Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezsenna o Wolne tematy (24 – …
  Sudbina Srba o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wolne tematy (28 – 2020)

Posted by Marucha w dniu 2020-04-15 (Środa)

Niestety, pani Małgorzata Rozenek okazała się standardową idiotką popierającą LGBT (podobnie jak jej mąż) – i, co z reguły idzie w parze, ma tolerancyjny stosunek do aborcji i w ogóle jest feministką całą gębą.

W związku z tym niniejsza informacja jest ostatnią w gajówce informacją o tej pani – choć świetnie rozumiemy, że bycie idiotką jest warunkiem zostania celebrytką.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2020/04/12/wolne-tematy-27-2020/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2020/04/17/wolne-tematy-29-2020/

Gajowy Marucha

Komentarzy 257 do “Wolne tematy (28 – 2020)”

 1. bryś said

  Może dawać by ciekawostki z zycia wielkich ludzi (łącznie z ich przeszłością)? Jak nasz premier czy minister skarbu, czy jacyś lobbyści? Wiadomości o wagsach jest wszędzie do zrzygania. Tańczą, robią brzuszki, rozdają miliony na maseczki. Ze szmatławcami, konkurencji Gajówka nie zniesie pod tym względem.

 2. Yah said

  ” «Pozdrawiam moich fanów i sympatyków z wyrazami wdzięczności za całe wasze wsparcie i przywiązanie, okazane mi na przestrzeni lat. Przedstawiam Wam niepublikowaną wcześniej piosenkę, którą nagraliśmy jakiś czas temu i która być może zainteresuje Was.
  Uważajcie na siebie, bądźcie czujni i niech Bóg będzie z wami».
  Bob Dylan, 27 marzo 2020
  (…)
  Dlaczego robić to właśnie teraz?
  Z jakiego powodu taki samotnik jak Dylan – zawsze ultra powściągliwy wobec mass-mediów – staje się nagle tak bardzo gadatliwy?

  Opublikowanie «Murder Most Foul» nie jest związane z żadną konkretną rocznicą. Być może pojawienie się ballady w czasie pandemii jest medytacja nad zdradzonymi nadziejami Ameryki.
  Czyżby Dylan zauważył konieczność wysłania ostrzeżenia – przefiltrowanego elegancją kunsztu artystycznego?

  Tak, czy owak, komunikat jest jednoznaczny, wraz ze wskazówkami celowo tam umieszczonymi, umożliwiającymi jego odczytanie. Jest tam dla przykładu zaproszenie do „zagrania liczby 9, liczby 6” – «Play number nine, play number six», oznaczających doskonałość harmonii. Mamy do czynienia z kontekstem ściśle ezoterycznym; podobnie sprawa ma się z masońskim znaczeniem liczby 33, zacytowanej à propos „braci” organizujących „piekło” w Dallas.

  «Nie jest absolutnie żadną tajemnicą, że Bob Dylan – od niepamiętnych czasów – jest radykalnie ultra-progresywnym masonem» – stwierdza Gioele Magaldi (mason włoski), najwyraźniej upoważniony do oficjalnego przekazywania tego rodzaju informacji.”

  .https://ram.neon24.pl/post/154558,murder-most-foul-o-naglej-gadatliwosci-bob-a-dylan-a

 3. bryś said

  Co do celebrytów – dla nich ten mądrzejszy, kto więcej ma. Wbrew pozorom to cwane piii…

 4. Yah said

  „Drodzy” PiSowscy i POwscy antykomuniści. Właśnie do Polski powraca komunizm tym razem w wydaniu chińskim zaprojektowany przez Brusa, a wprowadzony w życie przez Deng Xiaopinga. Oczywiście , my w Gajówce, źródła finansowania doskonale znamy.

  Czyż nie jest farsą, że ci , którzy mieli pełną gębę antykomunistycznych haseł, sami ten komunizm w wersji high tech nam wprowadzają

 5. Yah said

  Ciekawe czy jakieś państwo oprze się tej Wielkiej Rewolucji Koronawirusowej. Może ta bron hipersoniczna, jeśli istnieje, ma przekonywać opornych ?

  Stajemy się przemieszczającymi sie punkcikami, których czynności będzie można odczytać na podstawie przepływów pieniędzy.

 6. Yah said

  Czemu się pojawiają te daty, za pól roku, za rok, z półtora roku …. kiedy wynajdą szczepionkę ?

  Oczywiście szczepionka to ściema, po prostu tyle czasu zajmą zmiany w prawie i technologiczne umożliwiające funkcjonowanie społeczeństwa cyfrowego na wzór chiński.
  Zresztą jak przewertujecie podręczniki szkolne dzieci lub wnuków to tam to futurystycznie brzmiące społeczeństwo cyfrowe wielokrotnie się przewija.

 7. Yah said

  No i co teraz ? Czy jakieś ruchy narodowe sa w stanie sie oprzeć tym cyfrowym khmerom ?

 8. Marucha said

  Nie spodoba się Wam to, co teraz powiem…

  Postęp techniczny i naukowy jest tak stary, jak rasa ludzka. Kamienie najpierw łupano, potem gładzono, potem wykryto metody sporządzania narzędzi z metali.

  To nie było tak, że kiedyś jakiś pra-Żyd zebrał wokół siebie kilku innych pra-Żydów i oznajmił:
  – Panowie, musimy wymyślić postęp techniczny. Gojom na pohybel.

 9. Jan said

  NOWE SENSACYJNE MATERIAŁY JERZEGO ZIĘBY – rozmowa z Jerzym Ziębą

 10. bryś said

  Ale z lichwą trafili.

 11. Yagiel said

  Panie Yah, zgoda, układa się – prognoza pogody na wczoraj… Wiedza Pana jest większa od mojej, ale i tak gadamy sobie o tym, co było zaplanowane lata temu: znamy już kilka liter tej plan-demii, powiedzmy do G – gdy dzieje się już pod O, a wiadome planistom i pchnięte jest CAŁE do Ź…
  Można różnie napisać te kolejne litery – wiadomo: lawina bieg od tego zmienia… – niemniej zostaną napisane. Wyraźnie.

  Spóźnieni jesteśmy, myślę, o 40 albo 5 lat: strzałę widzimy w locie – możemy się obejrzeć i obliczyć, kto ją wystrzelił – w kogo? Skoro dyskutujemy tu, to może nas omija? A może nie, bo rozsiewa… Nie zatrzymamy jej, bo jak – ?
  Omija, czy tylko draśnie – co jutro ? maj, wrzesień ? W kogo leci strzała plan-demii ? (Że zrobiona ludzką ręką – zgadzamy się.) I co ? Ani my strzałę wypuściliśmy – ani my… do trafienia. Pewnie nawet nie 1% populusa. (Jaki z nas zysk?)

  Żyjemy – obserwujemy, niektórzy baczniej: mecz? Kupiliśmy bilety, kibicujemy swoim – pod koniec 1 połowy.. Kto wygra ? Patrz Pan na sędziego – Paduranu? Moreno? Gates? Podyktuje karniaka, czy nie – ma napisane w scenopisie: czyją ręką ? Już napisana i 2 połowa, i… Dawno – oglądamy dalej ? emocjonujemy się ? czym ? Kto ma wygrać, już wie, że wygrał; kto ma przegrać, ma nadzieję, że
  Będzie następny mecz-rewanż.
  Show must go on!
  Next – e-show?
  Next – AI ?
  E-mocje

  Jeszcze mam nalewek: pigwówki, dereniówki, śliwówki/węgierki, mieszane z głogiem… A! pestkówka! Zapraszam na Żoliborz: napijemy się ? Zwinę na chwilę golf – Pan zdejmie szalik… Pogadamy. Spłuczemy wirucha do żołądka. Yhm, piecyk!
  jutro KONIEC ŚWIATA ? Pojutrze też coś być
  musi
  MY CZY NIE MY
  ok ?

 12. Yah said

  Ad 8

  To nie tak, że nam się nie spodoba.

  Osoby z opisanej przez Pana powiedziały sobie co innego ” Wykorzystajmy postęp i pomysły tych gojów, żeby zrealizować swoje cele, a tych gojów, którzy nas lobia zniszczyć”

  Może tak nie jest ? 😀

  Jest tez druga zależność . Postęp oznacza możliwość lżejszej pracy, a może inaczej spada znaczenie tych, którzy ciężko pracują , a rośnie znaczenie tych, którzy zarządzają. Kto lubi zarządzać, a nie lubi ciężko pracować ?
  Tak wiec związek jest, choć nie bezpośredni.

 13. Yah said

  Dlaczego cyfrowi khmerzy uderzają w kościół. Bo społeczeństwo cyfrowe to społeczeństwo materialnych niewolników działających wg. nagród i kar za określone czyny. Prawdziwy chrześcijanin jest w założeniu człowiekiem wolnym, niczego się nie boi, nawet śmierci ( w przeciwieństwie do cyfrowego niewolnika), a takich ludzi cyfrowy komunizm nie znosi i będzie się starał za wszelką cenę na początek zniechęcić do oddawania kultu ( słynne chińskie karne punkty społecznościowe), a następnie wyeliminować.
  Cyfrowy komunizm jest tez dobra metodą, chyba wymyślona przez Gatesa , na depopulację. Prawie wszyscy wiedzą, że zwierzęta w niewoli nie rozmnażają się. Świadomość powszechnej inwigilacji, tego, że w każdej chwili ktoś wie co robisz, z kim się spotykasz, co kupujesz wpłynie na drastyczny spadek ilości urodzeń i upragnioną przez Billa wyludnienie świata.

 14. Yah said

  oczywiście miało być „Pana historii” i „nie lubią”

 15. D-T said

  Dzisiaj pies przyczepił się do mnie że nie mam smartfona, tylko telefon z antenką i manualną klawiaturą. Widocznie nie pasuję im do statystyki…

  ——
  I co dalej?!
  Admin

 16. Piskorz said

  re 12 ( słynne chińskie karne punkty społecznościowe), a następnie …”DZIĘKI ” TYM PUNKTOM…nie wiem tylko w którym roku, tysiące Chińczyków nie mogło ani polecieć samolotem, ani pojechać pociągiem.! W
  Wuhan też mają co krok „Wlk.Brata”..podglądacza.

 17. Boydar said

  Według obywatela „Augustyniaka” cyniczne mordowanie małych dzieci w imię swobody używania piz*dy, jest elementem postępu cywilizacyjnego, który nam umyka – „… przeciw spychającym nas w Średniowiecze zmianom …”.

  Pomimo iż Średniowiecze było pod wieloma względami znacznie bardziej cywilizowane niż czas dzisiejszy a jedynie mniej stechnicyzowane, sugestia autora wydaje się co najmniej słuszna. Mam jednak przekonanie graniczące z pewnością pewność, że obywatel „Augustyniak” nie to miał na względzie.

  https://pl.sputniknews.com/pisza-dla-nas/2020041512258990-niemal-calkowity-zakaz-aborcji-w-cieniu-pandemii-sputnik/

 18. Boydar said

  „… w zwalczaniu koronawirusa nie chciał nam pomóc nawet zmartwychwstały, ani jego żydowska mateczka …”

  Ale ty głupi żydowski chuj jesteś, głupszy od najgłupszego goja.

 19. Ad. 3

  Co do celebrytów – dla nich ten mądrzejszy, kto więcej ma

  To istota protestantyzmu. – jeśli jesteś bogaty, to znaczy, że Bóg ci sprzyja.

 20. Piskorz said

  !!! Z portalu FN……Historia z łuskowcem to najprawdopodobniej tylko mydlenie oczu. Ktokolwiek śledził ekonomię i politykę wie, że wojna między USA i Chinami to była tylko kwestia czasu. Mamy do czynienia z 3 wojną światową, która rozpoczęła się atakiem broni biologicznej na Chiny i państwa leżące na Nowym Jedwabnym Szlaku czyli Iran, Włochy. USA najprawdopodobniej liczy na zakończenie globalizacji (globalizacja zrobiła z Chin mocarstwo), nowy Plan Marshalla czyli udzielenie kredytów państwom bankrutom i uzależnienie ich kredytami. To najprawdopodobniej tylko początek i niestety przed nami najprawdopodobniej wojna w pełnej skali, również z użyciem broni atomowej.
  ps Dobra uwaga w tym tekście, że to globalizacja zrobiła z Chin mocarstwo.

 21. Boydar said

  Tym w gettach najwyraźniej nie sprzyjał

 22. Yah said

  Ad 11

  Panie Yagiel na Żoliborz ? Gdzie ja, prosty chłop, rolnik , z gumiakami , co z nich słoma wychodzi na Żoliborz. Mnie by w Raszynie jak bym jechał ode Grójca zatrzymali i do stolicy nie wpuścili.

 23. D-T said

  Re; admin post 15
  Nie wierzyli że to jeszcze działa. Podałem im numer, zadzwonili, odebrałem, czyli git. Jednak z rozmowy między nimi wynikało że nie podlegam lokalizacji, bo nie ten system. Telefonik to Ericson S868. Wrzucili na bęben i lipa. IMEI tego sprzętu nie mieści się w ich bazie, bo zawiera myślniki. Jednak nie daje mi to spokoju, bo zdaje się że nie wchodzę do Pegasus-a…

 24. Yah said

  Reasumując dzisiejsze wnioski.

  Jesteśmy na etapie tzw. pierwszej Solidarności.
  Wtedy ludzie myśleli , że walczą z komuną, że ruch jest oddolny, niezależny. Niestety nie widzieli, że za sznurki pociąga ktoś, kto lubi zmieniać świat …. na lepsze.

  Teraz, tak jak wtedy ludzie myślą, że walczą z koronawirusem, że jest on groźny, śmiertelny i zabija. Niestety , nie wiedzą, że koronawirus to ściema, a ktoś kto lubi zmieniać świat …. na lepsze … postanowił sznurki zastąpić czymś co sie lepiej nadaje do sterowania i kontroli.

  Podobieństwo jest takie, że i wtedy i teraz nikt nie słucha głosu rozsadko. Różnica natomiast polega na tym, że wtedy popłynął tylko jeden kraj, teraz popłynął cały świat. A, no i oczywiście ktoś kto lubi zmieniać świat ….. na lepsze, ma większe doświadczenie … w kierowaniu zmianą.

 25. Yah said

  Może ktoś pytać kto był głosem rozsądku ….. np. Pan Albin Siwak … kto go słuchał …. 😦

 26. lewarek.pl said

  21.
  Jesteśmy na etapie tzw. pierwszej Solidarności.
  Wtedy ludzie myśleli , że walczą z komuną, że ruch jest oddolny, niezależny. Niestety nie widzieli, że za sznurki pociąga ktoś, kto lubi zmieniać świat …. na lepsze.

  To pociąganie za sznurki było za „drugiej” Solidarności. Porównanie z pierwszą Solidarnością nietrafione.

 27. revers said

  koszernego meshasza panowie nie spotkali dzisiaj, podobno mial sie objawic, chyba wraz z przymusem obowiakowych maseczek? lub inne swieto purim krwawe zwycistwo chzarii nad globalnymi gojami.

  czas chyba na dlugie chusty arafatki, za szaliki ochronne.

  w samych indiach z pol miliona dzieciakow zainekowanych polio szczepionkami gatesa, seorosa i rockefelera farmy, m.in. koncern Merck.

 28. revers said

  ad9

  testowe oszustwo swiata …

  https://robertbrzoza.pl/post/testowe-oszustwo-swiata?fbclid=IwAR1eZ3QbrOdKlWCH5lbpbcVbdMf6sgkdDres8f3CVvH2cijf-x0PXTv_AUo

  sila pieniedzy dobrodzieji ludzkosci gatesa, sorosa, farmy rockenfelerow

  https://www.fort-russ.com/2020/04/robert-f-kennedy-jr-exposes-bill-gates-vaccine-dictatorship-plan-cites-gates-twisted-messiah-complex/?__cf_chl_jschl_tk__=f59ba78381780eb8ed6f85c29fe18818c56bf70c-1586986052-0-AbpJs-hiFScINzrLU4VuKvDxRHh_DLLjANRTzKRcr5qK4FaEHywA28SxPdJJyHO64VmKScQtbZMfZPNOMGvcwjrkyQ4Jzo0vu9jsZlwjerXdkEyEzHX7dqeGzilYniQy6ushFvV5JdcLB6n7ZlyyxGoLgoArinpCrY13hNBuwNPLbMzSxk-GHBd-ede_UJle-ykELTdeSZFOkcCYuNaI38-45BhhwTPwgRzBxhK16Hf5c-ZmOzZOCdFBehTE_dFCAtMxuQsPqi2BtNtfgcslpJmzn0ZjnLcat6yAR1rTu_aQ8ekNYHNclwutBh0TomuuM2vSbFmDFtjjZAeSxsnyF49RxIAPLWFMN5UTfqX78TAHByyPCfIeW-jqeKsUYwnpmK7gZhFH4o4QqwdAmQ-A5WxIYCgvYUEaEy6iyzSUfQXt

  Na schcaa zabic …

 29. Anucha said

  Purim
  Uszy Hamana.

  Szykuje się nowe święto.
  Jaja Słowianina

  Jeszcze trochę i będą wpierdalać wszystkie
  części ciała , ludzi ze wszystkich kontynentów.

 30. Okadwa said

  … „lalki, szopka, podłe maski,
  farbowany fałsz, obrazki;“

  Tedy publicznie twarzy nie uświadczysz.
  Niejaki rzecznik który reprezentuje Cyników mówił o kilku miesiącach tego teatru.
  Słoneczko w upał pozostawi osobliwy rodzaj opalenizny: maskę bladości po maski zdjęciu.
  Zaś noszenie tkanin na pysku we skwar sprawi doznania wprost oszałamiające.
  Klima ino w rządowych zasłonkach…
  Cynicy zaś się tak rozochocili mniemanymi zyskami z onych to specjałów iż we swej promiennej propagandzie ogłosili co samolot o ładowności 250 ton przywiezie 400 ton.
  No… być może za tyle zapłacili a Chińczyk się ino odwdzięczył… pod stołem.
  Ano maskarada… psu kaganiec a człowiekowi maska.
  Choć czasem Cynicy przydzielają odwrotnie
  … bo im się tak akurat ubzdurało.

 31. Lily said

  Re 24;Revers
  Warunek,nie zostal dotrzymany jak narazie.
  „Musza przejasc calkowita dominacje nad Swiatem”.TAKI warunek MIAL postawic IM,
  Ich Mesjasz.

  „JEDNA RZECZ POTRZEBNA,aby ZLO
  ZWYCIEZYLO,to jest BIERNOSC DOBRYCH
  LUDZI”,
  Zrodlo; Edmund Burke.

 32. Ad. 19

  Tym w gettach najwyraźniej nie sprzyjał

  Tak. Tak myślą protestanci. I liberałowie także. Bo liberalizm ma swoje korzenie w protestantyzmie. „Chcącemu nie dzieje się krzywda”, „Każdy kowalem swego losu”, „Czemuś biedny? Boś głupi. – Czemuś głupi? Boś biedny.” – To wszystko ma swoje korzenie w protestantyzmie. To apoteoza indywidualizmu – po trupach do celu! do bogactwa! To zgoda na wyzysk – przecież każdy „może być bogaty” itp itd.

  To wszystko jest zaprzeczeniem katolicyzmu.

 33. Z tymi szczepieniami… Jedyne, co nam zostało, to próbować zaszczepić Polaków własną szczepionką (jakieś placebo, czy coś), która będzie nieszkodliwa. Wtedy Gates&Co już się tu nie wcisną. Ale do tego trzeba mieć… jaja… władzę… służby… media… nie wiem, co jeszcze…

 34. Marucha said

  Re 18:
  Kto to powiedział?

 35. Irek said

  To powinien wysłuchać każdy katolik!

 36. Boydar said

  Un

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/04/14/pomoc-w-walce-z-koronawirusem-i-to-od-kogo/

 37. revers said

  re30

  do tego treba p.M. wiecej skrobanek, na razie polinki nie nadarzaja za wydalaniem embrionow …

  https://thinkingmomsrevolution.com/mrc-5-wi-38-vaccines/?fbclid=IwAR3CK-Dav6u4RhXkKym7GKd-nTfnFt_AKfegeHuR5kVEEHRXMy3iwps8Xto

  Cytat z p.w. artykulu : ” Czy wiesz, że w szczepionkach twojego dziecka znajdują się poronione komórki płodu (a jeśli zaszczepiłeś je, tak jak my, komórki te zostały wstrzyknięte do organizmu twojego dziecka)?
  A jeśli tak, to czy uważasz, że jest to bezpieczne? A może zastanawiasz się, jak ja i zastanawiasz się, jaki wpływ może mieć na całe pokolenie dzieci?”

  re28

  dzisiaj widzialem w autobusie mlodaa kobitke ubrana w arafatke na twarzy i w czrne rekawiczki, widac bylo ubrana antykoronkowo i nie proizraelsko, choc naczelnik i pad obiecali dozgodna milosc i za wielki izrael od gor golan i synaj po baltyk im.

 38. bryś said

  Krzysztof M – https://stopnop.com.pl/ – tu sa ludzie z solidną podbudową.

  A nie lepiej się organizować i działać systemowo. Z oponami, koktajlami i łomami? Maski na ryjach już musimy mieć.

  Z 2018 demonstracja w sprawie dobrowolności szczepień. W tv było?

 39. Marucha said

  Re 23:
  To był kultowy wręcz telefon, świetnie wykonany, nie do zdarcia…. wtedy produkowano telefony po to, żeby je długo używać.

 40. Yah said

  ad 26

  Panie Lewarek, nie pamięta Pan, bo ja tak. Brzeziński odwiedzał Polskę dwa razy do roku od 1976 roku, pamiętam, mam nawet wycinki z gazet. po co ? Organizował I pierwsza Solidarność.

  Jak Pan chcesz wierzyć, że to ludzie sami, oddolnie to wierz, ale nie mąć ludziom w głowach.Pan Siwak ostrzegał podczas której Solidarności ? Tej pierwszej ? Dlatego podczas tej drugiej zesłano go na placówkę do Libii ….. żeby nie przeszkadzał.
  Nie wiesz – nie pisz !!!

 41. Yagiel said

  ad Piskorz@20 – Pana wniosek/ps mógłby wynikać z tego ciągu faktów (w grubym zarysie):
  – Renesans: Żydzi ogarnęli Habsburg’ów/Wiedeń, itd.
  – r.1813: Rotszyldowie przesiedli się do Londynu dzięki histerii „Napoleon wygrał pod Waterloo!” ze skutkiem: Wlk.Bryt. tronem Rodu Rotszyld, a kontynent pod obróbkę „Manifestem komunistycznym”
  – l. 1870-te: RR inwestuje w USA, a Europa na straty – XXw. ma być wybijaniem Europy inscenizowanymi wojnami kogutów, pandemiami
  – 1918-29 USA już tronem dla FED/NWO RR, dlatego Europa/Imp.Bryt. musi ustąpić USA/FED: „dekolonizacja” kolonizacją RR
  – XXIw.: RR/FED/NWO przesiada się do Chin: komunizm zawsze był ulubioną, khm, maseczką RR

  Z czego wynika, że Chiny są USA XXIw. ? Co Pan Piskorz nato ?
  Bo w takim razie prez. Trump jest patriotą amerykańskim ? Z jednym zastrzeżeniem… o którym ewent. potem.

  ps/ Co będzie Chinami RR/FED/NWO/BPH w XXIw. ? Mars ?

 42. Yah said

  Inwestycje w sieć dróg samorządowych …. hmmm … konfrontując to ze zmiana przepisów dotyczących nadajników telefonii komórkowej 5G układa się to w całość.

  Nie wypowiadam się na temat szkodliwości, ale jeśli państwo ma mieć dostęp do lokalizacji wszystkich obywateli ( Tarcza antykryzysowa 2.0 ), to pewnie podejmuje właśnie działania, aby ta lokalizacja była dokładniejsza niż teraz.

  .https://pbs.twimg.com/media/EVo7f9sXkAE2LzU?format=jpg&name=small

 43. Yah said

  „Decyzja Stanów Zjednoczonych ws. wstrzymania finansowania WHO wyrządza poważną szkodę międzynarodowej organizacji, odgrywającej wiodącą rolę w walce z Covid-19 – powiedział dziennikarzom stały przedstawiciel Rosji przy genewskim oddziale ONZ Giennadij Gatiłow.”

  Rządowa agencja informacyjna Sputnik dostaje małpiego rozumu na temat fakedemii CoVid.

  Taaa zaprzestanie finansowania bandyckiego WHO celowo niszczącego podstawy bytowania miliardów ludzi jest złe.
  Bo wszyscy umrzemy …. umrzemy, ale nie od wirusa kataru CoVid …

  .https://pl.sputniknews.com/swiat/2020041512258979-Sputnik-who-decyzja-trump-niegodny-chwyt-cios/

 44. Yagiel said

  Co się Pan Chłop Yah@22 tak kryguje ! Żem się narobił za młodu w gumiakach, onucą stopy zawinąwszy, także przy gnoju… A kto, jaknie Chłop, płci obojej, jest-i-będzie w lepszej sytuacji od nas miastowych ? Żoliborz ma też dużo działek – taki kompromis ? No i w ogóle: kto ma w sobie apetyt na nalewkę, ma w sobie apetyt na wieś !
  Gumiakonosy wszystkich okolic – łączmy się ! (Przynajmniej duchowo – na razie.) NIech Pan Chłop ino ze 3 snopki przywiezie…

 45. Yah said

  „Jeszcze w marcu pod numer organizacji zadzwoniło 550 osób; od 15 marca (od czasu ogłoszenia pandemii) było 388 telefonów. Prawie 90% osób pytało o dostęp i dostarczanie tabletek w czasach pandemii.”

  Widać, że i aborcjonisci i pandemiści sa sterowani przez te same ośrodki. Fake śmierć na wirusa 200 ludzi ( zmarłych z innych powodów) zatrzymuje cały kraj, doprowadza do zmian przepisów ograniczających wolność i 500 telefonów otrzymanych z 38 milionowego kraju ma zadecydować o tym by było możliwe mordowanie dzieci.

  .https://pl.sputniknews.com/opinie/2020041612259377-czy-aborcja-jest-gorsza-niz-koronawirus-w-sejmie-decyduja-sputnik/

 46. Yah said

  Zalecany przez kuratorów i dyrektorów Teams Microsoft do prowadzenie lekcji zdalnych może służyć do zbierania danych biometrycznych naszych dzieci i wnuków. Zabrońcie dzieciom korzystania z tego, jeśli już muszą ZAKLEJAJCIE kamery.

  Fakedemia to okazja , żeby zebrać dane o setkach milionów dzieci na świecie.

  Przekazujcie dalej, to chyba bardzo ważne !!!

 47. Boydar said

  Jak to Bóg zawsze potrafi zamienić gów*no na dobry pożytek …

  „.. pamiętaj, nie każdy może ci nić zawiązać – musi być to osoba, co do której masz pewność, że życzy ci wyłącznie dobra …”

  https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/czerwona-nic-na-nadgarstku-co-oznacza-i-dlaczego-nosza-ja-nawet-celebryci/p78slv4,30bc1058

  Uwzględniając słuszne skądinąd spostrzeżenie rabinów – „największym wrogiem żyda jest tylko drugi żyd”, no to niech sobie wiążą, będzie lepiej widać.

 48. Yah said

  Ad 44

  🙂

 49. Yagiel said

  Obejrzałem cotygodniowego Gadowskiego (czytającego do ekranu): mocny zestaw z panią Bat Women from China i z r. 1918.
  Dwie uwagi do wątków G.:
  1. Pyta: po co Kaczyński drażni rozdrażnionych Polaków wcho… wjeżdżaniem na zamknięty cmentarz limuzyną? No toż po to, by drażnić !
  A dlaczego ? Myślę wg filmu „Obywatel Kane” z saneczkami i wg Mark Twain o tym, co kusi, BO zakazane: gdy Jaruś i Lesio byli chłopcami, perfekcyjna mamusia ubierała ich w perfekcyjne garniturki, czyściutkie – więc nie mogli bawić się z chłopakami/brudasami z podwórka/okolicy w piaskownicy, w krzakach, na drzewach: zakaz „bo pobrudzicie!”. Do tego zakaz zbliżania się do taty… (To podobne do dzieciństwa Heinricha Goldbauma, znanego nam jako dr Janusz Korczak: wspominał męki, kt. przeżywał siedząc na parapecie i patrząc na bawiące się na podwórku urwisy biedoty…)
  Korczakowi poszło w opiekę nad sierotami, a JK poszło w wyznaczanie innym zakazów i łamanie ich samemu – za tamte garniturki, piaskownice, krzaki ! Marzył być kotem-łazęgą… I teraz: wy musicie – a ja se moge !!

  2. Znamy początkowe litery planu-demii – nie znamy, już pchniętych do realizacji końcowych liter… O tym gawędzimy se z Yah np. Otóż mam przed-wiedzę co do planów bieska Szumowskiego i drugich takich: trzymanie nas w domach MUSI spowodować stress, więc osłabia nas duchowo i cieleśnie: stress – kłótnie – przemoc… to jedna ścieżka zadana nam; druga to izolacja/zamknięcie – stress – osłabienie odporności – … wypuszczenie nas do szkół i prac! Co spowoduje – lekarz to wie – TSUNAMI WZAJEMNYCH ZARAŻEŃ, kiedy się będziemy radośnie kitłasić w komunikacji i radośnie witać w klasach/firmach ! Więcej zakżeń w tydzień, 3-5 razy więcej, niż dotąd przez 2 miesiące…
  I kiedy to TSUNAMI nas zaleje, wtedy bies Szumowski powie: „Mówiłem ! Macie za swoje ! teraz tylko szczepionki nas uratują – won do klatek znów: /sz/czekać i słuchać się, bo… !” Pokolenia bydła tak żyją w kojcach, pokolenia kurczaków i niosek…
  No trudno, naprawdę myślę, że Szumowski też jest z pato-fali i też mści się za spieprzone mu dzieciństwo… Mam nadzieję, że naprawdę nienawidzą się z Jaro, bo jeśli nie…!

  I tak przeszłość jest tyranem…

 50. Yagiel said

  … i z r. 2018 ! u Gadowskiego feralnym

 51. assa said

  Mamy tu do czynienia z niezwykłą perfidią, lansowaną od wielu miesięcy przez Konfederację i środowiska wokół niej skupione (m.in. przez red. Michalkiewicza). Otóż preambuła powtarza i utwierdza polskich patriotów w kłamliwym przekonaniu, jakoby strona polska (piórem Władysława Bartoszewskiego) podpisała w Terezinie jakiekolwiek zobowiązanie co do przekazania Żydom majątku bezspadkowego. Łgarstwo to zostało także i dzisiaj podkreślone przez internetowy serwis Najwyższy Czas!, który komentując sejmowe wydarzenia, napisał: „Ustawa 447 to amerykańska ustawa, która dotyczy restytucji mienia ofiar Holocaustu. W maju 2018 roku została podpisana przez prezydenta USA, Donalda Trumpa. Jest konsekwencją Deklaracji Terezińskiej, sygnowanej przez 46 państw, w tym Polskę, w czerwcu 2009 roku”.

  https://zagozda.neon24.pl/post/154592,bezczelna-konfederacja

 52. https://bialczynski.pl/2017/07/18/sleza-wawel-miejsca-pradawnej-mocy-hipnoza/

  Panie Piotrze, otworzył Pan u Białczyńskiego stronę MIEJSCA PRADAWNEJ MOCY – ŚLĘŻA, WAWEL (HIPNOZA – ŚWIADOMOŚĆ – WOLNOŚĆ) Opublikowano 18 lipca 2017 przez Białczyński// z filmem Sesja Piotra – BADANIE GÓRY ŚLĘŻY, WAWELU I K. ZEBRZYDOWSKIEJ (05.2016). Byłem tym zainteresowany jako wrocławiak i z racji ciekawej hipotezy, że w Kalwarii Zebrzydowskiej była świątynia pogańska, przebudowana na Dwór.
  Czekałem jednak, aż KTOŚ podejmie sprawę, ale NIKT. Wobec tego muszę podjąć ją ja w związku z utrapioną sprawą Świątyni Pogańskiej na Ślęży, która miała mieć Sześć Portali a według mnie 6 portyków, co w oby przypadkach byłoby FENOMENEM.
  Ja tłumaczę ten fenomen budową przez Oktawiana Najwspanialszej Świątyni na Świecie w postaci JUPITERA Jowisza-Balla w Ballbeku, na co Lubran musiał Odpowiedzieć, co zrobił dość niefortunnie POWIĘKSZENIEM pałacu Biało-Czerwonego Olimpiady na GARGAMELLU, który został POWTÓRZONY jako Cud Architektoniczny Wszechczasów w Aleksandrii, którą to architekturę ZREDUKOWANO na Watykanie.
  Powiększenie przez Lubrana pałacu Biało Czerwonego na Sobótce dało efekt Nieszczególny, ale świątynia ta pełniła rolę Pałacu Imperialnego, którego we Wrocławiu NIE BYŁO a być Powinien. Po zburzeniu jej jako BAŁWOCHWALINI przy MAKABRYCZNEJ pacyfikacji Ślęży w roku 1192 trzeba było budować Pałac Imperialny, co zrobiono w Strzegomie przez Skopiowanie paryskiego LUWRU.
  Wanda, Co Nie Chciała Niemca, DOBUDOWAŁA do Świątyni Lubrana 6 PORTYKÓW Hołdowniczych: dla Londynu, Paryża, Rzymu, Konstantynopola, Pekinu i Sztokholmu.
  Gdy Hitler ANEKTOWAŁ Wandalów jako NIEMCÓW to dał Monopol na archeologię dla SA, które metodycznie usuwało ślady słowiańskie, co trwa DO DZIŚ. SA mogło więc zlikwidować archeologiczne ślady świątyni ślężańskiej w TĄPADLE, co jest ludową nazwą po Templum Pforte.

 53. kanarek said

  bezczelny michalkiewicz
  https://zagozda.neon24.pl/post/154592,bezczelna-konfederacja

  ————-
  Michalkiewicz to wróg Polski numer jeden. Nieprawda?
  Admin

 54. kanarek said

  Tymczasem żaden taki system na poziomie ogólnopaństwowym w Chinach nie istnieje.

  Istnieją regionalne i miejskie programy pilotażowe, ale żaden z nich nawet w przybliżeniu nie dysponuje taką wiedzą o poszczególnych jednostkach, jaką w ramach od dawna istniejących systemów finansowej oceny kredytowej („credit score”) o swoich klientach dysponuje pierwszy lepszy anglosaski bank. W niektórych zakątkach „anglosfery” od bankowego credit score może zależeć nie tylko, czy dostaniesz kredyt (i jak oprocentowany), ale nawet czy dostaniesz pracę w niektórych branżach, albo czy zdołasz wynająć najlichsze mieszkanie. Póki co, żaden z chińskich systemów zaufania społecznego nie ma nawet w połowie tak głębokiego wpływu na życie takich mas ludzi.

  Jesteśmy wszyscy znacznie bardziej inwigilowani przez Google, Apple i Facebooka, niż Chińczycy przez istniejące jak dotąd systemy zaufania społecznego. Wiedza ta jest następnie sprzedawana korporacyjnym naciągaczom i politycznym hochsztaplerom. Groza, z jaką świat euroatlantycki lubi sobie odpowiadać o chińskich programach, to klasyczny przypadek tego, co psychoanaliza nazywa przeniesieniem, na masową skalę. Komuś to tymczasem służy, że odwracamy wzrok w tak odległym kierunku….
  https://strajk.eu/wirusy-i-chinskie-smoki/

 55. Marucha said

  Re 51:
  Deklaracji terezinskiej NIKT nie podpisał.
  Sama deklaracja nadaje się do podtarcia. Nie posiada żadnej mocy prawnej, nie ma charakteru wiążącego, a w szczególności nie rodzi obowiązków i nie określa sankcji wobec państw, które nie stosują się do jej postanowień.
  Czyli taka sobie uchwała, że wichury powinny być słabsze.
  Której NIKT i tak nie podpisał.

  Jednakowoż – czy podpisał, czy nie popisał – nie ma żadnego znaczenia. Bandyckie USA nie przejmuje się jakimiś drobazgiami,

  >https://www.ekspedyt.org/2018/05/23/czy-polska-podpisala-deklaracje-terezinska-to-nie-ma-znaczenia/

 56. Listwa said

  @ 52 Marucha

  A Zagozda tego nie widzi, a na premiera się pcha.

 57. Marucha said

  Re 55:
  Byłby, wydaje mi się, lepszym premierem, niż ktokolwiek po 1989 roku.

 58. kanarek said

  Bosak, kandydat Konfederacji na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej twierdzi – publicznie! – że:
  1. w świetle prawa międzynarodowego Polska jest stroną Deklaracji Terezińskiej, w której Polska sama zobowiązała się do zadośćuczynienia za mienie żydowskie,
  2. Polska z automatu stała się stroną Deklaracji Terezińskiej.

 59. Listwa said

  @ 56 Marucha

  Polska potrzebuje bardzo dobrego, a nie tylko lepszego.

  —————
  A ponieważ bardzo dobrego nie ma, niech pozostanie zły.
  Admin

 60. Yah said

  Rojeń psychopaty ciąg dalszy ….. dzie bez wirusa nigdy nie nadejdzie, bo kto z nas sprawdzi czy wirus jest, czy go nie ma ? Nikt.
  Trzymanie w strachu, niepewności …. celowe działanie tego pomiotu diabła.

  „W ocenie ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego nie ma żadnych danych, które wskazywałyby na to, aby w wakacje czy późną jesienią była bezpieczna sytuacja epidemiczną, czyli bez wirusa.

  Na pytanie Fakt.pl, czy w związku z trwającą epidemią koronawirusa, jeszcze przez rok trzeba będzie zakrywać twarze i się samoograniczać, odpowiedział:

  Być może tak. Trudno powiedzieć, jak będzie wyglądał proces wynajdywania leków, przebiegał proces immunizacji społeczeństwa. Nie ma żadnych danych wskazujących na to, byśmy w wakacje czy późną jesienią mieli bezpieczną sytuację epidemiczną, czyli bez wirusa. Obym się mylił, ale jako minister zdrowia muszę przygotowywać się na tak poważną perspektywę.

  (…)

  Odnosząc się do zagadnienia, czy jeśli liczba przypadków zakażeń będzie wzrastać, to restrykcje zostaną znowu zaostrzone minister zdrowia powiedział, że zawsze istnieje taka możliwość.”

  .https://pl.sputniknews.com/polska/2020041612260618-szumowski-obawia-sie-rozluznienia-obostrzen-sputnik/

 61. Yah said

  Chcą nas zniszczyć finansowo, a ten pseudolekarz jeszcze fizycznie i psychicznie.

  To drogie leczenie koronawirusa w Polsce przez które nie będzie nas stać na leczenie innych chorób polega, ze osobę koronawirusem na śluzówce zamyka się w izolatce i czeka. Jeśli w końcu pojawiają się powikłania … dalej się czeka …. jeśli następują problemy z oddychaniem …. podłączają do respiratora i czekają na śmierć.

  To nic, że przyczyna śmierci jest zupełnie co innego … na CoVid nie ma lekarstwa ani szczepionki.
  Dopadnie tego zwyrodnialca sprawiedliwość Boska ?

 62. Głos Prawdy said

  „Ludzie, czy my widzimy co z nami robią? Gdzie jest jakaś granica? Czy jeśli nakażą chodzić nam bez majtek po ulicy, zrobicie to?”

 63. Głos Prawdy said

  Ks.Natanek demaskuje wirusa fałszywego Kościoła !

 64. Piskorz said

  re 54 Póki co, żaden z chińskich systemów zaufania społecznego nie ma nawet w połowie tak głębokiego wpływu na życie takich mas ludzi.”” NA RAZIE…właściwe tu określenie „póki co”. Chiny startują z tym dopiero..!

  ———–
  Na razie opisujmy stan aktualny, a nie przewidywania.
  Admin

 65. Yah said

  Przeczytajcie co jeden pachołek diabła z WHO mówi:

  ” i zastanawia się, czy istnieje sposób, by w przyszłości zapobiec rozprzestrzeniania się wirusa, bez całkowitej izolacji.”

  czyli chów w klatkach od urodzenia do śmierci.

  Ma ktoś jeszcze wątpliwości kto stoi za tymi psychopatami ?

  Reszta:

  „Głos w tej sprawie zabrało pięciu ekspertów WHO, których debata pojawiła się na stronie The New York Times Magazine. Wypowiedź Zeke Emanuela szczególnie zasmuciła czytelników. Onkolog, bioetyk i doradca dyrektora WHO stwierdził, że najwcześniejsza, realna data ponownych koncertów i imprez masowych to jesień 2021…

  Większe spotkania – konferencje, koncerty, wydarzenia sportowe – kiedy ludzie mówią, że planują przełożyć tę wydarzenia na październik 2020r., nie mam pojęcia, jak mogą sądzić, że to prawdopodobna możliwość. Myślę, że te rzeczy powrócą jako ostatnie. Realistycznie mówimy, że najwcześniej stanie się to jesienią 2021r.

  W dalszej swojej wypowiedzi Emanuel zawraca także uwagę na ważnym problem, jakim będzie aktywność ludzi, gdy w końcu będą mogli wyjść. Jako przykład podaje Hong Kong i Singapur, w którym zaobserwowano ogromne zainteresowanie restauracjami, które ponownie zostały otwarte i zastanawia się, czy istnieje sposób, by w przyszłości zapobiec rozprzestrzeniania się wirusa, bez całkowitej izolacji. Bez względu na wszystko, zdaniem eksperta czeka nas jeszcze wiele wzlotów i upadków.”

  To dla tych naiwnych , którzy maja nadzieje, że szczepionka coś skończy. Nie skończy, to kolejny miraż , który daje ludziom złudzenie , że kiedyś ten ucisk się skończy.

  Ta fakedemia to zabawa tych bałwanów w Pana Boga. To Pan Bóg dopuszcza choroby, żeby człowieka od czegoś odwieść. Oni wymyślili sobie epidemie, żeby zastraszyć cały świat i za ta zabawę w Pana Boga PONIOSĄ konsekwencje.

  Dla osób wierzących, to jedna z ostatnich szans żeby wołać o pomoc Boga.

  .https://www.rmfmaxxx.pl/news/Kiedy-wroca-imprezy-masowe-Eksperci-WHO-nie-maja-dobrych-wiesci,50933.html

 66. Piskorz said

  re 55 B. dobry komentarz, nic dodać, nic ująć.

 67. Yah said

  Ad54

  Panie kanarek Pan nie widzi irracjonalosci tego wszystkiego ? Naprawdę?

  Dlaczego w wyniku braku bezpieczeństwa epidemicznego czyli w wyniku obecności prątków gruźlicy nie zastopowano całych krajów ?

  Śmiem twierdzić, że brak świeżego powietrza, maski, brak Słońca spowoduje wzrost zachorowań na gruźlicę.

  Dlaczego nie zakażono ruchu samochoodwego, skoro w wypadkach ginie miesięcznie więcej osób niż od fakewirusa … przynajmniej w Polsce?

  Dlaczego ustawowo zabezpieczają możliwość inwigilacji wszystkich polaków, okrywając to w ustawie tarczy antykryzysowej, kryzysu , który perfidnie sami wywołali.

  Naprawdę Pan jesteś taki naiwny, ze tego nie widzisz. Jak zobaczysz to będzie za późno !!!

 68. Yah said

  A tak w ogóle , to gdzie są teraz ci bohaterscy sędziowie walczący o swoje prawa i nie lubiący PiS. Teraz nie widza łamania Kontytucji i Kodeksu Karnego przez rządzących ? Ociemniali ?

 69. revers said

  ad60

  ten facet cos bierze, jakie prochy koke lekarska, zrenice rozbiegane jak mowi, nawet plynnie

  do tego nie mozna juz wejsc na teren cmenatarzy i zieleni miejskiej, drastyczne kary grzywien i mandaty 500 zlp.

 70. lewarek.pl said

  40. Yah
  Nie wiesz – nie pisz !!!

  No właśnie, nie powinien Pan pisać wszystkiego, co się Panu roi w łepetynie. Zwłaszcza, te Pana spiskowe teorie…
  Wiem, jak powstawała pierwsza Solidarność, byłem przy tym wszystkim od początku. Brzeziński nie miał z tym nic wspólnego. Ani CIA. Do czasu, bo potem już się pozbierali i weszli do gry. A skąd wiem, to Panu nie napiszę, bo nawet pod nickiem nie jestem w sieci anonimowy. Zresztą z takim niepoważnym Pana podejściem do tematu nie dałoby się z Panem rozmawiać.
  A wierz se Pan w swój spisek… Ja tam swoje wiem.

 71. lewarek.pl said

  Trudno będzie się wymigać od tych szczepień. Argument będzie jak siekiera: kto nieszczepiony, ten zaraża. Winien śmierci innych ludzi! Nawet tych zaszczepionych, a zwłaszcza tych. Władze nałożą drakońskie kary za nieszczepienie się, a z drugiej strony będzie ogromna presja społeczna leminżerii, która bezkrytycznie wierzy propagandzie, trzęsie dupami i kocha – ach, jak kocha – mieć łańcuch na szyi i kaganiec na pysku. Skończy się na tym, że będą nas szczepili kilka razy w roku na cokolwiek zechcą. Same szczepienia przeciwko koronawirusowi będą gówno warte, bo wirusy grypy szybko mutują i szczepionka, która wejdzie do obiegu za rok, przed niczym nas nie ochroni. Ale to jest najmniej ważne. Ważna jest realizacja dwóch celów: pierwszym są wielomiliardowe zyski przemysłu farmaceutycznego, a drugim – ważniejszym – podporządkowanie sobie ludzi, złamanie ich woli, powszechne donosicielstwo i skurwienie. Zacznie się od przymusowych szczepień, a skończy na totalnej kontroli i zniewoleniu przy aprobacie większej części społeczeństw.

 72. osoba prywatna said

  Zdaje się, że chyba dodatkowo wzmocniono ochronę kurdupla żoliborskiego.
  https://demotywatory.pl/4992010/Willa-Jaroslawa-Kaczynskiego-w-nocy

 73. Yah said

  „Wiem, jak powstawała pierwsza Solidarność, byłem przy tym wszystkim od początku. ”

  Albo agent, albo kretyn

  Albin Siwak się mylił ?

 74. Yah said

  To se lewarek wierz w epidemie i będzie dobrze …. bo przecież musi być dobrze …

  Ta Polskę zniszczyli, ludzi zapędzili do klatek, będą bezprawnie inwigilować a dla lewarka to teorie spiskowe.

 75. osoba prywatna said

  Koronawirus. Mandat za brak rękawiczek ochronnych? RPO: Nie ma obecnie takiego nakazu
  https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-mandat-za-brak-rekawiczek-ochronnych-rpo-nie-ma-obecnie-takiego-nakazu-6497430233028225a.html

  W podobnym temacie.
  https://demotywatory.pl/4992253/Pandy-jedza-srednio-przez-12-godz-na-dobe-Ludzie-na

  https://demotywatory.pl/4991933/Zaklad-fryzjerski-na-swiezym-powietrzu-w-czasie-epidemii

  No właśnie, gdzie jest Greta T.?
  https://demotywatory.pl/4984124

 76. Yah said

  Za pierwszej solidarności Polska stanęła, teraz tez stoi. Metody wywoływania kryzysu te same.
  Ja wiem, że trudno sie przyznać, ze uczestniczyło się w fakeowym ruchu, tak jak ludzie nie będą się chcieli przyznać do tego, że uwierzyli w fakeowego wirusa.
  Mechanizm ten sam.
  Dziwne, że tylko w Polsce pozwolili na takie strajki, dziwne że ze stanem wojennym czekano do 13 grudnia aż gospodarka zupełnie padnie, dziwne , że robotnicy pamiętający 1968 rok tolerowali w tym ruch komandosów, same zbiegi okoliczności …. Panie to teorie spiskowe ….

  Co się mi jeszcze w łepetynie roi, ze oni kolejne przewroty przeprowadzają co pokolenie, aż ludzie zapomną jak to wcześniej się robiło. Metody pozostają nie zmienione.

 77. osoba prywatna said

  Strajk Przedsiebiorców

 78. sam said

 79. Yah said

  W dniu 3 kwietnia 2020, Bahner rozpoczęła walkę z władzami niemieckimi, żądając natychmiastowego zaprzestania stosowania środków nałożonych na kraj przez rząd federalny, który nakazał zamknięcie wszystkich przedsiębiorstw oraz wprowadził zakaz organizowania demonstracji publicznych w związku z kryzysem koronawirusowym.

  Niemiecka adwokat sporządziła 19-stronicowy raport, w którym szczegółowo wyjaśniła, dlaczego środki ograniczające są całkowicie niezgodne z niemiecką konstytucją i rażąco naruszają przepisy ustawy o kontroli epidemii.

  (…)

  Nie jest więc kimś „niezrównoważonym”, ale uznanym i szanowanym prawnikiem.
  Jej najświeższa walka prawna dotyczy kwarantanny.
  Zdaniem Bahner, to, co przedsięwziął rząd Angeli Merkel, narusza podstawowe prawa konstytucyjne.
  To właśnie stwierdziła w swym niedawnym artykule, gdzie czytamy.
  „Środków tych nie usprawiedliwia ustawa o ochronie przed chorobami zakaźnymi, która została poddana szybkiemu retuszowi zaledwie kilka dni temu. Wprowadzanie trwających tygodniami zamknięć i zakazów wychodzenia z domu w oparciu o najbardziej pesymistyczne scenariusze (bez uwzględnienia ekspertyz opartych na faktach), a także całkowite zamykanie przedsiębiorstw i społeczeństwa bez dowodów na istnienie ryzyka zakażenia ze strony tychże przedsiębiorstw jest rażąco niekonstytucyjne”.

  Zasadniczo, prawniczka potwierdza prostą regułę.
  Nie wolno zamykać całego kraju, bazując wyłącznie na założeniu, że mogą pojawić się w nim osoby zakażone.
  W ten sposób nieuchronnie ogranicza się swobody przemieszczania się i manifestowania, które stanowią podstawę nie tylko niemieckiej ustawy zasadniczej, ale także konstytucji włoskiej.

  Adwokat podjęła zatem próbę złożenia odwołania do sądu administracyjnego w Badenii-Wirtembergii, który oddalił jej wniosek.
  Następnie zwróciła się do niemieckiego sądu konstytucyjnego, który zareagował w identyczny sposób.

  W opinii sądu „zagrożenia dla zdrowia publicznego mają większe znaczenie od ograniczeń swobód osobistych”. Sędziowie najwyraźniej podjęli decyzję, nie biorąc pod uwagę opinii innych naukowców, którzy przedstawili dowody znacznie redukujące tak zwany „alarm koronawirusowy”.

  Wśród nich znajduje się znany, niemiecki wirusolog Claus Koehnlein, który wyjaśnił, jak bardzo przesadzono z niebezpieczeństwem związanym z koronawirusem.

  Mimo wszystko, Bahner nie poddała się i wysłała e-mail do niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego z prośbą, aby nie zakazywać demonstracji przeciwko przymusowej kwarantannie.

  W następstwie tego, prokurator z Heidelbergu wszczął wobec Bahner dochodzenie, z powodu wzywania przez nią na swojej stronie internetowej do niezachowywania obowiązujących restrykcji.
  W zeszły czwartek policja z Mannheim zaciemniła stronę internetową prawniczki, który nie jest już więcej dostępna. ”

  .https://ram.neon24.pl/post/154584,nadchodza-psychuszki-i-lagry-beate-bahner

 80. osoba prywatna said

  Już się nawet nie ukrywają.
  Katy Perry jadła ludzkie mięso.

  https://plejada.pl/newsy/katy-perry-jadla-ludzkie-mieso-nie-ona-jedyna-to-hollywoodzki-przysmak/72j12z5

 81. Boydar said

  Dzisiaj szesnasty, nie pierwszy

  https://plejada.pl/newsy/katy-perry-jadla-ludzkie-mieso-nie-ona-jedyna-to-hollywoodzki-przysmak/72j12z5

 82. Yagiel said

  Śpiewał Grechuta „Kto z gwiazdozbioru Wega, patrząc na Ziemię, zgadnie” – czy mamy zewnętrzny punkt widzenia spraw?

  Dochodzą głosy z Londynu/Anglii, że dzieje się tam inaczej, niż Kurwizja pokazuje: nie ma szoku, paniki, trupów przed szpitalami… Podobne doniesienia z USA NY czy Chicago… Nie wiem. Czy aż taka high-techn. w tej cywilizacji warta jest coś ? gdzie popatrzeć, żeby mieć rzeczowe obrazy sytuacji ? Takie jak zegary obok siebie, pokazujące godzinę w różnych miejscach globu… Czy jest taki Spektator, który widzi, co jest tu i tu – i tam…?

  Wracam do swego zdziwienia: jaki dyktator-ekolog mógł zatrzymać sraczkę samolotową na niebie i sraczkę samochodową na lądzie, i sraczkę okrętową na oceanach/morzach? Ludzie – niebo naprawdę jest przejrzyste, żółwie naprawdę wykluwają się na plażach odludzionych – a morza/oceany ? Tam nadal pływa plastik drobny i gigantyczny, nadal spływają tam ścieki z naszych MEGAmiast, miastek, itd. w rolnicza chemię; ale podobno Ganges czysty jak nigdy – czemu ? Zamilkła Greta – odżyła Planeta.
  (Ale plastik pandemiczny zbiera się już w wielkie hałdy)

  To są cudowne 2 miesiące dla Natury, no są ! Potrzebuje więcej… Wiewiórka mi spod roweru nie uskoczyła, gryząc jakąś szyszkę, czy może zbierając coś na wyściółkę gniazda ? Patrzyła na mnie – ominąłem na półmetra. A las jaki głośny ! Kuźwa! Słychać od kruka przez wrony, zięby do kosów – ile kosów i drozdów ! I jakieś maluńkie dzwońce cieszą ucho. Jaki dźwięczny las – miło! No i prawie nie ma ludzi – w taką pogodę… Na głupotę ludzi, na bydlęce poddaństwo zawsze można liczyć.
  Pamiętam, że jesienią na spacerze, przekomarzałem się z uczniami, że gdyby W-wa COŚ… I BEZLUDNA , to na tym obszarze byłyby ze 3-4 stada wilków, kilka niedźwiedzi; że 8-7 tys lat temu może 1-2 hordy ludzi tu mieszkały… Jeszcze w XVI w. postawiono na Wawrzyszewie taki mały kościółek okolony murem, żeby podróżni, którzy nie zdążą do W-wy, mogli się na noc schronić przed wilkami ! (W nim była niedawno msza pogrzebowa mojej wychowawczyni z podstawówki) Ale żeśmy odwrócili proporcje – coś jakby Mateusz Szpak (Akademia Pana Kleksa) wygrał wojnę z wilkami… A teraz KTOŚ/COŚ robi nam rekonkwistę… ? Gdyby tak ze 2 lata ! marzę jako las. (I nie wiem, co te bladź-ich-mać szykują na lasy… Cisza przed burzą.)

  Marucho, jak to się stało, że stało się to przeludnienie Ziemi, przegłupienie człowiekami cywilizacji ? (To XIXw. czy już XVIII ?) Takim by/d/le człowiekiem, który siedzi teraz w klatkach, obojętny na PIĘKNO ŚWIATA WIOSNĄ !? mamy ich żałować ?
  Był potop (za coś) – będzie/zaczyna się… ?

  Kto z gwiazdozbioru Wega, patrząc na Ziemię, zgadnie/ Kto pierwszy takim człowiekiem? a kto takim ostatni ?
  Idę na rower.

 83. Boydar said

  Sorry 🙂 nie odświeżyłem; alle, nie ma przypadków, są znaki.

 84. Yah said

  Ad 80

  No i czy zamieszczanie czegoś takiego w takim czasie jak teraz, jest przypadkowe ? Dla lewarka pewnie teoria spiskowa.

 85. Yah said

  Zło wyłazi z zewsząd …. nie obcyndala się …

 86. ktos said

  ….uwierzyli w moc boga …..to dlaczego mają nie uwierzyć w moc szczepionki…80% tego narodu podda sie dobrowolnie szczepieniu na śmierć..a reszte sie zmusi…jesli tak ? to koniec swiata juz niepotrzebny…

 87. osoba prywatna said

  Klub Inteligencji Polskiej 15/04/2020
  Skarga do Trybunału Konstytucyjnego na niekonstytucyjne ograniczenie wolności obywateli do poruszania się po terytorium RP i nieuzasadniony medycznie obowiązek noszenia masek ochronnych !!!
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/04/skarga-do-trybunalu-konstytucyjnego-na-niekonstytucyjne-ograniczenie-wolnosci-obywateli-do-poruszania-sie-po-terytorium-rp-i-nieuzasadniony-medycznie-obowiazek-noszenia-masek-ochronnych/

 88. osoba prywatna said

  KIEDY MOŻNA NAGRYWAC POLICJANTÓW

  Czy można nagrywać policjantów i publikować te filmy w sieci? Policja grozi nieprzyjemnościami, prawnicy nie mają wątpliwości
  https://www.fakt.pl/pieniadze/prawo/zatrzymanie-przez-policje-czy-mozna-nagrywac-policjantow-i-publikowac-filmy/xcglkeh

 89. et3am said

  gorzko:

 90. osoba prywatna said

  Nadchodzą psychuszki i łagry: Beate Bahner
  https://ram.neon24.pl/post/154584,nadchodza-psychuszki-i-lagry-beate-bahner

 91. et3am said

  szykują nam kryzys plus szczepionki, biedę i choroby…

  dobry Boże, uchron.

 92. Listwa said

  ad 59

  Niech się pcha, żeby był lepszy od złego, niech tylko nie ogranicza się do deklararacji.

 93. Listwa said

  @ 86 ktos

  A czego ty tak skowyczysz ? nie wierzysz w moc Boga, nie uwierzysz w moc szczepionek, raduj się i skacz.

 94. revers said

  pejsaci psychopaci beda dreczyc …
  https://shar.es/aHjblW?fbclid=IwAR25NmaioyII6AK5kWCQAcfiJMza5akn6Lg3vttc3c7vYbm9y6bBQFZQt_U

 95. osoba prywatna said

  Czy plandemia w USA skończy się za tydzień? Wiadomości z Japonii i ze świata 15 kwietnia 2020
  .https://www.youtube.com/watch?v=TXaA7Aa-ez0

 96. Listwa said

  Nowa sztuczka w walce o zdrowie i demokrację: „aby aplikacja była dobrowolna, ale jednocześnie aby była powszechna” :

  „- To podstawowe narzędzie, korzystamy także z analizy różnych zbiorów danych, wykorzystując je chociażby do weryfikacji tego czy Polacy w święta rzeczywiście nas się posłuchali. Czy jeździli, jak tak to skąd i gdzie możemy się spodziewać ewentualnego podwyższonego ryzyka zachorowania

  – Założenie jest takie, aby ta aplikacja była dobrowolna, ale jednocześnie aby była powszechna. Chcemy aby jak najwięcej osób się do niej przekonało więc będziemy ją wprowadzać stopniowo. W tym tygodniu zostanie upubliczniona jej pierwsza wersja zawierająca moduł do samodiagnozy stanu zdrowia. (…) dzięki temu zweryfikujemy sami czy mamy objawy – dotyczy to głównie osób w kwarantannie, ale i nie tylko. Ona ma być dobrowolna ale jednocześnie powszechna, zastanawiamy się dzisiaj jak – poza kampaniami informacyjnymi – zachęcić Polaków do tego żeby z tego typu aplikacji korzystali – wyjaśnia”

  Read more: http://www.pch24.pl/inwigilacja-na-razie-na-wlasne-zyczenie–rusza-aplikacja-monitorujaca-kontakty-i-stan-zdrowia,75389,i.html#ixzz6Jn6F2K9A

 97. osoba prywatna said

  Mąż 7ydówki, a wnuczek banderowca ogłasza projekt.
  https://tysol.pl/a46535-Prezydent-Rusza-projekt%C2%A0-Polskie-Szwalnie-ktory-zajmie-sie%C2%A0produkcja-maseczek-ochronnych

 98. osoba prywatna said

  Media zatroskane o los ukraińskich pracowników
  https://miksa.neon24.pl/post/154582,media-zatroskane-o-los-ukrainskich-pracownikow

 99. revers said

  Kolejny Harry Porter na RP, Piotr Patkowski wybitny kontroler kasy z PIS, Morawieckiego assystent i wiceminister od finansow i kasy najjasniejszej.

  Ciekawe ze Patkowski jako wicemiinister finasow teraz ma opory w zadawaniu pytan co z konstytucja?

  A gesdorfowej konczy siie kadencja sedziowska w koncu kwietnia tego roku, potem mozna wprowadzac stany wyjatkowe, nowe prawa wyborzcze i zapewnic naczelnikowi i swicie z pis wladze do konca zycia naczelnika, lub nawet do konca swiata z koronowirusem lub bez w tle.

 100. Piskorz said

  !!!! Nie wiem jak jest teraz..Ale 7/8 lat temu to mieliśmy w Polsce 4 /sic!!/ INSTYTUTY KONFUCJUSZA..w Opolu, Wrocławiu. Poznaniu i Krakowie.! Czyli idą …”Cała para naprzód”. ps Za babci-komuny ktoś obliczył ile jest/było- Chińczyków w stolicy. Obrazowo..gdyby ich ustawić czwórkami od Ambasady ZSRR /a ambasada poniżej Belwederu/ poczynając…kolumna skończyłaby się..na placu Zamkowym. A ta trasa dosyć długa. ps” A studentki germanistyki /rok I/…szukały w księgarni…słowników /niemiecko-chińskiego i na odwrót/…a było to ponad 15 lat temu.!!

 101. lewarek.pl said

  73. 74. Yah

  Głupiś. Spadaj!

 102. revers said

  Brun o szalonych naukowcach i filantropach, stanowisko ZUS do seniorow w czasie pandemii w rp, oraz mlodziezy zileonej i teczowej, swiezy material sprzed 1,5 godz.

  .https://www.youtube.com/watch?v=qon2NoT5tAs

 103. Jack Ravenno said

  @96 LISTWA – aplikacja jest niepotrzebna. Inwigiluja nas sk….ny cały czas w oparciu o sieci komórkowe. Dzisiaj miałem przypał z Alert RCB – na dwa telefony o różnych numerach w sieci Orange przyszedł SMS o takiej samej treści praktycznie w tym samym czasie. Czyli co? Przypadek?

  Słucham skurwiela Szumowskiego a ten gnój wali w oczy: więzienie epidemiczne albo szczepionka. Co za swołocze!

 104. emta said

  „Niestety, pani Małgorzata Rozenek okazała się standardową idiotką popierającą LGBT (podobnie jak jej mąż) – i, co z reguły idzie w parze, ma tolerancyjny stosunek do aborcji i w ogóle jest feministką całą gębą.”

  no to patrz Pan jakiego idola mają idioci do 30 r. z.
  https://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,24573895,pije-pali-melanzuje-zalicza-mezczyzn-i-o-tym-mowi-jest-duza.html

  soorry za źródło, ale największe gówno lubi ta pseudogazetka. swój swego ciągnie.

  czasy ostateczne?

 105. emta said

  z jednej ze stron:

  Z ostatniej chwili: W wypowiedzi dla TVP Info Minister Zdrowia Łukasz Szumowski powiedział, że cała ta obecna sytuacja będzie trwała tak długo, dopóki wszyscy Polacy nie zaszczepią się na koronowirusa. To komentarza nie wymaga, co oznaczają zapowiedziane przymusowe szczepienia.

  no to już nie ma żartów…

 106. Yah said

  Ad 101

  Jesteś wolnym człowiekiem …. jeszcze … nie musisz czytać.

 107. JanuszT said

  Ciekawe gdzie widzisz tę wolność YAHu???

 108. Bezpartyjna said

  Dzisiaj Szumowski wypowiedział zdanie, że wszystko będzie trwać (epidemia) dopóki się nie zaszczepimy przeciwko koronawirusie.

  .https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://gloria.tv/post/NdNXKJuTaXkX19yeryLDomUB3&ved=2ahUKEwj_u6GWuu3oAhUKx4sKHTA6C3YQFjADegQIBBAC&usg=AOvVaw2WV86pKSO2B1ielurhGKzo&cshid=1587057605135

 109. Yah said

  Ad 96

  To prosty i wygodny sposób eliminacji niewygodnych. Przecież człowiek nie będzie w stanie udowodnić, że jest zdrowy. Miał z kimś kontakt, kto niby był chory ( przecież tego się nie sprawdzi) i już do akcji wchodzą sanitarni siepacze.

  Po drugie aplikacja przed niczym nie chroni, a ma budzić strach przed ludźmi … no bo najlepiej z nikim się nie kontaktować. Kontakty będą ryzykowne. Nikt nie pójdzie do sklepu, do kina , do kościoła bo to grozi kontaktem z innymi, a ktoś może być chory …

 110. Yah said

  ad 104

  W możliwości nieczytania moich wpisów przez lewarka

 111. sredni said

  Horror!!!.Czas na przebudzenie Narodu !!
  .https://www.bitchute.com/video/IaUFyb5NtFhz/

 112. etma said

  skurwol zapijaczony :

  Podczas odpowiadania na pytania dziennikarzy minister Łukasz Szumowski odniósł się też do kwestii obowiązkowego zakrywania ust i nosa.

  „Jak będzie szczepionka” – odpowiedział na pytanie o moment zniesienia nakazu noszenia maseczek.

 113. etam said

  Tam, gdzie mamy wysokie prawdopodobieństwo, że nie będzie to wpływało na gwałtowny wzrost zakażeń, tam decydujemy się na zmiany – stwierdził Morawiecki. – Drodzy rodacy, znajdujemy się w nowej rzeczywistości, która długo będzie z nami i musimy uczuć się w niej żyć. Za nami trudny czas wyrzeczeń. Przed nami też trudny czas wyrzeczeń – dodał premier.”

  Oni sami nie wiedzą co robią, oni nic nie wiedzą! Czekają na rozkazy! od who /isra-łichpies-ela?

 114. Boydar said

  Bardziej konkretnie – „… minister zaznaczył, że nie wrócimy do wcześniejszych czasów, jeśli nie zastosujemy powszechnie szczepionki przeciwko wirusowi. Zapowiedział, że obowiązek noszenia maseczek będzie obowiązywał również do czasu, gdy powstanie szczepionka …”

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-jest-zmniejszenie-ograniczen-od-kiedy-lista-zmian/fs80p09

  Tak że niech obywatele żydy się dobrze zastanowią, bo nawet jak już w końcu zdecydują się wyjechać to na ‚do widzenia’ i tak szprycę zaliczą. I to taką pierwowo miczurinskowo sorta. Jeśli jednak się nie zdecydują, to uwzględniając okoliczności „przyrody” i tak przyjdzie im zdechnąć z głodu. Choć zapewne trochę ten proces potrwa bo ma być po chrześcijańsku i uczciwie do bólu, dokładnie zgodnie z prawem jakie Polakom sami zaaplikowali.

  No a Polacy ? Polacy sobie poradzą, jak zawsze, jakby nie było jesteśmy u siebie, nic nikomu żeśmy nie ukradli, nawet yarda kwadratowego.

 115. Boydar said

  Chyba jednak „coś drgnęło w kalesonach” 🙂

  https://businessinsider.com.pl/finanse/dodruk-zlotego-nbp-przejal-juz-piec-procent-dlugu-panstwa/7z59v2g

 116. Bezpartyjna said

  Ku przypomnieniu – w Polsce pod koniec lat 60-tych przeżyliśmy prawdziwe epidemie grypy i podczas jednej z niej zachorowało ponad 6 mln Polaków a zmarło 25 tys.

  Przypomniałam sobie jak dawno temu mama opowiadała mi o szalejącej w naszym kraju grypie, ale nazwała ją bodajże „czeską grypą”. Nie wiem czy mamie chodziło o tą z lat 1968-1970?

  „W Polsce starsze pokolenie słowo „epidemia” kojarzy najbardziej z falą zachorowań na grypę o często używanej wtedy nazwie Hongkong. Mieliśmy z nią do czynienia przez trzy kolejne lata, a ściślej trzy grypowe sezony (okres zimowy).

  W kolejnym roku wirus A2 Hongkong 68 powrócił, ale z dużo słabszym nasileniem. I kiedy wydawało się, że jest już tylko wspomnieniem, uderzył trzeci raz po ciężkiej zimie 1970/71 r., krwawych strajkach na Wybrzeżu oraz dojściu Edwarda Gierka do władzy. Na grypę zachorowało wówczas ponad 6 mln osób. Absencja w zakładach pracy sięgała 80 proc. Według Głównego Inspektora Sanitarnego, z powodu powikłań (głównie zapaleń płuc i niewydolności krążenia) zmarło wówczas 25 tys. Polaków. To była, jak dotąd, najtrudniejsza epidemia, z którą musieliśmy się zmierzyć. I jak na razie nie wydaje się, by to samo miało powtórzyć się u nas w związku z koronawirusem.”

  Nie, „obecna epidemia” już jest znacznie bardziej medialna od tej z przed ponad 50-ciu lat. A władze mają plany szczepienia całych społeczeństw.

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://plus.expressbydgoski.pl/jak-pol-wieku-temu-wirus-z-chin-zajrzal-prlowi-w-oczy-grypa-hongkong/ar/c15-14783426&ved=2ahUKEwj6ru6mwO3oAhWhi8MKHXXQBGkQFjAPegQIBBAB&usg=AOvVaw2HYDWyRPKvsdf9EzRJxXul&cshid=1587060254907

 117. Lily said

  Re 13;Revers
  „Winnicki powiedzial to,tzw. prawica z Pis,
  nie ma nic wspolnego z ta,ktora byla zawsze
  mocno zwiazana z narodem”. To jest fakt.
  A czy, „zlotoustny”p.Winnicki,razem ze swoim
  liderem partii BRAUNEM i kilkoma innymi z owej partii,nie glosowal za oddaniem POLSKICH
  bogactw naturalnych zagranicznej spolce?.
  „PO OWOCACH ICH POZNACIE”.

 118. Jack Ravenno said

  @109 BOYDAR Wypadałoby się zacząć organizować. Mamy na to jakiś rok. Cały czas mam nadzieję, że dobry Bóg pokrzyżuje tym złoczyńcom wszelkie ich plany. Mimo, że ojcem ich szatan to też są tylko ludzie i wypowiadanie się z pozycji pana do niewolników jakoś mi do nich nie pasuje.

 119. NICK said

  Czy to już było?
  RAM24.
  https://ram.neon24.pl/post/154584,nadchodza-psychuszki-i-lagry-beate-bahner

 120. Yagiel said

  No nie ! Kaczyński w maseczce – upadła nadzieja ma… Mógł założyć golf !
  To jeszcze Łukaszenka, Putin, Trump (kolejność abecadłowa)
  A Król Swecji ?

 121. Jack Ravenno said

  Mam prośbę do ludzi w Gajówce – przestańmy się napierniczać między sobą bo to do niczego dobrego nie doprowadzi. Ta cała haggada znaczy tylko tyle, że zastosowano klasyczny schemat PROBLEM-REAKCJA-ROZWIĄZANIE. Masa ludzi się na to łapie jak głupie ryby na haczyk. Co możemy zrobić aby się nie dać złapać? Nie wiem czy pamiętacie film „Gdzie jest Nemo?” i scenę, w której w sieć zostaje złapana ławica ryb? Błazenek zaczyna wołać do ławicy: płyńcie w dół, płyńcie w dół… I w rezultacie cała ławica się uwalnia z sieci. CAŁA płynęła w dół i CAŁA się uwolniła. Tylko w jedności siła. Każdego z osobna dorwą i zrobią co zechcą. Z tłumem nie dadzą rady. Po prostu.

 122. Yagiel said

  O ! Szumowski wycofa się z lasów i Puszcz…
  Puszcz wsiegda budut lasy !
  A ty, synku Szu., se parkuj.

 123. Boydar said

  Są ludźmi, bez wątpienia, Panie Jack’u. Ale tylko do momentu kiedy zdobywają na tobą władzę. Potem są tylko squrwysynami. Bo, jak sami twierdzą, żydem się jest po matce.

  Nie, nie ma przeproś. Wszyscy wracają na swoje. I wtedy można zacząć się układać, handlowo, technologicznie, kulturalnie (muzycy), dyplomatycznie. Na warunkach jakie my określimy. Jak unym nie będzie pasowało – trudno, jakoś bez nich przeżyjemy 🙂

 124. etma said

  jack ravenno – trudno jest im to tłumaczyć, bo wierzą we wszystko, co pokazuje tv. Nazywają cie nawiedzonym, chorym psychicznie, jeśli powiesz im coś innego, co nie zgadza się z ichnim światopoglądem. ciemny lud uważa się za oświecony. a jak wspomnisz o szczepieniach to juz szambo z ich gęb się wylewa. chcesz sobie psuć krwi? jam próbował…

 125. emta said

  a już poznasz kto ma gówno w głowie po stwierdzeniu – ZA PEŁO BYŁO LEPIEJ I BYŁOBY LEPIEJ, gdyby dalej rządzili. i wtedy wiesz, że to debil.

  dlaczego takie ewenementy uważają, że mają prawa głosu?

 126. Boydar said

  Taka tam, „ciekawostka” … 🙂

  https://menway.interia.pl/militaria/news-potezna-bron-w-prywatnych-rekach-po-co-biznes-sie-zbroi,nId,4439178

 127. Jack Ravenno said

  @124@125 ETMA nie tyle trudno, ile w ogóle się już nie daje wytłumaczyć, że to oszustwo. Chce się krzyczeć SOS!

 128. Głos Prawdy said

  UWAGA PILNE!!! PODAJ DALEJ!

  Minister Szumowski to mason. Należy do kościoła Maltajskiego. Ten kościół przejęła masoneria. Dlatego nam blokują święta! To sataniści!! Syjoniści! Kościoły pozamykali Dranie!!!

 129. Głos Prawdy said

  Nowy limit w kościołach: 1 wierny na 15m2. Będzie też poluzowanie w handlu

  Read more: http://www.pch24.pl/nowy-limit-w-kosciolach–1-wierny-na-15m2–bedzie-tez-poluzowanie-w-handlu-pch,75391,i.html?fbclid=IwAR1aPlWG-LorliCIf58HEuFrQRw2wXl79xjIPaAnJ9hz1OtHNUQmAkiuoWU#ixzz6Jo6otMR4

 130. seler said

  odbyt ministra wyrzekł te pierdy, cytuję:

  „…[„zaraza” będzie trwała] dopóki na zaszczepimy szie NA KORONAWIRUSA”
  ——————-
  seler: – a NIE PRZCIW wirusowi ?!? – i to jest profesor ? – czyszczenia kibli, chyba…
  _____________

  DO CZYTELNIKÓW
  [28] Revers [69] Revers oraz
  [108] Bezpartyjna – „Dzisiaj Szumowski wypowiedział zdanie, że wszystko będzie trwać (epidemia) dopóki się nie zaszczepimy

  przeciwko koronawirusie.”
  —–> nie powiedział „PRZECIWKO” ale „NA koorwowirusa” —> a, to zmienia POSTAĆ RZECZY…
  ______________

  w Ustawie O Maseczkach jest Punkt 3.
  [z pamięci] „zwolnieni z obiąwiązku noszenia maseczki są ci, którzy mają problem z oddychaniem
  i w takiej sytuacji nie jest wymagane zaświadczenie lekarskie”

  .https://www.youtube.com/watch?v=Km3Il6gAYHA [z kanału: https://www.youtube.com/JaOsa ]
  ______________

  dzisiaj poszedłem do sklepu BEZ MASECZKI – byłem jedyny – nie wyproszono mnie i nie wzywano psów,
  w ogóle nie używam maseczki, albowiem nie ma OFICJALNEGO STANY WYJĄTKOWEGO, jedynie tresura…

  EDEN TV – POPKO
  [1] https://www.youtube.com/watch?v=aHvOBpnqKqA&feature=emb_logo
  [2] https://www.youtube.com/watch?v=Qcjp4Mtypzw
  [3] https://www.youtube.com/watch?v=Ta6Us5kiYS0
  [4] https://www.youtube.com/watch?v=VRKBUe0U8Pw&feature=emb_rel_pause

  pozdrawiam 😉 – seler

 131. Listwa said

  @ 126 Boydar
  Trzeba zrobić z siebie biznes i już można.

 132. Jack Ravenno said

  taka sobie „ciekawostka” nigdy chyba nie widziana. Ja widzę takie ceny po raz pierwszy w życiu…

  .https://www.money.pl/gielda/cena-ropy-naftowej-schodzi-ponizej-20-dolarow-inwestorzy-zawiedzeni-porozumieniem-6500127977396353a.html

 133. NICK said

  Ktoś.
  Dzisiaj.
  Gdzieś.
  Zapodał to kazanie.

  Powtarzam.
  Bez komentarza.

  Możecie nie lubić tego księdza.
  Ale słuchajcie.

 134. NICK said

  Dzisiaj Auchan, tzw. Polska. Pb (-). 3,68 PoLiN za litr.

  Winna kosztować 1,99.

 135. seler said

  18 & 36 – Boydar

  jeżele taki Kosiur szydzi i na próbę wystawia Jezusa i kpi z Matki Jego,
  to on nawet choojem nie jest, …co najwyżej kiszką stolcową,
  ja z Marii sobie nie kpiłem, albowiem Ona czeka
  na Zmartwychwstanie i życie wieczne
  [dając nam też posłuszeństwa
  przykład – a, dogmat R ?]
  rozważ to w Sumieniu
  wg Biblii]

  i widzisz teraz…. co czynią CHORE dogmaty w „umysłach” ,
  że pomiata szie i Marią, i Zbawicielem,
  NIM, Pośrednikiem Jedynym…
  JE_DY_NYM !!!

  rozumiem Twą rozterkę, złość i dyskomfort,
  pozdrawiam – cygan seler
  _____

  mnie muszą najpierw zabić, bym dał szie zaszczepić,
  lub zapisać do jakiejkolwiek religii
  „świata tego”…

 136. Piskorz said

  re 28 Ruda mendo zaszczep się sam !! Musi to na Rusi, w Polsce jak kto chce. Co to kuxwa znaczy, że wszyscy muszą się poddać temu szczepieniu.?! Sam byku to wymyśliłeś..?! Czy ktoś ci kazał tak powiedzieć?!ps Ten wirus mutuje się b. szybko . Ty jesteś lekarzem czy konowałem?!

 137. Jack Ravenno said

  @134 NICK, takie ceny oznaczają armageddon na rynku ropy – to prosta droga do wojny. Serio piszę… Patrzmy kto korzysta!

 138. Piskorz said

  re 130 dzisiaj poszedłem do sklepu BEZ MASECZKI – byłem jedyny – nie wyproszono mnie i nie wzywano psów,
  w ogóle nie używam maseczki, albowiem nie ma OFICJALNEGO STANY WYJĄTKOWEGO, jedynie tresura””… SŁUSZNIE I NAUKOWO, TAK TRZYMAĆ…pozdrawiam.

 139. Piskorz said

  re 125 Niestety, ręce opadają..

 140. Piskorz said

  re 121 Popieram…nec Hercules contra plures.!! Na polski..”I Herkules dupa kiedy ludu kupa” ha ha!!

 141. NICK said

  Wiem.
  Ludzkość jest doskonale uśpiona.

 142. ibrahim ibn jakub said

  RUSKA DEZINFORMACJA W PEŁNEJ KRASAWICY.

 143. seler said

  wstępniak Gajowego:

  „Niestety, pani Małgorzata Rozenek okazała się standardową idiotką popierającą LGBT (podobnie jak jej mąż) – i, co z reguły idzie w parze, ma tolerancyjny stosunek do aborcji i w ogóle jest feministką całą gębą. ”
  __________

  to ja nie wiedziałem, że ona jest pedałem, a mąż lesbijką,
  a „charaktery” z dupy wzięte….
  to, po co szie ona żeniła ?
  z jego pieniądzem… ?
  rzeczywiście
  idiotka…

 144. seler said

  133 NICK [ks. Natanek]

  jak myślisz ? – dlaczego chcą UWALIĆ religię, która jeszcze jakoś przybliża do Ojca ?
  żeby nadszedł „w chwale” antychryst w jarmułce…. i lucyferianizm

  bawią szie pachołki szatana ludzkością —> za pomocą religii
  CZY NAPRAWDĘ ROZUMIESZ TO KAZANIE ?
  rozpacz katolika Natanka mnie nie dziwi,
  szanuję go, bo jest szczery
  jako pracownika KRK,
  oj, zawiódł szie…

  dlaczego ?

  może zrozumie, zanim umrze, że wpadł w pułapkę
  Watykanu, że „wiarą” jest religia, a teraz ubolewa…
  Boże Ojcze !!! – ratuj księdza Natanka, by
  do końca przejrzał na oczy, bo walczy
  z kurestwem założonym
  instytucjonalnie…

  powtarzam: – Boga czcimy w Duchu i w Prawdzie
  zawsze i wszędzie, przestrzegając Przykazań
  i nie byłoby tego burdelu i rozczarowań

  pozdrawiam

 145. Boydar said

  @ obywatel Seler

  „… rozterkę, złość i dyskomfort …”

  A skąd u obywatela podejrzenie, że takie emocje mną targają ? Ja, proszę obywatela, nie mam żadnych wątpliwości, prawie jak Universal Soldier. Jeżeli ktokolwiek ma nadzieję że się zawaham to się może bardzo zdziwić.

  A Najświętsza Panienka został wzięta do Nieba. Zaraz potem jak zasnęła. Nie wiem co oznacza „razem z ciałem”, bo w Niebie ciało potrzebne chyba nie jest. Jednak Jej ciało na tym świecie też nie zostało, więc gdzieś jest, co prawie na jedno wychodzi, bo skoro nie ma Go tu to musi być „Tam”. Logiczne.

  Że tak musiało być mówi mi rozum i sumienie, oraz dogmat mojej Wiary. A do każdego kto ofensywnie „twierdzi” inaczej będę strzelał. Bo świnia jest i heretyk. Może NICK do kota, mogę i ja do wieprza.

 146. Piskorz said

  !!! B. ważne /tylko 7 min. dr

  dr Zieminski

 147. Yah said

  Na niskiej cenie ropy zyskuje lotnicze cargo, spadają koszty transportu z Chin. Tu stare dane, można policzyć ile zaoszczędzą.

  .https://businessinsider.com.pl/finanse/ile-kosztuje-tankowanie-samolotu-ceny-paliwa-lotniczego/y9vc2z1

 148. seler said

  136 Piskorz,

  szie nie denerwuj, żeby Cię koorwy nie pozwały do sądu za obrazę „majestatu” zabandażowanego
  w wielokrotną [półtora roku] podpaskę…

  już wolę yebać maseczkę ze stanika, aniżeli tegoż „ministra”
  bo by chooj mi mi szie ubrudził gównem
  i w życiu bym nie odkaził parcha….

  SPOKOJNIE, inteligentnie,
  z piosenką na ustach 😉

  jak na wojnie,
  by sami zadławili szie swą nienawiścią…
  jakby nie było… kurcze, walczymy
  z „pobożnym” okupantem,
  czyli napierdalamy zużytą maseczko-podpaską
  w żmij gniazdo… ale lekko, by
  skoorwysynów nie zabić
  całkiem…

  Orkiestra uliczna z Chmielnej – Kto handluje, ten żyje

 149. Slawek said

 150. seler said

  145 Boydar

  „A Najświętsza Panienka został wzięta do Nieba. Zaraz potem jak zasnęła. Nie wiem co oznacza „razem z ciałem”, bo w Niebie ciało potrzebne chyba nie jest. Jednak Jej ciało na tym świecie też nie zostało, więc gdzieś jest, co prawie na jedno wychodzi, bo skoro nie ma Go tu to musi być „Tam”. Logiczne.”

  według Ciebie i judaszy… ale NIE wg Biblii… kochany Boydarze…
  możemy szie szczelać, nie widzę przeszkód…
  kto PADNIE, ten WYGRA
  Ci pasuje ? …ten
  dogmat ?

  a, co zrobisz, jak braknie Ci Tobie katolickiej Eucharystii i pół dogmatu ?
  powiesisz szie na wierzbie ? – czy siekierą zastrzelisz ?
  weź… szie zastanów… z KIM chcesz tańczyć ?
  z Bogiem ? … proszę bardzo…
  ale, ostrzegałem…

  Orkiestra uliczna z Chmielnej – Rozszumiały się wierzby płaczące

 151. seler said

  146 Piskorz [video nagranie]

  zgadza szie… Polacy są [byli] i będą rozgrywani
  na płaszczyznach polityczno-religijnych
  bo tak są programowani od 1000 lat,

  zdradziecki kult bałwochwalstwa ?
  Naród… naród…. który bardziej
  wierzy i ufa kurwom, aniżeli
  Bogu – sam szie unicestwi
  przykra Prawda
  z Biblii…

  no cóż… zostały katakumby,
  ewentualnie Indie…
  tam jeszcze „działa” bogini Kali…
  miejscowa madonna…

  cyganie będą wybici na końcu – ale najpierw
  zagrają zbrodniarzowi Szumowskiemu,
  jak w „porządnym” obozie
  koncentracyjnym
  bez ?
  „Matki Boskiej” w klapie

  z maseczką na ustach
  i palem w dupie…

  czardasz

 152. seler said

  Człowieku Sponiewierany,
  jeżele GWAŁCĄ CIĘ
  we własnym domu,

  co wtedy robisz ?

  są dwie opcje:
  zostajesz koorwą, albo
  partyzantem…

  wybór należy do Ciebie

  ale jest Trzecia Opcja
  daj szie zabić,
  może zmartwychwstaniesz

  pod warunkiem,
  żeś wierny
  Komu ?

  Duchowi i Prawdzie…
  _____

  Czwarta opcja jest dla „wtajemniczonych”,
  takich, jak Boydar… i jemu
  podobnych…

  taki będzie nienawidził i zabijał
  tych, co Bogu wierni…
  pisze w Biblii…

  papier toaletowy
  seler

  Orkiestra uliczna z Chmielnej – Deszcz jesienny

 153. Peryskop said

  Re 9

  Miałem do p. Jerzego Zięby zarzuty o zbyt nachalny lans suplementów. Ale ten wywiad mocno polecam, bo rzeczowo tłumaczy niuanse chutzpy corona – w tym przekręty na testach, respiratorach, izolacji, dystansach, oraz na szczepionkach zmieniających genetykę.

 154. Ad. 49-59
  https://zagozda.neon24.pl/post/154592,bezczelna-konfederacja

  Zgadzam się, że nazywanie Deklaracji Terezjańskiej Konwencją jest skurwysyństwem Konfederacji jako partii atakujących mnie Biskupków opłacanych przez niemieckich chadeków. Biskupkom chodziło o ZNISZCZENIE Wielkiej Lechii, którą po WYTRUCIU trutką Majranowskiego Lwowsko-Wrocławskiej Szkoły Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej trzymali Amerykanie publikując od XIX wieku mapy IMPERIUM LECHITÓW z zachodnią granicą na RENIE.
  Wielką Lechię publikowałem na witrynach http://wandaluzja.pl/?p=p_354&sName=00.-w-s-t-e-p// i http://www.wandaluzja.com// a po zamknięciu jej przez Trumpfa na https://www.wandaluzja.pl// strona Imperium Lechitów: http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?p=11162#11162//. Jednak wobec ZNISZCZENIA Forum Wandaluzji przez HUAWEI, który KUPIŁ ją od Anonimowego Amerykańskiego Właściciela jako NAJPOCZYTNIEJSZĄ i NAJDROŻSZĄ w USA i administruje nią na Świecie, zmuszony zostałem do ZAPRZESTANIA publikowania na https://www.wandaluzja.pl/, wobec czego zamieszczałem bieżące komentarze poza Forum Maruchy na: https://bialczynski.pl/2015/10/13/wawelskie-wzgorze-w-oficjalnym-renderingu-komputerowym//. Jednak wobec eksponowania na tej stronie Wawelu Przedromańskiego HAWROTA jako Wawel Sprzed 1000 Lat – co jest Obrazą OTRUTEGO Hawrota – zmuszony zostałem do przeniesienia się na stronę: https://bialczynski.pl/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/kultura/wawel-zaklamany-na-13-kwietnia-w-piatek-piatnice-2/#comment-59475//
  Na stronie Historia Polityczna http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?p=11164#11164// omawiałem Holokaust jako ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, wydany w Białymstoku na podstawie znalezionej w synagodze białostockiej podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem KARTY ATLANTYCKIEJ. Hitler ZMUSIŁ tą uwierzytelnioną politycznie Kartą Cesarstwo Kwitnącej Wiśni do zaatakowania USA a Antikomunistischbefehl stał się podstawą Holokaustu. Anglosasi wycofali się jednak z UJAWNIONEJ Karty Atlantyckiej, która został wydana przez Ambasadę Sowiecką jako Mapa Gomberga: https://www.wykop.pl/link/1162263/tajemnicza-mapa-rownie-tajemniczego-maurice-a-gomberga//
  Po klęsce US Air Force i RAFu z II Flotą Luftwaffe i Regia Aeronautica we Włoszech w r. 1943 USA skapitulowały w Szwajcarii przed Juden-SS, które dokonało okupacji USA jako HOLOKAUŚCI Stalina.

 155. Jan said

  Vassula Ryden – SĄD, KTÓREGO NIKT NIE UNIKNIE. FAZY OCZYSZCZENIA DUCHOWEGO

 156. Yah said

  Tak jeszcze parę zdań o analogiach.

  Rewolucja solidarnościowa była próbą, w małej skali , przećwiczenia wprowadzania zmian przez kryzys.

  Do 1975 roku siła nabywcza w Polsce rośnie. Później coś się załamuje w rozwoju, tego nie będę komentował bo Pan Bożek w „Apokalipsie wg. Pawła” to wszystko dość dokładnie opisał.
  Rewolucja solidarności rozpoczyna się w 1980 roku, kiedy parytet siły nabywczej był taki sam jak ….. w 2010 roku. Czy poziom życia był tak zły, że trzeba było zacząć o demolki własnego domu ? Ale na tym polega zarządzanie przez kryzys. Strajki, wywoływanie celowych problemów z zaopatrzeniem, wyrzucanie żywności po lasach to wszystko miało wywołać kryzys, marazm i zniechęcenie.
  W tedy pojawiają się na horyzoncie rozwiązania. Wszystkiemu winne państwo i państwowa gospodarka. Jak zlikwidujecie gospodarkę państwową i wprowadzicie woln rynek będzie żyć jak Carringtonowie. Niestety społeczeństwo en masse dało sie na to nabrać. Gdy na wykresie porównamy tempo wzrostu siły nabywczej w latach 1950-1975 i 1990 – 2020 to specjalnych różnic nie widać, ale oczekiwana zmiana została w Polsce wprowadzona.

  To samo ma miejsce teraz, ale wszystko odbywa się szybciej i bez białych rękawiczek.
  Tym razem wszystkiemu winny jest wirus, który wywołał kryzys. Ad Kalendas grecam należy odłożyć myśli niektórych, że ten kryzys wywołany epidemią szybko się skończy. Nie skończy się , bo ma on wywołać odczuwalny dla wszystkich spadek poziomu życia. Tym razem dołożono jeszcze wpływające na psychikę ograniczenia wolności, która w przemożny sposób oddziaływa na społeczeństwo , które od co najmniej kilkunastu lat było przyzwyczajone do przemieszczania się po kraju i po świecie.

  Tak jak w latach osiemdziesiątych panaceum miał być wolny rynek obecnie jedynym panaceum okazuje się totalna kontrola wszystkich , która będzie umożliwiała ustalenie wszystkich naszych kontaktów ( pod pretekstem walki z rozprzestrzenianiem sie wirusa) no i oczywiście jakaś dziwna szczepionka, która każdy ma się zaszczepić chaos wszyscy wiemy , że wirus mutuje szybciej od wirusa grypy.
  Te zmiany można rozpatrywać w aspekcie eschatologicznym albo czysto ziemskim, ale jednak szatańskim projekcie V rewolucji technologicznej czyli przejścia w transhumanizm – erę biorobotów.

  .https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:PKB_per_capita_(USA_%3D_100).jpg

 157. team said

  wirus czy niewirus:

  https://m.cda.pl/video/50224375a?fbclid=IwAR0TBpzmuhqvQd_hhlw3vVoAtZEDrTdkjUYDM0y9evjbNndg3cUb4MdhT4g

  czyli badanie na obecność wirusa jest badaniem na obecność genu osób, którym pobrano próbkę z płuc…

 158. Yah said

  Życzenia Wielkanocne z monasteru Ujkowice. Ostrzegam, że to prawosławny monaster, nie wszyscy muszą czytać.
  Tak żebym nie był posądzany o promocję. Dziś prawosławny Wielki Piątek

  .http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=20335

 159. Kapsel said

  Sprawy roszczeń w rozumieniu Just Act 447 – oparte o Deklarację Terezińską – zostały już dawno uregulowane, a odszkodowania wypłacone.

  W latach 1948 r. do 1971 r. władze PRL zawarły 12 umów międzynarodowych (zwanych indemnizacyjnymi) dotyczących wypłaty odszkodowań za znacjonalizowany majątek przejęty na Skarb Państwa PRL.

  Objęły one obywateli i osoby prawne następujących państw (wg dzisiejszego stanu):
  USA, Francji, Danii, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Belgii, Luksemburga, Grecji, Holandii, Austrii, Kanady.
  Polska w całości wywiązała się już dawno temu z tych zawartych umów.

  Można więc zadać ponownie pytanie – które swego czasu skierował szef MSZ Radosław Sikorski do Hillary Clinton w związku podniesieniem przez nią roszczeń majątkowych w stosunku do Polski – w czyim imieniu występuje rząd USA, bo przecież nie w imieniu swoich obywateli w związku z wiążącą go umową z 16 lipca 1960 r. zawartą pomiędzy USA a PRL (poniżej pkt 7)?

  Polska już dawno temu wypełniła zalecenia Deklaracji Terezińskiej i to dużo wcześniej zanim powstał pomysł sporządzenia takiej nikogo niewiążącej deklaracji.

  Dla skutecznego działania trzeba nam Polakom iść prawnym już otwartym szlakiem przez Stowarzyszenie Mieszkańców Hoża 27 a
  http://hoza27a.pl/category/strona-spoleczna/uklady-indemnizacyjne .

  Należy żądać od władzy państwowej RP oficjalnego opublikowania do powszechnego wglądu zbioru tych wszystkich 12 umów indemnizacyjnych, bo póki co są one skrzętnie ukrywane – również przez tzw. Konfederację. O tym trzeba mówić, trąbić, przypominać – i tym sposobem przymusić pisowską władzę do ich opublikowania.

  Należy natychmiast powrócić do projektu ustawy reprywatyzacyjnej sporządzonej przez Patryka Jakiego. Praktycznie gotowy już projekt uwzględniający wymienione tu umowy międzynarodowe został przez PiS wycofany razem z Patrykiem Jaki, którego wypchnięto do Brukseli.

  Należy zaprzestać bicia piany i uprawiania dramaturgii z tym projektem ustawy anty-447 wykreowanym pod polityczne potrzeby Krzysztofa Bosaka. Projekt tej ustawy jest prawnym bublem (zaczerpniętym od Kukiza z poprzedniej kadencji), Ostatecznie zostanie on wyrzucony do kosza.
  Jest on projektem szkodliwym, bo stwarza ułudę jakoby miałby być panaceum na zablokowanie żądań żydowskich i jednocześnie liczy się na profity polityczne z tym związane (wyraźnego zwiększenia społecznego poparcia tzw. Konfederacji przy biciu piany odrzucenia tego projektu ).

  Jednocześnie projekt ten niejako przykrywa wymienione 12 umów indemnizacyjnych i może posłużyć do otwarcia drogi do ich rewizji i do dalszych krętactw środowisk żydowskich.

  Wykaz zawartych umów wraz z ich treścią (w formacie PDF):
  [po wejściu do całości publikacji pod linkiem

  https://jozefbizon.wordpress.com/2020/04/17/sprawy-roszczen-w-rozumieniu-just-act-447-oparte-o-deklaracje-terezinska-zostaly-juz-dawno-uregulowane-a-odszkodowania-wyplacone/

  Boguchwała, A.D. 17 kwietnia 2020 r. – Józef Bizoń

  Powiadom o tym Polaków! Samo się nie nagłośni.

 160. Yah said

  Sztucznie wywołany kryzys plus drastyczne zmniejszenie, wskutek spadku przyrostu naturalnego, ilości dzieci w szkołach może stanowić pretekst do likwidacji tradycyjnego szkolnictwa.

  W takim wypadku kompletnie tracimy kontrole nad tym kto nasze dzieci i wnuki uczy i jakie treści przekazuje. Obecnie odpowiada za to jakis konkretny, namacalny nauczyciel.
  W dobie e-lerningu nie będziemy wiedzieli kto to jest.

  Czarno widzę przyszłość.

 161. Ad. 49-59
  https://zagozda.neon24.pl/post/154592,bezczelna-konfederacja

  Zgadzam się, że nazywanie Deklaracji Terezjańskiej Konwencją jest skurwysyństwem Konfederacji jako partii atakujących mnie Biskupków opłacanych przez niemieckich chadeków. Biskupkom chodziło o ZNISZCZENIE Wielkiej Lechii, którą po WYTRUCIU trutką Majranowskiego Lwowsko-Wrocławskiej Szkoły Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej trzymali Amerykanie publikując od XIX wieku mapy IMPERIUM LECHITÓW z zachodnią granicą na RENIE.
  Wielką Lechię publikowałem na witrynach http://wandaluzja.pl/?p=p_354&sName=00.-w-s-t-e-p// i http://www.wandaluzja.com// a po zamknięciu jej przez Trumpfa na https://www.wandaluzja.pl// strona Imperium Lechitów: http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?p=11162#11162//. Jednak wobec ZNISZCZENIA Forum Wandaluzji przez HUAWEI, który KUPIŁ ją od Anonimowego Amerykańskiego Właściciela jako NAJPOCZYTNIEJSZĄ i NAJDROŻSZĄ w USA i administruje nią na Świecie, zmuszony zostałem do ZAPRZESTANIA publikowania na https://www.wandaluzja.pl/, wobec czego zamieszczałem bieżące komentarze poza Forum Maruchy na: https://bialczynski.pl/2015/10/13/wawelskie-wzgorze-w-oficjalnym-renderingu-komputerowym//. Jednak wobec eksponowania na tej stronie Wawelu Przedromańskiego HAWROTA jako Wawel Sprzed 1000 Lat – co jest Obrazą OTRUTEGO Hawrota – zmuszony zostałem do przeniesienia się na stronę: https://bialczynski.pl/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/kultura/wawel-zaklamany-na-13-kwietnia-w-piatek-piatnice-2/#comment-59475//
  Na stronie Historia Polityczna http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?p=11164#11164// omawiałem Holokaust jako ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, wydany w Białymstoku na podstawie znalezionej w synagodze białostockiej podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem uwierzytelnionej politycznie KARTY ATLANTYCKIEJ. Hitler ZMUSIŁ tą Kartą Cesarstwo Kwitnącej Wiśni do zaatakowania USA a Antikomunistischbefehl stał się podstawą Holokaustu. Anglosasi wycofali się jednak z UJAWNIONEJ Karty Atlantyckiej, która został wydana przez Ambasadę Sowiecką jako mapa Maurica Gomberga: https://www.wykop.pl/link/1162263/tajemnicza-mapa-rownie-tajemniczego-maurice-a-gomberga//
  Po klęsce US Air Force i RAFu z II Flotą Luftwaffe i Regia Aeronautica we Włoszech w r. 1943 USA skapitulowały w Szwajcarii przed Juden-SS, które dokonało okupacji USA jako HOLOKAUŚCI Stalina.

 162. Szarak said

  Ze wszech miar słuszna SKARGA !!!
  Janusz Sanocki.
  Oby zyskała ona jak najszersze poparcie – ogólnospołeczne, organizacyjne i indywidualne.
  Sama, zamieszczona w sieci indywidualna skarga, jakkolwiek bardzo zasadna, może zakończyć swój żywot…w koszu!
  https://sanocki.neon24.pl/post/154615,trybunal-konstytucyjnt-rp-skarga

 163. Yah said

  Zastanawiałem się wielokrotnie po co te gry komputerowe / Ano po to by w psychopatycznej części społeczeństwa wytworzyć takie przeświadczenie, ze ludzie to nic nie znaczące ludziki w grach komputerowych, które można obserwować, podsłuchiwać i nimi sterować.

 164. Yah said

  Niektórzy powiedzą , że znów coś mi się roi pod łepetyna ale …..

  Nie uważacie, że autyzm to celowe przygotowanie człowieka do roli łatwo sterowalnego, nie wiemy jak, biorobota.
  Dzieci autystyczne zachowują się tak jak by nie miały bodźców sterujących ich zachowaniem.

  Czy szczepionka MMR nie była jakąś próbą, bo po niej przypadków autyzmu jest znacznie więcej.
  A czy Greta to nie przykład sterowanego z zewnątrz dziecka autystycznego , zresztą tak promowanego jak i CoVid

 165. Yagiel said

  Za zgodą Autora Listu Otwartego przekazuję go do wiadomości (ew. tylko nagłówek do „niż koronawirus” i ostatnią część od słów „Ten człowiek mówi…”. List:

  dnia 17 kwietnia 2020.
  LIST OTWARTY
  do Premiera Rządu RzeczyPospolitej Polskiej
  Sz. P. Mateusza Morawieckiego

  Min. Szumowski zmienił zdanie… Jego stanowisko co do konieczności noszenia maseczek przez kolejne miesiące uważam za błędne medycznie i szkodliwe.
  Przypominam jego własne słowa:

  PolskieRadio2.pl, 2 lutego br.
  Szumowski: grypa to obecnie poważniejszy problem niż koronawirus
  Ostatnia aktualizacja: 01.02.2020 00:03
  Minister zdrowia Łukasz Szumowski podkreślił, że nie jest jeszcze za późno, by zaszczepić się przeciwko grypie. Jak przyznał, ta choroba oraz inne infekcje stanowią w tej chwili „większy pro-blem niż koronawirus”. – Mamy już przypadki śmiertelne powikłań grypowych – wskazał na antenie TVN24. [Grypa jest monitorowana: jaka jest dotąd liczba chorych na grypę w tym sezonie grypowym ?]
  Sz. powiedział, że co minutę na świecie ktoś umiera na grypę… [ZATEM W RELACJI DO GRYPY KOROWIRUS JEST NIEGROŹNY LUB GROŹNY JAK ONA, tj. PRZECHODZONY: OSŁABIA SERCE ! CZY CHODZENIE Z MASECZKĄ NA USTACH I NOSIE WSPOMAGA SERCE ? WSPOMAGA ODDECH ?
  ROK TEMU, DWA LATA TEMU NIKT NIE NAKAZYWAŁ GRYPOWCOM NOSIĆ MASECZKI, PRAWDA?]

  4 marca br.
  RZECZPOSPOLITA, tytuł: Szumowski o koronawirusie: Podobny do grypy

  „Minister Szumowski mówił też, że koronawirus „jest podobny do wirusa grypy”. – Ja bym nie po-wiedział, że ten wirus jest tak bardzo niebezpieczny – podkreślił. – Na pewno on dość łatwo się roz-przestrzenia i daje objawy w dużym odsetku zarażonych. Śmiertelność jest na poziomie 2-3 procent – dodał. Szumowski podkreślił, że te osoby, które „mieszkały w Polsce i nie wyjeżdżały poza jej granice” i „mają objawy grypowe” to „na 99 proc. będzie to grypa”.”
  [O MASECZKACH NIC… słusznie: toż grypę trzeba wyleżeć…]
  też 4 marca br.
  – To nie jest film katastroficzny. (…) Jeśli nie będziemy panikowali, będziemy mieli większe sza-nse, aby pomóc osobom zakażonym – apelował Łukasz Szumowski w programie „Onet Opinie”.
  (…) Szumowski powiedział, że na razie na świecie nie ma leku na koronawirusa. – Nie ma leku celowanego na koronawirusa. Pozostaje leczenie objawowe. Nawodnienie, leki przeciwzapalne, wspomaganie oddechu – tłumaczył minister. – Ale ja bym nie powiedział, że ten wirus jest tak bardzo niebezpieczny. On jest podobny do wirusa grypy. Jednak jego świadomość jest u nas od kilku miesięcy, natomiast świadomość grypy od 100 lat. Koronawirus rozprzestrzenia się stosunkowo łatwo, ale nie tak, jak np. wirus ospy. Śmiertelność wynosi na ten moment od 1 do 3 proc. – to zależy od wyliczeń – dodał. [BARDZO ZALEŻY OD METODY WYLICZEŃ.]
  Jednocześnie minister zdrowia apelował tez do Polaków o spokój. – Jeżeli mieszkaliśmy w Polsce i nie wyjeżdżaliśmy za granicę, a mamy obawy grypowe, to na 99 proc. będzie to grypa. Jeszcze jeden apel: nie stygmatyzujmy innych. Jeśli ktoś został wypuszczony ze szpitala, to na pewno nie jest groźny. Musimy też zachować podstawowe zasady higieny – stwierdził.
  [Czy noszenie maseczki jest wspomaganiem oddechu ? Tym bardziej w temp. >20 C ?]
  RMF24,18 marca
  Szumowski o koronawirusie: Myślę, że zachoruje 10-20 proc. społeczeństwa
  Opracowanie:
  Maciej Nycz
  Środa, 18 marca (09:08)
  „W wyniku zrządzenia losu doszło do sytuacji, którą można potraktować jako eksperyment. Mówię o wycieczkowcu Diamond Princess, którym podróżowało 2,5 tysiąca pasażerów. Statek był zamk-nięty i działała na nim klimatyzacja, w której miesza się powietrze. Przez dłuższy czas stał w jed-nym miejscu. Zachorowało 700 osób – wskazał minister. To pokazuje, ilu ludzi może zachorować. Na pewno zachoruje mniej w populacji otwartej. Myślę, że 10-20 proc. społeczeństwa” – stwierdził w rozmowie z „Gazetą Polską” minister zdrowia Łukasz Szumowski. „Rola ministra zdrowia w czasie epidemii przypomina trochę rolę dowódcy generalnego w czasie wojny” – przyznał. [CZY WYZNAŁ? SWE MARZENIE…O epidemii na 3.5-7 mln Polaków i na 18 m-cy?! Dziś nie ma 10 tys z korona]
  Minister zdrowia Łukasz Szumowski w rozmowie z „Gazetą Polską” był pytany, w jaki sposób kształtować sytuację, aby radzić sobie z narastającą liczbą przypadków zakażonych koronawirusem.

  Z jednej strony wiemy, że aktywność wirusa zależy m.in. od temperatury. Oczywiście to jest nowy wirus. Nie znamy jego dokładnej biologii. Mówię o zachowaniach związanych z porą roku i sezon-owością – tłumaczył. To wirus z grupy koronawirusów, w związku z tym być może wygaśnie jego ak-tywność w lecie, a przynajmniej w dużej mierze się ograniczy. Ale tego jeszcze dokładnie nie wiemy. Nikt nie wie – zaznaczył. [LATEM TEMPERATURA ZNIWELUJE WIRUSA – PO CO MASECZKI – ŻEBY WYDUSIĆ SERCOWCÓW ? PIŁKARZY, SPORTOWCÓW ?]
  Być może wirus zmutuje i wygaśnie, a być może będzie funkcjonował jako zakażenie – zasugerował Szumowski. Wytworzymy na niego odporność, tak jak na wirusa grypy, może nie idealną, ale zawsze jakąś. [WYTWORZYMY ODPORNOŚĆ] ! Poza tym mamy szczepionki. [JAK TO MAMY: JUŻ TERAZ, 18 MARCA ? ZAZNACZĘ JESZCZE: WTEDY JUŻ WIEDZIAŁ O WYNIKACH LECZENIA CHLO-ROCHINĄ U CHINCZYKÓW I RPOF. DIDIER RAOULT’a W MARSYLII.] Przemysł szybko reaguje i tworzy szczepionkę, więc jak już ją raz wytworzy, to modyfikowanie jej dla kolejnych mutacji jest prostsze. W końcu nie bez znaczenia może tu być także temperatura – analizował. [WTEDY ROZ-SĄDNY – A DZIŚ CO MÓWI ? I TO WOBEC ZAPOWIEDZI UPALNEGO LATA OD MAJA…]
  Szumowski podkreślił, że aktywność wirusa spada wraz ze wzrostem temperatury. Były badania koronawirusa i okazało się, że przy minus 20 st. C jego aktywność drastycznie spada, przy plus 7-8 jest największa, a przy +20 znów znacząco spada – wskazał. Stwierdził, że trzeba się zabezpieczyć na każdą ewentualność. Kwestia szczepionki to czas co najmniej 18 miesięcy. Teraz może już nie-całych 17 miesięcy – ocenił. [JAKA DOKŁADNOŚĆ W TYM! A co do temperatury: gdy >20 C…?]

  Mamy wiedzę, że ludzie zdrowieją, że 80 % przechodzi infekcję łagodnie. [TO PO CO NAM MASKI ?] O czym to świadczy? Po pierwsze o tym, że nasz układ odpornościowy zwalcza wirusa. Po drugie, doniesienia o powtórnych zachorowaniach nie są udokumentowane w prasie fachowej – zaznaczył szef resort zdrowia.  [TO JEST ROZSĄDNA WYPOWIEDŹ. CO GO POTEM ZMIENI o 180 ? MASKI OSŁABIAJĄ /SERCE i/ ODPORNOŚĆ ORGANIZMU !]
  (…) Pytany, czy jesteśmy dziś w stanie określić, do jakiego poziomu zachorowań możemy dojść, przyznał, że są różne scenariusze rozwoju wypadków.
  W wyniku zrządzenia losu doszło do sytuacji, którą można potraktować jako eksperyment. [!!!] Mó-wię o wycieczkowcu Diamond Princess, którym podróżowało 2,5 tysiąca pasażerów. Statek był za-mknięty i działała na nim klimatyzacja, w której miesza się powietrze. Przez dłuższy czas stał w jed-nym miejscu. Zachorowało 700 osób – wskazał minister. To pokazuje, ilu ludzi może zachorować. Na pewno zachoruje mniej w populacji otwartej. Myślę, że 10-20 % społeczeństwa – ocenił. W efe-kcie wszyscy się zetkną w jakiś sposób z wirusem i mogą mieć odporność. To jest jednak nadal pew-na hipoteza – zaznaczył.
  Szumowski podkreślił, że jedyną formą prewencji jest brak kontaktu z zarażoną osobą. Jedyne, co działa w 100 %, to izolacja – zauważył. Rola ministra zdrowia w czasie epidemii przypomina tro-chę rolę dowódcy generalnego w czasie wojny – przyznał. [CZY WYZNAŁ MARZENIE…?]

  Ten człowiek mówi niedbale po polsku w oficjalnych sytuacjach, niefrasobliwie: na poziomie me-dyczno-prawnym to bełkot, na poziomie ministra rządu – sabotaż PRZEZ OSZUSTWO I ZASTRASZ-ANIE ! (Co gotów jestem szczegółowo wykazać w oparciu o wypowiedzi profesorów medycyny.)
  Zmienił zdanie medyczne – od luty/marzec do kwietnia – o 180 stopni ! Czemu ? Nie przeprosił, nie wyjaśnił niczego – nie podał źródeł swej nowej „wiedzy”… Nie zgadzam się na takie traktowa-nie mnie i moich bliskich. MZ Szumowski stracił wiarygodność w moich oczach.
  W świetle jego własnych słów – jest dla mnie chłopcem marzący o experymencie medyczno-społe-cznym, w którym jest „generałem generałów”, nawet nad „gen.” Kaczyńskim. MZ to człowiek z experymentu Zimbardo: ustawiony przez kogoś po stronie strażników… Nie jestem jego więź-niem: tj. zmiennego bełkotu ministra. (Bełkot powinien podlegać weryfikacji specjalistów.)
  Jeśli założyć, że ten MZ to „tylko” bełkotliwy mitoman – natychmiast dymisja ! Bo szkodzi 10 x bardziej od epidemii sezonowej, a zaszkodzi – zdaniem lekarzy – 100 x bardziej !
  Jeśli założyć, że to też pożyteczny idiota kogoś od plan-demii – dymisja i sąd za działalność terror-ystyczną! Jak za morderstwa w stanie wojennym po 13 grudnia…
  W obronie zdrowia i życia mojego i moich bliskich – oraz w obronie moich swobód Obywatela RP, zawarowanych w Konstytucji RP – wypowiadam posłuszeństwo temu ministrowi. Jeżeli Premier Rządu RP nie odpowie mi do rzeczy lub nie odwoła p. Szumowskiego z funkcji MZ – wypowiadam z dn. 22 bm. maseczkowe posłuszeństwo Premierowi/Rządowi. Jako temu, który chce mnie zmusić, wbrew Konstytucji RP, do szkodzenia sobie maseczką i „nową normalnością”: OBOZEM PLAN-DEMIA : pod pretekstem 9 tys zachorowań w Polsce na coroczną grypę mutującą…
  Piszę to w świetle słów własnych MZ Szumowskiego i oświadczam:
  Nabrałem odporności na koronucha – jako zdrów na ciele; oraz na siewców paniki-koronucha: ak-torów, reżyserów i sponsorów P/L/AN-DEMIA SHOW – jako zdrów na duszy i umyśle.
  Czego wszystkim życzę. Także członkom Rządu RzPlitej Polskiej, a zwłaszcza Panu, Panie Premierze.
  (W gestii Sejmu RP jest ewent. komisja śledcza w sprawie działań/słów MZ Szumowskiego.)

  Pozdrawiam!
  podpis

  Ps/ Szanowny P. Premierze – z chwilą przekazania Panu niniejszego Listu Otwartego uważam Pana za osobiście odpowiedzialnego za bezpieczeństwo i życie moje i moich bliskich.
  podpis

 166. Katarzyna T said

  Ad.150.Right Panie Seler. Tak jest.,że „Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą – daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami. C.K.Norwid.”

 167. Ola said

  Panie Yahu …. panska szalona lepetyna zdominowala totalnie Gajowke. Okay, panska lepetyna, pana internet, pana wolnosc slowa . Co przyjdzie do glowy , wykrzyczec wolno. Takie czasy i mozliwosci. Ale pan siejesz wieksza panike i poczucie zagrozenia niz ten caly aktualnie wirus!! Dowiemy my sie w koncu kto jest naszym wrogiem?? Tym po bolszewikach , faszystach, komunistach, Ruskich , Niemcach, Zydkach, lewakach, prawakach, proLGTB, proszczepionkowckow, proaborcjonistow, itp, itd.??? Kto , do jasnej Anielki, chce mnie i moje dziecko uczynic autystykiem, czyni zamach na moja wolnosc , wlasnosc i przyszlosc???
  Odpowiedzi moge sie domyslac i nawet ja znam po moim dluzszym tu pobycie – odpowiedz brzmi jak zawsze od wiekow: – zydki!!!
  Wiec sorry za podchwytliwe pytanie. Ale moglby mi Pan Yah , w jego wiedzy niemalej jak widac, mi na prosta lepetyne wyjasnic – po co , na co i z jakim wymiernym skutkiem i zyskiem te wszystkie zabojcze dzialania tej nacji wspomnianej? Mhhh… depopulcja? – no przeciez mamy smiertelnego wirusa, wiec wszystko na najlepszej drodze do celu. No oki, wedlug Pana nie ma zadnej pandemii , wiec nie trafilam. Uczynic mnie sterowalna? hmmm, ha ha , sama bym sobie tego zyczyla, bo czesto bardziej mi odpierdala niz Panu. Ale zostawmy zarty na boku. Wiec ponawiam pytanie – kto i w jakim celu stoi, niby od ponad 40 lat wedlug Pana , za tym calym planem? Wiec jesli zydki ( no bo kto inny moglby stac?) , to co te zydki moga i beda mogly miec?? Bardzo prosze o w miare konkretna odpowiedz, nie na zasadzie juz tu od dluzszego czasu przez pana stosowana : „ktos”. Albo pan wie i pisze, albo pan nie wie i nie sieje wiecej paniki. Paniki juz mam dosyc z wirusem.

 168. osoba prywatna said

  Na 6 tygodni przed wybuchem epidemii w Chinach odbył się W Nowym Jorku event pod egidą Bill & Melinda Gates Foundation, z symulacją (scenariuszem) mogącej rozegrać się pandemii.
  .https://www.facebook.com/sylwia.m.kowalska.3?eid=ARDEOSlJw6fKRQ7OWTz4MvyR0eWtm-JSg1OyhzjHWzZ8Ye5nyR6k82btMAYNLENy1xpnhjfp_nmldKzw#

 169. Boydar said

  „… kompletnie tracimy kontrole nad tym kto nasze dzieci i wnuki uczy i jakie treści przekazuje …”

  Chyba jednak Pan Yah odleciał, mimo że prawosławny. Straciliśmy już dawno, en masse i w szczegółach, na które nie mam teraz czasu. Osiągnęliśmy dno etapu i nawet od spodu nikt nie puka. Więc albo będzie kontynuacja, czyli kolorowanie drwala, albo odbijemy się. Ten kij ma dwa końce, jednak ważne jest tylko kto go trzyma.

  Bez względu na ogólne wrażenie, należy wziąć pod uwagę że ta obecna wojna jest na wóz albo przewóz. Każdy myk, każda sztuczka czy scenografia przechylająca szalę jest akceptowalna.

  Tak, mamy „na ekranie” żyda w żyda. Ale kamera nie obejmuje linek na których wiszą. A wiszą. Kto trzyma końce ? Tajemnica to wielka. Jak mówi moja dobra kolega, żyd i homik zresztą – „gdybym ja takie rzeczy wiedział to bym ludzi na stadionach leczył”.

 170. Jowram said

  Marek Podlecki nie żyje.

  Każdego człowieka jest szkoda, tym bardziej że p. Marek również poszukiwał prawdy.

  Problem polega na tym, że Marek Podlecki był schizofrenikiem i równocześnie jego hobby stanowiła tzw medycyna alternatywna z naciskiem na tzw psychotronikę.

  Uważam, że on, czy nie żyjący już Radtrap to niepotrzebne ofiary wojny.

  Pójście w spiski bez Boga, bez relacji z Bogiem kończy się strachem i otwiera furtkę dla demonów.

  Sama prawda o tym świecie nic nie daje, jeśli człowiek nie zwróci się do Boga.

  W Kielcach z kolega widzieliśmy przed sobą na pewnym człowieku manifestacje demoniczne osoby, która wchodziła TYLKO na strony spisku. Sytuacja zakończyła się niemal tragicznie.
  Wchodzenie w obszar szatana bez ochrony to
  Samobójstwo.
  pNarawdę szczerze uczulam wszystkich tych, którzy swoje nadzieje łożą w słowiaństwie, new age, okultyzmie, znajomości spisków a Boga nie znają, nie chcą znać Jego Słowa.

  Nie bądźcie i Wy niepotrzebnymi ofiarami wojny.

  https://detektywprawdy.pl/2020/03/17/marek-podlecki-nie-zyje/

 171. Ola said

  aha, mamy wroga! no oki, dwoch – Bill Gates i jego malzonka!

  no ale ja przepraszam , z batalionem wojska pewno bym sobie nie poradzila, ale z para Gatsow, starych ludzi??? za kogo mnie Osoba Prywatna uwaza???
  ze cicha i skromna, potulna i kupna? O nie, miliardy dolarow Billa i jego zony nie sa mi grozne.
  PS. Bill tez zydek? no bo jesli tak, to moze i inna sprawa…. mam zaczac sie bac?

  ————
  Pani nie musi się bać. Oni głupców zostawiają w spokoju.
  Admin

 172. Boydar said

  Poszukiwał, ha ! No to właśnie ją znalazł. Świeć Panie nad jego duszą.

 173. Boydar said

  „… jego auto przeleciało nad ogrodzeniem /…/ skosiło wysoką sosnę i mniejsze drzewo, przeskoczyło nad pomnikiem /…/ i uderzyło w pomieszczenia gospodarcze /…/ kierowca przeżył. Uratowała go sosna. To ona zamortyzowała uderzenie w budynki gospodarcze. Drzewo zostało ścięte na wysokości około 4-5 metrów …”

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/kierowca-przelecial-nad-rondem-zobacz-drugi-film-z-tego-miejsca/s704nh0

  Zwyczajnie miał gościu szczęście, bo przecież gdyby trafił na brzozę … 😦

 174. bryś said

  Yah – Greta nie ma autyzmu. Autystycy raczej do niczego się nie nadają. Do 3 układajacych np. towary w sklepie potrzeba jesdnego pilnującego. A i tak nie wiedomo kiedy autystyk się zapętli, zacznie stymulować czymś czego my nie dojrzymy, albo po prostu zapomni co miał robić. Są to osoby niepełnosprawne, pomimo że odpowiednim podejściem można z nich wycisnąć „sprawność intelektualną”. Autyzm to dla tych piiii…. piii… piiii…. skutek uboczny, nie licząca się statystyka.

  Nawet autysta obdarzony nie dostępnymi dla nas umiejętnościami, nic sam z siebie nie zrobi, ani nie wymyśli, ani o siebie nie zadba.

  https://www.tvp.info/27532015/zapamietuje-okna-licze-pietra-autystyczny-geniusz-z-pamieci-rysuje-cale-miasta

 175. Greg said

  Pani Ola przeczytała choć jedną książkę w życiu ?
  Re. Jowram
  Całkowita racja.

 176. NyndrO said

  Pani Olu, a Pani nie ma czasem na drugie Hasbara? Bo nie chcę zakładać, że Pani jest rozumem swym objąć tak mało. Choć znam takie przypadki. O depopulacji, to są z nich CYTATY! O NWO to są z nich CYTATY! Czy Pani chleje? 🙂 % To Pani jest od tego Ralfa z Niemiec?, bo mam dobrą pamięć?

 177. osoba prywatna said

  Niech pachołki z 7ydoPOPiS-u posłuchają wypowiedzi swojego pryncypała który wypowiedział się na temat noszenia masek.
  Ładnie w tę wypowiedź wplótł jedno słowo.
  Od 11 mi. 40s.
  .https://www.youtube.com/watch?v=vqH9AZFF-GU

 178. NICK said

  Wg WHO.
  Pandemia jest.
  Autyzm jest.
  Pedałów ni ma albo jest to zdrowe.(163). Yah.

 179. wanderer said

  Nie uważacie, że autyzm to celowe przygotowanie człowieka do roli łatwo sterowalnego, nie wiemy jak, biorobota.
  Dzieci autystyczne zachowują się tak jak by nie miały bodźców sterujących ich zachowaniem.

  Nie roi sie w Pana glowie. To prawdopodobnie porzadany dla nich efekt uboczny. W normalnym swiecie, gdyby okazalo sie ze lekarstwo robi wieksze spustoszenie niz pozytek, natychmiast by zaprzestano jego stosowania. A tu jest na odwrot, wszystkie sily daza do jak najszerszego zastosowania tej trucizy.
  Wiec musi bysc cos na rzeczy jak Pan zauwazyl.

 180. Marucha said

  Re 166:
  Nie. Pani Olu. Rzydki to chodzące niewiniątka, kochają Polaków (i inne narody), chcą samego dobra.

  Durnaś Pani niewyobrażalnie wprost. Albo hasbara,

 181. Lily said

  Re 38;Brys
  „Braun,tam walczy jak lew”.
  Braun”waleczny jak lew”.
  Po kilku kleskach,wreszcie przy korycie.
  Nie wiem,czy smiac sie,czy plakac.

 182. witra99 said

  uwaga …..powolutku wygaszaja i blokuja kanały na youtube…coś sie dzieje…

 183. Lily said

  Re 72;Osoba Prywatna
  Lata temu Zach,media podawaly,ze
  „posel Jaroslaw Kaczynski,jest najbardziej
  chronionym poslem w U.E.”.
  Jak widac,chlopina chce sie dowartosciowac,
  bo co,lub kto, moze Jemu zagrazac?.
  Co ma sobie szkodowac,biedny Polski podatnik
  za to zaplaci,

 184. osoba prywatna said

  Z pieskiem na spacerku
  .https://www.facebook.com/eduardo.viegas.167/videos/2936773926343805/?__tn__=%2CdCH-R-R&eid=ARDwm_meMAuN-srAylALVhln3mqfQyncyur6bE5tzRdvPW27wUjZ9v6c7Yx1ODCkwAT3V7bajyUHK3dH&hc_ref=ARTm_8UIR127leJFCCNYCbuQWKo7uJeGj4YKImiv4ZlVqgl6395wVZcEKXbtTWc79cc&fref=nf

 185. NICK said

  Kolejne ważne kazanie.
  Kilka Spraw poruszonych a pojęcia o Sprawach nie macie.
  Jest to także dopisek do P. Kara.

 186. bryś said

  Lily 181 – rzydzi torpedują i przejmują każda oddolną inicjatywę. Nie umniejsza to sensu organizacji Stop NOP i ich wieloletniej walki z przymusem wstrzykiwania dzieciom nie dokońca przebadanych substancji.

 187. revers said

  ad128
  Szumowski z zydomasnonerii i u jezuitow z malty

  praca w umierlani u matki T. z Kalkuty, co to nie jedno dziecko sprzedalo sie …

  https://polskatimes.pl/kim-jest-minister-zdrowia-prof-lukasz-szumowski-pracowal-ze-sw-matka-teresa-w-kalkucie-dzisiaj-walczy-z-koronawirusem/ar/c14-14859671?__cf_chl_jschl_tk__=e8b32cf86934a40a037e3ba5bb3b01d40868c61c-1587092986-0-Adu97Mv3MfmL9S2qzCQtNs_ls2sNOcjY76OMPWDcnwtDXpC2CFkzsuKzDbNmDly6G6mcbnmuxU-iKgxy6_ojWTqeyUYKlvaA6HAu0bi7QF259cYZmDbrgErIwWBurlvKT865AgoxdeWXMHS0MsE_i7xTRFnqaxZJDHjah4O0Gf3i3Qv4cKVJNCDIu72_X6U_vm3sLWI7jAazKAtCOwk6CGAFius2HtsI691VaJRHwh5HPvEOKI5h-D9lqL-8l0xCZiSqNP9eInQoFiEs5NGmokwaCfgMGI7NtzeBxQHfESPUa-HsrW4B8oNVib0UziIQxPyBoIVKrecwmnbT5SAPnYCCrdD0_ELAERoaJtxHMYRP8RP-bJNvcIGyhmysln63JsK_JufmLuynz63gRAGDCmIjY98LqF1I9R1MPZIfgnQUUVPNGS1eY7wkFtiiXg0j4A&fbclid=IwAR1DLypy1XyL8fudI4YmzBrPiNzLTyyYg5mJmEq6_eE-cXgH0oHCFFZdK_g

 188. NICK said

  Oj, tak Revers.
  Też w tym siedziałem.
  Rycerz Zakonu Maltańskiego. ‚profesor’ szumowski.

 189. NICK said

  Przepraszam.
  Miał być aktualny Jabłonowski.
  Teraz nie potrafię znaleźć.

 190. Yagiel said

  ad Yah@163
  Autyzm z MMR – nie byłby dziwny. Ambicją Trzymających Sznurki jest uczynić z 95% populacji zewnątrz-sterowne człowieki – bizony smartfonowe 5G. To „postępowe” wobec autyzmu MMR: na oko normalne, reaktywne człowieki daje się wyłączyć siecią 5G-mikroczip-narząd wewnętrzny w dowolnym miejscu i czasie…
  I zalegendować wiruchem np. Albo tylko przestraszyć – jak objaśnia BarrieTrower… tresurę.

  Trzymacze Sznurków – trudno… Ale te narzędzia jeszcze niezbędne – skąd ich tumaństwo? zgoda na tę rolę ? Tacy polscy policjanci, którzy już wyżywają się na ulicach i alejkach, jak w eksperymencie Zimbardo ! Ok, zawsze w populacji są tacy sadyści – promowani ! Ale w tym eksperymencie podział strażnicy/więźniowie był losowy… Z pointą: next losowanie i ktoś X/więzień bity okaże się X/strażnikiem bijącym ! Co to jest ?
  Także autycy weszliby w te role ?

  Pytam z pamięcią dawnego jugosłowiańskiego filmu o II wojnie, ale i na ten tu temat… Tytuł „Okupacja w 19 obrazach” czy jakoś tak. Jako chłopak czy student zapamiętałem obrazek chłopców, proszących pięknotkę „Kuczi, Bela, kuczi!” Oraz wątek przygłupka miasteczkowego: błąkał się na marginesie, gołębie karmił-straszył, gaworzył se coś – śmieszny !
  Aż okupanci dali mu nową rolę: kata! Scena kata w autobusie jakimś – coś potwornego!!! Realistyczna,możliwa psychologicznie!
  Coś podobnego w filmie Saury, Hiszpana: akcja jest tańczona tylko… I tam taki jeden modliszkowaty pokrak – też zmienia się w esesmańskim mundurze !
  Teraz w Polsce – nie tylko tu – trwa bodaj kreowanie takich. Przy zdumiewającej ULEGŁOŚCI 90%?80% ludzi, tj.człowieków… Którzy sami splatają sznureczki na maseczki – sznury, na których zawisną.

  Protestanci – jak Hellenowie antyczni – mówią: Boży kaprys… A prawosławni – co o tym ? I o tej proporcji: mniej niż 10% nas… Tak samo było 3-4 tys lat temu ? No jednak ludzi było o 000 mniej !
  Regres człowieczeństwa: z jakości w ilość – czyli… e-dukacja negatywna i nowe proporcje ?
  Bezsens człowieczeństwa cywilizowanego ? Panie Yah ?
  (Tylko krócej, niż ja!)

 191. Siekiera_Motyka said

  „Podczas dzisiejszej konferencje premier powtórzył rzeczy, o których słyszeliśmy w kuluarach od jakiegoś czasu. Zaskoczył natomiast minister zdrowia Łukasz Szumowski, mówiąc: nakaz zakrywania twarzy, zostanie zniesiony wtedy, gdy będzie szczepionka.

  „Nakaz zakrywania twarzy, zostanie zniesiony wtedy, gdy będzie szczepionka””

  https://bezprawnik.pl/nakaz-zakrywania-twarzy-szczepionka/

 192. eatm said

  Papież z papieru i jego wysryw nt whisky, że jest prawdziwą wodą święconą…

  https://www.forbes.com/sites/felipeschrieberg/2020/04/16/pope-francis-jokes-that-scotch-whisky-is-the-real-holy-water/amp/

  fajny też papież, taki niekatolicki…

 193. NICK said

  ANTYCHRYST.

 194. revers said

  No szumowski jak widac nie ma zadnych hamulcow, choc premier, resorty silowe rzaadza.

  Odpowiednik Szumowskiego , niemeicki min. Zdrowia Spath-Lopata to przynajmej po serii pomyslow i zlecen z nwo, mial jednak odpowiednie hamulce na zdrowotne harce.

 195. Siekiera_Motyka said

  Na temat masek,

  „Dyskusja: Ani maski chirurgiczne, ani bawełniane nie filtrowały skutecznie SARS – CoV-2 podczas kaszlu zakażonych pacjentów. Wcześniejsze dowody, że maski chirurgiczne skutecznie filtrowały wirusa grypy (1), informowały o zaleceniach, aby pacjenci z potwierdzonym lub podejrzewanym COVID-19 powinni nosić maski na twarz, aby zapobiec przeniesieniu (2). Jednak wielkość i stężenie SARS – CoV-2 w aerozolach wytwarzanych podczas kaszlu nie są znane. Oberg i Brousseau (3) wykazali, że maski chirurgiczne nie wykazywały wystarczającej wydajności filtra w stosunku do aerozoli o średnicy 0,9, 2,0 i 3,1 μm.”

  https://annals.org/aim/fullarticle/2764367/effectiveness-surgical-cotton-masks-blocking-sars-cov-2-controlled-comparison

  https://www.medicalnewstoday.com/articles/new-study-questions-the-effectiveness-of-masks-against-sars-cov-2

 196. Siekiera_Motyka said

  Podawać ten filmik do znudzenia innym bo wtedy ten osobnik mówił Prawdę.

  W Lutym jeszcze nie mieli planu zarobić na maskach. Teraz go mają .

 197. Ola said

  Grypka, a co te Amerykance wyprawiaja…

 198. Lily. said

  Re 187;Revers
  „Jest czlonkiem (…..)”.
  Wyglada na kogos z wyzszych swer/ elite.

 199. revers said

  no lica sie z Szumskim, a Szumskiego resort idzie na calosc od jutra obowiaazkowe szczepinie dzieci …

  ad196

  oczywiscie nie tylko maseczki, ale szczepienia byly odwolane przez tego samego typa, typowe dla fartuszkowcow.

  https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-od-jutra-wracaja-obowiazkowe-szczepienia-dla-dzieci-zaleceni,nId,4445244?fbclid=IwAR2b1i2cKA0oj5VCYC5mmWJHXoGLz8SWZH7BYzU1AOk2xyuieNPliWfvn7M

  A noszenie maseczek sam ober mistrz zakonu WHO nie zaleca noszenia zdrowym ludziom bo zwiekszajaa ryzyko zachorowan.

 200. osoba prywatna said

  LOT obcina pensje pracownikom o 50% na 3 lata, ale dyrektorom i zarządowi nie
  https://www.donald.pl/artykuly/D3MEMRr5/lot-obcina-pensje-pracownikom-o-50-na-3-lata-ale-dyrektorom-i-zarzadowi-nie

  WIADOMOŚCI Z PUBLICZNEJ W NADCHODZĄCYCH LATACH
  .https://www.youtube.com/watch?v=wC8HXDeBNDo

 201. osoba prywatna said

  ”Policjanta się nie dotyka, bo można sobie złamać kręgosłup”. Mamy komentarz 22-latki [OŚWIADCZENIE WIDEO]
  https://www.olsztyn.com.pl/artykul,policjanta-sie-nie-dotyka-bo-mozna-sobie-zlamac-kregoslup-mamy-komentarz-22-letniej-kobiety-oswiadczenie,29191.html?fbclid=IwAR3xv0Z4ObP7zf0iGouGQBfMbaqv6cbRqY_ewLAQAsAD-eWZ3Phmxehedpg

 202. osoba prywatna said

  Kibice Arka Lechia kontra policja
  .https://www.youtube.com/watch?v=CBEs3DInqMc&feature=youtu.be&t=51

 203. Siekiera_Motyka said

  Ad. 197 – Ludzie są kreatywne.

  Ad. 200 – Świetne filmiki !!! Już się czuje lepiej 🙂 🙂

 204. Boydar said

  interesujący artykuł

  https://magazyn.wp.pl/wiadomosci/artykul/koronawirus-jego-zrodlo-to-mokry-targ-w-wuhan-sa-inne-tropy

 205. Boydar said

  ten zresztą też

  https://magazyn.wp.pl/opinie/artykul/czekajac-na-wojne-bez-bomb-opinia

 206. revers said

  Yah said
  2020-04-15 (Środa) @ 19:44:55

  „Drodzy” PiSowscy i POwscy antykomuniści. Właśnie do Polski powraca komunizm tym razem w wydaniu chińskim zaprojektowany przez Brusa, a wprowadzony w życie przez Deng Xiaopinga. Oczywiście , my w Gajówce, źródła finansowania doskonale znamy.

  O nie tylko w chinach sa wyznawcy komunizmu, bo nie brak ich rowniez w Brukseli, juz tam obraduja komisarze jakie by tu resorty i firmy upanstwowic- wide 2 banki upanstwowione przez PIS i symulacja gospodarki przez obligacje – wydawanie i kupowane obligacji przez panstwo quasi komusze.

  A kto wie czy ostatni sztucznie wywolany kryzys koronowirusem nie byl zagrywka wielkiej finasjery do wprowadzenia gospodarki planowej i powrotu w niektorych obszarach globu do komunizmu bardzo kontrolowanego.

 207. Yah said

  Nie obcyndala się wcale, musi wiedzieć wszystko o wszystkich.

  „W ramach nowej rzeczywistości gospodarczej chcemy zaproponować nowe reguły. Będzie obowiązywać zasada trzech I – Izolacja, Identyfikacja i Informatyzacja:

  Izolacja – dystans i maseczki
  Identyfikacja – badanie kto z kim miał kontakty
  Informatyzacja – jak najwięcej pracy zdalnej, jak najwięcej cyfrowych procesów”

  A drugi:

  „Przełomem będzie pojawienie się szczepionki.

  Nie wrócimy do czasu sprzed epidemii bez szczepionki.

  Wszystkie restrykcje nie będą mogły być zniesione na czas wakacji.”

  A jest szczepionkach na kuszącego diabła rycerzyku maltański ?

  .https://www.medexpress.pl/premier-i-minister-zdrowia-przedstawili-plan-lagodzenia-obostrzen/77328

 208. Lily said

  CZY wiecie,ze do tzw,”swiatowej ellty”,
  idealna liczba mieszkancow globu TO
  500.000.000 ludzi. Niewolnicy i Ich wlasciciele.
  NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY.

 209. Yah said

  Reklama masek na konferencji prasowej Dudy

  .https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2020/04/duda_maska.jpeg?w=300&h=148

 210. NICK said

  Zatem Kornhauser się „zamaskował”?
  Niemożliwe.
  Nie wierzę.

 211. NICK said

  Gnijący świat.
  Tekstem se podetrzyjcie.
  Muza jest dobra.

 212. osoba prywatna said

  Rozmowa z P. Józefem spod Szczecina cz. 2 Ks. Natanek- objawienia??? Ks. M. Woźnicki

 213. emta said

  AHA, to już wiedza, że będziesz druga fala na wrzesień!
  Przesunięcie wyborów o 2 lata, jak będę szczepionka, to nie.
  Dodał także, że jesienią zmierzymy się ponoć z drugą falą wirusa:

  Nie ma bezpieczniejszych czy gorszych terminów na przeprowadzenie wyborów. Na jesieni spodziewamy się drugiej fali epidemii i fali zachorowań na grypę – wyznał minister.

 214. Jack Ravenno said

  Napisze tylko, że to co się dzieje budzi we mnie wielkie obrzydzenie i coraz większy gniew. Absurd goni absurd, dokręcanie śruby i „rozmrażanie” jak żywo zostało wzięte z dowcipu o Mośku, rabinie i kozie w ciasnym domu. Jeżeli przyjdą zaszczepić siłą – będę walczył i lepiej dla nich żeby mnie zabili, bo tego szatańskim wypierdkom nie wybaczę. I powinni o tym się raczej jak najszybciej dowiedzieć. Potem już będzie za późno gdyż – z pewnością – nie będę w tym sam. A ludzie nie mający nic do stracenia mogą zrobić wiele ciekawych wydarzeń, przy których płonące maszty 5G to małe miki…

  Szumowski – nie strasz, nie strasz bo się zesrasz. Terroryzm państwowy w którymś momencie się zawali i co wtedy?

 215. NICK said

  Zatem kopnę O.P.
  FAULEM.
  Zatem nie MUSISZ słuchać Natanka ni Michalkiewicza.
  Nie musisz żadnych wniosków wyciągać.

  Pozwolono ci trwać. Jak ta telewizja muchomorka.

 216. Katarzyna T said

  Pozdrawiam P.Gajowego.

 217. Jack Ravenno said

  Napiszę teraz coś ciekawego:

  ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 15kwietnia 2020r.zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

  2. Obowiązku określonego w ust. 1 nie stosuje się w przypadku:

  1) pojazdu samochodowego, w którym przebywa lub porusza się 1 osoba albo 1 osoba z dzieckiem, o którym
  mowa w pkt 2;

  2) dziecka do ukończenia 4. roku życia;

  3) osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, nie-
  pełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym albo głębokim lub niesamodzielności; okazanie
  orzeczenia lub zaświadczenia w tym zakresie nie jest wymagane;

  Polecam zapoznanie się z terminem: PNIGOFOBIA i system ma pozamiatane.

 218. Yah said

  Z niego taki ekspert od meteorologii, jak z Szumowskiego lekarz. Brednie !!!

  Małe opady nie są spowodowane upalnym latem i ciepłą zimą ( jak by chciała chora Greta) tylko cyrkulacja antycyklonalna, która się rozbudowała nad Polska, co uniemożliwia kondensacje pary wodnej w atmosferze. Stabilny wyż ( ustabilizowany przez jet stream znad Grenlandii blokuje wędrujące niż, które normalnie powodują przejścia frontów atmosferycznych i opady

  Z takim specjalistami to daleko nie zajedziemy, a widzę, że tacy „eksperci” z koziej d… są wszędzie… w Sputniku też eksperci „dziennikarze” …

  A susza to jedna z pierwszych plag dla pisiaków ….

  Pisałem, że cyrkulacja atmosfery jak na te porę roku wygląda bardzo dziwnie, ja osobiście takiej jeszcze nigdy nie widziałem. Niż baryczny nad biegunem, gdzie zwykle jest wyż. Co najmniej dziwne.

  Myślę tak sobie, że susza się skończy jak odwoła rycerzyk ubżdżoną pandemię.

  „Co powoduje, że stan wód w Polsce jest tak niski? Jak wyjaśnia rzecznik IMGW, na obecny stan wpływ miały ciepła zima i wyjątkowo małe opady śniegu. Jak wyjaśnia ekspert, z powodu zeszłorocznego gorącego lata i ciepłej zimy z małą ilością opadów śniegu, tegoroczne lato może być wyjątkowo suche, zasoby wód gruntowych nie będą w stanie się odnowić i w Polsce nastąpi susza.”

  .https://pl.sputniknews.com/polska/2020041712267552-polsce-grozi-najwieksza-od-ponad-100-lat-susza/

 219. Yah said

  Ad 214

  Panie Jack, mnie tez żywego nie wezmą sk..y.

  Przecież te jełopy same pokazują, że inaczej z nimi nie można.
  Jeśli ich działanie byłoby logiczne, racjonalne., ale nie on celowo kłamią, kręcą, straszą ..
  Jak się im człowiek podda to to będzie, widząc te psychopatyczne charaktery, znacznie gorzej niż śmierć.

  Tak jak Baćka powiedział – lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach. Ona tam tez samotny, bo pomimo, ze państwa nie zamknął tamtejsza hierarchia prawosławna pozamykała cerkwie na Świeta Wielkiej nocy 😦

 220. leśnik said

  Nie wiem czy było to wideo. Jeśli tak to przepraszam za powtórkę.
  Wydaje mi się że jest dla nas istotne.
  .https://www.youtube.com/watch?v=1C9BR922SIk
  Niedawno obejrzałem serię Fall Cabal i biorąc pod uwagę to co robi aktualnie D.Trump
  oraz wściekłą reakcję mediaścieku na jego działania zastanawiam się
  czy pan Kafel jakiś czas temu nie miał racji..

  —————-
  Pan Kafel w czym rację miał, w tym miał. A miał nie we wszystkim.
  Admin

 221. Boydar said

  Achtung, wnimanije, attention, uwaga

  Trudno mi dzisiaj stwierdzić czy wróbelki które mi doćwierkały to nie były przebrane kukułki ale lepiej się zastosować. Otóż ćwierkły były, że jutro wychodzenie z domu to ostry hardcore, nawet w maseczce. I tak przez co najmniej dobę. Póki co, ja idę zrobię zakupy.

 222. Piskorz said

  re 148 Seler, b. dziękuję..!!

 223. Yah said

  Ciekawe jak mośki w Wawie zareagują jak woda w kranie zacznie wysychać i ludzie, którym będzie już wszystko jedno wyjdą na ulicę.
  Patrzcie taki biznes miał być na sprzedaży wody Polakom, a tu nici.

  ——
  Panie Yah… nie wyjdą.
  Solidarność, ta najpierwsza, już się nie powtórzy.
  Admin

 224. Jack Ravenno said

  Ad @216 – tylko należy mieć na uwadze, że to może być pułapka na myślących ludzi.

  @218 YAH zobaczymy jak to się rozwinie. Z tego co widzę chyba przęgieli z dokręcaniem śruby bo ludzie zaczynają się budzić. Serio – zauważyłem to w otoczeniu, że wcześniejsi strachliwi zaczynają zadawać coraz więcej pytań.

  To tyle ode mnie. Do zobaczenia za jakiś czas. Być może w „nowej rzeczywistości”. Z Bożą pomocą stańmy im kością w gardle i niech się nami, dumnymi Polakami, te ścierwa udławią!

 225. leśnik said

  Nie ma mojego wpisu z krótkim komentarzem. Puszczam jeszcze raz link. Być może już ktoś wrzucał to wideo. Uważam że ważne:
  .https://www.youtube.com/watch?v=1C9BR922SIk

 226. Yah said

  Przecież on traktują nas i chcą zrobić z nas zakolczykowane bydło.

 227. osoba prywatna said

  Re 215 Nick(t)
  Pal gumy.

  Ludzie mają przymusowy „urlop” to oglądają. Może w końcu coś skumają. Blisko 8 mln odsłon w kilka dni.

  .https://www.youtube.com/watch?v=MY8Nfzcn1qQ&t=2279s

 228. Yah said

  Ad 221

  Panie Boydar, ta chmura znad Czernobyla to taki sam fake jak wirus. Wiatr nad Polskę wieje od Pana Gajowego, a tam żadna elektrownia sie nie paliła. Nie siej Pan paniki.

  Podstawowa zasada -„ekspertom” z głównego ścieku nie ufamy bo łżą.
  Zresztą, odpaliłem geigera – wszystko w normie. Jutro tez mogę sprawdzić.

  Podczas głównego opadu pyłu znad Czernobyla w 1986 pracowałem na świeżym powietrzu na budowie i nie było żadnych skutków ani wtedy, ani potem

 229. Yah said

  Wyszło 0,12 uSi na godzinę. U mnie to norma.

 230. Boydar said

  O co mnie Pan Yah oskarża ? Że w oględny sposób przekazałem informację ? Kto chce niech wierzy, kto nie chce to nie. Anonsowany interwał czasowy jest na tyle krótki że oprócz Sodomy i Gomory nic specjalnego nas raczej nie czeka. Co by to nie było, bezpieczniej jest się nie oglądać za siebie. Nawet gdyby najbliższa noc miała być kryształowo czysta.

 231. Yah said

  A tu taka ciekawostka

  Komuniści Dumy Moskiewskiej zażądali anulowania przepustek z powodu religii
  Posłowie tłumaczą potrzebę anulowania przepustek cyfrowych tym, że są nie do przyjęcia z religijnego punktu widzenia, umniejszają godność ludzką i ich zdaniem są przestępcami z powodu trybunału w Norymberdze

  Deputowani, członkowie frakcji Partii Komunistycznej w Dumie Moskiewskiej, zażądali od władz stolicy „natychmiastowego anulowania” wprowadzenia cyfrowych przepustek na podróż po mieście. Nazwali wprowadzenie przepustek „ograniczeniem karnym” i zauważyli, że dekret burmistrza Moskwy Siergieja Sobianina jest sprzeczny z rosyjską konstytucją, a także sprzeczny z przekonaniami, w tym religijnymi, znacznej części obywateli.

  „Istnieją liczne sygnały od obywateli i stowarzyszeń publicznych, wskazujące, że dla znacznej części populacji wyznającej prawosławie przyjęcie cyfrowego identyfikatora jest niedopuszczalne ze względów religijnych”, powiedzieli posłowie komunistyczni wysłani do Sobyanina (dostępne dla RBC).

  List podpisali deputowani moskiewskiej Dumy Miejskiej z Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej Nikołaj Zubrilin, Wiktor Maksimow, Leonid Żuganow, Ekaterina Engalycheva, Dmitrij Loktev, Lyubov Nikitina, Sergey Savostyanov, Evgeny Stupin, Pavel Tarasov, Oleg Sheremetyev, Elena Shuevan.

  .https://www.rbc.ru/society/17/04/2020/5e9989a19a79476887fe9ff7?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com%2F%3Ffromzen%3Dsearchapp

 232. Yah said

  Ad 229

  🙂

 233. wanderer said

  Yah, Jack Ravenno,

  To samo dzis powiedzialem mojej zonie. Predzej beda musieli mnie zatluc niz ja wezme jakakolwiek szczepionke. A przed moim ewentualnym odejciem pociagne za soba tego ktory bedzie mi to swinstwo chcial wstrzyknac. Nie zgine nadaremnie.

 234. p said

  re 179..Nie uważacie, że autyzm to celowe przygotowanie człowieka do roli ” Raczej nie ma chyba wątpliwości…i nie chodzi tylko o autyzm..!! ps Na portalu siepomaga…pełno małych dzieci chorych na raka + inne b. rzadkie choroby.!! I widziałem zdjęcia dzieci…urodzonych bez gałek ocznych..!!

 235. Boydar said

  https://wroclaw.wp.pl/wroclaw-mezczyzna-rzucal-kamieniami-w-synagoge-propagowal-faszyzm-grozi-mu-do-osmiu-lat-wiezienia-6500898044364417a

 236. revers said

  USTAWA O ZAPOBIEGANIU ORAZ ZWALCZANIU ZAKAŻEŃ I CHORÓB ZAKAŹNYCH U LUDZI
  Stan prawny na 20 kwietnia 2020
  Dz.U.2019.0.1239 t.j. – Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi
  Rozdział 4. Szczepienia ochronne
  Art. 17. Obowiązkowe szczepienia ochronne
  10. Minister właściwy do spraw zdrowia określi, w drodze rozporządzenia:
  1) wykaz chorób zakaźnych objętych obowiązkiem szczepień ochronnych,

  https://tubemuzik.com/watch/LtdFvyyUR2o5SiA?fbclid=IwAR0p1Y9CpSZ-732bwo04uMJ8QL0isEqh5i5d4fm-oO1d_L18OQxPCLlgOiY

  Rząd Polski? planuje depopulację Polski i Polaków, już się z tym nie kryją…

 237. leśnik said

  Pan Gajowy
  Oczywiście. Miałem na myśli jego nadzieję pokładaną w prezydencie.
  Od dłuższego czasu zastanawia mnie dlaczego zwykli amerykanie mając tyle broni nic zasadniczo nie robią
  i pozwalają bandytom produkować się w telewizji. Mam na myśli nie tą otępiałą część ale tych którzy
  rzeczywiście mogą się przeciwstawić. Dla mnie wytłumaczeniem jest to że ufają Trumpowi i czekają aż zrealizuje co obiecał.
  I prawdopodobnie jest tak że to tym skompromitowanym elitom zależy na tym żeby wszystko rozwalić wraz z ludźmi
  a prezydent zgodnie z tym co powiedział na inaugurację chce ten kraj i ludzi przed nimi ocalić.

 238. emta said

  ALE KTO SIĘ TUTAJ WYGADAŁ, PROSZĘ PROSZĘ

  https://tubemuzik.com/watch/lYDccz8WEWoalqI

  cóż za lapsus

 239. revers said

  kabala i glebokie panstewko, lub zabagnione, szare w kabale, z ktorym plyna goje

 240. emta said

  panie @leśnik, że niby trump? dobre sobie. przyjaciel epsteina, pamiętamy.

 241. Bezpartyjna said

  Absurd goni absurd w naszym pięknym kraju 😉 i jak tu się nie śmiać?

  „W sieci pojawiły się już porady typu – ja tam zrobiłem w swojej otwory dziurkaczem, abym mógł oddychać. Pojawią się inne. Społeczeństwo już dąży do tego, aby przy wypełnianiu obowiązku noszenia maseczek – oszukiwać…

  Maseczki, takiej co daje ochronę, nie wolno dotykać, bowiem na niej gromadzi się większość świrusa i innych patogenów. Zdejmować należy z ostrożnością, natychmiast wyrzucić do specjalnego pojemnika/worka, i natychmiast umyć ręce, przed dotknięciem czegokolwiek.

  Tymczasem zarządzono, że w razie legitymowania celem potwierdzenia tożsamości, należy odsłonić twarz. Zdjąć maseczkę, pomijając dopiero co wymienione reguły bezpieczeństwa.”

  https://interesariusz.neon24.pl/post/154633,jednorazowe-to-jednorazowe

 242. Yah said

  Benzyna tania
  Wiaczesław się kłania

  😀

 243. bryś said

  Leśnik – normalny człowiek zabija w ostateczności.

 244. leśnik said

  Bryś
  Niedawno napisałem o tym że nikt właściwie nic nie robi. I reakcja była podobna.
  Pan sądzi że ja mam na myśli zabijanie?.
  Po prostu mając możliwość aby obronić się przeciwko agresji albo bezprawiu można się sprzeciwić.
  Pan tego nie rozumie?

 245. Jacek said

  Od 6:55 zwierz pocieszny co to ponoć jednym kłapnięciem dłoń odgryzie.. Przytulony, pogłaskany i grzebykiem czesany, mam te uparciuchy po sąsiedzku. Byłem w Popielnie wielokrotnie, w obecnych czasach to chyba tylko te koniki hodują.
  .https://m.youtube.com/watch?v=8rrqWq_P93Y

 246. etam said

  panie @leśnik, ale całe Stany protestują, to, że pan o tym nie wie, nie oznacza, że nie ma takich akcji. dochodzi do ogromnych protestów także w Brazylii. u nas jest cisza, bo brakuję osoby co by wzięła za mordy… taka prawda.

 247. leśnik said

  Etam
  Panie przemądrzały proszę przystopować z swoją mądrością i wszechwiedzą.

 248. leśnik said

  I proszę się zdecydować czy całe Stany protestują czy są jakieś akcje. Bo to na pewno nie jest to samo.
  Owszem akcje widziałem. Takie bez najmniejszego znaczenia.

 249. etam said

  @leśnik

  szkoda mi na ciebie szczempić ryja, panie przygłupawy

  fin!

 250. Yah said

  Ad 237

  Tak jak większość z nas, chyba, zaczęła mniej optymistycznie przyglądać się działaniom władz w Rosji, a zachowują się i traktują Rosjan jak cała reszta tej globalistycznej bandy.
  Tam tez sa psychopaci, bo wiedza , że u prawosławnych jest jakby wrodzony strach przez przyjęciem „zamienia diabła” i straszą tych Bogu ducha winnych ludzi, a to numerami, a to kodami qr i cała reszta tego cyfrowego badziewia.

  Można się w tym dopatrywać, o czym pisałem , jakiejś chińskiej akcji przeciwko Ameryce i Zachodowi w ogóle, maskowana pomocą,ale absurd co robią przekracza ludzkie pojęcie. Może właśnie tak ktoś zaplanował, to wszystko ma być nielogiczne, absurdalne bo wtedy budzi w człowieku niepewność i strach o przyszłość.

  Pierwsza faza samoobrony jest bardzo łatwa, tylko należy zrezygnować z pewnych przyzwyczajeń i ze sobą pewnych rzeczy nie nosić albo przestać ładować 🙂

 251. bryś said

  Pan sądzi że ja mam na myśli zabijanie?. – a jak ich chce Pan osądzić? Niezależnymi sądami? Trybunałami? Za zdradę zawsze była kara najwyżssza. A tu jest nie tylko zdrada kraju, ale rodzaju ludzkiego.

  Pisze Pan „amerykanie posiadają broń i nic nie robią.” Co Pan sugeruje w związku z ich uzbrojeniem? Strzelanie w nogi? Na wiwat? Do jeleni? Jak jej niby mają użyć?

 252. leśnik said

  Słusznie. Jestem przekonany że masz ryja trollu.

 253. bryś said

  Yah – „chińskiej akcji przeciwko Ameryce” – raczej na odwrót. Wuhan było prowokacją. Te zawody z nieporadnymi żołnieżami, te laboratoria. Wszystko żeby nie przegapili. Ten zwykły lekarz w szpitalu który nagle odkrywa nowego wirusa!!!! Przeciez to nieprawdopodobne. Jak wśród 1000 zgonów, niczym się nie wyróżniających, zlecić badanie tego jednego??? Prowodyrzy raczej liczyli na ostrą reakcję chin, świadomych lub oszakanych poważnym zagrożeniem. A potem – EPIDEMIA, patrzcie, całe chiny juz nie żyją, musimy działać. Jak w powieści szpiegowskiej. 🙂 Jak by napradę chcieli chińczykom zaszkodzić, nie było by jednego ogniska , ale 4000. I nikt by o nich nie wiedział, chyba że objawy były by bardzo wyróżniające się.

 254. Boydar said

  „… reaktor Maria pracuje normalnie …”

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/narodowe-centrum-badan-jadrowych-brak-jakichkolwiek-problemow-technicznych-w-swierku/xkh6t9v

  A niby dlaczego miałby pracować nienormalnie ???

  Trzeba by zasięgnąć opinii księcia Gorczakowa, On miał niezły patent na detekcję, aż szkoda że nie żyje.

 255. leśnik said

  Reżyserem przewrotów to ja nie jestem. W jakim celu jest im ta broń potrzebna.? No między innymi do obrony godności osobistej
  i praw obywatelskich. Nie wiem jak tych ludzi sądzić. To zależy od sytuacji i okoliczności.
  Jedno wiem na pewno. Oni nie zasłużyli na śmierć.
  Myślę że może sprawiedliwe byłoby trochę obedrzeć ze skóry a potem umieścić na pustyni i darować życie.

 256. leśnik said

  No tak. A jeśli zgodnie z koncepcją Kafla Ameryka jest podzielona i jeśli globaliści spisali ją na straty
  a mają układ z Chinami?. Jest całkiem możliwe że na bazie Chin i ich osiągnięć ustrojowych chcą uporządkować cały świat.

 257. PROPONOWAŁEM, że skoro Trump został Prezydentem DZIĘKI mej Wandaluzji, jako NAJPOCZTNIEJSZEJ i NAJDOŻSZEJ w USA, zmienił nazwisko na Trumpf czyli TRUMFATOR, bo w Polsce Trump się źle kojarzy.
  No i doczekałem się, w postaci malunku Trumpfa-TRYUMFATORA wjężdzającego do Rzymu na rydawnie, ciągnionym jednak nie przez 4 konie, ale JEDNEGO Wuja Sama czyli Chaima Salomona z Leszna Wielkopolskiego. Ten Wuj Sam jest bardzo zabiedzony, gdyż został skazany przez Sąd Senacki na WYWŁASZCZENIE za przywłaszczenie majątku bankiera gdańskiego Ralfa Stadnickiego i umarł w Filadelfii w Nędzy.
  Chaim Salomon przybył do Ameryki Bez Grosza Przy Duszy, ale z listem Stadnickiego, na podstawie czego Beniamin Franklin pożyczył mu sumę określoną przez Sąd Senacki na 65 Dolarów Stadnickiego, która to waluta była uważana za Oszukańczą, ale WZIĘŁA WSZYSTKO. Jerzy III był więziony przez Izbę Lordów jako Niepoczytalny, gdyż twierdził, że Dolar Stadnickiego NIE Doprowadzi do Upadku USA.
  Chaim Salomon „spiknął” plantatorów z Południa z gengsterami irlandzkimi, którzy zorganizowali Herbatkę Bostońską. Tego mu było za mało, bo zorganizował za piniądze Plantatorów spalenie przez tych gangsterów Nowego Jorku, ale został złapany przez Anglików i skazany na Szubienicę, od której WYKUPIŁ SIĘ. Wtedy zaczął nosić Amerykański Strój Narodowy: Cylinder z Gwiazdami, Liliowy żakiet i kalesony w paski krakowskie. Został pierwszym Milionerem Amerykańskim, ale Stadnicki oskarżył go o zdefraudowanie mu kapitału więc umarł W Nędzy.
  Donald Trumpf UŁASKAWIŁ widocznie Oszusta Wszechczasów, ale zaprzągł go do RYDWANU, którym wjechał do Rzymu. Nie podobało mi się tylko to, że Chudzina ma MOJĄ TWARZ ??? Chaim Salomon zdefraudował kapitał Ralfa Stadnickiego, za co został Oszustem Wszechczasów a ja zostałem Oszustem Wszechczasów za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Złota, która jest zbrodnią przeciw ludzkości. Sekretarz Generalny ONZ i Wydział Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ nie odpisują mi na mój ostatni list już Trzeci Tydzień, bo boją się Jak Diabeł Święconej Wody przesłuchania mnie Pod Przysięgą, z markizettą Urszulą Sipińską, Donaldem Tuskiem i mafiozą neapolitańskim Koziną-Fransettim.
  Ja narkotyków na Oczy Nie Widziałem, ale Fransetti jako dystrybutor narkotyków w Europie Środkowej to Widział, bo dostał za to od Amerykanów 10 lat. Dostanie więcej za kopulowanie markizetty i Kradzież Wszechczasów w Dreźnie. Ponieważ Ambasada Iranu ZAPRZECZYŁA jakoby Pawi Tron – warty 10 razy więcej od Bursztynowej Komnaty Jana III – pochodził z daru Szacha Perskiego to wytłumaczyłem, że został złupiony przez Iwana Bohuna w Delhi w roku 1653.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: