Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Novy o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Voodoosch o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Mietek o Nierozwiązana tajemnica kamien…
  Crestone o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Puste hasła
  bez loginu o Kobiety zachowują się tak gówn…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Marucha o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Jaber o Kobiety zachowują się tak gówn…
  AndreAndre o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  biordal o Kobiety zachowują się tak gówn…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Epidemia koronawirusa szansą na „powrót” Krymu?

Posted by Marucha w dniu 2020-04-08 (Środa)

Trzech byłych amerykańskich ambasadorów w Kijowie – Steven Pifer, John Herbst i William Taylor – zaproponowali w NPR, aby wykorzystać pandemię koronawirusa do wywarcia presji na Rosje i „powrotu” Krymu do Ukrainy.

Zdaniem dyplomatów pandemia COVID-19 „daje nieoczekiwaną okazję” do zakończenia konfliktu na Ukrainie.

[I to są ludzie podobno wybrani jako elity z elit intelektualnych. Przecież toto nadaje się tylko do kopania rowów albo opróżniania szamba. – admin]

Byli ambasadorowie Stanów Zjednoczonych na Ukrainie stwierdzili, że w warunkach rozprzestrzeniania się koronawirusa i spadających cen ropy naftowej, USA i ich sojusznicy powinni zaproponować zniesienie międzynarodowych sankcji przeciwko Rosji, jeśli konflikt na Ukrainie zostanie zakończony.

„Kryzys wywołany przez koronawirusa może zmusić Kreml do zgodzenia się na to” – twierdzą dyplomaci.

Ich zdaniem amerykański prezydent Donald Trump we współpracy z przywódcami Niemiec, Francji i Ukrainy powinien zaproponować Moskwie zakończenie konfliktu na Ukrainie, a w zamian obiecać zniesienie sankcji wobec Rosji. Ponadto w przypadku „powrotu” Krymu do Ukrainy „można będzie znieść też inne sankcje”.

Wcześniej Stany Zjednoczone, UE, Wielka Brytania, Ukraina i Gruzja nie pozwoliły Zgromadzeniu Ogólnemu ONZ na przyjęcie projektu rezolucji zaproponowanego przez Rosję i wzywającego do zniesienia jednostronnych sankcji uniemożliwiających państwom walkę z koronawirusem. W dokumencie zaapelowano przede wszystkim o pomoc krajom, które najbardziej ucierpiały, zwłaszcza rozwijającym się, rezygnację z wojen handlowych i jednostronnych sankcji przyjętych z pominięciem Rady Bezpieczeństwa ONZ. Oprócz Rosji, autorami deklaracji jest jeszcze 28 państw.

Stosunki między Moskwą a krajami zachodnimi pogorszyły się w związku z sytuacją na Ukrainie i wokół Krymu, który powrócił do Rosji po referendum na półwyspie. Zachód, oskarżając Rosję o ingerencję, nałożył na nią sankcje.

Moskwa skoncentrowała się na substytucji importu i niejednokrotnie oświadczała, że rozmawianie z nią w języku sankcji przynosi efekt przeciwny do zamierzonego. Rosja wielokrotnie powtarzała także, że nie jest stroną konfliktu na Ukrainie i przedmiotem porozumień mińskich. Ostatnio w krajach UE coraz wyraźniej słychać glosy o potrzebie zniesienia sankcji wobec Moskwy.

https://pl.sputniknews.com/

Rosji na zniesieniu sankcji zależy tyle, co gajowemu na pochwałach młodych intelektualistów żydowskich. 
Jedyne, co należy u Amerykanów/Usraelców podziwiać, to kurewska bezczelność.
Admin

Komentarzy 6 do “Epidemia koronawirusa szansą na „powrót” Krymu?”

 1. waldens said

  A co z Grenlandią?

 2. Kojak said

  Te zdegenerowane zydowkie kurwy i smiecie sa wyjtkowo bezczelne ! Twe smierdzace gnidy niech raz na zawsze, wybija sobie do swych zydowskich lbow ze KRYM NALEZY DO ROSJI I WARA KOSZERNYM LAJDAKOM OD NIEGO !

 3. Nooo…to może pójdźmy dalej.Epidemia powinno być szansą, na zwrócenie Palestynie zaanektowanych nieprawnie i zagrabionych ziem!!I wypłacenia odszkodowań za zburzone domy i uprawy oraz zniszczone buldożerami wodociągi!!
  .https://twitter.com/hashtag/IsraeliCrimes?src=hashtag_click

 4. Tadeusz said

  Blekotu się obżarli i gadają głupoty, a w sprawie pomocy i współpracy w ramach walki z COVID-19 to może niech przestaną kraść legalnie zakupione maseczki

 5. Mietas said

  To raczej tematy zastępcze, jak kraj się wali, największa śmiertelność z powodu wirusa, największa kompromitacja, i upadek służby zdrowia w USA, upadek gospodarki, to nic dziwnego, że anektują księżyc na własność, czy Krym, to wszystko może budzić tylko politowanie, i szyderczy uśmiech he he, to się doigrali.

 6. lewarek.pl said

  Dziwne, że ktoś może jeszcze przypuszczać, że Rosja odda Krym. Ta sprawa jest zamknięta na wieki wieków, amen.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: