Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (23 – …
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Sudbina Srba o Pamiętajmy o losie Serbów
  Listwa o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Liwiusz o Putin i putinizacja
  Marucha o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  UZA o Mons. Carlo Maria Viganò: «Bid…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Koronawirus nie przeszkodzi w manewrach NATO na Łotwie

Posted by Marucha w dniu 2020-04-10 (Piątek)

Gdy konia kują, żaba nogę podstawia (autor nieznany).

Na Łotwie, pomimo koronawirusa, na poligonie Meza Mackevici w dniach 13-18 kwietnia odbędą się manewry NATO Steel Brawler – poinformował Sputnik Łotwa, powołując się na siły zbrojne kraju.

„Celem ćwiczeń jest usprawnienie dyslokacji na Łotwie grup bojowych przy zwiększonej obecności i spójności działań sił zbrojnych” – podał Sputnik.

Z informacji agencji wynika, że w manewrach Steel Brawler weźmie udział około 600 żołnierzy i 100 jednostek sprzętu wojskowego. W dniach 13-18 kwietnia na trasie baza wojskowa w Adazi – gmina Dyneburg, poligon Meza Mackevici – baza wojskowa w Adazi będzie przemieszczać się sprzęt wojskowy, co spowoduje krótkotrwałe ograniczenia w ruchu.

Żandarmeria lub Centrum Koordynacji Ruchu będą eskortować konwój sprzętu wojskowego. Podczas zbliżania się do konwoju wojskowego kierowcy proszeni są o przestrzeganie zasad ruchu drogowego i niezakłócanie jego ruchu, na przykład próbując go wyprzedzić – dodała agencja.

Pod koniec marca pojawiła się wiadomość, że u dwóch żołnierzy NATO stacjonujących na Łowie zdiagnozowano COVID-19.

Na Łotwie potwierdzono 612 przypadków zarażenia koronawirusem. Obecnie w kraju obowiązuje stan wyjątkowy. Cały międzynarodowy ruch pasażerski został zawieszony, imprezy masowe odwołane, a szkoły i uniwersytety wstrzymały działalność.

Pandemia koronawirusa

Epidemia koronawirusa ogarnęła niemal cały świat. 11 marca bieżącego roku Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię nowej infekcji koronawirusowej COVID-19. Według najnowszych danych WHO na świecie odnotowano już ponad 1,43 milion przypadków zakażenia, zmarło ponad 85,5 tysięcy osób.

Najcięższa sytuacja z koronawirusem zapanowała w USA, we Włoszech, Hiszpanii i wielu innych europejskich krajach.

https://pl.sputniknews.com

Gajowego ciekawi, dlaczego rząd Rosji udaje, że wierzy w „epidemię”.
Admin

Komentarzy 9 do “Koronawirus nie przeszkodzi w manewrach NATO na Łotwie”

 1. WI42 said

  „Gajowego ciekawi, dlaczego rząd Rosji udaje, że wierzy w „epidemię”.
  Admin”
  Gdy się jest na salonach trzeba zachowywać się według „ich” reguł. Ważne aby osiągać swoje cele – mam nadzieję tak jest. Zobaczymy jaki będzie krajobraz po.

 2. Najcięższa sytuacja z koronawirusem zapanowała w USA, we Włoszech, Hiszpanii i wielu innych europejskich krajach.

  We Włoszech w końcu 2019 była masowa akcja szczepień przeciw grypie. Wiele starszych osób się zaszczepiło. I wielu z nich to ciężko odchorowało. Potem korona-wirus i mamy zgony.

 3. Ad. 2 (Aneks)

  We Włoszech w Lombardii. To potwierdzili Polacy tam mieszkający.

 4. rycho08 said

  Panie Gajowy,

  rząd Rosji, jak Pan słusznie zauważył, udaje, tylko i wyłącznie dlatego, że jest to kraj w którym działają „niezależne media”.
  Ludzie tak czy inaczej umierają, nawet niekoniecznie na korona.. i w przypadku braku kwarantanny media rozszarpałyby władze na strzępy.
  A, że Rosję stać na trochę wolnego to i wszyscy są zadowoleni.

 5. Lily said

  MUSZA cwiczyc.
  N.W.O=Calkowite zniewolenie”gorszego sortu”.
  Jeden swiatowy rzad. CITY of LONDON ?.
  Jedna religia,mozna sie domyslec,skad wyjdzie.
  Jedna armia,NATO.

 6. Yah said

  Ad 4

  Wątpię. Pokazywałem Wam rodzinkę Miszustina. W Moskwie odbywa się jakiś spektakl, nie zatrzymuje się życia, nie więzi się ludzi w mieszkaniach ze strachu przed niezależnymi mediami. Panie Rycho , nie bądź Pan śmieszny co to za władza mocarstwa światowego, która ze strachu przed mediami zamyka ludzi w mieszkaniach. Myli się Pan, robią z Rosji łagier, tym razem na całym terytorium i to cyfrowy. Nikt się nigdzie nie ukryje, co było możliwe w ZSRR.

  Zbierają dane o pobycie wszystkich ludzi 65+ w Moskwie ( trzeba samodzielnie podać imię, nazwisko, telefon i miejsce zamieszkania) niby po to by dostarczyć paczkę z żywnością. Po co ?

  Pisałem o gruźlicy, która w takiej Rosji jest 17 razy bardziej śmiertelna od tego niby śmiertelnego wirusa. I co ? I nic ?

  Skoro władze Rosji stoją po tamtej, złej stronie, to Syria to ściema. Pytanie jak i po co użyją tej hipersonicznej, precyzyjnej broni.
  Pan WI42 pisze – „Ważne aby osiągać swoje cele ”

  Pytanie – jakim kosztem, czyim kosztem. Czym to co robią rożni się od doprowadzenia Warszawy do zagłady, a jej mieszkańców do śmierci tylko po to by „pokazać światu ….”

  Panowie nie można usprawiedliwiać ewidentnego zła bo MOŻE w perspektywie jest jakieś dobro. Tak można usprawiedliwić każde szubrawstwo.

 7. Kura domowa said

  Ad.pytanie Sz.P. Gajowego. Rownież sie nad tym zastanawiam… Spogladajac na statystykę umieralnosci na pierdolca. Najbardziej zadziwiające jest, ze na Białorusi zmarły ok. 33 osoby, gdzie cała gospodarka funkcjonuje normalnie. A jeszcze bardziej zadziwia mnie to, ze w krajach Afryki ,gdzie nie ma dezynfekcji ,higieny, dobrobytu ii maseczek,śmiertelność jest znikoma. Może ktoś coś podpowie??

 8. Yah said

  ” Drodzy bracia i siostry w Chrystusie! Putin i jego kremlski kagal są całkowicie bezczelni. Nie dbają o konstytucję, nie dbają o praworządność w kraju. Rozkoszując się całkowitą nieodpowiedzialnością i bezkarnością przez ostatnie 20 lat, stworzyli w Rosji prawdziwą bezprawność prawną.

  Ale my, obywatele naszego kraju i WŁAŚCICIELE naszego KRAJU, nie musimy pozwolić tej garstce przestępców „koszmarować” nas i nasze dzieci, nie możemy pozwolić im na zniszczenie gospodarki kraju, małych i średnich przedsiębiorstw oraz pozbawić nas wszystkich praw i wolności zapisanych w Konstytucji. (…)

  Drodzy rodacy, bracia i siostry! Powinniśmy się wstydzić naszych ojców i dziadków, którzy wyzwolili Rosję i cały świat od nazistowskiego faszyzmu, że obchodzimy 75. rocznicę ich wielkiego zwycięstwa, kiedy jesteśmy w niewoli na własnej ziemi. A najgorsze jest to, że nawet nie próbujemy wyzwolić naszej Ojczyzny, naszego ludu, naszych kobiet, dzieci i osób starszych z tej faszystowskiej niewoli!

  Bracia i Siostry! Nie wolno nam pozwolić tym przerośniętym Kremlowskim okupantom zamienić nasz kraj w więzienie! To jest nasz kraj! To jest nasza ojczyzna, podlewana krwią naszych przodków! Dlatego my, a nie ten gang cudzoziemców, zdecydujemy, jak będziemy żyć w naszym kraju! Boże, pomóż nam! ”

  .https://3rm.info/main/79726-vot-propusk-dlja-peremeschenij-bez-qr-koda-skachivajte-i-raspechatyvajte-skachat.html

 9. Boydar said

  Jak żydowskie cze-ka rżnęło kogo chciało to było źle, no bo było. A teraz, kiedy przyszła pora remanentu to płacz wielki i zgrzytanie zębów. Nie ma róży bez ognia, trzeba to po prostu przeżyć. A profetykę, co Kreml ma na względzie robiąc to czy tamto, można sobie w du*pę wsadzić, bo pojęcia zielonego nie mamy jaka sytuacja faktycznie jest. Konsorcjum władców świata doszło pod presją sytuacji do konsensusu, że potrzebny jest antrakt. I każdy z lokalnych władców może zrobić w trakcie co uważa za stosowne, krysza jest jedna dla wszystkich, nazywa się covid-19.

  Poczekajmy do następnego aktu, wtedy ocenimy. A w Polsce ocenimy m.in. po telewizji. Jakie twarze będą dominować, czy żydowskie sztuka w sztukę jak dotychczas czy może bardziej polskie. Ocenimy też po języku kleru i epidiaskopu, bo une też oberwą. Zapewne nie wszystkie od razu ale tak się stanie, pośpiechu nie ma.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: