Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Fabrykowanie zgonów na COVID-19 – system potrzebuje przerażających statystyk

Posted by Marucha w dniu 2020-04-08 (Środa)

Fabrykowanie zgonów na COVID-19 staje się faktem. Agencje federalne USA, których głównym zadaniem jest zapobieganie chorobom (zwłaszcza zakaźnym) oraz ich monitoring i zwalczanie, robią wszystko, by przekonać opinię publiczną do „epidemii”.

Tym samym postarano się o to, aby zmienić wytyczne, które nakazałyby lekarzom klasyfikować każdy zgon osoby z podejrzeniem COVID-19 jako podstawową przyczynę śmierci…

Reklamowana „epidemia”

Pomimo faktu, że ponad 90% osób, które rzekomo „umierają” na COVID-19, ma poważne problemy medyczne i inne choroby współwystępujące, agencja rządu federalnego Stanów Zjednoczonych CDC (Centers for Disease Control and Prevention – Centra Kontroli i Prewencji Chorób), została przyłapana na instruowaniu szpitali, aby zasadniczo ignorowały te przyczyniające się do śmierci choroby i obwiniały COVID-19 jako główną przyczynę śmierci.

W ten oto sposób chcą rażąco zawyżać zakres reklamowanej „epidemii”.

Liczba Amerykanów, którzy według doniesień zmarli z powodu koronawirusa, oparta jest na systemie klasyfikacji chorób ICD-10 rekomendowanym przez CDC, do której wprowadzono nowy kod choroby, aby śledzić przypadki śmierci na koronawirusa.

Kod U07.1 zostanie wykorzystany do określenia śmierci w wyniku zakażenia koronawirusem.

Istnieje jednak inny kod wtórny, U07.2, który służy do diagnostyki klinicznej lub epidemiologicznej COVID-19, w którym potwierdzenie laboratoryjne jest niejednoznaczne lub niedostępne.

Z racji tego, że wyniki badań laboratoryjnych zwykle nie są podawane w aktach zgonu w USA, NCHS (National Center for Health Statistics – Narodowe Centrum Statystyk Zdrowia) nie planuje wdrożenia U07.2 do statystyk umieralności.

W wytycznych dla amerykańskich szpitali jasno podkreślono, że oczekuje się od lekarzy, aby jednak dążyli do wyboru kodu choroby i podstawowej przyczyny śmierci pacjenta z podejrzeniem koronawirusa tak, żeby wyszło, że to COVID-19 jest najczęściej podstawową przyczyną śmierci.

COVID-19 należy zgłosić jako bezpośrednią przyczynę śmierci w akcie zgonu dla wszystkich zmarłych, u których choroba spowodowała lub przypuszcza się, że spowodowała lub przyczyniła się do śmierci – napisano w wytycznych CDC z 24 marca. Jeśli zmarły miał inne przewlekłe schorzenia, takie jak POChP lub astma, które również mogły się przyczynić do śmierci, stany te można opisać w części II.

W ten oto sposób agencje federalne USA w połączeniu z magią telewizji chcą przekształcić normalny sezon na grypę w „globalną pandemię”.

Jasne jest, że potrzebują do tego odpowiedniej liczby ciał z „potwierdzoną” bezpośrednio przyczyną śmierci, więc zmieniają wytyczne, by odpowiednio ingerować w statystyki.

Zgony = kontrola = zniewolenie

CDC zachęca lekarzy do założenia, że ​​każdy, kto może mieć objawy grypy, rzeczywiście je ma, i że objawy te są oczywiście spowodowane COVID-19 – i to bez względu na to, czy testy to potwierdziły, czy też nie.

Amerykańska agencja nie przejmuje się też tym, że każdy, kto otrzymał coroczną szczepionkę przeciw grypie, jest bardziej podatny na zakażenie COVID-19, tylko wręcz przeciwnie rekomenduje jej przyjmowanie.
Innymi słowy, sezonowa szczepionka przeciw grypie NIGDY nie przyczyni się do zmniejszenia liczby tych zgonów, bo pacjenci umierają na choroby współwystępujące lub powikłania poszczepienne.

System potrzebuje statystyk, aby cię przestraszyć.

Potrzebują odpowiedniej liczby osób, aby uzasadnić coroczne obowiązkowe szczepienia niebezpiecznymi, nieprzetestowanymi szczepionkami mRNA, aby zapewnić, że tego rodzaju „pandemia grypy” nie zdarza się co roku, ponieważ „eksperci” twierdzą, że powinniśmy się spodziewać, że w przyszłości będzie jeszcze gorzej.

A jedyna nasza nadzieja w „cudownie wynalezionej” szczepionce.

Jakże wygodne jest to myślenie dla twórców szczepionek, koncernów farmaceutycznych i ich nadzwyczajnych zysków.

Wygodne jest to także dla systemu, który nie musi się już tak bać, że odmówisz zniewolenia w dokładnie taki sposób, jaki dla ciebie dawno temu zaplanowali.

Potwierdzenie szczepienia w postaci mikroczipa będzie twoim „paszportem społecznym”, który pozwoli ci w pełni uczestniczyć w życiu społecznym – mieć pracę, chodzić do szkoły, a nawet iść do sklepu.

Będzie dowodem na to, że zaakceptowałeś system Znaku Bestii.

To jak? Pozwolisz uwikłać się w psychozę strachu wyimaginowanej „pandemii” czy zachowasz zdrowy rozsądek i nie dasz się zniewolić?

Czytaj także: Specjalista chorób zakaźnych we Włoszech: „tutaj nikt nie umarł na koronawirusa”

https://www.odkrywamyzakryte.com

Komentarzy 14 do “Fabrykowanie zgonów na COVID-19 – system potrzebuje przerażających statystyk”

 1. Peryskop said

  Twarde dane ?

  SENSACYJNE PORÓWNANIE OFICJALNYCH DANYCH MEDYCZNYCH Z WŁOCH – rozmowa z Jarosławem Dobruckim

 2. mate29 said

  Amerykański wywiad już w listopadzie ostrzegał, że nowy koronawirus rozprzestrzenia się po Wuhan i stanowi zagrożenie dla naszego zdrowia – informuje ABC News.

  Według serwisu, Narodowe Centrum Wywiadu Medycznego (NCMI) amerykańskiego wojska już w listopadzie opracowało raport, w którym ostrzegano przed nadchodzącym „katastrofalnym wydarzeniem”. Anonimowe źródło ABC News informuje, że raport był kilkukrotnie przekazywany dalej, m.in. Białemu Domowi.

 3. Mietas said

  Ray Dalio: „Jedziemy do wielkiej depresji”
  To nie jest recesja; to jest katastrofa. 
  Widzisz to samo, co stało się w 1930 roku.” 
  https://www.forbes.com/sites/alexandrasternlicht/2020/04/08/ray-dalio-were-heading-into-a-great-depression/

 4. plausi said

  Fałszowanie danych o chorobach

  jest nagminne w operacji PANDEMIARZY nazwanej „pandemią Covid-19”. Ilustrację tych praktyk fałszerstwa pandemiarzy w RFN i Polsce opisuje tekst i następne

  https://marucha.wordpress.com/2020/04/06/prof-andrzej-nowak-zabawil-sie-w-matematyka-i-podsumowal-klamstwa-wokol-przebiegu-pandemii-w-polsce/#comment-892546

  Sfałszowane fikcyjne dane są transportowane przez mendia gównego nurtu do ludności w celu jej zastraszenia, zresztą ze znakomitym skutkiem. Nie tylko Polacy dali się ogłópić, meldunki z RFN jakie otrzymujemy potwierdzają, że stan umysłów jest tam podobny, choć zarządzenia nie są aż tak drakońskie. Panująca w Europie histeria wirusowej przybrała w międzyczasie istotnie rozmiary, podstawowym objawem pandemi histerii jest rozkład mózgu przypominający syfilis.

  Cel operacji pandemiarzy jest znany

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/04/cel-operacji-pandemia-who

  opis celu nie uwzględnia wszakże celów, które dopiero zostaną osiągnięte w nastpstwie operacji „pandemi Covid-19”

  http://Nathanel.neon24.pl/post/154300,helmuty-potrzebuja-polskiego-parobka-chca-otwarcia-granicy#comment_1656135

  przy czym nie bez racji niektórzy podejrzewają, że po zakończeniu operacji pandemii należy oczekiwać pandemi koronoawiZUSa.

  http://romualdkalwa.neon24.pl/post/154274,koronawizus

  Pandemia histerii wirusowej potwierdziła stan zdegenerowania heriarchii kościelnej, która z pełnym zapałem wsparła kroki zmierzające do zniszczenia kościoła katolickiego. Dowiodła przy tym, że pod zarządem „naszego kochanego papieża” wprowadzono do kurii wyłącznie elemnty agenturalne wspomnianych wyżej pandemiarzy,

  https://marucha.wordpress.com/2020/04/06/zlamany-chuj-pelniacy-funkcje-prymasa-polski-nie-chce-otwarcia-kosciolow/

  szerzących w społeczeństwach świata wszelką zarazę, że przypomnimy n.p. „open society” Sorosa.

  https://pppolsku.wordpress.com/2017/02/22/wykaz/

  powyższy tekst został omyłkowo umieszczony w następnej dyskusji „Dekalog miernot w dobie koronawirusa”

 5. Marcin said

  We Włoszech na bank 90% tych nieszczęsnych staruszków było zaszczepionych na grypę a na 100% tych co było w domach starości.
  Tu statystyki mogłyby być ciekawe.
  Tylko kto się o to pokusi?

 6. Yah said

  Panie Mietas największa stopę zwrotu dają pozycje długie zawarte na samym dnie. Zresztą ja myślę, , że pod koniec grudnia zajęli krótkie , żeby zarobić na potężnych spadkach. Ja myślę, że już na kontach miliarderów pojawiło się parę dodatkowych zer zarobionych na instrumentach pochodnych.

 7. Mietas said

  Panie Yah, myślę ze ta najdłuższa jazda, jeszcze przed nami.

 8. Mate3 said

  To samo w Polsce. Od dzisiaj nie będą publikować ANI wieku ANI miejscowości. Tylko same liczby! NO JAJA JAK BERETY.

  Ludzie, biznesy padają, ludzi zwalniają, krach nadchodzi, a te debile o maseczkach na ryju umiom tylko gadać.
  W Łodzi zatrzymywali ludzi w autach i pytali o cel podróży. Tak samo jak łapanki robią w Warszawie dla osób z psem czy biegających!

  Mandaty nielegalnie wlepiają, a policjanci, kurwy milicyjne, zaczynają mieć chrapkę, by sięgnąć takiemu stawiającemu się pałką po łbie. Filmiki są w necie.

  Ktokolwiek wygra wybory, następny będzie stan wyjątkowy. Zobaczycie, przebąkują o końcu lipca jako zakończenie kwarantanny. Zrobią nam Bangladesz.

  A propos Bangladeszu:

  W pociągu siedzi Polak i Murzyn.
  Polak przygląda się Murzynowi, bo nigdy wcześniej nie widział Murzyna.
  Chciał się dowiedzieć, skąd ten Murzyn jest i pyta:
  – Bangladesz?
  Murzyn nic. To Polak znów:
  – Bangladesz?
  Murzyn wstał, otworzył okno, wyciągnął rękę i powiedział:
  – Nie bangla.

 9. Głos Prawdy said

  „Nieważne kto umiera na Covid19, zapalenie płuc, grypę, na serce czy raka. Ważne kto prowadzi statystyki.”

  Józef Stalin
  (prafraza)

 10. Maya said

  Szumowski o koronawirusie: Maseczki nie pomagają. 80 proc. zachorowań przebiega w sposób łagodny

 11. Maya said

  The federal government is classifying the deaths of patients infected with the coronavirus as COVID-19 deaths, regardless of any underlying health issues that could have contributed to the loss of someone’s life:

  https://nypost.com/2020/04/07/feds-classify-all-coronavirus-patient-deaths-as-covid-19-deaths/

 12. jok said

  Całkowicie, no na 99,5%, się zgadzam z artykułem – propaganda „epidemiologiczna” w celu tresury ludzi, a nawet i zubożenia sporych rzesz ludzi…..

  Jedno mnie jednak niepokoi, jedna dana, która wygląda obiektywnie, o ile dotyczy dłuższego okresu czasu i o ile dane są prawdziwe.

  Taka, że w Bergamo umiera 4 razy więcej ludzi niż rok temu, bez wnikania jaka jest przyczyna śmierci.

  Oczywiście a) nie wiem czy tak jest, b) jakiego okresu to dotyczy. Jeśli 3 dni, to nie ma o czym mówić. Jeśli 3 tygodni, to moim zdaniem, jest nad czym się zastanowić….

 13. Chmielo said

  Proponuję wszystkim z otwartymi oczami, zapoznać się z seria filmów dr rashida buttara na temat naszej pandemi. Jesli nie ma ich już na Youtube to zapraszam na .advancedmedicine.com
  Żeby się móc zarejestrować musicie użyć invitation code 44035

 14. Re: Artykul…

  Zazwyczaj umarli nie potrafia odpowiedziec na co chorowali, a popioly nie pisza raportow…ze zgonow…
  Jak maja umierac wszyscy na „wirusa”, to tak ma byc zapisane…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: