Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Maverick o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  lewarek.pl o Pamiętajmy o losie Serbów
  Sceptyk o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Nadchodzą psychuszki i łagry: Beate Bahner

Posted by Marucha w dniu 2020-04-16 (Czwartek)

«Mamy do czynienia z brutalną dyktaturą, gotową zrobić wszystko, by pozbyć się wszelkich śladów dezaprobaty…»

Niemiecka adwokat sprzeciwiająca się kwarantannie, zamknięta w szpitalu psychiatrycznym

>https://lacrunadellago.net/2020/04/14/lavvocato-tedesco-contro-la-quarantena-rinchiusa-in-manicomio/
Cesare Sacchetti 14 kwiecień 2020 tłum. RAM

Skrytykowała niekonstytucyjność wprowadzenia kwarantanny w Niemczech i w ubiegłą niedzielę wieczorem została zabrana przez władze do zakładu psychiatrycznego.

To nie jest horror ani dystopijny scenariusz filmowy. To jest to, co stało się z adwokatem Beate Bahner z Heidelbergu.

Wiadomość ta została podana wczoraj wieczorem w gazecie Rhein-Neicker-Zeitung (RNZ) z niemieckiego regionu Badenii-Wirtembergii.

Walka mecenas Bahner przeciwko kwarantannie

W dniu 3 kwietnia 2020, Bahner rozpoczęła walkę z władzami niemieckimi, żądając natychmiastowego zaprzestania stosowania środków nałożonych na kraj przez rząd federalny, który nakazał zamknięcie wszystkich przedsiębiorstw oraz wprowadził zakaz organizowania demonstracji publicznych w związku z kryzysem koronawirusowym.

Niemiecka adwokat sporządziła 19-stronicowy raport, w którym szczegółowo wyjaśniła, dlaczego środki ograniczające są całkowicie niezgodne z niemiecką konstytucją i rażąco naruszają przepisy ustawy o kontroli epidemii.

Mecenas Bahner posiada własną stronę internetową i jest uznanym ekspertem w dziedzinie prawa zdrowotnego. W poprzednich latach otrzymała nagrodę za swe zaangażowanie zawodowe.

Zauważmy, że istnieje także wpis w Wikipedii poświęcony jej osobie, który informuje o jej publikacjach i walkach prawnych prowadzonych w trakcie jej kariery.

>https://de.wikipedia.org/wiki/Beate_Bahner
>https://www.amazon.it/s?k=beate+bahner&__mk_it_IT=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95

Nie jest więc kimś „niezrównoważonym”, ale uznanym i szanowanym prawnikiem.

Jej najświeższa walka prawna dotyczy kwarantanny.
Zdaniem Bahner, to, co przedsięwziął rząd Angeli Merkel, narusza podstawowe prawa konstytucyjne. To właśnie stwierdziła w swym niedawnym artykule, gdzie czytamy.

„Środków tych nie usprawiedliwia ustawa o ochronie przed chorobami zakaźnymi, która została poddana szybkiemu retuszowi zaledwie kilka dni temu. Wprowadzanie trwających tygodniami zamknięć i zakazów wychodzenia z domu w oparciu o najbardziej pesymistyczne scenariusze (bez uwzględnienia ekspertyz opartych na faktach), a także całkowite zamykanie przedsiębiorstw i społeczeństwa bez dowodów na istnienie ryzyka zakażenia ze strony tychże przedsiębiorstw jest rażąco niekonstytucyjne”.

Zasadniczo, prawniczka potwierdza prostą regułę. Nie wolno zamykać całego kraju, bazując wyłącznie na założeniu, że mogą pojawić się w nim osoby zakażone. W ten sposób nieuchronnie ogranicza się swobody przemieszczania się i manifestowania, które stanowią podstawę nie tylko niemieckiej ustawy zasadniczej, ale także konstytucji włoskiej.

Adwokat podjęła zatem próbę złożenia odwołania do sądu administracyjnego w Badenii-Wirtembergii, który oddalił jej wniosek. Następnie zwróciła się do niemieckiego sądu konstytucyjnego, który zareagował w identyczny sposób.

W opinii sądu „zagrożenia dla zdrowia publicznego mają większe znaczenie od ograniczeń swobód osobistych”. Sędziowie najwyraźniej podjęli decyzję, nie biorąc pod uwagę opinii innych naukowców, którzy przedstawili dowody znacznie redukujące tak zwany „alarm koronawirusowy”.

Wśród nich znajduje się znany, niemiecki wirusolog Claus Koehnlein, który wyjaśnił, jak bardzo przesadzono z niebezpieczeństwem związanym z koronawirusem.

Mimo wszystko, Bahner nie poddała się i wysłała e-mail do niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego z prośbą, aby nie zakazywać demonstracji przeciwko przymusowej kwarantannie.

W następstwie tego, prokurator z Heidelbergu wszczął wobec Bahner dochodzenie, z powodu wzywania przez nią na swojej stronie internetowej do niezachowywania obowiązujących restrykcji.

W zeszły czwartek policja z Mannheim zaciemniła stronę internetową prawniczki, który nie jest już więcej dostępna.

Ostatni wpis na stronie internetowej prawniczki został opublikowany o godz. 19.00 w Niedzielę Wielkanocną. W jego tekście, Bahner zaprasza swoich współobywateli do wyjścia na zewnątrz, aby cieszyli się wielkanocnym słońcem i urządzali pikniki na świeżym powietrzu. Jak widać, jest to coś „wywrotowego” w czasach dystopii, których doświadczamy.

Pod koniec artykułu, Beate zapowiedziała, że po okresie intensywnej pracy, zrobi sobie przerwę.

„Mam zamiar przeprowadzić własną kwarantannę relaksacyjną przez kilka tygodni. To szok, gdy zdajesz sobie sprawę, że ogłuszający hałas policyjnego helikoptera jest przeznaczony właśnie dla ciebie. Może minąć trochę czasu, zanim przestanę bać się odgłosów helikoptera. Więc nie będę mogła odpowiadać na emaile, czy telefony ani przyjmować nowych zleceń. Wiem, że to zrozumiecie i uszanujecie. Dziękuję wam wszystkim bardzo!”

Po poinformowaniu czytelników, że chce wziąć trochę wolnego, Bahner została zabrana ze swego mieszkania w Niedzielę Wielkanocną wieczorem i przewieziona do zakładu psychiatrycznego.

Artykuł RNZ jest skąpy w szczegóły. Zawiera on jedynie krótkie oświadczenie przedstawiciela policji lokalnej, który nazywa prawniczkę „zdezorientowaną”.

Beate zdezorientowana?

Wygląda więc na to, że dziś, ludzie w Niemczech są zamykani w zakładach psychiatrycznych, dlatego, że według władz, nie posiadają wyklarowanych poglądów.

Kto podjął tę decyzję i na podstawie jakich przesłanek?

Beate Bahner jest poważnym i szanowanym prawnikiem i z pewnością nie jest osobą, którą należałoby włóczyć po zakładach psychiatrycznych. O ile w Niemczech i w Europie nie powstaje reżim totalitarny, gorszy od totalitaryzmu nazistowskiego i komunistycznego.

Ostatnio, Roberto Burioni, ulubiony wirusolog systemu, przedstawił nawet pomysł wykorzystania młodych Włochów jako królików doświadczalnych do testowania ewentualnej szczepionki przeciwko koronaawirusowi.

W tym względzie Domenico Arcuri, specjalny komisarz ds. Covid, wyraził się jasno: „Tę dramatyczną sytuację kryzysową zostawimy za sobą dopiero po odkryciu skutecznej szczepionki”.

O to w tym wszystkim chodzi, tj. o opracowanie szczepionki przeciwko wirusowi mutującemu, a więc szczepionki całkowicie nieskutecznej. Ale ich to nie obchodzi. Celem reżimu jest uzyskanie całkowitej kontroli nad ludnością Włoch i świata i aby to zdobyć, niezbędna jest sytuacja nadzwyczajna.

Ci, którzy się temu sprzeciwiają, ryzykują, że skończą jak Beate Bahner.

Dokąd zabrano niemiecką prawniczkę? Gdzie jest nakaz, który uzasadnia to rozporządzenie?
Informacja ta została całkowicie zignorowana przez mainstream. UE, która zawsze gotowa jest potępiać Orbana, nie mówi nic o tym bardzo poważnym naruszaniu praw człowieka w Niemczech.

W Europie rozpoczyna się deportacja dysydentów.

Wygląda na to, że na Starym Kontynencie wkroczyliśmy w znacznie mroczniejszą i bardziej represyjną epokę niż był nią jakikolwiek totalitaryzm z ubiegłego wieku.

Wraz ze zdjęciem uspokajającej i fałszywej maski liberalizmu, globalizm zaczyna ukazywać swoje prawdziwe oblicze. Mamy do czynienia z brutalną dyktaturą, gotową zrobić wszystko, by pozbyć się wszelkich śladów dezaprobaty.

*                        *                         *

Po przybyciu policji, Beate Bahner, w swym mieszkaniu została rzucona na ziemię i skuta z rękami do tyłu. Także w szpitalu psychiatrycznym popchnięto ją tak, że upadła. Potraktowano ją jak szaloną, zapraszając ją by usiadła na nieistniejącej ławce. Jedzenie postawiono jej na podłodze.
[Stare, dobre niemieckie metody nigdy nie wyszły z użycia – admin]

Relacje na ten temat znajdują się pod linkami:
AUDIO: 13 kwiecień 2020: Beate Bahner – Audiobotschaft aus Psychiatrie authentisch
>https://www.youtube.com/watch?v=jc-1rhLwbiY&feature=youtu.be
>https://youtu.be/l8cYVPthUEQ

Aktualizacja – 15 kwiecień 2020:

Mecenas Bahner została zwolniona z zakładu psychiatrycznego w Heidelbergu. Dziś po południu została wezwana przez policję na przesłuchanie. Reżim ostrzegł ją, że albo zaprzestanie swej działalności, albo zostanie zamknięta w szpitalu psychiatrycznym.

Prawnik z Heidelbergu wezwana na przesłuchanie – 250 jej zwolenników zbiera się przed budynkiem

Heidelberger Anwältin zur Vernehmung vorgeladen – 250 Anhänger versammeln sich vor Gebäude
>https://www.heidelberg24.de/heidelberg/coronavirus-heidelberg-klage-anwaeltin-beate-bahner-regeln-gericht-psychiatrie-polizei-eilantrag-13640822.html?utm_source=pushwoosh&utm_medium=push&utm_campaign=webpush&fbclid=IwAR0FPhC8l4MuN_fZZe0Sn9h5CM9Gprw3ZJu7Sz1heskDWAb9uUaoLl16ZrI

Do szpitala psychiatrycznego odwieziony został także Szwajcar, dr. Thomas Binder, sprzeciwiający się masowej kwarantannie:
Schweiz – Arzt von Polizei abgeholt und in Psychiatrie gebracht
https://friedliche-loesungen.org/feeds/schweiz-arzt-von-polizei-abgeholt-und-psychiatrie-gebracht

*                        *                         *

Dziennikarz, Cesare Sacchetti przypomina, że w Brescii i Bergamo, 34 000 osób zostało zaszczepionych przeciwko meningokokowi. Szczepionki te osłabiają układ odpornościowy. System chce, żebyśmy uwierzyli, że w Bergamo i Brescii wszyscy zginęli od koronawirusa. System ciągle kłamie.
>https://twitter.com/CesareSacchetti/status/1250455370650312704?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
http://ram.neon24.pl

Komentarzy 29 do “Nadchodzą psychuszki i łagry: Beate Bahner”

 1. NICK said

  Nadchodzi komunizm w postaci czystej?

  P.S.
  Uspokajam się Gospodarzu.

 2. wanderer said

  Teraz mnie sie to zaczyna udzielac, Panie Nick.
  Uk zamkneli na kolejne minimum 3 tygodnie. Nosz qrwa ich mac!

 3. plausi said

  Operacja „pandemia” jest ZBTRODNIą przeciwko LUDZKOśCI

  W RFN została uwięziona w domu wariatów adwokat Beate Bahner, Adwokat jest specjalistką od przestępstw w dziedzinie prawa medycznego. Opublikowała swe książki na ten temat. Jej pozew z tytułu złamania przez organy władzy obwiązującego prawa

  https://marucha.wordpress.com/2020/04/03/pandemia-koronawirusa-koniec-ery-prywatnosci/#comment-891498

  został oddalony z przyczyn formalnych, po czym została zamknięta w psychiatryku, o czym pisano.

  https://marucha.wordpress.com/2020/04/13/powstaje-odsok/#comment-893983

  W Polsce jest wiele Dudów czyli wiele tego g…na

  g…no, nazywane Duda, podpisało kolejną ustwaę z cyklu „1984” do śledzenia policyjnego osób,, rodzaj „System dozoru elektronicznego” dla wszystkich uczestników programu tzw. „kwarantanny”. Za wikipedia: „System dozoru elektronicznego (SDE) – rozwiązanie prawne pozwalające na odbywanie kary pozbawienia wolności poza zakładem karnym. SDE zapinany na nodze „.

  https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/aplikacja-kwarantanna-domowa–od-dzis-obowiazkowa

  Ten ostatni przypadek dowodzi najlepiej jak zbrodnicze elementy zostały osadzone na stanowiskach kluczowych administracji w Polsce. Wszakże podbne zbronidnicze elementy wprowadzono jak dowodzi artykłuł w innych krajach UE, n.p. w RFN czy Włoszech. Gadzinówki

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  nieprzerwanie wbijają do słabowitych głów Europejczyków stek bzdur o jakiejś „pandemii” i czynią ludzi potulnymi jak stado baranów, nie, raczej stado prosiaków.

  Wolna Polska zamienia się w jeden wielki obóz koncentracyjny, nie ma żadnego państwa polskiego, jest za to obóz koncetracyjny III Rzeczpospolita z całym szeregiem zbrodniczych kapo:

  https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

 4. plausi said

  Polski patrioto, kochasz g…no głosuj na Dudę

  albo inną zarazę wytresowaną w ramach NSZZ

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Duda, sprawdzony parobek przez prezydenta Trumpa

  Przyznajemy się, że po tym doniesieniu o wprowadzeniu elektronicznych kajdanków (SDE) dla Polaków, trafił nas po prostu szlag.

 5. Marek said

  stop 447 – obywatelski projekt w sejmie:

 6. W bizantynizmie urząd jest wszystkim. Państwo jest nad obywatelem. Ona tego nie rozumiała. Pewnie nadal nie rozumie.

 7. Marek said

  15 kwietnia 2020:
  Bąkiewicz w sprawie stop 447 w sejmie, jeszcze raz:
  .https://www.youtube.com/watch?v=cQpI8_cnuMg

 8. sanning said

  „Niemiecka adwokat sprzeciwiająca się kwarantannie, zamknięta w szpitalu psychiatrycznym”.
  Żadnej kwarantanny w Niemczech nie było, ludzie mogą dalej chodzić na spacery
  /max. 2 osoby/, jeździć rowerem, a masek tez nie muszą nosić w sklepach i transporcie publicznym.
  Nawet na lotniskach nie było żadnej kontroli i przymusu kwarantanny

 9. wanderer said

  Qrwy nie pozwolily Bakiewiczowi odczytac to co mial do odczytania. Piec (sic!) MINUT to czas ktory dano Polakom zeby przedstawili swoja wersje!
  Pamietajcie im to! Zapamietujcie! Nie dopuszczajcie zeby to odeszlo w zapomnienie. Wszyskie te h..uje beda kiedys rozliczone ze swych zbrodni!

  To ma byc panstwo polskie? To ma byc „rzad” polski?!

  ——
  Nie będą, niestety, rozliczone. Nikt nigdy nie był w Polsce rozliczony za nic.
  Admin

 10. AlexSailor said

  @Wanderer

  Proszę Pana, skoro Polacy są tak mądrzy, że nie dociera do nich nic, to co tu się dziwić.
  Pan zobaczy – usa, demonstranci obwieszeni bronią, też automatyczną. W Polsce ścigali ludzi za kij bejsbolowy w bagażniku.

  https://demotywatory.pl/4992458/Chyba-bedziemy-swiadkami-tego-czy-kwarantanna-jest-skutecznym

 11. Birton said

  Merkel to wierna służka żydomasoństwa światowego – dostanie żydowskiego pokojowego Nobla za migrację śniado-czarnej tłuszczy , tylko sprawy ucichną

 12. Sarmata said

  Arkonia to organizacja min. Łukasza Szumowskiego. Za Wikipedia Arkonia to:
  „Insygnia i Odznaki
  Barwy Arkonii to granat, biel i zieleń. Symbolizują one odpowiednio: wierność ideałom, prawdę oraz nadzieję.
  Dewiza Arkonii brzmi Veritate ac Labore (z. łac. Prawdą a Pracą).
  Herb Arkonii autorstwa fil. Tadeusza Zaleskiego, to trójpolowa tarcza podzielona ukośnie z lewej strony na prawą. Na polu granatowym znajduje się siedmioramienna gwiazda symbolizująca prawdę oraz mądrość. Na części białej, środkowej, widnieje tzw. cyrkiel, czyli monogram składający się z pierwszych liter zawołania “Arkonia vivat, crescat, floreat” (z. łac. Arkonia, niech żyje, rozwija się i kwitnie). Piramida, symbol pracy, zdobi pole zielone. Nad tarczą hełm w koronie, a nad nim dwa białe orle pióra. Pod tarczą szarfa z napisem Veritate ac Labore.
  Banda Arkonii noszona jest z prawego ramienia do lewego boku. Barwiarze i filistrzy noszą trójkolorowe bandy ozdobione herbem Arkonii. Fuksy noszą jednobarwne, granatowe bandy z cyrklem korporacji.
  Dekiel barwiarza i filistra Arkonii to czapka studencka w barwach korporacji z wyszytą na denku siedmioramienną gwiazdą. Dekiel fuksowski posiada jedynie barwę granatową.”
  „Podanie Stefana Kozłowskiego
  Podanie Stefana Kozłowskiego jest najstarszym dokumentem ideowym Arkonii, a zarazem pierwszym w dziejach polskiego ruchu korporacyjnego dokumentem ujmującym cele i zadania korporacji. Sformułowane w 1881 roku w postaci podania do Koła Arkonii, funkcjonuje jako deklaracja ideowa Arkonii, pozostawało ze względu na politykę zaborców, utajnione do roku 1920. Pomimo upływu lat oraz wypracowania, w miarę zachodzących zmian historycznych, kolejnych deklaracji ideowych, tezy w nim zawarte pozostaję dla członków Arkonii nadal aktualne.
  Podanie Stefana Kozłowskiego – Ryga, 1881
  ”Cel i moralne obowiązki członków Arkonii formułują się w ten sposób:
  Koło Arkonii ma za zadanie wykształcenie i dostarczenie Krajowi ludzi dobrze myślących, połączonych ze sobą solidarnie, dążących do polepszenia położenia Kraju pracą i postępowaniem opartym na pewnych przyjętych zasadach, a mianowicie: przez rozwijanie i popieranie czynnie samodzielnej pracy narodowej nad podniesieniem bytu moralnego i materialnego Kraju, wolnej od niechęci i uprzedzeń do jakichkolwiek warstw w społeczeństwie naszym i ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb mniej oświeconych warstw narodu.””

  tu widok dekla Arconii:
  http://arkonia.pl/Podstawy/Insygnia
  cyt. za stroną Arconii:
  „Dekiel barwiarza i filistra Arkonii to czapka studencka w barwach korporacji z wyszytą na denku siedmioramienną gwiazdą. Dekiel fuksowski posiada jedynie barwę granatową.”
  Siedmioramienna gwiazdka z dekla ewidentnie inspirowana Gwiazdą Dawida tylko bardziej „poplątana” tak jak jest poplątana kabała. Z boku „dekiel” wygląda jak czapka żyda ze wschodu przed 1939 rokiem.
  Wniosek: Arkonia to jakaś kolejna mutacja żydowskiej jaczejki, jakich masoneria ma wiele.

 13. . said

  Nie jestem fanem „Atora” Woźniaka ale zauważył ciekawą rzecz. Mianowicie to, że majster zdrowia sam po sobie zdradza, że ktoś spoza Polski gdzieś wyżej wydaje mu rozkazy. Obejrzyjcie całość filmu:

  .https://youtu.be/64bGiG_AkXY

  Liczyłem ostatnio, że gdyby w każdym kraju na ziemi w skutek szczepionek zmarło około 3% ludzi to śmiało liczba może dać nawet miliard istnień ludzkich. A to jeszcze daleko do wymarzonego na monumencie w Georgii 0,5 miliarda.

 14. . said

  Birton @

  Merkel była na masońskiej imprezie otwarcia tunelu Gotharda.

  Obejrzałem ostatnio całość tzw. „ceremonii” otwarcia tunelu Gotarda w Szwajcarii.

  .https://youtu.be/4ng9RKbyo78

  Już Protokoły Mędrców Syjonu wspominają o sieci podziemnych tuneli na zachodzie w których poukrywają się możni świata na czas wojen, które sami wywołają.

  Przypomnijcie sobie cytat z Objawienia św. Jana 6, 15-17

  Samo przedstawienie to zakodowany przekaz masonerii dla ludzkości.
  Moim zdaniem są dwa etapy: 1) do wojny (w jakiejś hali jakby hangarze) i 2) po wojnie (na zewnątrz).
  Wewnątrz widzimy robotników chyba wszystkich białych zachowujących się jak zombi. Maszerują w rytm muzyki, mają wyłupiaste, wyszczerzone oczy. Symbol ludzkości ogłupionej przez władców świata. Czyżby biała rasa przeznaczona do likwidacji? Czasami owi robotnicy próbują uciec ale nie potrafią zeskoczyć z platformy po której się poruszają. Po czym wpadają w trans, zawracają i znów zachowują się jak posłuszne zombi.
  Następnie mamy kolejną platformę na torach a na niej ludzi w bieliźnie wykonujących ruchy kojarzone z orgią i seksem. Symbol wielkiego zepsucia, które obserwujemy w obecnych czasach. Nad nimi pojawia się postać, która ma twarz demonicznego niemowlęcia, posturę ciała mężczyzny i piersi kobiety. Jest to alegoria Lucyfera. Wielopółciowość to atrybuty szatana. Przypomnijcie sobie bafometa. Owa postać spada na dokonujących orgii i porusza się, niejako tańczy wokół nich. Następnie widzimy jak ludzie z różnych krajów jeżdżą samochodami niejako gromadząc się w hangarze. Są Japończycy, Szwajcarzy, jest też i papież. Oznaka tego, że sam tunel to nie wszystko, bo są tam zapewne jakieś schrony dla elit. Potem wjeżdża platforma/wagon przez nikogo nie popychany. Jakby drezyna jadąca sama dość szybko, a na niej gra typowo wojskowa orkiestra i wszystko to w okowach czerwonego, krwistego światła. Symbol III wojny światowej. Widzimy też człowieka uderzającego łańcuchami w metalowe ściany drezyny. Oznacza to tych ludzi, którzy będą chceili się wydostać, schronić przed wojną w jakimś bezpiecznym miejscu, ale to się nie uda, bo wojna tym razem ogarnie całą Ziemię.
  Na sam koniec spektaklu pod zadaszeniem widzimy procesję ludzi ubranych na czarno niosących baranka jakby na rzeź. Symbol likwidacji chrześcijaństwa i prześladowań.
  Przedstawienie które widzimy na zewnątrz jest jeszcze gorsze. Z tego co udało mi się znaleźć w internecie nie jest to pieśń w języku włoskim ale w jakimś podobnym do niego starym, wymarłym dialekcie. Może mnie ktoś poprawi bo nie wiem czy to prawda. Cała ta procesja z gałęźmi drzew przy przerażającej muzyce i starodawnej pieśni wygląda jak wystawiony na widok publiczny zapomniany już rytuał druidów. Jest to też symboliczne przedstawienie nadejścia czasów radykalnej ekologii która to jak widać obecnie jest swego rodzaju religią masonerii. Spełnią się jej marzenia z pozamykaniem ludzi w wielkich skupiskach miast, podczas gdy całe połacie tysięcy kilometrów na około będą pustkowiem oddanym przyrodzie, jak oni to mówią Matce Ziemi Gai i zwierzętom, które będą wyżej w normach prawnych światowego rządu od gojów – ludzi niewolników, których dla „dobra przyrody” powinno zostać maks. 0,5 miliarda.
  Widzimy także jak na zewnątrz wiesza się białych robotników, którzy nie chcieli być zombi. Tego tłumaczyć chyba nie muszę. Widzimy także kopulację bafometa szatana z kobietami, z których jedna urodziła dziecko z którego powodu wszystkie postaci na scenie wpadają w wielką radość. Antychryst?
  Na sam koniec wszyscy klęczą przy zegarze, którego wskazówki poruszają się zatrzymując na chwilę na godzinie 9:11. Zamach na WTC jest początkiem ostatniego etapu budowy nowego porządku świata. Od tego momentu USA napada na kraje muzułmańskie i wywołuje w nich przewroty, co powoduje okrutne prześladowania chrześcijan tamże mieszkających oraz wielką falę imigrantów do Europy i destabilizację wielu krajów. Nienawiść wtajemniczonych do Kościoła, Europy jako kolebki cywilizacji łacińskiej i białej rasy jest jak widać przeogromna. WTC dało także pretekst do zwiększania kontroli nad obywatelami, do odbierania im wolności. Od czasu zamachu iskrzy na Bliskim Wschodzie tak mocno, że niedługo dojdzie do zapowiadanej przez Alberta Pike’a i Giuseppe Manziniego III wojny światowej w której świat podzieli się na dwa obozy tj. zwolenników syjonizmu i Izraela (obecnie USA i Europa) oraz zwolenników świata islamskiego (zapewne Iran, może Rosja i Chiny mu pomogą?). Rzeź będzie miała zasięg globalny i doprowadzi do takiej nędzy, że po jej ustaniu będą tylko kraje przegrane, które „dla pokoju” zaakceptują nowy porządek. Takie przesłanie zakodowały sekty w spektaklu w Szwajcarii 1.06. 2016 roku.
  Dodatkowo wspomnę, że padają tam słowa po łacinie i w dialekcie przypominającym j. niemiecki skierowane do św. Barbary patronki górników. Nic bardziej mylnego. Oni tylko tak mówią ale to nie św. Barbarę mają na myśli gdy się modlą o dobry pobyt w tym tunelu…

 15. Greg said

  Re.Kropka
  Nic dodać, nic ująć !

 16. lewarek.pl said

  Psychuszki były w rutynowym użyciu wobec dysydentów w ZSRR. I tylko tam – w innych krajach komunistycznych ludzi niewygodnych pakowano po prostu do więzień. Teraz, gdy ZSRR już nie ma i w Rosji nikogo nie wysyła się do psychuszek, w wolnej i demokratycznej Europie odkryto ich zalety. Delikwenta ubiera się w kaftan i wywozi w nieznane bez procesu, sądu, wyroku… Jaka wygoda!

 17. Piskorz said

  re 14 otwarcia tunelu Gotarda w Szwajcarii.” A CZAS PRZEJAZDU…został skrócony…tylko o 1 godz. !!

 18. . said

  Dlatego nie chodziło o żaden czas przejazdu tylko o coś zupełnie innego zbudowanego razem z tunelem.

 19. Sarmata said

  Cele agendy 2030 są jasne.
  Żydowscy starcy postanowili ją wdrożyć.
  Pytanie (i wybór) jest czy to oni wymordują świat czy też świat wymorduje ich…

  Każdy Polak ma mieć swobodny dostęp do broni jaką lubi i na jaką go stać na podstawie czystego rejestru karnego. Każdy!
  Co za debilizm aby jakaś kretynka w postaci przekupnego, milicyjnego “psychologa” decydowała, kto może a kto nie może posiadać broni. Tak dzisiaj jest! Idiotyzm i tyle.
  Groźne jest jednak to, że w ten idiotyzm wierzy 99% Polaków którym żyd wmówił, że jakby posiadali broń to by się pozabijali nawzajem.
  To jest dopiero problem.
  Zakazy i ograniczenia prawa do posiadania i noszenia broni pojawiły się wraz z wprowadzeniem żydo-masońskiej formułki “Równość-Wolność-Braterstwo” zamiast “Bóg-Honor-Ojczyzna”.
  Polska wtedy będzie normalnym państwem gdy ludzie przestaną się zwracać do policjanta “panie władzo”. Zapamiętajcie to! To taki znacznik.
  A ja dodam, że wolność jest wtedy jak człowiek może żyć po swojemu.
  W totalitarnym państwie, wszystko można zrobić z człowiekiem. Pierwszym wskaźnikiem czy państwo jest totalitarne, jest kwestia posiadania broni, jak napisał najwybitniejszy pisarz polityczny wszech-czasów, wielki Polak i człowiek, p. Józef Mackiewicz.
  III RP – wg jego kryterium – jest bez wątpienia państwem totalitarnym. Bez broni jesteś dla wroga nikim, bo nie możesz się bronić i może z tobą zrobić wszystko – patrz los polskich żołnierzy niezłomnych po ’44 roku w łapach żydo-bolszewii.
  Dlatego żyd zawsze rozbraja teren swoim bełkotem (obecnie op. polit-poprawnym) i swoimi talmudycznymi “prawami”. Pamiętajcie, że wszędzie gdzie wchodził bolszewicki (czy niemiecki) bandyta to pierwszym zarządzeniem było zarządzenie o zdaniu im wszelkiej broni – w tym zabytkowych przecudnych szabel jak na Litwie w 1940 – co pięknie opisał nasz geniusz, pan Józef Mackiewicz w „Drodze donikąd” i innych swoich wydawnictwach.
  (P.S. Cała fenomenalna twórczość Józefa Mackiewicza jest godna polecenia – czytajcie proszę a będziecie mądrzejsi i bardziej odporni na manipulacje)

 20. Trak said

  Nawet gdy zginie w spieprzonym doświadczeniu 100 osób, gdy zginie 1000 lub parę tysięcy a niechby i miliony to przecież ktoś zostanie, ktoś to opisze i będzie to ten właściwy, kto miał ujść cało i się uratować. Bo taki jest mechanizm szukania szczęścia. Ot co.

 21. Ola said

  „Po przybyciu policji, Beate Bahner, w swym mieszkaniu została rzucona na ziemię i skuta z rękami do tyłu. Także w szpitalu psychiatrycznym popchnięto ją tak, że upadła. Potraktowano ją jak szaloną, zapraszając ją by usiadła na nieistniejącej ławce. Jedzenie postawiono jej na podłodze.”

  – nic takiego miejsca nie mialo i sie nie wydarzylo , co osobiscie odwoluje rowniez adwokatka Bahner:

 22. Ola said

  Nie mozna miec niestety watpliwosci, ze pewien problem psychiatryczny, czy jak to u nas na Pomorzu sie mowi – z deklem problem to ta pani ma. Miejmy nadzieje, ze beda w stanie jej pomoc.

 23. Lily. said

  Duda pomazaniec Kaczynskiego,pierwszy
  prezydent,po obradach Knessetu w Krakowie
  w 2014 r,w ktorym osobiscie brak udzial.
  Biala koszula i niebieski krawat,tez ma swoja
  wymowe.
  Duda,kontynuuje polityke Kaczynskich,ktora
  rozpoczeli w 2005 r,

 24. Anucha said

  Pani Bahner jest dla mnie postacią pozytywną.
  Tak sądzę , po przeczytaniu i zobaczeniu materiałów na jej temat.

  W przeciwieństwie do obywatelki Ola,
  Która jest wkurwiającą osóbką i zdaje się wyznawać w życiu jedną zasadę –
  „Dajcie mi człowieka , a paragraf się znajdzie”

 25. karlik said

  Ad.”Żadnej kwarantanny w Niemczech nie było, ludzie mogą dalej chodzić na spacery
  /max. 2 osoby/, jeździć rowerem, a masek tez nie muszą nosić w sklepach i transporcie publicznym.
  Nawet na lotniskach nie było żadnej kontroli i przymusu kwarantanny” –

  Naród niemiecki jest wychowany w duchu dyscypliny, jak rzad powie „zostać w domu to zostają”, istotnie nikt nie wymaga masek, czy zabrania spacerów.
  Ale na wszelki wypadek, niektórzy już dostają przepustki dające prawo do przemieszczania się niektórym grupom zawodowym.
  Obecnie nadchodzi święto Ramadan – święto muzułmanów, zobaczymy jak oni się zachowają w przypadku zamknięcia ichnich świątyń.
  Samoloty obecnie nie latają to trudno powiedzieć jak wygląda kontrola na lotniskach, ale potwierdzam, że była niewielka w ostatnich dniach gdy samoloty przywoziły powracających turystów.

  Odnośnie zamknięcia w zamkniętym zakładzie , to tak jak na policji w ciągu 48 godzin musi być doręczona decyzja sądu od której można się odwołać, jako prawnik skutecznie ta Pani zrobiła i wyszła na wolność, nazywając oczywiście nowe czasy wolnością.

  Ta pani reprezentuje partię AfD ,która zyskuje poparcie, ale nie moje – tutaj jest program partii w różnych językach ale niestety w języku Mickiewicza nie znalazłem.

 26. . said

  „Samoloty obecnie nie latają to trudno powiedzieć jak wygląda kontrola na lotniskach”

  Latają tylko, że mniej. Trzynaście chemtraili naliczyłem w piątek nad domem. Wcześniej przez wiele dni nie widziałem ani jednego. Zdaje się, że w pierwsze święto coś leciało.
  W porównaniu z ruchem lotniczym przed koronazadymą to jest rewolucja.

 27. plausi said

  Pani Ola i jej misja

  To bardzo miło, że pani Ola nam to wideo dostarczyła, abyśmy mogli ocenić sytuację.

  1. Tego rodzaju spęd ludzi bez zachowania narzuconych ostatnio rygorów jest bez pomocy organów przemocy (policji, bezpieki) w RFN w tej chwili niemożliwy, bo prawnie zabroniony. Inscenizacja musiała zostać zorganizowana przez organy przemocy, były zresztą przy tym obecne i spokojnie tolerowały łamanie prawa przez publiczność. Takie rzeczy pani Ola musi wiedzieć, jeśli udostępniono jej takie fajne wideo, aby je opublikowała tutaj.

  2. Jest rzeczą oczywistą, że pani Bahner mogła być w uniwersyteckim psychiatryku, tam są daleko lepsi fachowcy niż w normalnym domu wariatów, leczona środkami na poziomie uniwersyteckim, co mogło mieć pewien wpływ na jej osobowość. To jest jedynie przypuszczenie a nie żaden fakt ! Jak jednak pisaliśmy: „A tak dostanie trochę środków na nerwy i wyjdzie spokojna jak aniołek. ” i wyszla.

  https://marucha.wordpress.com/2020/04/13/powstaje-odsok/#comment-893983

  3. Na ile mogliśmy się wsłuchać w jej opowieść, to wynika z niej, że organy przemocy wywarły na niej poważny nacisk, jest oskarżona o przestępstwo, co w przypadku wyroku prowadzi z reguły do pozbawienia licencji adwokata, tzn. przepuścili ją przez maszynkę do mięsa. O tym, że była bita, zaprzeczyła, a ślady na ciele to na skutek upadku z roweru, zwykle jest „spdałam ze schodów”.

  4. Jej atak na AfD, AfD to taka niesympatyczna dla mendiów gówngo
  nurtu grupa w RFN, brzmiał wg nas dość sztucznie, żeby nie rzec ironicznie, bowiem mendia gównego nurtu nazwała „normalną prasą” i nie była to jedyna dość gruba ironia.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  5. Na koniec zaczęła odczytywać swe wezwanie opublikowane przed jej uwięzieniem, i tu nastąpiło końcowe cięcie tego propagandowego wideo, reszta nie odpowiadała celom tego przedstawienia.

  Co prawda pozew pani Bahner został przez sąd odrzucony, ale wniosek na organizację protestu przeciw łamaniu zasad prawa podstawowego (namiastka konstytucji w RFN) w Giessen odrzucony przez władze został przez sąd dopuszczony i miał miejsce, na zdjęciu widać jak wygląda dozwolony sposób zgromadzeń, proszę porównać z wideo pani Oli.

  https://www.hessenschau.de/gesellschaft/rund-50-giessener-demonstrieren-fuer-das-recht-auf-demos,demo-giessen-106.html

  Maskowanie się jest nakazem prawa. Aż szkoda, że przestępcy nie korzystają z tego nakazu, ale banki są zamknięte, jednakże drobny napad też byłby nie do pogardzenia.

  Pani Ola ubawiła nas, jak widać zarządzający uznali, że naiwność czytelników jest tak ogromna, że byle g… można ich nabrać, ale już mają Polacy takiego prezydenta nie mówiąc o PO.PiSie tzw. partii, a to coś mówi.

 28. plausi said

  Parodię w stylu pani Bahner

  łatwo można rozpoznać nie tylko w wideo, które zawdzięczamy uprzejmości pani Oli służbom RFN, ale także w tekstach publikowanych przez niią na jej portalu, n.p.,

  http://beatebahner.de/lib.medien/Beate%20Bahner%20sendet%20Hilferuf%281%29.pdf

  p.t. „Wołanie o pomoc za Wielką Wodę”

  do Billa adresuje taki tekst (Billa Gatesa, tego od gescheftu ze szczepionekami)

  „Und Billy, wann kommt endlich Dein lebensrettender Impfstoff, auf den wir alle in der Welt so sehnlichst warten? Haben die Regierungsleute denn immer noch nicht den lächerlichen Betrag von 650 Millionen Euro an Dich gezahlt, den Du zur Entwicklung des Impfstoffs so dringend brauchst? Ich fasse es einfach nicht! ”

  (I Billy, kiedy nadejdzie wreszcie Twoja ratująca życie szczepionka, na którą my wszyscy na świecie tak tęsknie czekamy ? Czy urzędnicy rządowi wciąż nie wypłacili ci śmiesznej kwoty 650 milionów euro, którą Ty tak pilnie potrzebujesz, aby opracować szczepionkę? Nie mogę tego wręcz pojąć !)

  Ironia była zawsze pierwszą bronią bezbronnych.

 29. Birton said

  https://www.zerohedge.com/political/german-lawyer-who-criticized-lockdown-arrested-taken-psych-ward?utm_medium=referral&utm_source=mixi.media&utm_campaign=zerohedge

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: