Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o O reformowaniu Kościoła
  Mietek o Austria: bojkot przemówienia…
  Olo o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Yagiel o Wolne tematy (25 – …
  prostopopolsku o O reformowaniu Kościoła
  Boydar o Wolne tematy (25 – …
  Marek o W Konfederacji każdy ma r…
  minka o Austria: bojkot przemówienia…
  minka o Austria: bojkot przemówienia…
  Anteas o Będziemy drugą Japonią?
  Zbigniew Kozioł o Prawybory niedemokratyczne
  Mietek o Kłamstwo założycielskie czyli…
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof o Będziemy drugą Japonią?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Pandemia w służbie globalizacji

Posted by Marucha w dniu 2020-04-02 (Czwartek)

W obecnej sytuacji następnym logicznym krokiem wydaje się penalizacja „kłamstwa koronawirusowego” i równoległa cenzura koronasceptycyzmu w mediach, na czele z portalami społecznościowymi.

Akt taki znalazłby rzecz jasna entuzjastycznych zwolenników. Choćby wśród tych fejsbukowych dyskutantów od kilku tygodni zakrzykujących każdą wątpliwość piskiem „To przez was umierają ludzie, to trzeba ostrzegać, straszyć, zabraniać!”. Jak wiadomo bowiem – nic nie jest tak szkodliwe dla zdrowia, jak myślenie…

Póki jednak jeszcze wolno – pomyślmy. Mechanizm medialny wszyscy znamy. Jeśli po jakimś szczególnie znanym wypadku samochodowym wszystkie media starają się podbijać temat i wyszukiwać podobne zdarzenia – u odbiorców powstaje wrażenie, że nagle gwałtownie wzrosła liczba wypadków. Podobnie rzecz się ma ze znanymi zbrodniami (np. dzieciobójstwem itp.). Jeśli zatem nagle sfokusuje się opinię publiczną na przypadki śmierci od chorób (choroby) to choćby ich ilość nie odbiegała od normy – w odbiorze sprawi to wrażenie pomoru.

A potem to już tylko logiczne konsekwencje, do ewentualnego wykorzystania…

Zarządzanie przez panikę?

No i się wykorzystuje. I to w sposób co najmniej zastanawiający. Jest bowiem rzeczą zupełnie podstawową i naturalną, że się boimy. Każdy ma prawo się bać. Natomiast zadaniem państwa jest strach ten opanować tak, by nie powodował większych jeszcze szkód dla społeczeństwa i poszczególnych jednostek.

A jak zachowują się państwa wobec kampanii koronawirusa, czy opanowują lęki społeczne?

Przeciwnie, te przejazdy ciężarówek „z trumnami” we Włoszech, jakby tych kilkuset chorych umarło w jednym miejscu i trzeba było o nich dodatkowo światu przypomnieć, w proporcji niemal jeden trup na jedno auto! Ten cholernie filmowy news ze zwłokami składowanymi na lodowisku w Madrycie (który byłby choć trochę mniej dziwaczny, gdyby nie poprzedzała go znacznie cichsza informacja, że w ramach lockdownu CELOWO ZAMKNIĘTO hiszpańskie zakłady pogrzebowe…).

A teraz Polska. Czy naprawdę ktoś jest tak głupi czy bezczelny, by twierdzić, że najlepiej społeczeństwo uspokajają krążące radiowozy nadające przez szczekaczki złowieszczy komunikat: „W związku z ogłoszoną w Polsce epidemią koronawirusa prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach”?

Czy tak się uspokaja ludzi, czy przeciwnie, potęguje strach? Czemu ma służyć ta tragifarsa? Jasne, ci już przerażeni będą upierać się, że większemu dobru, co jednak sprawia wrażenie entuzjastycznego głosowania więźniów Dachau na NSDAP, „bo mówcie co chcecie, ale te brunatne chłopaki wiedzą co robią!”.

Przykro mi, staram się łagodnie traktować przerażonych – ale z czasem nawet część z nich poczuje: coś tu śmierdzi. I nie są to trupy z lodowisk.

Jest to wątpliwość do przemyślenia przez, wszystkich przekonanych, że rządy straszą nas, by skuteczniej ratować. Skuteczna władza może opierać się na strachu, ale nie na panice, z natury swej irracjonalnej i chaotycznej. Rozhuśtane emocje z jednej strony mogą objawiać się bowiem np. wzrostem przestępczości (od rabunków sklepów po mordy i gwałty – bo „skoro świat się kończy, to wszystko wolno!”), ale także narastaniem frustracji i depresji, co w stanach skrajnych, pod presją apokalipsy sprzyja autodestrukcji, do samobójstw włącznie.

Tak się na dłuższą metę zarządzać nie da, zaś spodziewane poluzowywanie i zacinanie emocji („cudowny ratunek i ulga – wezwanie do czujności i utrzymania rygorów, bo zagrożenie może powrócić – ponowne zaciśnięcie obroży”) zanim nie spowszednieje i nie stanie się nawykiem (kacet syndromem…?) – tylko rozszerzy zbiorową dwubiegunówkę.

Kto zarabia na koronawirusie

Co równie ważne, tym razem bardzo się pilnuje, by w miejsce naturalnego dla czasu katastrof wzmocnienia więzi społecznych – następowało pogłębienie i utrwalenie skrajnej wręcz atomizacji („social distancing”, zły dotyk na poręczy itp.).

Dalej, miast lansowanego dotąd powolnego wypierania pieniądza papierowego przez karty płatnicze – nagle ich używanie stało kolejnym obligiem wymuszonym strachem. W efekcie sektor finansowy, mimo doraźnych strat w wyniku trwającego kryzysu, odnosi wymierną korzyść, przejmując ogół realizowanych transakcji.

Wprowadzone restrykcje prawno-gospodarcze biją, a w praktyce mordują drobną i małą (a więc narodową) przedsiębiorczość – ale nie dotykają wielkich sieci handlowych. Zamknięcie rodzimych zakładów produkcyjnych – już w całości wymusza import, prowadzony przez międzynarodowe korporacje z krajów, w których lockdownu jakoś nie wprowadzono.

I tak dalej, przykładów przybywa i już z nich widać, że zamiast wieszczonego przez apokaliptyków z lewa i prawa ostatecznego końca globalnego kapitalizmu korporacyjnego – widzimy raczej jego umocnienie do ostatecznego triumfu włącznie. Rzekomo zaś umocnione państwa narodowe wydają się być tylko użytecznymi narzędziami przed przejściem do ostatecznej fazy totalnej globalizacji i rządu światowego. Czy bowiem okołoziemskiej epidemii nie należałoby zwalczać właśnie w planetarnej skali, dzięki wzmożonej kontroli i przy współpracy wyspecjalizowanego, innowacyjnego i zaawansowanego technologicznie kapitału?

Zapewne przekonamy się przy okazji kolejnej zarazy.

Konrad Rękas
https://chart.neon24.pl/

Komentarze 22 do “Pandemia w służbie globalizacji”

 1. Yah said

  To jaki Rosja ma interes uczestniczyć w tej hucpie ? No jaki ? Bo , że uczestniczy to sprawa oczywista, że rządowa agencja informacyjna Sputnik straszy na równi z onetem, to też fakt ?

 2. UZA said

  ad1) Może, oczywiście, tak być, że wszystko już pozamiatane, NWO ma swoje macki wszędzie, zaś rywalizacja między Wschodem a Zachodem jest tylko teatrzykiem dla mas. Nie daj Boże, żeby tak było, ale wykluczyć tego nie sposób. Jeżeli jednak rywalizacja nadal istnieje, to Rosja miałaby powód, żeby na razie uczestniczyć w globalnym oszustwie i udawać, że w nie wierzy. Sądzę, iż amerykańskie społeczeństwo – od lat przyuczane do życia w świecie fikcji – jest bardziej podatne na panikę i chaos niż twardo stąpające po ziemi i zdyscyplinowane społeczeństwa rosyjskie i chińskie. W takiej sytuacji mogą się tam ( w USA) pojawić rozruchy i ruchy odśrodkowe (potencjalnych osi konfliktu nie brakuje), zwłaszcza, że tamtejsi ludzie cenią sobie wolność i są nieźle uzbrojeni. Rosja może więc spokojnie obserwować jak wrogie Imperium samo się rozwala. Gdyby teraz ogłosili, że to wszystko lipa, Nieprzyjaciel mógłby zapanować nad chaosem i wojna potrwałaby dłużej.

 3. Yagiel said

  poUZAmiatane !

  I pewnie to niemożliwe, żeby te rosyjskie szpitale polowe były dla Amerykańcew. Niektórych.

 4. Plausi said

  A może „pandemia WHO” jest dziełem krasnoludków ?!

  Ludzie potrzebują jakiejś interpretacji wydarzeń, jeśli są dla nich niezrozumiałe, szczególnie, gdy mają wrażenie, że wydarzenia stanowią dla nich zagrożenie. A cóż może bardziej zagrażać jak nie pandemia. „Pandemia WHO” zagraża i chcemy mieć tego jakąś interpretację, najlepiej „naukową”, tzn. przedstawioną nie przez jakichś byle jakich naukowców, tylko przez ekspertów zamówionych przez mendia gównego nurtu. Różnicy między naukowcem a ekspertem nie trzeba chyba wyjaśniać ?

  Cóż, przed wiekami miała ludność daleko łatwiej, w takiej sytuacji można było znaleźć jakąś czarownice, albo czarownika, którego wystarczyło wziąć na spytki i sprawa była wyjaśniona. Niestety oświecenie ograbiło ludzkość z tego prostego i skutecznego rozwiązania, co prawda można podobną metodę zastosować wobec osobników, którzy nie chcą płynąć z falą pandemii:

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/30/bp-a-schneider-wielu-biskupow-zareagowalo-pospiesznie-i-z-panika/#comment-890475

  ale nie rozwiązuje to całkiem sprawy.

  Sięgnijmy przeto po ostatnią deskę ratunku jakim są krasnoludki i przyjmijmy, że to właśnie krasnoludki są odpowiedzialne za wyprodukowanie Covid-19 i rozprowadzenie go masowo wśród nas, że administracje krajów UE nie miały żadnego innego wyjścia, jak uwięzić nas wszystkich w areszcie domowym, wszystkie narody Europy zostały konsekwentnie umieszczone w areszcie domowym.

  Jednakże pomimo tej złośliwości skrzatów jest nadzieja, że z pomocą eksperta od wirusów, pan B. Gates wypuścił miliony wirusów w świat pod nazwą „Windows”, które były nawet w stanie inwigilować użytkowników na potrzeby wywiadu, a więc pan B. Gates wezwał rządy świata, to należy do dobrego tonu, że wielki kapitalista wzywa demokratyczne rządy, aby wykonały takie czy inne zadanie, pan Soros czyni to nagminnie. Pan Gates wezwał rządy świata: „Państwa powinny się przygotować do produkcji szczepionki”, w którą pan Gates zainwestował już niemało pieniędzy.
  („Bill Gates: Staaten sollen sich zur Massenproduktion von Covid-19-Impfstoff rüsten”)

  https://de.sputniknews.com/wissen/20200401326751500-gates-covid-19-appell/

  Z uwagi na to, że pan Gates zainwestował bezinteresownie w WHO, pokrywa ok. 15% budżetu tego źródła pandemii, jest rzeczą tylko słuszną, że pan Gates otrzyma nie tylko swój roi (return of investment) ale także należny mu profit.

  Siedząc w więzieniu naszego aresztu domowego możemy doświadczyć, jakiemu wielkiemu myślicielowi to zawdzięczamy, to jest B. Gates: „Bill Gates calls for nationwide social isolation policy”

  https://www.cbsnews.com/news/coronavirus-microsoft-founder-bill-gates-federal-order-social-isolation-combat-pandemic/

  Przynajmniej tym razem nie były to skrzaty, które by nakazały rządom uwięzić całe społeczeństwo w areszcie domowym, to byli przedstawiciele wielkiego kapitału, którzy ustalają, co tzw. rządy mają robić i co mają zaniechać. Mądrość wielkiego kapitału bije nie tylko nasz własny rozum ale i wszelki rozsądek.

 5. Maverick said

  Stany w swojej bazie lotniczej we Włoszech przechowywały sporą ilość testów na coronavirusa od prawie roku. Należy zapytać: Czy czegoś się spodziewali? Niedawno skrycie wywieźli te testy do USA a nie pomogli swojemu sojusznikowi, czyli kolejny powód dlaczego polskie kundle i wasale powinni zdrowo się zastanowić komu się wasalą i sprzedają naród oraz własną dupę.

  https://www.defenseone.com/threats/2020/03/us-air-force-flew-half-million-coronavirus-test-kits-italy-tennessee/163879/

 6. Polecam wypowiedz dziennikarki na temat „pandemii swirusa”…

  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 7. Maverick said

  Jasiek wirus jest zmodyfikowany i prawdziwy. Był przygotowany tak aby na pewne genotypy był bardziej agresywnie atakowane. To jest częścią większego planu NWO.

  Jesteśmy blisko poważnego zawalenia się systemu monetarnego, opartego na kreacji fikcyjnego pięniądza i to ma na celu spacyfikowanie nieświadomych mas społecznych.
  Ma oddalić winnę od hucpy i banksterów. Ogłupione masy za potrzębę poczucia bezpieczeństwa dadzą się szczepić nawet gdy w tym samym czasie zaaplikują im mikrochipsa. Konsolidacja wszystkiego co wartościowe w jeszcze mniejszej grupce właścicieli planety. Gdyby wszystko wymknęło im się z pod kontroli to wyślą głupich lemingów na wojny, gdzie będą wszystko obserwować ze swoich bunkrów.

 8. Yagiel said

  Autor i my tu, dyskutanci mamy dwa problemy: 2. nie mamy szansy jakkolwiek wpłynąć na decyzje kreatorów tego starannie przygotowanego WIRUS SHOW – kimkolwiek oni są, są poza naszym zasięgiem. Bo gdyby byli w zasięgu, już byśmy nie żyli jako groźni… Więc możemy gadu-gadu-gadu nocą, ,gadu-gadu-gadu w dzień… 1. reagujemy zaskoczeni, tj. znając pierwsze kilka liter abecadła WSH – domyślamy się, mniej więcej trafnie, co będzie dalej w tym abecadle, od początku spóźnieni o kilka liter i bojący się, że te kolejne litery, to dopiero będzie smród…! Odbiorą nam kasę, pracę, zdrowie, wolność, życie – właściwie Hiobem jesteśmy globalnym… Co prawda Hiob nie umarł! Ale – może z jakimiś wyjątkami – żyjemy nie dla naśladowania Hioba.

  Jasne, nie zrobiono WSH dla naszego dobra, czy warto więc analizować sytuację i postawę Hioba? Może mądrze jest zrobić unik: szukać jakiejś chatki na wsi i tam dożyć, z kimś kochanym, naturalnej śmierci? Oby jak najpóźniej i w jak najlepszym zdrowiu… No przynajmniej psychicznym. A to zdrowie wyniknie z niezastanawiania się teraz nad motywacjami i celami kreatorów WSH. Otóż i koło się zamkło:
  Nie mamy jak przeciwdziałać – nie warto się tym zajmować.

  To mądra zasadza życiowa: przejmuj się tym, na co masz wpływ – resztę zostaw tym, którzy… No, więc jednak jest o czym myśleć: o tym właśnie i tylko, na co mamy wpływ. A w tym tu zakresie – na co mamy ? Na nie bycie Hiobem w sensie celów życia: mieć tak mało (minimalizm) dóbr i oczekiwań, kg swego ciała i zachcianek duszy, ile tylko się da! Takie OMNIA MEA MECUM PORTO.
  Jeśli nie pomoże to uodpornić się na, powiedzmy, NWO/Big Pharma i na decyzje/czyny ich karbowych, tj. rządów państw – nie łudźmy się demokracją – a nie nasze są zachowania paniczne 90% demokratów/bizonów płci obojej… Hm?
  Bliscy-ważni w realu (rodzina, praca, hobby) i to e-grono tu – to wciąż mamy. Niestety, mogą i to nam odebrać, już się starają… Chcą, żeby nas bolało! To, że tracimy…

  To wygląda na zemstę. Wstawiali nam do pokoju kozę luxusu, ok, nad-miaru różnych pierdół – teraz nam je zabierają… Trzymając nas na e-smyczy: ZDALNY OBÓZ KONCENTRACYJNY albo GETTO – co chyba wyjaśnia, kto się na nas mści i za co… Żydzi chcą wyrównać rachunki? Zemsta za Shoah? Myśmy im to zrobili? NIe. W uproszczeniu – biorąc pod uwagę historię przelewów bankowych – Żydzi Żydom ten los zgotowali… Bo Żydzi są różni: jak Kain i Abel, jak Jakub i Ezaw, jak… Jarosław i Lech, też bliźniacy ? Ci bliźniacy wnieśli nam do Polski konflikt Ezawa i Jakuba, Kaina i Abla ? Czy to nasz problem, że Żydzi mają problem od… Adama i Ewy? Od jabłka? Od chcenia nad-miaru ?

  Teraz Żydzi czy nie Żydzi z NWO/?/ bawią się nami jako lekarze-terroryści. Raczej „lekarze”-terroryści. Mówią, że nie chcą nas zabić a przeciwnie – ocalić. Tyle że w formie chowu małoklatkowego, uwłaczającego naszej godności (są wyjątki), odbierającego nam zdrowie fizyczne i psychiczne: chcą nam oddać to, co im wyżej-Żydzi zrobili pośrednio, tj. rękami karbowych… Rękami wielu naszych przodków też – nie moich, z tego, co wiem, ale owszem polskimi rękami też. Wszelako za namową, za podjudzeniem nad-Żydów! Którzy teraz psują nam dostatnie życie z zemsty ? Kogo/Co oni, nad-Żydzi, stracili w Shoah?
  Bo może oni, nad-Żydzi, tylko zyskali ? (W ogóle nad-ludzie.)
  I teraz chcą jeszcze więcej ? Straszny nad-nad-nadmiar! Czyżby ? (Nie tylko nad Żydzi przecież.)
  Chcą na nas zrzucić własną winę, własne sumienie… Chcą nas ukarać za samych siebie: że są z Kaina i Jakuba…
  A co myśmy mieli z nimi wspólnego, nasze Przodki ? Cóż: BiałoBoga i CzarnoBoga…

  Czy mamy wpływ na decyzje Bogów/Boga,zwłaszcza dawno-dawno temu…? Na decyzje kreatorów, zakorzenione w ich sumieniach ? Czyż jestem stróżem brata mego albo siostry mej ?
  Wysłuchałem cię, Bracie/Siostro, i kiedy podejdziesz do mnie z nożem – tzn.z termometrem czy mandatem za… – kiedy powiesz mi „Dzień dobry!”…Uwierzę ci?
  Ustami tylko to powiesz, czy także sercem i rozumem ? Jak mam to wiedzieć ? Co ty już wiesz…
  Już… wiesz… ?

  Nie wstydź się wiedzieć. Cokolwiek o sobie wiesz – obaj/oboje w tym jesteśmy.
  Pokochaj siebie – pokochaj życie. Jak ja.
  Daj to sobie – nie odbierając mi. Bo i tak nie odbierzesz tego, co już się stało, np. od A do R, S, Ś…

  Nie panikuj – bon giorno, Principe – bon giorno, Principessa
  Buona notte
  Jak to jest po hebrajsku/hibru ?

 9. Trak said

  To ma znieczulić i uśpić czujność. Teraz nikt się nie schowa przed prawdziwą pandemią, bo nie uwierzy, że jest prawdziwa. Tak to działa!

 10. Yah said

  Trawestując Lenina, który twierdził , że imperializm jest najwyższym stadium kapitalizmu, można powiedzieć, że uprawiany przez władze państw bioterroryzm jest najwyższym stadium liberalizmu – ustroju jak najbardziej totalitarnego, choć nie którzy z uporem maniaka twierdzą, że tak nie jest.

  Terror nad większością dla dobra mniejszości …. imigrantów, mniejszości seksualnych czy teraz tych 2000 tysięcy osób, które mogłyby umrzeć na różne choroby, a na ich śluzówkach odkryto by DNA koronawirusa.

  Śmieszą mnie apele przedsiębiorców, którzy potwierdzając kłamstwo władz liczą na to, że od władzy coś dostaną. Nie dostaną.

 11. Maverick said

  to powinno otworzyć patrzałki co niektórym, bo pod nieoficjalnym stanem wojennym traawa kosolidacja wpływów kabały i talmudzkich zniewalaczy świata.

 12. Yah said

  Ad 8

  Trafna uwaga Panie Yagiel . „Nasze” władze zachowują się teraz jak Judenraty w czasie okupacji , które chciały jak najlepiej wypełnić polecenia hitlerowców licząc ….. no właśnie na co …

  Tak wiec to taka globalna zemsta ….. i to ma sens …

  Dla niektórych dylematem będzie to, że to samo dzieje się w Izraelu. Wielokrotnie pisałem o frakcjach na łonie ….. .
  Kto był najbardziej prześladowany w czasie wojny ? Chasydzi i biedota. Kto się może mścić ? Z którą frakcją trzyma Rosja ?

  Давайте читать о семье российского премьера

  „Отец — Владимир Моисеевич Мишустин, родился 25 октября 1939 году в Полоцке (Витебская область, Белоруссия)[80], по официальным данным, работал в «Аэрофлоте» и службе безопасности Шереметьево.

  Мать Луиза Михайловна — родом из города Котлас в Архангельской области, родилась 25 марта 1942 года, была медсестрой”

 13. Yah said

  .http://zavtra.ru/events/maloizvestnie_podrobnosti_o_novom_prem_er-ministre_rossii_i_ego_sem_e
  .http://zavtra.ru/upl/15259/alarge/pic_5681024f9cb.jpg
  .http://zavtra.ru/upl/15259/alarge/pic_18505c2d392.jpg

 14. Yagiel said

  Mam rozumieć, że w tym kalendarzu r. 42 jest przed r.39 ? Znaczy on sprzed narodzenia Jezusa…

 15. Yah said

  Ale dla sprawiedliwości pojawiło się również coś takiego:

  Jeden z komentatorów bloga o sytuacji w Syrii (u Bruska) w temacie, który Pana nurtuje odpowiedział Piakinem.
  Pan pozwoli, że zacytuję:

  „Dlaczego mamy siedzieć w domu ? odpowiada WW Piakin
  Wojna z elitami krajowymi USA ,Clintonoidami to nie tylko sprawa USA. Ta wojna została przeniesiona na teren Rosji. Zniszczenie Rosji dałoby „stranownikom” zwycięstwo i przedłużenie Pax Americana. Teraz Misusztin może spokojnie odkręcać ten prawie dopięty przez miedwiediewowców plan rozwału Rosji . Nasi ludzie ciągle nie pojmują że znaczna część korpusu urzędniczego Rosji pracuje dla USA i są gotowi zrobić wszystko aby zadowolić tamtejsze hieny. To zadeklarowani zdrajcy.
  Moje
  Dopiero co pisałem że WWP gra w tę grę bo ma swoje sprawy do załatwienia z podpindosnikami ale nie podejrzewałem że to tak poważne. W tym przypadku ten filmik o Rosjanach świętujących gromadnie grilla i wódeczkę na świeżym powietrzu nabiera zupełnie innego znaczenia. Ci ludzie powinni siedzieć w domu. Nie dlatego że wirus jest groźny i trzeba go zlikwidować a dlatego że Rosja musi się uporać z dużo gorszym wirusem,znacznie bardziej śmiertelnym jak pokazały lata 90te. Podpindosnikami.
  Koniec mojego
  Nasi „partnerzy” Anglosasi to prości ludzie. Jeżeli jakiś naród żyje na terenie gdzie znajduje się „ich” ropa naftowa to trzeba ten naród unicestwić a ropę zabrać. Teraz „ochraniają” ropę w Syrii i Iraku. Dla nich użyć broń biologiczną przeciw komukolwiek to żadem problem. W Świerdłowsku przecież zafundowali nam epidemię wąglika i chcieli to zrzucić na sowiecką władzę ale było za dużo niestykowek prowadzących do USA. Liberasty do tej pory chronią swojego pana i pilnują aby prawda w tej sprawie nie dotarła do opini publicznej
  WWP schował ludzi w domach nie przed koronawirusem a przed możliwym prawdziwym atakiem biologicznym. Jakiś czas temu poszła jedna przesyłka testowa pocztą. Teraz poczta staje na trzy dni. Służby wiedzą kto ma zaatakować w jaki sposób i kogo. W ciągu tych trzech dni przesyłki zostaną zlikwidowane a poczta zacznie pracować i ludzie nic nie będą wiedzieć. To dlatego policja w Indiach zaganiała ludzi do domów. Komuś teraz bardzo zależy na prawdziwym chaosie na świecie. Trzeba słuchać WWP i nie chodzić w miejsca potencjalnego ataku (kina ,teatry ,galerie handlowe) Pokażmy dyscyplinę i dajmy służbom czas na posprzątanie tych ludzi co chcą ten atak przeprowadzić.
  Sama epidemia koronawirusa nie jest groźniejsza od sezonowej grypy ale próby jej wykorzystania przez USA oraz podpindosników w dowolnym kraju do przekształcenia w prawdziwą epidemię są bardzo prawdopodobne i piekielnie groźne.
  W każdym kraju odpowiedzialne przywództwo zamyka teraz ludzi w domach.
  Trochę historii jak Rosja miała paść w następstwie rewolucji lutowej ale przyszli bolszewicy i Rosję uratowali. Oni też od razu zaczęli grać w tę światową grę i pokazali że są subiektem z którym trzeba się liczyć.”

  .https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/154212,walczac-z-epidemia-czyli-na-progu-apokalipsy#comment_1655020

 16. Yah said

  W kontekście tego co mi zatrzymało i pewnie zaraz się ukaże, nie prościej byłoby ogłosić, że jesteśmy w stanie wojny i grozi nam atak bronią biologiczną. Tylko głupio tak mówić o „sojuszniku” któremu przez lata właziło się bez mydła w ….

  A przecież każdy amerykańska baza, każdy amerykański oddział jest potencjalnym źródłem zagrożenia. No i mamy po co to Defender 2020. Atak biologiczny na Rosję, ale ponieważ z bronią biologiczna różnie może być, nie wiadomo jak wiatr zawieje to lepiej siedzieć w domu.

  Zwróćmy uwagę na zbieżność terminów tek kwarantanny z manewrami.

  Straty gospodarcze spowodowane przestojem gospodarki wydaja się rzeczywiście mało waż w porównaniu ze skutkami działania prawdziwej broni biologicznej.

 17. Siekiera_Motyka said

  Ad. 9 – By wyszukać ten artykuł Googlem jest prawie nie możliwe (dla mnie) jeżeli się nie ma dokładnych „keywords”. Ale dzięki DuckDuck znalazłem artykuł bez problemu.

  2009 rok

  https://www.tagesspiegel.de/politik/gesundheit-schweinerei-mit-der-grippe/1649052.html

  „Bałagan z grypą

  Zagrożenie dla zdrowia spowodowane podrabianymi pandemiami – to motto Rady Europy w styczniu dotyczące wpływu przemysłu farmaceutycznego na globalne kampanie przeciwko ptasiej i świńskiej grypie. Rainer Woratschka

  Berlin – planowana jest nadzwyczajna debata w Zgromadzeniu Parlamentarnym i komisji śledczej.

  Oba zostały zainicjowane przez byłego niemieckiego członka Bundestagu Wolfganga Wodarga (SPD), który jest nadal szefem Podkomisji Zdrowia w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy. Wodarg jest lekarzem i epidemiologiem, uważa, że radzenie sobie ze świńską grypą jest „jednym z największych skandali medycznych stulecia”. W swoim wniosku, który został jednogłośnie zatwierdzony przez komitet, skrytykował wpływ przedsiębiorczych firm farmaceutycznych na naukowców i władze. Spowodowało to, że „niepotrzebnie miliony zdrowych ludzi podejmują ryzyko”

  Nie „Bałagan” a Cyrk dla naiwnych.

 18. Birton said

  ad 12
  „….dylematem będzie to, że to samo dzieje się w Izraelu”
  Otóż podczas IIWW bogate żydomasoństwo amerykańskie, mając na widoku przyszłe zyski Holocaust Industry, poświęciło bez wahania parę milionów biednego żydostwa wschodniego, aby przeszło przez piece i doły,

 19. Yah said

  do 13 jeden komentarzy pod „Walczac z epidemią …..” na Neonie

  Jeden z komentatorów bloga o sytuacji w Syrii (u Bruska) w temacie, który Pana nurtuje odpowiedział Piakinem.
  Pan pozwoli, że zacytuję:

  „Dlaczego mamy siedzieć w domu ? odpowiada WW Piakin
  Wojna z elitami krajowymi USA ,Clintonoidami to nie tylko sprawa USA. Ta wojna została przeniesiona na teren Rosji. Zniszczenie Rosji dałoby „stranownikom” zwycięstwo i przedłużenie Pax Americana. Teraz Misusztin może spokojnie odkręcać ten prawie dopięty przez miedwiediewowców plan rozwału Rosji . Nasi ludzie ciągle nie pojmują że znaczna część korpusu urzędniczego Rosji pracuje dla USA i są gotowi zrobić wszystko aby zadowolić tamtejsze hieny. To zadeklarowani zdrajcy.
  Moje
  Dopiero co pisałem że WWP gra w tę grę bo ma swoje sprawy do załatwienia z podpindosnikami ale nie podejrzewałem że to tak poważne. W tym przypadku ten filmik o Rosjanach świętujących gromadnie grilla i wódeczkę na świeżym powietrzu nabiera zupełnie innego znaczenia. Ci ludzie powinni siedzieć w domu. Nie dlatego że wirus jest groźny i trzeba go zlikwidować a dlatego że Rosja musi się uporać z dużo gorszym wirusem,znacznie bardziej śmiertelnym jak pokazały lata 90te. Podpindosnikami.
  Koniec mojego
  Nasi „partnerzy” Anglosasi to prości ludzie. Jeżeli jakiś naród żyje na terenie gdzie znajduje się „ich” ropa naftowa to trzeba ten naród unicestwić a ropę zabrać. Teraz „ochraniają” ropę w Syrii i Iraku. Dla nich użyć broń biologiczną przeciw komukolwiek to żadem problem. W Świerdłowsku przecież zafundowali nam epidemię wąglika i chcieli to zrzucić na sowiecką władzę ale było za dużo niestykowek prowadzących do USA. Liberasty do tej pory chronią swojego pana i pilnują aby prawda w tej sprawie nie dotarła do opini publicznej
  WWP schował ludzi w domach nie przed koronawirusem a przed możliwym prawdziwym atakiem biologicznym. Jakiś czas temu poszła jedna przesyłka testowa pocztą. Teraz poczta staje na trzy dni. Służby wiedzą kto ma zaatakować w jaki sposób i kogo. W ciągu tych trzech dni przesyłki zostaną zlikwidowane a poczta zacznie pracować i ludzie nic nie będą wiedzieć. To dlatego policja w Indiach zaganiała ludzi do domów. Komuś teraz bardzo zależy na prawdziwym chaosie na świecie. Trzeba słuchać WWP i nie chodzić w miejsca potencjalnego ataku (kina ,teatry ,galerie handlowe) Pokażmy dyscyplinę i dajmy służbom czas na posprzątanie tych ludzi co chcą ten atak przeprowadzić.
  Sama epidemia koronawirusa nie jest groźniejsza od sezonowej grypy ale próby jej wykorzystania przez USA oraz podpindosników w dowolnym kraju do przekształcenia w prawdziwą epidemię są bardzo prawdopodobne i piekielnie groźne.
  W każdym kraju odpowiedzialne przywództwo zamyka teraz ludzi w domach.
  Trochę historii jak Rosja miała paść w następstwie rewolucji lutowej ale przyszli bolszewicy i Rosję uratowali. Oni też od razu zaczęli grać w tę światową grę i pokazali że są subiektem z którym trzeba się liczyć.”

 20. Yagiel said

  ad Yah@12 – co jest przed czym: 39 przed 42 ? czy 42 przed 39 ?

 21. Yagiel said

  ad Yah@16 – to chyba będę ze 3x czytał…
  (A co Piakin mówi o rowerze solo/we dwoje? Zaraz weekend ładny…)

 22. Kar said

  ..polecana pilnie ..higieniczna maseczka jednorazowego uzytku dla…. strachopotow..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: