Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  Krzysztof M o Dwa wektory hipokryzji
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

W co gra Jarosław Gowin?

Posted by Marucha w dniu 2020-04-03 (Piątek)

Od ponad roku upieram się tezie że nie Ziobro, Kamiński czy Błaszczak jest szykowany na lidera prawicowego skrzydła partii proamerykańskiej a właśnie Jarosław Gowin.

Obserwujemy teatr cieni mający uwiarygodnić lidera Porozumienia Polskiego. Ma to pokazać że jest akceptowalny dla centrowego wyborcy głównie tego „konserwatysty” z Platformy Obywatelskiej.

A jednocześnie zupełnie inny od prawicy z twarzą Macierewicza, Pawłowicz i Suskiego. Ma dobry układ z liberalną częścią Episkopatu. Jest równie antyrosyjski jak reszta środowiska Zjednoczonej Prawicy, ale potrafi to lepiej ukrywać. Ma również blokować możliwość rozszerzenia elektoratu Koalicji Polskiej/Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Amerykańskie siły wiedzą że najprawdopodobniej po coronawirusie nie będzie możliwe dalsze sprawowanie władzy przez PiS. Głownie ze względów gospodarczych. Więc szykują szalupę by stronnictwo interesów Waszyngtonu było silnie reprezentowane.

Sam Jarosław Gowin to typowy przedstawiciel środowiska uwolskiego. Jest stypendystą Uniwersytetu Cambridge. W latach 90-tych działał w Forum Prawicy Demokratycznej i związał się kolejno z Unią Demokratyczną i Unią Wolności. W latach 1994–2005 pełnił funkcję redaktora naczelnego wydawanego przez Instytut miesięcznika „Znak”.

W 2005 z ramienia Platformy Obywatelskiej został posłem. Był ministrem sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska. Potem zaś związał się partią Polska Jest Najważniejsza i liberalnym Stowarzyszeniem Republikanie. W 2013 został prezesem partii Polska Razem. Już jako wierny sojusznik Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry został posłem w 2015 roku. W 2017 utworzył partie „Porozumienie”. Jest honorowym współprzewodniczącym Rady Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.

Mentorem politycznym Jarosława Gowina był prof. Zbigniew Pełczyński, którego poznał w Wielkiej Brytanii. W 1988 r. Prof. Pełczyński przyjechał do Polski z pieniędzmi George’a Sorosa i założył Fundację im. Stefana Batorego. Pełczyński był konsultantem Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej i OECD ds. reformy władz i administracji publicznej. W 1994 r. Zbigniew Pełczyński założył Szkołę dla Młodych Liderów Społecznych i Politycznych, tam wykuwano kadry liberałów.

Niezależnie od tego jak potoczy się gra z Jarosławem Kaczyńskim i Zbigniewem Ziobrą – Gowin umacnia swoją pozycję. Buduje legendę niezależnego i cywilizowanego centroprawicowca.

[Czyli żyd na żydzie jedzie i żydem pogania za żydowskie pieniądze – admin]

Łukasz Marcin Jastrzębski
3.04.2020
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 18 do “W co gra Jarosław Gowin?”

 1. Jack Ravenno said

  syjonista oraz ślizgacz – i tyle na ten temat

 2. Kwal said

  W Krakowie ma opinię lewusa, śmierdzącego lenia i karierowicza…

 3. nod said

  rzygowiny się nie zmieniają…

 4. Kojak said

  Smieirdzaca zydowska wsza ! Ten bydlak powiedzail ze bedzie sie kladl Rejtanem, zeby zydowscy kryminalsci i bandyci za pomoca Gender mogli dalej demoralizowac Polske ! :Precz z zydowskim lajdakiem i gnojem !

 5. Birton said

  Gówin wykonuje dobrze swoja antypolską, żydowską robotę, podobnie jak antypolski Żyd Morawer i antypolski wiceŻyd Juda ;
  a tymczasem skundlony naród pepicki zrobił to, co skundlone polskojęzyczne żydostwo jakiś czas temu w Krakowie:
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2020040312188542-w-pradze-zdemontowano-pomnik-marszalka-koniewa/

 6. Adrem said

  Chce schedy po Prezesie.
  Podobno to zejście ma być już w tym roku.

 7. Boydar said

  Jak na tego […] patrzę to misię wyrostek robaczkowy wylewa.

 8. Bezpartyjna said

  Bardzo oślizgły typek.

 9. wanderer said

  Pozwole sobie doprecyzowac, jesli Pan pozwoli, Gospodarzu,

  za żydowskie pieniądze – admin

  – ukradzione Polakom.

  ———-
  Słusznie.
  Admin

 10. Piskorz said

  re 2 Przecież ma to na japie wypisane..!

 11. Olo said

  W co gra żydobanderowska rzygowina przemieszana z kałem kulawego kurdupla, która chciała Polaków zastępować ukraińskimi elitami? Gra w grę, która nazywa się POLIN i będzie żydobanderowskim obozem śmierci dla wszystkich Polaków.

 12. Sarmata said

  Kolejny teatrzyk piątej klepki dla ciemnego ludu tym razem w wydaniu pobożnego posła Gowina, masona rytu szkockiego.
  Chodzi wyłącznie o cichą i „bezproblemową” wypłatę uroszczeń żydowskich, nad którymi prace w zasadzie się zakończyły, a w które to „prace” jest wyjątkowo zaangażowany prezydent.
  Pozostało wypłacić.
  Dwa lata w sam-raz.

 13. JARNO said

  Gowin gra w ‚dupnioka’vide Rejs Piwowskiego.
  .
  Sarmata
  Gowin>mason rytu szkockiego??
  Żeby masony były tak głupie, żeby Olszewskiego, Wildsteina czy Gowin – ‚łykać’? Walnij się ten swój zakuty łeb, świat jest ciut bardziej skomplikowany niż konstrukcja cepa=Sarmaty

 14. Sarmata said

  re. 13 JARNO said 2020-04-03 (Piątek) @ 18:53:52

  Anonimom bez nazwiska nie odpisuję, bo mam ich – tak jak oni siebie – za nic. Za NULL. Znamy takich cwaniaczków bez nazwiska i żadnych danych. Cwaniaczków jednorazowych jak kondon.
  Sądząc po jednym zdaniu to masz wyjątkowo pusto we łbie więc przynajmniej nie ubliżaj bez powodu. O Twojej matce jeszcze nie pisałem, ale po tych wyzwiskach, mogę wspomnieć o jej profesji.
  Jesteśmy na „ty”, bo nie przypominam sobie?

 15. Lily said

  Ma jak widac,u Kaczynskiego wzgledy,
  stad TO wysokie stanowisko w rzadzie.

 16. Boydar said

  Im wyższe stanowisko tym szczelniejszy może być (z urzędu) kordon.

 17. Antymon said

  „Buduje legendę niezależnego i cywilizowanego centroprawicowca” – Jakiego, koorva, niezależnego. Ludzie, mózgi się wam chyba na tej kwarantannie zlasowały. Wczoraj Gowin pyerdnął i natychmiast pojawiły się dziesiątki głosów, że oto sumienie się w nim odezwało, tudzież przyzwoitość i poczucie odpowiedzialności za ojczyznę. Że zaczyna się nowa epoka, że rząd Kaczyńskiego upada, że objawił się nam nowy lider, który zbawi Polskę w czasie zarazy.

  A przecież Gowin nie pierwszy raz „stawia” się Kaczyńskiemu, zwłaszcza po jesiennych wyborach, gdy procentowy udział jego partyjki w koalicji rządzącej wzrósł. Gowin wie, że teraz może dostać jeszcze więcej: a to jakieś posadki w organizacjach przestępczych zwanych spółkami skarbu państwa, a to dodatkowe etaty w ministerstwie, a jak się uda, to może nawet całe nowe ministerstwo. Czyli po prostu kasę.

  Od czasu do czasu Gowin ogłasza więc wszem i wobec, że się z Kaczyńskim nie zgadza. Zwłaszcza w sprawach, na których Kaczyńskiemu zależy i które są na tyle medialne, żeby rzecz szybko trafiła na nagłówki. Potem udaje, że negocjuje stanowisko, mając oczywiście na uwadze tylko i wyłącznie dobro ojczyzny, podczas gdy przedmiotem prawdziwych targów są po prostu pieniądze w takiej czy innej formie.

  W końcu dostaje to, co chciał, wraca na swoje stałe miejsce i dalej potulnie robi to, co mu Kaczyński każe. Tak się stało również tym razem.

  Lider, koorva.

 18. JARNO said

  re.14>Sarmata>nie-anonim ale CEP pozostaje CEPEM a jeszcze na dokładkę SARMATĄ>ponieważ uważam, że ‚moi rodzice to najlepsze co mi się w życiu zdarzyło’ to za tekst o mojej Śp. Matce (1905-2000) skułbym SARMATOWĄ mordę bez wahania nawet naruszają swoją zasadę aby unikać ‚Sarmatowa=oczyszczalni ścieków=Polin’ wyjeżdżać z swojego zadupia.
  Z lubością zacytuję lekko trawestując CK Norwida>Sarmat to 100% energii fizycznej i 0,001 %inteligencji>

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: