Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  lewarek.pl o Pamiętajmy o losie Serbów
  Sceptyk o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Powstaje ODSOK

Posted by Marucha w dniu 2020-04-13 (Poniedziałek)

(Ośrodek Dokumentujący Skutki Operacji „Koronawirus”).

Z inicjatywy ruchu „Szlak Uwłaszczeniowy” powstaje zespół dokumentujący ekonomiczne, gospodarcze i społeczne skutki nadzwyczajnego stanu, w którym wszyscy się znaleźliśmy.

Wiele wskazuje na to, że jego rygoryzm demolujący przestrzeń publiczną we wszystkich jej obszarach, nie znajduje żadnego rozumnego uzasadnienia, ale jest wyłącznie przejawem globalnej gry politycznej.

Przedłużająca się opresyjność sytuacji, w której wszyscy funkcjonujemy, już teraz stygmatyzuje naszą polską rzeczywistość. Zainicjowany został proces rujnowania polskich przedsiębiorstw. Analitycy spodziewają się masowych bankructw i upadłości. To z kolei przyniesie potężną falę bezrobocia i pauperyzację Polaków. Ich społeczne skutki będą trudne do oszacowania.

Nie wolno dopuścić do tego, by osoby odpowiedzialne za kryzys, w którym każdego dnia się pogrążamy, czuły się bezkarne. Musimy rozpocząć dokumentowanie negatywnych zdarzeń dziejących się wokół nas. Uczyńmy to wspólnym wysiłkiem!

>https://www.facebook.com/groups/525517928382201

https://zagozda.neon24.pl

Komentarzy 15 do “Powstaje ODSOK”

 1. Maya said

  „Oni nie wiedzą, który koronawirus nas atakuje? Izolacja niszczy naszą odporność”! Dr Shiva wRealu24

 2. Sarmata said

  Łukasz Szumowski – życiorys za Wikipedia:
  „Urodził się 3 czerwca 1972 w Warszawie[1]. W 1997 ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie.” – dwa pierwsze zdania!
  Tak wygląda życiorys człowieka który nie miał ojca, matki, 4 dziadków … ale potrafił zamknąć wszystkie Kościoły dla 35 000 000 katolików na Wielki Post i Wielkanoc … i nikt nawet słówka nie pisnął. Co za dumny naród ci Polacy …

  Od czwartku żydostwo uatrakcyjni polskim gojom życie i naznaczy ich maseczkami tak jak Adolf Eichmann naznaczył żydów żółtymi gwiazdami w II WŚ.
  Ciekawe czy dumny naród polski to polubi?

  Skoro rządy wmawiają nam, że „mamy epidemię” to przypomnę, że podczas każdej epidemii – od czasów wczesnego średniowiecza – wszystkie narody „przyglądały” się sprytom pustynnym ze szczególną starannością.

  P.S. Chrystus uwolnił się od krzyża – patrz film poniżej – podczas gdy antykatolicki arcybiskup Bruno Forte niósł go ulicami Chieti we Włoszech w Wielki Piątek. (Dziwne, że uwolnił się z obu rąk w tym samym czasie)
  Procesja Wielkiego Piątku odbywała się w Chieti w każdych warunkach od 842 r., nawet gdy Niemcy zakazali jej w 1944 r. Podczas II Wojny Światowej.
  .Jednak w tym roku procesja została anulowana przez koronawirusa.
  Forte niósł krzyż tylko z seminarium do katedry w otoczeniu dziennikarzy.
  Forte brał udział w opracowaniu pro-rozwodu i pro-świętokradztwa ( Amoris Laetita) i uważa, że rozpusta homoseksualna przynosi „szczególną łaskę Kościołowi”.

 3. . said

  Cóż, jedna osoba w mojej rodzinie jak dotąd wydająca się myśleć samodzielnie i będąca negatywnie nastawiona do plemiona znad Jordanu powiedziała mi wczoraj, że w tv podano, iż Polska gospodarczo się rozwinie jak nigdy. I ta osoba wierzy w te telewizyjne pierdy banku światowego i temu podobnych instytucji mówiąc: „Żydzi potrzebują Polski do walki z Rosją i dlatego nie pozwolą żeby Polska gospodarczo upadła”. Cóż tu dodać? Może lepiej faktycznie zamknąć się w domu i nie odwiedzać znajomych i rodziny, bo ludzie pierdolą takie głupoty, że ma człowiek dość ich wszędzie.

 4. JARNO said

  re.2
  >i to jest właśnie ‚praktyczny’ użytek ‚corono-virusa’ >>ściama zaaplikowana przez Deep Jewish State>nie trzeba wojny, niczego>wszyscy ‚morda w kubeł’ – przynajmniej ‚nominalnie’>>
  COVID-19 A Diabolical Totalitarian Plot?>>https://stephenlendman.org/2020/04/covid-19-a-diabolical-totalitarian-plot/
  a przy okazji
  Henry Kissinger op-ed w The Wall Street Journal >>The Coronavirus Pandemic Will Forever Alter the World Order >>
  https://www.wsj.com/articles/the-coronavirus-pandemic-will-forever-alter-the-world-order-11585953005?mod=searchresults&page=1&pos=2
  .
  chociaż ‚niektóre’ koła ‚nielubiący’ Kissinger w USA mają BBB naprzeciw konceptowi Kissingera>>
  Henry Kissinger: World to Change Irrevocably Post-COVID-19 >>https://stephenlendman.org/2020/04/henry-kissinger-world-to-change-irrevocably-post-covid-19/
  .
  podczas gdy US democrats>rąsiami Adama Schiffa (z tych Schiffów. Warburgów, etc) +lekka pomoc Dionne Feinstein-ci są ‚przypadkiem’ z California- Rep. Adam Schiff unveils bill to probe US response to coronavirus >> https://www.dailynews.com/2020/04/11/rep-adam-schiff-unveils-bill-to-probe-us-response-to-coronavirus/
  chociaż czy bo>>US Knew of Novel Coronavirus Threat, Failed to Prepare>>>https://stephenlendman.org/2020/04/us-knew-of-novel-coronavirus-threat-failed-to-prepare/
  .
  i coś mi się widzi, że ta ‚inicjatywa’ ODSOK to taka wersja komisji Adama schiffa w USA, czy komisji sejmu ds ‚wyceny roszczeń wobec Niemców’ czy ….etc, etc.
  Dudabus z całą pewnością posika się ze strachu (jak zawsze0 podczas gdy ‚totalna opozycja'<<ma lepsze 'plecy' niż dudabus+zjednoczone prawiczki realizujące 'testament lech a kaczyńskiego'DEEP JEWISH STATE
  NEC LOCUS UBI POLONIA FUIT

 5. Ale dlaczego? said

  AD. 3
  „Żydzi potrzebują Polski do walki z Rosją i dlatego nie pozwolą żeby Polska gospodarczo upadła”

  Chyba marne to pocieszenie, że będzie nam dobrze, zanim zamienimy się w lej poatomowy…
  Większej głupoty dawno nie czytałem 😉
  Wypadało by jegomościowi uświadomić, że póki co, logika obowiązuje, przynajmniej w tej skali.
  Aaa, nawet nakaz miłowania nieprzyjaciół nie oznacza, by pozwolić im wepchnąć Polskę w przepaść.

 6. Jack Ravenno said

  @3 . – ręce opadają…

 7. . said

  Bo to jest coś takiego panowie jak „dwójmyślenie”. Chyba Orwell to opisywał. Taka hipokryzja. Tak działa psychika permanentnie indoktrynowanego umysłu. Przykład inny: na facebooku jest wiele grup i stron „patriotycznych” prowadzonych przez zwolenników PiS i tychże często wielu tam komentuje. Biało czerwone barwy, orły, krzyże, mapy z XVII wieku itp. Proponuję napisać im, że PiS to nie są patrioci, bo (i tu wymieniajcie o żydach, USA, Ukrainie itd.). Cześć z nich poprostu zaprzeczy, że to wszystko ma miejsce i żadne zdjęcia, filmy, linki ich nie przekonają. Inni po czasie przyznają rację ale i tak powiedzą, że lepsze PiS niż PO. I oni się mają za patriotów.

  Na forum pewnego miasteczka założyłem temat o neobanderyzmie na Ukrainie i jego wpływach w naszym kraju. Były linki do artykułów z tego bloga, linki do filmów z you tuba, maszerują banderowcy znani politycy w Kijowie razem z karakanem ramię w ramię, policja ochrania marsze nazistów w Przemyślu i temu podobne. I co? Ludzie stwierdzili, że to nonsens, że ja kłamię. A co się będę produkował!

  Wiele razy postulowałem w necie zrzeszanie się Polaków w celu zrobienia jakby zwartego frontu antydezinformacyjnego. Nawoływałem do namolnego linkowania ciekawych artykułów do znajomych, zakładania na różnych forach niewygodnych dla systemu tematów do dyskusji, zachęcałem wielu do wszelkiej pracy organicznej itp. Wszystko to jest o kant żopy warte, bo nie przynosi efektów. Po ludzku niemożliwe do zrobienia. Trzynaście lat krążyłem wokół różnych grup nacjonalistycznych i widzę, że chyba żadna z nich nie wie co się dzieje i czym będzie nowy porządek świata. Konfederaci co to w Rosji widzą wroga, a USA i Ukraina ich zdaniem nam nic nie zrobią (Bosak, Urbaniak). Cejrowski idol wielu katolików i prawicowców chciałby Niemcom dać Szczecin. Czy on sobie zdaje sprawę ze słów jakie wypowiada publicznie? Albo debil albo agent, a oni go kochają.
  Chciałem, żeby jednej ze szkół na Pomorzu nadano imię jej przedwojennego dyrektora zamordowanego w 1939 roku przez gestapo po tym jak wydał go jeden z miejscowych szwabów. Inni z mieszkańców wsi w której znajduje się szkoła proponowali nazwać ją imiemiem dyrektora z lat 80 i 90, który szkołę bardzo rozbudował, a miał wśród mieszkańców autorytet i był lubiany. Nic to. Nasze inicjatywy spalił wójt, który zdecydował, że szkoła będzie nosiła imię znanego gościa co w czasie wojny podpisał folkslistę, bo miał niemieckie korzenie. To nie jest już Polska to jest jakaś patologia.

  Co my możemy zrobić? Sami nie zmieniać się na gorsze. Trwać jak okopana twierdza. Bo cóż więcej?
  Na koniec taki pocieszający cytat z Krzyżaków: „Reszta w rękach Boga. On pomoże swoim wiernym sługom.”

 8. abc said

  #1 Maya
  No i usunęli film. Po 6 godzinach od jego wrzucenia na YT było 196 tys (!) odsłon co świadczy o sporym zainteresowaniu alternatywną informacją o koronawirusie niż TV. Przez 30 min jak go oglądałem doszło kolejne 10 tys odsłon. Nie wiem ile on mógł wisieć ale załóżmy że z 8 godzin i taka jest żywotność filmów na You Tube z innymi opiniami niż media głównego nurtu, sporo krócej niż koronawirus wiszący w powietrzu. Ot, wszystko na temat wolności opinii, słowa.
  Dla niezorientowanych. Film był wywiadem przeprowadzonym przez polski kanał Real TV (proszę mnie poprawić bo nie mam pewności czy dobrze napisałem nazwę) z hinduskim lekarzem w USA dr. Shiva. Jest on bardzo krytycznie nastawiony do samego leczenia wirusa jak i całej służby zdrowia w USA oraz działań rządu w walce z epidemią. Negatywnie też się wypowiada o całym przemyśle farmaceutycznym jak i systemie zdrowia który jest mu podporządkowany. Dodam że wcześniejszy film na tym kanale z wywiadem z dr Shiva także został usunięty przez You Tube. Taka jest ta zachodnia demokracja jak i wolność słowa nie pisząc już myślenia.
  Dziękuje Mayu za podanie linka do filmu i zwrócenia na niego uwagę.

 9. Maya said

  Jak ktoś zna angielski, to polecam poniższy wywiad, gdzie dr Shiva wypowiada się o wszystkim bardziej szczegółowo, niż w wywiadach dla wrealu24:

  EXCLUSIVE: DR. SHIVA EXPOSES FAUCI, BIRX, GATES, AND THE W.H.O. COVID-19 ENDGAME

  Pierwszy wywiad dla The Next News Network:

  EXCLUSIVE: Top Doctor EXPOSES EVERYTHING The Deep State Is Trying To Hide About CV | Dr. Shiva

  >>>https://www.youtube.com/watch?v=1BiM1YYIPCo

  A tu usunięty przez yt i ponownie wrzucony pierwszy wywiad dr Shivy dla wrealu24, z angielskim tytułem jakoś jeszcze wisi:

  „Most people are not dying from this coronavirus! People are fear mongered! Dr Shiva in wRealu24

  Tutaj kanał dr Shivy:

  https://www.youtube.com/user/drvashiva/videos

 10. Ale dlaczego? said

  AD. 7
  Degrengolada umysłowa niestety jest dziś powszechna.
  Np. wyleczyłem się jakiś czas temu z Międlara i jego strony. Raz że zobaczyłem film z jego „występu” na 11.11. Takiego ładunku nienawiści nie nosi człowiek mający dobrze poukładane w głowie.
  Zaś na jego wprawo zauważyłem, że są usuwane komentarze, gdy tylko nie zgadzają się z opinią redaktorów. Np. próbujące umiarkowanie bronić Rosjan.
  Ostatnio zajrzałem i taki oto tekst jakiegoś trumpowego/neokonowego agenta przeczytałem:
  https://wprawo.pl/j-matysiak-z-usa-terapia-grozniejsza-od-choroby/
  Zresztą w temacie.
  Poplątanie z pomieszaniem + skrzywienie umysłowe i owe dwójmyślenie…

  Co do pracy organicznej.
  Miałem nadzieję, że RN będzie tą nową jakością. Niestety stapiają się z kurwinistami neoliberałami. A po ostatnim zagraniu z ustawą „miedziową” wiadomo że to ślepa uliczka.

  Chyba pozostaje nam liczyć na Bożą rękę.
  Bo jak ludzie w końcu dostaną po dupie i zaboli, to zaczną myśleć…
  Zresztą zgodnie z zasadą wychowawczą znienawidzoną przez lewactwo i zwalczaną obecnie.
  Zgodnie z którą tłumaczenie nie na wiele się zdaje, a dupa, odwrotnie do słuchu, ma bezpośrednie i szybkie połączenie nerwowe z mózgiem. Jak dupa boli, to od razu wiadomo, co na tym świecie jest dobre, co złe. I co jest prawdą a co od złego pochodzi…

 11. Bili de kid said

  Nakaz noszenia masek zwiększy tylko poziom przestępczości i ośmieli ludzi do czynów kryminalnych. I o to być może chodzi, żeby sprowokować rozruchy i zamieszki, wstawić w nie prowokatorów, spacyfikować nastroje a następnie jeszcze bardziej zaostrzyć prawo.

  A tak przy okazji – co z więźniami? Przecież cele są wielokrotnie przepełnione.

 12. Maya said

  Dr Shiva Ayyadurai: Oni nie wiedzą, który koronawirus nas atakuje! Izolacja niszczy naszą odporność!

  https://m.cda.pl/video/50021544b?wersja=720p

 13. Bili de kid said

  @Maya Spier*alaj z tym g*wnem.

 14. abc said

  @ Bill de kil
  o co Tobie chodzi? Twierdzisz że ten hindus bzdury mówi?

 15. plausi said

  Do DOMU WARIATóW skierowano

  dokładnie do zamkniętego oddzaiłu psychiatrii uniwersytetu w Heidelbergu, sierowano 12.04.2020 przemocą adwokat, która odważyła się wnieść do sądu sakrgą na internewanie społeczeństwa w areszcie domowych, o czym pisaliśmy:

  https://marucha.wordpress.com/2020/04/03/pandemia-koronawirusa-koniec-ery-prywatnosci/#comment-891498

  można więc rzec, że władze wypełniają polecenia zgodnie z czwartą regułą:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/#Metody_walki_4

  to i tak bardzo po ludzku, bo następna metoda dla tej pani byłaby z nr. 6. A tak dostanie trochę środków na nerwy i wyjdzie spokojna jak aniołek.

  Jak widać po stosowanych metodach, pod tym reżymem tyranii postanowiono definitywnie nas obrabować, co oznacza w końcowym efekcie niewolnictwo globalne, na wżór być może ChRL, która tak sprawnie wykonała operację „Wuhan”.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/03/25/jak-najskuteczniej-zwalczyc-pandemie-who/

  Masy zostały tak dalece zastraszone i ogłupione „pandemią WHO”, że te masy w „demokraktycznym” plebiscycie opowiedziałyby się za niewolnoctwem, gdyby je przed wyborem postawić, zgodnie zresztą z pomysłme Rockefellera.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: