi. Społeczność ta stanowi jednak na Wyspach 0,3 proc. populacji.”
  To juz bylo na Gajowce…..ale martwi mnie ze moze dojsc b. szybko jeszcze raz do 6 milionow. Winni oczywiscie Chinczycy..bo jakze. Ale zaplaca ..no kto ??? Znowu Polacy…

 12. Listwa said

  W zasadzie to nie jest takie istotne kiedy się to skończy. Skończy się pewnie niezauważalnie.
  Raczej skupić się trzeba jak wybrnąć z tego bałaganu jaki już jest i z „niespodzianek” jakie jeszcze magą zgotować rządzący. Bo z tego może być niezły koronabałagan a niewykluczone że koronazagrożenie. .

 13. Za_granicą_widać_Lepiej said

  przecież tym bydlakom chodzi tylko i wyłącznie o przetestowanie jak społeczeństwa zniosą (czy się zbuntują….) nałożenie im kagańców – za rok w marcu będą przymusowe! szczepienia przeciwko grypie – już tam (panie dziejku) na terenie okupowanej Palestyny uny wynajdywowywowują jakoms szczypionke. aj waj!

 14. Listwa said

  @ 13 Za_granicą_widać_Lepiej

  „o przetestowanie jak społeczeństwa zniosą (czy się zbuntują….) nałożenie im kagańców”

  – przetestowania czy im system dobrze działa i gdzie trzeba poprawić.

 15. D-T said

  Ten wirus to lipa. 16 kwietnia zostanie odwołany.

 16. Birton said

  ad. 11
  hi, hi, do 6 milionów i to bez pieców Topf und Söhne

 17. Re: 16 Birton.
  Na swiecie umrze z powodu „swirusa” i napewno bedzie to liczba 6 milionow…zydow…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  PS. Ewentualnie moze to byc liczba 6 milionow 66 tysiecy…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: