Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  prostopopolsku o Tortura nadziei
  prostopopolsku o „Udu***y cię tak, że się…
  oszolomklasyczny o Demokracja jako broń. „Global…
  Lily o Wolne tematy (23 – …
  Gem o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Zabójstwo Kennedyego, 9/11 i…
  Gem o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  Gem o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  UZA o „Udu***y cię tak, że się…
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Pandemia: eksperyment nad kontrolą i tresurą ludzkości.

Posted by Marucha w dniu 2020-04-05 (Niedziela)

Co się dzieje z zwierzętami w ZOO? Stają się dysfunkcyjne. Tymczasem co się dzieje z ludźmi? Rządy zaczynają ogłaszać i stwierdzać że nie możesz udać się w krajobrazowe miejsce, nie możesz prowadzić swojego samochodu, albo zabrać swojego psa do parku na spacer, nie możesz poćwiczyć na świeżym powietrzu.

Teraz dochodzimy do podstawy tego co jest tutaj grane, ponieważ nie ma to nic wspólnego z utrzymywaniem ludzi w bezpieczeństwie, to jest trening kontrolowania, by zobaczyć czy ludzie skiną głową i go zaakceptują. Więc zachęcam was do nie akceptowania, nie pochylajcie się przed niczym z tych bzdur.

Mówienie ludziom że nie mogą jechać swym samochodem wyizolowani ze swoim psem w jakieś krajobrazowe miejsce, poćwiczyć w parku, czy udać się do rodziny, jest absolutnym szambem sprzeczności – kiedy w tym samym czasie pozwalają ludziom chodzić do supermarketów, Castoramy i innych miejsc. Oficerowie policji spacerują jeden obok drugiego gromadząc się, ale to jest okej. Politycy występują stojąc obok siebie w sali pełnej osób z mikrofonami podstawionymi pod nos i to też jest jak najbardziej okej, ale ty masz siedzieć w domu.

W zagranicznych mediach pokazują również drony, które są wykorzystywane w przypadku ludzi którzy udali się w jakieś krajobrazowe miejsca; dron podlatuje i daje im ostrzeżenia mówiąc gdzie mogą być a gdzie nie mogą. To jest ten moment, kiedy ludziom powinna zapalać się czerwona lampka, co za trening tutaj się właściwie odbywa, ponieważ nie ma to nic wspólnego z ludźmi łapiącymi przeziębienie.

Czy ludziom naprawdę się wydaje że tylko dlatego że ktoś najwidoczniej złapał przeziębienie, to cały świat się zamyka? Musisz być poważnie zacofany, naprawdę poważnie zacofany, jeśli to jest to w co właściwie wierzysz. Rządy same to mówią że znaczna część populacji dostanie umiarkowanych czy średnich objawów, oni sami to powtarzają, a później zabraniają spotykania się w parku czy z rodziną.

Grają na emocjach mówiąc, “ale to jest dla dobra wszystkich”.

To nie jest dla dobra wszystkich, bo ma tutaj miejsce parę niedobrych rzeczy. Pierwsza, to że ekonomia się zawali, jest to częścią Nowego Porządku Świata, każdy kto jest zaznajomiony z tematem zna plan. Więc jak to osiągniesz, jak przyćmisz wszystkie te dziury, system pieniężny, od banków po korupcyjnych polityków w tym wszystkim? Musisz to zawalić poprzez różne “naturalne” wydarzenia, tak że oni ujdą z tym na sucho, ponieważ to przyćmi te inne dziury które tam były.

Ale nie tylko to, ludzie zapomną o wszystkich kręgach pedofilskich, jak również najważniejszy fakt w sprawie którego zostali okłamani, na temat “domu” w którym mieszkamy, to znaczy świata. Więc nakazywanie ludziom że nie mogą pojechać z psem do parku nie ma nic wspólnego z dbaniem o bezpieczeństwo. Mówimy tutaj o przeziębieniu, to nie ja jestem tutaj kłamcą, to oni mówili na samym początku że 90% ludzi nie ma się czym martwić, że w najgorszym wypadku dostaniemy kataru i kaszlu, co zdarza się co roku, kiedy przechodzimy z zimy w lato, czy lata w zimę.

Ale teraz nagle próbują zamknąć wszystkich i wprowadzają  idiotyczne restrykcje, co jest totalnie żałosne. I widzimy ludzi wskakujących do tego jakby myśleli że dostaną złotą gwiazdkę, ponieważ mamy do czynienia z niemowlęco-dziecięcym rodzajem umysłów, bo ma to miejsce już od wczesnego dzieciństwa, od podstawówki, poprzez kolejne etapy, to lizanie dupy autorytetom, “tak, spójrz na mnie jak przeskoczę przez twoją obręcz, ale daj mi złotą gwiazdkę. Zobacz jakim jestem dobrym słuchaczem.”

Użyjmy zdrowego rozsądku, swoich własnych mózgów. Jeśli tam naprawdę była by kwestia, to zamknęliby wszystko natychmiast, a nie kawałek po kawałku.

Jest źle, że ludzie się izolują w domach, ale teraz dochodzimy do tego że drony będą nas śledzić jak udamy się do parku aby poćwiczyć czy wyjść na spacer z psem, więc to nie ma nic wspólnego z małymi obcymi którzy rzekomo czepiają się ludzi, takimi że jak kichniesz to leci na innego, albo nawet jak nie kichniesz to siedzi z tyłu twojej gałki ocznej i ocenia, “ooo już mogę skoczyć, są 2 metry, albo poczekam aż zdejmie rękawiczki i wtedy to zrobię. Trenowałem to od zawsze.”

Czy to jest to w co ty naprawdę wierzysz? Ludzie chorowali i chorują nadal, a o ile się orientuje to jak jesteś chory, to twoje ciało zwiększa temperaturę by zabić toksyny które się w tobie zebrały, a kiedy zbierze się ich za dużo, to wytwarzane są komórki aby je zwalczyły i w tym jest coś co nazywają “koronawirusem”.

Testy które dostarczają ludziom, może mającym delikatne przeziębienie poprzez zmianę pory roku, powoduje to że wychodzi im to na testach, ponieważ nie ma nic takiego co by specjalnie izolowało to gówno covid19, tego małego obcego, który czeka aż podejdziesz na 2m tak że będzie mógł przeskoczyć.

Jak dostaję przeziębienia to nie lecę do szpitala, zwłaszcza kiedy mam katar, więc o czym ta szopka jest, że szpitale są przepełnione? Czym? Ludźmi z przeziębieniem. Według moich doświadczeń, jak ludzie łapią przeziębienie, to zostają w łóżku przez parę dni, a nie zawracają głowę innym czy biegają do szpitala.

Czy zastanawialiście się czemu rząd w ogóle troszczy się o wasze zdrowie? Ludzie nigdy nie zadają tych pytań. Jaki biznes oni mają aby wkraczać w twoje niezależne prawo by żyć jako wolny człowiek, podążający za swoim własnym doświadczeniem, swoim własnym zrozumieniem ?

https://globalna.info/

Komentarzy 17 do “Pandemia: eksperyment nad kontrolą i tresurą ludzkości.”

 1. Siekiera_Motyka said

  Panie Gajowy, Szwecja niby spoko z KORONA ?

  https://www.stuff.co.nz/national/health/coronavirus/120805778/coronavirus-to-swedes-its-the-rest-of-the-world-engaging-in-a-reckless-experiment

  —————-
  Szwecja zachowuje się zaskakująco racjonalnie. Oczywiście są pewne obostrzenia, ale głównie na zasadzie rekomendacji, a nie zakazów/nakazów.
  Jutro wybieramy się z wnukami do Fjärilshuset. Na pewno będzie dużo ludzi.
  Co to jest?
  Bardzo fajne miejsce: https://fjarilshuset.se/en/
  Admin

 2. JW said

  Widać, że to nieudane tłumaczenie jakiegoś (prawdopodobnie) anglojęzycznego artykułu, bo polszczyzna kiepska, ale co do przesłania, to tylko przyklasnąć. Ostatnio widziałem przedstawicieli umundurowanej psiarni w grupie liczącej kilka sztuk i pewnie pilnującej, żeby niewol… tzn. obywatele zachowywali „przepisowy” odstęp i nie odbywali nielegalnych zgromadzeń, czyli nie przemieszczali się w grupach 2+. Im wolno, a nam nie. Proszę, proszę…

  Ja i tak trochę poprawiłem najgorsze błędy językowe….
  Admin

 3. Sarmata said

  Chodzi wyłącznie o cichą i „bezproblemową” wypłatę uroszczeń żydowskich, nad którymi prace w zasadzie się zakończyły, a w które to „prace” jest wyjątkowo zaangażowany prezydent.
  Pozostało wypłacić. Dwa lata w sam-raz.

  A moja hipoteza jest taka: Wasz własny rząd robi z was wariatów i dobrze się przy tym bawi.
  Zważywszy na to co mówi Korwin – hipoteza najprostsza jest najbardziej prawdopodobna – to ja mam racje.
  Rząd robi „z tata wariata”. A ile forsy przy tym przepuści na ratowanie Was …
  Za Rocznikiem Demograficznym GUS 2019 – str. 318 mamy dane:

  Click to access rocznik_demograficzny_2019.pdf

  „Choroby układu oddechowego ………………….. 460—519 1980/5,5 1990/4,1 2000/4,8 2010/5,0 2017/6,8 J00—J98” – na 10000 ludności
  A więc zgony na „Choroby układu oddechowego” ogółem: 1980/ 21132 – 1990/ 15753 – 2000/ 18442 – 2010/ 19211 – 2017/ 26127
  z ogółem w latach jw.: 353164, 390343, 368028, 378478, 402852, 414200
  Jak widać w 2017 zmarło 26 127 (dwadzieścia sześć tysięcy …).
  Skala robienia z Was wariatów jest równa 40 zmarłych na koronawirusa i 26127 w roku 2017 na „Choroby układu oddechowego”.
  Jaśniej już?

 4. maasteer said

  .https://www.youtube.com/watch?v=BoE2FHGZgOM&feature=share&fbclid=IwAR0vclvo-x2F2Lc9Nr3wUJqUmgxxXE7YNc5uJoHsmtha_Zyxz2c_ffybmvo

  „PANDEMIA ISTNIEJE I MUSIMY SIĘ ZASZCZEPIĆ” – Kryzys mentalny światowego rządu Wideo usunięte z YT

 5. revers said

  „W zagranicznych mediach pokazują również drony, ..”

  W Grecji, jeżeli chcesz wyjść z domu, musisz to zgłosić i podać cel oraz miejsce. jeżeli otrzymasz zgodę, to dostaniesz specjalny kod sms, który jest przepustką ale tylko do danego miejsca i na określony czas. Musisz tam się udać najkrótszą drogą. Kod może sprawdzić każdy policjant. Pomysłów jest coraz więcej na totalna kontrole.

  No musi na Rusi, ale jak uslyszy gawiedz ze za darmo z microsoftu szczepionka „dam zycie, z nawet zycie po zyciu” to zaraz przyslowiowy kowalski da sie jednorazwo na 7 szczepionek gatesa zaszczepic, rodzine i znajomych, a tych co nie poojada do szczepien z przyjemnoscia zdenuncjuje.

  https://www.businessinsider.com/bill-gates-factories-7-different-vaccines-to-fight-coronavirus-2020-4?IR=T

 6. emeryt darmozjad said

  Nie czarujmy się. Jeśli mamy 68 lat i jesteśmy emerytami czyli darmozjadami, to ze szpitala nas już nie wypuszczą. Dla dobra Narodu i ludzkości. Dobranoc Państwu.

 7. Piskorz said

  re art. szczepionek gatesa’…Gdzieś czytałem, że Gates i jemu podobni + rodziny …nie szczepią swoich dzieci/bachorów…a jest. tego w samej Kalifornii około 17 tys sztuk! ps A my musimy swoje dzieci szczepić.

 8. Re: 7 Piskorz.
  To nie jest problem ze szczepionkami, ale jest problem z ich „zawartoscia”…do ktorej nas „gojow” zyd gates „przekonuje”…a wrecz nakazuje…
  A zreszta, co od zyda mozna oczekiwac czegos dobrego???
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 9. Ziutek said

  Co ta autor piern y , z psem nie można wychodzić ale z dzieckiem jak najbardziej. Kto popstawił na dzieci wygrał, kto na psy to niestety, żadnego chodzenia do parku

 10. Kura domowa said

  Na Białorusi jest 8 osób zmarłych,podobno na świrusa, tam jednak wszystkie zakłady oraz firmy prywatne funkcjonują.
  Chyba już rozumiem, po co była ta dotacja 2 mln zł.
  Na propagandę wirusową.

 11. Yah said

  Полковник ГРУ: что скрывают за пандемией коронавируса? /Владимир Квачков

  .https://youtu.be/SZJC9JM2u70

 12. Kura domowa said

  Proszę Państwa, ja już szczerze mam dość tej afery pt. Koronawirus.
  Sąsiedzi zachowują się jak obce sobie osoby. Dziś dzieci wisiały u mnie na płocie, bo chciały się pobawić z moim synem, z którym akurat grałam w piłkę.
  I szli rodzice tych dzieci i krzyczą : nie wolno,nie zbliżaj się do płotu.

  To co się dziś dzieje, to jest nic, w porównaniu z tym, co będzie za 2 miesiące.
  Ludzie staną się wrogami. Jeden sąsiad podkabluje drugiego, za to że pali ognisko.

  Dochodzę do wniosku, że TW za PRL donosili na kogoś za pieniądze, to była ich wypłata. Natomiast za 3RP ludzie robią to samo, tyle, że za darmo. Jak zwykle ku..wy.

 13. revers said

  ad5

  fabryki Gatesa dla globalych sczepionek

  https://www.pb.pl/bill-gates-zbuduje-fabryki-dla-siedmiu-obiecujacych-szczepionek-987373?fbclid=IwAR06x8Jm1-58PGUl8KiUIYwpKktUeokPGcaDBNdY1DP6dU0jeHu_og8hku0

  czekamy 18 m-cy na zalatwinie tej najlepszej szczepionki.

  Gazeta Warszawska o planie „Burzy”, 10 dniach ciemnosci w mediach .. przed 11.04.2020

  https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/4684-oto-przetlumaczony-plan-burzy-thestorm-poskladany-z-informacji-od-q-przez-goscia-z-australii-tutaj?fbclid=IwAR32ZI2Ifh6cdYV6Cfp45GIlXDe8-UPhJC0e9QRIDvlIHcb4PQnXWgpDUik

 14. Leo said

  Prośba, czy mógłby Admin zablokować Sarmatę z jego „Rocznikiem” ładującym się na każdej stronie? Ja rozumiem, że Sarmata z innej epoki, nie pojmuje tych całych komputerów, ale wklejanie tego samego posta pod każdy artykuł to coś więcej niż umysłowe nieogarnięcie.

 15. Obcy Astronom said

  Wygląda na to, że niezależni komentatorzy podają dwie skrajności:
  1. Zakażonych jest więcej, choroba ma bardziej śmiercionośny przebieg, towarzyszą jej krwotoki, ale rządy ukrywają prawdę (zwłaszcza ChRL).
  2. Koronawirus to pic na wodę i fotomontaż, służąc do tresury społeczeństwa, eliminacji gotówki, czipowania i przymusowych szczepień, zapewniając gigantyczne zyski bankom, a judeosatanistom zamykanie kościołów. Wielu jest na rękę ta epidemia. Eutanazja osób starych i depopulacja jest bardzo mile widziana przez jaszczurów (Jacques Attalie i spółka).

  Szukałem danych, żeby porównać śmiertelność w Lombardii 2015-2019 (choćby te 4 lata, żeby było coś do statystyki) i śmiertelność I-III 2020. Jeżeli wirus ma rzeczywiście wpływ, powinniśmy zaobserwować wzrost zgonów (bezwzględnie), z tendencją wzrostową. Czyli ciężko chorzy na inne choroby po prostu umierają wcześniej („teoretycznie” dożyliby do maja, ale koroniasty wykończył ich wcześniej), krzywa normalnej śmiertelności nakłada się na krzywą wykładniczą i powinien być wyraźny wzrost zachorowań, a po ograniczeniu epidemii, powinien być spadek śmiertelności (bo ci, którzy mieli słabszą odporność zmarli wcześniej).

  Z bardzo niedoskonałej statystyki (brak danych!!!!) wynika, że w Lombardii śmiertelność to średnio 10,1 promila. W 2018 było zgonów 99.542 osoby. Co daje 272 osoby/dzień. Statystycznie. Jeżeli w Lombardii zmarło kilka dni temu w ciągu doby 458 osób, to nie bardzo można to po prostu zignorować. Czyli niestety, wygląda na to, ze na podstawie bardzo fragmentarycznych danych, jednak śmiertelność w Lombardii jest wyższa niż w 2018. Rok 2018 nie był wyjątkowy jeśli chodzi o ogólną śmiertelność w tym regionie (ostanie 20 lat pomiędzy 9,7-10,4 promila populacji). Czyli dla mnie, na podstawie danych, wynika, że nie jest to grypa jak każda inna. Nawet, jeżeli nakłada się na zapaść służby zdrowia we Włoszech. Coś jest na rzeczy, śmiertelność jest większa niż w 2018. Zaznaczam, żeby zrobić dobrą statystykę, potrzeba więcej danych, zakładam, że w każdym miesiącu umiera tyle samo osób.

 16. revers said

  A jakie geszefty przy tej okazji pandemii zalatwia sie? od maseczki niby dla sluzby zdrowia, ale przejete przez erki rzaadowe rzymian z Jerozlimy, po 7 cudnych sczepionek gatesa, co to juz widowsem usczesliwil swiat, bez pingwina Linuxa i OS Apple Jobsa.

 17. Sarmata said

  re. 14
  Lepiej zablokować – jeśli już – tego sprytka pustynnego Leo (said 2020-04-05 (Niedziela) @ 22:37:34 „Prośba, czy mógłby Admin zablokować Sarmatę z jego „Rocznikiem…”

  Roczniki jest GUS a nie mój i jest jednym z nielicznych niezmanipulowanych źródeł.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: